Washington Commanders

28 feliratkozó

több mint 13 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Inkább így http://redskinsfan.hu/?p=590 😊
Mellesleg booo, se Aldrick Robinson, se Royster (se Will Hill) nem érné meg nálatok a rostert, külön jó, hogy drafton el kellett hoznotok 😀

több mint 13 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
Sapka, kint van a cikk -> http://redskinsfan.hu/?p=590
több mint 13 éve
sapka Washington Commanders 6 608 — sapka
Second-round DE Jarvis Jenkins has been the early star of Redskins camp.
The Redskins may have more beat writers covering the team than other club in the NFL, and all of them have sung Jenkins' praises. "I don’t want to put the kiss of death on Jarvis, but he’s what you look for in a defensive lineman," said coach Mike Shanahan. "He's got great size. You can tell that he's a student of the game. He goes out there and works extremely hard, extremely conscientious, and he's going to get better and better."
nagyon jól hangzik

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 13 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
tetszik az új oldal!, és megnyitottam és semennyit nem akadt, kicsit meg is lepődtem 😛
mire gondolsz, mármint ideírjak/blogra, és mikortól foglaljak össze? :rolleyes:
hol vesztetted el a fonalat?sapka
Még az elején, az UDFA-különítménynél, név szerint Chappel-nél... 😕 Megírod word-ben és elküldöd ide: info@redskinsfan.hu a többi az én dolgom....apeszos
elkészült a nagy mű, de fejvesztés terhe mellett az egész offseasont foglaltam össze 'skins szempontból, cserébe hosszú lett. Remélem más is elolvassa 😀
(elküldtem)sapka
Köszi! 😊
több mint 13 éve
sapka Washington Commanders 6 608 — sapka
Sapka, írhatnál egy összefoglalófélét a történésekből, én eléggé ki/lemaradtam a történésekről... 😕apeszos
tetszik az új oldal!, és megnyitottam és semennyit nem akadt, kicsit meg is lepődtem 😛
mire gondolsz, mármint ideírjak/blogra, és mikortól foglaljak össze? :rolleyes:
hol vesztetted el a fonalat?sapka
Még az elején, az UDFA-különítménynél, név szerint Chappel-nél... 😕 Megírod word-ben és elküldöd ide: info@redskinsfan.hu a többi az én dolgom....apeszos
elkészült a nagy mű, de fejvesztés terhe mellett az egész offseasont foglaltam össze 'skins szempontból, cserébe hosszú lett. Remélem más is elolvassa 😀
(elküldtem)

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 13 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
Redskins SS LaRon Landry (Achilles') is not expected to be available for the preseason opener.
"I’m not going on the field unless I’m 110 percent and can do all of the things I know I can do," said Landry. Beat writers have speculated that Landry's injury may be a long-term concern. Though he's due back for Opening Day, the heel may give the Skins pause in extension talks. Landry is in a contract year.

Ennek most nem tudok örülni...szaba
Én meg nagyon nem. Remélem csak a preseason marad ki.... Pedig nagyon megnéztem volna az Atogwe-Landry párost a jövő héten. Meg utána. Meg utána....

Jött új támadófalember, úgyis sokan vártátok innen (mondjuk gondolom nem őt): Sean Locklear, OT (RT igazából, de játszott bal oldalon is). Backupnak azért jó lesz.Deny
Mondjuk annak jó.... Pont a két széle a biztos, a többi a gáz.... Kell a backup, Capers is második éves újonc, ki tudja mire lesz képes...
több mint 13 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
Jött új támadófalember, úgyis sokan vártátok innen (mondjuk gondolom nem őt): Sean Locklear, OT (RT igazából, de játszott bal oldalon is). Backupnak azért jó lesz.
több mint 13 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 479
Redskins SS LaRon Landry (Achilles') is not expected to be available for the preseason opener.
"I’m not going on the field unless I’m 110 percent and can do all of the things I know I can do," said Landry. Beat writers have speculated that Landry's injury may be a long-term concern. Though he's due back for Opening Day, the heel may give the Skins pause in extension talks. Landry is in a contract year.

