Washington Commanders

28 feliratkozó

több mint 12 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
Ha Jenkins visszajön, Carrikernek nem jósolok nagy jövőt... Az az igazság, hogy Landrynek se... Túl van pumpálva, megint szakadni fog egy szalag. Meg lassul is. Azt sem értem miért irtózik a szikétől, ha megműtötték volna, top safety lehetne. Apropó... Az NFL.com-on valamelyik Griffin cikknél olvastam, állítólag Hankerson csípőjét megműtötték múlt héten kedden.
több mint 12 éve
sapka Washington Commanders 6 608 — sapka
ez tetszett: http://www.nfl.com/news/story/09000d5d8273ead1/article/landrys-teammate-has-fun-with-musclebound-tweets?module=HP11_content_stream
két potenciális FA osztja egymást..., kíváncsi leszek melyiküknek lesz hamarabb szerződése

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 12 éve
nexion218 3 983 — Washington Gyapotkombájnz fan
Délelőtt? Azt hogyan? 😀Deny
azt ne mondd, hogy nincs olyan időzóna amelyben CET 4-5 óra körül nem délelótt volt 😉sapka
Akadni akad, de én naivan gondoltam, nexion is CET-ben él 😊Deny
Jól gondoltad, CET-ben élek, a kristálygömbömmel együtt! 😀

De egyébként jogos, csak picit sűrűbb volt a napom és fél kilenc körül a délután 4-5 óra már délelőttnek tűnt, azt meg luxus volt végiggondolni, hogy hajnal 4-5 óra körül talán még RGIII se futkározik... 😊

"I'm gonna fuck you 'till you love me, faggot!" - Mike Tyson
több mint 12 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
Láttam délelőtt, de 4.38 az unofficial volt, a 4.41 az official.nexion218
Délelőtt? Azt hogyan? 😀Deny
azt ne mondd, hogy nincs olyan időzóna amelyben CET 4-5 óra körül nem délelótt volt 😉sapka
Akadni akad, de én naivan gondoltam, nexion is CET-ben él 😊
több mint 12 éve
sapka Washington Commanders 6 608 — sapka
Láttam délelőtt, de 4.38 az unofficial volt, a 4.41 az official.nexion218
Délelőtt? Azt hogyan? 😀Deny
azt ne mondd, hogy nincs olyan időzóna amelyben CET 4-5 óra körül nem délelótt volt 😉

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 12 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
Láttam délelőtt, de 4.38 az unofficial volt, a 4.41 az official.nexion218
Délelőtt? Azt hogyan? 😀
több mint 12 éve
nexion218 3 983 — Washington Gyapotkombájnz fan
Láttam délelőtt, de 4.38 az unofficial volt, a 4.41 az official.

griffin, iii, robert Baylor QB 4.41

http://www.nfl.com/combine/tracker?id=2532797&workout=FORTY_YARD_DASH&position=RB

😛

"I'm gonna fuck you 'till you love me, faggot!" - Mike Tyson
több mint 12 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
Simán jönni fog Griffin, nem lehet otthagyni.szaba
azért szüksége lenne egy erősebb csapatra is körölütte; egyelőre nem látom egy rookie hogy élné túl a jelenlegi fal mögött (vannak benne kritikusan rossz emberek is)

kíváncsi leszek Montgomery számaira issapka
Hát, sztem a 4.41-es 40 yard idejével van rá esélye... 😛 Most már azt mondom, hogy ha tényleg jó, engem nem érdekel, jöjjön. Newton se vitte a Pantherst PO-ba, csak hát amit játszott néha azzal csapattal a háta mögött, az nem sámli... Ha most itt a lehetőség, akkor húzzuk be a kövi 5-10 év QBját, azt ritkábban találni, mint minden mást...

Apeszos: a PM-t témát sztem végeredményben ugyanúgy látjuk, csak picit más megvilágításból. 😉nexion218
4.38.. 😊
több mint 12 éve
Stez SMU Mustangs 43 248 — Whoops, looks like something went wrong.
RGIII 4.38-at futott másodikra

több mint 12 éve
nexion218 3 983 — Washington Gyapotkombájnz fan
Simán jönni fog Griffin, nem lehet otthagyni.szaba
azért szüksége lenne egy erősebb csapatra is körölütte; egyelőre nem látom egy rookie hogy élné túl a jelenlegi fal mögött (vannak benne kritikusan rossz emberek is)

kíváncsi leszek Montgomery számaira issapka
Hát, sztem a 4.41-es 40 yard idejével van rá esélye... 😛 Most már azt mondom, hogy ha tényleg jó, engem nem érdekel, jöjjön. Newton se vitte a Pantherst PO-ba, csak hát amit játszott néha azzal csapattal a háta mögött, az nem sámli... Ha most itt a lehetőség, akkor húzzuk be a kövi 5-10 év QBját, azt ritkábban találni, mint minden mást...

