Washington Commanders

28 feliratkozó

több mint 12 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
gano landry menjen mindenképp. többivel meg ahogy esik úgy puffan 😊a.kacsa
Gomest kezdetnéd?
csak mert a szezon közepére a Dougthy-Gomes safety álompár a jól zónázó cornerekkel, olyan 2-3 big playt jelentene random ellenfél ellen :rolleyes:sapka
Azért ezt nem mondanám... Ha Doughty pályán volt (márpedig ő ott volt ha törik ha szakad) akkor bármelyik safety-t képes volt lehúzni a saját szintjére.
Mátyiő másodévesként idén még biztos nem jön ki, mondjuk kíváncsi vagyok ezzel a magassággal betosszák-e CB-be NFL-be
Btw, Roystert csak megérte csapatba kiabálnom mi? Mennyi esélyt láttok, hogy jövőre vele kezdtek?Wyatt
Nem csak te, én már jó ideje mondogattam... Abban a tudatban pláne, hogy a preseasonban ugyanúgy teljesített mint Helu. Nem értettem sehogy sem, minek kellett a dallasi futó is mikor volt Royster... Torain sem mutatott semmi különöset. Kezdeni nem fog, arra ott van Helu, de igencsak jó tandem lesz ez... Bár ismerjük apu gyengéjét, a drafton is és FA-n is beszerez majd pár futót még...
több mint 12 éve
sapka Washington Commanders 6 608 — sapka
időközben hsz-eket gyűjtök 😊; de évzáró beszéde volt Shanahannek és ezt mondta: "I'm disappointed we didn't win 10-11 games. I really believe if we had stayed healthy...we could have gotten there."
ja; én is disappointed voltam/vagyok... nevetséges; megdícsérte Snydert is hogy mennyire jó tulaj és segítőkész. erre alszok egyet.

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 12 éve
sapka Washington Commanders 6 608 — sapka
Mátyiő másodévesként idén még biztos nem jön ki, mondjuk kíváncsi vagyok ezzel a magassággal betosszák-e CB-be NFL-be
Btw, Roystert csak megérte csapatba kiabálnom mi? 😀 Mennyi esélyt láttok, hogy jövőre vele kezdtek?Wyatt
akkor ezt elnéztem, azt hittem már harmadéves; 😕 szerintem nem lehet így cb nfl-ben, max valami nagy zónát fogó fs, berakják az 1/3-2/3os zónába és vadásszál labdát. vagy eltűnik mint Ahmad Black

Royster nem fog kezdeni ebben biztos vagyok. Visszajön Hightower, szerintem fog kapni szerződést, és nyilatkozta ez a szülőhazája mindenképp szeretne, és ott van még Helu, aki jelenleg sántán futott igen-igen jól. de szép jövő néz ki Roysternek, egy szokásos sérülés, és kapuk nyílhatnak

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 12 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Mátyiő másodévesként idén még biztos nem jön ki, mondjuk kíváncsi vagyok ezzel a magassággal betosszák-e CB-be NFL-be
Btw, Roystert csak megérte csapatba kiabálnom mi? 😀 Mennyi esélyt láttok, hogy jövőre vele kezdtek?

több mint 12 éve
sapka Washington Commanders 6 608 — sapka
doughty biztos cut, mert katasztrófa, kell drafton találni egy safetyt, és ennyi a probléma. mondjuk messze nem ez a legégetőbb offseason probléma 😊a.kacsa
a QB kérdésen illetve a lyukas secondaryn, aminek a sok sérült safety is része nem nagyon van, esetleg az OL
ha mind kötél szakad megnéznék egy igazi playmaker safetyt a draftról, azt az LSU-s srácot, akinek méhészborz a beceneve 😛, de én még bízok Landryben :rolleyes:

nexion: ezt apeszos szereti kihangsúlyozni, illetve ő is 😂

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 12 éve
nexion218 3 983 — Washington Gyapotkombájnz fan
doughty biztos cut, mert katasztrófa, kell drafton találni egy safetyt, és ennyi a probléma. mondjuk messze nem ez a legégetőbb offseason probléma 😊a.kacsa
Hát, ha az lenne a mérce, hogy katasztrófa-e vagy sem, akkor már régen nem a csapatnál lenne! 😀 Én kitartok amellett az elmélet mellett, hogy ő az egyetlen, aki képes Apu (vagy Kyle?) nemiéletébe életet lehelni, így kirobbanthatatlan... 😂

