Washington Commanders

28 feliratkozó

több mint 13 éve
nexion218 3 983 — Washington Gyapotkombájnz fan
Ami azt illeti eléggé le vagyunk sajnálva...apeszos
Nem baj az. legalább felhajtás nélkül tudjuk sütögetni a pecsenyénket... Bár nfl.com-os 29. power rank kissé túlzás (legalábbis asszem annyi volt...)...

"I'm gonna fuck you 'till you love me, faggot!" - Mike Tyson
több mint 13 éve
sapka Washington Commanders 6 608 — sapka
úgy látom, a törpök annyira magabiztosak, hogy gyorsan IR-re rakják a fél védelmüket, hogy egy kis előnyt adjanak 😉, mind1 így is úgy is kikapnak a FedEx-en, legalább tudják mire fogni.

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 13 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
Ami azt illeti eléggé le vagyunk sajnálva...
több mint 13 éve
sapka Washington Commanders 6 608 — sapka
Practice Squad teljes listaapeszos
Royster és Robinson nagy fogás volt szerintem, hogy maradhattak.

+1 Free agent TE John Nalbone visited with the Redskins.
The Redskins could simply be updating their free agent list,
or they could be worried about Chris Cooley's knee. Cooley is considered questionable for Sunday's opener against the Giants

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 13 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Lions claim RB Keiland Williams

Örüljek?Bazzani
attól függ, tehetséges jó játékos, de inkább all-around FB, mint HB
szerk: kicsit bővebben, egy szolíd képességű egyetemi erőfutóról van szó, aki ezt nem tudta olyan hatékonyan áthozni az nfl-be, nagyon nem alldown, dominánsnak domináns 3/1-re, de ez itt kevés. Nagy baja, hogy a pass protectionje nem jó. Ezért már tavaly is próbáltuk átrakni FB-be, bár én személy szerint felraktam volna rosterra Sellers helyett, de van 3 jobb erőfutónk is és 1 jobb fullback is. Felesleges lett, egy próbát megérhet.

Apeszos: Clemens nem jöhetett Ps-ba, megvannak a szabályai, azt hiszem az átlag fizetés is kizáró és a tapasztalat is.
szerk. 2. megelőztél közben, de itt olvastam régebben a pontos szabályokat http://www.fieldgulls.com/2011/9/3/2396262/nfl-roster-cuts-2011-seahawks-must-cull-roster-to-53sapka
sapka
Pontosan ezért jött.
4.számú RB lesz,rövidyardos szitukra elméletileg.
Köszi a válaszokat amúgy. 😉

több mint 13 éve
a.kacsa Seattle Seahawks 1 288 — Champions!
és akkor egyenes útja lesz az mvp címhez 😊
több mint 13 éve
nexion218 3 983 — Washington Gyapotkombájnz fan
Éééééés hivatalos!

"Redskins' QB job awarded to Grossman, who beats out Beck...the decision was confirmed at Shanahan's press conference Monday."

Remélhetőleg többnyire azt a Rex-et látjuk majd, aki a Steelers ellen játszott...

"I'm gonna fuck you 'till you love me, faggot!" - Mike Tyson
több mint 13 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
Practice Squad teljes lista
több mint 13 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 309 — Lájkold a zsűrit!
QB jött PS-ba: Jonathan Crompton ex Patriots/Tampa...

Nem tudom ő kicsoda, de pl. Clemens visszajöhetett volna a PS-ba.apeszos
Anno őt a Chargers draftolta, ő lett volna a következő Whitehurst-projekt, de annak is gyenge volt.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 13 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 613
Tandler szerint nem.
de remélem tényleg Grossman lesz, és nem tudom miért gondolja majdnem mindenki, hogy Beck lesz, kibaszott média.sapka
Már több forrás is lehozta, hogy Rexy fog kezdeni.
több mint 13 éve
sapka Washington Commanders 6 608 — sapka
Schefter jelentése szerint Grossman lesz a kezdő QB.vassadi
Tandler szerint nem.
de remélem tényleg Grossman lesz, és nem tudom miért gondolja majdnem mindenki, hogy Beck lesz, kibaszott média.

naigen és:
“It’s going to be a pleasure,” Cofield said about competing against Eli Manning and the Giants’ offense. “It’s going to be exciting. It’s the reason you play the game. To go out and play well in that scenario against my old team and the significance of it being on Sept. 11, it would give me a great feeling.”

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 13 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 613
Schefter jelentése szerint Grossman lesz a kezdő QB.
több mint 13 éve
sapka Washington Commanders 6 608 — sapka
Lions claim RB Keiland Williams

Örüljek?Bazzani
attól függ, tehetséges jó játékos, de inkább all-around FB, mint HB
szerk: kicsit bővebben, egy szolíd képességű egyetemi erőfutóról van szó, aki ezt nem tudta olyan hatékonyan áthozni az nfl-be, nagyon nem alldown, dominánsnak domináns 3/1-re, de ez itt kevés. Nagy baja, hogy a pass protectionje nem jó. Ezért már tavaly is próbáltuk átrakni FB-be, bár én személy szerint felraktam volna rosterra Sellers helyett, de van 3 jobb erőfutónk is és 1 jobb fullback is. Felesleges lett, egy próbát megérhet.

