Washington Commanders

28 feliratkozó

több mint 12 éve
a.kacsa Seattle Seahawks 1 288 — Champions!
1/4re mit vársz? uzsipénzért írnak alá az emberek? 😊
több mint 12 éve
sapka Washington Commanders 6 608 — sapka
Williams miért nem?apeszos
10 milliót keresett!, ez magasan a legtöbb a csapatnál, a második legmagasabb Fletcher aki 7et keresett, ezen kívül sokat sérült, és bár hiszek benne hogy ő a jövő LT-je nálunk, de ezzel a 4 mecces eltiltással, ami után, ha egyszer pozitív mintát ad elmeszelik 1 évre, jelentősen csökkent az 'értéke'.

Nekem kicsit erős, hogy neki fizetünk a legtöbbet. Akit még elfelejtettem az Brown, ő is valami 5M körülit von el a capből, szintén nagyon soknak érzem.

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 12 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
Számolgattam kicsit a jövő évi capet, és erre jutottam:
Az idei számok alapján hozzávetőlegesen 101 millió foglalt, (ami nem is sok!), ha ebből levonom a jövő évi lejárókat miszerint: -csak a nagyobb tételekkel számolva- Fletcher(7M), Landry(5,6), Carriker (1,4), Hightower (1,2), Grossman( 1,15), Davis(0,9), Rocca(0,7), és ennél csak kevesebb van, szóval olyan 80M-85M között állna a csapat összfizetése. Ebben benne van pár monstrumszerződés: TW(10M!!!), Atogwe(7,9), Cooley (6,1); akik biztosan nem tudtak ennek megfelelő teljesítményt hozni. Ugyanakkor nincs benne igazi QB fizetés sem.
Szóval a piacra marad, olyan 50 millió körüli elköltendő összeg. Ebből kell adni Fletchernek egy tavalyihoz hasonlót-Davisnek egy 6M körülit, szóval hozzávetőlegesen 20 millióért mindenkit vissza is lehetne hozni, aki fontosabb volt idén, úgy, hogy nem kell senkit sem 'megvágni'. Tehát ugyanúgy lenne egy 30 milliós rés a plafon és az aktuális összfizetések között, amiből bárkit lehetne hozni, sőt ebbe belefér egy franchise QB fizetés, és bárki mellé...sapka
Williams miért nem?
több mint 12 éve
sapka Washington Commanders 6 608 — sapka
Számolgattam kicsit a jövő évi capet, és erre jutottam:
Az idei számok alapján hozzávetőlegesen 101 millió foglalt, (ami nem is sok!), ha ebből levonom a jövő évi lejárókat miszerint: -csak a nagyobb tételekkel számolva- Fletcher(7M), Landry(5,6), Carriker (1,4), Hightower (1,2), Grossman( 1,15), Davis(0,9), Rocca(0,7), és ennél csak kevesebb van, szóval olyan 80M-85M között állna a csapat összfizetése. Ebben benne van pár monstrumszerződés: TW(10M!!!), Atogwe(7,9), Cooley (6,1); akik biztosan nem tudtak ennek megfelelő teljesítményt hozni. Ugyanakkor nincs benne igazi QB fizetés sem.
Szóval a piacra marad, olyan 50 millió körüli elköltendő összeg. Ebből kell adni Fletchernek egy tavalyihoz hasonlót-Davisnek egy 6M körülit, szóval hozzávetőlegesen 20 millióért mindenkit vissza is lehetne hozni, aki fontosabb volt idén, úgy, hogy nem kell senkit sem 'megvágni'. Tehát ugyanúgy lenne egy 30 milliós rés a plafon és az aktuális összfizetések között, amiből bárkit lehetne hozni, sőt ebbe belefér egy franchise QB fizetés, és bárki mellé...

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 12 éve
sapka Washington Commanders 6 608 — sapka
ha foglalkoztat valakit még a QB-helyzet linkelek egy kis konkrétabb olvasnivalót:
Luck scouting report: http://nflsfuture.com/2012/01/06/andrew-luck-scouting-report/
RGIII s.r.: http://nflsfuture.com/2012/01/06/robert-griffin-iii-scouting-report-2/
Tannehill s.r.: http://nflsfuture.com/2012/01/06/ryan-tannehill-scouting-report/
Osweiler s.r.: http://nflsfuture.com/2012/01/06/brock-osweiler-scouting-report/

Talán ők számunkra a legfontosabbak, de természetesen mindenki megtalálható az említett oldalon.