"I'm gonna fuck you 'till you love me, faggot!" - Mike Tyson
több mint 12 éve
a.kacsa Seattle Seahawks 1 288 — Champions!
doughty biztos cut, mert katasztrófa, kell drafton találni egy safetyt, és ennyi a probléma. mondjuk messze nem ez a legégetőbb offseason probléma 😊
több mint 12 éve
nexion218 3 983 — Washington Gyapotkombájnz fan
Hát ez besz@rás :o :

According to ESPN 980 Washington's Chris Russell, Redskins ILB Rocky McIntosh "stuffed his bed with pillows/blankets to make it look like he was in and not breaking curfew" during the team's trip to Philadelphia.
"It did not work," according to Russell. Perhaps things would have turned out differently had McIntosh had his parents call coach Mike Shanahan and ask permission to stay out later. McIntosh will be playing elsewhere in 2012.Robilluma
Jeeez.... Teljesen mindegy, sehogyse lett volna itt jövőre... A Landry témát már én is feszegettem, jó játékosnak tartom, de az oldalvonal mellett "bézbólsapiban" nem sok hasznát vesszük, ugyanúgy Doughty "játszik", mintha Landry nem is lenne a csapatnál. A többieknél meg nem tudom... Golston nagyon nem hagyott mély nyomokat, Gano meg kb. Grossman kategória, kissé Janus arcú, mert az 59 yard az nem semmi, de ugye sokkal könnyebb FG-k kihagyása miatt meccsek mentek el rajta. Fletcher nem kérdés, hogy maradjon és Montgomery meg a cifranevű LG is (viszonylag) jól muzsikált...

"I'm gonna fuck you 'till you love me, faggot!" - Mike Tyson
több mint 12 éve
Robilluma Pittsburgh Steelers 2 907 — Whatever it takes
Hát ez besz@rás :o :

According to ESPN 980 Washington's Chris Russell, Redskins ILB Rocky McIntosh "stuffed his bed with pillows/blankets to make it look like he was in and not breaking curfew" during the team's trip to Philadelphia.
"It did not work," according to Russell. Perhaps things would have turned out differently had McIntosh had his parents call coach Mike Shanahan and ask permission to stay out later. McIntosh will be playing elsewhere in 2012.


If you are looking for the identity of the Steelers franchise in 2013, just stop it.
- 2013 Pittsburgh Steelers running game: 86,4 yard/game, 27th in the league (3,5 y/c, 29th).
- 2013, Steelers@Patriots 31-55, 610 total yards by the Patriots. More points and more yards than any team ever had amassed against a Steelers franchise in business now for 81 NFL seasons.
- The Steelers' run defense allowed 115,6 yards per game (4,3 y/c) in 2013.
WAKE UP TOMLIN!
több mint 12 éve
sapka Washington Commanders 6 608 — sapka
gano landry menjen mindenképp. többivel meg ahogy esik úgy puffan 😊a.kacsa
Gomest kezdetnéd?
csak mert a szezon közepére a Dougthy-Gomes safety álompár a jól zónázó cornerekkel, olyan 2-3 big playt jelentene random ellenfél ellen :rolleyes:

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 12 éve
a.kacsa Seattle Seahawks 1 288 — Champions!
gano landry menjen mindenképp. többivel meg ahogy esik úgy puffan 😊
több mint 12 éve
sapka Washington Commanders 6 608 — sapka
ezen felül, elég nehéz offseason lesz az FA-n, a védelemből kapásból lejár Landry-Fletcher-Carriker-Golston
támadóktól, Montgomery-Lichtsteiger-Hightower-Davis; és Gano is 😀

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 12 éve
sapka Washington Commanders 6 608 — sapka
beírom a köv szezon scheduleját, nagyon kemény lesz;
otthon: Atlanta-Carolina-Baltimore-Cincinnati-Minnesota
idegen:New Orleans-Tampa-Cleveland-Pittsburgh-Rams
+saját csoport; 5 playoff résztvevő, saját csoporttal együtt 6; és 6 negatív mérlegű csapat
idei sorsolás könnyebb volt ennél jóval; a Minnesotával pedig minden évben játszunk... és kikapunk

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 12 éve
sapka Washington Commanders 6 608 — sapka
Sztem hozzátok el Flynn-t a Packerstől (most magunk ellen beszélek 😛 ) persze nála kérdés mennyi függ a rendszertől.dande
volt róla szó korábban, és nem lenne rossz, az LSU-ra járt tudja mit jelent nyerni, van kialakult játéka, kérdés el tudják e hozzánk képzelni így, vagy inkább rookie, nekem továbbra is tetszene egy legfeljebb második körért :rolleyes:

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 12 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 41 104 — Így remélem megfelelek nektek.....
Sztem hozzátok el Flynn-t a Packerstől (most magunk ellen beszélek 😛 ) persze nála kérdés mennyi függ a rendszertől.
több mint 12 éve
sapka Washington Commanders 6 608 — sapka
1. indianapolis-2
2. st louis-2
3. minnesota-3
4. tampa bay-4
5. cleveland-4
6. washington-5
7. jacksonville-5
8. miami-6
9. carolina-6
10. buffalo-6
sapka
úgy tűnik kialakult a végső sorrend, lehet a cleveland nyer, de azt nem hinném 😊
ezt a colts-rams dolgot elnéztem korábban, nem tudtam ha vesztenek mindenképp 1/1-re ugrik az indy.
vagy 5. vagy 6. hely lesz az igazi, akkor most kényelmesen pár hónapig PO csatákat lehet nézni, és fotelmanagerkedni 😊 , ezt utóbbit szeretem. Viharvert egy szezon lett ez, már sajnálom, hogy ilyen jól indult, és isten mentsen Jonestól, ha kijön, mert ő lesz Grossman 2.0.
azt hiszem 1/1 luck és 1/2 LT lesz, azt hiszem egyelőre a top prospect ott Kalil
ha most nyerne a cleveland mindenképp tradelnie kell a QB-ért, kár hogy nem jött ki Barkley, lehetségesnek tartok egy feltradet az 1/3ra, meglátjuk, az idei draft nagyon sokat fog jelenteni.

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 12 éve
agent T Washington Commanders 815 — 'Skins (& Sens) fan
Helló, még itt vagyok, BUÉK mindenkinek 😊

Braves on the warpath!!!

Leszarom, hogy elment Daniella Heatley, akkor is hajrá Ottawa Senators 😊
több mint 12 éve
Hollywood San Francisco 49ers 172
Jó kis eszmefuttatás, Sapka!

Azt írtad, hogy az első 8 csapatból 4-nek kellhet QB (Colts/Bucs/Browns/Skins). Egyet is értek a köv. megjegyzésekkel:
- Tampa Bay: ott van Freeman és ő marad is, nem kell nekik másik QB. Ők biztosan nem húznak QB-t. Az idei éve szar
volt, de az előtte lévő nem és nagy potenciál van benne.
- Miami: ne felejtsük ki őket, nekik iszonyatosan kell QB… hacsak nem mennek tovább Moore irányításával (bírom Moore-t, de nem hinném, hogy vele mennének tovább)
- Kansas City: kérdés, hogy lépnek-e valamit QB ügyben
- Cleveland: csípem Colt-ot, de nagy kérdés mi lesz vele… tényleg Holmgren kezében vannak most a lapok, amikre mindenki kíváncsi.