Ennek most nem tudok örülni...
több mint 13 éve
sapka Washington Commanders 6 608 — sapka
jvic, adom amit mondasz a nose-zal kapcsolatban, de én nem csak egy pl. Wilforki utat bejáró domináns noset tudnék elképzelni, aki fene nagy hústorony, 2 ember 'aláfekszik' és megfogja a futást, de azért a passz ellen nem tud semmit...
hanem pl a Wade-féle dallasi nose, Ratliff, na ő aztán nem egy hústorony, Cofieldnél nem bírja jobban a kettőzést, és mégis domináns, igen kellett mellé egy Spears, de elég jól működött a rendszer...sapka
Tudod, hogy miért ezt a szisztémát alkalmazta Wade? Mert nem talált egy Wilforkhoz hasonló kaliberű (de lehet, hogy Casey-t emelte ki) NT-t. Valamelyik pár éves interjújában mondta el. És igen, lehet így is sikeres 3-4-et építeni, csak sokkal nehezebb, pont úgy, ahogy gyenge futóval is lehet hatékony futójátékot játszani, de azért inkább mindenki szeretne magának egy AP-t vagy mondjuk Marshall Faulk-ot (hamár éppen most kerül be a HOF-ba 😊 ), úgy azért sokkal könnyebb. Azt azért hadd tegyem hozzá, hogy korszakos futót találni még talán könnyebb, mint korszakos NT-t.jvic
ezt nem tudtam :/, hogy csak kényszermegoldás volt, de sikerült neki
és ha megnézed a Houston keretét, ott sincs igazi nose, mégis (én pl. biztos vagyok benne) nagyon jó D-t fog építeni, lehet nem jövőre, de 2 év múlva top10 lesz szerintem
sőt a 3-4 csapatok (hozzávetőlegesen 70%-ánál) nincs igazi karakteres nose, sőőt végigböngészve a tavalyi top 10-es D-ket (yardok alapján), kiemelve a 3-4es nosekat a következőképpen nézett ki. Garay-Casey-Pouha-Raji-Soliai-Gregg/Ngata, ebből nagyjából két emberre tudnám rásütni azt, hogy igazán karakteres lenne, de szerintem ami a 3-4 igazi alapkövét megadja az a DE..., és nem az NT, mert megnézzük az urak mellett álló duókat, sokkal veretesebb névsort kapnánk, mindegyik csapatnál van legalább 1 igazi meghatározó DE, akik a hátukon viszik a csapatot, és ebben reménykedjünk, hogy Jenkins megtalálja magában az őselemet.
szóval ilyen tekintetben a Def. Cord.-é a teljes felelősség... (és kis csapatáé), mert meglehet csinálni igazi 'NT' nélkül is a top10-es védelmet, de igazi RDE nélkül nem bár én nem tartom sokra szakmailag Haslettet, de ebben az évben ki kell tennie magáért, mert el tudok képzelni egy dühös szurkolótábort kis FIRE Haslett táblákkal, és akkor megint ott leszünk ahol 2 éve...

futós analógia, szerintem minden korszakos futó előtt volt egy (majdnem) korszakos támadófal. És egy ilyen 5, de inkább 6 főből álló alakulatot nehezebb összerakni, mint egy korszakos NT-t találni, márcsak azért is gondolom így, mert aki nfl-ig eljut futó, és még nincs szarráterhelve, szóval köztük, max méret/sebességkülönbség van, a technikai különbség minimális, de az hogy mekkora lyukon kell átfutnia, na azaz igazán nem mindegy.
eltértem a tárgytól... de szomorú vagyok, hogy most a tavalyi katasztrófális O falat fogjuk még egy évig halasztani... Hol vannak már a szép jóképú PBS falak, Samuels-Dockery-Rabach-Thomas-Jensen...

