Washington Commanders

28 feliratkozó

több mint 13 éve
sapka Washington Commanders 6 608 — sapka
Orakpo lett az NFC Defensive Player of Week

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 13 éve
sapka Washington Commanders 6 608 — sapka
.....jelenleg morálisan gyenge Eagles...... nem képvisel jelenleg olyan játékerőt........
Felhívnám a figyelmet a kulcs szavakra 😛apeszos
hát igen..., 😉
de egyetértek nexionnal, tényleg szégyenteljes lenne a Fedexen kikapni, főleg, hogy...

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 13 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
na egy ilyet én is,
szerintem nexion meg arra célzott, hogy a jelenleg morálisan gyenge Eagles amelyet a PO-ra készítettek; nem képvisel jelenleg olyan játékerőt, mint a most nagyon egyben lévő 'skins. 1-3sapka
Szerintem meg a "nem képvisel olyan játékerőt" (amit azért így 4 forduló után bátor dolog ily határozottan kijelenteni) és az "elsüllyedek ha kiszopunk tőlük" kijelentés között nem 1 és nem 2 árnyalatnyi különbség van, vsz. ha kicsit jobban belegondolsz Te is túlzónak fogod érezni a dolgot 😉 Ezen felül 100%-ig egyetértek Lotus86 hajnal fél háromkor írt hsz.-ével... Mindenesetre ha valami csoda folytán, véletlenül ( 😛 ) vernénk titeket odavissza, attól szerintem elsüllyedni/elbujdokolni nem kell majd, érte már nagyobb kellemetlenség is bármely NFL csapat szurkolóit 😊Rataxes
.....jelenleg morálisan gyenge Eagles...... nem képvisel jelenleg olyan játékerőt........
Felhívnám a figyelmet a kulcs szavakra 😛
több mint 13 éve
pgabtb Philadelphia Eagles 10 171 — Eagles fan
na egy ilyet én is,
szerintem nexion meg arra célzott, hogy a jelenleg morálisan gyenge Eagles amelyet a PO-ra készítettek; nem képvisel jelenleg olyan játékerőt, mint a most nagyon egyben lévő 'skins. 1-3sapka
Szerintem meg a "nem képvisel olyan játékerőt" (amit azért így 4 forduló után bátor dolog ily határozottan kijelenteni) és az "elsüllyedek ha kiszopunk tőlük" kijelentés között nem 1 és nem 2 árnyalatnyi különbség van, vsz. ha kicsit jobban belegondolsz Te is túlzónak fogod érezni a dolgot 😉 Ezen felül 100%-ig egyetértek Lotus86 hajnal fél háromkor írt hsz.-ével... Mindenesetre ha valami csoda folytán, véletlenül ( 😛 ) vernénk titeket odavissza, attól szerintem elsüllyedni/elbujdokolni nem kell majd, érte már nagyobb kellemetlenség is bármely NFL csapat szurkolóit 😊