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 12 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
elment Lou Spanos Lb edző az UCLA-ba DC-nek, kis probléma, hogy DC assistant is volt...
eltűnt egy tapasztalt fontos láncszem a gépezetből, meglátjuk ki jön a helyéresapka
Bassza meg, tudtam hogy valami odaver. Ez nem nagyon hiányzott. Végre jó volt a defense amiben nem kis része volt az LB sornak, erre kiválik egy fontos láncszem. Nagyon remélem hogy nem veti vissza a def-et.
több mint 12 éve
nexion218 3 983 — Washington Gyapotkombájnz fan
Mielőtt elindulna a Tannehill őrület, nézzétek meg az LSU elleni meccsét is. 😛
http://www.youtube.com/watch?v=oXDEzCf3C7Y&feature=relatedBjoca
35/22 és 3 INT, amiből az első simán a WR-é... De ettől függetlenül nekem még mindig tetszik, főleg hogy WR-ként kezdte... Nyilván van még mit tanulnia, de nekem - mint piszok okos "szakértőnek" 😀 - úgy tűnik, hogy közelebb áll egy klasszikus QBhoz a játéka ( ami nekem jobban tetszik, mint a "mérgezett egér" játékstílus ) és csak akkor fut, amikor tényleg kell, akkor viszont jól. Mondjuk változatlanul tartom, hogy college meg draft témában nem vagyok okos... De ha RGIII lesz az emberünk, hát üsse kavics, majd csak megbarátkozom vele is vhogy ... 😂

"I'm gonna fuck you 'till you love me, faggot!" - Mike Tyson
több mint 12 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
Elvileg már egy hete eldőlt, hogy London Fletcher kapja a Bart Starr Awardot Super Bowl előtt (Asomugha és Witten voltak a vetélytársai). Maximálisan megérdemli ő is, ezt még nem Redskins drukkerként is tudom. Pontos indoklásban kitérnek London's Bridge Foundationre, melyet 2003-ban alapított. Ez az alapítvány hátrányos helyzetű kisgyereket támogat, Clevelandtől Washingtonig nagyjából.
több mint 12 éve
sapka Washington Commanders 6 608 — sapka
elment Lou Spanos Lb edző az UCLA-ba DC-nek, kis probléma, hogy DC assistant is volt...
eltűnt egy tapasztalt fontos láncszem a gépezetből, meglátjuk ki jön a helyére

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 12 éve
sapka Washington Commanders 6 608 — sapka
Barkley nem megy a draftra vagy mi,őt nem lehet bevenni a Tannehill és RGIII mellé?? 😊smate21
bizony nem megy...; nagyot lehetett volna vele nyerni (elméletileg)

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Barkley nem megy a draftra vagy mi,őt nem lehet bevenni a Tannehill és RGIII mellé?? 😊
több mint 12 éve
sapka Washington Commanders 6 608 — sapka
végre írtak róla valamit, ezt feszegettem egy pár ?hete?; hogy udfa rookie a srác, és egészen jó http://www.redskins.com/news-and-events/article-1/Smith-Stepped-Up-Against-Elite-Pass-Rushers/f6d7c071-fdf1-4035-9cb7-161943ce5228?utm_source=twitterfeed&utm_medium=twitter

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 12 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
Sajnos két alapemberünkre rájárt idén a rúd, Moss kva sok labdát ejtett el, Hall pedig túl sokat engedett...
https://www.profootballfocus.com/blog/2012/01/17/drop-rate-2011-which-receivers-are-dropping-the-ball/
http://www.profootballfocus.com/blog/2012/01/12/cornerbacks-a-glance-at-the-2011-numbers/jvic
Igen. Ha már alapember: Brown volt az O# leggyengébb láncszeme....

