Washington Commanders

28 feliratkozó

több mint 13 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
De negatívak vagytok.... Én örülök neki. hogy így le vagyunk nézve....
több mint 13 éve
a.kacsa Seattle Seahawks 1 288 — Champions!
tehát .500 😊 én is így számoltam egyébként 😊 meg is van a 2 előrejelzett győzelem. egész sima volt 😀
több mint 13 éve
sapka Washington Commanders 6 608 — sapka
Tervezi valaki a meccsnézést a Tampa ellen, azt hiszem nem lesz sok értelme, talán ha kapnak a kezdők egy negyedet... és a roster csaták nagyjából el is dőltek, hirtelen; Banks, Sellers, Royster, Blades izgulhat a rosterhelyért.

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 13 éve
sapka Washington Commanders 6 608 — sapka
nfc westből ha felesben kihozzuk akkor csodálkozni fogok 😊 és a seahawks meccset is buktának számolom 😊a.kacsa
A Sea meccset lehet is annak, Qwest (vagy már más) nagy előny, meg hogy el van zárva a civilizációtól. DE 2. hét Cards itthon + szezon vége felé 49esek itthon, ezek kötelező szagú meccsek szerintem a mostani állapotok szerint, Ramstől meg szokásos az L akármi is van.

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 13 éve
a.kacsa Seattle Seahawks 1 288 — Champions!
nfc westből ha felesben kihozzuk akkor csodálkozni fogok 😊 és a seahawks meccset is buktának számolom 😊
több mint 13 éve
sapka Washington Commanders 6 608 — sapka
Na, kaptunk egy kemény kritikát, bár nem egészen értem, hogy hozták ki a 2-14-et nekünk...

Read more: http://aol.sportingnews.com/nfl/story/2011-08-28/nfc-east-2011-outlook#ixzz1Wj6Pplfzjvic
Csak annyit tudok hozzáfűzni, kihozták a Cowboysnak a 9-7-et 😀
innentől komolytalan. 2-14 nagyon erős, játszunk az nfc westtel 😊 😊, buffaloval is, ez már minimum 3 meccs az 5-ből másrészről divízión belül is életképesek vagyunk bárki ellen hazai pályán. Egy kis szerencséről nem is beszélve.

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 13 éve
jvic 115
Na, kaptunk egy kemény kritikát, bár nem egészen értem, hogy hozták ki a 2-14-et nekünk...

Washington Redskins

Projected 2011 record: 2-14

What's new

The defense has a nose for the ball. The Redskins’ new 3-4 defense finished 31st last season in part because of poor play at nose tackle. So they signed Barry Cofield from the Giants to play the position. He doesn’t need to make plays; he just needs to help the inside linebackers flow faster to the ball and give the ends a better chance to penetrate.

The top pick will be in a rush. Needing a pass rusher opposite DE Brian Orakpo, the Redskins drafted Purdue DE Ryan Kerrigan in the first round and turned him into an outside linebacker. His transition—slowed by the lockout and a knee injury early in camp—will take time, especially in coverage. And he’s learning how to rush from a two-point stance.

Two QBs are better than the last one. Can John Beck or Rex Grossman be a quality full-time starting quarterback? Since 2006, Grossman hasn’t proved he can, and his mobility has decreased over the years; Beck, meanwhile, hasn’t played in a game since 2007. What the Redskins hope is that one or both can execute this offense better and provide them with more consistency than Donovan McNabb did in 2010. Better receiving depth, with the addition of WR Jabar Gaffney and three rookies, should help whichever quarterback wins the job.

What coach Mike Shanahan says must change this season: “Every area. There’s not an area we didn’t need to improve. … The first thing you have to do is get your team together. That takes a while, and that’s why going into your second year is so much different than in your first.”

— John Keim

SN’s bottom line

The Redskins have some parts moving in the right direction, starting with a vastly improved defense. Even the offensive line should be better. But they’ve overhauled the roster and have a major question at quarterback. It’s hard to see them escaping a strong division’s cellar.



