NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 1 aktív topik

Washington Commanders

28 feliratkozó

több mint 13 éve
sapka Washington Commanders 6 608 — sapka
Chestert valóban kihagytam, bocsi új vagyok még :rolleyes: Ne bazd, ennyire lemaradtam? Csak szerződésük nincs egyelőre nem? Vagy cut lett?apeszos
pedig én beírtam, nem... Rolni írta be, és komment volt, sőt kacsa is, sőt utána braxa aki Spencerre gondolt, meg Helmut Zimmer, aki nem tudom kire gondolt... ja tényleg új vagy 😀
Rabach cut volt, de ott volt előtte az edzőtáborban, Bekksyvel és Armstronggal voltak az első érkezők, a többinek még nincs szerződése

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 13 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
Chestert valóban kihagytam, bocsi új vagyok még :rolleyes: Ne bazd, ennyire lemaradtam? Csak szerződésük nincs egyelőre nem? Vagy cut lett?
több mint 13 éve
sapka Washington Commanders 6 608 — sapka
igen, ebben az a szép, hogy Brown, Heyer, Montgomery, Rabach nincs a csapatnál már, valamint Mike W. nem a zóna blokkoláshoz szokott (de ettől még lehet jó), és nem számoltál Chesterrel 😛, aki tutira RG lesz, mert azt mondta Mr. Vörösfej
szóval egyelőre Williams/Capers-Lichsteiger/Mike W.-X/Cook-Chester/X-Hicks/X a falunk, azért ez nem éppen bíztató egyelőre.

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 13 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
Williams állítólag jobb lesz mint tavaly... Az üres idejét a lockout végéig kondizással töltötte, és a mozgáskoordinációja fejlesztésével. És bár "könnyebb", mégis sokkal erősebb lett. Nekem egyenlőre a Brown/Capers-Heyer/Mike Williams-Montgomery/Rabach-Hicks-T.Williams + Cooley fal megfelelne....
több mint 13 éve
sapka Washington Commanders 6 608 — sapka
azt hiszem ugyanarra jutottunk; ez a kezdetleges fal nem elég semmire, és akár Luck vagy akárki lehet mögötte, nem lesz értelme a dolognak, kéne a falbelsejébe is ember és a szélére is...
bár ha visszajön Brown és Montgomery/Lichtsteiger/Rabach lesz a center, és leigazoljuk Waterst és Williams jó lesz mint tavaly akkor ok lesz minden
de szép lenne 😀

