Washington Commanders

28 feliratkozó

több mint 12 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
elvitték valamelyik elkapót a Ps-ből, és a helyére érkezett.

olvastam, hogy a 4th down mutatója az offensenek a legjobb 100%-os, ezzel a tudással szerintem megoldódtak a gondok... 😛 😛sapka
Nem vitték egyiket sem. Maurice Hurt jött fel Lichtensteiger helyére ott volt üresedés... Továbbra is 9(?) elkapóval rendelkezünk.. 😀apeszos
D'Andre Goodwin-t vitte el a Broncos, vagy valamit félreolvastam, lehet Hurt jobb lesz mint Lichsteiger volt...sapka
Talán mert Goodwin a Washington Husky elkapója volt. Megzavart a Washington. Lehet, amilyen szerencsénk van idén a rookie állománnyal 😀 Nem tudom Locklear eredeti posztja mi volt Seattle-ben jobb, vagy baloldali tackle. Mert lehet hogy Brown jön át a vakoldalra. Neki az volt az eredeti posztja New Orleans-ban. De ha Shanahan nem akarja az újoncot betenni, akkor Montgomery lesz a guard, és Cook a center. Érdekes lesz, csak a meccsen tudjuk meg...
több mint 12 éve
sapka Washington Commanders 6 608 — sapka
John Malecki (guard) in Practice Squadapeszos
elvitték valamelyik elkapót a Ps-ből, és a helyére érkezett.

olvastam, hogy a 4th down mutatója az offensenek a legjobb 100%-os, ezzel a tudással szerintem megoldódtak a gondok... 😛 😛sapka
Nem vitték egyiket sem. Maurice Hurt jött fel Lichtensteiger helyére ott volt üresedés... Továbbra is 9(?) elkapóval rendelkezünk.. 😀apeszos
D'Andre Goodwin-t vitte el a Broncos, vagy valamit félreolvastam, lehet Hurt jobb lesz mint Lichsteiger volt...

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 12 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Így csak 15-tel vagytok lemaradva a Ramstől 😂

több mint 12 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
John Malecki (guard) in Practice Squadapeszos
elvitték valamelyik elkapót a Ps-ből, és a helyére érkezett.

olvastam, hogy a 4th down mutatója az offensenek a legjobb 100%-os, ezzel a tudással szerintem megoldódtak a gondok... 😛 😛sapka
Nem vitték egyiket sem. Maurice Hurt jött fel Lichtensteiger helyére ott volt üresedés... Továbbra is 9(?) elkapóval rendelkezünk.. 😀
több mint 12 éve
sapka Washington Commanders 6 608 — sapka
John Malecki (guard) in Practice Squadapeszos
elvitték valamelyik elkapót a Ps-ből, és a helyére érkezett.

olvastam, hogy a 4th down mutatója az offensenek a legjobb 100%-os, ezzel a tudással szerintem megoldódtak a gondok... 😛 😛

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 12 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
John Malecki (guard) in Practice Squad
több mint 12 éve
nexion218 3 983 — Washington Gyapotkombájnz fan
Bár nem mintha újdonság lenne, hogy az O-val van a probléma, de nagyon beszédes a Points For-Points Against oszlop számsora: messze a legkevesebb kapott pont (83, az Eastben a Dallas van legközelebb 121 ponttal, ligaszinten pedig második legkevesebb kapott pont!), és messze a legkevesebb szerzett pont (96, még a Manning nélküli, 0-6-tal álló Colts is eredményesebb ilyen szempontból)...nexion218
Ha már a Coltsot beleveszed, akkor érdemesebb ligaszinten tekinteni az egészet, annak ellenére, hogy csak egy helyen utaltál, hogy az adatok a csoportbeli messze-messze kategóriákat képviselik.
Seattle Seahawks
Cleveland Browns
Kansas City Chiefs
Miami Dolphins
Jacksonville Jaguars (6 meccsen!)
St. Louis Rams
Ezek a csapatok kevesebb pontot szereztek nálatok, és az Arizona Cardinals is ugyanannyival áll, a Colts jobban ugyan, de egy mérkőzéssel többet játszva. Ráadásul átlagot tekintve a szintén többet játszó Tampa is mögöttetek van. Persze ettől még szerintem is gyenge az O, de nem a legkilátástalanabb (alapból a messze leggyengébb miatt néztem csak utána)

