Washington Commanders

28 feliratkozó

több mint 13 éve
sapka Washington Commanders 6 608 — sapka
időközben visszaigazoltuk Golstont, (főleg, hogy Jarmon+Holliday+Daniels is elment) és Torain összeszedett egy kéztörés szerűséget a Tc-ben, semmi meglepetés...

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 13 éve
sapka Washington Commanders 6 608 — sapka
Sőt, talán kicsit felszínes leszek, de azt mondom, hogy a legnagyobb baj a front 3 volt, a többi még el is ment volna. FS poszton pl 4-3ban is fosok lettünk volna...nexion218
...szóval a többi elment, hát bizony a többi sem ment el szerintem (sajnos)
sapka
lényegében egyetértünk, az "elment" alatt én sem azt értettem, hogy SB-t nyerő, vagy akár csak PO esélyes D, csak mondjuk egy közepes, mondjuk legyen ligatizenhetedik. És egy legalább decens D fallal egy közepes D sztem sokkal jobban nézett volna ki, ami akár W-ket is érhetett volna.nexion218
de nem tudom beljebb lennénk e, ha most 2-vel több győzelmünk lenne tavalyról
ugyanúgy sansztalan a PO, ahhoz legalább 10-6 kell, vagy jobb

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 13 éve
nexion218 3 983 — Washington Gyapotkombájnz fan
Sőt, talán kicsit felszínes leszek, de azt mondom, hogy a legnagyobb baj a front 3 volt, a többi még el is ment volna. FS poszton pl 4-3ban is fosok lettünk volna...nexion218
...szóval a többi elment, hát bizony a többi sem ment el szerintem (sajnos)
sapka
lényegében egyetértünk, az "elment" alatt én sem azt értettem, hogy SB-t nyerő, vagy akár csak PO esélyes D, csak mondjuk egy közepes, mondjuk legyen ligatizenhetedik. És egy legalább decens D fallal egy közepes D sztem sokkal jobban nézett volna ki, ami akár W-ket is érhetett volna.

"I'm gonna fuck you 'till you love me, faggot!" - Mike Tyson
több mint 13 éve
sapka Washington Commanders 6 608 — sapka
Sőt, talán kicsit felszínes leszek, de azt mondom, hogy a legnagyobb baj a front 3 volt, a többi még el is ment volna. FS poszton pl 4-3ban is fosok lettünk volna...nexion218
nem jó ez így, eléggé csúsztatva van
mert főleg Landry kiválása után, kétféleképpen szoptuk a yardokat, olyan csapat ellen akinek erős passzjátéka van passzokból, akiknek pedig erős futó volt, attól pedig futásból 😉, utóbbiban vastagon benne volt a pocsék Dline, főleg miután kiderült, hogy Kemo csak egy sérült hústorony+Bryant nem volt éppen kezdőszint+Gholston is önmagát kereste csak(megjegyzem vagy 2 éve ezt teszi)
ehhez hozzájött, hogy Rocky nem volt éppen acélos a futások ellen, Fletcher összetolt vagy 130 tacklet, de egyedül nem bírta,+ Dougthy nem az a tipikus boxban álló hard hitter safety, szóval összességében futás ellen ez vékony volt...
másik felében pedig egyrészt a cornerek sem voltak világverőek, pláne nem a safetyk + Orakpon kívül nem kaptak segítséget a siettetésben a Carter+Lorenzo 'egységtől', és -a fal is szar volt-, (de lőjjetek le... majd Rogerst figyeljétek a 49-eseknél, nem lesz ő olyan rossz, ahogy Hall is igen-igen jó képességű!) csak a körülmények, nem mindegy a Qb mennyit ülhet a labdán...
viszont az piszok érdekes, hogy a chicagói fal ellen úgy kijött a lépés, hogy öröm volt nézni 😊, legalább más ellen nem
...szóval a többi elment, hát bizony a többi sem ment el szerintem (sajnos)
na meg úgy nem is lehet D-t építeni, hogy az offense másfél perceket van fenn max a pályán... visszakanyarodva amíg nincs rendes támadófal ne is számítsunk másra, bárkinél is van a labda

