Washington Commanders

28 feliratkozó

több mint 12 éve
sapka Washington Commanders 6 608 — sapka
Asante Samuel better fit with Redskins than Eagles?apeszos
ez nagyon-nagyon erős lenne; még egy Hall..., hű de kéne

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 12 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
Asante Samuel better fit with Redskins than Eagles?
Eagles place franchise tag on WR DeSean Jackson

Jarvis Jenkins vissza jön. Reméljük most már játszani is fog 😛 http://blog.redskins.com/2012/03/01/jenkins-eyeing-his-date-of-full-recovery/
több mint 12 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
.......QB kell, vagy fal+jobb védelemsapka
Egyet értek. És akkor Austint nem említetted, és Robinson is összekaphatja magát talán.

Should the Redskins trade up to draft Robert Griffin III?
Yes - 70%
No - 30%
Total Votes: 2,688
Percentages may not add up to 100% due to rounding
This is a non-scientific user poll. Results are not statistically valid and cannot be assumed to reflect the views of Washington Post users as a group or the general population.




Ebből lehet, hogy nagy pofára esés lesz... 😂
több mint 12 éve
sapka Washington Commanders 6 608 — sapka
na akkor jó; én meg azt nem értem miért van szükség elsőszámú elkapóra 😊
alapvetően ha lehet futunk; másrészről wco alapokat játszunk, ehhez csak rövid routeot futó játékosok kellenek; akik vagy sebességből (Moss-Armstrong) vagy labdabiztosság terén jobbak az átlagosnál (Gaffney-Paul); mélységi fenyegetésnek elég egy magas játékos (Hankerson) + a flykirály 😛 (a szépemlékű Galloway)
+az elkapó TE-k nem elhanyagolhatóak... QB kell, vagy fal+jobb védelem

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 12 éve
a.kacsa Seattle Seahawks 1 288 — Champions!
én régóta nem értem h miért gondoljátok azt h nem szorul frissítésre az elkapógárda. mosst imádom (miami stílus stb) de ő legjobb esetben is másodszámú elkapó. gaffney aranyos meg minden, de nem kezdő szint, armstrong fly és csókolom, hankerson moss 2. nincs első számú elkapó, és miután nicns irányító, legalább legyen elkapó. ha van leehtőség jöjjön jackson, behúzzuk a drafton griffint, és hawaii dizsi 😊
több mint 12 éve
nexion218 3 983 — Washington Gyapotkombájnz fan
Annak ellenére, hogy tényleg nem a liga krémje az elkapógárdánk, én sem értem, hogy minek... Moss-Gaffney bőven jó, Armostrong használható és van 3 vagy 4 ígéretes rookie (élükön Hankersonnal, aki remélhetőleg rendben lesz a műtét után és ott folytatja a játékot, ahol a sérülés előtt abbahagyta) és Cooleynak meg Davisnek is lehet éppen dobálni. QB viszont nincs, jelenleg csak Becknek meg egy Nevérese Emlékszem gyereknek van szerződése. Ketten együtt se tesznek ki egy Rex-et, Rex meg max egy fél QB-t ér.... 😀

"I'm gonna fuck you 'till you love me, faggot!" - Mike Tyson
több mint 12 éve
Bjoca Washington Commanders 292 — ami meghalt nem halhat meg többé
szokásos pletyka, de továbbra sem értem minek...
The Washington Post reports the Redskins are "making plans" to sign a "high-profile" free agent wide receiver in March.
The Redskins no longer have a single proven receiver who can separate from top corners and make plays after the catch. The team plans to address the position via free agency as opposed to the draft. Vincent Jackson and Pierre Garcon are considered the top targets, though Marques Colston is another option if he escapes New Orleans. Reggie Wayne would only be courted as part of a package deal with Peyton Manning.sapka
Én érthetőnek tartom. Évek óta max. 5-6 TD elkapása van a legjobb WR-nek, a többinek meg összesen (kis túlzással) 😛 ugyanannyi.

az éj sötét és tele iszonyattal
több mint 12 éve
sapka Washington Commanders 6 608 — sapka
szokásos pletyka, de továbbra sem értem minek...
The Washington Post reports the Redskins are "making plans" to sign a "high-profile" free agent wide receiver in March.
The Redskins no longer have a single proven receiver who can separate from top corners and make plays after the catch. The team plans to address the position via free agency as opposed to the draft. Vincent Jackson and Pierre Garcon are considered the top targets, though Marques Colston is another option if he escapes New Orleans. Reggie Wayne would only be courted as part of a package deal with Peyton Manning.

