Washington Commanders

28 feliratkozó

több mint 13 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
Azért amilyen jóra sikerült a WR class, nem árt ha valaki el is találja őket.. 😀 Gutierrez-t és Chappell-t még nem láttam, lehet hogy pont a hispán lesz a nagy talentum.. szvsz Rexy starter státuszát semmi sem veszélyezteti
több mint 13 éve
sapka Washington Commanders 6 608 — sapka
külön írom már, néztem több rövidebb interjút az Atogwe-Landry párossal, Atogwe ritka egy értelmes ember, de bassza meg Landrynek akkora karizma van mint a feje, az a változatos táplálkozás...
ja igen, a lényeg Atogwe beceneve Sonny the Light 😀, és Landryé Sugarlow, (bár ebben nem vagyok biztos, kicsit elröhögték a végét)
szóval mai napi színes pletyka/szemét rovat vége 😛

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 13 éve
sapka Washington Commanders 6 608 — sapka
Shanny bejelentette, hogy Beck fog kezdeni Colts elleni PS meccsen.Deny
Elég baj ez.apeszos
És akkor mi van, ha teszem azt valamiféle csoda történt és kiderül, hogy Beck tényleg jó? Nem mondom, hogy az, mert nyilván oka van annak, hogy majd' 30 évesen van esélye először kezdőnek lenni, de hát "never say never" ugyebár... Akkor ti kire adnátok a kezdőmezt? Mert hát nagy dilemma: van egy elvileg jó Rex, akiről tudjuk, lényegében több turnover fűzödik a nevéhez, mint TD, meg egy eddig látványosan szar Beck, aki - az előző hipotetikus helyzet megvalósulása esetén - épp az eddigi formájának ellenkezőjét mutatja? 😀 Vagy inkább maradjunk abban, hogy futunk sokat és nagyon jó lesz a D? 😀nexion218
szomorú, hogy ez felmerült 😀, idekapcs. sok szakvélemény szerint sikerült olyan stabil dolgot kialakítani Kyle-éknak, hogy ha bekerül a rendserbe egy közepes képességű QB, letud hozni egy meccset, ha normálisan játszik (értsd: nem szörnyen rosszul), szóval mind1 is lenne ki játszik, hogy McNabb-Grossman-Beck vag Clemens, csak ne dobjon 3 passzkísérletből 4 intet, legalábbis így szólna ez a fáma.
érdekes lesz látni mennyire lesz működőképes Beck-kel a dolog, mert valószínű az lesz, de ettől független animosityra hivatkozva nem akarom látni akármit is csinál...
kitartok a húsgolyó mellett, de természetesen sok futás, és imádkozunk az ellenfél Qbja nem ismeri fel mennyire pocsékan zónázik a Hall-Wilson páros.

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 13 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
Na egy RB-el kevesebb. James Davis lelépett. Szó nélkül. Senki sem tudja hová... 😀 😀apeszos
Grossman újabb áldozata, figyeld majd a plusz kilókat
jó hogy Beck kezd majd kirugatja magát, bár az indy hozzáálását ismerve, kicsit félek, hogy mégsemsapka
Ne aggódj, gondolj a tavalyi pre meccsekre. Akkor is hozta magát, pedig azt sem vette komolyan senki... 😀 De jól szophat a fickó, mert különben nem tudom miért tartja itt a Shanahan család. Tavaly Bartel volt a legjobb QB a pre alatt, mégis őt tették ki elsőnek, Beck röhögött a markába és maradt. Clemens már ez alatt az egy meccs alatt többet csinált mint Beck amióta itt van. Én is kíváncsian várom, hozzáfejlődött-e a nagy arcához....

