NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 1 aktív topik

Washington Commanders

28 feliratkozó

több mint 13 éve
Kúrfürst briareos Miami Dolphins Miami Hurricanes 17 536 — StuG Life
mármint Lorenzo-t? ILB-nek? WTF

több mint 13 éve
sapka Washington Commanders 6 608 — sapka
szóval riley kezdő ILB? király 😊briareos
az egyedül nem egyértelmű, vannak olyan fanatikusok akik Alexandert szeretnék helyette 😉

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 13 éve
Kúrfürst briareos Miami Dolphins Miami Hurricanes 17 536 — StuG Life
szóval riley kezdő ILB? király 😊

több mint 13 éve
sapka Washington Commanders 6 608 — sapka
hogy néz ki most az LB sorotok? cserékkel?briareos
Kerrigan-Fletcher-Riley/Alexander-Orakpo
cseréket ne kérdezd, a tavalyi, az előtti kerettagok maradtak, Fletcher+Orakpo nem hagyott nekik semennyi helyet, van ilyen Wilson nevü srác meg Henson
az biztos, hogy Alexander az 5. ember..., ő bárhol képes játszani, de csak runstopper

előző hszre ráfutva még egyszer, szerintem 3+2 felállás fog maradni, Keiland W. biztosan nem lesz PS. tag, a fumblitiszes Hightowernél lehetséges jobban is fut
Sellers pedig TE próbál lenni, ki fog esni a keretből 😕 😕
gondolom Aldrick lesz a szenvedő PS tag, de miután Torain megsérül jöhet is vissza, szóval lesz neki is szerepe, a többiről megmondom őszintén nem tudom ki

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 13 éve
Kúrfürst briareos Miami Dolphins Miami Hurricanes 17 536 — StuG Life
hogy néz ki most az LB sorotok? cserékkel?

több mint 13 éve
Hollywood San Francisco 49ers 172
nem tudom h az újoncok milyen tipusú futók, de tavaly is hiányzott az az igazi bulldozer futó, mint ami hightower. megy előre és rasztával veri a népet. sztem egy ilyen kell mindenhovaa.kacsa
szerintem Torain is pont ilyen, de örülök neki, elvileg Helu is 😀, Keiland W. is, sőt ő most FB lesz, mert a zúzás jobban ment neki :cool:
sapka
Egyetértek, pont ezt akartam én is mondani. Bár a sérülések ugye gyenge pontja volt Torain-nek szóval így talán érthető, hogy egy kipróbált, hasonló szellemiségű futót akarunk arra az esetre, ha megint probléma lenne az egészséggel... na de ennyi futót??? Ez nem teljesen tiszta számomra. Úgyse tarthatjuk meg mindet rosteren/practice squad-on, mert aki nem kerül rosterre, az sztem úgyis másik csapatot akar keresni, mert annyi meg van bennük, hogy NFL csapat rosterén legyenek. Abban meg nem vagyok teljesen biztos, hogy ennyi futót ilyen rövid idő alatt ki lehet alaposan próbálni és eldönteni, hogy melyik kell még Torain és Hightower mellé (mert hát ők tűnnek biztosnak). Hátha az Öreg jobban ért hozzá mint én és könnyebben hoz majd döntést! 😀nexion218
Jelenleg ők vannak a keretben (csillaggal jelöltem, aki sztem a keretben marad). Amennyire tudom csak egy FB megy a keretbe, így ott akkor egy kiesik jól mondom? Torain tuti kerettag, Tim is gondolom. A két rookie-t meg csak nem vágja ki Shanny. Young és Williams közül gondolom egy kerül a keretbe.

RB:
*Ryan Torain
*Tim Hightower
*Roy Helu (R)
*Evan Royster (R)
James Davis
Shaun Draughn
Kevin Gidrey