Apeszos: a PM-t témát sztem végeredményben ugyanúgy látjuk, csak picit más megvilágításból. 😉

"I'm gonna fuck you 'till you love me, faggot!" - Mike Tyson
több mint 12 éve
a.kacsa Seattle Seahawks 1 288 — Champions!
felettébb értelmes hangja van
több mint 12 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
http://www.nfl.com/videos/nfl-combine/09000d5d82738432/Griffin-going-for-greatness?continuous=true
több mint 12 éve
sapka Washington Commanders 6 608 — sapka
Simán jönni fog Griffin, nem lehet otthagyni.szaba
azért szüksége lenne egy erősebb csapatra is körölütte; egyelőre nem látom egy rookie hogy élné túl a jelenlegi fal mögött (vannak benne kritikusan rossz emberek is)

kíváncsi leszek Montgomery számaira is

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 12 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 476
Simán jönni fog Griffin, nem lehet otthagyni.
több mint 12 éve
a.kacsa Seattle Seahawks 1 288 — Champions!
philadelphiai forrás? 😊
több mint 12 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
Nahát nahát. Érzi az öreg a vesztét? 😀 😀 (bocs, ez sapkáéhoz szólt...)

Valahogy úgy.
több mint 12 éve
Hollywood San Francisco 49ers 172
Ha jövőre is első körös QB kellene az már régen rossz. Ha lesz PM, akkor letrade, jöjjön egy guard/tackle, és második körben Tannehill/Osweiler. Ha bent maradnak addig egyáltalán. Így sanszos, hogy ha első körben nem lesz QB, akkor egyáltalán nem is húzunk QB-t idén. Így ha Peyton sem tudná összeszedni az offense-t Shanahan nagy szarban találná magát, és valószínűleg körön kívül. Ezt már kiveséztük párszor....apeszos
Szerintem tavalyhoz hasonlóan is ki fog menni 4 QB az első körben, de legalább 3 (Luck/RG3/Tannehill).
több mint 12 éve
sapka Washington Commanders 6 608 — sapka
Teams sources tell NBC Philadelphia's Howard Eskin the Redskins are prepared to offer the Rams their top three 2012 picks and "at least" their 2013 first-round pick to move up to draft Baylor QB Robert Griffin III.

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 12 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
Akik szóba jöhetnének.... (gsn ajánlására a lista:http://www.jsonline.com/sports/packers/draft-outlook-es4aae2-140451293.html)

Matt Kalil*, T, Southern California: 6-6½, 306. Two-year starter at LT. "He could be the second or third pick in the draft," one scout said. "He is very technically sound. Very athletic. He will need a little bit of strength in his lower body. He's an effortless pass blocker. He's not going to blow you away with power, but he's so good at just gaining position with quickness and just sustaining." His brother, Ryan, played for the Trojans and now plays for Carolina, where he is the NFL's highest-paid center. "I think he's overrated," another scout said. "I felt the same way about Sam Baker when he came out of there, too. He's like (Bryan) Bulaga but not as good. Bulaga is tough and strong and all that. This guy is not even strong. I don't know what the deal is with all these people saying how great he is."

Riley Reiff*, T, Iowa: 6-6, 313. Latest in a long line of offensive linemen developed by Hawkeyes coach Kirk Ferentz. "Just another one of those Iowa guys," one scout said. "Solid. Probably more of a true tackle than (Robert) Gallery, who had to move to guard. More of a left tackle. He's young and still filling out his body. He can come in and play early." Three-year starter. "This guy can pass block better than Bulaga, and I like Bulaga a lot," another scout said. "Bulaga is more physical. That's the only thing."

Robert Griffin*, QB, Baylor: 6-2½, 223. "He's phenomenal," one scout said. "He's going to need technique work and fundamentals. I have no problem about that. But you cannot lose the fact that he's got feet, touch downfield with accuracy, a strong arm. He's charismatic and smart as (expletive)." Played and started all four years, but had his '09 season cut short by a knee injury requiring reconstructive surgery. Finished with an NFL passer rating of 110.1. "He cannot play quarterback," another scout said. "He's just running around winging it. He has no idea how to play quarterback. He's got no vision. He's got no accuracy. No touch. Anything you look for in an NFL quarterback, he doesn't have it. You want him to run around and throw the ball and just keep running, he can do that. He's (Michael) Vick, but not as good a thrower."

