Washington Commanders

28 feliratkozó

több mint 12 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
Doughty helyett lenne alternatíva, de valami miatt mindíg Reed van sérülés esetén. Talán felszopó az öltözőben. Na, akkor ott sem végez jó munkát.
több mint 12 éve
sapka Washington Commanders 6 608 — sapka
Trent-ről tudunk már vmit? Márminthogy játszik-e vagy sem...
nexion218
jogos, +javítottál is meg Newman is szólt, de már tegnapelőtt óta lehetett tudni, hogy lesz ezért nem írtam be 😛
Atogwének nem tudom mi haszna van; minden második meccsen hiányzik+nekem Landry sem elég jó, sokszor játszatják Fs-ként is, ahelyett, hogy boxot töltene, szerelne mint a gép; ez mindent elárul a secondariről, és ezért is kevésbé jó a futás elleni védekezés.

November is cruelest month for Redskins: since 2003, team is 9-23 (.391) in November. Redskins have not had winning November since 2001.

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 12 éve
Newman Philadelphia Eagles Clemson Tigers 8 228 — Ready to Rumble
Na bézmeg Doughty... akkor mínusz 14 ről indulunk.... 😕 Az jó, hogy Davis kezd, csak bírja is végig a meccset és a szezont... Atogwe is amennyire öröm volt, hogy jött a sok sérülés miatt annyira csalódás is. persze nem azért , mert ő tehet róla, hogy sérült, csak tök szar, hogy van egy jó FS-nk, de mégisincs, mert állandóan a "kettősügynök" csere FS játszik és meccsek mennek el azon a poszton... Trent-ről tudunk már vmit? Márminthogy játszik-e vagy sem..nexion218
Wiliams nagy valószínűség szerint játszani fog, nyilván kezdőként lép pályára.

több mint 12 éve
nexion218 3 983 — Washington Gyapotkombájnz fan
Na bézmeg Doughty... akkor mínusz 14 ről indulunk.... 😕 Az jó, hogy Davis kezd, csak bírja is végig a meccset és a szezont... Atogwe is amennyire öröm volt, hogy jött a sok sérülés miatt annyira csalódás is. persze nem azért , mert ő tehet róla, hogy sérült, csak tök szar, hogy van egy jó FS-nk, de mégisincs, mert állandóan a "kettősügynök" csere FS játszik és meccsek mennek el azon a poszton... Trent-ről tudunk már vmit? Márminthogy játszik-e vagy sem...

Utóbbi kérdésem stornó, elvileg kezd:

"The Redskins also expect left tackle Trent Williams to start against the 49ers. Williams has been out since Week 6 with an ankle injury and was listed as questionable"

"I'm gonna fuck you 'till you love me, faggot!" - Mike Tyson
több mint 12 éve
sapka Washington Commanders 6 608 — sapka
van egy-két inaktív legény megint: WR Stallworth, S Atogwe, RB Choice, LB White, OL W. Smith, WR Moss, DL Scott
Doughty kezd, és nem biztos hogy Hurt lesz a kezdő LG, de Davis kezd!!

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 12 éve
sapka Washington Commanders 6 608 — sapka
azt olvasom valahol, hogy Redskinses alumni találkozó is van a FedExen, szóval most lebőgni az valakinek az életébe fog kerülni :cool:

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 12 éve
nexion218 3 983 — Washington Gyapotkombájnz fan
Én már meg sem szólalok. Az elejétől kezdve nem értem mit keres Beck egyáltalán a csapat közelében.... Tavaly ugye nagyon kikaptam (főleg kacsától) mikor azt mertem mondani: a Shanahanek sem lesznek jobbak. Pozitív mérleg? Ugyan már.... A szakértők nem sokat tévedtek. Csak egy győzelemmel van több a jósoltnál. Nem is lesz több.apeszos
Mondjuk azért szerintem a jobbak-nem jobbak max az W-L arányban igaz maradéktalanul. Az azért tagadhatatlan, hogy FO hozzáállás tekintetében lényegesen javultunk a Cerrato érához képest. Nincsenek 100 millás botrányhőseink, több poszton is lényeges fiatalítás történt a letűnőben lévő sztárok begyűjtése helyett, Landry végre a természetes posztján játszik és így végre produkál, Trent és Kerrigan is liga szinten is idővel meghatározó játékerő lehet.... Csak hát ez a QB kérdés egy kicsit kakukktojás... Bár talán sok opció nem volt, de lehet én pl Clemens-t megtartottam volna pl Doughty roster helyén... Ettől függetlenül én sem vagyok bizakodó győzelem fronton...

