Washington Commanders

28 feliratkozó

több mint 12 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
Még azért várjunk azzal a tendenciával.... legalább egy évet. Shanahan apu még helyre hozhatja, ha lecseréli kisfiát. Az viszont tényleg tendencia kezd lenni, hogy a by week a mumus. 2007-ben volt utoljára, hogy pozitív mérleggel végeztünk, amikor a by week után is pozitívra álltunk.

[list=*]
  • 2008: By előtt: 6-3, By után: 2-5
  • [/list]
    [list=*]
  • 2009: By előtt: 2-5, By után: 2-7
  • [/list]
    [list=*]
  • 2010: By előtt: 4-4, By után: 2-6
  • [/list]
    [list=*]
  • 2011: By előtt: 3-1, By után: 0-5 (eddig)
  • [/list]
    több mint 12 éve
    Red Washington Commanders 49 — Redskins fan
    Jó akkor magyarázatként kicsit kifejtem mire is gondoltam, mert azt hiszem sapka félreértettél valamit. Nem konkrétan a Shanny - Allen párossal van problémám, sőt kfejezetten örülök hogy az érkezésük óta először Snyder nem pofázik bele a szakmai dolgokba. Inkább a tendecia amivel bajom van. Mert már jó sok éve és jónéhány szakmai stáb után a mi csapatunk maradt a "temető". Akkor talán más példákkal élek a közelmúltból és talán megértitek: Thomas és Kelly draftolásuk idején a class legjobbjai közé számítottak, nálunk mégis mentek a kukába. Vajon miért? Nem hiszem el hogy az NFC East bármely más csapatánál legalább az egyikből ne tudtak volna használható elkapót kihozni. Ugyanakkor már kb 6 éve a Skins WR corpsot úgy hívják hogy Moss. Senki nem tudott mellette normális elkapóvá válni. Ezzel együtt riválisoknál a semmiből feltűnik egy Dez Bryant, egy Miles Austin, egy Hakeem Nicks, vagy legutóbb egy Victor Cruz. Talán nem mindegyik ligaelit, de annyira vannak jók hogy a nevüket megjegyezd. És most mondj egy ilyent a Skinsnél az utóbbi 6 évből. Én láttam a Campbell előtti irányitónkat is játszani, úgy hívják Mark Brunell. Nálunk rövid ideig ő volt a kezdő irányító azért mert a kevéssel előtte draftolt Patrick Ramsey is kuka lett. Szóval a vándormadár Brunell után (aki mellesleg megjárta utánunk a Jaguarst, a Saints-el gyűrűt is nyert igaz végig csere volt, csak a holder pótolhatatlan szerepében volt a pályán, és most Sanchez cseréje) jött Campbell. Nem váltotta meg a világot ő sem. Nem akarom az okait fejtegetni, viszont a Raidersben jó erős átlag (Barb kolléga nagyon jól jellemezte.) Tehát nálunk ő is kuka, máshol használható. És ez az a "tendencia" amit fentebb említettem. És ezt magyarázza meg nekem valaki. Nem tudunk kinevelni nemhogy jó de mégcsak használható játékosokat sem, akit meg máshol kineveltek és hozzánk kerül KUKA. Miért?
    Azért persze van kivétel is pl. London-Fletcher aki hál'isten egy állat nálunk is, és nagyon sajnálom őt és a hozzá hasonlókat a kilátástalan helyzetük miatt.
    Apeszos hidd el nem vagyok látnok és majd az idő eldönti hogy a Daniels gyerekből lesz-e irányító, de engem meggyőzött akkor amikor játszott a pre-ben. Megvertük vele pl a Steelerst. Még akkor is ha az "csak" preseason. Ha ittmarad akkor legalább mára lenne kihez nyúlni a két gyökér mellett. Ha teheted nézd meg az NFL.com on talán még megvan. Ha a players menüpontnál kikeresed az adatlapját talán lesz mellette videó a a játékáról is.
    De emlékeztetnélek benneteket egy bizonyos Colt Brennan-ra is. Ő vajon miért nem érdemelt meg egy lehetőséget akkor amikor az aktuális szezon már elment. Persze mert nem NFL szisztémájú egyetemről jött. De hát könyörgöm ott van Tebow aki hasonló előélettel jött és játszik. Az most nem lényeg hogy hogyan, a lehetőséget megkapta. Vagy Newton akiről azt rebesgették hogy bust lesz, de legalábbis éveket kell tanulással töltenie, ezzel szemben újoncévében Manning rekordjait döntögeti. Valami nem stimmel nálunk azt biztos. A Buffalo és a 49-ers is új edzővel vágott neki az évnek, és hogy csak az irányítóknál maradjunk látjuk mit produkál Fitzpatrick és Alex Smith. Vajon nálunk miért nem tud egy edző se ekkora javulást előidézni? Mert az edzők is szarul teljesítenek nálunk. Az utóbbi évek edzői közül Norv Turner, Schottenheimer, Shanny, máshol képesek voltak csapatot építeni, nálunk tökéletesen beleillenek a "tendenciába". Miért?