2 top QB + Flynn és ... ?
- Luck
- Griffin
- Flynn (én is úgy vélem, hogy ő a top veterán, akit elvihet más csapat)
- Kérdés, hogy ki lesz majd idén egy Andy Dalton…

Bradford ügyben konzultáltam Süti kollégával a Rams-tól. Idéznék tőle: "Samet nem fogjuk elküldeni, mert akkor menne egy rakás pénz a kukába amilyen szerződése van... meg nehogy már egy rookie of the year-t ki kelljen rakni"
- A szerződése: 6 év, $78 millió ($50 millió garantált).
- Tavaly dobott 3500 yardot, 18TD-t, ami figyelemre méltó, bár az a gond, hogy sérülékeny.

Shanny: ahogy írtad, fogy a türelem és Shanny is tudja, hogy jövőre villantania kell, mert kivágják. A sarokba szorított edző pedig gondolkodhat úgy, hogy „utánam az özönvíz”. Azt akarom mondani, hogy meglép egy feltrade-t, lehet odaadva sok pick-et érte, mondván, ha bejön, nyertem, ha nem akkor az már a következő edző gondja (Pl. beáldoz 1-2 komoly pick-et a mostani, illetve jövőbeni drafton… majd anyázik miatta a köv. coach).
több mint 12 éve
sapka Washington Commanders 6 608 — sapka
1. st louis
2. indianapolis
3. minnesota
4. tampa bay
5. cleveland
6. washington
7. jacksonville
8. miami
sapka
Hollywood, ha már elkezdted a számolgatást, csatlakozok; kb így nézhet ki majd a végső sorrend.
Ebből a 8-asból kellhet maximum 4nek QB (browns, skins, colts, tampa). Van ugye két top rookie Luck és Griffin, ezen kívül Flynn-nél látok esélyt; Bradford (de ő nem számít, mert akkor is 4), Mccoy válthat még csapatot, esetleg Manning, de ő minden esetben nagy melléfogás lenne.
Kétféle szcenáriót tartok elképzelhetőnek jelenleg, akar e a Browns Qb-t vagy sem.

Ha akar akkor valószínűleg felugrik 1/1-re vagy elhozzák Bradfordot; mindkét esetben kimegy Luck 1/1-re. Szerintem a Colts nem merne Manning után bevállalni egy ekkora stílusváltást Griffinnel, bölcs lenne tőlük egy letrade! és akkor szabadáras lesz RGIII; nem tudom érne-e ő ennyit, hogy ide fel lehessen ugrani. Mert biztosan nagyon komoly árat fognak kérni érte. Ha nem megy érte a Washington, biztos, hogy más menni fog, pl. szinte hasonlóan kész csapatok Chiefs akár...
Ha kimenne így, akkor várhatóan elspájzolnak Shanahanék még egy második kört, mint tavaly.

Másik eset, ha a Browns ad még egy évet Mccoynak, vagy az Fa-ról elhalásznak valakit (kit? 😊), ekkor is nagy teher lenne a Ramsnek az 1/1, mert Bradfordot, mint 1/1est el kell sózniuk áron alul, mert 1/1-re nem tudom elképzelni, hogy ne Luckot vigyék el. Ebben az esetben egy jó tradet megérhetne Bradford, de 2 éve volt 1/1 még áron alul is megkérnék az árát. Ha nem rántják be Luckot és maradnak Bradforddal, a Colts biztosan elrakja Luckot. Ekkor vagy elrakja a Tampa 1/4re RG-t vagy megint egy szabadáras szituáció lenne, a helyért, ez itt reálisnak tűnik, csak azt nem tudom mi be mernénk e vállalni a jelenlegi offenzív edzői stábbal (tippre:nem)
Azt tudom itt is elképzelni, hogy lefelé trade és Jones, ha kijön, esetleg második kör Tannehill, ha ő lesz A második körös.