Eagles GM, GM game champion 2015 (Vikings)
Ex-Rataxes
több mint 13 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
Kicsit vissza az elsülyedek dologhoz. Addig még mi megyünk a Buffalo otthonába, és ha esetleg nyernénk jó játékkal, akkor máris nem itt kezdenénk el felállni. Ennek ellenére, főleg a tavalyi kirándulásunk miatt én majd nagyon sima Skins győzelmet fogok várni, akármi is lesz most hétvégén. És nem a mérleg miatt, mert aki látta mind a 4 meccsünket, az azért tudja, hogy ez a csapat messze nem 1-3 kaliber, egy kis koncentrációval lehetne 4-0 is. Reid pedig évről-évre megszokta találni ezt a koncentrációt a szezon előrehaladtával, bár általában a bye week a fordító (az pedig utánatok lesz).Deny
Azért a ló túloldalára sem kell átesni... Mindenki azt várja, hogy az a bizonyos porszem mikor esik ki a gépezetből nálatok. Amilyen szerencsénk nekünk van, hát pont a FedEx-en. A mérleg tényleg nem mérvadó, mert minden hősi eposz ellenére nem Romo vert meg minket, hanem mi saját magunkat. Így egy kis koncentrációval mi is állhatnánk 4-0-al. Nézzük sorban. A nyitómeccsünk egy végletekig leamortizált Giants defense ellen lett win, azt még Kyle Shanahan sem tudta elrontani. A Cardinals esetében már igencsak csikorgott az offense, az a hajszál amivel nyertünk a másik oldalon is lehetett volna. A tehenészek ugyancsak sérülések garmadájával küszködtek, Fletcherék TD-t sem engedtek, pontokkal kellett volna nyernünk. Az a teljesen impotens játékhívásokon ment el, főleg a második félidőben amikor haladni sem nagyon tudtunk előre, kivéve azt az egy drive-ot ami a meccs egyetlen TD-jét hozta. A Rams sem tudott megtáltosodni ellenünk, tulajdonképpen a legkönnyebb meccsnek kellett volna lennie, nekünk mégis sikerült nehézzé tenni, ugyancsak Kyle jóvoltából. Mivel a védelmünk topon van jelenleg, (bár a secondary-n van még mit javítani) az offense viszont fos, minden azon múlik mennyire engedik Vick-et a red zone közelébe. Nagyon jó esélyetek van a w-re, azt mondom több mint nekünk. Hacsak két hét alatt nem történik csoda: vagy elzavarják Kyle-t (nincs esély), vagy apuci seggbe rugdossa kicsit (erre sincs sok). Valószínűbb azonban hogy újfent ráfogják egy-két játékosra a szar teljesítményt.
több mint 13 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
Kicsit vissza az elsülyedek dologhoz. Addig még mi megyünk a Buffalo otthonába, és ha esetleg nyernénk jó játékkal, akkor máris nem itt kezdenénk el felállni. Ennek ellenére, főleg a tavalyi kirándulásunk miatt én majd nagyon sima Skins győzelmet fogok várni, akármi is lesz most hétvégén. És nem a mérleg miatt, mert aki látta mind a 4 meccsünket, az azért tudja, hogy ez a csapat messze nem 1-3 kaliber, egy kis koncentrációval lehetne 4-0 is. Reid pedig évről-évre megszokta találni ezt a koncentrációt a szezon előrehaladtával, bár általában a bye week a fordító (az pedig utánatok lesz).
több mint 13 éve
lotus86 New York Giants 1 090 — Saquon Barkley
Én komolyan mondom elsüllyedek, ha kiszopunk az Eagles-től...nexion218
Azert, mert most kivetelesen jol kezdtetek egy szezont, meg nem kell elszallni. Az Eagles papiron joval erosebb kerettel rendelkezik, es ha sikerul rendet tenniuk a fejekben, akkor nagyon komoly jatekerot kepviselhetnek. Eddig ez nem mindig sikerult nekik, de ahogy a kommenteket olvasom, itt sem fenekig tejfel az elet. Egyenlo erok kuzdelme lenne.lotus86
Az Eagles papíron erősebb volt mint a 49ers és a Falcons, vagy épp a Giants. Ez, hogy papíron erősebb, ez nem jelent semmit az NFL-ben.Amadeus91
Na most megmondtad.....itt is.
Viszont nem veletlenul erosebb pairon. 😉 Egyenlieg nagyon kepzett jatekosokbol all az a csapat, akik meg nem funkcionalnak egysegkent. Az meg kulonosen tuzelheti oket, hogy mindenki rajtuk rohog es a sebzett vadallatnal nincsen veszelyesebb. Ha az a banda osszeall (es ossze fog), akkor nem lennek az ellenfel helyeben. Es a vicc, hogy ez akarmikor megtortenhet.
A jelenlegi forma alapjan tenyleg a Skins van jobb passzban (elvbol nem fogadok, de inkabb a Skinsre tennek, ha kellene), lehet siman veritek oket (bar az isten tudja, te kinek szurkolsz igzabol), de ha a szikra most ut be naluk, akkor meg ok moshatnak le titeket vedelem ide vagy oda. Nem szabad leirni a Phillyt (meg ugy alt. senkit), mert az a csapat meg messze nem mutatta meg, mire kepes.