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 13 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
Sapka, írhatnál egy összefoglalófélét a történésekből, én eléggé ki/lemaradtam a történésekről... 😕apeszos
tetszik az új oldal!, és megnyitottam és semennyit nem akadt, kicsit meg is lepődtem 😛
mire gondolsz, mármint ideírjak/blogra, és mikortól foglaljak össze? :rolleyes:
hol vesztetted el a fonalat?sapka
Még az elején, az UDFA-különítménynél, név szerint Chappel-nél... 😕 Megírod word-ben és elküldöd ide: info@redskinsfan.hu a többi az én dolgom....
több mint 13 éve
jvic 115
jvic, adom amit mondasz a nose-zal kapcsolatban, de én nem csak egy pl. Wilforki utat bejáró domináns noset tudnék elképzelni, aki fene nagy hústorony, 2 ember 'aláfekszik' és megfogja a futást, de azért a passz ellen nem tud semmit...
hanem pl a Wade-féle dallasi nose, Ratliff, na ő aztán nem egy hústorony, Cofieldnél nem bírja jobban a kettőzést, és mégis domináns, igen kellett mellé egy Spears, de elég jól működött a rendszer...sapka
Tudod, hogy miért ezt a szisztémát alkalmazta Wade? Mert nem talált egy Wilforkhoz hasonló kaliberű (de lehet, hogy Casey-t emelte ki) NT-t. Valamelyik pár éves interjújában mondta el. És igen, lehet így is sikeres 3-4-et építeni, csak sokkal nehezebb, pont úgy, ahogy gyenge futóval is lehet hatékony futójátékot játszani, de azért inkább mindenki szeretne magának egy AP-t vagy mondjuk Marshall Faulk-ot (hamár éppen most kerül be a HOF-ba 😊 ), úgy azért sokkal könnyebb. Azt azért hadd tegyem hozzá, hogy korszakos futót találni még talán könnyebb, mint korszakos NT-t.
több mint 13 éve
sapka Washington Commanders 6 608 — sapka
Sapka, írhatnál egy összefoglalófélét a történésekből, én eléggé ki/lemaradtam a történésekről... 😕apeszos
tetszik az új oldal!, és megnyitottam és semennyit nem akadt, kicsit meg is lepődtem 😛
mire gondolsz, mármint ideírjak/blogra, és mikortól foglaljak össze? :rolleyes:
hol vesztetted el a fonalat?

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 13 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
Végre megoldódott a probléma a tárhellyel, oldalmotort váltottam..... Kész az új fanoldal, kicsit a régi hivatalos Redskins.com-ra hajaz... 😊 És akkor egy depth chart Tandlertől:http://redskinsfan.hu/?p=586
Sapka, írhatnál egy összefoglalófélét a történésekből, én eléggé ki/lemaradtam a történésekről... 😕
több mint 13 éve
sapka Washington Commanders 6 608 — sapka
jvic, adom amit mondasz a nose-zal kapcsolatban, de én nem csak egy pl. Wilforki utat bejáró domináns noset tudnék elképzelni, aki fene nagy hústorony, 2 ember 'aláfekszik' és megfogja a futást, de azért a passz ellen nem tud semmit...
hanem pl a Wade-féle dallasi nose, Ratliff, na ő aztán nem egy hústorony, Cofieldnél nem bírja jobban a kettőzést, és mégis domináns, igen kellett mellé egy Spears, de elég jól működött a rendszer, (mintha most újra end lenne megint)
+ azt is el tudom képzelni, hogy csak 60%ban lesz fenn és aktív rotálás lesz
szóval szerintem, ez inkább sémafüggő, hogy mit igényel a rendszer, ha tényleg tisztán a centerrel szemben fog feállni, domináns tud lenni a képességeiből adódóan.

Megmondom őszintén a második írásba egykét dolog nem tiszta,pl. az Elephant tudásom szerint azaz LB, aki a tacke külső vállám a LOS-on a 4-3-as DE-n túl helyezkedik el, mármint ez nem konkrétan egy ember, hanem pozíció.
de ha ebben a dimenzióban maradunk, 'Sidekick'-nek Kerrigant szánják, mint jobb runstopper, ez biztos. kérdés milyen lesz...

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 13 éve
jvic 115
Mégvalami. Pár éves cikk, de igazából az alapok benne vannak a 3-4-ről: http://blogs.nfl.com/2009/07/08/the-3-4-defense-isnt-as-easy-as-it-sounds/
Bemásolnám nagy részét:

1. Football IQ: The 3-4 requires players to have a reasonable football IQ, and it can’t be mastered overnight, even if the defensive coordinator knows the scheme like the back of his hand. The Tampa 2 was the last trendy defense to take the NFL by storm, but for all its wonderment, the byproduct was turning players into robots.

