Washington Commanders

28 feliratkozó

több mint 13 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
Miért bohóckodnak itt eltiltásokkal, rúgják ki a francba....apeszos
gondolom több oka is van, egyrészt akkor elismernék a hülyeségüket, másrészt meg elég nagy pocsékolás lenne, harmadrészt pedig még van azért egy közepes értéke így is, és sok csapat bátran felvenné hozzáteszem úgy, hogy a 'skins fizetné az ottani fizetését.sapka
Shanahan nyakra főre hangoztatja a csapatépítést (amiből eddig csak leépítés lett), de itt a bomlasztó rohadás. Az almát is úgy eszed meg, ha kivágod belőle a rohadást, vagy dobod az egészet a francba. Valamit ki kellene találni, mert ez így nem állapot. Amerika az ügyvédek országa, nem hiszem el, hogy ne találjanak valami megoldást. Snydernek is jobban megérné...
több mint 13 éve
sapka Washington Commanders 6 608 — sapka
Miért bohóckodnak itt eltiltásokkal, rúgják ki a francba....apeszos
gondolom több oka is van, egyrészt akkor elismernék a hülyeségüket, másrészt meg elég nagy pocsékolás lenne, harmadrészt pedig még van azért egy közepes értéke így is, és sok csapat bátran felvenné hozzáteszem úgy, hogy a 'skins fizetné az ottani fizetését.

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 13 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
hehe, Big Al 4 meccs fizetés nélküli (!) eltiltás 😀Höri
Az a baj, hogy semmit nem old meg. Csak durcásabb lesz tőle..... Ha az öltözőből, vagy az edzésről nincs eltiltva, odaver a csapategységnek. Ha lehet ilyenről beszélni nálunk egyáltalán. De amíg a nagyherceg a közelben van jobb biztos nem lesz. Pedig nagyon kéne egy jó BigAl.... de ezt már mondtam. Miért bohóckodnak itt eltiltásokkal, rúgják ki a francba....
több mint 13 éve
sapka Washington Commanders 6 608 — sapka
hehe, Big Al 4 meccs fizetés nélküli (!) eltiltás 😀Höri
nem semmi, ezt is meg kellett érni, kíváncsi leszek reakciókra 😊

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 13 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
hehe, Big Al 4 meccs fizetés nélküli (!) eltiltás 😀

több mint 13 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
http://sports.espn.go.com/nfl/news/story?id=5891570
a.kacsa
azért Daniels még mindig A DE a szememben, még ha már 38 is..., remélem a csapatnál marad vmiféle edzői-mentori szerepben

off. agent múltkor pötyögtettem tévét és volt egy ottawa meccs asszem a san diego ellen, ja remélem azt is elkapcsoltad 😉sapka
San Diegoban football van, San Jose lesz az. 😊

Jelenleg nem tudom eldönteni, melyik csapatom a szarabb, bár a Sens legutóbb győzött egyszer. Fura, szokatlan érzés volt. 😊agent T
Szokni kell a jót....
több mint 13 éve
agent T Washington Commanders 815 — 'Skins (& Sens) fan
http://sports.espn.go.com/nfl/news/story?id=5891570
a.kacsa
azért Daniels még mindig A DE a szememben, még ha már 38 is..., remélem a csapatnál marad vmiféle edzői-mentori szerepben

off. agent múltkor pötyögtettem tévét és volt egy ottawa meccs asszem a san diego ellen, ja remélem azt is elkapcsoltad 😉sapka
San Diegoban football van, San Jose lesz az. 😊

Jelenleg nem tudom eldönteni, melyik csapatom a szarabb, bár a Sens legutóbb győzött egyszer. Fura, szokatlan érzés volt. 😊

Braves on the warpath!!!

Leszarom, hogy elment Daniella Heatley, akkor is hajrá Ottawa Senators 😊
több mint 13 éve
sapka Washington Commanders 6 608 — sapka
http://sports.espn.go.com/nfl/news/story?id=5891570
a.kacsa
azért Daniels még mindig A DE a szememben, még ha már 38 is..., remélem a csapatnál marad vmiféle edzői-mentori szerepben

off. agent múltkor pötyögtettem tévét és volt egy ottawa meccs asszem a san diego ellen, ja remélem azt is elkapcsoltad 😉

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 13 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
http://sports.espn.go.com/nfl/news/story?id=5891570

haynesworth saga újabb fejezetea.kacsa
Lassan be is fejezhetné ezt a sportot, a kutyának sem kell. Vagy elmehetne Kanadába.... Pedig mennyire kellene egy jó formában levő BigAl.....apeszos
Hé, a CFL egy jó liga! 😊agent T
Lehet, de csak amíg BigAl oda nem megy... 😛
több mint 13 éve
agent T Washington Commanders 815 — 'Skins (& Sens) fan
http://sports.espn.go.com/nfl/news/story?id=5891570

haynesworth saga újabb fejezetea.kacsa
Lassan be is fejezhetné ezt a sportot, a kutyának sem kell. Vagy elmehetne Kanadába.... Pedig mennyire kellene egy jó formában levő BigAl.....apeszos
Hé, a CFL egy jó liga! 😊

Braves on the warpath!!!

