Washington Commanders

28 feliratkozó

több mint 13 éve
EaRl Philadelphia Eagles 598 — Chip Kelly fan
Jó volt a meccs, gyerekek?agent T
ezt most iróniából, v nemláttad?
több mint 13 éve
agent T Washington Commanders 815 — 'Skins (& Sens) fan
Jó volt a meccs, gyerekek?

Braves on the warpath!!!

Leszarom, hogy elment Daniella Heatley, akkor is hajrá Ottawa Senators 😊
több mint 13 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
BigMoney helyén Adam Carriker és Phillip Daniels játszik.apeszos
ezzel mit akartál mondani?, Carriker eddig is kezdő volt és a cseréje votl Daniels, Al helyén mármint a 2nd NT helyén Bryant van.sapka
Múlt héten Daniels kezdett Al helyén, ha jól láttam.....
Bocs, Bryant volt..... Basszus, letiltották a highlights videókat. Most kereshetem újra....
több mint 13 éve
sapka Washington Commanders 6 608 — sapka
BigMoney helyén Adam Carriker és Phillip Daniels játszik.apeszos
ezzel mit akartál mondani?, Carriker eddig is kezdő volt és a cseréje votl Daniels, Al helyén mármint a 2nd NT helyén Bryant van.

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 13 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
Eric Cook, támadó falember rosterre került. Alapból G vagy C, eddig PS-ben volt. Mr. Sokat Keresek helyét örökölte meg a rosteren.deny79
Alapból C. És az O-line-ba ment. BigMoney helyén Adam Carriker és Phillip Daniels játszik.apeszos
nem a poszt számít,hanem h a rosteren al helyett van 😊a.kacsa
A rosteren is O-line...
Offensive Linemen

* 77 Jammal Brown T
* 58 Erik Cook C
* 66 Derrick Dockery G
* 74 Stephon Heyer T
* 75 Artis Hicks G/T
* 78 Kory Lichtensteiger G/C
* 63 Will Montgomery C/G
* 61 Casey Rabach C
* 71 Trent Williams T
Defensive Linemen

* 76 Anthony Bryant NT
* 94 Adam Carriker DE
* 99 Andre Carter DE/OLB
* 93 Phillip Daniels DE
* 64 Kedric Golston DE
* 91 Vonnie Holliday DE
* 90 Jeremy Jarmon DE
* 96 Ma'ake Kemoeatu NT
több mint 13 éve
a.kacsa Seattle Seahawks 1 288 — Champions!
Eric Cook, támadó falember rosterre került. Alapból G vagy C, eddig PS-ben volt. Mr. Sokat Keresek helyét örökölte meg a rosteren.deny79
Alapból C. És az O-line-ba ment. BigMoney helyén Adam Carriker és Phillip Daniels játszik.apeszos
nem a poszt számít,hanem h a rosteren al helyett van 😊
több mint 13 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
Eric Cook, támadó falember rosterre került. Alapból G vagy C, eddig PS-ben volt. Mr. Sokat Keresek helyét örökölte meg a rosteren.deny79
Alapból C. És az O-line-ba ment. BigMoney helyén Adam Carriker és Phillip Daniels játszik.
több mint 13 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
Eric Cook, támadó falember rosterre került. Alapból G vagy C, eddig PS-ben volt. Mr. Sokat Keresek helyét örökölte meg a rosteren.
több mint 13 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
http://www.nfl.com/news/story/09000d5d81ccc5b0/article/shanahan-must-reevaluate-how-he-runs-washington?module=HP_cp2