"I'm gonna fuck you 'till you love me, faggot!" - Mike Tyson
több mint 12 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
Én már meg sem szólalok. Az elejétől kezdve nem értem mit keres Beck egyáltalán a csapat közelében.... Tavaly ugye nagyon kikaptam (főleg kacsától) mikor azt mertem mondani: a Shanahanek sem lesznek jobbak. Pozitív mérleg? Ugyan már.... A szakértők nem sokat tévedtek. Csak egy győzelemmel van több a jósoltnál. Nem is lesz több.
több mint 12 éve
nexion218 3 983 — Washington Gyapotkombájnz fan
Na megvan már, hogy ki a kezdő QB holnap? Remélem Grossman. Akkor csak kicsit szopunk.agent T
Mivel minden kinti szagértő QB cserét javasol, így hát természetesen Beck fog kezdeni 😛Bjoca
Csak nem tudom kit javasolnak cserének? Grossman-t, akit 3 hete körberöhögtek? Persze, nem az elemzők tehetnek arról, hogy (érthetetlen módon) Shanny erre a két töketlenre akarta bízni a csapatot, de azért már mégis na... Ott volt Sexy, csúnyán beégett, jött Beck, aki meg még Sexy-től is szarabbul nézett ki, köszönet érte részben a falnak és akkor most tegyük vissza azt, aki segítség nélkül mintegy öngyulladással égette le magát? Egyébként remélem Montgomery visszamegy centernek, Trent tud játszani és akkor már csak a LG pozíciót kéne csereemberrel feltölteni, aki felőlem Locklear is lehet, nagyobb kárt nem tud ott se tenni, mint a vakoldalt "védve".

"I'm gonna fuck you 'till you love me, faggot!" - Mike Tyson
több mint 12 éve
Bjoca Washington Commanders 292 — ami meghalt nem halhat meg többé
Na megvan már, hogy ki a kezdő QB holnap? Remélem Grossman. Akkor csak kicsit szopunk.agent T
Mivel minden kinti szagértő QB cserét javasol, így hát természetesen Beck fog kezdeni 😛

az éj sötét és tele iszonyattal
több mint 12 éve
agent T Washington Commanders 815 — 'Skins (& Sens) fan
Na megvan már, hogy ki a kezdő QB holnap? Remélem Grossman. Akkor csak kicsit szopunk.agent T
egyelőre csak az a hír, hogy Buchanon IR-re került, milyen jó, hogy pályára sem lépett az eltiltása miatt, és meg is sérült.

Szerintem vagy holnap meglepődünk, de valószínű, hogy Beck lesz, mondjuk azért a 49esek támadójátéka, se azaz őszinte dolog, szóval egy nettó 10 pontos meccs is kinézhet 😊sapka
Jah én se számítok pontzuhatagra, nyolc körül érek haza melóból, addig szurlkoljátok már ki, hogy ne legyünk végzetesen szopóágon. 😊 Majd jövök és bekapcsolódom. 😊

Braves on the warpath!!!

Leszarom, hogy elment Daniella Heatley, akkor is hajrá Ottawa Senators 😊
több mint 12 éve
sapka Washington Commanders 6 608 — sapka
Na megvan már, hogy ki a kezdő QB holnap? Remélem Grossman. Akkor csak kicsit szopunk.agent T
egyelőre csak az a hír, hogy Buchanon IR-re került, milyen jó, hogy pályára sem lépett az eltiltása miatt, és meg is sérült.

Szerintem vagy holnap meglepődünk, de valószínű, hogy Beck lesz, mondjuk azért a 49esek támadójátéka, se azaz őszinte dolog, szóval egy nettó 10 pontos meccs is kinézhet 😊

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 12 éve
agent T Washington Commanders 815 — 'Skins (& Sens) fan
Na megvan már, hogy ki a kezdő QB holnap? Remélem Grossman. Akkor csak kicsit szopunk.

Braves on the warpath!!!