    Az elmúlt szezonban nem tudtunk nyerni otthon, és veszítettünk idegenben. Az én hibám, hogy ezeken kívül nem találtam egyéb helyet, ahol játszhattunk volna - Harry Neale, NHL edző
    több mint 12 éve
    nexion218 3 983 — Washington Gyapotkombájnz fan
    Sőt, nem csak mi, hanem Kyle is lehet jobban járt volna, mert ha itt nem oldja meg a feladatot jövőre sem, akkor leginkább a washingtoni anti-offense-szel fogják párosítani a nevét és akkor nem lesz egyszerű munkát találnia, pedig még fiatal, szóval akármi is lehetne belőle... Egy öreg meg több tapasztalattal lehet jobb érzékkel nyúlna bele a dolgokba, meg neki már mindegy, ha kicsit fikázzák pár gyenge szezon miatt.

    "I'm gonna fuck you 'till you love me, faggot!" - Mike Tyson
    több mint 12 éve
    apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
    Én nem török pálcát felettük. Látszik az öreg keze munkája, Allen játékos politikája is jó irányba halad. Néha ugyan nem értem miért éppen azt és miért éppen oda hoznak játékost, de ők értenek hozzá. Nekem apuci pici fiával van a legtöbb bajom, mert még ebből az offense-ből is jóval többet ki lehetett volna hozni. És már régóta mondom, hogy Kyle nem ide való.apeszos
    És ebben az a vicces, hogy ezt Apu is tudta (tudom, már írtam egyszer):

    "I'm the one that told Kyle not to come," Shanahan said. "I said, 'This is going to be a work in progress, it's not going to happen overnight. You're with an established team, you've got your ducks in order.' I said, 'We're going to have to rebuild this football team, starting on offense.'

    De akkor mégis miért??? Mert előtte tényleg nem muzsikált rosszul az irányítása alatt a houston-i offense... De ugyanúgy, ahogy a védelemhez is egy tapasztalt, kipróbált szakembert hozott ( 2000-ben Haslett az NFL Év Edzője!), a támadóalakulat újjáépítéséhez egy öreg róka kellett volna szerintem. A védelem kérdéshez még csak annyit, hogy a 4-3-as D valóban top alakulat volt, de borzalmasan öreg... Griffin 35, Washington 34, Springs 36, Carter 32, Fletcher 36, Smoot 32... A cserék közül meg nevet sem tudnék említeni, gyanítom azért, mert olyan "korszakos" játékosok... Ha meg úgyis fiatalítani kell (ami mindenképpen éveket vesz igénybe, ha 5-6 kezdőd van a nyugíj szélén) illetve szinte egy komplett védelmet majdnem nulláról összerakni, akkor már nem mindegy, hogy ha egy modernebb felfogású rendszert is tanulnak a játékosok? Szerintem ha a 4-3-at próbálták volna rendberakni, akkor se lett volna hamarabb jó a D, mint ez a szezon. Bár beismerem, eleinte én sem értettem, hogy mire volt jó az a drasztikus váltás - főleg látva a játékot - , de idén úgy érzem megértettem. Remélem jövőre offense fronton is "megvilágosodhatok"...nexion218
    Tegyük hozzá, hogy ezt Haslett egy szezon alatt megoldotta. És azt is (és most dícsérjük meg Shannyt és Allent) hogy a draft jól sikerült. A védelem edzői remek munkát végeztek a kapott remek anyagból, talán csak Steve Jackson lóg ki a sorból, mert Doughty érthetetlen..... De Spanos elit LB-t csinált Kerriganből és nagyon látszik a munkája pl. Riley-n is. Ez az egy év kiesett Kylenak, pedig most a fal is jó, illetve jobb mint volt. Az ő anyaga sem volt rossz, Helu ha nem amortizálodik le az OC miatt egész jó RB lesz. Abban igazad van, egy öreg róka kellett volna OC-nak, és ha Kyle marad sajnos Sapkának nem lesz igaza, több idő kell egy pozitív szezonhoz....
    több mint 12 éve
    sapka Washington Commanders 6 608 — sapka
    Azt gondolom az öreg évvégén vezéráldozattal elküldi Kyle-t, vagy ha nem is küldi el lefokozza. Szerencsére már most van a piacon jópár offense guru. De azt is eltudnám képzelni, hogy az öreg megoldja azt a posztot is. Egyébként Kyle-on kívül (bár továbbra sem tudom mekkora a felelőssége,) elég jó szakember gárda áll rendelkezésre.