Azt látom, illetve sejtem, hogy az egész drafton mindenki Holmgrenre fog várni, mit szeretne igazából. De úgy gondolom sehogysem jutna Qb nekünk a draftról, csak komoly áldozatokkal, és nem tudom szabad e ennyit áldozni. Grossmannek nem adhat az öreg még egy évet, mert az biztosan az állásába kerülne, szóval én elkezdek barátkozni Flynnel. 😊 Vagy egy nem olyan elit Qb-val a draftról, de akkor megint inogna a szék, mert Snyder nem az a tipikus 4-5 évet várok, hogy legyen valami tulaj, 3 évet beszéltek meg, ha nem történik semmi újra robbantás és építkezés lesz. Érdekes kérdés még, számomra, hogy Kyle-t kirúgják e...

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 12 éve
Hollywood San Francisco 49ers 172
A nagy kérdés az ugye, hogy a drafton marad-e a helyén a csapat és ott választ valakit vagy trade felfele.
Kérdés, hogy Shanny marad-e. Én szeretném, hogy maradjon, mert elkezdett valamit... igaz kicsit megbocsáthatatlan ez a Grossman/Beck fiaskó... szóval ha marad, akkor ott lesz rajta a nyomás, hogy szerezzen egy új QB-t akiben lehet hinni. Ott van a nyomás Snyder-en is, mert jövőre nem lehet egy újabb vesztes szezon. Szóval a kényszer nagy úr... és talán lesznek annyira elkeseredettek, hogy egy esetleges feltrade alkalmával túl is fizetik a pick-et (ha lehet) legyen az Luck vagy Griffin.

Az elől draftoló csapatok közül a Colts/Dolphins... Browns hármasnak kell QB. Browns kérdés persze. Chiefs és Seahawks is esélyes... szóval ha Rams marad elöl, akkor elképzelhető még egy licit verseny is akár.
több mint 12 éve
sapka Washington Commanders 6 608 — sapka
A listán így feljebb került Landry Jones, de amennyire tudom ő nincs Luck/Griffin/Barkley szintjén.Hollywood
szerintem sincs, sőt a helyében maradnék egy évet még, jövőre csak jobb lehet.

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 12 éve
Hollywood San Francisco 49ers 172
Hollywood
ki a harmadik top QB?sapka
Andrew Luck és Robert Griffin III mellett Matt Barkley-t írtam volna, de most látom, hogy marad suliban és nem jön ki a 2012-es drafton. A listán így feljebb került Landry Jones, de amennyire tudom ő nincs Luck/Griffin/Barkley szintjén.
több mint 12 éve
Stez SMU Mustangs 43 248 — Whoops, looks like something went wrong.
Luck, Griffin, Luck

több mint 12 éve
sapka Washington Commanders 6 608 — sapka
Hollywood
ki a harmadik top QB?

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 12 éve
Hollywood San Francisco 49ers 172
Még 1 meccs aztán új QB, Kánaán? 😊Amadeus91
ez nem lesz egy egyszerű menet!sapka
Nem voltam fent itt régóta, de néztem a meccseket!
Iszonyatosan érdekes lesz a draft (már megint) 😊 Shanny a 2011-es drafton elkövette azt a hibát, hogy nem húzott QB-t. Most mindenképpen kell ugye, ez tény. Feltrade vagy akkor húz valakit amikor a Redskins-re kerül a sor... ha feltrade, akkor hova, milyen ellenértékkel... megannyi scenario. Eddig úgy néz ki, hogy 3 top QB van, de ez még alakul.

Fontos ugye, hogy a rookie salary-k megfogásával az első pick-ek értéke/fontossága kicsit átalakult, hisz nem kell 50-60 milliókat fizetni.