Leszarom, hogy elment Daniella Heatley, akkor is hajrá Ottawa Senators 😊
több mint 12 éve
sapka Washington Commanders 6 608 — sapka
egy kis statisztika (undispudetly segédletével); amely azt támasztja alá Wilson a secbe valóban mekkora 'lopás' volt, vagy Hall mennyire szörnyű első CB-nek
ha azt vizsgáljuk mennyi yardot kapunk átlagosan a célpontokról (passz):
1.WR 76.5 (19)
2.WR 39.5 (2)
other WR 35.0 (14)
TE 50.4 (24)
RB 34.8 (28)

tovább-böngészve a statokat, elég rossz a Wr-ek elkapási arányai, Moss-é a legjobb 58%-kal, Austin 43, Armstrong 28, Hankerson 20, Gaffney 54, tehát a felé dobott labdák hány %-át kapták is el ténylegesen. Ezt ellensúlyozza, hogy a footballoutsider szerint Davis top 3 TE, + 72%-os az elkapási aránya.
Hightowerre azt hozták ki összefoglalva, hogy jó szituációs játékos.
A támadófal meglepő módon a legjobb a ligában a power szituációkban, tehát kevés yardos főleg 3rd downnál. Futásblokknál kb. liga középszint, passprotection ennél rosszabb. (bár ebben benne van azaz idióta 9 sack.)
akinek van hozzá kedve továbbelemezgetni, itt javaslom: http://footballoutsiders.com/stats/teamoff
ja igen és 3,5 % esélyünk van PO-ba jutni, ettől nem kell félni 😂

kiegészítbe offenzív line stattal; hány meccsre nevezték, mennyin kezdett; false start; holding;sack
Cook 3 2 2 0 1.00
Montg 7 7 0 1 2.00
Brown 7 7 2 1 7.00
Lock. 3 2 0 1 3.00
Trent 5 5 1 2 2.00
Chest 7 7 0 0 1.00
Licht. 5 5 0 0 0.00
(tördelés miatt rövidítettem), meglepő de Brown több sacket kapott idén 7 meccs alatt mint tavaly össz

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 12 éve
agent T Washington Commanders 815 — 'Skins (& Sens) fan
Fred Davis bokasérülés... Van még vki rosteren, aki hozzá tudott vmit tenni a játékhoz és még nem sérült??
Ja és a blocked field goal Shanny szerint alacsony rúgás volt, azaz sokkal inkább Gano hibája, mint másé...
a Rexy kezdés meg szerintem idén csak sérülés esetén jöhet már létre. Eléggé leégette már magát Apu azzal is, hogy ez a két lúzer a csapata QB-ja, nem hiányzik még az is, hogy új kezdőt nevez, aztán két meccs után visszacsérli arra, akit először lecserélt...nexion218
Nagyjából nem mindegy,hogy Beck vagy Rexy?
Egyik sem franchise irányító.
Ha Redskins nem draftol QB-t áprilisban akkor senki.Bazzani
Én még azt is el tudom képzelni figyelembe véve a Redskins eddigi hagyományait hogy nem draftolunk QB-t hanem ha behúzza Luck-ot a Colts rámegyünk a Manning trédre. Ha eddig még nem teljesen nálunk majd kicsináljk végleg.Red
Eskü, hogy pontosan de halálpontosan ugyanerre gondoltam én is ma.

Hogy mennyire Redskinses húzás volna, ha PMnálunk kötne ki, aranyárban + az összes draftcetliért, összetörnék vagy simán csak árnyéka lenne magának, és megint mindenki rajtunk röhögne.
Ami ennek ellentmond, hogy tényleg nem volt jó régen franchise QB-nk... egyébként teljességgel életszerű a dolog. (Mármint egy Manning trade esetén.)

Braves on the warpath!!!

Leszarom, hogy elment Daniella Heatley, akkor is hajrá Ottawa Senators 😊
több mint 12 éve
Red Washington Commanders 49 — Redskins fan
Fred Davis bokasérülés... Van még vki rosteren, aki hozzá tudott vmit tenni a játékhoz és még nem sérült??
Ja és a blocked field goal Shanny szerint alacsony rúgás volt, azaz sokkal inkább Gano hibája, mint másé...
a Rexy kezdés meg szerintem idén csak sérülés esetén jöhet már létre. Eléggé leégette már magát Apu azzal is, hogy ez a két lúzer a csapata QB-ja, nem hiányzik még az is, hogy új kezdőt nevez, aztán két meccs után visszacsérli arra, akit először lecserélt...nexion218
Nagyjából nem mindegy,hogy Beck vagy Rexy?
Egyik sem franchise irányító.
Ha Redskins nem draftol QB-t áprilisban akkor senki.Bazzani
Én még azt is el tudom képzelni figyelembe véve a Redskins eddigi hagyományait hogy nem draftolunk QB-t hanem ha behúzza Luck-ot a Colts rámegyünk a Manning trédre. Ha eddig még nem teljesen nálunk majd kicsinálják végleg.


