Washington Commanders

28 feliratkozó

több mint 13 éve
sapka Washington Commanders 6 608 — sapka
olvasgattam beatwriter írásokat a Tc-ről, ...és az első fejezetét a Qb battlénak Beck nyerte (sóhaj)

ez az írás viszont nagyon tetszett:
The Hightower Picture:
He’s young (25), talented and has the right attitude.

He doesn’t avoid the question about fumbles. He acknowledges that they happen and he makes it a point that he works on it. He has improved into a solid blocking running back over the years, so I think he is more than willing to learn from his coaches and get better.

My favorite part, he doesn’t make excuses or dwell in the past. He knows and addresses it, then moves on. In my opinion, that’s how any successful professional athlete has to be: aware but with a short term memory.

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 13 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
Csalódtam. Úgy néz ki Henson cut lesz... 😕 :mad:apeszos
inkább Bladest raknád ki?, mert kb. kettejük között fog eldőlni, mivel visszajött Rocky.

Hankersont eléggé lehordják a training campes teljesítményéért..., meglepő.
jó hogy jött Gaffneysapka
Igen, szívem szerint őt raknám ki... De én is tudom, hogy Henson sérülékeny, és szerintem meg sem gyógyult rendesen a térdhajlítója... azért megy, mert nem akarnak sérültet tartani mint tavaly. Pedig nagyon jó Henson. Hankerson nekem is csalódás, de most meg Kelly lett jó...
több mint 13 éve
sapka Washington Commanders 6 608 — sapka
Csalódtam. Úgy néz ki Henson cut lesz... 😕 :mad:apeszos
inkább Bladest raknád ki?, mert kb. kettejük között fog eldőlni, mivel visszajött Rocky.

Hankersont eléggé lehordják a training campes teljesítményéért..., meglepő.
jó hogy jött Gaffney

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 13 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
Beck is megsérült. Érkezett Keyaron Fox LB a Steelers-től. Ja, és Rocca megkapta a munkavállalásit...
Csalódtam. Úgy néz ki Henson cut lesz... 😕 :mad:
több mint 13 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 534
Locklear nem rossz játékos az hogy a seahawks szurkolók utálják az egy dolog, de jól járt vele a Skins, cserének jóval több mint jóadam8
persze jó játékos, top OT.
több mint 13 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
Valamiért csak utálják.... Mondjuk kezdő biztos nem lesz Williams és Brown mellett. De egy jó csere nagyon kell, azt még mindíg nem tudjuk hogy Capers mire képes...
több mint 13 éve
a.kacsa Seattle Seahawks 1 288 — Champions!
azzal nincs is baj, csak ha kezdő lesz akkor lesz probléma
több mint 13 éve
hétszilvafás adam8 Houston Texans 2 647
Locklear nem rossz játékos az hogy a seahawks szurkolók utálják az egy dolog, de jól járt vele a Skins, cserének jóval több mint jó

több mint 13 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
locklear miatt fogunk még sírni bárhol legyen a pályán. személyes tapasztalata.kacsa
Mér' nem tudja hordani a vizet?

Sexy
http://cdn3.sbnation.com/fan_shot_image … /cq23R.jpgBébé
Néha beugrik guard-nak, úgy is kevés van belőlük.
több mint 13 éve
hétszilvafás adam8 Houston Texans 2 647
az izompóló rexyn

több mint 13 éve
a.kacsa Seattle Seahawks 1 288 — Champions!
locklear miatt fogunk még sírni bárhol legyen a pályán. személyes tapasztalat
több mint 13 éve
lotus86 New York Giants 1 090 — Saquon Barkley
Sexy
http://cdn3.sbnation.com/fan_shot_images/208610/cq23R.jpgBébé
Kis vitamingolyo! 😀 😀


Magyar New York Giants Blog! Mert megérdemled!
több mint 13 éve
sapka Washington Commanders 6 608 — sapka
Sexy
http://cdn3.sbnation.com/fan_shot_images/208610/cq23R.jpgBébé
első blikkre kövérnek tűnik, vagy te mire gondolsz? :/

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 13 éve
Bébé Philadelphia Eagles 6 504 — rabszolga
Sexy
http://cdn3.sbnation.com/fan_shot_images/208610/cq23R.jpg
több mint 13 éve
sapka Washington Commanders 6 608 — sapka
NFL yearbook 2010 Washington Redskinsapeszos
elég heroikus videó, kicsit más emlékeim votlak összességében a szezonról 😀 , de nagyon jó ez a videó!, egészen átitatott a hangulata, legyen már szezon!

