Washington Commanders

28 feliratkozó

több mint 13 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
ma belenéztem az eagles meccs elejébe, mire is számítsunk a kezdőktől..., kemény meccsek lesznek az biztos.

de végiggondoltam, hogy egészen jó preseasont hoztak nekünk össze: pitsburgh-O-t maximálisan lehet tesztelni. Colts-D, Baltimore szintén O-t, Tampa
szóval ligaszinten elit támadó/védők ellen lehet egy negyedet gyakorolni, mindkét csapatrésznek, még akkor is ha egyelőre nem megy nekik úgy ahogy kéne. Ez jó.sapka
Shanny szerint többet lesznek fent a kezdők, és csak posztokra cserél imitt-amott... Össze kell szokjanak, vagy mi... Nem mintha erre elég lenne négy pre-meccs.

Amúgy meccs alatt chatszoba lesz a redskinsfan-on.
több mint 13 éve
sapka Washington Commanders 6 608 — sapka
ma belenéztem az eagles meccs elejébe, mire is számítsunk a kezdőktől..., kemény meccsek lesznek az biztos.

de végiggondoltam, hogy egészen jó preseasont hoztak nekünk össze: pitsburgh-O-t maximálisan lehet tesztelni. Colts-D, Baltimore szintén O-t, Tampa
szóval ligaszinten elit támadó/védők ellen lehet egy negyedet gyakorolni, mindkét csapatrésznek, még akkor is ha egyelőre nem megy nekik úgy ahogy kéne. Ez jó.

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 13 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
The Redskins-Steelers game will be televised on NBC-4 and Comcast SportsNet. Kenny Albert calls the play-by-play and former Redskin Joe Theismann provides color commentary. Another former Redskin Rick 'Doc' Walker reports from the sidelines.
több mint 13 éve
sapka Washington Commanders 6 608 — sapka
olvasgattam training camp összefoglalókat.
a következő tendenciákat szűrtem le 😊
rookiekkal kapcsolatban, Kerrigan még nem kész teljesen (sérülés), és coverben nem az igazi; Jenkins egy beast, nagyon jól játszik; Hankerson pedig óriási csalódás 😕
a rúgó párharc nagyjából egálra áll, remélem nem Gano nyer
Becket nem dícsérik, Grossman nagyjából stabil középállapot, igen baromi kövér
Banks nagyon gyors még mindig, de nem tanulta még meg a playbookot
Cofieldet és Hightowert nagyon dícsérik, valamint meglepő módon a támadófal is jó!, kivéve Chester, őt a kezdők mindig leverik, Montgomery gyakran rá tud segíteni
főleg Brownt istenítik, még senki nem verte meg drillben
Davis (TE), pedig elég gyengus, lehet Sellers lesz helyette a rosteren
a Wr-ek pedig jól játszanak, egészen elit társaság, Stallworth pedig már mindenkit megvert legalább egyszer a Db-k közül
Hallnak volt egyszer egy nagyon rossz napja, nagyjából átlagos jelenleg
Wilsont is sokra tartják, Doughty egyszerűen rossz, Moore is

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 13 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
Egyébként kinn van az első DC tőletek is, NFC East szakértő így értékelte: http://bloggingthebeast.com/2011/08/09/thoughts-on-the-redskins-depth-chart/Deny
nem is tévedtem benne, csak Foxot, de ő később jött
amiért komment: Bill Ward véleményét a kommentek közül érdemes elolvasni, egyetértek vele, és nagyon jól összefoglalja a helyzetet!

off, nem is tudtam, hogy ti már 'életmód tanácsadással' is foglalkoztok a blogban 😛sapka
off: azt mondták, mivel nem napi hírek kerülnek fel, hanem inkább beszámolók, elemzések, ezért életmód kategória, mert sportolásra buzdít a blogunk (így tessék ezentúl olvasni mindenkinek mindent, lehet utána sisakot ragadtok és leütközitek a szomszéd bácsikat)
több mint 13 éve
sapka Washington Commanders 6 608 — sapka
Egyébként kinn van az első DC tőletek is, NFC East szakértő így értékelte: http://bloggingthebeast.com/2011/08/09/thoughts-on-the-redskins-depth-chart/Deny
nem is tévedtem benne, csak Foxot, de ő később jött
amiért komment: Bill Ward véleményét a kommentek közül érdemes elolvasni, egyetértek vele, és nagyon jól összefoglalja a helyzetet!

off, nem is tudtam, hogy ti már 'életmód tanácsadással' is foglalkoztok a blogban 😛

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 13 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
Egyébként kinn van az első DC tőletek is, NFC East szakértő így értékelte: http://bloggingthebeast.com/2011/08/09/thoughts-on-the-redskins-depth-chart/
több mint 13 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 526
Pryort annyira utálom, hogy még az ellenfeleknek sem kívánom, hogy behúzzák.
több mint 13 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
Az a baj, hogy egyébként el tudom képzelni, hogy behúzzátok. Bár augusztus közepén új QB-t nevelni mennyire jó ötlet...Deny
ne idegesíts..., esélytelen, nem jó nekünk ő, sehogy sem, másrészt a régi vezetés lehet, hogy tényleg behúzta volna, de új szelek vannak, itt is mint nálatok is ugye 😂
hozzátok egyébként jobbanillene, fekete balhés és gyorsan sérül, ti gyűjtitek az ilyesmitsapka
Amúgy tényleg gyűjtjük az ilyeneket jelenleg (sajnos), van már belőle 3 rosteren, de Reid nem szereti supp draftot, meg egész Eagles se, asszem a nyolcvanasévek óta nem húztunk ott senkit 😊
több mint 13 éve
sapka Washington Commanders 6 608 — sapka
Az a baj, hogy egyébként el tudom képzelni, hogy behúzzátok. Bár augusztus közepén új QB-t nevelni mennyire jó ötlet...Deny
ne idegesíts..., esélytelen, nem jó nekünk ő, sehogy sem, másrészt a régi vezetés lehet, hogy tényleg behúzta volna, de új szelek vannak, itt is mint nálatok is ugye 😂
hozzátok egyébként jobbanillene, fekete balhés és gyorsan sérül, ti gyűjtitek az ilyesmit

apeszos: itt van még a harmadik lúzer Clemens, mert lúzerből sosem elég, de örüljünk, hogy Beck megsérült 😀

jvic: szerintem arra senki sem számított, hogy Cartert ekkorát fog betlizni..., ha tudták volna elcserélik, ez jogos 😉, de nem tudták, legalábbis nem léptek még orákulumi szintre.

