Washington Commanders

28 feliratkozó

több mint 12 éve
polamalu Pittsburgh Steelers 4 594 — 毎日何かを学ぶ
Aztán Hightower blokk és passzjáték 😛apeszos
Ezúton is köszönöm a támogatásotok. Sok sikert a hét végére.
több mint 12 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
Aztán Hightower blokk és passzjáték 😛
több mint 12 éve
sapka Washington Commanders 6 608 — sapka
Azok után, ahogy a Rams ellen játszott, sanszos volt hogy Torain kezd. Én is őt tenném kezdőnek, Te nem? 😛apeszos
hááát, nem feltétlen, a sasok rosszabbak futás ellen, Hightowert kezdetném, ha tényleg nincs semmi baja, és ha már elpusztította a népeket a rasztájával, na akkor a friss Toraint berakni, és TD-k.

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 12 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
Azok után, ahogy a Rams ellen játszott, sanszos volt hogy Torain kezd. Én is őt tenném kezdőnek, Te nem? 😛
több mint 12 éve
sapka Washington Commanders 6 608 — sapka
Semennyi. Játszani fog. Vállsérülése volt, de saját bevallása szerint meggyógyult.apeszos
azért elég limitáltan fog majd, gyanús, hogy Torain kezd és majd beteszik, pl. 3rd and passnál, így lenne jó. 😛

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 12 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
Semennyi. Játszani fog. Vállsérülése volt, de saját bevallása szerint meggyógyult.
több mint 12 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 309 — Lájkold a zsűrit!
Olvasom h Hightower questionable, kb. mennyi az esélye h nem játszik?


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 12 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
A playbook miatt sírok már napok(?) óta. Eddig nem akartam kimondani (bár tavaly óta szidtam eleget) de szvsz Kyle alkalmatlan a posztjára. Vagy nincs neki, vagy jelenleg nagyon ügyesen rejtegeti a szaktudását. Nem akarom McNabb-et védeni, de ezeket a play hívásokat nem is kellett volna az alkarján tárolni.apeszos
McNabbnek 7 pontja volt a wonderlicen, neki a nevét is oda kell írnia, hogy ne felejtse el...

Kicsit kapkodó vagy ezzel a Kyle az ősellenség dologgal, minta nem 3-1re állnánk hanem 0-4-re, szerintem még nem indokolt az ekkora utálat felé.sapka
Belevettem a tavalyit is. Nagyon az elején vagyunk még, és eddig a körülmények is a kezünkre játszottak....

jvic: Jó, lehet hogy kicsit eltúloztam, de nem szeretném ha az utolsó két meccs második félideje lenne az etalon. Egyszer sikerült megverni magunkat ezzel a jó playbookkal, a Rams ellen csak azért nem sikerült, mert a defense a talpán állt. Azt a két TE-s játékot egyszer sem láttam, amit a Giants ellen játszottunk, ha már passzjáték. Davis egyszer sem futott hosszú routot, megállt a röviden, Cooley is beállt a blokkba, nem futott tovább ütés után. Pedig az ellen nem nagyon volt ellenszer...
több mint 12 éve
jvic 115
A playbook miatt sírok már napok(?) óta. Eddig nem akartam kimondani (bár tavaly óta szidtam eleget) de szvsz Kyle alkalmatlan a posztjára. Vagy nincs neki, vagy jelenleg nagyon ügyesen rejtegeti a szaktudását. Nem akarom McNabb-et védeni, de ezeket a play hívásokat nem is kellett volna az alkarján tárolni.apeszos
Azért az "alkalmatlan a posztjára" az talán kicsit erős. Sok bajom van vele nekem is, de mindennel együtt - nem a legveretesebb kerettel - 15. támadócsapatunk van jelenleg az NFL-ben, pedig az év elején az egész offense-t leírták, a falat semmibe vették, stb. Ergo valahogy csak működik, még ha mi nem is látunk bele. Amit a Shannyk nagyon jól csinálnak, az a nagybetűs Fake, ugyanabból a felállásból, a snap után 1-1,5 mp-ig ugyanazzal a mozgással teljesen más végeredményt hoznak ki, a Cowboys elleni meccsünkön volt kiemelve pl. 2 play, ami dekára ugyanúgy indult, csak az egyikben Cooley megblokkolta a Cowboys ILB-jét, és lett belőle egy 10+ yardos futás, majd utána 3-4 playjel már elment mellette a blokk helyett és elkapott egy szép 15+ yardos passzt. Ha Kyle playbookjából vezetés esetén a 4. negyedben ki tudnánk venni a passzjátékok lehetőségét, akkor szerintem semmi bajom nem lenne a playhívással, mert ameddig az ellen tudja, hogy mi jön, mégis megcsináljuk, addig nincs bajom. A Vikesnél is mindenki tudja, hogy AP fog futni, mégis mindig megfutja az istenadta, amit kell neki.
több mint 12 éve
sapka Washington Commanders 6 608 — sapka
A playbook miatt sírok már napok(?) óta. Eddig nem akartam kimondani (bár tavaly óta szidtam eleget) de szvsz Kyle alkalmatlan a posztjára. Vagy nincs neki, vagy jelenleg nagyon ügyesen rejtegeti a szaktudását. Nem akarom McNabb-et védeni, de ezeket a play hívásokat nem is kellett volna az alkarján tárolni.apeszos
McNabbnek 7 pontja volt a wonderlicen, neki a nevét is oda kell írnia, hogy ne felejtse el...

