Washington Commanders

28 feliratkozó

több mint 12 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
Esküszöm nem a "Shanahan szeretet" mondatja velem, de a játékhívás is ludas volt ebben. Egy kupacban a három elkapó, ráadásul egy helyre is megy mindhárom rout... Öten fogták a zónát mindhárman a közepébe futottak bele. Tök mindegy hogy Hankerson vagy Gaffney volt a célpont, ez abban az egy esetben nem végződik így: ha el sem dobja. Most sem Helu sem Davis nem tudta kihúzni a szarból, mert a hívásnak köszönhetően éppen blokkolással voltak elfoglalva. Dansby összesen egy méteres körben mozgott, pont azon a helyen volt, hogy akárkinek dobja Rex, mindenképpen a linebacker kapja el, vagy minimum elüti a labdát, szóval halott ügy volt. Grossmannak ezt illett volna látni nem?
több mint 12 éve
sapka Washington Commanders 6 608 — sapka
ezaz a videó; http://www.nfl.com/gamecenter/2011111309/2011/REG10/redskins@dolphins#menu=highlights&tab=recap
azt gondolom, többedszer megnézve, hogy Gaffneynek valami rövid- hook szerű routeja volt, de látta hogy az nem lesz jó, elmozgott keresztbe az üres területre, de nem ért oda,
Grossman dobását sem értem teljesen, mert vagy várni kellett volna, vagy ha az eredeti helyére dobja akkor jobban balra kellett volna dobni szerintem. Nem tudom ki a hibás, elvileg Grossmannek tudnia kellett volna ha Gaffney free routon van, de ha meg nem azon volt, akkor nem értem a dobást, nem az eredeti helyére dobta.

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 12 éve
nexion218 3 983 — Washington Gyapotkombájnz fan
Srácok, nézzétek már meg ti is... Csak én látom úgy, hogy Gaffney a második INT előtt "bevált" a Dansby mögötti sávba? Sehol senki nem említi, mint problémát...

"I'm gonna fuck you 'till you love me, faggot!" - Mike Tyson
több mint 12 éve
jvic 115
Nincs itt titok, Shanny meg akarja lepni az ellenfelet, de csak minket sikerül... 😀apeszos
Mit kell leraknia egy játékosnak az asztalra Shaninél, hogy ne találja magát a kispadon a köv meccsen? Számomra az SF elleni meccs egyetlen értelmes offense játékosa Helu volt, talán csak rajta éreztem, hogy akarja is azt a meccset. Erre a köv meccsen ülhet a kispadon, és Torain játszik, aki idén egy meccs kivételével csak rontott az offense-en.
több mint 12 éve
sapka Washington Commanders 6 608 — sapka
szerintem az volt a legfontosabb különbség, hogy úgy tűnt játszani készült a csapat, a meccsen játszani is, nem csak veszíteni, más kérdés, hogy ez nem teljesen sikerült. Jövő héten talán jobban sikerül majd.

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 12 éve
nexion218 3 983 — Washington Gyapotkombájnz fan
szerintem egy izgalmas fordulatos meccset látott aki megnézte, és a dolphins elég jó voltsapka
Hol voltak a fordulatok? Egyszer sem vezettünk.Bjoca
a turnoverekre értettem 😛
gyors indoklás: szerintem nem várható Grossmantől, hogy pár napig a kórházban lábadozva; második csapattal gyakorolva, 0 futójátékkal sok nyomással megnyerje nekünk a meccset, én most először nem vártam a skins győzelmet, nem is bíztam benne, és így leültem és egy jó meccset láttam; igen sok hiba volt+bírók mit néztek néha..., de nem volt olyan siralmas, mint Hi I'm John-nal.sapka
Egyébként a rövid összefoglalót most néztem újra, majd még lehúzom a meccset is, de Rex védelmének legkisebb szándéka nélkül állítom, hogy az első INT-hez vastagon kellett, hogy Hankerson eltaknyoljon a fűben (???), a második pedig megint érdekes volt... amennyiben Gaffney lett volna a játék, alaposan megszopatta Rex-et, mivel a dobás előtt "sávot váltott" és így amikor a védővel egy vonalba került, ahelyett, hogy a védő és a labda között kényelmes elkapást mnutat be, sikerült beváltania a védő háta mögé, így lényegében INT-önt ajándékozva neki... Viszont ha a gólvonal előtti WR volt a cél (ha jól láttam Hankerson), akkor nem tudom, hogy képzelte Sexy, hogy eljut oda a labda... Bár akkor sem értem, hogy Gaffney mi a bánatért váltott be Dansby mögé... :S Ezeket leszámítva viszont akkor is lényegesen jobban irányít ebben a rendszerben, mint Beck vagy akár McNabb. Persze ez nem azt jelenti, hogy ezért a jobb megértésért cserébe örülök a Turnover Machine-nak...

"I'm gonna fuck you 'till you love me, faggot!" - Mike Tyson
több mint 12 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
Nincs itt titok, Shanny meg akarja lepni az ellenfelet, de csak minket sikerül... 😀 Ami inkább nagy titok, hogy Dougthy mit tudhat hogy hétről hétre ő kezd. Mert játszani nem. Jó kislány. Hall is kivitte az arcát a pályára és ott is felejtette. A secondary nagyon lehúzza a defense-t és úgy látom a kedvük is elment az egésztől. Nem csodálom, ilyen offense mellett... Azt hiába keveri Shanahan csak fos lesz a szarból...
több mint 12 éve
jvic 115
Egy titkot áruljatok el nekem plíz: Miafrancért Torain kezdett??????
több mint 12 éve
sapka Washington Commanders 6 608 — sapka
szerintem egy izgalmas fordulatos meccset látott aki megnézte, és a dolphins elég jó voltsapka
Hol voltak a fordulatok? Egyszer sem vezettünk.Bjoca
a turnoverekre értettem 😛
gyors indoklás: szerintem nem várható Grossmantől, hogy pár napig a kórházban lábadozva; második csapattal gyakorolva, 0 futójátékkal sok nyomással megnyerje nekünk a meccset, én most először nem vártam a skins győzelmet, nem is bíztam benne, és így leültem és egy jó meccset láttam; igen sok hiba volt+bírók mit néztek néha..., de nem volt olyan siralmas, mint Hi I'm John-nal.