FB:
*Darrell Young
*Keiland Williams
Mike Sellers
több mint 13 éve
nexion218 3 983 — Washington Gyapotkombájnz fan
nem tudom h az újoncok milyen tipusú futók, de tavaly is hiányzott az az igazi bulldozer futó, mint ami hightower. megy előre és rasztával veri a népet. sztem egy ilyen kell mindenhovaa.kacsa
szerintem Torain is pont ilyen, de örülök neki, elvileg Helu is 😀, Keiland W. is, sőt ő most FB lesz, mert a zúzás jobban ment neki :cool:
sapka
Egyetértek, pont ezt akartam én is mondani. Bár a sérülések ugye gyenge pontja volt Torain-nek szóval így talán érthető, hogy egy kipróbált, hasonló szellemiségű futót akarunk arra az esetre, ha megint probléma lenne az egészséggel... na de ennyi futót??? Ez nem teljesen tiszta számomra. Úgyse tarthatjuk meg mindet rosteren/practice squad-on, mert aki nem kerül rosterre, az sztem úgyis másik csapatot akar keresni, mert annyi meg van bennük, hogy NFL csapat rosterén legyenek. Abban meg nem vagyok teljesen biztos, hogy ennyi futót ilyen rövid idő alatt ki lehet alaposan próbálni és eldönteni, hogy melyik kell még Torain és Hightower mellé (mert hát ők tűnnek biztosnak). Hátha az Öreg jobban ért hozzá mint én és könnyebben hoz majd döntést! 😀

"I'm gonna fuck you 'till you love me, faggot!" - Mike Tyson
több mint 13 éve
sapka Washington Commanders 6 608 — sapka
nem tudom h az újoncok milyen tipusú futók, de tavaly is hiányzott az az igazi bulldozer futó, mint ami hightower. megy előre és rasztával veri a népet. sztem egy ilyen kell mindenhovaa.kacsa
szerintem Torain is pont ilyen, de örülök neki, elvileg Helu is 😀, Keiland W. is, sőt ő most FB lesz, mert a zúzás jobban ment neki :cool:
de őszintén sajnálom Hollidayt, elképesztő küzdő volt, és nem is rossz
Brownnal 5 évre kötni is szép..., de kemény, hogy kikosarazta a Chicago etc. bunchot, szinte mindegyik helyen LT lett volna, és PO, bár mintha lenne gyűrűje
Waterst a népnek

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 13 éve
a.kacsa Seattle Seahawks 1 288 — Champions!
nem tudom h az újoncok milyen tipusú futók, de tavaly is hiányzott az az igazi bulldozer futó, mint ami hightower. megy előre és rasztával veri a népet. sztem egy ilyen kell mindenhova
több mint 13 éve
Hollywood San Francisco 49ers 172
na fasza. hightower is jó mozdulat, egy öreg hétvégéérta.kacsa
Kezd zsúfolt lenni a RB poszt is. Vonnie távozása várható volt, de nem látom Hightower szükségét annyira, van sok potenciális fiatal futó itt, mondjuk egyik sem bizonyított még olyan sokat.
több mint 13 éve
Hollywood San Francisco 49ers 172
Na akkor jelen állás szerint úgy fog kinézni a fal ahogy írtam fentebb. Nem mondom, hogy teljesen elégedett lehet a Skins tábor ezzel, de legalább megvan a tervezett felállás.

Rogers a Panthersnél van visit-en.
több mint 13 éve
a.kacsa Seattle Seahawks 1 288 — Champions!
na fasza. hightower is jó mozdulat, egy öreg hétvégéért
több mint 13 éve
Newman Philadelphia Eagles Clemson Tigers 8 228 — Ready to Rumble
RT gond,pipa.
Washington reached agreement with offensive tackle Jammal Brown on a five-year deal. - Schefter

több mint 13 éve
sapka Washington Commanders 6 608 — sapka
olvasgattam TC reportokat, mik történnek ott,
egy dolgot el is néztem valószínű Montgomerynek van szerződése, különben nem lehetne ott...
2 érdekesség hogy Sellers helyén Youngot és Keiland W-t próbálgatjuk, és így Sellers TE-ként gyakorol, wtf..., bár öreg, de így várhatóan nem lesz roster helye
másik, hogy Buchanant nagyon várják a campben, szóval várható az újraigazolása, mint Nickel, ésss ILB2 poszton Riley edz, de Alexander lehet a befutó, de elvileg tud kint és bent is játszani...