Apeszos: Clemens nem jöhetett Ps-ba, megvannak a szabályai, azt hiszem az átlag fizetés is kizáró és a tapasztalat is.
szerk. 2. megelőztél közben, de itt olvastam régebben a pontos szabályokat http://www.fieldgulls.com/2011/9/3/2396262/nfl-roster-cuts-2011-seahawks-must-cull-roster-to-53sapka

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 13 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
Lions claim RB Keiland Williams

Örüljek?Bazzani
attól függ, tehetséges jó játékos, de inkább all-around FB, mint HB

Apeszos: Clemens nem jöhetett Ps-ba, megvannak a szabályai, azt hiszem fizetés is kizáró és a tapasztalat is.sapka
Szerintem meg FB-nek nem az igazi, kicsi még... legalábbis Sellershez képest. És örülj Bazzani, jó RB, nem véletlenül írták róla, hogy meglepetés a cutja...

Clemens: nem tudtam erről a szabályról, bocs. 😕
több mint 13 éve
sapka Washington Commanders 6 608 — sapka
Lions claim RB Keiland Williams

Örüljek?Bazzani
attól függ, tehetséges jó játékos, de inkább all-around FB, mint HB

Apeszos: Clemens nem jöhetett Ps-ba, megvannak a szabályai, azt hiszem fizetés is kizáró és a tapasztalat is.

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 13 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Lions claim RB Keiland Williams

Örüljek?

több mint 13 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
QB jött PS-ba: Jonathan Crompton ex Patriots/Tampa...

Nem tudom ő kicsoda, de pl. Clemens visszajöhetett volna a PS-ba.
több mint 13 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Házátalakítás? 😂 😊

több mint 13 éve
jvic 115
Arra gondolok,hogy főképp blokkolni fog vagy sok elkapással futni is? azaz Witten vagy Smith ? 😊

fantasy miattJanek
Tavaly újra 849 yard elkapása volt, a 3. legtöbb a TE-k között. Szerinted mit fog csinálni (legalábbis mit várnánk tőle)?
több mint 13 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 828 — Apu ökölbeszorított keze
És melyik ujjadat harapod meg? Willimst én is sajnálom, de nem tudott blokkolni, ebben Sellers kétségtelenül jobb, viszont ha azt nézzük hogy Torain porcelánból van, akkor hiányzik... Ezért nagy érvágás Royster sérülése. Ha most ő lenne Ryan helyett nem volna ezzel gond. Banks szintén sérülékeny, ezért van Paul. A fal tényleg gyenge, ezért fura kicsit amit mondok: figyeld meg, hogy többet fogunk passzolni mint futni. Hightower is jól blokkol, Sellers is, kevés RB sok WR....apeszos
abból a szempontból jó a mostani felállás, mint írtam is, ha megsérül Cooley akkor is van 3 rb-1,5fb-2,5te, de ha Torain sérül meg, akkor van 2 rb-1,5fb-3,5te (Sellers a fél) a második eset gameover lenne
igen, és ebben kétségkívül igazad, hogy a mostani elosztás arra utalna, hogy kb. 65-70%ban passzolunk..., de ahhoz tényleg szükség lenne egy irányítóra is.
Szerintem ez kerülendő lenne, idén főleg a csoportot elnézve, sokkal előnyösebb lenne futójátékra alapozva játszani..., na meg mert a keretben lévő játékosok tudásszintje is erre engedne következtetni. de ez a 7 Wr agymenés

Janek: mire gondolsz? szerintem mint eddig is TE-t 😊 😊sapka
Arra gondolok,hogy főképp blokkolni fog vagy sok elkapással futni is? azaz Witten vagy Smith ? 😊

fantasy miatt

több mint 13 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
Reggie Jones is....
több mint 13 éve
sapka Washington Commanders 6 608 — sapka
jó hírek, eddig bekerült a Ps keretbe (8főig) Royster, Worthington, Hurt, Robinson is

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 13 éve
sapka Washington Commanders 6 608 — sapka
És melyik ujjadat harapod meg? Willimst én is sajnálom, de nem tudott blokkolni, ebben Sellers kétségtelenül jobb, viszont ha azt nézzük hogy Torain porcelánból van, akkor hiányzik... Ezért nagy érvágás Royster sérülése. Ha most ő lenne Ryan helyett nem volna ezzel gond. Banks szintén sérülékeny, ezért van Paul. A fal tényleg gyenge, ezért fura kicsit amit mondok: figyeld meg, hogy többet fogunk passzolni mint futni. Hightower is jól blokkol, Sellers is, kevés RB sok WR....apeszos
abból a szempontból jó a mostani felállás, mint írtam is, ha megsérül Cooley akkor is van 3 rb-1,5fb-2,5te, de ha Torain sérül meg, akkor van 2 rb-1,5fb-3,5te (Sellers a fél) a második eset gameover lenne
igen, és ebben kétségkívül igazad, hogy a mostani elosztás arra utalna, hogy kb. 65-70%ban passzolunk..., de ahhoz tényleg szükség lenne egy irányítóra is.
Szerintem ez kerülendő lenne, idén főleg a csoportot elnézve, sokkal előnyösebb lenne futójátékra alapozva játszani..., na meg mert a keretben lévő játékosok tudásszintje is erre engedne következtetni. de ez a 7 Wr agymenés

Janek: mire gondolsz? szerintem mint eddig is TE-t 😊 😊

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 13 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 828 — Apu ökölbeszorított keze
Cooley mit fog játszani?

több mint 13 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
És melyik ujjadat harapod meg? Willimst én is sajnálom, de nem tudott blokkolni, ebben Sellers kétségtelenül jobb, viszont ha azt nézzük hogy Torain porcelánból van, akkor hiányzik... Ezért nagy érvágás Royster sérülése. Ha most ő lenne Ryan helyett nem volna ezzel gond. Banks szintén sérülékeny, ezért van Paul. A fal tényleg gyenge, ezért fura kicsit amit mondok: figyeld meg, hogy többet fogunk passzolni mint futni. Hightower is jól blokkol, Sellers is, kevés RB sok WR....