Washington Commanders

28 feliratkozó

több mint 12 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 613
Hightower valószínűleg ACL-szakadással out for season.
több mint 12 éve
sapka Washington Commanders 6 608 — sapka
valljuk be, irányító nélkül nehéz ez a sport. szegény hightower is, meg úgy cakkundpuder az oline megsérül... :S mi is megyünk az elsőkörös qb draftraa.kacsa
Nekem is ez tűnt fel. Beck nulla volt. Hiába akármi TD meg yardok.ulpianus
igen, de ezt mi is tudtuk, a vezetés is tudta, az biztos. Beck nem képes egyedül meccset nyerni, akár van futás (mint láttuk) akár nincs. Az szerintem az igazi különbség Grossmanhez képest, hogy Rexnek ha nincs mellette stabil futójáték momentuma sincs, de ha van mint láttuk 3szor is... akkor képes meccset nyerni, voltak a szezonban GW/GW közeli drivejai.
Az a furcsa csak, hogy így is meg lett az az átlagos 20 pont ami szokott lenni egy meccsen, de Smith 3-4 extraklasszis elkapása mattolta a védelmet, kétszer annyit kaptak mint az idény átlaga. A vége biztosan a védelmen ment el.

Wyatt: szerintem a matchupok alapján igen.

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 12 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
valljuk be, irányító nélkül nehéz ez a sport. szegény hightower is, meg úgy cakkundpuder az oline megsérül... :S mi is megyünk az elsőkörös qb draftraa.kacsa
Mindenki tudja, mennyire "szeretem" Beck-et, ám szerintem most vele volt a legkevesebb baj. Inkább a WR-ek környékén nézelődnék. Engem inkább a defense lepett meg. Az, hogy Newton szétdobál minket, az nyilvánvaló volt már a meccs előtt is, bár tegyük hozzá, ha Atogwe tud játszani talán más lett volna a helyzet. Tudtuk, hogy a CB-k nincsenek topon, és ezt még tetézte Doughty is. De hogy a futást ennyire benyeljük, és az egész meccsen, az katasztrófa. Innentől újra az esélytelenek nyugalmával lehet meccset nézni. Most elvonulok a sebeimet nyalogatni egy rezervátumba....
több mint 12 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 885 — Circus Maximus
valljuk be, irányító nélkül nehéz ez a sport. szegény hightower is, meg úgy cakkundpuder az oline megsérül... :S mi is megyünk az elsőkörös qb draftraa.kacsa
Nekem is ez tűnt fel. Beck nulla volt. Hiába akármi TD meg yardok.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 12 éve
a.kacsa Seattle Seahawks 1 288 — Champions!
valljuk be, irányító nélkül nehéz ez a sport. szegény hightower is, meg úgy cakkundpuder az oline megsérül... :S mi is megyünk az elsőkörös qb draftra
több mint 12 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Biztos, hogy esélyesebbek voltatok? Most a mérlegeket leszámítva

több mint 12 éve
sapka Washington Commanders 6 608 — sapka
nem tudom miért nehéz nyerni, ha esélyebbek vagyunk..., mintha az előző hetet láttam volna...
a báj víík monnyon le

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 12 éve
Bjoca Washington Commanders 292 — ami meghalt nem halhat meg többé
Ez a szezon úszott :mad: ha már ezt si bírjuk behúzni :/

az éj sötét és tele iszonyattal
több mint 12 éve
sapka Washington Commanders 6 608 — sapka
úgy nézem újra jó a chat 😉

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 12 éve
sapka Washington Commanders 6 608 — sapka
Megvan. Mármint a chat.apeszos
valami gond lesz vele, vagy csak nem szeret engem, erőlködök egy értelmes beíráson és nem küldd el semmit vagy csak én nem látom.

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 12 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
Megvan. Mármint a chat.
több mint 12 éve
nexion218 3 983 — Washington Gyapotkombájnz fan
Atogwe sztem játszik, Brown illetve Locklear felállására leszek majd kíváncsi... az, hogy Sellers sérült meg nem sokat szoroz, idén nem rémlik, hogy beöltözve láttam volna...nexion218
Akkor ki lesz az FB? Most Cooley sincs... Azt is Davis?
Apropó: chat legyen?apeszos
Én támogatom a chat-et, jobban élvezem, mint reklám közben az eredménykövetőt frissítgetni. A FB-dolgot nem tudom. ajd Paulsen és vagy double-TE vagy pedig TE-FB-RB formációkat alkalmazunk csak. Vagy Torain és helu fut, Hightower FB. 😀 De tényleg ne mtudom...

"I'm gonna fuck you 'till you love me, faggot!" - Mike Tyson
több mint 12 éve
sapka Washington Commanders 6 608 — sapka
Apropó: chat legyen?apeszos
inkább ne legyen?,
de azért kíváncsi leszek ki lesz a kezdő fullback 😀, meg a kezdő C/LG

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 12 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
Atogwe sztem játszik, Brown illetve Locklear felállására leszek majd kíváncsi... az, hogy Sellers sérült meg nem sokat szoroz, idén nem rémlik, hogy beöltözve láttam volna...nexion218
Akkor ki lesz az FB? Most Cooley sincs... Azt is Davis?
Apropó: chat legyen?
több mint 12 éve
nexion218 3 983 — Washington Gyapotkombájnz fan
Atogwe sztem játszik, Brown illetve Locklear felállására leszek majd kíváncsi... az, hogy Sellers sérült meg nem sokat szoroz, idén nem rémlik, hogy beöltözve láttam volna...