Es tenyleg nem akarom vedeni oket, mert finoman szolva nem banom, hogy eddig nem ugy alakultak a dolgaik, mint ahogyan terveztek, csak az az elsullyedek mindenfele magyarazat nelkul kicsit eros volt.


Magyar New York Giants Blog! Mert megérdemled!
több mint 13 éve
sapka Washington Commanders 6 608 — sapka
Szerintem egyébként, hogy ha hazai pályán megfogjátok az Eagles és a Cowboys csapatát(meg idegenben még1szer valamelyik riválist), és hozzátok a csoporton kívüli meccsek többségét, akkor WC vagy PO kinézhet. Csak Rexy mutassa a szebbik arcát. Sokkal pesszimistább voltam a Redskins-szel kapcs a szezon előtt.Amadeus91
azért tegyünk 1-2 dolgot helyre, szerintem.
Tavaly is nagggyon jól kezdtük a szezont, úgy sejtem igen áldásos szerepe volt ebben az edzőtábornak. Amit vesztettünk akkor, az is nagyon szorosan ment el, max 1 drive-on. A szezon közepére pedig kijött az igazi tényező, ezt skippeljük, nyáron sok szócséplés volt ebből kifolyólag.
Na pontosan ez van eddig idén is. DE csak 1 meccs ment el így, és ezért 3-1. Az hogy mire képes ez a csapat idén, az pontosan az elkövetkező 3-4 játékhétben fog kiderülni, mert tavaly ez a ritmusváltás nagyon nem ment, meglátjuk idén mennyit sikerült fejlődni.
Nyilván hazabeszélek, de említettem már korábban, hogy várható a jó kezdés, és ebből összeomlás vagy szinten-maradás lesz- az nagy kérdés, pozitív szezon nem valószínű! De PO semmiképp, nem ebből a csoportból fog kikerülni a WC az szinte biztos. A többinek meg csak utána kell számolni mert nem kedvez eléggé a sorsolás, ok most benne van, hogy 5-3 lesz csoporton belül valahogy, és valahogy 4-0 az nfcw ellen, de az afc-s csoportrivális ellen nagy izzadás lesz, és ezt kiszámolva ha ebből nem lenne meg a csoportgyőzelem, és esélyes szerintem, hogy nem, nem fogunk PO-ba jutni. De jövőre komolyabb várakozásaink lehetnének.
Úgy látszik épülget a csapat, a tavaly év végi McNabbes homorítás ellenére 😉.
Meglepetés lenne egy 9-7.

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 13 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
Én eddig meglehetősen toleráns voltam, de lassan kezdi kiverni a biztosítékot a tehenészek arca. Ez a Romo az isten/Romo takarodj szélkakas is gyomorforgató néha, de erre a "fölényes" győzelemre és a tavalyi szintén 6-10-es eredményre alapozni.... Hát akkor szerintem: Romo egy köcsög és Costával együtt elmehet a pi...ba az alaptalan hazugságaival együtt. Most már azért is, még ha nem is így érzem.apeszos
Nem kell vele foglalkozni. Egy full átlag irányító, aki még elit elkapóval sem tudott PO meccset hozni.

Mondjuk, ha már szélkakas, ha megnyerné valami csoda folytán Romo a SuperBowlt mint Cowboy (de nem fogja), akkor is ugyanezt mondanám, hogy átlag.