nexion218:
Nem véletlenül van 'irányító kérdés' Washingtonban... 😀 Én inkább abban reménykedem, hogy Rexy táltosodik meg valami csoda folytán. Több benne a ráció....
több mint 13 éve
nexion218 3 983 — Washington Gyapotkombájnz fan
Shanny bejelentette, hogy Beck fog kezdeni Colts elleni PS meccsen.Deny
Elég baj ez.apeszos
És akkor mi van, ha teszem azt valamiféle csoda történt és kiderül, hogy Beck tényleg jó? Nem mondom, hogy az, mert nyilván oka van annak, hogy majd' 30 évesen van esélye először kezdőnek lenni, de hát "never say never" ugyebár... Akkor ti kire adnátok a kezdőmezt? Mert hát nagy dilemma: van egy elvileg jó Rex, akiről tudjuk, lényegében több turnover fűzödik a nevéhez, mint TD, meg egy eddig látványosan szar Beck, aki - az előző hipotetikus helyzet megvalósulása esetén - épp az eddigi formájának ellenkezőjét mutatja? 😀 Vagy inkább maradjunk abban, hogy futunk sokat és nagyon jó lesz a D? 😀

"I'm gonna fuck you 'till you love me, faggot!" - Mike Tyson
több mint 13 éve
sapka Washington Commanders 6 608 — sapka
Na egy RB-el kevesebb. James Davis lelépett. Szó nélkül. Senki sem tudja hová... 😀 😀apeszos
Grossman újabb áldozata, figyeld majd a plusz kilókat
jó hogy Beck kezd majd kirugatja magát, bár az indy hozzáálását ismerve, kicsit félek, hogy mégsem

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 13 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
Na egy RB-el kevesebb. James Davis lelépett. Szó nélkül. Senki sem tudja hová... 😀 😀
több mint 13 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
Shanny bejelentette, hogy Beck fog kezdeni Colts elleni PS meccsen.Deny
Elég baj ez.
több mint 13 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
Az azért nem olyan biztos. Én megnéztem párszor a második felét, egy-egy emberre kihegyezve, mert kíváncsi voltam Capers-re, Locklear-re, Cook-ra, Smith-re stb... Hát nem tudom... Én nem ácsorognék a zsebben ha ők védenek meg.. 😀 Capers elvileg RT, most G volt a jobb oldalon és elég sokszor seggre ültették. A Def.-ben Gomest figyeltem és -bár elfogult vagyok vele, vagy éppen azért 😀- már most előrébb tenném, mondjuk Doughty helyére... Legközelebb Neild-et szeretném látni, NT-ből sosem elég...apeszos
jó, hogy megnézted, legközelebb írhatnál belőlük hosszasabban,
azért Clemens ennek ellenére egész jó második félidőt hozott össze, nem volt szívbajos 😊/erős mazochista hajlam
nálam sokkal inkább Horton van halállistán, egész meccsen rossz volt, az egyetlen TD-t róla kaptuk, mert oldalról szerelni kellett volna a futót akire tisztán ráfutott !oldalról! és nem tudta... (volt a falban egy holding is 😛), Doughty inkább kisebb rossz, Gomes lehet nagyobb butságokat csinált volna a helyén, de azt mondom kezdjen szépen Landry 😀, na meg Atogwesapka
Hát ha Beck hozza a formáját a Colts ellen, nem nagyon lesz kérdés ki lesz a csere QB... 😀 Clemens szinte minden drive-ot végig vitt red zone-ig, rendre megtalálta a receivereket, mindíg mást... és csak Hankerson tette meg vele, hogy nem kapta el a passzát. Nem azt mondtam, hogy kezdő legyen Gomes, -bár cornernek kipróbálnám- hiszen Atogwe és Landry kirobbanthatatlanok (ha egészségesek), de cserének jó lenne. Ha Horton helyett, hát legyen... Mikor lementek jelentősen javult a secondary, és Gomes nem állt be mélységbe, kihasználta hogy gyors, pass rusherben sack-elt, RB-t blokkolt mínusz yardon. 3-3-5-ben jó volt nagyon.
több mint 13 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
Shanny bejelentette, hogy Beck fog kezdeni Colts elleni PS meccsen.
több mint 13 éve
sapka Washington Commanders 6 608 — sapka
Az azért nem olyan biztos. Én megnéztem párszor a második felét, egy-egy emberre kihegyezve, mert kíváncsi voltam Capers-re, Locklear-re, Cook-ra, Smith-re stb... Hát nem tudom... Én nem ácsorognék a zsebben ha ők védenek meg.. 😀 Capers elvileg RT, most G volt a jobb oldalon és elég sokszor seggre ültették. A Def.-ben Gomest figyeltem és -bár elfogult vagyok vele, vagy éppen azért 😀- már most előrébb tenném, mondjuk Doughty helyére... Legközelebb Neild-et szeretném látni, NT-ből sosem elég...apeszos
jó, hogy megnézted, legközelebb írhatnál belőlük hosszasabban,
azért Clemens ennek ellenére egész jó második félidőt hozott össze, nem volt szívbajos 😊/erős mazochista hajlam
nálam sokkal inkább Horton van halállistán, egész meccsen rossz volt, az egyetlen TD-t róla kaptuk, mert oldalról szerelni kellett volna a futót akire tisztán ráfutott !oldalról! és nem tudta... (volt a falban egy holding is 😛), Doughty inkább kisebb rossz, Gomes lehet nagyobb butságokat csinált volna a helyén, de azt mondom kezdjen szépen Landry 😀, na meg Atogwe