A védelmetek viszont tényleg hasít (még akkor is, ha eddig igazán jó támadósora talán csak az Eaglesnek volt ellenetek, a Cowboys, ha egészséges lesz Romo, a második mérkőzésen keményebb dió lesz azért szerintem)Wyatt
Jogos a két pont, először NFC East szinten kezdtem nézni, aztán belenéztem ligaszinten is a dologba és kicsit felemás maradt a megállapítás. Persze ez egyelőre mit sem változtat a helyzeten, gyengus az O. És a Beck dolgot is nagyon kétélűnek érzem, főleg hogy az eddig elég jól muzsikáló fal is meg lett kutyulva a sérülések miatt. Egyrészt azt mondom, hogy főleg ha ez Eagles meccset nézem (bár már előtte is kezdett a Rossz rex felülkerekedni), sokkal rosszabb nem lehet Beck se és inkább a füvet találja el az üres WR helyett, mint telibe az ellenfél játékosát, viszont nem tudom, hogy nem okoz-e majd csapatszellem-problémákat a csere, mivel ha jól olvastam jópár veterán, élükön Moss-szal kiálltak Sexy mellett, hogy egy rossz nap miatt nem kellene lecserélni (amivel alapveően egyetértenék, ha nem lenne Rex "pedigréje" olyan, amilyen és lenne rá esély, hogy ez tényleg csak a nagyon ritka peches napok egyike volt). És akkor még ugye ott a fal, aminek szerintem a 4/5-e változik a sérülések miatt, kb. csak Chester marad az eddigi helyén ... nagyon kíváncsi leszek a Carolina meccsre..

"I'm gonna fuck you 'till you love me, faggot!" - Mike Tyson
több mint 12 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
Beck a kezdő QB.
több mint 12 éve
sapka Washington Commanders 6 608 — sapka
Persze ettől még szerintem is gyenge az O, de nem a legkilátástalanabb (alapból a messze leggyengébb miatt néztem csak utána)
Wyatt
A felsoroltak közül egyik sem áll pozitív mérleggel, és egyiknek sincs kb. matematikai esélye a csoportját megnyerni.

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 12 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
..........
A védelmetek viszont tényleg hasít (még akkor is, ha eddig igazán jó támadósora talán csak az Eaglesnek volt ellenetek, a Cowboys, ha egészséges lesz Romo, a második mérkőzésen keményebb dió lesz azért szerintem)Wyatt
Az Eagles ellen még by héten voltak az első félidőben, no meg az utolsó két percben is megfoghatták volna McCoy-t. A secondary-ben vannak gondok, egy az egyben általában megverik Hall-t.
több mint 12 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Bár nem mintha újdonság lenne, hogy az O-val van a probléma, de nagyon beszédes a Points For-Points Against oszlop számsora: messze a legkevesebb kapott pont (83, az Eastben a Dallas van legközelebb 121 ponttal, ligaszinten pedig második legkevesebb kapott pont!), és messze a legkevesebb szerzett pont (96, még a Manning nélküli, 0-6-tal álló Colts is eredményesebb ilyen szempontból)...nexion218
Ha már a Coltsot beleveszed, akkor érdemesebb ligaszinten tekinteni az egészet, annak ellenére, hogy csak egy helyen utaltál, hogy az adatok a csoportbeli messze-messze kategóriákat képviselik.
Seattle Seahawks
Cleveland Browns
Kansas City Chiefs
Miami Dolphins
Jacksonville Jaguars (6 meccsen!)
St. Louis Rams
Ezek a csapatok kevesebb pontot szereztek nálatok, és az Arizona Cardinals is ugyanannyival áll, a Colts jobban ugyan, de egy mérkőzéssel többet játszva. Ráadásul átlagot tekintve a szintén többet játszó Tampa is mögöttetek van. Persze ettől még szerintem is gyenge az O, de nem a legkilátástalanabb (alapból a messze leggyengébb miatt néztem csak utána)

A védelmetek viszont tényleg hasít (még akkor is, ha eddig igazán jó támadósora talán csak az Eaglesnek volt ellenetek, a Cowboys, ha egészséges lesz Romo, a második mérkőzésen keményebb dió lesz azért szerintem)

több mint 12 éve
nexion218 3 983 — Washington Gyapotkombájnz fan
Azóta megnéztem még kétszer a meccset, és az az érzésem támadt, ha előbb ébred a stáb, megnyerhettük volna. Egy negyeddel előbb kellett volna Beck.apeszos
Én csak egyszer néztem újra , de egyetértek. Már a 3. INT után kellett volna a csere.