Szerintem egyébként, hogy ha hazai pályán megfogjátok az Eagles és a Cowboys csapatát(meg idegenben még1szer valamelyik riválist), és hozzátok a csoporton kívüli meccsek többségét, akkor WC vagy PO kinézhet. Csak Rexy mutassa a szebbik arcát. Sokkal pesszimistább voltam a Redskins-szel kapcs a szezon előtt.Amadeus91
Álom álom... 😊 Én sajnos még mindig pesszimista vagyok: Rexynek nincs olyan szép arca, még rejtve sem, hogy az elég legyen a PO-ra vagy akár a WC-ra. Ha mégis, nekünk van egy offensive coordinatorunk aki el tudja rontani a jót is.
több mint 13 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 723
Én eddig meglehetősen toleráns voltam, de lassan kezdi kiverni a biztosítékot a tehenészek arca. Ez a Romo az isten/Romo takarodj szélkakas is gyomorforgató néha, de erre a "fölényes" győzelemre és a tavalyi szintén 6-10-es eredményre alapozni.... Hát akkor szerintem: Romo egy köcsög és Costával együtt elmehet a pi...ba az alaptalan hazugságaival együtt. Most már azért is, még ha nem is így érzem.apeszos
Nem kell vele foglalkozni. Egy full átlag irányító, aki még elit elkapóval sem tudott PO meccset hozni.

Mondjuk, ha már szélkakas, ha megnyerné valami csoda folytán Romo a SuperBowlt mint Cowboy (de nem fogja), akkor is ugyanezt mondanám, hogy átlag.

Szerintem egyébként, hogy ha hazai pályán megfogjátok az Eagles és a Cowboys csapatát(meg idegenben még1szer valamelyik riválist), és hozzátok a csoporton kívüli meccsek többségét, akkor WC vagy PO kinézhet. Csak Rexy mutassa a szebbik arcát. Sokkal pesszimistább voltam a Redskins-szel kapcs a szezon előtt.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 13 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
ááá nem. mindenki kussoljon, ha az isteni romo szóba kerül.
több mint 13 éve
sapka Washington Commanders 6 608 — sapka
Én eddig meglehetősen toleráns voltam, de lassan kezdi kiverni a biztosítékot a tehenészek arca. Ez a Romo az isten/Romo takarodj szélkakas is gyomorforgató néha, de erre a "fölényes" győzelemre és a tavalyi szintén 6-10-es eredményre alapozni.... Hát akkor szerintem: Romo egy köcsög és Costával együtt elmehet a pi...ba az alaptalan hazugságaival együtt. Most már azért is, még ha nem is így érzem.apeszos
remélem ezt nem a bowl.huról szűrted le :rolleyes:

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 13 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
Én eddig meglehetősen toleráns voltam, de lassan kezdi kiverni a biztosítékot a tehenészek arca. Ez a Romo az isten/Romo takarodj szélkakas is gyomorforgató néha, de erre a "fölényes" győzelemre és a tavalyi szintén 6-10-es eredményre alapozni.... Hát akkor szerintem: Romo egy köcsög és Costával együtt elmehet a pi...ba az alaptalan hazugságaival együtt. Most már azért is, még ha nem is így érzem.
több mint 13 éve
nexion218 3 983 — Washington Gyapotkombájnz fan
Az Eagles papíron erősebb volt mint a 49ers és a Falcons, vagy épp a Giants. Ez, hogy papíron erősebb, ez nem jelent semmit az NFL-ben.Amadeus91
Szerintem arra célzott lotus86 hogy kicsit túlzó nexion "elsüllyedek, ha kiszopunk az Eagles-től..." kijelentése... Mintha valami utolsóutáni szennycsapat lennénk és már most elnyertük volna a jövő évi 1/1-es picket.Rataxes
na egy ilyet én is,
szerintem nexion meg arra célzott, hogy a jelenleg morálisan gyenge Eagles amelyet a PO-ra készítettek; nem képvisel jelenleg olyan játékerőt, mint a most nagyon egyben lévő 'skins. 1-3sapka
Köszönöm kolléga! 😉