Leszarom, hogy elment Daniella Heatley, akkor is hajrá Ottawa Senators 😊
több mint 13 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
http://sports.espn.go.com/nfl/news/story?id=5891570

haynesworth saga újabb fejezetea.kacsa
Lassan be is fejezhetné ezt a sportot, a kutyának sem kell. Vagy elmehetne Kanadába.... Pedig mennyire kellene egy jó formában levő BigAl.....
több mint 13 éve
a.kacsa Seattle Seahawks 1 288 — Champions!
http://sports.espn.go.com/nfl/news/story?id=5891570

haynesworth saga újabb fejezete
több mint 13 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
Arra szavaztam a fanoldalon................=>agent T
Teljesen igazad van. Egy dolgot kivéve, én nem tudok annyira megharagudni rájuk, hogy ne nézzem őket. Maximum elbújok egy sarokba sírdogálni.... :/apeszos
Én meg tudok, de a hét végén megint itt leszek a monitor előtt. Hátha a srácok nem üldöznek el. Ja, és soha nem fogok másnak szurkolni, csak ha megszűnik a franchise.agent T
Ezt nem is feltételeztem rólad soha.... Nem fognak elüldözni, max. kicsit rosszul játszanak.. 😛 Néztem a Tampa meccset, kurvára harapnak.
több mint 13 éve
agent T Washington Commanders 815 — 'Skins (& Sens) fan
Arra szavaztam a fanoldalon................=>agent T
Teljesen igazad van. Egy dolgot kivéve, én nem tudok annyira megharagudni rájuk, hogy ne nézzem őket. Maximum elbújok egy sarokba sírdogálni.... :/apeszos
Én meg tudok, de a hét végén megint itt leszek a monitor előtt. Hátha a srácok nem üldöznek el. Ja, és soha nem fogok másnak szurkolni, csak ha megszűnik a franchise.

Braves on the warpath!!!

Leszarom, hogy elment Daniella Heatley, akkor is hajrá Ottawa Senators 😊
több mint 13 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
Arra szavaztam a fanoldalon................=>agent T
Teljesen igazad van. Egy dolgot kivéve, én nem tudok annyira megharagudni rájuk, hogy ne nézzem őket. Maximum elbújok egy sarokba sírdogálni.... :/
több mint 13 éve
agent T Washington Commanders 815 — 'Skins (& Sens) fan
Arra szavaztam a fanoldalon, hogy a Buccaneerst megverjük, de azért nem árt észben tartani, hogy a Bucs az életéért küzd a tegnapi meccse után.
Egy kicsit tegnap este elegem lett az egészből, és komolyan mondom megkönnyebbülés volt nézni a tévében a Mr és Mrs Smith-t egy idő után. Olyan ugyanis létezik, hogy egy csapat kikap, akár többször egymás után. tisztességes szurkoló ilyenkor nem hagyja cserben a csapatát, mert akkor már nem lennének Bills, Lions stb. ... meg 'Skins fanok sehol.
De az bazmeg, ami ezeken az embereken tegnap látszott... két futóval képes volt győzni a Giants, ezt tudtuk előre, hogy így lesz... de az a teljes fásultság, unottság, másokon meg az idegbaj jelei... amikor labdát szereztünk, azt várta az ember, mikor ki veszíti el... ez felháborító. Én lopott streameket nézek, de ha előfizettem volna, most nagyon anyáznék. Meg akkor is, ha mezt rendeltem volna. Ki lehet kapni, de tessék megdögleni a pályán, a milliós fizetésért. A Texans meccsen is kikaptunk, nem volt egy rossz szavunk se. Még a Philly után se, mert ott is küszködtek, pedig egy osztálynyi volt a különbség.
Ez szégyen gyalázat volt.
Ha óvatos akarok lenni, akkor azt mondom, hogy nem vagyok biztos a jövő heti győzelmünkben. Utána jön a Dallas, majd a playoffért harcoló JAX, aztán a tegnapi Giants henger a végén. A Dallas meccs után a helyünkre kerülünk. Jó, hogy nem lehet kiesni az NFC Eastből. Szerintem a szezon végén majd ki lehet írni egy szavazást, hogy ki volt a legszarabb, a védelem, az offense, az edzői kar vagy a spec team. Én nehezen tudnék dönteni.
Jövő héten 20.45-kor kezdődik az Ocean's eleven, addig el tudom dönteni, kíváncsi vagyok-e ezekre. Bár az is lehet, hogy szurkolok a csajom csapatának egy kicsit, a Green Bay néha hibázik, de nem lelketlen, szétesett csürhét alkotó, túlfizetett bohócok gyülekezete.

