Washington Commanders

28 feliratkozó

több mint 13 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
Tény, hogy a csere defense ellen játszott Rexy, és azért megszenvedtünk.... Eliékat viszont megfogta a védelem, pláne a második félidőben, mikor Cofield és Neild váltogatták egymást. Akkor már a "mozdonyok" sem érvényesültek nagyon. Igaz ebben azért segítettek a Giants offense játékhívásai is...
több mint 13 éve
nexion218 3 983 — Washington Gyapotkombájnz fan
Rolle szerint 100 alkalomból 5-ször győznénk mi, mert a Giants franchiseként és csapatként is simán jobb, mint a Redskins... Pfff, láttuk vasárnap éjjel...

"I'm gonna fuck you 'till you love me, faggot!" - Mike Tyson
több mint 13 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
Shanahan szabadnapot adott a játékosoknak hétfőre a meccs után. Fletcher felszólalt, hogy a fiúkkal úgy döntöttek egyöntetűen, ők inkább dolgoznának. Tehát tegnap szabadnap helyett videóztak és elemeztek. Hosszú idő után végre nem játékosok gyülekezete lesz Washingtonban, hanem CSAPAT?
http://profootballtalk.nbcsports.com/2011/09/12/redskins-players-decline-day-off/
több mint 13 éve
sapka Washington Commanders 6 608 — sapka
Sapka darázsfészekbe nyúltál? 😀 Arizonában most Kolbászból van a kerítés... Inkább imádkozzunk hogy minél tovább húzzuk sérülés nélkül. Ráadásul náluk van a tavalyi szívfájdalmam: Bartel lett a backupja.apeszos
inkább valami sas/pinty fészek lesz az.
jövőre majd Becket akarja mindenki, mert jó backup (sose kell, hogy felmenjen 😛), meg neki is elég nyomott feje van

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 13 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
Sapka darázsfészekbe nyúltál? 😀 Arizonában most Kolbászból van a kerítés... Inkább imádkozzunk hogy minél tovább húzzuk sérülés nélkül. Ráadásul náluk van a tavalyi szívfájdalmam: Bartel lett a backupja.
több mint 13 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
Gyakorlatilag megcsinálta a GW-drive-ot, csak Avant bemutatta szökő évente lévő dropját 😛
Nyertetek, nem voltatok rosszak, de nagyon messze még a vége... 😛Wyatt
Az a jó, hogy az a meccs nem a FedEx-en volt. Az a Lincolnon volt. FedExen egy hétfő este léptünk pályára, ami után Vick nem tudta a kesztyűjét hazavinni, hanem Cantonba kellett küldeni...
Szóval mit tett akkor Kolb, amire emlékszel sapka? 😀Deny
Én emlékszek, pont. 😛 😀
2 éve biztosan itt járt 😉sapka
Ott járt akkor (is), de pályára akkor sem lépett, vagy ha igen, passzkísérlete nem volt. De szerintem pályára sem lépett, csak Vick.
Kolb mániás vagyok, kb. betéve tudom Eagles pályafutását 😛
Meg azt is, hogy tegnap 130-as QB rating került neve mellé 😀
több mint 13 éve
sapka Washington Commanders 6 608 — sapka
és tényleg, mert idegenben lesz a rams&seahawks
viszont így kötelező győzelemmé vált. Emlékszek mikor legutóbb Kolbi a FedExen járt 😊 😊 sapka
Gyakorlatilag megcsinálta a GW-drive-ot, csak Avant bemutatta szökő évente lévő dropját 😛
Nyertetek, nem voltatok rosszak, de nagyon messze még a vége... 😛Wyatt
Az a jó, hogy az a meccs nem a FedEx-en volt. Az a Lincolnon volt. FedExen egy hétfő este léptünk pályára, ami után Vick nem tudta a kesztyűjét hazavinni, hanem Cantonba kellett küldeni...
Szóval mit tett akkor Kolb, amire emlékszel sapka? 😀Deny
Én emlékszek, pont. 😛 😀
2 éve biztosan itt járt 😉