"I'm gonna fuck you 'till you love me, faggot!" - Mike Tyson
több mint 13 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
Na ez azért egy kicsit túlzás. Az Eagles játékereje jóval nagyobb, csak ügyesen rejtegetik még, esetleg a staff nem képes kihozni belőlük. Ez olyan mint amikor a katona pisztoly helyett géppuskát kapott, de nem képes vele lőni. A 'skins felemás; a defense egészen kiváló, az offense jó esetben közepes, és itt is az edzőkben keresendő a bibi. Haslett kiváló munkát végzett, míg Kyle... azt hagyjuk. Szóval teljesen kétesélyesnek látom a meccset, ha a defense megöli Vickéket van esélyünk, kivéve ha az offense folytatja ahol abbahagyta. Ha a Bills ellen is betliznek, nagyon nekünk eshetnek: emlékezzünk a tavalyi FedEx-re, és az idei csapatuk nagyobb nevekből áll, ki ne csússzon egy hasonló.....
több mint 13 éve
sapka Washington Commanders 6 608 — sapka
Az Eagles papíron erősebb volt mint a 49ers és a Falcons, vagy épp a Giants. Ez, hogy papíron erősebb, ez nem jelent semmit az NFL-ben.Amadeus91
Szerintem arra célzott lotus86 hogy kicsit túlzó nexion "elsüllyedek, ha kiszopunk az Eagles-től..." kijelentése... Mintha valami utolsóutáni szennycsapat lennénk és már most elnyertük volna a jövő évi 1/1-es picket.Rataxes
na egy ilyet én is,
szerintem nexion meg arra célzott, hogy a jelenleg morálisan gyenge Eagles amelyet a PO-ra készítettek; nem képvisel jelenleg olyan játékerőt, mint a most nagyon egyben lévő 'skins. 1-3

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 13 éve
nexion218 3 983 — Washington Gyapotkombájnz fan
Az Eagles papíron erősebb volt mint a 49ers és a Falcons, vagy épp a Giants. Ez, hogy papíron erősebb, ez nem jelent semmit az NFL-ben.Amadeus91
Szerintem arra célzott lotus86 hogy kicsit túlzó nexion "elsüllyedek, ha kiszopunk az Eagles-től..." kijelentése... Mintha valami utolsóutáni szennycsapat lennénk és már most elnyertük volna a jövő évi 1/1-es picket.Rataxes
De meg is adtam a téves értelmezés útvesztőjéből kivezető bővítést a kijelentésemhez! 😉

"I'm gonna fuck you 'till you love me, faggot!" - Mike Tyson
több mint 13 éve
pgabtb Philadelphia Eagles 10 171 — Eagles fan
Az Eagles papíron erősebb volt mint a 49ers és a Falcons, vagy épp a Giants. Ez, hogy papíron erősebb, ez nem jelent semmit az NFL-ben.Amadeus91
Szerintem arra célzott lotus86 hogy kicsit túlzó nexion "elsüllyedek, ha kiszopunk az Eagles-től..." kijelentése... Mintha valami utolsóutáni szennycsapat lennénk és már most elnyertük volna a jövő évi 1/1-es picket.

Eagles GM, GM game champion 2015 (Vikings)
Ex-Rataxes
több mint 13 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 723
Én komolyan mondom elsüllyedek, ha kiszopunk az Eagles-től...nexion218
Azert, mert most kivetelesen jol kezdtetek egy szezont, meg nem kell elszallni. Az Eagles papiron joval erosebb kerettel rendelkezik, es ha sikerul rendet tenniuk a fejekben, akkor nagyon komoly jatekerot kepviselhetnek. Eddig ez nem mindig sikerult nekik, de ahogy a kommenteket olvasom, itt sem fenekig tejfel az elet. Egyenlo erok kuzdelme lenne.lotus86
Az Eagles papíron erősebb volt mint a 49ers és a Falcons, vagy épp a Giants. Ez, hogy papíron erősebb, ez nem jelent semmit az NFL-ben.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 13 éve
nexion218 3 983 — Washington Gyapotkombájnz fan
Én komolyan mondom elsüllyedek, ha kiszopunk az Eagles-től...nexion218
Azert, mert most kivetelesen jol kezdtetek egy szezont, meg nem kell elszallni. Az Eagles papiron joval erosebb kerettel rendelkezik, es ha sikerul rendet tenniuk a fejekben, akkor nagyon komoly jatekerot kepviselhetnek. Eddig ez nem mindig sikerult nekik, de ahogy a kommenteket olvasom, itt sem fenekig tejfel az elet. Egyenlo erok kuzdelme lenne.lotus86
Nem elszállásnak szántam, nem azért süllyednék el. Igen, jól kezdtük a szezont, de teljesen én sem vagyok vak, vannak problémáink szép számmal. Viszont az Eagles - főleg ahhoz a játkerőhöz képest, amit papíron képviselnek - nagyon gyengén kezdett és ráadásul csoportrivális. Így tehát ha kikapnánk, egy jelenleg elég gyengén muzsikáló csoportriválistól kapnánk ki, akik a Dream Team-ből élcelődés céltáblái lettek - pont azért, mert papíron sokkal jobbnak kéne lenniük - és nem esne jól, ha pont a kedvenc csapatomon kezdenék kiköszörülni a csorbát. (Egyébként a focit nem papíron, hanem pályán játsszák...)