--- Erre azt mondom megvan, mind edzői, mind játékos oldalról.

2. Elephant: This is the NFL’s equivalent of a hybrid. He is part defensive end, part linebacker, and is athletic enough to have limited coverage skills and physical enough to dominate an offensive tackle. DeMarcus Ware, Adalius Thomas, Terrell Suggs, Shawne Merriman and LaMarr Woodley are examples.

--- Orakpo is és Kerrigan is ez.

3. Sidekick: This is another outside linebacker (like Greg Ellis, Mike Vrabel, Shaun Phillips and James Harrison) who has coverage skills but also can dominate a running back and occasionally beat an offensive tackle.

--- Na ebből is hiányunk van, se Orakpo se Kerrigan nem ez, mind a kettő baromi jó passrusher, de egyikük sem jó coverage-ben. Carter/Lorenzo is "Elephant" volt, semmiképpen nem Sidekick, ezért is szívtunk tavaly.

4. Power pig: A 3-4 defense must have a nose guard who commands a double team on run plays. He has to be the master between the guards.

--- Ez szerintem teljesen hiányzik, mint feljebb leírtam.

5. The 5 Techniques: You need two defensive ends who can control the line of scrimmage. They need to be able to beat one-on-one matchups on pass plays but must be dominant in stopping the run.

--- Csakcsak meglesznek idénre. Carriker-t eddig is szerettem, remélem a másik oldal is jobb lesz.
több mint 13 éve
jvic 115
Sajnos, bár általában optimista vagyok, de most nem érzem azt, hogy az idei def jobb lenne, mint a tavalyi, és ha pl. Fletcher kiesik (ami ennyi idősen már nem lenne meglepő), akkor nagyon nagy gázban vagyunk. 😕jvic
remélem ezt nem írtad komolyan, hogy nem lesz jobb mint a tavalyi...

Kemo/Bryant-Cofield (igen ez tényleg nagy kérdés, hogy Cofield megfelelne e 3-4-be nosenak, de ha csak a centerrel szemben állítják fel, vagy csak a jobb/bal vállát kell támadnia, akkor a hozott sebességfölényét kihasználva, még akkor is ha felszed egy kis súlyt, igen-igen megfelelne..., és egyrészről nyomást tud gyakorolni passing downokban!, amire az előző két úr semennyire nem volt képes másrészről, 1 lyukból 1 nose-t -még egy 4-3 ast- sem lehet kilökdösni, márpedig ezt a csökkentett szerepkört fogja 'csak' ellátni.)
sapka
Nu, akkó' válaszolnék. Jobb lesz-e a defense-ünk? Remélem. De, hogy komolyan írtam-e? Hát sajnos igen. Mégpedig, ahogy írtam, a 3-4 defense legfontosabb eleme, az NT miatt. Azaz hiánya miatt. Azt mondod, Cofield plusz, mert nyomást tud gyakorolni pass down-okban. Tökjó, és futás ellen? Két idézetet emelnék ki, az egyik a Cofield vs Lions Youtube videó alatt van:
"He struggled against double teams in run defense (he aint no nose tackle) but was great for most of the day."
A másik pedig az nfl.com-on:
"Cofield beat out the Seahawks' Brandon Mebane for this spot because he never misses a game, has better pass-rush skills and a knack for defending passes (11 passes defensed in his career to three for Mebane) from the interior of the defensive line."
Hmmm, mind a kettő egy nagyon jó 4-3 DT képét vetíti nekem előre, videók alapján tud passrusholni, viszont futásnál eltolják, ami végzetes hiba egy NT esetében. Nem igazán tudom elképzelni Cofieldet mondjuk Wilfork, Casey vagy éppen Raji helyében, csak hogy nagyobb neveket említsek az NT posztról. Sajnos ez a legfőbb indokom a defense további gyengélkedésére.