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 13 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
Nem tudom ki az a Ben Chappel, amit láttam róla nem valami hízelgő, apeszos
Na pont róla akartam érdeklődni.... de akkor úgy látom nem a tájékozatlanságom miatt nem tudok róla semmit...nexion218
Az Indiana irányítója volt...
Graduated with a bachelor of science in accounting in June 2010. Chappell was named the team's 2010 Anthony Thompson Most Valuable Player and also earned the Ted Whereatt "Senior Academic Excellence" Award. He closed out his career as IU's career leader in completion percentage (61.1), completions (651), attempts (1,066), 300-yard games (nine), 250-yard games (13) and 200-yard games (18), ranked second in passing yardage (7,251) and passing touchdowns (45), and finished third in total offense (7,331). Chappell started the final 24 games of his career, made 27 starts overall and appeared in 39 total contests.
több mint 13 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
apeszos, szerintem több mindenben egyetértünk, kicsit másképp értelmezem,
az egy dolog, hogy fejlődött a fal, de még egyáltalán nem volt jó, és pontosan ezért hoztuk McNabbet, aki agilis (fekete) irányító, hogy figyelj ez van,- tizenX éve vagy a ligában van 6 probowlod, csinálj nekünk valami olyat, hogy jövőre legyen értelme továbbfejlődni, vagy érjünk el egy korrekt eredményt, mondjuk 8-8ot
-szerintem ebben az is benne volt, hogy Shanahanék kipróbálták vele mire képes az akkori keret, nagyon semennyire.-
és ebben a feladatban, nem akarom szépíteni, McNabb megbukott. Valószínű, irracionálisan sokat vártak el tőle.
és akkor voltak balhék stb-k (nyilván ő is érezte, hogy nem lehetséges az elvárásoknak megfelelni), és ebben a helyzetben, a nem túl jó fal mellett, ami mögött futni sem nagyon lehetett (megjegyzem ezért durva Torain teljesítménye...) beállt Grossman, aki nem is annyira mozgékony, és szörnyű állapotban is volt az elvesztett SB-je után, és szerintem nem bukott meg, mert nem az votl az elvárás vele szemben, hogy ő nyerje meg a meccseket... nem nyertünk többet vele, vagy nem játszotta le az elődjét, de tudta hozni azt a szintet, amit McNabb, ami vagy olyan jó, vagy olyan kevés 😊, de lehet csak ennyi volt az O-ban...
ha idén lesz futás sok, szép jó futás, akkor azzal az akkori teljesítményével, korrekt szezont várhatunk véleményem szerint,
de cáfolj meg nyugodtan, ezt így látom (lehet rosszul)sapka
Teljesen igazad van, és mégsem... 😊 Én úgy látom: egyik sem volt jó. Most hogy Brown sincs a jobb oldalon és a fal is ilyen szellős, Rexy (vagy Beck) készülhet a táppénzre. Sok mélységi WR van most, de ki fog nekik dobálni? Egyedül Torainra hagyatkozni öngyilkosság, Helut felmorzsolják... és Williams is sérülékeny. Láttuk: nem volt futójátékunk, egyszerre volt sérült mindhárom RB. És akkor az elkapók nem jó root-ot futottak (Kyle), ha véletlenül eljutott hozzájuk a labda, mert mellbe dobták őket, hát elejtették. Egy igazi irányítóra lenne szükség, nem egy game menedzserre... Úgy látom Shanny feladta az idei offense-t, hogy megkaphassa Luck-ot, de ha az sem sikerül? Mert QB nem jött se drafton se FA-n, pedig elég régóta van irányító gond.
több mint 13 éve
nexion218 3 983 — Washington Gyapotkombájnz fan
Nem tudom ki az a Ben Chappel, amit láttam róla nem valami hízelgő, apeszos
Na pont róla akartam érdeklődni.... de akkor úgy látom nem a tájékozatlanságom miatt nem tudok róla semmit...

"I'm gonna fuck you 'till you love me, faggot!" - Mike Tyson
több mint 13 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
Augusztus 4-ig Beck a kezdő.... Pedig Rexy már remeg a tollért, hogy aláírhasson... Nem tudom ki az a Ben Chappel, amit láttam róla nem valami hízelgő, így sírni tudnék hogy "Becksy" és Rexy fog versenyezni.... Jajjj....

Időközben két új UDFA: Kyle O’Donnell (LB, Liberty) Dante Barnes (DB, Norfolk State)
több mint 13 éve
sapka Washington Commanders 6 608 — sapka
apeszos, szerintem több mindenben egyetértünk, kicsit másképp értelmezem,
az egy dolog, hogy fejlődött a fal, de még egyáltalán nem volt jó, és pontosan ezért hoztuk McNabbet, aki agilis (fekete) irányító, hogy figyelj ez van,- tizenX éve vagy a ligában van 6 probowlod, csinálj nekünk valami olyat, hogy jövőre legyen értelme továbbfejlődni, vagy érjünk el egy korrekt eredményt, mondjuk 8-8ot
-szerintem ebben az is benne volt, hogy Shanahanék kipróbálták vele mire képes az akkori keret, nagyon semennyire.-
és ebben a feladatban, nem akarom szépíteni, McNabb megbukott. Valószínű, irracionálisan sokat vártak el tőle.
és akkor voltak balhék stb-k (nyilván ő is érezte, hogy nem lehetséges az elvárásoknak megfelelni), és ebben a helyzetben, a nem túl jó fal mellett, ami mögött futni sem nagyon lehetett (megjegyzem ezért durva Torain teljesítménye...) beállt Grossman, aki nem is annyira mozgékony, és szörnyű állapotban is volt az elvesztett SB-je után, és szerintem nem bukott meg, mert nem az votl az elvárás vele szemben, hogy ő nyerje meg a meccseket... nem nyertünk többet vele, vagy nem játszotta le az elődjét, de tudta hozni azt a szintet, amit McNabb, ami vagy olyan jó, vagy olyan kevés 😊, de lehet csak ennyi volt az O-ban...
ha idén lesz futás sok, szép jó futás, akkor azzal az akkori teljesítményével, korrekt szezont várhatunk véleményem szerint,
de cáfolj meg nyugodtan, ezt így látom (lehet rosszul)