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 12 éve
Bjoca Washington Commanders 292 — ami meghalt nem halhat meg többé
szerintem egy izgalmas fordulatos meccset látott aki megnézte, és a dolphins elég jó voltsapka
Hol voltak a fordulatok? Egyszer sem vezettünk.

az éj sötét és tele iszonyattal
több mint 12 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
szerintem egy izgalmas fordulatos meccset látott aki megnézte, és a dolphins elég jó voltsapka
Ne bassz föl agyilag, épp csak megnyugodtam... 😀 😀 😀

De egyébként igazad van..
több mint 12 éve
sapka Washington Commanders 6 608 — sapka
szerintem egy izgalmas fordulatos meccset látott aki megnézte, és a dolphins elég jó volt

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 12 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
Igen. Reménytelen.
több mint 12 éve
Bjoca Washington Commanders 292 — ami meghalt nem halhat meg többé
Esküszöm, ilyen kilátástalanul szar meccseket még a Zorn éra alatt sem játszottunk, mint az utóbbi időben...

az éj sötét és tele iszonyattal
több mint 12 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
Ez már nekem sok.
több mint 12 éve
sapka Washington Commanders 6 608 — sapka
inactives vs. Dolphins: CB DJ Johnson, RB Choice, LB Fox, OT Smith, OT Brown, WR Paul, WR Moss
teháát lesz Atogwe, fogadjunk megsérül meccsen...

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 12 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
11 NFL játékosnak lett tegnap pozitív a dopping tesztje. Kettőt neveztek meg, Fred Davis-t és Trent Williams-t.Höri
Hmm... és akkor ez már mai játékukra is hatással lesz???nexion218
szerintem ma játszhatnak

több mint 12 éve
nexion218 3 983 — Washington Gyapotkombájnz fan
breaking news: Sexy kezd... nem értem, esélyetek sincs már Luck-ra 😉

http://www.youtube.com/watch?v=3gOHvDP_vCs&ob=av3n :cool: 😂davemayer
A biztató kezdés után olyan szinten nyomorékok lettünk egy hónap alatt, hogy a liga szerintem megváltoztatja a draftrendszert és méltányossági alapon, szánalomból megkapjuk az 1/1-et... 😀

"I'm gonna fuck you 'till you love me, faggot!" - Mike Tyson
több mint 12 éve
nexion218 3 983 — Washington Gyapotkombájnz fan
11 NFL játékosnak lett tegnap pozitív a dopping tesztje. Kettőt neveztek meg, Fred Davis-t és Trent Williams-t.Höri
Hmm... és akkor ez már mai játékukra is hatással lesz???

"I'm gonna fuck you 'till you love me, faggot!" - Mike Tyson
több mint 12 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
11 NFL játékosnak lett tegnap pozitív a dopping tesztje. Kettőt neveztek meg, Fred Davis-t és Trent Williams-t.

több mint 12 éve
davemayer Chicago Bears 14 712 — "Grammar maci"
breaking news: Sexy kezd... nem értem, esélyetek sincs már Luck-ra 😉

http://www.youtube.com/watch?v=3gOHvDP_vCs&ob=av3n :cool: 😂

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 12 éve
nexion218 3 983 — Washington Gyapotkombájnz fan
Teljesen értetlenül állnék előtte, ha újra Sexy kezdene... A mutatott játéka mindkettőjüknek összességében gyenge, de sajnos az O olyan szinten vérszegény teljesítményt nyújt, hogy lényegében mindegy, hogy ki a QB. Viszont érni látszik a QB draft és a napokban olvastam egy érdekeset: Grossman-nek jövőre nincs szerződése, Beck-nek viszont igen... Hasznos lenne, ha lenne vki a csapatnál, aki legalább papíron érti a playbookot - még ha végrehajtani nem is tudja - és tud segíteni a rookie-nak. Sexy újrabb szerződtetésére még sztem Cerrato se lenne hajlandó, tehát jövőre egy irányító van biztosan rosteren: Beck. Akkor már nem jobb, ha ő játszik minél többet? Jelen állás szerint a 8-8-as szezon is csodaszámba menne, úgyhogy olyanminden, hogy ki irányít...

"I'm gonna fuck you 'till you love me, faggot!" - Mike Tyson
több mint 12 éve
a.kacsa Seattle Seahawks 1 288 — Champions!
pedig azt gondolná az ember h peyton nélkül a coltsnak a legnevetségesebb a qb helyzete, de nem, kenterbe verjük őket kegyetlenül
több mint 12 éve
sapka Washington Commanders 6 608 — sapka
ezt találtam; a végén még nyerni megyünk 😊
Grossman has split first team snaps with Beck.

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 12 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
attól, hogy összegyűjtjük más ember szemetét, még nem lesz minőségi tartaléksorunk, Hurt maradjon szépen guardnak, nekem tetszett ott. Brown helyett pedig egyelőre jobb Locklearsapka
Csakhogy Hurt-nek (egy rookienak!? 😀) is kellene csere... Amilyen ütemben fogy az offense.
Amúgy meg úgy tűnik Doughty nem tud úgy lesérülni hogy ne játszon...