    Barb, örülök, hogy írtál. De tudom, hogy az én hiányosságom, fogalmam sincs milyen rendszert futtat a Raiders, mert nálunk mikor elkezdték vele csinálni a WCO alapot, úgy szenvedett, hogy megsajnáltam. Erős keze van, pontatlan rövid távon, a nyomást rosszul kezeli, és nem vezértípus. Úgy sejtem ezekben nem vátozott :/.

    Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
    több mint 12 éve
    Barb Las Vegas Raiders 459 — Raiders Fan
    Campbellről: sokáig nem volt jó, a kezdőpozíciót is elvesztette egy ideig Gradkowskival szemben, aztán miután visszakapta és kezdte érezni a bizalmat egyre jobb lett a játéka. Arra alkalmas lett főleg idén hogy baromságot ne csináljon és ha ment az elit futójáték neadjisten a védelem is a szebbik arcát mutatta lemenedzselje a meccset. Tehát ilyenkor jó volt mondhatjuk! Sőt azt is mondanám idén a red zone-s pats inten kívül közel tökéletesen hozta a szerepét. Arra vszinű sose lesz képes hogy egyedül nyerjen meccset de nálunk nem is kellett neki. A sérülése ha nincs a kamikaze futása után kizárt h hozzuk Palmert, így több mint kérdéses a jövője. Összefoglalva ha érezte a törődést (főleg idén) egy olyan teljesítményt nyújtott amivel több csapat is több mint elégedett lenne. Ja és idén alig sackték a falunk is javult 😊


    több mint 12 éve
    nexion218 3 983 — Washington Gyapotkombájnz fan
    Én nem török pálcát felettük. Látszik az öreg keze munkája, Allen játékos politikája is jó irányba halad. Néha ugyan nem értem miért éppen azt és miért éppen oda hoznak játékost, de ők értenek hozzá. Nekem apuci pici fiával van a legtöbb bajom, mert még ebből az offense-ből is jóval többet ki lehetett volna hozni. És már régóta mondom, hogy Kyle nem ide való.apeszos
    És ebben az a vicces, hogy ezt Apu is tudta (tudom, már írtam egyszer):

    "I'm the one that told Kyle not to come," Shanahan said. "I said, 'This is going to be a work in progress, it's not going to happen overnight. You're with an established team, you've got your ducks in order.' I said, 'We're going to have to rebuild this football team, starting on offense.'

