Washington Commanders

28 feliratkozó

több mint 13 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
letöltöttem HD-ben a meccset. fel fogom tölteni a redskinsfanra, és terveim szerint a teljes idényt is. Aki újra akarja nézni, onnan letöltheti, jelezni fogom ha kész...
több mint 13 éve
sapka Washington Commanders 6 608 — sapka
Amúgy ezt a Shane Grahamet honnan a bánatból szedtüK? Már azt rossz volt nézni, ahogy nekifut...
nexion218
a Patstől jött, asszem tavaly 100%os idénye volt, de eddig Gano áll nyerésre 😊, az a komoly, hogy Shayne Graham versenyez Graham Gano-val..., ez a név nekünk nem jár szerencsével

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 13 éve
nexion218 3 983 — Washington Gyapotkombájnz fan
Én lúzer módom felvételről néztem a meccset, de így legalább jobb minőségben...😊 Sexy meglepett!!!! Sőt, az egész offense! Igazság szerint ami csalódás volt, hogy a Red Zone-ban mintha picit elakadtak volna. De hát első preseason meccs volt - igaz ez a jó teljesítményre meg a RZ elakadásra is. Ami viszont mindenképp bizakodásra ad okot, hogy a cserék sem sültek fel.

Amúgy ezt a Shane Grahamet honnan a bánatból szedtüK? Már azt rossz volt nézni, ahogy nekifut...

aki meg kitalálta az új kickoff spot-ot, KAPJA BE!!!!!!!!!!

"I'm gonna fuck you 'till you love me, faggot!" - Mike Tyson
több mint 13 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
semmit sem változott... piszok gyors, ha jó zárásokat kap, nincs aki utolérje az NFL-ben.
több mint 13 éve
agent T Washington Commanders 815 — 'Skins (& Sens) fan
off: Basszus olyan szar volt a netem, hogy mindent (a redskinsfant is) ki kellett iktatnom, különben szakadt.

Egyébként szerintem is erőn felül teljesített szinte mindenki, és apeszos, Banks hogy tetszett?

Braves on the warpath!!!

Leszarom, hogy elment Daniella Heatley, akkor is hajrá Ottawa Senators 😊
több mint 13 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
Tavaly után idén is beszívtad agent, kicsi t-vel próbálkozzBjoca
A másik elveszett ember... 😊
több mint 13 éve
Bjoca Washington Commanders 292 — ami meghalt nem halhat meg többé
Mi az a firstrow vagy mi? 😊agent T
http://www.firstrowsports.com/sport/american-football.html
a nicked véletlen nem agent-T volt a fan oldalon?sapka
Köszi 😊

Nem, sztem tutira nem volt kötőjeles.

Én azt szimatolom, hogy győzelemmel kezdünk. 😊)agent T
Tavaly után idén is beszívtad agent, kicsi t-vel próbálkozz

az éj sötét és tele iszonyattal
több mint 13 éve
sapka Washington Commanders 6 608 — sapka
Cooley kidőlt egy-két hétre; műtik a könyökét
és közben megtaláltam Young aranypillanatát: http://www.youtube.com/watch?v=09pfxvNrHlo

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 13 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 296 — capitaine du château de Vienne 1487
qbhitybő vót vagy hat, kihagytad a suvick-büntit, az nem volt szép
egy hiba az RZbe nem annyira mentamóka, megaz ötszáz yardra 1 TD, no és a kihagyott mezőnygólok. Fleccser meg tényleg állat, még a nyakredőit is polirozza 😂


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 13 éve
sapka Washington Commanders 6 608 — sapka
gyors összefoglaló, hajnali meccsről.
a kezdők 2 negyedet játszottak; a pittsburghi kezdő D egy negyednyit, az O Roethlisb... kivételével is egy negyednyit, szomorú lett volna ha így kikapunk.