Kicsit kapkodó vagy ezzel a Kyle az ősellenség dologgal, minta nem 3-1re állnánk hanem 0-4-re, szerintem még nem indokolt az ekkora utálat felé.

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 12 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
NFL rózsaszínben
több mint 12 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
A playbook miatt sírok már napok(?) óta. Eddig nem akartam kimondani (bár tavaly óta szidtam eleget) de szvsz Kyle alkalmatlan a posztjára. Vagy nincs neki, vagy jelenleg nagyon ügyesen rejtegeti a szaktudását. Nem akarom McNabb-et védeni, de ezeket a play hívásokat nem is kellett volna az alkarján tárolni.
több mint 12 éve
jvic 115
armstrong helyett. sztem megvan ebnne az elsőszámú elkapó szint. mondjuk 30 éves. ezt elfelejtettem megnézni mondjuk 😊a.kacsa
na-na volt már nálunk ez a Lloyd nevezetű valaki, nagyon-nagyon rossz volt, ezért is csodálkoztam mit csinált Denverben.sapka
Remélem senki sem gondolja komolyan, hogy Lloydot elhozzuk... Tapasztalt/veterán elkapókból már van annyi, hogy kiszórni kellene őket (najó, még nem), de az egyetlen fiatal elkapónk sincs kihasználva. Ha kellenek, akkor használjuk már végre őket, ha meg nem kellenek, akkor szórjuk ki a p***ba. Semmi kedvem egy Kelly féle szenvedést mégegyszer végignézni. Viszont ha a depth chartot végignézem, akkor az életkorok: 31-30-28-30-23-rookiek, magyarul a top4 elkapónk közül bármikor potyoghatnak ki egyszerűen korból adódó sérülés miatt.

Más: Vicces végignézni az off statisztikát. A két fő elkapónk Santana Moss és Jabar Gaffney, a többi elkapónk közül csak Anthony Armstrong és Donte' Stallworth kapott lasztit, összesen 6 db (4+2) elkapásuk van 4 meccs alatt. Siralmas a kihasználtságuk, főleg úgy, hogy tavaly azért nem egyszer láthattuk Armstrongot megvillanni. Torain nulla elkapás, Young 1 elkapás, mintha nem is lennének a pályán (igaz Torain sérült volt), pedig Kyle a Texansnál imádta a play action pass-t a fullbacknek. Nem értem a playhívásainkat, azaz az az igazi baj, hogy az egész playbookunk elfért 2 A4-es lapon lerajzolva.

