Washington Commanders

28 feliratkozó

több mint 13 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
Ja, és McNabb is hirtelen "ismét megtanult" dobálni... apeszos
Ne értékeld túl azt a 6db jó passzátBjoca
Túl?! 😀

Késő este fent lesz a fan oldalon a Colts meccs videója is..
több mint 13 éve
Bjoca Washington Commanders 292 — ami meghalt nem halhat meg többé
Ja, és McNabb is hirtelen "ismét megtanult" dobálni... apeszos
Ne értékeld túl azt a 6db jó passzát

az éj sötét és tele iszonyattal
több mint 13 éve
nexion218 3 983 — Washington Gyapotkombájnz fan
Ja, és McNabb is hirtelen "ismét megtanult" dobálni... Néztem a Vikings meccset, mert kíváncsi voltam Ponderre, hát DMac nagyságrendekkel jobb mint nálunk volt. Ponder kurva jó NFL QB lesz McNabb mögött. Kyle-t meg tudnám fojtani egy kanál vízben....apeszos
Lehet ezt már többször is írtam, de így visszatekintve az egész DMac csere fölösleges volt... Sajnos a Shanny család QB fronton sztem nagy bakot lőtt. Talán picit kockáztatni akartak, hogy hiába sz@rból nem lehet várat építeni, de hátha egy menő QB-val sikerülhet. A tavalyi produkciót kb. Campbell is tudta volna produkálni.

Bazzani:

Kb. annyit értek Stafford-dal, mint mi Torain-nel... Sajnos mindketten szinte porcelánból vannak, ami football-ban nem egy nyerő alapanyag, hiába lenne egyébként mindkettő pöpec játékos.

"I'm gonna fuck you 'till you love me, faggot!" - Mike Tyson
több mint 13 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
Ja, és McNabb is hirtelen "ismét megtanult" dobálni... Néztem a Vikings meccset, mert kíváncsi voltam Ponderre, hát DMac nagyságrendekkel jobb mint nálunk volt. Ponder kurva jó NFL QB lesz McNabb mögött. Kyle-t meg tudnám fojtani egy kanál vízben....
több mint 13 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
😀 mindkettőben igazad van,
de ha gondolod rádobhatunk egy virtuális sört is 😉sapka
Neeeeeeeeeee!
Fogadni nem fogadok mert azt mindig elbukom.
Maradjunk csak a megnézzüknél. 😀

több mint 13 éve
sapka Washington Commanders 6 608 — sapka
Nem értek Veled egyet,de majd mondjuk 8meccs után átbeszéljük. 😉
Nem vagyok nagy fanja a második QBnknak Hillnek,de még inkább ő mint a 3Skins Qb.
De ha fokozni akarom,akkor Stanton se rosszabb mint ők.
Bazzani
Szerintem nem elsősorban a Qb 'belső' képességeitől függ az, hogy mit is tud majd egy meccsen mutatni, mert pl. a fal-rendszer-elkapók együttese sokkal jobban befolyásolja a teljesítményét. Én csupán azt mondtam, hogy nem cserélném fel a két csapat 'Qb' állományát, mert egyszerűen -véleményem szerint-, a Lions rosszabbul áll.
De benne vagyok, 8 hét múlva nézzük meg a számokat. 😊sapka
Ok.
Abban biztos vagyok (hogyha egészséges marad) akkor Matt megdöbbentő számokat fog produkálni.
Nem 8hét amúgy,hanem 10 mert még van két premeccs. 😉Bazzani
😀 mindkettőben igazad van,
de ha gondolod rádobhatunk egy virtuális sört is 😉

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 13 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Nem értek Veled egyet,de majd mondjuk 8meccs után átbeszéljük. 😉
Nem vagyok nagy fanja a második QBnknak Hillnek,de még inkább ő mint a 3Skins Qb.
De ha fokozni akarom,akkor Stanton se rosszabb mint ők.
Bazzani
Szerintem nem elsősorban a Qb 'belső' képességeitől függ az, hogy mit is tud majd egy meccsen mutatni, mert pl. a fal-rendszer-elkapók együttese sokkal jobban befolyásolja a teljesítményét. Én csupán azt mondtam, hogy nem cserélném fel a két csapat 'Qb' állományát, mert egyszerűen -véleményem szerint-, a Lions rosszabbul áll.
De benne vagyok, 8 hét múlva nézzük meg a számokat. 😊sapka
Ok.
Abban biztos vagyok (hogyha egészséges marad) akkor Matt megdöbben tő számokat fog produkálni.
Nem 8hét amúgy,hanem 10 mert még van két premeccs. 😉

több mint 13 éve
sapka Washington Commanders 6 608 — sapka
Nem értek Veled egyet,de majd mondjuk 8meccs után átbeszéljük. 😉
Nem vagyok nagy fanja a második QBnknak Hillnek,de még inkább ő mint a 3Skins Qb.
De ha fokozni akarom,akkor Stanton se rosszabb mint ők.
Bazzani
Szerintem nem elsősorban a Qb 'belső' képességeitől függ az, hogy mit is tud majd egy meccsen mutatni, mert pl. a fal-rendszer-elkapók együttese sokkal jobban befolyásolja a teljesítményét. Én csupán azt mondtam, hogy nem cserélném fel a két csapat 'Qb' állományát, mert egyszerűen -véleményem szerint-, a Lions rosszabbul áll.
De benne vagyok, 8 hét múlva nézzük meg a számokat. 😊