nagyon érdekes cikk... "However, since his benching before the two-minute drill in Detroit, the 'Skins are 1-4."
ezzel nem arra célzok, hogy McNabb nem akarja hozni a győzelmeket, mivel a statjai kb ugyanazok nyertes és vesztes meccseken, de lehet, hogy ezen kivül még voltak a háttérben érdekes megmozdulásai Mike-nak, ami talán kihat az egéz csapatraEaRl
Én elfogult vagyok, mert nem nagyon bírom a Shanahaneket. Már akkor is az volt a véleményem, hogy beáldozta McNabb-et a tekintélye erősítése miatt, hogy lám én ezt is megtehetem egy sztár QB-val. Csak nem jól sült el a dolog. Ez az érzésem most az Albert Haynesworth ügy kapcsán is. Várom, hogy Portisra mikor száll rá....
Úgy látom nem vagyok egyedül: Shanahan must reevaluate how he runs Washington
több mint 13 éve
EaRl Philadelphia Eagles 598 — Chip Kelly fan
http://www.nfl.com/news/story/09000d5d81ccc5b0/article/shanahan-must-reevaluate-how-he-runs-washington?module=HP_cp2

nagyon érdekes cikk... "However, since his benching before the two-minute drill in Detroit, the 'Skins are 1-4."
ezzel nem arra célzok, hogy McNabb nem akarja hozni a győzelmeket, mivel a statjai kb ugyanazok nyertes és vesztes meccseken, de lehet, hogy ezen kivül még voltak a háttérben érdekes megmozdulásai Mike-nak, ami talán kihat az egéz csapatra
több mint 13 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
Én is gondolkodtam már rajta, csak én annyira sem vagyok képben a kosárlabdában/jégkorongban, mint a footballban. Plusz ez a szerver sem bírná, talán az új szerveren, feltéve ha lesz aki csinálja.... Nekem ez is elég.....apeszos
ja, de én úgy értettem, ha esetleg létezne más washingtoni sportra is vmi komolyabb fanoldal, akkor egy egyesülés gondolom megoldhatná a mostani problémákat, de nem igazán találtam ilyesmit, szóval mindegy issapka
Sőt európai sem igazán, szóval egyedülállók vagyunk e földrészen 😀
több mint 13 éve
sapka Washington Commanders 6 608 — sapka
Én is gondolkodtam már rajta, csak én annyira sem vagyok képben a kosárlabdában/jégkorongban, mint a footballban. Plusz ez a szerver sem bírná, talán az új szerveren, feltéve ha lesz aki csinálja.... Nekem ez is elég.....apeszos
ja, de én úgy értettem, ha esetleg létezne más washingtoni sportra is vmi komolyabb fanoldal, akkor egy egyesülés gondolom megoldhatná a mostani problémákat, de nem igazán találtam ilyesmit, szóval mindegy is

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 13 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
úgy számolom, átlagosan 50% esélye van 😛
ilyen csúfságot találtam világhálón: http://washington.lap.hu/#b14400328 konkrétan itt, lényeget kiemelve,, Sport · Washington Capitals (jégkorong)Washington Redskins (jégkorong)Wizards (kosárlabda)Washington Mistics ...

fan oldallal kapcs, washington többi sportcsapatának nincs sportblog/ehhez hasonló érdekeltsége?, egy egyesülést el lehetne képzelni 😊sapka
Én is gondolkodtam már rajta, csak én annyira sem vagyok képben a kosárlabdában/jégkorongban, mint a footballban. Plusz ez a szerver sem bírná, talán az új szerveren, feltéve ha lesz aki csinálja.... Nekem ez is elég.....apeszos
Én utálom a Washington Capitalst.agent T
Mi is várható egy Senators fantól.. 😛
több mint 13 éve
agent T Washington Commanders 815 — 'Skins (& Sens) fan
Lehet, hogy Landry mégis játszik Vasárnap...apeszos
úgy számolom, átlagosan 50% esélye van 😛
ilyen csúfságot találtam világhálón: http://washington.lap.hu/#b14400328 konkrétan itt, lényeget kiemelve,, Sport · Washington Capitals (jégkorong)Washington Redskins (jégkorong)Wizards (kosárlabda)Washington Mistics ...

fan oldallal kapcs, washington többi sportcsapatának nincs sportblog/ehhez hasonló érdekeltsége?, egy egyesülést el lehetne képzelni 😊sapka
Én is gondolkodtam már rajta, csak én annyira sem vagyok képben a kosárlabdában/jégkorongban, mint a footballban. Plusz ez a szerver sem bírná, talán az új szerveren, feltéve ha lesz aki csinálja.... Nekem ez is elég.....apeszos
Én utálom a Washington Capitalst.