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 13 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
Ők jönnek hozzánk a hét végén...apeszos
és tényleg, mert idegenben lesz a rams&seahawks
viszont így kötelező győzelemmé vált. Emlékszek mikor legutóbb Kolbi a FedExen járt 😊 😊 sapka
Gyakorlatilag megcsinálta a GW-drive-ot, csak Avant bemutatta szökő évente lévő dropját 😛
Nyertetek, nem voltatok rosszak, de nagyon messze még a vége... 😛Wyatt
Az a jó, hogy az a meccs nem a FedEx-en volt. Az a Lincolnon volt. FedExen egy hétfő este léptünk pályára, ami után Vick nem tudta a kesztyűjét hazavinni, hanem Cantonba kellett küldeni...
Szóval mit tett akkor Kolb, amire emlékszel sapka? 😀
több mint 13 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
......és mintha Arizonába látogatnánk, szerintem a mostani hét alapján bőven bizakodóak lehetünk...sapka
Ők jönnek hozzánk a hét végén...apeszos
és tényleg, mert idegenben lesz a rams&seahawks
viszont így kötelező győzelemmé vált. Emlékszek mikor legutóbb Kolbi a FedExen járt 😊 😊 sapka
Gyakorlatilag megcsinálta a GW-drive-ot, csak Avant bemutatta szökő évente lévő dropját 😛
Nyertetek, nem voltatok rosszak, de nagyon messze még a vége... 😛

több mint 13 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
Csak gratulálnak.... 😊 valljuk be, minket is megleptek egy kicsit. Jó csapat lehet a 'skins már jövőre. Shanahan hihetetlen érzékkel draftolt, vagy baromi mázlija volt. Most néztem újra a meccset, Neild mekkorát játszott már NT-ben.... Hortont sem sajnáltam, de Doughty-t simán lecserélném Gomesre.
több mint 13 éve
sapka Washington Commanders 6 608 — sapka
......és mintha Arizonába látogatnánk, szerintem a mostani hét alapján bőven bizakodóak lehetünk...sapka
Ők jönnek hozzánk a hét végén...apeszos
és tényleg, mert idegenben lesz a rams&seahawks
viszont így kötelező győzelemmé vált. Emlékszek mikor legutóbb Kolbi a FedExen járt 😊 😊

...hirtelen mennyi szimpatizáns lett, bezzeg tavalyi szezonban... :rolleyes:

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 13 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
van már valami épkézláb DCtek? vagy elég ha megmondjátok, hogy Hankerson hanyadik számú WR. (bár sajna, tippem szerint csak 4.-5. körüli 😕)kristof
eddig is volt DC-nk, Hankerson nagyjából 5.-> egyszerűen rossz volt TC-ben és Preben.sapka
Inkább hetedik, és csak azért mert Banks specc-es. Mindegyik WR jobban teljesített nála.

......és mintha Arizonába látogatnánk, szerintem a mostani hét alapján bőven bizakodóak lehetünk...sapka
Ők jönnek hozzánk a hét végén...
több mint 13 éve
aztec Indianapolis Colts 1 360
Megkövetem Sexy Rexy-t, nagy meccset játszott.Grat hozzá 😊

A Jégember győz, nem beszél.
több mint 13 éve
Blitzerkrieg Detroit Lions 162 — Lions fan
Szép meccs volt, gratula nektek is. Jah és még mindig csipázom a logotokat 😊

Simply the BEST!
több mint 13 éve
sapka Washington Commanders 6 608 — sapka
van már valami épkézláb DCtek? vagy elég ha megmondjátok, hogy Hankerson hanyadik számú WR. (bár sajna, tippem szerint csak 4.-5. körüli 😕)kristof
eddig is volt DC-nk, Hankerson nagyjából 5.-> egyszerűen rossz volt TC-ben és Preben.