"I'm gonna fuck you 'till you love me, faggot!" - Mike Tyson
több mint 12 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
Nincs biztos info, mert Shanahan szokásához híven csak hümmög, max annyit mond: dolgozunk rajta, majd meglátjuk. Ami biztos: Kory, T.Williams és Cooley nem fog játszani.
több mint 12 éve
sapka Washington Commanders 6 608 — sapka
elkezdtem a szokásos titokzatos sérültlistát nézegetni...
úgy nézne ki, hogy nem lesz Lichststeiger mert IR, Trent W., Cooley, Sellers és gondolom Young is, lehet Atogwe is, nem tud valaki ennél konkrétabbat? 😛 , még arról sem találtam megbízható infót kik edzettek csak limitáltan.

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 12 éve
sapka Washington Commanders 6 608 — sapka
A Carolina topicban így is megy az (amúgy minden Redskins meccs előtti szokásos) örömködés, hogy ez biztos win... Szeretnék már túl lenni a vasárnapon.apeszos
minden szurkolóban benne van valamennyi hurráoptimizmus, de szerintem Hall 2 intet fog szedni Smtihről, és ezzel el is fog dőlni a meccs. Ha ettől a szezontól akar a vezetőség még valamit akkor ez egy kötelező győzelem lesz, félek Becktől, mert lehet nem lesz elég hogy szimplán nem dob intet, de nem is játszik jól. Eddig amikor nyertünk működött a futás, kétszer nem, ebből csak az eagles meglepetés a 30. futásvédelmükkel. De az elég rossz matchup volt így :/.
Azért az szerintem meg elég nagy tévedés, hogy a koordinátor miatt nem megy a futás 😉; mert két komponens van: a blokkolók utat nyitnak, a második meg hogy belefut valaki a gapbe 😊. Ha az első nem megy azon nem lehet javítani egy meccs alatt, a másodikon futócserével lehet. Ja kellett volna offseasonban rendes guardokat hozni..., igen de ha már nem hoztunk legalább ne legyenek sérülékenyek. Kíváncsi leszek a kezdő fal felállására. sima W.

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 12 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
Atogwe nem biztos hogy játszik holnap. Ha Dougthy jön fel Newton ellen.... Elvileg Gomes Atogwe cseréje, kérdés hogy bevállalják-e az újabb rookie-t.
több mint 12 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
Összefoglalva. Locklear szar, akárhol is játszik, az O fal meghalt, nincs irányítónk, azok a WR-ek akik nem tudtak Grossmannak routot futni inkább Grossmant szeretnék, mert kevés az átlag 2 INT meccsenként, a futójáték Kyle impotenciája (és ez nem is fog változni) miatt nem működik, tehát a támadóoldal a nulla felé konvergál. A def reméljük végleg felébredt a by után, viszont Newtontól kicsit féltem a secondaryt. A Carolina topicban így is megy az (amúgy minden Redskins meccs előtti szokásos) örömködés, hogy ez biztos win... Szeretnék már túl lenni a vasárnapon.
több mint 12 éve
sapka Washington Commanders 6 608 — sapka
Így csak 15-tel vagytok lemaradva a Ramstől 😂Wyatt
Én így sem értettem minek kellett Gaffney meg Stallworth... Ott van Austin, már mióta könyörgöm érte.... A drafton is jók jöttek.apeszos
Stallworthről jut eszembe.Hihetetlen egy figura.2002 óta van a ligában és ti vagytok a hatodik csapata.Volt 3-4 jónak mondható éve,de minden évben meglep mert felbukkan egy új csapatnál. 😊Greengo
pedig jó játékos!, csak nagyon sérülékeny...

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 12 éve
a.kacsa Seattle Seahawks 1 288 — Champions!
lockear ölte meg tavaly hasselbecket. nála jobban ekvés falembert rühellek 😊 hosszútávon nem lehet vele számolni sajnos.
több mint 12 éve
Greengo Philadelphia Eagles Alabama Crimson Tide 8 670 — Eagles fan
Így csak 15-tel vagytok lemaradva a Ramstől 😂Wyatt
Én így sem értettem minek kellett Gaffney meg Stallworth... Ott van Austin, már mióta könyörgöm érte.... A drafton is jók jöttek.apeszos
Stallworthről jut eszembe.Hihetetlen egy figura.2002 óta van a ligában és ti vagytok a hatodik csapata.Volt 3-4 jónak mondható éve,de minden évben meglep mert felbukkan egy új csapatnál. 😊


E-A-G-L-E-S EAGLES !
több mint 12 éve
sapka Washington Commanders 6 608 — sapka
erre nem gondoltam 😀, ügyes voltam
Locklear egész jó tackle passzvédekezés ügyileg, de futást segíteni nem igazán tud, és ha folytatni akarjuk a balra futást, (ennyi erővel futhatnánk jobbra is), akkor kell valaki oda, de én nem örülnék ha Brown átjönne LT-be, van még mit a jobb oldalon fejlődni technikailag sajnos, Trent hamarosan visszatér elvileg, ne hozzuk kellemetlen helyzetbe, hogy összevissza rakosgatjuk.
Figyeltem Montgomeryt és nekem nem tetszett guardként, ügyesen besegít center posztról stb., de guardként nem lehet egyedül hagyni egy tackle ellen, akár merre is kell lépnie...
Chester meg nem olyan jó, hogy egyedül bármit elvigyen sajnos.
Nagyon kéne valami hegyomlás LG, Leonard .half mountain, half-men. Davis szabad még? 😀

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 12 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
Így csak 15-tel vagytok lemaradva a Ramstől 😂Wyatt
Én így sem értettem minek kellett Gaffney meg Stallworth... Ott van Austin, már mióta könyörgöm érte.... A drafton is jók jöttek.