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 12 éve
zinedine5 New England Patriots Arkansas Razorbacks 6 364 — Ajmo Vatreni
Miért nem?apeszos
mert az 3 első kör!+egy 2-3-4.
egyszerűen túl nagy a kockázat; kb. mint Ricky Williams esetében
egyébként még mindig nem tudjuk Griffinről mit is tud valójában, azon kívül, hogy játszhatna RB-t is.
másrészről semmi nem garantálja, hogy nem sérülhet meg súlyosan akár, és akkor nem csak az idei drafton sz*juk a f*t hanem a következő 2őn is; brutális pickmennyiség, ha a barnáknál elmentek annyira hogy 2 hely feltradeért 3 első kört odadobnak azaz ő bajuk.sapka
Mondjuk ez szerintem is irreálisan sok. 2 első kör még ok, de három. :/
több mint 12 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
Egy első körrel vannak beljebb. Az 1/22-t ellensúlyoznánk a 2-3. körünkkel. Ha jól tudom a 2013-as elsőt mi is odaadnánk, + az idei 1-2-3. A 4.ről nem tudtam, de ha az is menne így is kivéreznénk rendesen. De azt hiszem, ha a Browns viszi a prímet, mi jövőre is előkelő helyen draftolunk. És ismét csúsztunk egy évet.
több mint 12 éve
sapka Washington Commanders 6 608 — sapka
Miért nem?apeszos
mert az 3 első kör!+egy 2-3-4.
egyszerűen túl nagy a kockázat; kb. mint Ricky Williams esetében
egyébként még mindig nem tudjuk Griffinről mit is tud valójában, azon kívül, hogy játszhatna RB-t is.
másrészről semmi nem garantálja, hogy nem sérülhet meg súlyosan akár, és akkor nem csak az idei drafton sz*juk a f*t hanem a következő 2őn is; brutális pickmennyiség, ha a barnáknál elmentek annyira hogy 2 hely feltradeért 3 első kört odadobnak azaz ő bajuk.

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 12 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
Miért nem?
több mint 12 éve
sapka Washington Commanders 6 608 — sapka
The Cleveland Plain Dealer's Terry Pluto believes the price for the Browns to trade up to No. 2 overall is both 2012 first-round picks as well as the 2013 first-rounder. :mad: :mad:

na ezt nem szabad túllicitálni, még véletlenül sem!!

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 12 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
Akkor ez igaz....
Redskins wide receiver Leonard Hankerson has surgery on hip

És ez meg nem csak pletyka már..
Washington Redskins prepared to part with two first-round picks and more for St. Louis Rams’ No. 2 spot in the draft
több mint 12 éve
sapka Washington Commanders 6 608 — sapka
aham, akkor már értem!; de ezért is kérdezte hogy WCO-t játszik-e az úr.
és át akarta verni; és rájött, a kamera előtt 😛

de azért a könyvet érdemes majd lapozgatni, jól mutat ami benne van; (erre írok egy lájkot 😛)

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 12 éve
nexion218 3 983 — Washington Gyapotkombájnz fan
A megoldás ebben rejlik, a 16. oldal körül:

http://books.google.hu/books?id=BDdCd3KFPgoC&pg=PA16&lpg=PA16&dq=blue+right+formation+in+west+coast&source=bl&ots=WnzdhCB2K-&sig=E6XxKuSRyQJDazE0qkB3Tsptxn8&hl=hu&sa=X&ei=3RVNT_OvGoPCtAam0pHFDw&ved=0CCEQ6AEwAA#v=onepage&q&f=false

A lényeg az, hogy a Brown Right és a Blue Right nagyon hasonló formációk, de a Brown-nál a HB a weak side-ra áll fel, míg a Blue-nál a strongra. És ha 1:30nál megállítod a videót, látszik, hogy az egyik back a QB mögött, a másik pedig jobbra a TE mögött, azaz strong side, tehát elvileg Blue Right a helyes formációnév, viszont az elején hallani, hogy Brown rightot mond Mariucci. És sztem ezt szúrta ki Griffin és felrajzolta a helyes formációt és meg is nevezte azt - helyesen. Tehát a faszi nem mond Blue-t, csak rajzol, Griffin meg mondja is meg rajzolja is a Blue-t.

"I'm gonna fuck you 'till you love me, faggot!" - Mike Tyson
több mint 12 éve
sapka Washington Commanders 6 608 — sapka
Hát akkor nem nagy feladat, kb. én is emlékeztem, de azt a Blue-Brown dolgot csak a harmadik újranézésnél szúrtam ki... 😀 Meg hát mondja is, hogy számított rá, hogy előbb eltereli a figyelmét és úgy térnek rá vissza.nexion218
na várjunk; én is megnéztem most ezt másodszorra, de ez a blue a táblára volt felírva? mert azt a részt pont takarja az öreg teste is, és az írása is olvashatatlan, de biztos megvolt RG indoka, amiért kéket írt a táblára. (bár ha én ültem volna ott biztos mondtam volna neki, hogy ne beszéljen már összevissza, ha mást írt fel 😀)
de csak abból indultam ki, hogy nem tudom elképzelni, hogy a hasonló 'intelligencia' tesztek kamerák előtt zajlanának és csak úgy kiszivárogna egy nfl.comra; inkább hype van a dologban. 😛

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 12 éve
nexion218 3 983 — Washington Gyapotkombájnz fan
Hát akkor nem nagy feladat, kb. én is emlékeztem, de azt a Blue-Brown dolgot csak a harmadik újranézésnél szúrtam ki... 😀 Meg hát mondja is, hogy számított rá, hogy előbb eltereli a figyelmét és úgy térnek rá vissza.