Az elmúlt szezonban nem tudtunk nyerni otthon, és veszítettünk idegenben. Az én hibám, hogy ezeken kívül nem találtam egyéb helyet, ahol játszhattunk volna - Harry Neale, NHL edző
több mint 12 éve
sapka Washington Commanders 6 608 — sapka
Én láttam olyat. Vagy nem? 😀
Két évig 5yard feletti átlag sztem nem olyan vészes.
Lionsba ilyen nem nagyon van. 😀Bazzani
jó az átlag, vagy mégsem? abban a két évében összesen nem futott ezer yardot, azóta meg csak kevesebb

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 12 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Úgy legyen. Ámen. 😀 Bár nem fikázásból, de egyébként is el tudom képzelni, hogy ezért szedtük össze, mert semmi zseniális nem rémlik az úriemberrel kapcsolatban.nexion218
Nem volt ő olyan rossz,csak van valami sérülése asszem.Bazzani
nem volt rossz, de mikor volt jó? 😊sapka
Én láttam olyat. Vagy nem? 😀
Két évig 5yard feletti átlag sztem nem olyan vészes.
Lionsba ilyen nem nagyon van. 😀

több mint 12 éve
sapka Washington Commanders 6 608 — sapka
Ha másra nem is,arra jó lesz hogy majd amikor megyünk hozzátok a Fedex fieldre biztos lesz valami meccsnyerő megmozdulása,nálunk már hagyománya van hogy az elküldött játékosaink végeznek ki minket ujj csapataikban,legyenek amúgy akármilyen szarok is.Cowboykarcsi
Úgy legyen. Ámen. 😀 Bár nem fikázásból, de egyébként is el tudom képzelni, hogy ezért szedtük össze, mert semmi zseniális nem rémlik az úriemberrel kapcsolatban.nexion218
Nem volt ő olyan rossz,csak van valami sérülése asszem.Bazzani
nem volt rossz, de mikor volt jó? 😊

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 12 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Ha másra nem is,arra jó lesz hogy majd amikor megyünk hozzátok a Fedex fieldre biztos lesz valami meccsnyerő megmozdulása,nálunk már hagyománya van hogy az elküldött játékosaink végeznek ki minket ujj csapataikban,legyenek amúgy akármilyen szarok is.Cowboykarcsi
Úgy legyen. Ámen. 😀 Bár nem fikázásból, de egyébként is el tudom képzelni, hogy ezért szedtük össze, mert semmi zseniális nem rémlik az úriemberrel kapcsolatban.nexion218
Nem volt ő olyan rossz,csak van valami sérülése asszem.

több mint 12 éve
nexion218 3 983 — Washington Gyapotkombájnz fan
Ha másra nem is,arra jó lesz hogy majd amikor megyünk hozzátok a Fedex fieldre biztos lesz valami meccsnyerő megmozdulása,nálunk már hagyománya van hogy az elküldött játékosaink végeznek ki minket ujj csapataikban,legyenek amúgy akármilyen szarok is.Cowboykarcsi
Úgy legyen. Ámen. 😀 Bár nem fikázásból, de egyébként is el tudom képzelni, hogy ezért szedtük össze, mert semmi zseniális nem rémlik az úriemberrel kapcsolatban.

"I'm gonna fuck you 'till you love me, faggot!" - Mike Tyson
több mint 12 éve
Cowboykarcsi Dallas Cowboys 1 874 — Cowboys fan
Ha másra nem is,arra jó lesz hogy majd amikor megyünk hozzátok a Fedex fieldre biztos lesz valami meccsnyerő megmozdulása,nálunk már hagyománya van hogy az elküldött játékosaink végeznek ki minket ujj csapataikban,legyenek amúgy akármilyen szarok is.

The Dallas Cowboys over the past three years: We've put a lot of effort into training Jason Garrett
A JJ féle probléma megoldás hatásmechanizmusa: ha van két kockád, és nem tudod begyömöszölni őket a kerek lyukba, akkor hozz egy harmadik kockát. by betmen
több mint 12 éve
sapka Washington Commanders 6 608 — sapka
időközben Tashards Choice a dallasi egységtől csatlakozott hozzánk, waiverre tették.
Vele is eggyel többen lettünk.