Read more: http://aol.sportingnews.com/nfl/story/2011-08-28/nfc-east-2011-outlook#ixzz1Wj6Pplfz
több mint 13 éve
sapka Washington Commanders 6 608 — sapka
Úgy látszik nem nézünk tv-s meccset.apeszos
miért?, face-n is 59-41 még, votl egy nagyobb roham, de még vezet a meccs.
Most a bowlos 6 szavazattól nem kell megijedni. 😛

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 13 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
És meddig? De azt azért elég fura volt olvasni, hogy a SOK Redskins és Giants drukker miatt nem láthatják az ÁSZ-t... Vajon meddig fog tartani ez a Newton hype?apeszos
Azért ha a szívedre teszed a kezed, bevallhatod, hogy több Redskins meccs megy a TV-ben, mint Panthers. 😊

Egyébként péntek délig tart a szavazás.somoskovig
Nem mondom, hogy nincs igazad, de én, és az a sok ( 😀 ) redskins rajongó ha már lehetőség van rá, inkább nem Cam Newtont nézném/néznénk... Minden szentnek ugye..... 😀 Ám a demokrácia szar ügy ha nem nekünk kedvez... 😛
Két esetleg három párducica zakóig...Collapo
Egy is elég lesz...
több mint 13 éve
Collapo Baltimore Ravens Iowa Hawkeyes 3 293 — "Nevermore."
Vajon meddig fog tartani ez a Newton hype?apeszos
Két esetleg három párducica zakóig...

Alissa
You can't stop playing defense the way defense has always been created to play. - (Ray Lewis, retired 2013)
Ring #1 - January 28, 2001 at Raymond James Stadium in Tampa, Florida - Super Bowl XXXV
Ring #2 - February 03, 2013 at Mercedes-Benz Superdome in New Orleans, Louisiana - Super Bowl XLVII

NFL - Not For Ladies!
több mint 13 éve
somoskovig Jacksonville Jaguars 10 268 — 49ers GM
És meddig? De azt azért elég fura volt olvasni, hogy a SOK Redskins és Giants drukker miatt nem láthatják az ÁSZ-t... Vajon meddig fog tartani ez a Newton hype?apeszos
Azért ha a szívedre teszed a kezed, bevallhatod, hogy több Redskins meccs megy a TV-ben, mint Panthers. 😊

Egyébként péntek délig tart a szavazás.

több mint 13 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
És meddig? De azt azért elég fura volt olvasni, hogy a SOK Redskins és Giants drukker miatt nem láthatják az ÁSZ-t... Vajon meddig fog tartani ez a Newton hype?
több mint 13 éve
somoskovig Jacksonville Jaguars 10 268 — 49ers GM
A Sport TV és a bowl.hu szavazatokat összesítik, szóval még mindig a Redskins - Giants meccs vezet.

több mint 13 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
Úgy látszik nem nézünk tv-s meccset.
több mint 13 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
Úgy látszik nem nézünk tv-s meccset.
több mint 13 éve
nexion218 3 983 — Washington Gyapotkombájnz fan
Az szerintetek is némi jót sejtet nekünk, hogy a Törpök az általában főpróbának nevezett 3. pre-meccsen egy field goal-ra meg 2 Eli INT-re voltak képesek a Jets ellen? 😊nexion218
Ismered a mondást ?

Rossz főpróba , sikeres előadás! 😉yooker
Látom a szíveddel nézted a G-men kínlódását - mint én! 😀

"I'm gonna fuck you 'till you love me, faggot!" - Mike Tyson
több mint 13 éve
sapka Washington Commanders 6 608 — sapka
Ismered a mondást ?
Rossz főpróba , sikeres előadás! 😉yooker
ezt a mondást nem ismertem, saját gyártás? 😉

apeszos: azért bíztam benne Graham átveszi a stafétát, tavaly elég jó szezonja volt, de amit művelt..., lehet a FedEx-en nem jó gyakorolni 😀, vagy a kickerek nem jók. Na meg ezt a Stitsert nem is láttuk Pre-ben, nem kellett, csak a TD. :cool:

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 13 éve
yooker New York Giants 7 359 — Expect the Best !
Az szerintetek is némi jót sejtet nekünk, hogy a Törpök az általában főpróbának nevezett 3. pre-meccsen egy field goal-ra meg 2 Eli INT-re voltak képesek a Jets ellen? 😊nexion218
Ismered a mondást ?

