Washington Commanders

28 feliratkozó

több mint 13 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
Akkor nem az én készülékemben van a hiba....
több mint 13 éve
sapka Washington Commanders 6 608 — sapka
Estére (8-9 között) reményeim szerint fent lesz a meccs. Sajnos csak egy 4,5 gigásat találtam, azért tart ennyi ideig. Ha feltöltöttem, küldöm a linket Apeszosnak, és megy ki a honlapra.jvic
Sorry srácok, "kicsit" gázos a jumbofiles, az istennek nem megy fel már a második darab sem. 2 napig szívtam vele, hol simán leállt, hol megszakadt, hol úgy tett mintha még menne, de nem töltötte tovább, hol meg az én gépem szórakozott velem. Ha valaki kéri, szívesen kiírom DVD-re, és elküldöm postán, de ez így most nem fog menni.jvic
én is kiírtam DVD-re 😊

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 13 éve
jvic 115
Estére (8-9 között) reményeim szerint fent lesz a meccs. Sajnos csak egy 4,5 gigásat találtam, azért tart ennyi ideig. Ha feltöltöttem, küldöm a linket Apeszosnak, és megy ki a honlapra.jvic
Sorry srácok, "kicsit" gázos a jumbofiles, az istennek nem megy fel már a második darab sem. 2 napig szívtam vele, hol simán leállt, hol megszakadt, hol úgy tett mintha még menne, de nem töltötte tovább, hol meg az én gépem szórakozott velem. Ha valaki kéri, szívesen kiírom DVD-re, és elküldöm postán, de ez így most nem fog menni.
több mint 13 éve
jvic 115
Estére (8-9 között) reményeim szerint fent lesz a meccs. Sajnos csak egy 4,5 gigásat találtam, azért tart ennyi ideig. Ha feltöltöttem, küldöm a linket Apeszosnak, és megy ki a honlapra.
több mint 13 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
Remélem lesz annyira "sötét ló" a 'skins hogy lesz meglepi. Nem nagyon foglalkozik senki velünk, illetve ha igen akkor is fitymálva. Pedig egyre jobban tetszik amit Shany/Haslett csinál. Kyle már más lapra tartozik, őt változatlanul nem bírom....
több mint 13 éve
sapka Washington Commanders 6 608 — sapka
ki akartam egészíteni jvic gondolatsorát az offseasonös cikkre, de belebugzódott...
szóval annyit akartam még írni, hogy ilyen írást nem adnék ki a kezeim közül.sapka
"jvic apr" - próbálom kitalálni, hogy mit akartál írni, plíz oszd meg velem, mert nem értem 😊jvic
volt két mondat, még az előtt amit írtam ebben a posztban, és mikor küldtem volna ennyit küldött el. de a jvic apr azt jelentette volna hogy jvic apróságain túl... stb., ...de remélem az egésznek lesz annyi értelme, hogy kicsit jobban utánanéznek a történéseknek.

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 13 éve
jvic 115
ki akartam egészíteni jvic gondolatsorát az offseasonös cikkre, de belebugzódott...
szóval annyit akartam még írni, hogy ilyen írást nem adnék ki a kezeim közül.sapka
"jvic apr" - próbálom kitalálni, hogy mit akartál írni, plíz oszd meg velem, mert nem értem 😊
több mint 13 éve
jvic 115
Kész, elég volt. Valami mást kell kitalálni a meccsek letöltésére, mert képtelen vagyok feltölteni. Túl kevés a sávszélességem a feltöltéshez. Ez a meccs közel 5Gb-ot tesz ki. Kétszer szakadt meg a net, kétszer kezdtem újra, elment rá 6,5 óra a semmiért. Várom a javaslatokat.apeszos
Segítsek? Pm-be adj accot, és feltöltöm.
több mint 13 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
Kész, elég volt. Valami mást kell kitalálni a meccsek letöltésére, mert képtelen vagyok feltölteni. Túl kevés a sávszélességem a feltöltéshez. Ez a meccs közel 5Gb-ot tesz ki. Kétszer szakadt meg a net, kétszer kezdtem újra, elment rá 6,5 óra a semmiért. Várom a javaslatokat.
több mint 13 éve
sapka Washington Commanders 6 608 — sapka
ki akartam egészíteni jvic gondolatsorát az offseasonös cikkre, de belebugzódott...
szóval annyit akartam még írni, hogy ilyen írást nem adnék ki a kezeim közül.

apeszos, mikor lesz feltöltve a meccs? :rolleyes: :rolleyes:

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 13 éve
Newman Philadelphia Eagles Clemson Tigers 8 228 — Ready to Rumble
B*zd meg,nagyon sajnálom.Már amikor írták eredménykövetőbe,hogy nagyon rosszul nézett ki,de a saját lábán jött le,akkor egyből Terrell Thomasra gondoltam,aki ugyanezt tette és ki is derült utánna,hogy ACL szakadása van.... 😕

több mint 13 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
Kurva életbe, jobban bevált volna mint Williams...
több mint 13 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 613
Jenkins nagy érvágás lenne... 😕 :/apeszos
És lesz is, ACL-szakadás, akkor pedig out for season.
több mint 13 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
Jenkins nagy érvágás lenne... 😕 :/
több mint 13 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 613
La Canfora: "Initial read of MRI on Redskins DL Jarvis Jenkins reveals a torn ACL. He and the team expect he will be out for the season but more info on the exact severity of the tear being gathered. Season-ending surgery expected next week for the 2nd round pick, who was having great camp."
több mint 13 éve
jvic 115
Kopipészt ide is az offseason elemzés cikkből:

Három apróságot emelnék ki a Redskins elemzésbõl:
1. "a nose tackle posztra viszont kérdés, hogy sikerül-e megfelelõ helyettest találni Haynesworthnek" - Albert soha nem volt a Redskins NT-je, pont ez volt a baj vele. Maximum nickel package-ben volt hajlandó felmenni 2 DT-s felállásoknál, de 3-4-ben gyakorlatilag nem is játszott.
2. Azért a Redskins secondaryvel kapcsolatban kifelejteni, hogy Atogwe-t leigazolták, az elég komoly probléma, hiszen alapjaiban változtatja meg a Redskins secondary-t. Tavaly már ugyan áttették Landry-t SS pozícióba, de még mindig túl sok zónázást bíztak rá, amire sajnos nem igazán alkalmas, viszont Atogwe érkezésével - aki meg egy jó labdaérzékû tapasztalt FS - sokkal többet lehet a vonal közelében, akár blitz csomagoknál, akár csak 8 fõs front szituációkban jól futó csapatok ellen.
3. A két draftolt futót sokallja a szerzõ, majd kétszer is leírja, hogy kicsi a HB depth. Most akkor mi vaaan?
több mint 13 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
reggelre fent lesz
több mint 13 éve
sapka Washington Commanders 6 608 — sapka
milyen jó hogy ma volt a meccs és nem volt netem..., remélem fanoldalon gyorsan fent lesz egy letöltésre váró instant link :mad:

biztos csak az indulat, de melyik dilettáns írta ezt az offseason értékelőbe, ha már két szerkesztője is volt? 'a vékony RB és WR depth nem sok jóval kecsegtet', meg 'a front seven legnagyobb hiányzója Haynesworth'... nagyon jó írás lett :/

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 13 éve
Bjoca Washington Commanders 292 — ami meghalt nem halhat meg többé
Dicséret és jókívánság, jöhet bármikor 😊
A fanyalgások és szurkálódások nemkívánatosak 😛

az éj sötét és tele iszonyattal
több mint 13 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
Remélem Atogwe jó lesz ha már draftoltam a védelmembe :cool:ThundersNFL
Komolyan mindenegyes fantasy játékosodról fogsz megjegyzést írni valamelyik topicba?
több mint 13 éve
ThundersNFL a Paraszt New England Patriots 15 550 — !SuPeR6BoWL!
Remélem Atogwe jó lesz ha már draftoltam a védelmembe :cool:

Draft


2001-2003-2004-2014-2016-2018
több mint 13 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
én is szeretném tudni... 😕 szerver hiba, már írtam nekik, kérdés mennyi ideig szarnak a fejemre. Kell keresnem valami fizetős tárhelyet, mert ez így nem állapot.

Update: időközben megoldottam egyedül. Újra elérhető az oldal.
több mint 13 éve
agent T Washington Commanders 815 — 'Skins (& Sens) fan
Kis gondok adódtak -áramszünet, ilyesmi :/ - de már fent van.apeszos
Mi van a fanoldallal?

Braves on the warpath!!!

Leszarom, hogy elment Daniella Heatley, akkor is hajrá Ottawa Senators 😊
több mint 13 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
Kis gondok adódtak -áramszünet, ilyesmi :/ - de már fent van.
több mint 13 éve
agent T Washington Commanders 815 — 'Skins (& Sens) fan
Ja, és McNabb is hirtelen "ismét megtanult" dobálni... apeszos
Ne értékeld túl azt a 6db jó passzátBjoca
Túl?! 😀

Késő este fent lesz a fan oldalon a Colts meccs videója is..apeszos
Mikor későn este, mert már 23:35 van 😊

Braves on the warpath!!!

Leszarom, hogy elment Daniella Heatley, akkor is hajrá Ottawa Senators 😊