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 12 éve
sapka Washington Commanders 6 608 — sapka
csak arra próbáltam utalni, hogy sok playoffig eljutó csapatnak nincs szó-szoros értelemben vett franchise Qb-ja, sőt én nem emlékszem nálunk valaha is lett volna 😀.
utolsó mondatoddal tökéletesen egyetérteksapka
Persze,igazad van.
De minden megbántás nélkül (te tudod legjobban,hogy ezt már a szezon előtt is mondtam) egy sexyRexy-Beck párossal nekimenni egy idénynek...
Néhány csapat csereirányítója különb mint ez a kettő együtt.
Olyan mintha eleve lemondtatok volna erről a szezonról pesze tudom,hogy ez nem így van.Bazzani
Meg hát nagyon kidomborodott a csodaduó hiányos oldala a kezdők/kulcsemberek sérülésével. Mert amíg van egy relatíve jó fal, meg Moss, meg Cooley vagy most már inkább Davis, az ő általában véve jó teljesítményük maszkírozhatja a közepes QB játékot. De úgy, hogy a QB is szar, meg az összes többi csapatrész is az Offense-ben, úgy sajnos nem megy....nexion218
igen, igazad megint Bazzani, de meglátásom szerint pl. Grossman, nem egy rossz Qb, csak sokszor fejben kirándul, de nem tudom láttad-e a giants-redskins meccset, tökéletesen koncentrált és játszott, és én pl. a preseasonja alapján ezt is láttam és vártam is tőle; ezért is mertem olyan bután belemenni ebbe a pontozásba :rolleyes:. (Meg hát Staffordról is ki gondolta volna 😛 😛)

De valójában nexion fogta meg a lényeget, átlagos teljesítményre mindkettő képes, csak a problémák ott kezdődtek, hogy azt várták Toraintől, hogy miután Portisnak vége, és neki voltak jó meccsei, na akkor hátha ő lesz a következő fr. futó..., preseasonban rájöttek, hogy hoppá ez nem így lesz, jött Hightower akinek szintén megvannak a korlátai, jól is játszott, de megsérült. Majd megsérült minden fontosabb offense kulcs azon az oldalon a bye week után, sőt a bye week után nem is nyertünk meccset még. És így már nem elég egyik csoda'hátvéd' sem, sőt a kettő együtt sem elég. 😀

Szomorú, hogy ennek ellenére a védelem folyamatosan meccsben tartja a támadóoldalt, nagyon sajnálom őket a vesztes meccsek miatt, mert 40 percet fennt lenni a Buffalo otthonában és 23 pontot engedélyezni az gyanúsan TOPX. (X= 10-nél kisebb bármilyen természetes szám)

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 12 éve
nexion218 3 983 — Washington Gyapotkombájnz fan
Hát bármennyire nem vagyok Cassel fan,de ő is jelentősen jobb mint a ti két csodátok.
Abban igazad van,hogy nem egy Brady vagy Manning,de még mindig jobb megoldás mint Beck.
Viszont az biztos,hogy ideje volna már ide olyan QB-t hozni,akire nyugodt szívvel rá lehet bízni a csapatot.Bazzani
csak arra próbáltam utalni, hogy sok playoffig eljutó csapatnak nincs szó-szoros értelemben vett franchise Qb-ja, sőt én nem emlékszem nálunk valaha is lett volna 😀.
utolsó mondatoddal tökéletesen egyetérteksapka
Persze,igazad van.
De minden megbántás nélkül (te tudod legjobban,hogy ezt már a szezon előtt is mondtam) egy sexyRexy-Beck párossal nekimenni egy idénynek...
Néhány csapat csereirányítója különb mint ez a kettő együtt.
Olyan mintha eleve lemondtatok volna erről a szezonról pesze tudom,hogy ez nem így van.Bazzani
Meg hát nagyon kidomborodott a csodaduó hiányos oldala a kezdők/kulcsemberek sérülésével. Mert amíg van egy relatíve jó fal, meg Moss, meg Cooley vagy most már inkább Davis, az ő általában véve jó teljesítményük maszkírozhatja a közepes QB játékot. De úgy, hogy a QB is szar, meg az összes többi csapatrész is az Offense-ben, úgy sajnos nem megy....

"I'm gonna fuck you 'till you love me, faggot!" - Mike Tyson