"I'm gonna fuck you 'till you love me, faggot!" - Mike Tyson
több mint 13 éve
lotus86 New York Giants 1 090 — Saquon Barkley
Én komolyan mondom elsüllyedek, ha kiszopunk az Eagles-től...nexion218
Azert, mert most kivetelesen jol kezdtetek egy szezont, meg nem kell elszallni. Az Eagles papiron joval erosebb kerettel rendelkezik, es ha sikerul rendet tenniuk a fejekben, akkor nagyon komoly jatekerot kepviselhetnek. Eddig ez nem mindig sikerult nekik, de ahogy a kommenteket olvasom, itt sem fenekig tejfel az elet. Egyenlo erok kuzdelme lenne.


Magyar New York Giants Blog! Mert megérdemled!
több mint 13 éve
nexion218 3 983 — Washington Gyapotkombájnz fan
Én komolyan mondom elsüllyedek, ha kiszopunk az Eagles-től...

"I'm gonna fuck you 'till you love me, faggot!" - Mike Tyson
több mint 13 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
Nos elméletileg rá kenhetnénk mindent Grossmanra, ismerve a szezon előtti véleményeket róla, és sajnos tesz is róla hogy ne legyen jobb. De most van egy olyan halvány érzésem, hogy megfogadta: kurvára fegyelmezett lesz, betűről betűre végrehajtja a playcallingot. Akkor is odadobja, ha a fene fenét eszik is, mert ezt hívták... Teljesen baloldalas az offense, balra futunk, balra keres elkapót először, csak jobboldalon Brown nem tudja tartani a passruht úgy mint baloldalon Williams. Beszűkül a zseb, nem talál embert olyan hamar... Pedig Chester jól tart, csak Brown lassult le vagy mi.... Talán nem ártana sűrűbben cserélgetni Lockleart, vagy rápróbálni Smith-t. A pihenő héten nagyon össze kellene gereblyézni az offense-t, mert nagyot szívunk a Phillytől...
több mint 13 éve
nexion218 3 983 — Washington Gyapotkombájnz fan
Ráadásul ugye Trentre jutnak az ütősebb passrusherek is... Hank még tanuljon. Jó lenne a Moss-Gaffney-Armstrong (*Stallworth-Austin) WR csapat is + Davis/Cooley, csak a megfelelő játékot kellene hívni. A statok alapján is többet passzolunk mint futunk, pedig elvileg futó csapat vagyunk vagy mi... A TD-k eloszlása is passz-futás:6-2. Ilyen futókkal.apeszos
Ez érdekes felvetés... A csapat az tényleg futócsapat, a HC is futó, csak az O coordinator passz orientált, talán ez a rejtély feloldása... bár ötletnek nem rossz, hogy tessék, van 3 király futónk, készüljetek rájuk mi meg csakazértis passzolunk, hátha meglepünk. Csak akkor legalább a passz működne jobban picit!

Egyébként Cooley iszonyat jó arc:

http://www.nfl.com/news/story/09000d5d822d35e2/article/redskins-cooley-basked-in-romos-amazing-collapse-vs-lions?module=HP11_headline_stack

😂

"I'm gonna fuck you 'till you love me, faggot!" - Mike Tyson
több mint 13 éve
sapka Washington Commanders 6 608 — sapka
Moss tényleg nem jó idén?Zsoca
ezt honnan szedted? miért ne lenne jó?

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!