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 13 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Remélem a jövő héten Clemens-nek is ad egy félidőt Shanny a kezdőkkel. A cseresorral sem volt szemernyit sem rosszabb mint Rexy vagy Beck. Egy esélyt megérdemelne....apeszos
Biztos én nem vagyok hozzáértő,de én nagyon aggódnék ha ez a 3 QB lenne a Lions rosterén.Bazzani
Én is aggódok, de mint sapka kolléga megjegyezte azzal főzünk amink van... 😕 Én aztán végképp nem vagyok hozzáértő, de egy jó fal mögött Rexy is el tud dobálni... Kérdés van-e jó fal. Brady sem volna akkora király, ha nem tudna 10 másodpercekig nézelődni, amíg a wr-ek TE-k szétfutják a secondary-t... Szerintem.apeszos
Persze ez így van.
A fal az alapja mindennek.
Apropó Brady,na előtte sztem idén nem lesz olyan erős fal,de ez már nem ezen topik témája.

több mint 13 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Remélem a jövő héten Clemens-nek is ad egy félidőt Shanny a kezdőkkel. A cseresorral sem volt szemernyit sem rosszabb mint Rexy vagy Beck. Egy esélyt megérdemelne....apeszos
Biztos én nem vagyok hozzáértő,de én nagyon aggódnék ha ez a 3 QB lenne a Lions rosterén.Bazzani
hány 'skins meccset láttál a mostani pre meccstől kezdve az utóbbi 1-2 évben? 😉
ez csak médiagerjesztés, hogy óriási nagy Qb hiány van... pedig csak pontosan úgy állunk mint bármely más középcsapat, egy átlagos Qb-val, tudok mondani legalább 6 csapatot akikkel nem cserélnék ilyen téren, kezdve a lions..., mert engem meg az aggasztana, ha Stafford gyakorolna a kezdőkkel, miközben úgyis a csere Qb-k fogják a szezont végigvinni, micsoda elvesztegetett gyakorlási idő 😊
de sokban hozzájrául a playhívás-társak potenciálja a megítélésben, na meg egy runfirst csapatnak miért is van szüksége Bradykre?sapka
Nem értek Veled egyet,de majd mondjuk 8meccs után átbeszéljük. 😉
Nem vagyok nagy fanja a második QBnknak Hillnek,de még inkább ő mint a 3Skins Qb.
De ha fokozni akarom,akkor Stanton se rosszabb mint ők.
De győzz meg és mutass egy összefoglalót az elmúlt 3évből amiben bármelyikük fantasztikusat játszott.

több mint 13 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
Remélem a jövő héten Clemens-nek is ad egy félidőt Shanny a kezdőkkel. A cseresorral sem volt szemernyit sem rosszabb mint Rexy vagy Beck. Egy esélyt megérdemelne....apeszos
Biztos én nem vagyok hozzáértő,de én nagyon aggódnék ha ez a 3 QB lenne a Lions rosterén.Bazzani
Én is aggódok, de mint sapka kolléga megjegyezte azzal főzünk amink van... 😕 Én aztán végképp nem vagyok hozzáértő, de egy jó fal mögött Rexy is el tud dobálni... Kérdés van-e jó fal. Brady sem volna akkora király, ha nem tudna 10 másodpercekig nézelődni, amíg a wr-ek TE-k szétfutják a secondary-t... Szerintem.
több mint 13 éve
sapka Washington Commanders 6 608 — sapka
Stafford kurva jó, arról nem tehet, hogy az előtte lévő fal nem tudja rendre megvédeni.
Ha azt a Lions rendberakja és megkapja a kellő védelmet, akkor rögtön más képet fogsz kapni Staffordról.
Szerintem.Stez
hádde azt hittem azzal főzünk amink van..., attól függetlenül kétségkívül tehetséges, jó Qb, de jelen felállás szerint ha túléli a szezon első felét sérülés nélkül már csoda lesz, és azt ne mondd, hogy ennyi sérülés után nincs benne bármelyik hitnél egy careerending. Ennek fejében nem mondanám hasznos Qb-nak.
Szerintem.