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
van már valami épkézláb DCtek? vagy elég ha megmondjátok, hogy Hankerson hanyadik számú WR. (bár sajna, tippem szerint csak 4.-5. körüli 😕)
több mint 13 éve
sapka Washington Commanders 6 608 — sapka
megnéztem a Panther-Cards meccset (egész jó volt!), és mintha Arizonába látogatnánk, szerintem a mostani hét alapján bőven bizakodóak lehetünk...
Két nagyon kedvező matchupunk van, és egy-kettő kevésbé jó
nagyon kedvező, hogy gyengébbek az OT-k a kelletténél, ez le is zárhatja a Kolb féle passzjátékot, másrészről a futásuk még nem elég jó
A másik felén ahogy láttam Steve Smith széjjelszedte a nem túl pocket passer 1/1-el a secondaryjüket.
Nem túl kedvező, hogy benne van a Fitz faktor, és hogy a Dlineuk egészen pofás.
Bőven van okunk egy 2-0-ra gondolni.

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 13 éve
anfernee Chicago Bears 466 — Bears fan
Gratulálok srácok,szép volt nagyon,jó volt Sexy R-t látni ilyen jól játszani,mikor nálunk volt akkor is nagy kedvencem volt minden ellenére,és bár nem sporttv-n néztem gondolom ostobenko Ricsi beszélt róla összevissza...szép volt na😊

"Do or Do not. There is no try."
több mint 13 éve
zavi27 Las Vegas Raiders Clemson Tigers 4 847 — Amerikai sportok rajongója
Gratulalok en is a gyozelemhez, abszolut megerdemelt volt! Ebben a csoportban mindig is Redskins volt a legszimpibb, remelem ilyen jo kis szezonja lesz a csapatotoknak. Amit Rexy muvel, az hihetetlen. De Kerrigan, Hightower, elkapok is nagyon jok voltak, na meg a vedelem!
több mint 13 éve
nexion218 3 983 — Washington Gyapotkombájnz fan
És hát a mi Sexy Rexy-nk... 😀 Nem tudom ki hogy volt vele, de én nyugodt voltam, ha nála volt a labda...😀 Tavaly gyomorgörcsöm volt, amíg DMac el nem engedte, most meg teljes nyugalommal várom az újabb sikeres passzt!😀 Tetszik, ahogy vállalja az ütéseket, nem hajigál összevissza, relatíve pontos, nuku INT, a fumbli pedig nem egy "klasszikus" Rexy pottyantás volt, hanem Trent akadály nélkül engedte rá az embert... Le a kalappal!nexion218
az elején én is nagyon nyugodt voltam, de azért nekem a vége fele tele volt minden, hogy ne legyen int, ne legyen int..., de azért megnyugtató, hogy te ilyen nyugodt voltál 😀sapka
Az INT-ökről meg a fumblikról jut eszembe.... Láttátok a Cowgirls meccs összefoglalóját? 😛 (Tudom, gusztustalan dolog a káröröm... 😀)

"I'm gonna fuck you 'till you love me, faggot!" - Mike Tyson
több mint 13 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 724
hatalmas meccs volt, komolyan jó volt titeket nézni, ahogy veritek Eli-ékat. Sexy Rexy meg MVP... ahogy az az ember játszott...

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 13 éve
sapka Washington Commanders 6 608 — sapka
És hát a mi Sexy Rexy-nk... 😀 Nem tudom ki hogy volt vele, de én nyugodt voltam, ha nála volt a labda...😀 Tavaly gyomorgörcsöm volt, amíg DMac el nem engedte, most meg teljes nyugalommal várom az újabb sikeres passzt!😀 Tetszik, ahogy vállalja az ütéseket, nem hajigál összevissza, relatíve pontos, nuku INT, a fumbli pedig nem egy "klasszikus" Rexy pottyantás volt, hanem Trent akadály nélkül engedte rá az embert... Le a kalappal!nexion218
az elején én is nagyon nyugodt voltam, de azért nekem a vége fele tele volt minden, hogy ne legyen int, ne legyen int..., de azért megnyugtató, hogy te ilyen nyugodt voltál 😀