A köv. idény ilyen szempontból érdekes lesz, ha összeállna az Ofal (nemlétezik...), akkor lenne értelme akár számolgatni, ha lenne konstans futás
A D-ben is vannak nagy kérdőjelek: Kerrigan mire lesz képes 3-4-ben, Cofield beválik e nosenak, akár 0-technik, akár 1..., illetve Fletcher párja mire lesz képes
de összességében úgy vélem amíg nem tudunk labdamegtartó O-t csinálni, addig top5 játékosállomány is lehet a defense oldalán, szopni fogják a yardokat, az biztos.
... és ha ehhez feltétlen elit Qb kell szerintetek én nem vagyok az elrontója, de úgy gondolom nem ez lenne a legfontosabb, most biztosan nem.

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 13 éve
nexion218 3 983 — Washington Gyapotkombájnz fan
Sziasztok!

Olvasgattam itt az elemzéseiteket a tavalyi évről, így Rexy, úgy McNabb, stb., de azt az "apróságot", hogy a védelmünk a Texans-szal karöltve a legrosszabb volt a ligában, azt egyikőtök se írta le. És a legnagyobb baj nem is az emberekkel volt egyénileg, hanem a koncepcióval (koncepciótlansággal). Egy soksok év alatt jól felépített és sikeres 4-3-as defet lecseréltünk egy baromi szar 3-4-re, ráadásul úgy, hogy se emberek nem voltak hozzá, se idő. Szerintem, ha meghagyta volna Shanny a 4-3-as defet, simán meglett volna a 8-8-as mérleg tavaly, és lett volna idő beszerezni a szükséges embereket és eladni/elcserélni a 3-4-ben nem használható játékosokat (Carter, Haynesworth). Namindegy, a rombolás megtörtént, mostmár reménykedem az építkezésben. Ahogy szokták mondani, az út innen csak felfelé vezet.

P.S.: Bár a felfelé vezető út összepárosítva a Becksy+Rexy párossal kicsit nehéz lesz...jvic
Egyetértek - részben. Mert bár igaz, hogy a rangsorban szinte tökutsó volt a védelem, de emlékeim szerint egy lényeges ponton viszont rengeteget javult még így is a D# : turnoverekben. Szóval szinte maradt egyhelyben a dolog, mert a magasan rangsorolt, de lényegében turnover képtelen D-ből lett egy ligautsó, de legalább turnoverekre képes verzió (de ezt talán már írtam is). Sőt, talán kicsit felszínes leszek, de azt mondom, hogy a legnagyobb baj a front 3 volt, a többi még el is ment volna. FS poszton pl 4-3ban is fosok lettünk volna (ami azért nagyon hiányzik), sőt a 3-4ben Landry újra SS lett, amivel mi kimondottan nyertünk (már amíg meg nem sérült). Íígy visszatekintve McNabb nagyobb hiba volt, mint a 3-4 es D. A 6-10-re kb. Campbell is képes lett volna olcsóbbért, kevesebb cirkusszal. Szóval sz@r az egész, de legalább a mi csapatunk!!! 😀 De én is bízok abban a bizonyos "innen csak felfelében". Abban reménykedek, hogy arra akarunk ráállni, hogy összerakjuk idén a "körítést" (=QB-t kivéve mindent) és jövőre egy kész gépézetbe helyezzük el a csúcsdíszt egy elit QB formájában.