Wyatt erre szokták mondani, ok, 1 sör 😉 😛

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 13 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 309 — Lájkold a zsűrit!
Jött új támadófalember, úgyis sokan vártátok innen (mondjuk gondolom nem őt): Sean Locklear, OT (RT igazából, de játszott bal oldalon is). Backupnak azért jó lesz.Deny
Akár G-ként is bevethető Locklear szal még starter is lehet itt.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 13 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Amúgy jogos, kicsit túlzásba vittem itt, bocsi

több mint 13 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
NFL yearbook 2010 Washington Redskins
több mint 13 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
Mindenki bekaphatja 😀Wyatt
😀 😛
több mint 13 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
Mellesleg booo, se Aldrick Robinson, se Royster (se Will Hill) nem érné meg nálatok a rostert, külön jó, hogy drafton el kellett hoznotok 😀Wyatt
már többször beírtad ezt, de ott lesznek PS-ben, de akkor áruld el te birtoklod őket, valami fantasyban/ rájuk szoktál otthon...

apeszos, nekem tetszik a cikk, (alakra), na meg én írtam 😀, szóval remélem akit érdekel a helyzet el is olvassa :rolleyes:

+ egy valamin elgondolkoztam, és egy kinti szakértő is felvette, Banksnek nagyon kell dolgoznia ezért a rosterhelyért..., mert nem biztos, hogy meg fogja kapni, és lecsúszik PS-be, mert egyrészt Wr-ként nem számolnak vele, másrészt a spec. teamnek kevesebb haszna lesz a módosításokkal.sapka
Szerintem a WR depht nagy csatát hoz.... Moss-nak sem lesz biztos a helye. Bár nem tudom Shanny mi alapján válogat; tavaly szvsz Austin jobb volt a preseason alatt mint Armstrong, mégsem ő játszott. Más kérdés, hogy ki fog nekik passzolni.... 😛 Jó a cikk, ilyet máskor is elkövethetsz... 😀
több mint 13 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Mindenki bekaphatja 😀

több mint 13 éve
sapka Washington Commanders 6 608 — sapka
Wyatt minden csapattopikban áradozik az adott csapatnál lévő GM game-beli játékosairól 😀adam8
ja,fel is basz vele rendesen 😀Newman
ma kicsit visszaolvastam topikot, és már harmadszorra írta be ugyanezt, gondoltam valami személyes kötődés...

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 13 éve
Newman Philadelphia Eagles Clemson Tigers 8 228 — Ready to Rumble
Wyatt minden csapattopikban áradozik az adott csapatnál lévő GM game-beli játékosairól 😀adam8
ja,fel is basz vele rendesen 😀

több mint 13 éve
hétszilvafás adam8 Houston Texans 2 647
Wyatt minden csapattopikban áradozik az adott csapatnál lévő GM game-beli játékosairól 😀

több mint 13 éve
sapka Washington Commanders 6 608 — sapka
Mellesleg booo, se Aldrick Robinson, se Royster (se Will Hill) nem érné meg nálatok a rostert, külön jó, hogy drafton el kellett hoznotok 😀Wyatt
már többször beírtad ezt, de ott lesznek PS-ben, de akkor áruld el te birtoklod őket, valami fantasyban/ rájuk szoktál otthon...

apeszos, nekem tetszik a cikk, (alakra), na meg én írtam 😀, szóval remélem akit érdekel a helyzet el is olvassa :rolleyes:

+ egy valamin elgondolkoztam, és egy kinti szakértő is felvette, Banksnek nagyon kell dolgoznia ezért a rosterhelyért..., mert nem biztos, hogy meg fogja kapni, és lecsúszik PS-be, mert egyrészt Wr-ként nem számolnak vele, másrészt a spec. teamnek kevesebb haszna lesz a módosításokkal.

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!