Tegyük fel, jobb lesz a defense, de mennyivel? Azért a 31. helynél jobb helyezés sem nagy dicsőség, mikor a Redskins az elmúlt időkben többször volt top10-es, mint amikor nem. Egy Shanahan kaliberű edzőtől (+Haslett) azért ezt várnám el, és nem a pofozózsák szerepét. Remélem idén kellemesen fogok csalódni a tavalyi nem annyira kellemes csalódás után. 😊
több mint 13 éve
sapka Washington Commanders 6 608 — sapka
állítólag 18.7 millióval vagyunk a cap alatt, szóval Snydernek bele kéne húznia
Tatupu jön vizitre Rockytól függetlenül, és igazoltunk egy C/G-t Donovan Raiolát (én azt hittem a Lionsos srác, de nem!) szóval camp body
ez a 18.7 elég soknak tűnik, mert 5-6 hosszú távú szerződést kötöttek, és ennyivel nem voltunk a cap alatt, szóval 2-3 közepes szerződés simán belefér 😉

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 13 éve
sapka Washington Commanders 6 608 — sapka
Sajnos, bár általában optimista vagyok, de most nem érzem azt, hogy az idei def jobb lenne, mint a tavalyi, és ha pl. Fletcher kiesik (ami ennyi idősen már nem lenne meglepő), akkor nagyon nagy gázban vagyunk. 😕jvic
remélem ezt nem írtad komolyan, hogy nem lesz jobb mint a tavalyi...
a 11 fős pályán lévő keretből/hez érkezett legalább 5 jobb kezdő!!, és a projectekből álló depth is egy évvel tapasztaltabb lett
menjünk sorba akkor, ha ez semmi 😊, ugye tavaly úgy álltunk fel, hogy:
tavalyi:-idei:
Orakpo-Orakpo
Carriker-Carriker(aki egész jól játszott, annak fejében, hogy !ingyen! jött a ramstől, inkább runstopper, futás ellen képes 2 embert is tartani jobb esetben, igen kicsit lassú)
Kemo/Bryant-Cofield (igen ez tényleg nagy kérdés, hogy Cofield megfelelne e 3-4-be nosenak, de ha csak a centerrel szemben állítják fel, vagy csak a jobb/bal vállát kell támadnia, akkor a hozott sebességfölényét kihasználva, még akkor is ha felszed egy kis súlyt, igen-igen megfelelne..., és egyrészről nyomást tud gyakorolni passing downokban!, amire az előző két úr semennyire nem volt képes másrészről, 1 lyukból 1 nose-t -még egy 4-3 ast- sem lehet kilökdösni, márpedig ezt a csökkentett szerepkört fogja 'csak' ellátni.)
Golston-Bowen (Golston pocsék volt, és mint RDE nagyon keveset tudott hozni, de a mostani Bowen-Jenkins vonal főleg Bowen korábbi több évi tapasztalata alapján ebben vagyok biztos legjobban, hogy beválik, nyomás, runstop stb.)
Carter/Lorenzo-Kerrigan(bár 4-3ból jön Kerrigan, de Carternél még a Dt-ből átképzett, főként St player Alexander is komolyabbat tudott a játékhoz tenni, mint Carter, és igen valószínű, hogy Kerrigan mindkettejüknél jobb lesz...)

Sec. Hall-Moore-Landry-RogersHall-Atogwe-Landry-Wilson
szerintem ezt nem is kell indokolni...

korábban is írtam jópár érvet, miért is lesz jobb év D szempontból, mint a tavalyi, ennél többet már nem tudok 😕
egyetlen dolog nem változott tavalyhoz képest, és azaz O fal, és tudjuk milyen volt..., ha ez nem fog fejlődni kár másról beszélni, de komolyan kár, mert értelmét veszti ha egy O labdabirtoklásonként nem tud 10 yardot tenni...

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 13 éve
jvic 115
D: lehet nem volt annyi turnover, de a 4-3 jobban ment anno. Én inkább 4-3 párti vagyok... valahogy az szimpatikusabb mint az X éve nagy divat 3-4.Hollywood
Én inkább 3-4 párti vagyok, de egy 4-3 3-4 váltáshoz azért több kell, minthogy na akkor most sémaváltás, aztán kész. Kellenek hozzá játékosok is, akik az új sémában is meg tudják oldani a dolgukat. Szvsz kettő olyan régi játékos volt, aki képes volt jó szinten játszani az új 3-4-ben, Fletcher és Orakpó, ami egy front7 esetén elég kevéske.