"I'm gonna fuck you 'till you love me, faggot!" - Mike Tyson
több mint 13 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
Nem feltétlen örülök, G-ben jó lett volna, az OT nem ment neki... Beck akkor lesz kurva jó, ha én kerülök oda GM-nek... 😂 Shanny már januárban szólt, hogy neki Luck kell és kész. Ettől még maradhat Grossman... 😉
több mint 13 éve
sapka Washington Commanders 6 608 — sapka
apeszos örülhet Heyert nem fogja viszontlátni 'skins mezben, elment raidernek, bár nem tudom Oldenburggal (vagy kivel) mennyivel vagyunk beljebb...
sajnálom, hogy Grossman csak 1 évre írt alá, ez azt jelentené, hogy jövőre, vagy Beck lesz qrva jó, vagy Qb draft, nekem egyik sem tetszene...
igazoljuk le Waterst...
(off: aztec ha tisztában lennél tényekkel mielőtt ideírkálsz hasonló okosságokat, na az nagyon jó lenne 😉)

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 13 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
Annyiért még meg is éri.
több mint 13 éve
Newman Philadelphia Eagles Clemson Tigers 8 228 — Ready to Rumble
Grossman mennyiért írna alá?Gondolom max 1 évet adnátok neki, de inkább annyit se 😀aztec
Aláírt egy évre.ulpianus
1,15 millát kap.The one-year deal has a guaranteed base salary of $810,000, a roster bonus of $240,000, and a signing bonus of $100,000.
http://profootballtalk.nbcsports.com/2011/08/02/rex-grossman-isnt-getting-paid-like-a-potential-starter/

több mint 13 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 886 — Circus Maximus
Grossman mennyiért írna alá?Gondolom max 1 évet adnátok neki, de inkább annyit se 😀aztec
Aláírt egy évre.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 13 éve
aztec Indianapolis Colts 1 360
Grossman mennyiért írna alá?Gondolom max 1 évet adnátok neki, de inkább annyit se 😀

A Jégember győz, nem beszél.
több mint 13 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
Tatupu és Hayden jön látogatóba.Deny
mármint visszajönnek nem?
mert egyszer már voltak, legalábbis Hayden biztosansapka
Akkor vissza, mert szerdára írta Schefter
több mint 13 éve
sapka Washington Commanders 6 608 — sapka
Tatupu és Hayden jön látogatóba.Deny
mármint visszajönnek nem?
mert egyszer már voltak, legalábbis Hayden biztosan

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 13 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
Tatupu és Hayden jön látogatóba.
több mint 13 éve
sapka Washington Commanders 6 608 — sapka
milyen jó, hogy ideigazolt Buchanan kapásból 4 meccsre eltiltották, és ami a szép, hogy az ötödik hét a pihenő...

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 13 éve
sapka Washington Commanders 6 608 — sapka
jvic, szerintem részben igazad van, de miért lettünk volna beljebb a 8-8cal?, mármint miért lett volna jó, maradunk középcsapat drága Fa igazolásokkal, ez is egy út, de lehet ki lehetne kerülni ebből a vegetációból, és ahhoz először rombolni kell
O, úgy is rossz lett volna, ahogy évek óta Campbellel, csak a D megmentette
na meg volt futójáték!!!, idáén nem nagyon votl igazi, mert egy jó D a konstans futásra tud épülni, lásd Chiefs, vagy akárkit
Shanahan 3-4et akart, idén fog kiderülni volt e értelme, mert most azok a játékosok vannak akiket ő akart...
és szerintem azt már sokszor leírtuk, hogy a 4-3-ról áttérni baromság volt, de Campbellt draftolni is, sőt Zorn idehívni Hc-nak is, ezeken nem tudunk változtatni 😕

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 13 éve
jvic 115
Sziasztok!

Olvasgattam itt az elemzéseiteket a tavalyi évről, így Rexy, úgy McNabb, stb., de azt az "apróságot", hogy a védelmünk a Texans-szal karöltve a legrosszabb volt a ligában, azt egyikőtök se írta le. És a legnagyobb baj nem is az emberekkel volt egyénileg, hanem a koncepcióval (koncepciótlansággal). Egy soksok év alatt jól felépített és sikeres 4-3-as defet lecseréltünk egy baromi szar 3-4-re, ráadásul úgy, hogy se emberek nem voltak hozzá, se idő. Szerintem, ha meghagyta volna Shanny a 4-3-as defet, simán meglett volna a 8-8-as mérleg tavaly, és lett volna idő beszerezni a szükséges embereket és eladni/elcserélni a 3-4-ben nem használható játékosokat (Carter, Haynesworth). Namindegy, a rombolás megtörtént, mostmár reménykedem az építkezésben. Ahogy szokták mondani, az út innen csak felfelé vezet.