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 13 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
Az azért nem olyan biztos. Én megnéztem párszor a második felét, egy-egy emberre kihegyezve, mert kíváncsi voltam Capers-re, Locklear-re, Cook-ra, Smith-re stb... Hát nem tudom... Én nem ácsorognék a zsebben ha ők védenek meg.. 😀 Capers elvileg RT, most G volt a jobb oldalon és elég sokszor seggre ültették. A Def.-ben Gomest figyeltem és -bár elfogult vagyok vele, vagy éppen azért 😀- már most előrébb tenném, mondjuk Doughty helyére... Legközelebb Neild-et szeretném látni, NT-ből sosem elég...
több mint 13 éve
sapka Washington Commanders 6 608 — sapka
Nincs.apeszos
Jó, nem baj. A szezonban úgyis az egész meccset célszerű újranézni/először látni, itt érdemesebb csak 1 negyednyit.

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 13 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
Nincs. A TYT-ről egyben jött le, csak a tárhely miatt lett darabokban csomagolva, mivel egyszerre csak 1db 1GB-os fájlt lehet feltölteni. Én kiírtam magamnak DVD-re, gondolván hogy készítek egy rip-et belőle, az kisebb, de olyan minőségromláshoz vezetett, hogy inkább hagytam. Kicsit macerás volt, de így legalább tökéletes minőségű
több mint 13 éve
sapka Washington Commanders 6 608 — sapka
mert le kell tölteni az összes tömörített fájlt (5 db), és vagy kitömöríted rar programmal, vagy total commanderrel az 1-es számúra 2 klikk, és amit találsz benne kimásolod.apeszos
pontosan ezt a két lehetőséget próbáltam én is, de akkor nincs olyan lebhetőség, hogy pl csak az első részt szeretném megnézni? :rolleyes: :rolleyes:

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 13 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
apeszos: letöltöttem első részt (mondjuk volt, egy 40 perc), kiszeretném tömöríteni, és azt írja hiba a csomagolt fájlban, olyan 23% környékén, és automat bezárja, de lehet nálam van vmi gubanc, sőt winrar olyat ír nekem, hogy az archívumnak nincsen vége, na ez mi 😀

rúgó kérdés; akkor megint Gano, inkább akármelyik féllábú 40 éves jóembert tegyenek ide, mert szépen rugdal ha nincs tét, de a rúgónál pont ez a lényeg, hogy mindig van!sapka
mert le kell tölteni az összes tömörített fájlt (5 db), és vagy kitömöríted rar programmal, vagy total commanderrel az 1-es számúra 2 klikk, és amit találsz benne kimásolod.apeszos
A part2.rar az nem akar lejönni, mindig csak hibákat dob. A másik 4 simán lejött. Tudsz valamit csinálni vele? --- Szerk: Pár órával később simán lejött, valószínűleg a delegált szerver kiakadhatott.jvic
Na b+, én meg kicseréltem a fájlt. Mindegy remélem már jó lesz... 😊
több mint 13 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
Akkor ez besült, mert már töröltem a vinyóról a darabolt fájlokat. Megpróbálok csinálni egy DVD rip-et...
több mint 13 éve
jvic 115
apeszos: letöltöttem első részt (mondjuk volt, egy 40 perc), kiszeretném tömöríteni, és azt írja hiba a csomagolt fájlban, olyan 23% környékén, és automat bezárja, de lehet nálam van vmi gubanc, sőt winrar olyat ír nekem, hogy az archívumnak nincsen vége, na ez mi 😀