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 13 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Hát tessék igyekezni jobban 😀 Szerződést és kezdő posztot neki íziben

több mint 13 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
Nem mintha kételkedett volna ebben bárki is, de sapka örülhetsz.... meg a sok elvakult.. 😛apeszos
mindig is szerettem volna ahhoz a bizonyos névtelen tömeghez csatlakozni, végre sikerült 😛 :cool:
de csak aug. 4.én csatlakozhat, és akkor igazi battle lesz 😀
csak egy dolgot nem szeretek, ha valaki nem látta utolsó 3 meccsét itt a csapatnál, és úgy leírja, és nem azt mondom, hogy akkor franchise arcként játszott, de aki látta tudja mire gondolok.
Szerintem ha nem várunk tőle igazán komoly nagy dolgokat, hanem csak 1-1 passzt, mint egy game manager, akkor működhet a dolog,*de csak akkor ha addig lesz valamiféle épkézláb Oline, mert ha nem lesz kár erről beszélni, mert PM+TB is állhatna ott...sapka
Azért ez az O line valamivel jobban szuperált, mint a 2009-es, mégsem ért semmit az egész.... Kövezz meg, de az utolsó három meccsen sem volt jobb mint McNabb, pedig ő állítólag nagyon ismeri a Kyle féle játékrendszert. Sajnos ő az egyetlen... McNabb megítélésél sokat nyomott a latban a rengeteg drop. Érdekes, hogy Moss még így is a legjobb idényét hozta, pedig elejtett nem egyet... A legbiztosabb pont -Cooley- is dobált rendesen, még olyant is ami a mellére lett ragasztva. A futások ezzel a fallal nem nagyon mentek, és fingom sincs mit fog menedzselni king Grossman. Pedig most elég mély a WR depht
több mint 13 éve
sapka Washington Commanders 6 608 — sapka
azt olvastam, hogy Chester, azon kívül hogy nem volt túl jó a Baltimoreban, RG lesz nálunk, na akkor ki lesz a center???
+ Montgomery az egyetlen épkézláb falember helyén fogják játszatni...
szeretnék egy szép kis takaros O falat :rolleyes: :rolleyes:sapka
Montgomeryt centerben nem próbáltátok? Valahol csak kéne neki szorítani helyet 😊Wyatt
jelenleg nincs szerződése sem

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 13 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
azt olvastam, hogy Chester, azon kívül hogy nem volt túl jó a Baltimoreban, RG lesz nálunk, na akkor ki lesz a center???
+ Montgomery az egyetlen épkézláb falember helyén fogják játszatni...
szeretnék egy szép kis takaros O falat :rolleyes: :rolleyes:sapka
Montgomeryt centerben nem próbáltátok? Valahol csak kéne neki szorítani helyet 😊

több mint 13 éve
sapka Washington Commanders 6 608 — sapka
Nem mintha kételkedett volna ebben bárki is, de sapka örülhetsz.... meg a sok elvakult.. 😛apeszos
mindig is szerettem volna ahhoz a bizonyos névtelen tömeghez csatlakozni, végre sikerült 😛 :cool:
de csak aug. 4.én csatlakozhat, és akkor igazi battle lesz 😀
csak egy dolgot nem szeretek, ha valaki nem látta utolsó 3 meccsét itt a csapatnál, és úgy leírja, és nem azt mondom, hogy akkor franchise arcként játszott, de aki látta tudja mire gondolok.
Szerintem ha nem várunk tőle igazán komoly nagy dolgokat, hanem csak 1-1 passzt, mint egy game manager, akkor működhet a dolog,*de csak akkor ha addig lesz valamiféle épkézláb Oline, mert ha nem lesz kár erről beszélni, mert PM+TB is állhatna ott...