P.S.: Bár a felfelé vezető út összepárosítva a Becksy+Rexy párossal kicsit nehéz lesz...
több mint 13 éve
sapka Washington Commanders 6 608 — sapka
Redskins re-signed CB Phillip Buchanon. Depth már van, nem is rossz így, hogy Rogers még megvan.Hollywood
Ja... csak kéne vki, aki összeszedi a lepattanókat - a Rogers kezéről lepattanó labdákra gondolok...nexion218
már hogy lenne meg Rogers?
neki sincs szerződése, éppen a Panthers/Brownsba szeretne igazolni...

bíztam benne inkább Haydent hozzuk nickelnek

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 13 éve
nexion218 3 983 — Washington Gyapotkombájnz fan
Redskins re-signed CB Phillip Buchanon. Depth már van, nem is rossz így, hogy Rogers még megvan.Hollywood
Ja... csak kéne vki, aki összeszedi a lepattanókat - a Rogers kezéről lepattanó labdákra gondolok...

"I'm gonna fuck you 'till you love me, faggot!" - Mike Tyson
több mint 13 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
6. körös játékosaitokkal hosszú ideig számoltatok 😀

több mint 13 éve
Hollywood San Francisco 49ers 172
Shanny on Hightower: "He can run, he can pass protect," Shanahan said. "He’s a third-down back." A cikkíró hozzáteszi még, hogy "Ryan Torain is awful in the passing game all-around"

Redskins re-signed CB Phillip Buchanon. Depth már van, nem is rossz így, hogy Rogers még megvan.
több mint 13 éve
Hollywood San Francisco 49ers 172
LB-re van még Rocky McIntosh és H.B. Blades is. Velük mi van? Úgy tudom Blades aláírt 31-én és Rocky puffogás után, de ott van a többiekkel.
Hollywood
nem létezik, hogy ott van, nincs szerződése, biztos, hogy nincs ott
és nem valószínű, hogy visszajönsapka
Tényleg, csak arra emlékeztem, hogy a többiekkel együtt edzett, de az még a lockout vége előtt volt.
több mint 13 éve
sapka Washington Commanders 6 608 — sapka
LB-re van még Rocky McIntosh és H.B. Blades is. Velük mi van? Úgy tudom Blades aláírt 31-én és Rocky puffogás után, de ott van a többiekkel.
Hollywood
nem létezik, hogy ott van, nincs szerződése, biztos, hogy nincs ott
és nem valószínű, hogy visszajön

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 13 éve
Hollywood San Francisco 49ers 172
LB-re van még Rocky McIntosh és H.B. Blades is. Velük mi van? Úgy tudom Blades aláírt 31-én és Rocky puffogás után, de ott van a többiekkel.

Hightower-ről írják, hogy főleg a passzvédelme miatt lehet hasznos majd.
több mint 13 éve
sapka Washington Commanders 6 608 — sapka
mármint Lorenzo-t? ILB-nek? WTFbriareos
szerintem jobb ILB lenne mint OLB, mondjuk úgy fordul, mint egy kamion, és olyan gyors mint egy DT, +emlékszek egyetlen pass deflectionje volt a redzoneban, ami úgy történt, hogy futott embere után (TE), és egyszerűen a Qb fejbedobta, majdnem interference lett!
de egészen elképesztő a szorgalma és az akarása (tavaly ST legjobb+kezdő Olb volt Carterrel cserélgetve, és nem is volt rossz!, és bírta is)
de ha már kérdezed, állítólag Tatuput nagyon nézegetik erre a posztra, ami nocomment

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!