+1 állítólag, nagyon érdeklődünk Bradshaw iránt, ->ez tuti kamu hír

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 13 éve
sapka Washington Commanders 6 608 — sapka
A RT bizonytalanságán kívül sztem ez lesz a felállás.Hollywood
egy-két dolog van ezen kívül is ami még nem teljesen tiszta
Montynak sincs szerződése még, mert FA, de jó center lehetne az tény
Brownnak sincs szerződése, és ő L tszeretne lenni máshol
Lichsteiger, nagyon rossz falembernek, a helyében valami tollaslabda-virágkötő munkát próbálnék...
+Dockery pedig már március óta nincs a csapatnál, sőt csere guardunk sincs főleg hogy Mike-ot is kirakták
az meg egy másik kérdés, hogy Chester a Baltimoreban is szenvedő jóember itt fog e megtáltosodni (főleg mikor John Grecok mennek el 7. körökért...)

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 13 éve
Hollywood San Francisco 49ers 172
Amennyire én értelmezem az O-line így fog kinézni:

Monty lesz a center: http://www.washingtonpost.com/blogs/football-insider/post/montgomery-back-at-natural-position/2011/07/30/gIQAMSzjjI_blog.html

LT Trent Williams
LG Kory Lichtensteiger
C Will Montgomery
RG Chris Chester
RT Jammal Brown

Back up: Derrick Dockery, Art Hick és Erik Cook

A RT bizonytalanságán kívül sztem ez lesz a felállás.
több mint 13 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
Nem csak Beck-től 😀 😀 John Beck, Ben Chappell (Indiana) Kellen Clemens (ex Jets) Marc Verica (Univeristy of Virginia) és jön még Rexy.. 😀 Veretes QB depht...

Bazz... Mike Williams cut...
több mint 13 éve
sapka Washington Commanders 6 608 — sapka
csak én vettem észre, hogy az eagles annyira magaalá***nált Becktől, hogy leigazolta Asot, Sámuel mellé?,

na meg eszembe jutott, hogy elvileg aug 4. csatlakozhatnak a mostani FA igazolások, ez azt jelenti, hogy egészen pontosan 4.éig ráérünk a fallal foglalkozni.., és ha addig nem változik, utána nem valószínű, hogy fog

+ kivágtuk Mike Williamset, eggyel kevesebb ember a falban

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 13 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
John Beck begins battle to win Washington Redskins quarterback job. A defense teherbíró képességét jelentősen javítani kell. Kurva sokat lesznek a pályán....
több mint 13 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Nem tudom ki az a Ben Chappel, amit láttam róla nem valami hízelgő, apeszos
Na pont róla akartam érdeklődni.... de akkor úgy látom nem a tájékozatlanságom miatt nem tudok róla semmit...nexion218
sok pistol formációt játszottak, de nem egy kaepernick klón 😊

bűn rossz volt egész karrierje alatt a defense, így semmi eredményt se értek el, pedig az O sosem volt roszabb közepesnél.

jó hozzáállású, profi szemléletű srác, de többször is buktak el jelentős előnyt, amiben ő is benne volt. Jó elkapói voltak aránylag, hiszen Doss idén lett draftolva, Belchert pedig jövőre fogják. Két jó OT védte, szóval a társaira nem foghatja, hogy udfa lett. Szerintem kicsit túlsúlyos is volt, de nem láttam senior éve végén 😀 😀

nem lesz belőle NFL backup sem, preszezonban pár hetet lehet megél.

több mint 13 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
Csak ennyit találtam....
több mint 13 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Na, Aldrick és Will Hill már mezszámot se kapott? 😊

több mint 13 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
Ja, idő az jó sok van.... 😀 Az új fiúk mez számai: Ryan Kerrigan (53), Atogwe (20), Roy Helu (26), Paul Niles (84), Evan Royster (25), Gaffney (10), Leonard Hankerson (85), Fred Davis (83), Jarvis Jenkins (99), Chris Neild (66) és Brandyn Thompson (40). Atogwe száma ugye a 21 volt, de Taylor miatt 20-as lesz.
több mint 13 éve
sapka Washington Commanders 6 608 — sapka
Basszus, akkor szinte üres az O line. Kíváncsi vagyok mit rak össze az öreg...apeszos
nem is üres 😛, van kezdő LT meg RG, meg pár csere

de máshova nem igazán kell ember, kezdő biztosan nem, azok mindenhol megvannak szerencsére, szóval idő kérdése csak

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 13 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
Basszus, akkor szinte üres az O line. Kíváncsi vagyok mit rak össze az öreg...