    De akkor mégis miért??? Mert előtte tényleg nem muzsikált rosszul az irányítása alatt a houston-i offense... De ugyanúgy, ahogy a védelemhez is egy tapasztalt, kipróbált szakembert hozott ( 2000-ben Haslett az NFL Év Edzője!), a támadóalakulat újjáépítéséhez egy öreg róka kellett volna szerintem. A védelem kérdéshez még csak annyit, hogy a 4-3-as D valóban top alakulat volt, de borzalmasan öreg... Griffin 35, Washington 34, Springs 36, Carter 32, Fletcher 36, Smoot 32... A cserék közül meg nevet sem tudnék említeni, gyanítom azért, mert olyan "korszakos" játékosok... Ha meg úgyis fiatalítani kell (ami mindenképpen éveket vesz igénybe, ha 5-6 kezdőd van a nyugíj szélén) illetve szinte egy komplett védelmet majdnem nulláról összerakni, akkor már nem mindegy, hogy ha egy modernebb felfogású rendszert is tanulnak a játékosok? Szerintem ha a 4-3-at próbálták volna rendberakni, akkor se lett volna hamarabb jó a D, mint ez a szezon. Bár beismerem, eleinte én sem értettem, hogy mire volt jó az a drasztikus váltás - főleg látva a játékot - , de idén úgy érzem megértettem. Remélem jövőre offense fronton is "megvilágosodhatok"...

    "I'm gonna fuck you 'till you love me, faggot!" - Mike Tyson
    több mint 12 éve
    apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
    Én nem török pálcát felettük. Látszik az öreg keze munkája, Allen játékos politikája is jó irányba halad. Néha ugyan nem értem miért éppen azt és miért éppen oda hoznak játékost, de ők értenek hozzá. Nekem apuci pici fiával van a legtöbb bajom, mert még ebből az offense-ből is jóval többet ki lehetett volna hozni. És már régóta mondom, hogy Kyle nem ide való.
    több mint 12 éve
    sapka Washington Commanders 6 608 — sapka
    Jvic, szerintem ha egy új HC-GM páros kerül valahova, első és legfontosabb, hogy alapjaira szedjék a csapatot, és onnan a szakértelműkkel újra felépítsék. Igen, tudom hogy az a baj, hogy volt egy jó védelem, ami elment volna tovább azon az irányon, de annak a védelemnek alapköve volt a jó DE-DT tulajdonképpen trió... Az öreg Carter, a motiválatlan Haynesworth, stb. szerintem ezt elfelejtitek, hogy nem biztos, hogy ment volna ez így tovább, és esélytelen lett volna hasonló képességű újoncokra beruházni, mert elég sok need volt, vagy azt ne mondd, hogy Suh kívül láttál hasonló domináns DT-t. Most van egy hasonlóan erős védelem (szerintem ezt te sem vitatod), aminél nehéz olyan posztot mondani ahol ne lenne egy jó képességű újonc a rotációban! és szerintem ez fejlődés, öregedő FA védelem helyett építettek egy fiatalított ugyanolyan kaliberű védelmet. Igen, elment közben egy év. Mit számít?, nem volt reális PO esély sem.
    Én a támadóknál is látok előrelépést. Elment Portis, aki Campbell helyett is sokáig vitte az offenset, tudjuk milyen fal mögött. Van helyette végre valaki! A támadófal javult ahhoz képest, az elkapók javultak, végre Cooley mellett van egy jó képességű lényegesen fiatalabb TE, igen nincs egyelőre jobb QB-nk, de adjuk már nekik a következő draftot is, ne törjetek ilyen gyorsan pálcát felettük. Legalábbis én látom a lényeges javulást, de 2 év alatt ne várjunk feltétlen csodát. Számomra 3 év a kritikus idő.

    Ha erre jár egy bőbeszédű Raider írjon egy kicsit Campbellről, hogy összevethessük.

    Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
    több mint 12 éve
    jvic 115
    Red, szerintem ezt gondold át mégegyszer;
    ezek a példák nagyon nem stimmelnek, és az alapkövetkeztetés sem, az idei draft amit Allen+Shanahan csinált elég jól sikerült..., minden hiányposztra jutott ember, van egy egészen jó depth, egy konzervatív edző először a védelmet teszi rendbe, most a saját arcukra formálták az alap 4-3at, egy egszen jó 3-4é. Megvannak hozzá a megfelelő emberek, hogy akár komolyabb minőségi ember nélkül évekeig jól futhasson. sapka
    Sapka szerintem te is gondold át mindezt. Volt egy jó védelmünk még a Zorn éra alatt. 2008-ban 5. volt a ligában, 2009-ben 10. Megvoltak hozzá a megfelelő emberek, működőképes volt, tartotta a csapatban a lelket. Ami hiányzott az az offense volt, nem volt offense falunk, és az elkapóink sem remekeltek. Erre jön Sanyi, és ahelyett, hogy egy picit felépíti az offense-t, mondjuk szerez pár tényleg jó offense falat, szétbassza a defense-t, de úgy, hogy bő 1,5 év kellett hozzá, hogy újra elérje azt a szintet, ahol előtte volt. Nem tudom feltűnt-e, hogy tavaly a liga talán legrosszabb védelme volt a miénk.