"I'm gonna fuck you 'till you love me, faggot!" - Mike Tyson
több mint 12 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
Azóta megnéztem még kétszer a meccset, és az az érzésem támadt, ha előbb ébred a stáb, megnyerhettük volna. Egy negyeddel előbb kellett volna Beck.
több mint 12 éve
nexion218 3 983 — Washington Gyapotkombájnz fan
Bár nem mintha újdonság lenne, hogy az O-val van a probléma, de nagyon beszédes a Points For-Points Against oszlop számsora: messze a legkevesebb kapott pont (83, az Eastben a Dallas van legközelebb 121 ponttal, ligaszinten pedig második legkevesebb kapott pont!), és messze a legkevesebb szerzett pont (96, még a Manning nélküli, 0-6-tal álló Colts is eredményesebb ilyen szempontból)...

"I'm gonna fuck you 'till you love me, faggot!" - Mike Tyson
több mint 12 éve
jvic 115
Most semennyire nem értem, miért szidjátok Kyle-t...
Futottunk középre- nem ment, futottunk szélre nem ment...
Lehet az volt a titka, hogy 3 faljátékos megsérült rögtön az elején...
akkor mi mást tehetett volna? haladjunk 5 yardokat driveonként, hogy elpuntolhassuk rögtön
naná hogy akkor passzolni kell, legfeljebb playactionből, amit láttunk is, Grossman agya nem tud hol maradt, ha a Giants elleni formáját hozza, akkor simán nyerhető lett volna a meccs.
Lehet Grossman interception király, de Beck meg nem tud dobni.sapka
Figyi: Nem véletlenül raktam fel a statisztikát. Nálunk gyengébben futó csapatok szanaszét futották ugyanezt a védelmet, ha mi ezt nem tudjuk megtenni, akkor az edzői hiba. Elárulok egy titkot, mi voltunk bye-weeken, hogy összekapjuk magunkat erre a fontos meccsre, nem pedig ők! Egy egész hét alatt nem táltosodott meg az Eagles defense, csak mi vagyunk a béka segge alatt.

"Futottunk középre- nem ment, futottunk szélre nem ment..." - Elárulok még egy titkot. A futójáték az első negyedben-félidőben nem szokott menni, legalábbis a második félidőhöz képest! A futójáték lefárasztja a védelmet, és szépen lassan megjönnek a hosszú játékok, amikor már lankad a figyelem. Egyébként pedig a 3-and-out-punt kombóknak még akár jobban is örültem volna, mint ennyi INTnek, magunkat vertük meg.
több mint 12 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
Ezt nem lehet annak a számlájára írni, hogy hátrányban voltunk, mert már az első félidőben is 16-6 volt a passz-futás arány. Még a Patsnél is 41-25 volt az arány, ahol tudjuk, hogy sokkal többet passzolnak.jvic
Ez utóbbi amúgy az elmúlt két hétben csontra 50-50% volt, és most is az utolsó drive-ban volt 9–1, ahol egyértelműen passzolni kellett az idő szűke és a hátrány miatt, az az egy is egy qb-sneak volt, szal a 32–24-et tekintve megint nem olyan kiugró, mint korábban volt. Ezt csak a korábbi sztereotípiák elkerülése végett. Ettől függetlenül persze nálatok nagyon kevés ez a futásmennyiség a passzokhoz képest, még ha nem is értek egyet vele, hogy olyan kiemelkedő futóitok lennének.Wyatt
Talán nem kiemelkedőek, de jók. A passzjátékhoz képest mindenképpen. Most leszek kíváncsi rá, hogy a fél O-line elhullott, mihez kezd Kyle.