Mielőtt elindulna a Tannehill őrület, nézzétek meg az LSU elleni meccsét isBjoca
Nekem Griffin amúgy is jobban tetszik... Meg nem véletlenül mondják, hogy átcsúszhat a második körbe. Nem Tannehill védelmében, de nem ez volt rá jellemző. Az LSU ellen meg nem olyan nehéz ilyen meccseket játszani 😛
több mint 12 éve
Bjoca Washington Commanders 292 — ami meghalt nem halhat meg többé
Mielőtt elindulna a Tannehill őrület, nézzétek meg az LSU elleni meccsét is. 😛
http://www.youtube.com/watch?v=oXDEzCf3C7Y&feature=related

az éj sötét és tele iszonyattal
több mint 12 éve
jvic 115
Sajnos két alapemberünkre rájárt idén a rúd, Moss kva sok labdát ejtett el, Hall pedig túl sokat engedett...
https://www.profootballfocus.com/blog/2012/01/17/drop-rate-2011-which-receivers-are-dropping-the-ball/
http://www.profootballfocus.com/blog/2012/01/12/cornerbacks-a-glance-at-the-2011-numbers/
több mint 12 éve
sapka Washington Commanders 6 608 — sapka
Oké. Akkor Kyle jó OC, vagy legalább is nem rossz, csak én nem szeretem 😀 . Csak erős a gyanúm, hogy amíg ő tanul és fejlődik (harmadik éve mint OC), azt mi szívjuk meg.apeszos
teljesen egyetértek ebben, én is ezt próbáltam kifejezni kb. 😛

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 12 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
Hát annyira én se, csak feltételezem, hogy arra a pár meccsre nem tanultak új rendszert 😂nexion218
Nyilván. Viszont az a pár meccs a szezon majd egyharmada volt... kb. öt meccs... 😛
Pedig vannak ilyen kordinátorok, hogy elméleti megoldásokban képesek nagy dolgokat létrehozni, mint ez a Philbin-McCarthy kapcsolat, vagy annó a Kubiak-Kyle kapcsolat, úgy tudom nem a kordinátorok hívták a playeket, hanem a főedzők, de azért a legfőbb munka a felállások játékok alapköveit az Oc-k tették le. (mert ez a dolguk) egyszerűen nem elég jó a játékhívásokban/sokat kell tanulnia. Még szép, hogy az öreg jobb ebben, micsoda rutinja is van! Ettől Kyle még nem feltétlen rossz OC, csak ebben még kell fejlődnie, szerintem.
És ebben bőven van a HC-nek is felelőssége.sapka
Oké. Akkor Kyle jó OC, vagy legalább is nem rossz, csak én nem szeretem 😀 . Csak erős a gyanúm, hogy amíg ő tanul és fejlődik (harmadik éve mint OC), azt mi szívjuk meg.
több mint 12 éve
sapka Washington Commanders 6 608 — sapka
Pedig vannak ilyen kordinátorok, hogy elméleti megoldásokban képesek nagy dolgokat létrehozni, mint ez a Philbin-McCarthy kapcsolat, vagy annó a Kubiak-Kyle kapcsolat, úgy tudom nem a kordinátorok hívták a playeket, hanem a főedzők, de azért a legfőbb munka a felállások játékok alapköveit az Oc-k tették le. (mert ez a dolguk) egyszerűen nem elég jó a játékhívásokban/sokat kell tanulnia. Még szép, hogy az öreg jobb ebben, micsoda rutinja is van! Ettől Kyle még nem feltétlen rossz OC, csak ebben még kell fejlődnie, szerintem.
És ebben bőven van a HC-nek is felelőssége.

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 12 éve
nexion218 3 983 — Washington Gyapotkombájnz fan
Hát annyira én se, csak feltételezem, hogy arra a pár meccsre nem tanultak új rendszert 😂

"I'm gonna fuck you 'till you love me, faggot!" - Mike Tyson
több mint 12 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
Pedig szerintem bukott ez is, az is. Az sem véletlen, hogy a szezon második felében gyakran az öreg hívta playeket, ez nem azt mutatja hogy olyan jó lett volna. Ráadásul javarészt működtek is az öreg játékhívásai. Kyle konzekvensen beledurrantotta a futókat a fal közepébe, nem véletlenül nem maradt egy sem épen a szezon végére. Ha Kyle rendszere nem rossz, akkor tényleg nagy a baj, mert szinte az egész O falat le kéne cserélni, a QBval együtt. Nem olyan nagy baj, ha egy irányító irányít, ha valamit észrevesz és áthív játékokat. Grossmannal az volt a legnagyobb bajom, hogy mereven ragaszkodott az eredeti híváshoz, ha jó volt ha nem, és persze levitték, vagy intet dobott ha nem maradt szabadon az eredeti option. Szerintem lehet alakítani a rendszeren ha kombinatív irányító jön, mert ha Kyle rendszeréhez hozunk QB-t, nem csináltunk semmit, akkor akár Rexy is maradhat.apeszos
De az Öreg is csak Kyle rendszeréből hívott, nem? Az szerintem se a rendszer hibája, hogy egy fafejű OC szarul hív játékokat. Viszont amikro Sr. volt a főnök meccs közben, csodák-csodája: működtek a dolgok. Én ebből azt szűrném le, hogy Kyle fafejű és nem képes a saját rendszeréből sokkal jobbat kihozni.nexion218
Biztos így van, én nem értek hozzá. De akkor még rosszabb a helyzet, ha a saját rendszerét sem ismeri eléggé, vagy annyira szar OC, hogy az ő playbookjából más eredményesebb.
több mint 12 éve
nexion218 3 983 — Washington Gyapotkombájnz fan
Pedig szerintem bukott ez is, az is. Az sem véletlen, hogy a szezon második felében gyakran az öreg hívta playeket, ez nem azt mutatja hogy olyan jó lett volna. Ráadásul javarészt működtek is az öreg játékhívásai. Kyle konzekvensen beledurrantotta a futókat a fal közepébe, nem véletlenül nem maradt egy sem épen a szezon végére. Ha Kyle rendszere nem rossz, akkor tényleg nagy a baj, mert szinte az egész O falat le kéne cserélni, a QBval együtt. Nem olyan nagy baj, ha egy irányító irányít, ha valamit észrevesz és áthív játékokat. Grossmannal az volt a legnagyobb bajom, hogy mereven ragaszkodott az eredeti híváshoz, ha jó volt ha nem, és persze levitték, vagy intet dobott ha nem maradt szabadon az eredeti option. Szerintem lehet alakítani a rendszeren ha kombinatív irányító jön, mert ha Kyle rendszeréhez hozunk QB-t, nem csináltunk semmit, akkor akár Rexy is maradhat.apeszos
De az Öreg is csak Kyle rendszeréből hívott, nem? Az szerintem se a rendszer hibája, hogy egy fafejű OC szarul hív játékokat. Viszont amikro Sr. volt a főnök meccs közben, csodák-csodája: működtek a dolgok. Én ebből azt szűrném le, hogy Kyle fafejű és nem képes a saját rendszeréből sokkal jobbat kihozni.

"I'm gonna fuck you 'till you love me, faggot!" - Mike Tyson
több mint 12 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
Pedig szerintem bukott ez is, az is. Az sem véletlen, hogy a szezon második felében gyakran az öreg hívta playeket, ez nem azt mutatja hogy olyan jó lett volna. Ráadásul javarészt működtek is az öreg játékhívásai. Kyle konzekvensen beledurrantotta a futókat a fal közepébe, nem véletlenül nem maradt egy sem épen a szezon végére. Ha Kyle rendszere nem rossz, akkor tényleg nagy a baj, mert szinte az egész O falat le kéne cserélni, a QBval együtt. Nem olyan nagy baj, ha egy irányító irányít, ha valamit észrevesz és áthív játékokat. Grossmannal az volt a legnagyobb bajom, hogy mereven ragaszkodott az eredeti híváshoz, ha jó volt ha nem, és persze levitték, vagy intet dobott ha nem maradt szabadon az eredeti option. Szerintem lehet alakítani a rendszeren ha kombinatív irányító jön, mert ha Kyle rendszeréhez hozunk QB-t, nem csináltunk semmit, akkor akár Rexy is maradhat.
több mint 12 éve
nexion218 3 983 — Washington Gyapotkombájnz fan
Még valami, én egy picit tartok Griffintől; mert ő tipikusan az az x-faktor, géniusz aki akkor a legjobb, ha nagyon sokat engedünk az ő elképzelései felé... Na Kyle rendszere nem ilyen!! Ezért kockázatosnak tartom őt, mert valakinek engednie kell.sapka
Erre írtam délelőtt, hogy pl. azért is választanám Tannehill-t, mert a (passz)játéka kevésbé esetleges, nem töreti össze magát fölöslegesen és nem kapsz infarktust, hogy passzol, fut, passz helyett rohangál amíg el nem kapják vagy csak simán elgázolják. Mert Vick is fasza kis irányító lett meg piszokgyors, de az elmúlt 2 szezonban asszem 3szor volt bordatörése meg akadt mellé egy kis agyrázkódás is. Szóval értem én, hogy dual threat ez az RGIII, de a zero threat Rex után már a single threat is jelentős upgrade lenne! 😀

"I'm gonna fuck you 'till you love me, faggot!" - Mike Tyson
több mint 12 éve
nexion218 3 983 — Washington Gyapotkombájnz fan
Csak véletlen kezdtem azzal a felsorolást, nem volt annyira gáz tényleg, de azért a LG és RT pozíciókat megvizsgálnám, mert Brown sztem kuka és talán a rookie Hurt volt LG, egész jó eredménnyel, kérdés, hogy mennyire tudja fenntartani ezt a fejlődést illetve Lichtensteiger mennyire lesz 100%-os, asszem elég komoly sérülése volt. Meg hát azért ne feledjük: ezek a srácok zsákoltatták be 10szer Beck-et... 😀 Bár felőlem az egyik zsákban benne is maradhatott volna Becksy fiú... Szóval nem égető szükséglet, csak megnyugtatóbb lenne, ha az említett két poszt is olyan biztos lenne, minta a másik 3 falember.

"I'm gonna fuck you 'till you love me, faggot!" - Mike Tyson
több mint 12 éve
sapka Washington Commanders 6 608 — sapka
Én nem érzem akkora problémának az O falat jelenleg... Egész jól muzsikált a szezon elején, és amikor már összeszoktak, a cserékkel is. Nézzétek meg a felvételeket, Rexynek mennyi ideje volt... Ennek ellenére dobta rossz helyre. Jó, a futás jó darabig nem ment, de később már az is összejött. Az offensenek két nagy problémája volt, és ebből Rexy volt a kisebb... A nagyobb az Kyle. Ezzel a tavalyi ergya fallal jó munkát végzett a Foerster-Morgan-McDaniel trió. Úgyhogy jöjjön csak Luck/Griffin/Tannehill (nem kívánt törlendő) kerül amibe kerül.apeszos
Azért az tény, hogy Kyle installált rendszere nem bukott meg!!!, nagyon sokszor van/volt szabad célpont passzjátékoknál, amit Grossman nem tudott megoldani. Az igazi kerékkötő szigorúan Grossman volt, biztosan ő volt a szűk keresztmetszet, vagyis...
Voltak neki jó meccsei, amikor csekély nyomás volt rajta, bár nem mozog rosszul a zsebben, de ha jön egy apró nyomás képes akkor is magabiztosan beleállni a dobásba, vagyis ezt hinnénk, mert nem ez történik, valami apró részlet mindig elbukik és ekkor interception, de van amikor egyébként is összejön.
Szóval én tartom, hogy Grossman nem egy rossz QB, nem azaz ember akinek írni kell egy jó rendszert, és akkor megváltja a világot, hanem az akit be lehet állítani egy konkrét rendszerbe, ahol ha nem várunk tőle kockázatos dolgokat, nem akarjuk hogy széjjelszedje az ellenfél secondaríját, de az üres célpontokra magabiztosan dobáljon, arra képes; bármikor. Ehhez kell az erős futójáték, hogy nyerjünk meccseket. Sajnos ettől messze voltunk igencsak. Voltak szigorú hibái is; de nem segítette ki sem a fal, sem a futójáték, vagyis az inkább csak néha-néha. Ez baj, mert ő nem egy klasszis játékos. Ezt tudtuk szezon elején is. Ettől még Kyle rendszere nem rossz!
Mit lehet tenni?-> szerezzünk egy klassziszt aki a jelenlegi erőforrásokat hatékonyabban képes allokálni, vagy a segítőkét fejlesszük a legmagasabb elérhető szintre. Ez utóbbi jelenleg szerintem, ha sérülésmentes mindenki, csakis a támadófal lehet!
Még valami, én egy picit tartok Griffintől; mert ő tipikusan az az x-faktor, géniusz aki akkor a legjobb, ha nagyon sokat engedünk az ő elképzelései felé... Na Kyle rendszere nem ilyen!! Ezért kockázatosnak tartom őt, mert valakinek engednie kell.

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!