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 13 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
Három év alatt az első meccs, amit nem láttam élőben 😕
Azért azt ne feledjük, hogy a Giants csere defense játszott, és így is összekavarták a falat nem egyszer.... Williams legrosszabb meccse volt szerintem ez, a rookie évében nem hibázott ennyit. Ugyanez Brownra is igaz, Lichtensteiger meg mintha fent sem lett volna. Ideje lesz Cook-ot is kipróbálni, ha már fiatalítás... Nem csoda ha nem tudtunk futni, egy komolyabb védelem darabokra szedi Grossmant. A Giants is szétkapta volna ha játszanak a kezdők. Úgy látom Cooley nem egészséges még, kár erőltetni, Davis most egyértelműen jobb nála. A def. nincs összeszokva, látszik nagyon, de az már jó jel, hogy nem Fletcher dominált. A rookie-k nagyon jók, ahogy Neild bejött Cofield helyére rögvest hatékonyabb lett a pass rush, és a "mozdonyokat" is meg tudták fogni. Mondjuk Neild majd 10 kg-al nehezebb mint Cofield. Kerrigan... ha beletanul monster 2 lesz Orakpo mellett 😀 A leggyengébb láncszem még mindíg a secondary, Dougthyban nem csalódtam. Ha Landry nem gyógyul meg sürgősen, bajban leszünk hátul. Vagy a Cardinals ellen Gomes kezdjen 😊 Ha már az újoncaink ilyen jók, szerintem ő is beválna, mindenesetre azt megcsinálná amit Doughty. Grossmant megkövetem, ennél jobban csak akkor égtem volna be, ha ugyanezt Beck csinálja meg. Bocs Rexy... 😀
több mint 13 éve
nexion218 3 983 — Washington Gyapotkombájnz fan
Nah akkor én is a gyors véleményt...

Gano? gané.... Mármint nem értem ezt a gyereket...Izgul, vagy mi? Minden adottsága megvan, hogy jó legyen és mégsem...
A D NAGYON tetszik!!!! Csak hát Landry hiányzik... Szegény Doughty elég töketlenül rohangál a pályán és vhogy a tackle-ök sem jönnek neki össze elsőre...
A fal jó lett összességében pass protection-ben, bár hozzá kell tenni, hogy - ahogy azt sapka is írta - a bal oldalon akadt némi probléma, például Trent Williams eddigi leggyengébb meccse volt szerintem, a fumble-t is leginkább az ő számlájára írnám. Viszont a futás gyengus sajnos... pedig Hightower dolgozott becsülettel, csak nem nagyon volt segítsége a fal részéről.
És hát a mi Sexy Rexy-nk... 😀 Nem tudom ki hogy volt vele, de én nyugodt voltam, ha nála volt a labda...😀 Tavaly gyomorgörcsöm volt, amíg DMac el nem engedte, most meg teljes nyugalommal várom az újabb sikeres passzt!😀 Tetszik, ahogy vállalja az ütéseket, nem hajigál összevissza, relatíve pontos, nuku INT, a fumbli pedig nem egy "klasszikus" Rexy pottyantás volt, hanem Trent akadály nélkül engedte rá az embert... Le a kalappal!
Nyilván idén is lesz bőven vereseég meg bosszankodás is, de végre túlzott optimizmus nélkül kijelenthetjük, hogy vmi végre megmozdult és a jó irányba!

"I'm gonna fuck you 'till you love me, faggot!" - Mike Tyson
több mint 13 éve
sapka Washington Commanders 6 608 — sapka
jóreggelt
végre sikerült legyőzni a Giantset, már nagyon elegem volt...
+védelem top10-es léptéket vett fel
-támadók néha igen-igen elakadtak, fal baloldala káosz volt... futni nem lehetett, nagy szerencsénk, hogy amikor felvette Davis a láthatatlanságköpenyt és 20 yardos route után levette elkapta a labdát. Szinte csak nagy játékokkal tudtunk előrehaladni.
-nem volt futás 😕
-Hicks (vagy ki) screenjeit mindig beszoptuk, szerencsére két labdán kívül Elinak nem volt jó játéka
--Doughty
-Cofield, többet vártam tőle
+Neild
++Grossman he-he

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!