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 13 éve
Stez SMU Mustangs 43 248 — Whoops, looks like something went wrong.
Stafford kurva jó, arról nem tehet, hogy az előtte lévő fal nem tudja rendre megvédeni.
Ha azt a Lions rendberakja és megkapja a kellő védelmet, akkor rögtön más képet fogsz kapni Staffordról.
Szerintem.

több mint 13 éve
sapka Washington Commanders 6 608 — sapka
Remélem a jövő héten Clemens-nek is ad egy félidőt Shanny a kezdőkkel. A cseresorral sem volt szemernyit sem rosszabb mint Rexy vagy Beck. Egy esélyt megérdemelne....apeszos
Biztos én nem vagyok hozzáértő,de én nagyon aggódnék ha ez a 3 QB lenne a Lions rosterén.Bazzani
hány 'skins meccset láttál a mostani pre meccstől kezdve az utóbbi 1-2 évben? 😉
ez csak médiagerjesztés, hogy óriási nagy Qb hiány van... pedig csak pontosan úgy állunk mint bármely más középcsapat, egy átlagos Qb-val, tudok mondani legalább 6 csapatot akikkel nem cserélnék ilyen téren, kezdve a lions..., mert engem meg az aggasztana, ha Stafford gyakorolna a kezdőkkel, miközben úgyis a csere Qb-k fogják a szezont végigvinni, micsoda elvesztegetett gyakorlási idő 😊
de sokban hozzájrául a playhívás-társak potenciálja a megítélésben, na meg egy runfirst csapatnak miért is van szüksége Bradykre?

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 13 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Remélem a jövő héten Clemens-nek is ad egy félidőt Shanny a kezdőkkel. A cseresorral sem volt szemernyit sem rosszabb mint Rexy vagy Beck. Egy esélyt megérdemelne....apeszos
Biztos én nem vagyok hozzáértő,de én nagyon aggódnék ha ez a 3 QB lenne a Lions rosterén.

több mint 13 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
Remélem a jövő héten Clemens-nek is ad egy félidőt Shanny a kezdőkkel. A cseresorral sem volt szemernyit sem rosszabb mint Rexy vagy Beck. Egy esélyt megérdemelne....
több mint 13 éve
sapka Washington Commanders 6 608 — sapka
Tim Hightower on his 58yd run: "My job was easy. I saw a hole open up that a truck could drive through. I've got to score though."
egyre jobban azt érzem, hogy megvan egy jópár évre a kezdő futó!, csodálkozok Arizonából miért engedték el ilyen könnyen, nagy butaság volt.

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 13 éve
Bjoca Washington Commanders 292 — ami meghalt nem halhat meg többé
Kellett Becknek a sikerélmény... 😀 Manning nélkül nem sokat ért....apeszos
Igazán játszhatott volna legalább 1 negyedet, tesztelni a védelmünket :rolleyes:

az éj sötét és tele iszonyattal
több mint 13 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
Kellett Becknek a sikerélmény... 😀 Manning nélkül nem sokat ért....
több mint 13 éve
sapka Washington Commanders 6 608 — sapka
mai mecsről:
Painter olyan rossz volt, hogy elvette a kedvem...
többet ne játszunk preseasonban az indyvel!

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 13 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
Rexy ennyivel jobb 😛 Hiszen megmondta már a meccs előtt: mi nyerjük a csoportot. 😀 Tele vagyunk rejtett talentumokkal....apeszos
aztán majd ha tényleg mi nyerjük akkor csak nézel 😂
1.30kor kezdünk, mint legutóbb? +chat lesz?sapka
1.00korbraxa88
És chat is lesz.... 😊 -->>Beüzemelve...
több mint 13 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 534
Rexy ennyivel jobb 😛 Hiszen megmondta már a meccs előtt: mi nyerjük a csoportot. 😀 Tele vagyunk rejtett talentumokkal....apeszos
aztán majd ha tényleg mi nyerjük akkor csak nézel 😂
1.30kor kezdünk, mint legutóbb? +chat lesz?sapka
1.00kor
több mint 13 éve
sapka Washington Commanders 6 608 — sapka
Rexy ennyivel jobb 😛 Hiszen megmondta már a meccs előtt: mi nyerjük a csoportot. 😀 Tele vagyunk rejtett talentumokkal....apeszos
aztán majd ha tényleg mi nyerjük akkor csak nézel 😂
1.30kor kezdünk, mint legutóbb? +chat lesz?

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 13 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
Rexy ennyivel jobb 😛 Hiszen megmondta már a meccs előtt: mi nyerjük a csoportot. 😀 Tele vagyunk rejtett talentumokkal....
több mint 13 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 296 — capitaine du château de Vienne 1487
ááá, menérti - ez nem csupán a győzelemről szól - kiszopni kexirexitől 200 yardot aztán a álomcsapottnak meg engedni egy ötvenecskét, ez tisztán bundameccs vagy orbitális szivatás


Aki nem hiszi, annak utánajárnak