Morris Claiborne*, CB, Louisiana State: 6-0, 185. Seldom played as a true freshman, then intercepted five passes opposite Patrick Peterson in 2010 and picked six more in '11. "I think he's a good player but, man, I know a lot of top-10 corners that were better than him," one scout said. "I don't think he'll be a flop. He's got excellent ball skills and good speed. He's a solid cornerback in the NFL." Peterson's exceptional work on returns puts him above Claiborne. "He's athletic as hell," another scout said. "Sudden. Fast. Will hit."

Dre Kirkpatrick*, CB, Alabama: 6-2½, 190. Another two-year starter with three interceptions. "He's the toughest of all the corners coming out this year," one scout said. "Looks like he can run." Was arrested for marijuana possession in January, but the charge was dropped. "He's going to (expletive) you off because he's such a freelancer," another scout said. "That's kind of his persona. To do that you'd better be Deion Sanders. Claiborne's upside isn't as big as Kirkpatrick's. Claiborne is more well-rounded."

David DeCastro*, G, Stanford: 6-5, 316. Three-year starter. "He will start and play 12 years, make a couple Pro Bowls, that kind of guy," one scout said. "Everything you want in a guard, he's got it." Often compared to G Mike Iupati, the 49ers' first-round pick in 2010. "Iupati was more flexible, but they have the same demeanor," another scout said. "Try to grab you and kill you. He's stiff, smart and very tough. I would be hesitant taking him in the first because I don't think he can play tackle."

Mark Barron, S, Alabama: 6-1½, 223. Three-year starter. "He's a plug-in and play starting safety from Day One," one scout said. "Of all the Alabama guys, Trent Richardson and Mark Barron are the two most dependable guys. You know what you're getting. There is no question about it. He can play deep safety and down in the box as a dime cover guy on the tight end or back out of the backfield. He's a good blitzer and good in run support." Finished with 12 interceptions. "For a big, tall guy he can break down," another scout said. "He's not Troy Polamalu. There's 25 guys in this draft better than Barron."
több mint 12 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
Ha jövőre is első körös QB kellene az már régen rossz. Ha lesz PM, akkor letrade, jöjjön egy guard/tackle, és második körben Tannehill/Osweiler. Ha bent maradnak addig egyáltalán. Így sanszos, hogy ha első körben nem lesz QB, akkor egyáltalán nem is húzunk QB-t idén. Így ha Peyton sem tudná összeszedni az offense-t Shanahan nagy szarban találná magát, és valószínűleg körön kívül. Ezt már kiveséztük párszor....
több mint 12 éve
a.kacsa Seattle Seahawks 1 288 — Champions!
ha jön peyton, akkor sztem nem lesz első körös qb, max jövőre. esélyesebb egy rt mert nem kéne megölni az első meccsen 😊
több mint 12 éve
Ricoboy Washington Commanders 32
A legújabb mock-okban, persze ha véletlenül nem QB-t húzunk 😀 , akkor Riley Reiff (T) lehet a befutó. Mi a vélemény?
Személy szerint én egy jó QB után ilyesmiben gondolkodtam.

Riley Reiff adatok: http://www.hawkeyesports.com/sports/m-footbl/mtt/reiff_riley00.html

Hail to the Redskins!!!

PunBB bbcode test
több mint 12 éve
Ricoboy Washington Commanders 32
Will Montgomery agreed to terms on a four-year deal:
http://profootballtalk.nbcsports.com/2012/02/25/report-redskins-will-montgomery-strike-four-year-deal/

Na ez jó hír!Hollywood
Pont most akartam postolni 😕

Hail to the Redskins!!!

PunBB bbcode test
több mint 12 éve
Hollywood San Francisco 49ers 172
Will Montgomery agreed to terms on a four-year deal:
http://profootballtalk.nbcsports.com/2012/02/25/report-redskins-will-montgomery-strike-four-year-deal/

Na ez jó hír!
több mint 12 éve
Mate90 34 — Megfigyelő
szerintem kacsának igaza van. Hozza csak, ha beválik pláne. Így kb. két éve lesz az új QB-nak tanulni a mestertől az új rendszert, és viheti is tovább. Manning meg maradhatna edzőnek utána, tovább képezve a fiatalt. Remek koncepció... lenne. Egy bökkenő van. Illetve talán kettő. Az első, hogy PM kb. 90%, hogy nem jön ide. Se edzőnek, se QB-nak. A másik: Payton karizmatikus egyéniség, és ez nem fog tetszeni a Shanahaneknek. Kylenak főleg.apeszos
Pedig én nagyon is el tudnám képzelni, hogy Osweiler tőle tanul két évet, aztán pedig átveszi az irányítást. :cool: