Washington Commanders

28 feliratkozó

több mint 12 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
Shannynek még van három idénye, ebből kettőt szvsz biztos kitölt... Tavaly a defense idén az offense fejlesztése következhet, a durranást szerintem 2013-ra várják. Griffinért én is felmennék, bár sokba fájhat az nekünk... Én nem bízok Flynnben, akárkinek is a cseréje.
több mint 12 éve
a.kacsa Seattle Seahawks 1 288 — Champions!
nagyon csodálkoznék ha nem mennénk fel griffinért. főleg newtont látva. meg is értem, mert snydernek kell egy nagy durranás, shannyt meg ugyis kirugják, ha nem lesz hatalmas javulás, így meghúzza, azt max jól sül el
több mint 12 éve
nexion218 3 983 — Washington Gyapotkombájnz fan
Ez a draft jóslás nem annyira az én asztalom, de az nagyon meredek, hogy Flynn plusz egy rookie QB? Nyilván nem egy nagymenő, hanem mondjuk letrade és a legmagasabb pickekkel jöhetne QB+SS vagy QB+CB. Már csak azért jutott eszembe a Flynn plusz rookie, mert Rex FA és sztem ha rajtunk múlik az is marad, Beck-nek ugyan van 2012-re szerződése, de nem lepne meg a cut, ami lényegében QB nélkül hagyna minket, ez a Jonathan Crompton pedig nem tudom, mi fán terem...nexion218
látom biztosra mennél ezzel a QB helyzettel, szerintem ez úgy lenne elképzelhető, hogy egy kései körben behúzni egy prospectet; a neveket innen érdemes megnézni http://walterfootball.com/draft2012QB.php (báár ezek az előrejelzések nem pontosak, de elhelyezni őket nagyjából lehet), szóval lesznek izgalmas emberek akiknek kell a türelem, mert vagy nem pro felállásban játszottak, esetleg túl alacsonyak is még... és ha Flynn mégsem annyira jó, akkor két év múlva akár bármi lehet, de ehhez kell olyan edzői gárda az offense oldalán, akik képesek kinevelni valakit, pontosabban elkezdeni..., sajnos ebben egyáltalán nem vagyok biztos, hogy megvan.sapka
Igazság szerint az az a poszt, ami nem need vagy gyenge depth állapotban volt, hanem a nevetséges határát súrolta esetenként, szóval ezért mennék ennyire tutira. Lenne egy olyan QB, aki képes NFL csapatot irányítani és ha nem is maga a tökély, de elegendő időt és lehetőséget adna arra, hogy megformáljuk a saját emberünket. Már persze ha nem ilyen one-hit-wonder ez a Flynn, nem ismerem, hogy a 6 TDs beugrómeccsen kívül mit művelt, de nyilván MVP QB cseréje nem kéne teljesen kutyaütő legyen...

"I'm gonna fuck you 'till you love me, faggot!" - Mike Tyson
több mint 12 éve
sapka Washington Commanders 6 608 — sapka
Ez a draft jóslás nem annyira az én asztalom, de az nagyon meredek, hogy Flynn plusz egy rookie QB? Nyilván nem egy nagymenő, hanem mondjuk letrade és a legmagasabb pickekkel jöhetne QB+SS vagy QB+CB. Már csak azért jutott eszembe a Flynn plusz rookie, mert Rex FA és sztem ha rajtunk múlik az is marad, Beck-nek ugyan van 2012-re szerződése, de nem lepne meg a cut, ami lényegében QB nélkül hagyna minket, ez a Jonathan Crompton pedig nem tudom, mi fán terem...nexion218
látom biztosra mennél ezzel a QB helyzettel, szerintem ez úgy lenne elképzelhető, hogy egy kései körben behúzni egy prospectet; a neveket innen érdemes megnézni http://walterfootball.com/draft2012QB.php (báár ezek az előrejelzések nem pontosak, de elhelyezni őket nagyjából lehet), szóval lesznek izgalmas emberek akiknek kell a türelem, mert vagy nem pro felállásban játszottak, esetleg túl alacsonyak is még... és ha Flynn mégsem annyira jó, akkor két év múlva akár bármi lehet, de ehhez kell olyan edzői gárda az offense oldalán, akik képesek kinevelni valakit, pontosabban elkezdeni..., sajnos ebben egyáltalán nem vagyok biztos, hogy megvan.

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 12 éve
nexion218 3 983 — Washington Gyapotkombájnz fan
Üdv köztünk! Végre nem "csak öten" vagyunk.. 😀apeszos
nem is öt 😛, te-nexion-agent T- Bjoca-a. kacsa-Red-Hollywood(bár rajta csodálkozok hogy eltűnt)-jvic-meg én
9-10 (mert valaki úgyis kimaradt)

üdv mate90, jól tetted, hogy megtörted a csendet; az a baj a WR drafttal, hogy nagyon sokan vannak rosteren, és van 2-3 rookie is, és 2-3 veterán is. Maximum Blackmont érné meg draftolni, de ő nem fog benntmaradni 1/6-ig szerintem.
A CB nem lenne butaság, ha nem hozunk Qb-t, talán Kirkpatrick...
de ha jön Flynn én megpróbálnám DeCastrot (OG), nem tudom érne e ennyit, de egy letrade továbbra is nagyon játszana; ja egyébként safetyt hoznék ha lehetne!!sapka
Azért írtam idézőjelbe... 😛 Azt hiszem Tomeee egyik cikkében írta még az év elején -mármint 2011-ben- az öt 'skins drukkert.
A receivereket én is hagynám, nem ez lenne a legégetőbb... a rookiek jók lesznek az új idényben, Paul pl. kifejezetten jó anyag, és Hankersonból is lehet valami, pont a sérülésekor kezdett beindulni. Én nem vagyok odáig Matt Flynnért, és nem kell felmenni Griffinért sem most hogy elvileg Osweiler is lesz. Én bízom az öregben, a 2011-es rookie class is jó volt, szerintem nem kicsit. Szóval első körben QB. Ha mégis Flynn, vagy FA QB lesz, akkor elsőre én is az O falat favorizálom, mert a def elég jól elmuzsikált azért, ellentétben a támadókkal.apeszos
Ez a draft jóslás nem annyira az én asztalom, de az nagyon meredek, hogy Flynn plusz egy rookie QB? Nyilván nem egy nagymenő, hanem mondjuk letrade és a legmagasabb pickekkel jöhetne QB+SS vagy QB+CB. Már csak azért jutott eszembe a Flynn plusz rookie, mert Rex FA és sztem ha rajtunk múlik az is marad, Beck-nek ugyan van 2012-re szerződése, de nem lepne meg a cut, ami lényegében QB nélkül hagyna minket, ez a Jonathan Crompton pedig nem tudom, mi fán terem...

"I'm gonna fuck you 'till you love me, faggot!" - Mike Tyson
több mint 12 éve
sapka Washington Commanders 6 608 — sapka
most ránéztem kicsit a lejáróra FA-kra, és azt is el tudnám képzelni, hogy mindenkit visszaigazolunk, továbbá odadobnék Carl Nicksnek egy maximumot 😊, és más senkit, valamint az idei draftot odaadni Griffinért, és így várni a köv szezont.
(de az nagy hiba lenne a Saintstől ha nem tartanák meg, akármennyit ajánlanak neki mások)

Osweilerrel kapcsolatban: a mostani januári előrejelzések, kb. 4-5. körre várják, nem azt mondom, hogy Hörinek nem lesz igaza, és combine-válogatásokon kinövi magát az első kör környékére, de személy szerint óvatosan bánnék vele, nem ő a dekralárt harmadik számú Qb prospect, de még ötödiknek sem nagyon mondanám.

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 12 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
Üdv köztünk! Végre nem "csak öten" vagyunk.. 😀apeszos
nem is öt 😛, te-nexion-agent T- Bjoca-a. kacsa-Red-Hollywood(bár rajta csodálkozok hogy eltűnt)-jvic-meg én
9-10 (mert valaki úgyis kimaradt)

üdv mate90, jól tetted, hogy megtörted a csendet; az a baj a WR drafttal, hogy nagyon sokan vannak rosteren, és van 2-3 rookie is, és 2-3 veterán is. Maximum Blackmont érné meg draftolni, de ő nem fog benntmaradni 1/6-ig szerintem.
A CB nem lenne butaság, ha nem hozunk Qb-t, talán Kirkpatrick...
de ha jön Flynn én megpróbálnám DeCastrot (OG), nem tudom érne e ennyit, de egy letrade továbbra is nagyon játszana; ja egyébként safetyt hoznék ha lehetne!!sapka
Azért írtam idézőjelbe... 😛 Azt hiszem Tomeee egyik cikkében írta még az év elején -mármint 2011-ben- az öt 'skins drukkert.
A receivereket én is hagynám, nem ez lenne a legégetőbb... a rookiek jók lesznek az új idényben, Paul pl. kifejezetten jó anyag, és Hankersonból is lehet valami, pont a sérülésekor kezdett beindulni. Én nem vagyok odáig Matt Flynnért, és nem kell felmenni Griffinért sem most hogy elvileg Osweiler is lesz. Én bízom az öregben, a 2011-es rookie class is jó volt, szerintem nem kicsit. Szóval első körben QB. Ha mégis Flynn, vagy FA QB lesz, akkor elsőre én is az O falat favorizálom, mert a def elég jól elmuzsikált azért, ellentétben a támadókkal.
több mint 12 éve
sapka Washington Commanders 6 608 — sapka
Üdv köztünk! Végre nem "csak öten" vagyunk.. 😀apeszos
nem is öt 😛, te-nexion-agent T- Bjoca-a. kacsa-Red-Hollywood(bár rajta csodálkozok hogy eltűnt)-jvic-meg én
9-10 (mert valaki úgyis kimaradt)

üdv mate90, jól tetted, hogy megtörted a csendet; az a baj a WR drafttal, hogy nagyon sokan vannak rosteren, és van 2-3 rookie is, és 2-3 veterán is. Maximum Blackmont érné meg draftolni, de ő nem fog benntmaradni 1/6-ig szerintem.
A CB nem lenne butaság, ha nem hozunk Qb-t, talán Kirkpatrick...
de ha jön Flynn én megpróbálnám DeCastrot (OG), nem tudom érne e ennyit, de egy letrade továbbra is nagyon játszana; ja egyébként safetyt hoznék ha lehetne!!

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 12 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
Üdv köztünk! Végre nem "csak öten" vagyunk.. 😀
több mint 12 éve
Mate90 34 — Megfigyelő
Üdv. mindenkinek! Már régóta követem a fórumot, de még nem írtam hozzá. Gondoltam, hogy most megtöröm a csendet 😊 4 éve nézem ezt a sportot és azonnal a Redskinsnek kezdtem el szurkolni. Sajnos eddig csak lehangoló szezonok voltak, bár idén a defense részéről rengeteg biztató dolgot láttam a jövőre nézve. Ti hogy látjátok, melyik posztra és kit kellene elhozni az első körben? Én vagy CB-t vagy WR-t draftolnék először és elhoznám Flynn-t a Packerstől. :cool: Nekem jobb döntésnek tűnik ő, mint feltradelni Griffinért :rolleyes:
több mint 12 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
Raheem Morris dolog összejött, szerepét még nem olvastam, de az már hivatalos, hogy csatlakozik a Redskins edzői stábjához. Jó fogás, még ütősebb lesz ez a védelem.

Már az is biztos, hogy DB coach lesz.Deny
Akkor most nagy levegőt vettem... Örülünk Vincent..
több mint 12 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
Raheem Morris dolog összejött, szerepét még nem olvastam, de az már hivatalos, hogy csatlakozik a Redskins edzői stábjához. Jó fogás, még ütősebb lesz ez a védelem.

Már az is biztos, hogy DB coach lesz.
több mint 12 éve
sapka Washington Commanders 6 608 — sapka
végre volt egy kis időm, bepótoltam az elmaradásom (na nem a topik olvasásában kellett!!) a híreket tekintve.
ahogy látom Nektek sem volt több szabadidő/pangás van

egész sok dolog történt, bár a keretet már megbeszéltük kb.; de ez az OC poszt még egészen foglalkoztat (amelyre egészen kis esélyt látok, hiszen az edzői gárda az egyetemi prospecteket készíti fel, bár ez elég jó lesz draftolás szempontjából... természetesen Tannehill megsérült az elején; biztos Höri megvudúzta, hogy bejöjjön ez az Osweiler-es dolog, aki vagy szereti az értelmetlen tetoválásokat, vagy gyenge volt nyelvtanból...)

szóval van egyszer a bukott nfl HC/OC-k: egyrészről a nemrég kirúgott Hue Jackson (aki szerintem top kordinátornak számít), Haley, aki talán egy kis kategóriával gyengébb, de nagyon különbözőek, Sparano sajnos már kiment. Oc-k közül szóba jöhetne nálam Schottenheimer is; bár tudom sokan nem kedvelik, de én bíznék benne.

A másik véglet lenne a feltörekvő NCAA koordinátorok, akiknek kevésbé kiforrott NFL ready rendszerük okán..., nem most lenne itt az idő erre a végletre nyúlni. De jobban ismerhetik az új Qb-t, ha lesz.

Illetve 2 nehezebb út is van; kipróbált jelenleg NCAA HC/OC, aki nem is tudom 'levezet' az egyetemen, kicsit beleböngészve ennek alapján a névsorokba, nem sok olyan személy lenne akit vissza lehetne csábítani, egyrészt kevesebbet keresne, és lenne egy OC guru főnöke is, ez max. valami szoros Shanahan family kötődés lehetne. Bár ha összejönne ez a Morris DB coach deal, akkor akár ez is meg tudna valósulni. (a bizonyos ebéd után nem érkezett több hír felőle...)
Másik lehetőség átcsábítani valakit egy másik csapattól, kvázi lehetetlen, de ki tudja...

Kit látnátok szívesen?

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 12 éve
sapka Washington Commanders 6 608 — sapka
mivel Shanny 6 senior bowlert vitt tavaly, idén ő edzi a déli csapatot 😊 (Tannehill is ott lesz)Höri
azért nem sok lehetőség volt a negatív mérlegű csapatok közül, ahol nem volt semmiféle komolyabb mozgás a staffban

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 12 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
mivel Shanny 6 senior bowlert vitt tavaly, idén ő edzi a déli csapatot 😊 (Tannehill is ott lesz)

több mint 12 éve
Hollywood San Francisco 49ers 172
azért a pocket presence nem egyenlő, hogy tud futni, de értem mire célzol! bár csak annyi upside-ot látok nála, hogy gyanúsan kilát a tackle felett is, ez elég nagy előny szerintem.

nem lenne ő olyan rossz ide, de én már letettem a voksom Tannehillre 😛sapka
Még jó hogy kilát, -mint ahogy Höri felhívta rá a figyelmemet- nagyobb mint BigBen... És ekkora termettel szaladgál. Én azért nem szeretnék még egy idényt a Grossman-Beck párossal. Inkább rookie. Ilyen idényt tudunk produkálni egy rookie-val is, mint az idei...apeszos
Apeszos jól mondod és egy rookie-ban még lehet hinni, ez is egy döntő dolog. Neki még van esélye, lehet jó és rossz is akár... de az esély megvan.
több mint 12 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
azért a pocket presence nem egyenlő, hogy tud futni, de értem mire célzol! bár csak annyi upside-ot látok nála, hogy gyanúsan kilát a tackle felett is, ez elég nagy előny szerintem.

nem lenne ő olyan rossz ide, de én már letettem a voksom Tannehillre 😛sapka
Még jó hogy kilát, -mint ahogy Höri felhívta rá a figyelmemet- nagyobb mint BigBen... És ekkora termettel szaladgál. Én azért nem szeretnék még egy idényt a Grossman-Beck párossal. Inkább rookie. Ilyen idényt tudunk produkálni egy rookie-val is, mint az idei...
több mint 12 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
tuti első kör!

Osweiler 15 meccsen volt kezdő, ezért nyers a játéka, de mivel a QB-ra idén is hatalmas igény van és kicsi felhozatal, bejelentkezett mint tavaly Gabbert (1/10). Ráadásul Osweilernek még tehetsége is van, nem csak jó neve és fizikai adottságai.Höri
Ennyivel jobbnak tartod a tavalyi Mallettnél?Schleck
Mallett egy szobor. Apeszos is megmondja, Osweiler tud szaladni.
Mallett egy redneck. Osweiler nagydumás.
Mallettben kisebb az upside és öregebb is. Ez mind2 faktor.

Nem volt jobb játékos nála, de prospectként sokkal értékesebb.Höri
Értem, köszi!

több mint 12 éve
sapka Washington Commanders 6 608 — sapka
azért a pocket presence nem egyenlő, hogy tud futni, de értem mire célzol! bár csak annyi upside-ot látok nála, hogy gyanúsan kilát a tackle felett is, ez elég nagy előny szerintem.

nem lenne ő olyan rossz ide, de én már letettem a voksom Tannehillre 😛

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 12 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Höri, remélem azért nem akartad senkivel sem elhitetni, hogy Osweiler első körös lesz 😛
bár csak 1 meccsét láttam, ( :rolleyes😊, nagyon sokat kellene csiszolni még rajta, hogy kezdőbe kerülhessensapka
tuti első kör!

Osweiler 15 meccsen volt kezdő, ezért nyers a játéka, de mivel a QB-ra idén is hatalmas igény van és kicsi felhozatal, bejelentkezett mint tavaly Gabbert (1/10). Ráadásul Osweilernek még tehetsége is van, nem csak jó neve és fizikai adottságai.Höri
Ennyivel jobbnak tartod a tavalyi Mallettnél?Schleck
Mallett egy szobor. Apeszos is megmondja, Osweiler tud szaladni.
Mallett egy redneck. Osweiler nagydumás.
Mallettben kisebb az upside és öregebb is. Ez mind2 faktor.

Nem volt jobb játékos nála, de prospectként sokkal értékesebb.

több mint 12 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
Höri, remélem azért nem akartad senkivel sem elhitetni, hogy Osweiler első körös lesz 😛
bár csak 1 meccsét láttam, ( :rolleyes😊, nagyon sokat kellene csiszolni még rajta, hogy kezdőbe kerülhessensapka
tuti első kör!

Osweiler 15 meccsen volt kezdő, ezért nyers a játéka, de mivel a QB-ra idén is hatalmas igény van és kicsi felhozatal, bejelentkezett mint tavaly Gabbert (1/10). Ráadásul Osweilernek még tehetsége is van, nem csak jó neve és fizikai adottságai.Höri
Ennyivel jobbnak tartod a tavalyi Mallettnél?

több mint 12 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Höri, remélem azért nem akartad senkivel sem elhitetni, hogy Osweiler első körös lesz 😛
bár csak 1 meccsét láttam, ( :rolleyes😊, nagyon sokat kellene csiszolni még rajta, hogy kezdőbe kerülhessensapka
tuti első kör!

Osweiler 15 meccsen volt kezdő, ezért nyers a játéka, de mivel a QB-ra idén is hatalmas igény van és kicsi felhozatal, bejelentkezett mint tavaly Gabbert (1/10). Ráadásul Osweilernek még tehetsége is van, nem csak jó neve és fizikai adottságai.

több mint 12 éve
sapka Washington Commanders 6 608 — sapka
Höri, remélem azért nem akartad senkivel sem elhitetni, hogy Osweiler első körös lesz 😛
bár csak 1 meccsét láttam, ( :rolleyes😊, nagyon sokat kellene csiszolni még rajta, hogy azonnal kezdőbe kerülhessen

jaigen és hála az égnek nem jön ki Landry Jones, nem fogjuk behúzni az köv. Grossmant...
Most kibékülnék egy letrade+második körös QB-val, ha kihúzzák előttünk Griffint, fel nem mennék érte :/

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 12 éve
Hollywood San Francisco 49ers 172
Billss tuti nem draftol QB-t, hacsak ki nem vágják Fitzpatrickot, nagy lóvét kapott ahhoz. MarioAna
Fitz a szezon első felében jó volt, utána nem... én csípem, de kicsit rezeg a léc... ezt olvastam SI-COM-on:

The Bills have until the seventh day of the next league year, March 19, 2012, to exercise a clause in the contract that will activate the rest of the deal. To activate, the Bills pay him $5 million. If they don't pay, the contract is voided and the Bills owe him nothing ... but he's a free agent then. So after paying him his salary this year plus a $10 million bonus, the Bills would be able to move on. Not sure they're even thinking of that yet, but the way he and the team have played in the last two months, you have to think it'll be an offseason consideration.

A lényeg, hogy a köv. szezon 7. napjáig kell döntenie a csapatnak és aktiválni a szerződésének a további részét, vagyis a Bills fizet $5 milliót. Amennyiben nem fizetnek, akkor a szerződés semmis és nem tartoznak neki, FA lesz. Miután az idei pénzét + $10 millió bónuszt kifizetnek neki, továbbléphetnek. Szóval okosan van megírva. Bills kilép akkor bukik rajta sokat, de nem $49 milliót.
több mint 12 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
és miben? 😀Höri
Brock - VickJJ
Amennyit én láttam belőle, ő is szeret futkosni... De a tévedés jogát fent tartom.. 😛apeszos
hát ez önmagában elég kevés.

Osweiler NFL hasonmása Ben Roethlisberger ha mondani kell valakit.