A Washington Post megszavaztatja az olvasóit, ki legyen a starter QB vasárnap. Eddig 87%-al Beck vezet....
http://www.washingtonpost.com/blogs/football-insider/post/let-the-redskins-qb-controversy-begin/2011/10/17/gIQAepm9rL_blog.html
több mint 12 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Ezt nem lehet annak a számlájára írni, hogy hátrányban voltunk, mert már az első félidőben is 16-6 volt a passz-futás arány. Még a Patsnél is 41-25 volt az arány, ahol tudjuk, hogy sokkal többet passzolnak.jvic
Ez utóbbi amúgy az elmúlt két hétben csontra 50-50% volt, és most is az utolsó drive-ban volt 9–1, ahol egyértelműen passzolni kellett az idő szűke és a hátrány miatt, az az egy is egy qb-sneak volt, szal a 32–24-et tekintve megint nem olyan kiugró, mint korábban volt. Ezt csak a korábbi sztereotípiák elkerülése végett. Ettől függetlenül persze nálatok nagyon kevés ez a futásmennyiség a passzokhoz képest, még ha nem is értek egyet vele, hogy olyan kiemelkedő futóitok lennének.

több mint 12 éve
sapka Washington Commanders 6 608 — sapka
Nagyon valószínű, hogy Kory Lichtensteiger nem fog idén már játszani.
Illetve Mike Shanahan tegnapi interjúja meccs után magyarul itt olvasható, ha valakit érdekelne (ő se rosszabb Reidnél, ha semmit kell mondani): http://philly.blog.hu/2011/10/17/merkozes_utan_mike_shanahan_by_kandramarDeny
olvastam az eredetit is, szerintem ez teljesen korrekt interjú volt. Ha ugyanazt megkérdezik 5ödszörre én is biztosan ugyanazt fogom válaszolni 😉

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 12 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
Nagyon valószínű, hogy Kory Lichtensteiger nem fog idén már játszani.
Illetve Mike Shanahan tegnapi interjúja meccs után magyarul itt olvasható, ha valakit érdekelne (ő se rosszabb Reidnél, ha semmit kell mondani): http://philly.blog.hu/2011/10/17/merkozes_utan_mike_shanahan_by_kandramar
több mint 12 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
legalább dobott 4 intet 😛sapka
😂 legalább.... 😂
több mint 12 éve
sapka Washington Commanders 6 608 — sapka
Szerintem Beck sem jobb mint Rexy. De egy próbát megér. Semmit sem veszíthetünk.apeszos
ja, 10-ből 5 bad throw,,,,sapka
Azt azért lássuk be, Rexy sem dobált jobban....apeszos
legalább dobott 4 intet 😛

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 12 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
Szeirntem Beck nem volt annyira szörnyű. Kicsit jobban hozzáillő playbook és ígéretes lehet. Én mindenesetre kezdetném legközelebb, mint ahogy NFC East blogger is, aki playről playre kielemzte videóval együtt Becket http://bloggingthebeast.com/2011/10/17/video-breakdown-john-beck-throw-by-throw-analysis/Deny
Szerintem Beck sem jobb mint Rexy. De egy próbát megér. Semmit sem veszíthetünk.apeszos
ja, 10-ből 5 bad throw,,,,sapka
Azt azért lássuk be, Rexy sem dobált jobban....
több mint 12 éve
sapka Washington Commanders 6 608 — sapka
Szeirntem Beck nem volt annyira szörnyű. Kicsit jobban hozzáillő playbook és ígéretes lehet. Én mindenesetre kezdetném legközelebb, mint ahogy NFC East blogger is, aki playről playre kielemzte videóval együtt Becket http://bloggingthebeast.com/2011/10/17/video-breakdown-john-beck-throw-by-throw-analysis/Deny
Szerintem Beck sem jobb mint Rexy. De egy próbát megér. Semmit sem veszíthetünk.apeszos
ja, 10-ből 5 bad throw,,,,

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 12 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
Szeirntem Beck nem volt annyira szörnyű. Kicsit jobban hozzáillő playbook és ígéretes lehet. Én mindenesetre kezdetném legközelebb, mint ahogy NFC East blogger is, aki playről playre kielemzte videóval együtt Becket http://bloggingthebeast.com/2011/10/17/video-breakdown-john-beck-throw-by-throw-analysis/Deny
Szerintem Beck sem jobb mint Rexy. De egy próbát megér. Semmit sem veszíthetünk.
több mint 12 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
Szeirntem Beck nem volt annyira szörnyű. Kicsit jobban hozzáillő playbook és ígéretes lehet. Én mindenesetre kezdetném legközelebb, mint ahogy NFC East blogger is, aki playről playre kielemzte videóval együtt Becket http://bloggingthebeast.com/2011/10/17/video-breakdown-john-beck-throw-by-throw-analysis/