"I'm gonna fuck you 'till you love me, faggot!" - Mike Tyson
több mint 12 éve
sapka Washington Commanders 6 608 — sapka
Hmm... Én úgy tudtam idén szezonkezdetkor rendben volt...nexion218
nem egészen; úgy volt, hogy rehabilitáción volt a korábbi hasonló lábsérüléséből, csak mondta/mondták, hogy jól van; aztán mégsem volt olyan jól.

az még nem lett felvetve, hogy a skins DB-S edzői stábnak is van/lehet ebben szerepe; most nem egy olyan dologról van szó, hogy valaki részegen elüt három embert, mert nem tudták fogni az offseasonban a kezét; hanem vannak személyi edzések kötött programok, rendes edzések, szóval nem tudta 2 nap alatt ekkorára gyúrni magát. És mint látjuk nem akadályozták meg, pedig azért az atletikussága bőven sérült, ez pedig már csapatérdek is.

nexion: szerintem ez csak szimpla memóriafeladat volt, hogy ő hú de emlékszik 😛
azért megnéztem volna ilyen hagyományos short term memory testen; amikor minél hosszabb jegyű számot kell visszaírni.

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 12 éve
nexion218 3 983 — Washington Gyapotkombájnz fan
Hmm... Én úgy tudtam idén szezonkezdetkor rendben volt... Mindenesetre én is kibékülnék egy tudása szerint játszó Atogwe-Landry duóval, csak hát ugye....

http://www.nfl.com/videos/nfl-combine/09000d5d82742179/RGIII-shows-his-smarts?module=HP11_content_stream

Ez igen! Kezdem megkedvelni, csak most már jöjjön! 😀

Egyébként utánanézegettem a felrajzolt playnek és az a durva, hogy Mariucci - sztem direkt - nem azt a formációt írja fel, amir rajzol (Brown Right-ot ír és Blue Right-ot rajzol) és a srác kiszúrja és a helyes nevet írja és azt is rajzolja (Blue Right)...

Jó, nyilván elég régóta ezt csinálja, meg ez a dolga, de akkor is jó látni, hogy tényleg vág az esze.

"I'm gonna fuck you 'till you love me, faggot!" - Mike Tyson
több mint 12 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
Azt a duót vissza is sírhatod, mert hogy Landry sem lesz már egészséges ennyi szarral magában, az is biztos. Lassul is. Bobzilla módra meg fog halni majd folyamatosan. Sajnálom, mert egyébként bírom és jó játékosnak tartom/tartanám, de kinyírja saját magát.Stez
Igen, itt jön elő hogy az elméjére elfelejtett gyúrni. Kb egy gorilla. Kívül-belül.
több mint 12 éve
Stez SMU Mustangs 43 248 — Whoops, looks like something went wrong.
Azt a duót vissza is sírhatod, mert hogy Landry sem lesz már egészséges ennyi szarral magában, az is biztos. Lassul is. Bobzilla módra meg fog halni majd folyamatosan. Sajnálom, mert egyébként bírom és jó játékosnak tartom/tartanám, de kinyírja saját magát.

több mint 12 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
Hogy elit volt azt túlzásnak érzem kicsit, Sean Taylor árnyékában nehéz bárkit is elitnek nevezni nálunk. De vitathatatlanul remek safety. Doughtyhoz hasonlítva pedig osztály különbségek vannak. Tavaly sem volt gyógyult, és amikor pályán volt az azért meglátszott... Ha ő is és Atogwe is gyógyultak, nem nagyon kívánnék jobb safety párost magunknak..
több mint 12 éve
nexion218 3 983 — Washington Gyapotkombájnz fan
Shanahan első évében nagyon is elit safety volt - elit STRONG safety - a mutatott játék alapján. Előőte nem volt az, meg azóta sem. Azóta nyilván nem, mert sérült, előtte meg FS-t próbált vele játszatni a cenzúrázott nevű HC, ami azért nem teljesen az ő asztala... Az meg hogy ostoba, nem bír hírértékkel, oda van írva arra az okos homlokára. 😂 Legjobb lett volna tavaly nyáron elcsérélni, amikor elvileg gyógyult volt és még nem volt meg az új sérülése.

"I'm gonna fuck you 'till you love me, faggot!" - Mike Tyson
több mint 12 éve
a.kacsa Seattle Seahawks 1 288 — Champions!
landryből sose lett volna elit safety pont azért amit mondtál. neki a szerek fontosabbak mindennél. ezért sáérül, és ostoba. az h hamar volt draftolva meg édes kevés a boldogsághoz