Szerk: Szerintem ez botrányos volt, kicsit is normális tulaj a szezon után új vezetést keresne. Egy teljesen szétesett banda leszünk, akit az ver meg, aki arra jár.

Braves on the warpath!!!

Leszarom, hogy elment Daniella Heatley, akkor is hajrá Ottawa Senators 😊
több mint 13 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
a PO-nak hivatalosan is annyi...kár, mert McNabb szerintem is többett tehetett volna ezért a szezonért. :/Zsoca
A PO tulajdonképpen a Rams és a Lions ellen elszállt. A Vikings csak ráadás volt. Most meg már..... Igen tehetett volna, ha akadnak társai. De amilyen sablont kitaláltak neki, az másnak sem ment volna. Plusz a célpontok ugye....
több mint 13 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
Persze, hogy nem mutatja a valódi teljesítményét, de azért jelentős képet ad róla. Nem akarom becsmérelni D-Mac-et, sokáig számomra ő volt az isten QB, csak egy kis mutatót találtam twitteren, gondoltam megosztom veletek is...
több mint 13 éve
Zsoca Atlanta Falcons 769 — next time, maybe...
a PO-nak hivatalosan is annyi...kár, mert McNabb szerintem is többett tehetett volna ezért a szezonért. :/

több mint 13 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
Igen. Lásd Raiders. Mégis azt gondolom, ha az elkapók összeszedettebbek, koncentráltabbak, nem lenne sérült Torain, meg lehetett volna a PO. Tudom sok a HA. Már csak egy kerékkötő van. Kyle Shanahan. Észrevettétek, hogy a meccs alatt egyszer sem mutatták? Mindíg csak az öreget.
több mint 13 éve
Bjoca Washington Commanders 292 — ami meghalt nem halhat meg többé
Egyébként, hogy mennyire volt jó döntés McNabb elküldése, avagy mennyire nem megy neki: a 3. hét óta 71.7-es ratinget hoz, az azóta legalább 100 passz kísérlettel rendelkező QB-k között a 33. 36-ból, mindössze Anderson (Cards), Gradkowski (Raiders), Clausen (Panthers) rosszabb nála.deny79
Csak ahogy azt Apeszos kolléga is írta egyrészt a számok nem feltétlen az ő egyéni teljesítményét tükrözik (sőt sose, mert pl a QB ratinghez mindig kell az is, hogy elkapják a WR-ek a labdát), másrészt pedig amit már korábban is feszegettem: D-Mac 11 évig nagyon jó volt a ligában, DE mindezt abból a szemszögből is nézhetjük - és ez már árnyalja a képet egy pöttyet - , hogy egy csapatban, egy rendszerben, egyugyanazon HC alatt hosszú ideig jól teljesített. Pedig kedvelem meg tényleg klasszisnak tartom az eddigi pályafutása alapján, csak hát szinte senki nem tudja, hogy mire képes a Reid rendszeren kívül (reméljük nem csak ennyire, amit eddig mutat...). Ilyen szempontból még Campbell-t is jobban ismertük: bármilyen rednszerben képes a gyenge-közepest hozni 😂 Egyébként azon gondolkodtam, hogy kaptunk egy SB edzőt, elment Cerrato, van egy franchise QBnk, javult a fal, vannak bizakodásra okot adó fiataljaink és mégis hogy a bánatos faszba vagyunk képesek ugyanolyan reménytelenül kinézni a pályán, mintha még mindig censored nevű HC trükkösjátékaival állnánk fel???nexion218
Igen, és az a szörnyű /akár meg is kövezhettek érte/ hogy szerintem ezeket az eredményeket Jason Campbell is tudta volna hozni. Nem visszasírni akarom, de "ezekkel" az elkapókkal egyszerűen jobbak voltak a statjai. Tudom a statisztika sokaknak nem számít, de kimutatható, hogy McNabb-nek a győztes meccseken sem volt jobb az átlaga, csak akkor futójátékunk is volt.