Alulteljesítő volt mindenképp; -Wilson, 1v1-ben kétszer nagyon csúnyán megverték, amivel nem tudott mit kezdeni, -Hallt is legalább ennyiszer otthagyták, de a safety páros (Dougthy+Horton) is ugyanannyira benne volt a dolgokban
-Hankerson, ha nem 3. körben draftolták volna gond lenne a rosterre kerüléssel, így valószínűleg odaér, lehet kár...
-Az OLb-k, nem láttunk tőlük sacket 😕 😕

Mindenki más jól játszott 😊, mondjuk Beck nem volt pályán(remélem nem is fog), de Grossman, elképesztő negyedeket hozott le (19-of-26 for 207 yards, 1 TD,) egyszer nem volt jó a redzoneban..., Clemens backupnak tökéletes lenne
Ofal nagyon jó volt, sacket sem és szerintem Qb hitet sem engedett, a végére kicsit elfáradt a runblock része
RB és WR egység nagyon mélynek tűnik, szinte mindenkitől lehetett látni valami extrát, érdekes lehet itt a Helu-Royster pozíciós harc
Young elkapását érdemes még visszanézni, (4 yardnál kapta el, elküldött egy védőt egy testcsellel, belefutott 2 másikba, egyik misstackle, és szerzett +8yardot, a fullback)
Dline, egyedül Carriker nem villogott igazából, de nem is volt negatív hős, Cofieldot figyeltem, és nagyon jól játszott noseként, (érdemes Bowen sackjét visszanézni csak a guardot és centert tette arrébb, jvic remélem láttad), mintha Bowennek lett volna egy hibája, de utána egy sackkel javított, és Jenkinssel váltogatva, huhh...
Fletcher, a polírozás bajnoka, meccs első 4 playébe, hozott 2 tacklét és 1 sacket, McIntoshnak volt egy szép passdeflectionje
kicker battlét, egyértelműen Gano nyerte 3/3, Graham 0/2

minden csapatrész erőn felül teljesített, a kezdő secondary betlijén kívül..., végig kezdőkkel nagyon izgalmas meccs lett volna, és ami a legfontosabb kétesélyes..., na ezt sem gondoltam volna 😊

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 13 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 296 — capitaine du château de Vienne 1487
ha nem megy a követőzés bepofátlankodhatok a csettre? 😉


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 13 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
szeretek borzongani...
több mint 13 éve
sapka Washington Commanders 6 608 — sapka
Nem, sztem tutira nem volt kötőjeles.

Én azt szimatolom, hogy győzelemmel kezdünk. 😊)agent T
nekem gyanús, hogy az volt

ha nem győzelemmel kezdünk akkor nem sok jóra számíthatunk..., pittsburghi szokásokhoz híven nem túl sokat lesznek kezdőik, milyenink meg Shanahan víziója szerint igen. de nem is ez a lényeg, hanem végre beleláthassunk picit mi is a dolgok folyásába (utána meg jól elborzadjunk 😀).

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 13 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
A maci bőre mi?
több mint 13 éve
agent T Washington Commanders 815 — 'Skins (& Sens) fan
ne légy telhetetlen 😛 1 órával meccs előtt, tegnap a firstrowos (vagy mi) streamek jók voltak, de apeszos 2323 körüli linkelése is korrektek tűnik, mondjuk atdhe nem igazán adott semmit tegnapsapka
Mi az a firstrow vagy mi? 😊agent T
http://www.firstrowsports.com/sport/american-football.html
a nicked véletlen nem agent-T volt a fan oldalon?sapka
Köszi 😊

Nem, sztem tutira nem volt kötőjeles.

Én azt szimatolom, hogy győzelemmel kezdünk. 😊)

Braves on the warpath!!!

Leszarom, hogy elment Daniella Heatley, akkor is hajrá Ottawa Senators 😊
több mint 13 éve
sapka Washington Commanders 6 608 — sapka
Tudtok valahol már streamet?
agent T
ne légy telhetetlen 😛 1 órával meccs előtt, tegnap a firstrowos (vagy mi) streamek jók voltak, de apeszos 2323 körüli linkelése is korrektek tűnik, mondjuk atdhe nem igazán adott semmit tegnapsapka
Mi az a firstrow vagy mi? 😊agent T
http://www.firstrowsports.com/sport/american-football.html
a nicked véletlen nem agent-T volt a fan oldalon?