Braves on the warpath!!!

Leszarom, hogy elment Daniella Heatley, akkor is hajrá Ottawa Senators 😊
több mint 13 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
Lehet, hogy Landry mégis játszik Vasárnap...apeszos
úgy számolom, átlagosan 50% esélye van 😛
ilyen csúfságot találtam világhálón: http://washington.lap.hu/#b14400328 konkrétan itt, lényeget kiemelve,, Sport · Washington Capitals (jégkorong)Washington Redskins (jégkorong)Wizards (kosárlabda)Washington Mistics ...

fan oldallal kapcs, washington többi sportcsapatának nincs sportblog/ehhez hasonló érdekeltsége?, egy egyesülést el lehetne képzelni 😊sapka
Én is gondolkodtam már rajta, csak én annyira sem vagyok képben a kosárlabdában/jégkorongban, mint a footballban. Plusz ez a szerver sem bírná, talán az új szerveren, feltéve ha lesz aki csinálja.... Nekem ez is elég.....
több mint 13 éve
agent T Washington Commanders 815 — 'Skins (& Sens) fan
Lehet, hogy Landry mégis játszik Vasárnap...apeszos
úgy számolom, átlagosan 50% esélye van 😛
ilyen csúfságot találtam világhálón: http://washington.lap.hu/#b14400328 konkrétan itt, lényeget kiemelve,, Sport · Washington Capitals (jégkorong)Washington Redskins (jégkorong)Wizards (kosárlabda)Washington Mistics ...

fan oldallal kapcs, washington többi sportcsapatának nincs sportblog/ehhez hasonló érdekeltsége?, egy egyesülést el lehetne képzelni 😊sapka
Ki az az állat, aki képes egy ilyet kiadni a keze alól?
Ja, a Nationals az MLB-ből sehol, a Freedom meg, amely egyébként amerikaifutballnak van jelölve, női soccer.
Grat.

Braves on the warpath!!!

Leszarom, hogy elment Daniella Heatley, akkor is hajrá Ottawa Senators 😊
több mint 13 éve
sapka Washington Commanders 6 608 — sapka
Lehet, hogy Landry mégis játszik Vasárnap...apeszos
úgy számolom, átlagosan 50% esélye van 😛
ilyen csúfságot találtam világhálón: http://washington.lap.hu/#b14400328 konkrétan itt, lényeget kiemelve,, Sport · Washington Capitals (jégkorong)Washington Redskins (jégkorong)Wizards (kosárlabda)Washington Mistics ...

fan oldallal kapcs, washington többi sportcsapatának nincs sportblog/ehhez hasonló érdekeltsége?, egy egyesülést el lehetne képzelni 😊

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 13 éve
a.kacsa Seattle Seahawks 1 288 — Champions!
Lehet, hogy Landry mégis játszik Vasárnap...apeszos
el tudnám viselni 😊
több mint 13 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
Lehet, hogy Landry mégis játszik Vasárnap...
több mint 13 éve
agent T Washington Commanders 815 — 'Skins (& Sens) fan
Tomi, ez téged akar 😛 http://www.youtube.com/watch?v=g8N65mPqOss&feature=channelapeszos
A Redskinettek jobbak, de köszi 😊

Braves on the warpath!!!