    Ergo 2 évvel ezelőtt ott tartottunk, hogy nincs offense, de van defense, erre most hol tartunk? Hát basszuskulcs ugyanott! Talán még rosszabb is az offense, mint 2 éve, pedig akkor csak 4 győzelmünk volt, de sehol nem volt ennyire reménytelen! 2009-ben a meccsenkénti 17-es átlag miatt repült Zorn (és persze nem nyertük emiatt a meccseket), elárulom neked, most még rosszabb a statisztikánk, és ha így megy tovább, lesz ez még így sem. Ezért felesleges volt idehozni Sanyit...
    több mint 12 éve
    apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
    Először is Daniels 2008-ban még Missouri-ban volt, 2009-ben jött undrafted offseasonba, onnan szeptemberben cut, és ment Orleansba. És nálunk kitől tanult volna? Campbelltől? Amúgy 2009-ben nálunk volt Todd Collins és Richard Bartel is, aki most az Arizona csere QB-ja, és az ő helyére hozta Shanahan Beck-et. Már akkor is fogtam a fejemet Beck miatt. Amúgy a 'skinsnek Sonny Jurgensen (64-74) és Joe Theismann (74-85) óta nem volt meghatározó irányítója, talán csak Doug Williams (86-89) az első (és egyetlen) színesbőrű SB győztes. Campbellnek nem tudtak összerakni egy jobb falat, ennyi volt a legnagyobb problémája. No meg Zorn. Jelenleg nincs irányítónk, és ezt tetézi az OC is, és remélem nem jutunk el megint addig, hogy a HC kezéből is kiveszik a támadó játék hívásokat... Ez ismerős valahonnan ugye? Most ugyan az van mint Zornnál, csak egyenlőre még kicsiben. Bár nem látunk a kulisszák mögé, de szvsz Shanny ott rontott, hogy nem tanult a tavalyi év QB problémáiból. Viszont felépítenek egy top védelmet, és lehet hogy elnéznénk mondjuk Daltont vagy Kaepernicket, de Kerrigan most többet ért.... szubjektív persze. Ez a védelem jövőre, kiegészülve Jenkins-el nagyon állat lesz, ám az offense még mindíg csak épülni fog mert ha olyan QB-t sikerül draftolni (már ha egyáltalán...) aki NFL ready, annak sem lesz sétagalopp az első év, és az Offensive line-on is van még mit hegeszteni. Szóval szerintem leghamarabb 2013-ban várhatunk kicsit jobb eredményeket, de PO akkor se lesz...
    több mint 12 éve
    nexion218 3 983 — Washington Gyapotkombájnz fan
    Ez szép volt, nexion; ugyanabban az időpontban két ellentétes véleményt formáltunk. 😀sapka
    Valljuk be: előre megdumáltuk! 😊

    "I'm gonna fuck you 'till you love me, faggot!" - Mike Tyson
    több mint 12 éve
    sapka Washington Commanders 6 608 — sapka
    Ez szép volt, nexion; ugyanabban az időpontban két ellentétes véleményt formáltunk. 😀

    Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
    több mint 12 éve
    nexion218 3 983 — Washington Gyapotkombájnz fan
    A Campbell felvetéssel NAGYON egyetértek! Nem mondom, én se láttam benne a SB gyűrűt, amikor nálunk volt (viszont én nem is kapok dollármilliókat, hogy meglássam ezeket a dolgokat), de már tavaly gyanús kezdett lenni, amikor a Raiders asszem söpörte a csoportját és nagyon kicsivel csúszott le a PO-ról, hogy annyira csak nem szar, mint amennyire nálunk kinézett, illetve a sérüléséig idén sem volt vele semmi gond. Kevésbé lennénk nevetségesek vele, mint ezzel a két "nagymenővel" és tudásban is bőven képes lenne felvenni velük a versenyt ( sőt 2008-ban pl összesen 4, azaz négy meccsen adta el a lasztit... Bocs a célozgatásért, Sexy Rexy... 😀 )... De ez nagyon régi sztori már... Év elején tényleg úgy nézett ki, hogy egy QB híja van a csapatnak, de kiderült van egy második hiányzó is, aminek Depth a neve...