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 13 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
Nem mintha kételkedett volna ebben bárki is, de sapka örülhetsz.... meg a sok elvakult.. 😛
több mint 13 éve
sapka Washington Commanders 6 608 — sapka
azt olvastam, hogy Chester, azon kívül hogy nem volt túl jó a Baltimoreban, RG lesz nálunk, na akkor ki lesz a center???
+ Montgomery az egyetlen épkézláb falember helyén fogják játszatni...
szeretnék egy szép kis takaros O falat :rolleyes: :rolleyes:

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 13 éve
ehh Kansas City Chiefs 1 951 — Chiefs fan
Waters pont zbs-ben tökéletes LG
az RT nem tudom hogy jött😊ehh
valamiért meg voltam akkor arról győzödve, hogy a Chiefs power blocking sémán van, de mintha régebben játszott T-t is
de akkor mégjobb, én örülnék neki...sapka
soha nem játszott tackle-t és nálunk zbs van pár éve, simán benne van még 1-2 nagyon jó év
több mint 13 éve
sapka Washington Commanders 6 608 — sapka
Waters pont zbs-ben tökéletes LG
az RT nem tudom hogy jött😊ehh
valamiért meg voltam akkor arról győzödve, hogy a Chiefs power blocking sémán van, de mintha régebben játszott T-t is
de akkor mégjobb, én örülnék neki...

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 13 éve
ehh Kansas City Chiefs 1 951 — Chiefs fan
közben szép lassan minden rookie aláírt, mindenki 4 évre 😊, gondolom a rookie modell miatt
de vissza kéne igazolni Brownt, vagy valakit hozni, mert ez a fal még nem jó, lassan megalapítanám az igazoljuk le Waterst klubot!! (bár a ZBS rendszerben nem illeszkedne, de RT-nek komoly lenne)
rajta kívül nem nagyon van komoly szabadügynök, mert van egy fix LT-G(Montgomery), +Chester aki vagy guard vagy C szóval LG/C+RT szükségeltetik sürgősen, bár ha visszajön Rabach és Chester G lesz és visszaigazol Brown akkor nagyjából jó lesz...sapka
Waters pont zbs-ben tökéletes LG
az RT nem tudom hogy jött😊
több mint 13 éve
sapka Washington Commanders 6 608 — sapka
közben szép lassan minden rookie aláírt, mindenki 4 évre 😊, gondolom a rookie modell miatt
de vissza kéne igazolni Brownt, vagy valakit hozni, mert ez a fal még nem jó, lassan megalapítanám az igazoljuk le Waterst klubot!! (bár a ZBS rendszerben nem illeszkedne, de RT-nek komoly lenne)
rajta kívül nem nagyon van komoly szabadügynök, mert van egy fix LT-G(Montgomery), +Chester aki vagy guard vagy C szóval LG/C+RT szükségeltetik sürgősen, bár ha visszajön Rabach és Chester G lesz és visszaigazol Brown akkor nagyjából jó lesz...

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 13 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
Vittétek az expunter-unkat: Redskins agreed to terms with P Sav Rocca, formerly of the Eagles.
Mike Shanahan loves him some old punters. (He was also reported to be targeting Brad Maynard.) Rocca, entering his age-38 season, did rank eighth in the NFL in net average last season, so he's a much better option than Maynard or incumbents Josh Bidwell and Sam Paulescu. The Skins still won't win many games. Majd rugdoshat DeSeannak. 😀Greengo
Nekem nem volt bajom a románnal, de Hunter után bárki....
több mint 13 éve
Greengo Philadelphia Eagles Alabama Crimson Tide 8 670 — Eagles fan
Vittétek az expunter-unkat: Redskins agreed to terms with P Sav Rocca, formerly of the Eagles.
Mike Shanahan loves him some old punters. (He was also reported to be targeting Brad Maynard.) Rocca, entering his age-38 season, did rank eighth in the NFL in net average last season, so he's a much better option than Maynard or incumbents Josh Bidwell and Sam Paulescu. The Skins still won't win many games. Majd rugdoshat DeSeannak. 😀


E-A-G-L-E-S EAGLES !
több mint 13 éve
sapka Washington Commanders 6 608 — sapka
rájöttem közben honnan ismeri a fél szíhóx topik 😊

de szépen épülget, nem túlfizetett primadonnákkal a csapat, és ez akkora fordulat+előrelépés, hogy le kell írnom mégegyszer hogy elhiggyem :rolleyes:

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 13 éve
Helmut Zimmer Buffalo Bills Oregon Ducks 6 216 — én ezt meguntam
Igen mert rendes vagy 😊