NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 1 aktív topik

Washington Commanders

28 feliratkozó

több mint 13 éve
sapka Washington Commanders 6 608 — sapka
Állítólag Shany ácsingózik Leinart után....apeszos
már aláírt a Texansba 2év/5.5 millió 3.75 garantált

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 13 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
Állítólag Shany ácsingózik Leinart után....
több mint 13 éve
sapka Washington Commanders 6 608 — sapka
azt írták, hogy McNabb aláírt mindent, kész a csere a vikessal, hát akkor ez már az ő bajuk
már csak 1 valakit kell elrakni...sapka
Meg mondom őszintén, én valahogy sajnálom BigAl-t. Ha nem lenne ilyen gyenge a feje, nagyon sok problémánk megoldódna a falban..apeszos
igen, sajnos ez volt az akkori FO szarvashibája, hogy nem szúrták ki, hogy mentálisan kissé gyenge..., mert ha egy egyszerű sémaváltáson ennyire felhúzza magát, úgy hogy a segge alá van tolva a dohány, akkor milyen lehet hétköznap...

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 13 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
azt írták, hogy McNabb aláírt mindent, kész a csere a vikessal, hát akkor ez már az ő bajuk
már csak 1 valakit kell elrakni...sapka
Meg mondom őszintén, én valahogy sajnálom BigAl-t. Ha nem lenne ilyen gyenge a feje, nagyon sok problémánk megoldódna a falban..
több mint 13 éve
sapka Washington Commanders 6 608 — sapka
azt írták, hogy McNabb aláírt mindent, kész a csere a vikessal, hát akkor ez már az ő bajuk
már csak 1 valakit kell elrakni...

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 13 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
Per reports by Pro Football Talk and ESPN, the Redskins reached agreements with receiver Donte’ Stallworth and quarterback Kellen Clemens. Both are low-risk, one-year contracts.
több mint 13 éve
StormST Denver Broncos 11 109 — SB 50 Champion @ Grund
Gaffney-vel nagyon jól jártatok, szinte ingyen kaptatok egy stabil #2 elkapót, aki ha kell, akkor tud extrát is nyújtani... 😊



THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!
több mint 13 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
Én ezt az egészet nem értem.... Már Dunát lehetne rekeszteni receiverekkel, de QB még mindíg nincs. Egyébként szerintem Armstrongnál jobb lesz Gaffney, már azt sem értettem miért nem Austin kezdett helyette. A preseasonban végig jobb volt. Moss ugye érinthetetlen, nagy csata lesz Hankerson- Kelly-Armstrong-Austin-Banks-Robinson-Paul-Williams....
több mint 13 éve
sapka Washington Commanders 6 608 — sapka
továbbra is azt mondom, Gaffney jó #2 WR lesz..
stabil, megbízható WR simán, Hankerson meg majd jövőre robbant, ráér, gondolom nem akarja Shanahan beküldeni egyből a darálóba.Stez
persze, csak ha futunk, márpedig ha nincs rendes QB akkor futunk, minek cserélni WR-re a rookie is jó ennyi erővel, sőt még lehet jobban blokkol, de ehelyett az első 4 WR-ünk átlagéletkora 30-31 év. fasza

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 13 éve
Stez SMU Mustangs 43 248 — Whoops, looks like something went wrong.
továbbra is azt mondom, Gaffney jó #2 WR lesz..
stabil, megbízható WR simán, Hankerson meg majd jövőre robbant, ráér, gondolom nem akarja Shanahan beküldeni egyből a darálóba.

több mint 13 éve
sapka Washington Commanders 6 608 — sapka
Alex alapvetően DE nem? De mindegy is, Henson is állat módra tud takarítani, kimondott ILB, csak azt remélem a sérülése véletlen volt, és nem olyan sérülékeny fajta...apeszos
alapvetően szerintem spec. teamer, és valami 43OLB-34ILB lehet, de ha Henson jön be az is jó, de amilyen fejlődést mutatott, ha van erre kapacitása, hogy tisztán ILB lehessen, akkor legyen ő
tévedtem; UDFA DT volt... collegeban is, de akkor 300 font körül mozgott, most 285 körül van
de apeszos, inkább azt találjuk ki, Gaffney mire lesz jó? :rolleyes:

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 13 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
mondasz valamit, de ez az UT poszt erőltetett; Haynesworth egy lutri jelenleg, ha következetesek lettek volna (és marad végig a 4-3) akkor ok, másrészt ha még emlékszel Carrikert a Rams is NT-nek draftolta, azóta sérült, lassabb lett, ő most nem tudna ott eljátszani,de ha Cofield beválna Nt-nek jó D lenne ez, mert
Carriker/Daniels-Cofield/Bryant-Jenkins/Jenkins (talán)
és
Kerrigan-Fletcher-Alexander-Orakpo

nekem ez azért tetszene egy hajszállal, de csak annyival jobban, mert az Lb egységet jelenleg nagyon erősnek érzem, Alexander elképesztően alkalmas ILB-nek, takarítani fog, pont amire Rocky nem volt alkalmas, és ha Kerrigan igazán beválik pass rushban akkor pláne, + ha ez a fal így összeállna és működne! nagyobb opciók lehetnének, pl a most igen divatos fire blitz sémák, és a passcoveringet, pedig remélhetőleg a liga egyik legjobb S párosa megoldja
tavaly szörnyű volt a fal, idén érkeznek bele komoly erősítések, főleg ha még Jenkins is,
mert a tavalyi sémát megölte a Dline konkrétan, akinek korrekt futójátéka volt és ehhez alkalmas kerete át tudott futni rajta, aki pedig passzorientált volt, az a one man Orakpo rusht ha leölte bárkinek passzolhatott, a cornerek sem voltak elég jók, és mint már korábban te is említetted McIntosh nem volt éppen ideális ILB, szóval a helyére meglett az ember, és elvileg a fal összeállt, jött még egy rusher is...
ha Haslett következetesen sokat szeretne blitzelni és tartani az 5 emberes blitzeket, akkor a safetyk igen fontosak lesznek, és szerencsére Atogwével kikaparta nekünk a Rams a szerencsét... szerintem ez így elég lesz egy jó eredményre, de lehet tévedek...sapka
Alex alapvetően DE nem? De mindegy is, Henson is állat módra tud takarítani, kimondott ILB, csak azt remélem a sérülése véletlen volt, és nem olyan sérülékeny fajta...
több mint 13 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 267 — Tyrone Creek
Broncos traded WR Jabar Gaffney to Washington for DE jeremy Jarmon.
több mint 13 éve
sapka Washington Commanders 6 608 — sapka
mondasz valamit, de ez az UT poszt erőltetett; Haynesworth egy lutri jelenleg, ha következetesek lettek volna (és marad végig a 4-3) akkor ok, másrészt ha még emlékszel Carrikert a Rams is NT-nek draftolta, azóta sérült, lassabb lett, ő most nem tudna ott eljátszani,de ha Cofield beválna Nt-nek jó D lenne ez, mert
Carriker/Daniels-Cofield/Bryant-Jenkins/Jenkins (talán)
és
Kerrigan-Fletcher-Alexander-Orakpo

nekem ez azért tetszene egy hajszállal, de csak annyival jobban, mert az Lb egységet jelenleg nagyon erősnek érzem, Alexander elképesztően alkalmas ILB-nek, takarítani fog, pont amire Rocky nem volt alkalmas, és ha Kerrigan igazán beválik pass rushban akkor pláne, + ha ez a fal így összeállna és működne! nagyobb opciók lehetnének, pl a most igen divatos fire blitz sémák, és a passcoveringet, pedig remélhetőleg a liga egyik legjobb S párosa megoldja
tavaly szörnyű volt a fal, idén érkeznek bele komoly erősítések, főleg ha még Jenkins is,
mert a tavalyi sémát megölte a Dline konkrétan, akinek korrekt futójátéka volt és ehhez alkalmas kerete át tudott futni rajta, aki pedig passzorientált volt, az a one man Orakpo rusht ha leölte bárkinek passzolhatott, a cornerek sem voltak elég jók, és mint már korábban te is említetted McIntosh nem volt éppen ideális ILB, szóval a helyére meglett az ember, és elvileg a fal összeállt, jött még egy rusher is...
ha Haslett következetesen sokat szeretne blitzelni és tartani az 5 emberes blitzeket, akkor a safetyk igen fontosak lesznek, és szerencsére Atogwével kikaparta nekünk a Rams a szerencsét... szerintem ez így elég lesz egy jó eredményre, de lehet tévedek...