Leszarom, hogy elment Daniella Heatley, akkor is hajrá Ottawa Senators 😊
több mint 13 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
Tomi, ez téged akar 😛 http://www.youtube.com/watch?v=g8N65mPqOss&feature=channel
több mint 13 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
Úgy néz ki Torain végre visszatér, Landry viszont nem.
BigAl kikerült a rosterból, reserve lists....
több mint 13 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
gondolom több oka is van, egyrészt akkor elismernék a hülyeségüket, másrészt meg elég nagy pocsékolás lenne, harmadrészt pedig még van azért egy közepes értéke így is, és sok csapat bátran felvenné hozzáteszem úgy, hogy a 'skins fizetné az ottani fizetését.sapka
Shanahan nyakra főre hangoztatja a csapatépítést (amiből eddig csak leépítés lett), de itt a bomlasztó rohadás. Az almát is úgy eszed meg, ha kivágod belőle a rohadást, vagy dobod az egészet a francba. Valamit ki kellene találni, mert ez így nem állapot. Amerika az ügyvédek országa, nem hiszem el, hogy ne találjanak valami megoldást. Snydernek is jobban megérné...apeszos
igen, de azért haszna is van, nem hiszem hogy kéne erről beszélgetnünk, ha akar tud és jól tud, de ha nem nem, kicsit a coachokat is felelősnek érzem, ki kéne találniuk valamit amivel motiválni tudják, vagy ki kellett volna, mert kiderült nem a pénz az..., majd meglátjuk a büntetés mire jó, de remélem repül Haslett a 3-4ével az év végén.....
ja igen és emlékszek ilyenekre is... odaért és nagyon kuss lett... 92est ugye.
http://www.youtube.com/watch?v=_guAW0CCmsQ&NR=1sapka
De ilyenre is.... http://www.youtube.com/watch?v=CwxMRPTsYeo&feature=related
Egyébként írtam is, egy jó Albertre szükségünk lenne.
több mint 13 éve
gyeek LSU Tigers 8 157 — Stromfeld Aurél fan
850'000 dollárt spórol meg a csapat az eltiltással, ez elég jó ok szerintem. El van meszelve mindenesetre. Pénteken állítólag másnaposság miatt nem edzett, kijelentette, hogy Shanahannel nem tárgyal... Megy majd gondolom a huzavona, hogy megspóroljanak rajta némi pénzt.

blikk.hu : Sajnos ki vagy tiltva 9999-12-31 23:59:00-ig, mert •
Káromkodás, csúnya szavak használata, alapvető beszélgetési normák be nem tartása.


"ALL IN" refers to the proximity of Jerry's head to his ass
több mint 13 éve
sapka Washington Commanders 6 608 — sapka
Miért bohóckodnak itt eltiltásokkal, rúgják ki a francba....apeszos
gondolom több oka is van, egyrészt akkor elismernék a hülyeségüket, másrészt meg elég nagy pocsékolás lenne, harmadrészt pedig még van azért egy közepes értéke így is, és sok csapat bátran felvenné hozzáteszem úgy, hogy a 'skins fizetné az ottani fizetését.sapka
Shanahan nyakra főre hangoztatja a csapatépítést (amiből eddig csak leépítés lett), de itt a bomlasztó rohadás. Az almát is úgy eszed meg, ha kivágod belőle a rohadást, vagy dobod az egészet a francba. Valamit ki kellene találni, mert ez így nem állapot. Amerika az ügyvédek országa, nem hiszem el, hogy ne találjanak valami megoldást. Snydernek is jobban megérné...apeszos
igen, de azért haszna is van, nem hiszem hogy kéne erről beszélgetnünk, ha akar tud és jól tud, de ha nem nem, kicsit a coachokat is felelősnek érzem, ki kéne találniuk valamit amivel motiválni tudják, vagy ki kellett volna, mert kiderült nem a pénz az..., majd meglátjuk a büntetés mire jó, de remélem repül Haslett a 3-4ével az év végén.....
ja igen és emlékszek ilyenekre is... odaért és nagyon kuss lett... 92est ugye.
http://www.youtube.com/watch?v=_guAW0CCmsQ&NR=1

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!