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 13 éve
agent T Washington Commanders 815 — 'Skins (& Sens) fan
Tudtok valahol már streamet?
agent T
ne légy telhetetlen 😛 1 órával meccs előtt, tegnap a firstrowos (vagy mi) streamek jók voltak, de apeszos 2323 körüli linkelése is korrektek tűnik, mondjuk atdhe nem igazán adott semmit tegnapsapka
Mi az a firstrow vagy mi? 😊

Braves on the warpath!!!

Leszarom, hogy elment Daniella Heatley, akkor is hajrá Ottawa Senators 😊
több mint 13 éve
sapka Washington Commanders 6 608 — sapka
Tudtok valahol már streamet?
agent T
ne légy telhetetlen 😛 1 órával meccs előtt, tegnap a firstrowos (vagy mi) streamek jók voltak, de apeszos 2323 körüli linkelése is korrektek tűnik, mondjuk atdhe nem igazán adott semmit tegnap

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 13 éve
agent T Washington Commanders 815 — 'Skins (& Sens) fan
Tudtok valahol már streamet?

Helló apeszos küldd már el nekem pmben h mi is az én nickem + jelszavam a redskinsfanon, mert agent T-vel próbálkoztam, de sehogy nem jött be.
Kösz 😊

Braves on the warpath!!!

Leszarom, hogy elment Daniella Heatley, akkor is hajrá Ottawa Senators 😊
több mint 13 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
Twitteres, facebookos reg jó hozzá, a chatroll meg maga a chat szoba regisztrációja, azzal a reggel is be lehet lépni.(email, password, username és kész.) De elvileg ha tag vagy a redskinsfan.hu-n és belépsz az oldalra már sehova se kell regisztrálni. Ha nem akkor buktam.... 😀
több mint 13 éve
sapka Washington Commanders 6 608 — sapka
Nem jösztök inkább eredménykövetőzni? 😀tenorx
ez csak egyelőre -szerintem- alternatíva; másrészt jelenleg nehéz kibogarászni ki melyik meccsre követőzik :rolleyes:

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 13 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
Nem jösztök inkább eredménykövetőzni? 😀
több mint 13 éve
sapka Washington Commanders 6 608 — sapka
Shanny szerint többet lesznek fent a kezdők, és csak posztokra cserél imitt-amott... Össze kell szokjanak, vagy mi... Nem mintha erre elég lenne négy pre-meccs.

Amúgy meccs alatt chatszoba lesz a redskinsfan-on.apeszos
mindkettő jó hír, remélem leszünk a chatnél páran (mondjuk kettőnél több 😛 ), kik várhatóak?sapka
Mármint chat-re? Azt nem tudom. Csak gondoltam csinálok a szezonra egy állandó szobát, a pre alatt teszteljük... 😊apeszos
hogy lehet belelépni abba a szobába, ha (teljesen véletlenül) nincs facebookom?, amint láttam twitter/face/vmi reg szükséges, de lehet csak elnéztem 😊, remélem

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 13 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
Shanny szerint többet lesznek fent a kezdők, és csak posztokra cserél imitt-amott... Össze kell szokjanak, vagy mi... Nem mintha erre elég lenne négy pre-meccs.

Amúgy meccs alatt chatszoba lesz a redskinsfan-on.apeszos
mindkettő jó hír, remélem leszünk a chatnél páran (mondjuk kettőnél több 😛 ), kik várhatóak?sapka
Mármint chat-re? Azt nem tudom. Csak gondoltam csinálok a szezonra egy állandó szobát, a pre alatt teszteljük... 😊
több mint 13 éve
sapka Washington Commanders 6 608 — sapka
Shanny szerint többet lesznek fent a kezdők, és csak posztokra cserél imitt-amott... Össze kell szokjanak, vagy mi... Nem mintha erre elég lenne négy pre-meccs.

Amúgy meccs alatt chatszoba lesz a redskinsfan-on.apeszos
mindkettő jó hír, remélem leszünk a chatnél páran (mondjuk kettőnél több 😛 ), kik várhatóak?

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!