    Sapka bocs, tudom, kapok majd a pofámra Campbell-ért... 😉

    "I'm gonna fuck you 'till you love me, faggot!" - Mike Tyson
    több mint 12 éve
    sapka Washington Commanders 6 608 — sapka
    Red, szerintem ezt gondold át mégegyszer;
    ezek a példák nagyon nem stimmelnek, és az alapkövetkeztetés sem, az idei draft amit Allen+Shanahan csinált elég jól sikerült..., minden hiányposztra jutott ember, van egy egészen jó depth, egy konzervatív edző először a védelmet teszi rendbe, most a saját arcukra formálták az alap 4-3at, egy egszen jó 3-4é. Megvannak hozzá a megfelelő emberek, hogy akár komolyabb minőségi ember nélkül évekeig jól futhasson. Az offense is rendben lenne, ha lenne egy jó QB-nk, de nincs, erre nem jutott kellő pick, de most mondja meg valaki kit is húzott volna be nyugodt szívvel az idei draftról????, Gabbert-Locker-Ponder-Dalton-Kaepernick, Daltont leszámítva akinek van egy igen-igen jó fala senki nem hoz olyan teljesítményt egyelőre amely megérte volna első/második körre. Szerintem ezt pontosan végigsakkozták. Jövőre ha minden igaz biztosan lesz Luckon kívül egy elég jó QB, feltrade, vagy a jelenlegi állapotok alapján nem is kell, simán meglesz, aztán legyen az a védelem, amely így is 10 pont alatt tartja a csapatot.
    A példák... hátulról... Campbell, ja annyira megelégedtek az oaklandi teljesítményével, hogy azért áldozták fel a köv draftokat Palmerért. Haynesworth-szel elég jól lehúztuk a Patriotsot, igen jó deal volt, hát még a Minnesotát McNabbel, (más kérdés volt nekünk ebből elég bajunk korábban).
    Ezt a Danielst nem láttam még éles meccsen, hogy mit is tud, vagy ki látta? mit tudsz róla, hogy ennyire biztos vagy benne, nemértem.

    Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
    több mint 12 éve
    Red Washington Commanders 49 — Redskins fan
    Redskins linebacker London Fletcher (ankle) and safety LaRon Landry (Achilles) were among the players who did not practice.

    Ha Landry-nek megint szétment az Achillese, akkor szerintem kezdhetjük is keresni a következő strong safetynket... 😕 Ja bocs, már meg is van, Doughty a neve, ő annyira szar, hogy mindegy, hogy FS-t vagy SS-t játszik, min 2 TD előnyt jelent az ellenfélnek...nexion218
    Én továbbra is azt tartom hogy a legnagyobb baj az hogy nálunk senki nincs olyan - mondjuk úgy hogy egyfajta hatodik érzékkel megáldva - aki felismerné a játokosokban rejlő tehetségeket és lehetőségeket. Mondok egy példát: Jelenleg mi rendelkezünk a liga legszarabb QB párosával de kb 2 éve mikor Shanny-ék jöttek elküldtük azt a Chase Daniels-t aki jelenleg a Saints csereirányítója. Érdekes hogy ott látnak benne fantáziát nálunk nem, és majdnem biztos hogy Brees mögött fel fog nőni a feledatokhoz. Ha nem is lesz egy Manning vagy Brady belőle, a NO-nak nem lesz irányítógondja ha Brees kidőlne. Vagy amiért ezt itt említem, ott van Horton esete. Oké sérült volt hosszú ideig de nagyságrendekkel jobb safety mint Doughty, akit én se nagyon csipázok. Elküldtük Campbell-t is pedig az ő bűne csak annyi volt hogy nem tudott olyan gyorsan beletanulni a neki kitalált sémákba mint amilyen gyorsan váltották egymást az edzők. Oaklandben megtalálták a helyét. Sorlhatnánk még Big Al és a többiek....... Számtalan példa van még mikor elküldünk vagy pihentetünk jobb játékosokat mint akik játszanak, és hozunk nagy neveket akiket belekényszerítünk valami egészen másba mint amiben addig jók voltak, ahelyett hogy akár egy puzzle kiraknánk belőlük egy ütőképes csapatot.
    Szóval a fejétől büdös a láb. (a lábfejétől)