Rossz főpróba , sikeres előadás! 😉
több mint 13 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
Volt kétséged, hogy ki lesz a kicker? Gano ha az ellenkező irányba rúgja az FG-t, akkor is marad... 😀 Vannak emberek akikbe szerelmes a Shanahan family.... Kelly meg gyakorlatilag két hete ki van rúgva....
több mint 13 éve
sapka Washington Commanders 6 608 — sapka
80-ra csökkent a roster:
DB Dante Barnes
QB Ben Chappell
OL Xavier Fulton
DB Tyrone Grant
WR Malcolm Kelly (injured)
LB Eric McBride
OL Corey O’Daniel
K Clint Stitser
TE Joe Torchia

ezután kell majd 53-ra csökkenteni, amely 27 fő kirúgásával jár, Kelly bust! 😕
eldőlt a K párharc, és Clemens 3. helye sincs veszélyben.

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 13 éve
sapka Washington Commanders 6 608 — sapka
ezzel a szerződéssel el is dőlt, hogy az eagles az elkövetkező években nem nyer SB-t, még pár évig csoport elején lesz, de a "sapkájukat" 😀 nehéz helyzetbe hozták az biztos. Mellesleg 31 éves.
Jah a giantsnek tele lehet a nadrágja, van félni valójuk, szemben az utóbbi évekkel, gyengült a támadófaluk, és ha Jacobssal tudunk valamit kezdeni, akkor Eliban bízva bármi megtörténhet, na meg a szezont az utóbbi években rendre jól kezdjük.

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 13 éve
nexion218 3 983 — Washington Gyapotkombájnz fan
Nah, Michael Vicc (tudom, hogy "ck"-val írja... 😛) is megkapta a 100 millás papírját, amiből 36 garantált... Remélem majd ezen is annyit röhögnek, mint anno rajtunk és majd mindenki elfelejti azt is, hogy "csak" 36 a garantált és a 100 millán lovagolnak majd! (Nem mintha egyetértettem volna a Zsírfeka szerződtetésével, {bár mint tudjuk, a front7 legnagyobb hiányzója nálunk} de nem volt az akkora csoda, hogy annyit kellett volna cinkelni minket miatta.)

Az szerintetek is némi jót sejtet nekünk, hogy a Törpök az általában főpróbának nevezett 3. pre-meccsen egy field goal-ra meg 2 Eli INT-re voltak képesek a Jets ellen? 😊

"I'm gonna fuck you 'till you love me, faggot!" - Mike Tyson
több mint 13 éve
jvic 115
Én még mindig csak az első félidőt láttam a meccsből, ha a tényleg hülye büntiket nem szorgoskodjuk össze magunknak, akkor jó lesz ez a def+spec team (2 Kerrigan encroachment, 1 L. Alexander running into the kicker). Az offense meg remélem, hogy jó lesz, a futók tudják hozni magukat, az irányítók meg tartsák meg a labdát nem kell mindenáron a Rexy féle "tudok akkorát dobni, mint Cutler, ööö, mégsem, bocsi" effektust erőltetni.
több mint 13 éve
sapka Washington Commanders 6 608 — sapka
A védelemről meg csak jót tudok mondani, nagyon csalódott lennék, ha nem lenne top10a.kacsa
meglátjuk Jenkins kiesése mennyit is fog számítani, Bowennel sokat voltak felváltva, illetve most Carriker helyett sem volt rossz, de eddig nem játszottak jó támadófal ellen..., na meg ehhez Kerrigannek is sokat kell még érnie. Meg Landry,... meg Hall.

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 13 éve
a.kacsa Seattle Seahawks 1 288 — Champions!
na mostmár megnézve a meccset, kis tanulságok.
gruden-t össze kéne kötni mayockal, mert mindenkit manningi szinten kezel 😊
a másik, h grossman nekem olyan furcsán mozog. kibaszott lassan jön ki a labda az elkapókhoz. nincs meg vhogy benne az az átütő erő. grudennek abban igaza van mondjuk, h becket kezdetném én is inkább most
a védelemről meg csak jót tudok mondani, nagyon csalódott lennék, ha nem lenne top10