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 13 éve
nexion218 3 983 — Washington Gyapotkombájnz fan
Sexy dagadt, Beck megsérült, kezdünk jól állni QB téren...apeszos
Minden reményetek abban van, hogy Pryor jöhet-e supp draftra 😊

Az a baj, hogy egyébként el tudom képzelni, hogy behúzzátok. Bár augusztus közepén új QB-t nevelni mennyire jó ötlet...Deny
Meg az is baj, hogy oly' sz@rul állunk QB téren, hogy egy augusztus közepétől nevelt rookie irányító se lehet sokkal rosszabb attól, amink van... 😀 Bár ettől függetlenül maradok azon az állásponton, hogy Shanny (már persze az öreg 😉 ) ért a focihoz, én meg csak szeretnék érteni hozzá, szóval bízok benne... 😀

"I'm gonna fuck you 'till you love me, faggot!" - Mike Tyson
több mint 13 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
Sexy dagadt, Beck megsérült, kezdünk jól állni QB téren...apeszos
Minden reményetek abban van, hogy Pryor jöhet-e supp draftra 😊

Az a baj, hogy egyébként el tudom képzelni, hogy behúzzátok. Bár augusztus közepén új QB-t nevelni mennyire jó ötlet...
több mint 13 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
Sexy dagadt, Beck megsérült, kezdünk jól állni QB téren...
több mint 13 éve
jvic 115
Fogtok ti még sírni miattuk 😛Wyatt
Főleg, hogy egy olyan butuska edző, mint Bill bácsi, éppen 4-3-ra akar átállni a mi falunkból kettővel... Egyszerűen nem fér a fejembe, hogy tavaly miért nem cseréltük el őket, Andre-ért adtak volna jó pickeket.
több mint 13 éve
nexion218 3 983 — Washington Gyapotkombájnz fan
És lassan érik a Kelly cut is, megint sérült...

"I'm gonna fuck you 'till you love me, faggot!" - Mike Tyson
több mint 13 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
Én is attól tartok...
több mint 13 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Fogtok ti még sírni miattuk 😛

több mint 13 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
5 nap és összecsap a pittsburghi cserealakulat és a washingtoni, valamiért nem hiszem, hogy bármi is közvetítené

a pats leigazolta André Cartert 😀, szívük rajtasapka
Nem volt elég BigAl? 😀 Egyedül a Baltimore meccsvan kiírva az ESPN-re, a többi nem. De majd meglátjuk... Talán itt: http://www.ustream.tv/redskins 😊
több mint 13 éve
sapka Washington Commanders 6 608 — sapka
5 nap és összecsap a pittsburghi cserealakulat és a washingtoni, valamiért nem hiszem, hogy bármi is közvetítené

a pats leigazolta André Cartert 😀, szívük rajta

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 13 éve
nexion218 3 983 — Washington Gyapotkombájnz fan
Beck is megsérült. Érkezett Keyaron Fox LB a Steelers-től. Ja, és Rocca megkapta a munkavállalásit...
Csalódtam. Úgy néz ki Henson cut lesz... 😕 :mad:apeszos
már meg is történt a dolog augusztus 5-én... Mondjuk én is sajnálom, egészen jó emlékeim voltak róla (már arról a kevés időről, amit egyáltalán láttunk belőle.)

"I'm gonna fuck you 'till you love me, faggot!" - Mike Tyson
több mint 13 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
Köszi, megvan am itt még nem láttam NFL-t... Ezen viszont szokott lenni: http://www.firstrowsports.eu/sport/football.html
És a szokásos adthe. No és: http://www.infl.tk/
Azon kívül itt lehet válogatni:http://stream.forumx.hu/viewtopic.php?t=170&sid=fbebd973946c7040f802914b4555f4e4&mforum=stream
több mint 13 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Nem tudom, itt lesz-e NFL, de gyakorlatilag magyar bajnoki focimeccsek is vannak, szal nem tartom kizártnak, hogy majd adnak 😊
http://www.fromsportcom.com/

több mint 13 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
Isten hozott újra! Remélem már tovább maradsz, és gyakrabban jössz.. 😊
Nem fizetek elő sehová.... Megoldom ahogy tavaly is.... 😕
több mint 13 éve
agent T Washington Commanders 815 — 'Skins (& Sens) fan
Helló, elő fogtok fizetni a meccsekre?

Én azt látom, hogy az ESPN Player nem jó nekünk.

Hol fogtok előfizetni, mennyiért?
Nekem már előre tököm kivan a szar streamektől.

Braves on the warpath!!!

Leszarom, hogy elment Daniella Heatley, akkor is hajrá Ottawa Senators 😊
több mint 13 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
Biztos nem szépíti a dolgokat, de attól még, hogy elismeri a hibáit a labdát ugyanúgy elejti... 😀 Dehát Torain csuklóját is műteni kell, szvsz kesik a szórásból....