    Az elmúlt szezonban nem tudtunk nyerni otthon, és veszítettünk idegenben. Az én hibám, hogy ezeken kívül nem találtam egyéb helyet, ahol játszhattunk volna - Harry Neale, NHL edző
    több mint 12 éve
    nexion218 3 983 — Washington Gyapotkombájnz fan
    Redskins linebacker London Fletcher (ankle) and safety LaRon Landry (Achilles) were among the players who did not practice.

    Ha Landry-nek megint szétment az Achillese, akkor szerintem kezdhetjük is keresni a következő strong safetynket... 😕 Ja bocs, már meg is van, Doughty a neve, ő annyira szar, hogy mindegy, hogy FS-t vagy SS-t játszik, min 2 TD előnyt jelent az ellenfélnek...nexion218
    Én megértem, hogy nem kedveled őt, mert messze nem tartozik a csapat jobb játékosai közé. (3. legtöbb szerelése van a csapatban) Szokott hibázni, mint ahogyan a többiek is. Nem lehet minden meccset hibák nélkül lehozni, ha ez így lenne, soha nem kapnánk egyetlen pontot sem. Ellenben az a védelem, amelynek ő is a tagja (9/5 kezdőként), 8 elkapott TD-t engedett az ellenfeleknek 9 mérkőzésen. Ezzel a 8 bekapott TD-vel, második helyen vagyunk az NFL ranglistán. Kicsit sok az a 2 TD előny.

    A támadókat szidjad, ott van mit. Ott még ha az ellen mindig 2 TD előnyt adna, akkor se tudnánk mérkőzést nyerni.Bjoca
    Hát, az Offense magáért beszélt, oda nem kellek még én is... 😀 Viszont szegény Doughty tényleg kakukktojás. Pedig szimpi a srác, komoly munkát végez - ha jól tudom - a vesebetegségekre való figyelemfelkeltésben meg minden, de elsőre inkább nem szokott sikerül neki a tackle, ha meg zónázni kell, rendre elváltja magát. Ez egy FS-nél, mint utsó embernél a támadók és az Endzone között, elég gáz tulajdonságok. De ettől függetlenül igazad van, a D annak ellenére jó statokkal és jó játékkal rukkol elő minden héten, hogy az O - kis költői túlzással - fölöslegesen öltözik be, a 3&out-ot mikrofonba is bemondhatnák...

    "I'm gonna fuck you 'till you love me, faggot!" - Mike Tyson
    több mint 12 éve
    apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
    Ez így van, senki sem vitatja. De ott eleinte csak QB gond volt, most már a sok sérülésnek köszönhetően kuka az egész. A védelemben viszont csak Doughty a kakukktojás. Máig nem értem Gomest miért nem próbálja ki. Hiszen az újoncok javarészt beváltak, főleg a védelemben. Doughtynál rosszabbul biztos nem játszana és lehet hogy még ennyi elkapott TD-t sem engedtek volna.
    több mint 12 éve
    Bjoca Washington Commanders 292 — ami meghalt nem halhat meg többé
    Redskins linebacker London Fletcher (ankle) and safety LaRon Landry (Achilles) were among the players who did not practice.