U.i.: jelenleg a legkevesebb büntink van offense szinten a ligában, igaz ebben benne van a meccsszám (bye miatt) is, de ennek akkor is örülök, legalább nem büntetjük magunkat.
több mint 12 éve
sapka Washington Commanders 6 608 — sapka
armstrong helyett. sztem megvan ebnne az elsőszámú elkapó szint. mondjuk 30 éves. ezt elfelejtettem megnézni mondjuk 😊a.kacsa
na-na volt már nálunk ez a Lloyd nevezetű valaki, nagyon-nagyon rossz volt, ezért is csodálkoztam mit csinált Denverben.

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 12 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
Szerintem Gaffney jobb. És ő is Denverből jött. Armstrong helyére van jelentkező házon belül is....
több mint 12 éve
a.kacsa Seattle Seahawks 1 288 — Champions!
armstrong helyett. sztem megvan ebnne az elsőszámú elkapó szint. mondjuk 30 éves. ezt elfelejtettem megnézni mondjuk 😊
több mint 12 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
De minek ennyi WR? És ki helyett?
több mint 12 éve
a.kacsa Seattle Seahawks 1 288 — Champions!
brandon lloyd trade block. elgondolkodást érdemelhet
több mint 13 éve
Collapo Baltimore Ravens Iowa Hawkeyes 3 293 — "Nevermore."
Tegnap este fél7 felé csepeli héven rezesbőrű kabátban innen volt valaki??

Alissa
You can't stop playing defense the way defense has always been created to play. - (Ray Lewis, retired 2013)
Ring #1 - January 28, 2001 at Raymond James Stadium in Tampa, Florida - Super Bowl XXXV
Ring #2 - February 03, 2013 at Mercedes-Benz Superdome in New Orleans, Louisiana - Super Bowl XLVII

NFL - Not For Ladies!
több mint 13 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
Kis előzetes: http://redskinsfan.hu/?p=1043
több mint 13 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
Most bőven ti vagytok az esélyesek. Semmi extrát nem kell csinálni csak használni a 3 futót meg néha a pokoli gyors Davist ..

31-21 a tippem oda és nekünk lesz hízelgő az eredmény ...Janek
ez korrekt vélemény; +1sapka
No igen. Csak azt meg is kellene csinálni, mi hiába látjuk innen....
több mint 13 éve
sapka Washington Commanders 6 608 — sapka
Most bőven ti vagytok az esélyesek. Semmi extrát nem kell csinálni csak használni a 3 futót meg néha a pokoli gyors Davist ..

31-21 a tippem oda és nekünk lesz hízelgő az eredmény ...Janek
ez korrekt vélemény; +1

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 13 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 828 — Apu ökölbeszorított keze
Nem, nem értettelek félre, úgy általánosságban írtam. Nézz körül ellenfeleink topicjaiban, -a tiétekben is- az a trendi hogy a 'skinst ütjük, kötelező győzelem, bérelt utolsó hely stb. Nem mondom hogy nem lesz így, de hát minden meccsünket így vezették fel 😀 Tulajdonképpen minden meccsünket hoztuk, csak az egyiket saját magunk ellen. 😛 Dallasban Kyle Shanahan veretett meg minket...apeszos
Most bőven ti vagytok az esélyesek. Semmi extrát nem kell csinálni csak használni a 3 futót meg néha a pokoli gyors Davist ..

31-21 a tippem oda és nekünk lesz hízelgő az eredmény ...

több mint 13 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
A sérültek -elvileg- rendbe jöttek. A legnagyobb gondja Shanahannek hogy ki legyen a starter RB. Hightowernek még fáj kicsit a válla, de mindenáron játszani akar, Torain-t meg az elmúlt meccs után nehéz lenne kihagyni és ugye Helu sem teljesít rosszul. Armstrong visszajön, így Hankerson továbbra sem lesz nevezve.
több mint 13 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
Nem, nem értettelek félre, úgy általánosságban írtam. Nézz körül ellenfeleink topicjaiban, -a tiétekben is- az a trendi hogy a 'skinst ütjük, kötelező győzelem, bérelt utolsó hely stb. Nem mondom hogy nem lesz így, de hát minden meccsünket így vezették fel 😀 Tulajdonképpen minden meccsünket hoztuk, csak az egyiket saját magunk ellen. 😛 Dallasban Kyle Shanahan veretett meg minket...