az éj sötét és tele iszonyattal
több mint 13 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
Kis elemzés... redskinsfan
több mint 13 éve
nexion218 3 983 — Washington Gyapotkombájnz fan
Egyébként, hogy mennyire volt jó döntés McNabb elküldése, avagy mennyire nem megy neki: a 3. hét óta 71.7-es ratinget hoz, az azóta legalább 100 passz kísérlettel rendelkező QB-k között a 33. 36-ból, mindössze Anderson (Cards), Gradkowski (Raiders), Clausen (Panthers) rosszabb nála.deny79
Csak ahogy azt Apeszos kolléga is írta egyrészt a számok nem feltétlen az ő egyéni teljesítményét tükrözik (sőt sose, mert pl a QB ratinghez mindig kell az is, hogy elkapják a WR-ek a labdát), másrészt pedig amit már korábban is feszegettem: D-Mac 11 évig nagyon jó volt a ligában, DE mindezt abból a szemszögből is nézhetjük - és ez már árnyalja a képet egy pöttyet - , hogy egy csapatban, egy rendszerben, egyugyanazon HC alatt hosszú ideig jól teljesített. Pedig kedvelem meg tényleg klasszisnak tartom az eddigi pályafutása alapján, csak hát szinte senki nem tudja, hogy mire képes a Reid rendszeren kívül (reméljük nem csak ennyire, amit eddig mutat...). Ilyen szempontból még Campbell-t is jobban ismertük: bármilyen rednszerben képes a gyenge-közepest hozni 😂 Egyébként azon gondolkodtam, hogy kaptunk egy SB edzőt, elment Cerrato, van egy franchise QBnk, javult a fal, vannak bizakodásra okot adó fiataljaink és mégis hogy a bánatos faszba vagyunk képesek ugyanolyan reménytelenül kinézni a pályán, mintha még mindig censored nevű HC trükkösjátékaival állnánk fel???

"I'm gonna fuck you 'till you love me, faggot!" - Mike Tyson
több mint 13 éve
a.kacsa Seattle Seahawks 1 288 — Champions!
Ez nem csak D-Mac-en múlik. Amikor összekeverik a falat előtte, olyan emberek mint Heyer állnak oda, a playcalling katasztrófa, mit lehet várni tőle? Arra is kíváncsi lennék hogyan játszana itt egy Manning, egy Rivers, vagy egy Drew Brees..... Amikor nemhogy az újoncok, de Cooley és Moss is elejtik a labdákat, és nincs futójáték? Örülök a statisztikáknak, de a kép csak akkor lenne teljes, ha ezzel együtt látnánk a fal és a WR-ek, TE-k teljesítményét is. A stat nem mutatja, hogy ebből mennyi volt a saját hibája, incomplete pass-nál hányszor ütötték meg, hányszor dropoltak a célpontjai, vagy éppen olyan route-ot futottak, hogy öreganyám kerekesszékben is lekövette volna őket. Armstrong egyszer tudott elszakadni, meg is találta, a szép az lett volna, ha azt is elejti. Bár az inkább már művészet. Ott van Banks és Austin, szét futnának -szerintem- bármilyen secondary-t, lenne célpont, de egyetlen percet sem játszanak. Austin állítólag van olyan gyors mint Banks, és magasabb is. Na befejezem, mert ez már rossz irány....apeszos
teljes mértékben igazad van
több mint 13 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
Ez nem csak D-Mac-en múlik. Amikor összekeverik a falat előtte, olyan emberek mint Heyer állnak oda, a playcalling katasztrófa, mit lehet várni tőle? Arra is kíváncsi lennék hogyan játszana itt egy Manning, egy Rivers, vagy egy Drew Brees..... Amikor nemhogy az újoncok, de Cooley és Moss is elejtik a labdákat, és nincs futójáték? Örülök a statisztikáknak, de a kép csak akkor lenne teljes, ha ezzel együtt látnánk a fal és a WR-ek, TE-k teljesítményét is. A stat nem mutatja, hogy ebből mennyi volt a saját hibája, incomplete pass-nál hányszor ütötték meg, hányszor dropoltak a célpontjai, vagy éppen olyan route-ot futottak, hogy öreganyám kerekesszékben is lekövette volna őket. Armstrong egyszer tudott elszakadni, meg is találta, a szép az lett volna, ha azt is elejti. Bár az inkább már művészet. Ott van Banks és Austin, szét futnának -szerintem- bármilyen secondary-t, lenne célpont, de egyetlen percet sem játszanak. Austin állítólag van olyan gyors mint Banks, és magasabb is. Na befejezem, mert ez már rossz irány....