Hosszú távon előrébb leszünk-e a 3-4-gyel? Hááát nemtom. Azért még bármi is történik, az NFC East hagyományosan futásorientált divízió, a 3-4-ben pedig, ha nincs egy igazi vérbeli (korszakos) NT-d, akkor szétfutnak téged. Namármost nekünk nincs ilyenünk... Inkább nem folytatom a gondolatmenetet, mert nem látom a kiutat a jelenlegi def szívásból. Sajnos, bár általában optimista vagyok, de most nem érzem azt, hogy az idei def jobb lenne, mint a tavalyi, és ha pl. Fletcher kiesik (ami ennyi idősen már nem lenne meglepő), akkor nagyon nagy gázban vagyunk. 😕
több mint 13 éve
Szabler 1 360 — Tristero Courier
Poénos részlet a legutóbbi John Riggins Show-ból.

Lássuk, halljuk hányszor mondja ki John Beck egy interjú alatt a "rep" vagy "reps" szót. 😀

http://www.youtube.com/watch?v=Z6gE8LCifzs

By the way, HB Riggo és Barack! (Ha már Washington...)

Report all obscene mail to your Potsmaster!
több mint 13 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 885 — Circus Maximus
Nem igaz, hogy ennyit nem tud megtenni a csapatért 😀Wyatt
Olyan nincs! Akkor elveszi őt Shanny, és kész.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 13 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Nem igaz, hogy ennyit nem tud megtenni a csapatért 😀

több mint 13 éve
gsn 3 548
The Washington Redskins are without a punter, as Sav Rocca is back home in Australia and waiting for his application for a work visa to be processed.

Redskins coach Mike Shanahan said he expects the situation to get straightened out soon — and said he’d like to see Rocca marry an American if that’s what it takes.

“He’s got a job here in the U.S.,” Shanahan said. “Eventually they’ll let him go or, at least, I’m hoping they let him go. If not, I told him to get married to an American and that’ll make it easier.”

Australia’s Courier Mail pointed out that Rocca already has a wife in Australia, so that’s probably not a viable option.

Shannynek vannak ötletei. 😀

Oldal: http://www.profootballbusiness.com
Hírek: http://www.twitter.com/pfbusiness
több mint 13 éve
sapka Washington Commanders 6 608 — sapka
- Redskins re-signed ILB Rocky McIntosh. (Lofa így valószínűleg nem jön, megy a Bears-hez inkább gondolom)
Hollywood
azért ez nagy meglepetés!, de ezzel el is dőlt a másik ILB poszt
nem vagyok biztos, hogy olyan jól jártunk...
ha felszedne jópár font izmot/súlyt, akár lehet is valami belőle, de kicsit kevés egyelőre.
azt nézegettem nem vagyunk a cap felett, szóval, 53-ra csökkentik a látszámot hamarosan és akkor jöhetne egy LG, mondjuk Waters 😀

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 13 éve
Hollywood San Francisco 49ers 172
Golston mellett a köv. igazolások történtek még:
- Redskins re-signed ILB Rocky McIntosh. (Lofa így valószínűleg nem jön, megy a Bears-hez inkább gondolom)
- Redskins re-signed SS Reed Doughty to a three-year contract.

Rabach elbukta a fizikai vizsgáltatot Baltimore-ban: "Free agent C Casey Rabach (shoulder) failed his entrance physical with the Ravens."

D: lehet nem volt annyi turnover, de a 4-3 jobban ment anno. Én inkább 4-3 párti vagyok... valahogy az szimpatikusabb mint az X éve nagy divat 3-4.

A QB nagyon fontos lenne. Kétséges ugye, hogy Beck mire lesz képes. Tippem, hogy nem ő lesz a köv. Aaron Rodgers. Valahogy azt érzem ez az év sem lesz fényes, de akkor jövőre talán hoz a csapat egy top QB-t a drafton. Vagy nagyon hisznek Beck-ben, hogy idén nem hoztak senkit vagy nem volt olyan akit annyira akartak volna.