    Ha Landry-nek megint szétment az Achillese, akkor szerintem kezdhetjük is keresni a következő strong safetynket... 😕 Ja bocs, már meg is van, Doughty a neve, ő annyira szar, hogy mindegy, hogy FS-t vagy SS-t játszik, min 2 TD előnyt jelent az ellenfélnek...nexion218
    Én megértem, hogy nem kedveled őt, mert messze nem tartozik a csapat jobb játékosai közé. (3. legtöbb szerelése van a csapatban) Szokott hibázni, mint ahogyan a többiek is. Nem lehet minden meccset hibák nélkül lehozni, ha ez így lenne, soha nem kapnánk egyetlen pontot sem. Ellenben az a védelem, amelynek ő is a tagja (9/5 kezdőként), 8 elkapott TD-t engedett az ellenfeleknek 9 mérkőzésen. Ezzel a 8 bekapott TD-vel, második helyen vagyunk az NFL ranglistán. Kicsit sok az a 2 TD előny.

    A támadókat szidjad, ott van mit. Ott még ha az ellen mindig 2 TD előnyt adna, akkor se tudnánk mérkőzést nyerni.

    az éj sötét és tele iszonyattal
    több mint 12 éve
    nexion218 3 983 — Washington Gyapotkombájnz fan
    Redskins linebacker London Fletcher (ankle) and safety LaRon Landry (Achilles) were among the players who did not practice.

    Ha Landry-nek megint szétment az Achillese, akkor szerintem kezdhetjük is keresni a következő strong safetynket... 😕 Ja bocs, már meg is van, Doughty a neve, ő annyira szar, hogy mindegy, hogy FS-t vagy SS-t játszik, min 2 TD előnyt jelent az ellenfélnek...

    "I'm gonna fuck you 'till you love me, faggot!" - Mike Tyson
    több mint 12 éve
    apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
    Golston is maródi... Visszajött Stallworth és Scott. Kareem Moore kirúgva. Mi faszt kellett erre ennyit várni? Bezzeg Doughty marad....
    több mint 12 éve
    sapka Washington Commanders 6 608 — sapka
    Valami nagyon eltörött a csapatban, mi lehet a gond?aztec
    😊 😊 ; csakis az lehet, hogy rosszkor jött a bye-week

    Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
    több mint 12 éve
    aztec Indianapolis Colts 1 360
    Valami nagyon eltörött a csapatban, mi lehet a gond?

    A Jégember győz, nem beszél.
    több mint 12 éve
    nexion218 3 983 — Washington Gyapotkombájnz fan
    Esküszöm nem a "Shanahan szeretet" mondatja velem, de a játékhívás is ludas volt ebben. Egy kupacban a három elkapó, ráadásul egy helyre is megy mindhárom rout... Öten fogták a zónát mindhárman a közepébe futottak bele. Tök mindegy hogy Hankerson vagy Gaffney volt a célpont, ez abban az egy esetben nem végződik így: ha el sem dobja. Most sem Helu sem Davis nem tudta kihúzni a szarból, mert a hívásnak köszönhetően éppen blokkolással voltak elfoglalva. Dansby összesen egy méteres körben mozgott, pont azon a helyen volt, hogy akárkinek dobja Rex, mindenképpen a linebacker kapja el, vagy minimum elüti a labdát, szóval halott ügy volt. Grossmannak ezt illett volna látni nem?apeszos
    De bizony illett volna! A felvetés csak annyi volt, hogy furcsán nézett ki Gaffney mozgása, mert nekem úgy tűnt, hogy ha nem "vált sávot" akkor viszont pont Dansby zónája előtt robog el, így lényegében kizárva a védőt a labda útjából. A váltás pedig szinte a dobással egy pillanatban történt és furcsálltam, hogy sehol nem említik. Ezért mondtam, hogy lessétel már meg ti is, hogy tényleg jól látom-e vagy az idegtől már hallucinálok.... 😀 Mindenesetre ha eredetileg így nézett ki a route, akkor ejnyebejnye Sexy, ha meg nem, akkor Gaffney jól átbaszta...😀 Akárhogy is volt, az INT az INT, az L pedig L marad...

    Egyébként nem tudom, hogy meglep-e bárkit is, hogy ha valaki kezd nálunk jól játszani, akkor az lesérül. Ezúttal Hankerson a soros, season ending hip injury, irány az IR....

    "I'm gonna fuck you 'till you love me, faggot!" - Mike Tyson
    több mint 12 éve
    JoeyPorter Pittsburgh Steelers 2 630
    Choice játszhat majd a hét végén?Ha igen gondolom pár snap-et csak kap majd ha már Torain jegelve van...