rúgó kérdés; akkor megint Gano, inkább akármelyik féllábú 40 éves jóembert tegyenek ide, mert szépen rugdal ha nincs tét, de a rúgónál pont ez a lényeg, hogy mindig van!sapka
mert le kell tölteni az összes tömörített fájlt (5 db), és vagy kitömöríted rar programmal, vagy total commanderrel az 1-es számúra 2 klikk, és amit találsz benne kimásolod.apeszos
A part2.rar az nem akar lejönni, mindig csak hibákat dob. A másik 4 simán lejött. Tudsz valamit csinálni vele? --- Szerk: Pár órával később simán lejött, valószínűleg a delegált szerver kiakadhatott.
több mint 13 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
apeszos: letöltöttem első részt (mondjuk volt, egy 40 perc), kiszeretném tömöríteni, és azt írja hiba a csomagolt fájlban, olyan 23% környékén, és automat bezárja, de lehet nálam van vmi gubanc, sőt winrar olyat ír nekem, hogy az archívumnak nincsen vége, na ez mi 😀

rúgó kérdés; akkor megint Gano, inkább akármelyik féllábú 40 éves jóembert tegyenek ide, mert szépen rugdal ha nincs tét, de a rúgónál pont ez a lényeg, hogy mindig van!sapka
mert le kell tölteni az összes tömörített fájlt (5 db), és vagy kitömöríted rar programmal, vagy total commanderrel az 1-es számúra 2 klikk, és amit találsz benne kimásolod.
több mint 13 éve
nexion218 3 983 — Washington Gyapotkombájnz fan
Shayne Graham számára ennyi volt...apeszos
Mondjuk nem meglepő.... Kérdés, hogy ezzel akkor véglegesen eldőlt-e a pozíció? Mondjuk ha úgy is van, én már csakazértis hoznék vkit Gano mellé, hogy azért ne érezze magát a tutiban és csipkedje magát... 😊

"I'm gonna fuck you 'till you love me, faggot!" - Mike Tyson
több mint 13 éve
sapka Washington Commanders 6 608 — sapka
apeszos: letöltöttem első részt (mondjuk volt, egy 40 perc), kiszeretném tömöríteni, és azt írja hiba a csomagolt fájlban, olyan 23% környékén, és automat bezárja, de lehet nálam van vmi gubanc, sőt winrar olyat ír nekem, hogy az archívumnak nincsen vége, na ez mi 😀

rúgó kérdés; akkor megint Gano, inkább akármelyik féllábú 40 éves jóembert tegyenek ide, mert szépen rugdal ha nincs tét, de a rúgónál pont ez a lényeg, hogy mindig van!

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 13 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
Shayne Graham számára ennyi volt...
több mint 13 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
Nehéz szülés volt, de megvan... Le kellene tesztelni a letöltést és véleményt szeretnék kérni: jó így, vagy valahogy másképp kellene megoldani? Fan oldalon a lányok képe alatt van a link...
több mint 13 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
Basszus, szánalmas a feltöltési sebességem, remélem azért napokba nem fog kerülni mire felmászik a tárhelyre. És ez még nem is olyan nagy, "csak" 2,5 Gb.
több mint 13 éve
agent T Washington Commanders 815 — 'Skins (& Sens) fan
letöltöttem HD-ben a meccset. fel fogom tölteni a redskinsfanra, és terveim szerint a teljes idényt is. Aki újra akarja nézni, onnan letöltheti, jelezni fogom ha kész...apeszos
Na az remek lesz, megnézem megint, hajrá. 😊

Braves on the warpath!!!

Leszarom, hogy elment Daniella Heatley, akkor is hajrá Ottawa Senators 😊