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 13 éve
Helmut Zimmer Buffalo Bills Oregon Ducks 6 216 — én ezt meguntam
Csak tudnám miért erőltetik nálatok ezt a 34-et. Cofield is elég meredek NT-nek ide, míg endnek azért nem lenne olyan rossz. :rolleyes:

Viszont az alábbi 43-as védelem front sevenje nagyon mutatós lenne:

DL (balról jobbra): Kerrigan/Carter (DE) - Cofield/Bryant/Kemo (NT) - Haynesworth/Carriker (UT) - Orakpo (DE)
LB: Riley - Fletcher - McIntosh

Magas ez nekem.DoM
+1 :rolleyes:
több mint 13 éve
DoM New England Patriots Northwestern Wildcats 5 164 — vaccpáör fan
Csak tudnám miért erőltetik nálatok ezt a 34-et. Cofield is elég meredek NT-nek ide, míg endnek azért nem lenne olyan rossz. :rolleyes:

Viszont az alábbi 43-as védelem front sevenje nagyon mutatós lenne:

DL (balról jobbra): Kerrigan/Carter (DE) - Cofield/Bryant/Kemo (NT) - Haynesworth/Carriker (UT) - Orakpo (DE)
LB: Riley - Fletcher - McIntosh

Magas ez nekem.
több mint 13 éve
sapka Washington Commanders 6 608 — sapka
most, hogy kiment Holmes Edwardsot vettük a célkeresztbe...
nemár, nemár, falembert szeretnék látni :mad:

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 13 éve
sapka Washington Commanders 6 608 — sapka
nekem az is elég, ha jó lesz a D + 4-ből 3szor futunk 😛, mint az utóbbi úgy nagyjából 10 évben próbáltunk

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 13 éve
a.kacsa Seattle Seahawks 1 288 — Champions!
nem úgy tűnik... fasza lesz az offense idén is... van egy cooley, egy öreg moss, egy szar fal, 5 hasonló futó és egy nagyon rossz irányítópáros
JACKPOT
több mint 13 éve
sapka Washington Commanders 6 608 — sapka
Donte Stallworth aláírt egy évre, minek?
akkor nem lesz ebből Holmes

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 13 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
Újabb UDFA: Kevin Gidrey (FB, South Florida)
több mint 13 éve
sapka Washington Commanders 6 608 — sapka
és így hogy Ike Taylor maradt a Steelers kötelékében+Joseph komoly ajánlatokat kap máshonnan, nem hiszem, hogy egy tisztességes corner érkezhet 😕sapka
Cromartie?empty taxi
Cromartie-ra mondhatunk sokmindent, de hogy tisztességes legyen, azt túlzás 😀szaba
szaba nyertél! 😀
de mondjuk, ha Aso-t tényleg a Jets szerződteti, akkor Cromartiet nem fogja... (micsoda logika), de elég nagy lesz érte a verseny, és sok csapat szeretne egy majdnem top Cb-t, de utána nem lenne már komoly rés (kivétel a belső fal)

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 13 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 479
és így hogy Ike Taylor maradt a Steelers kötelékében+Joseph komoly ajánlatokat kap máshonnan, nem hiszem, hogy egy tisztességes corner érkezhet 😕sapka
Cromartie?empty taxi
Cromartie-ra mondhatunk sokmindent, de hogy tisztességes legyen, azt túlzás 😀
több mint 13 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 309 — Lájkold a zsűrit!
és így hogy Ike Taylor maradt a Steelers kötelékében+Joseph komoly ajánlatokat kap máshonnan, nem hiszem, hogy egy tisztességes corner érkezhet 😕sapka
Cromartie?


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 13 éve
sapka Washington Commanders 6 608 — sapka
igen, a Cofield hír elég komoly, 6 év-36 mill. meglátjuk mit tud kezdeni NT-ként, 6'4 306 27 éves, beférhet (és tényleg NT-nek akarják)
McNabbről csak azt olvastam, hogy csütörtök lesz aláírás és minden egyéb

+2 dolog, Cullent továbbra is meg akarjuk szerezni, bár érdekes kérdés hova
és így hogy Ike Taylor maradt a Steelers kötelékében+Joseph komoly ajánlatokat kap máshonnan, nem hiszem, hogy egy tisztességes corner érkezhet 😕

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!