Washington Commanders

28 feliratkozó

több mint 13 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
Egyébként, hogy mennyire volt jó döntés McNabb elküldése, avagy mennyire nem megy neki: a 3. hét óta 71.7-es ratinget hoz, az azóta legalább 100 passz kísérlettel rendelkező QB-k között a 33. 36-ból, mindössze Anderson (Cards), Gradkowski (Raiders), Clausen (Panthers) rosszabb nála.
több mint 13 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
vajon hány ilyen kell/volt már hogy pofánrúgják Haslettet és Shanahant a 3-4 miatt?
de most komolyan.
legalább a cincy-no és a cle-mia izgalmas volt :/ :/ :/sapka
Remélem most jött el az ideje...
több mint 13 éve
sapka Washington Commanders 6 608 — sapka
vajon hány ilyen kell/volt már hogy pofánrúgják Haslettet és Shanahant a 3-4 miatt?
de most komolyan.
legalább a cincy-no és a cle-mia izgalmas volt :/ :/ :/

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 13 éve
Bjoca Washington Commanders 292 — ami meghalt nem halhat meg többé
Stílszerű befejezés....apeszos
Ja ja ja, nagyon szomorú vagyok és nem a vereség miatt.
Az bármikor benne van a pakliban.
A reménytelenség, az ami kiakasztott. Az, hogy nem láttam a tüzet a játékosok szemében.
Mintha tényleg minden mindegy lenne, és ezért a legkisebb erőfeszítésre sem hajlandóak.
Ha európai foci lenne, bundát kiáltanék... ááááá szarni bele. Miért is bosszankodok?

az éj sötét és tele iszonyattal
több mint 13 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
Stílszerű befejezés....
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Mikor voltatok utoljára úgy, hogy kikapcsoltatok egy Redskins meccset a faszba, és néztetek egy filmet?agent T
Ennak a meccsnek is remélhetőleg van pozitív oldala:

-reméljük nem fázott meg senki a NY-i télben! 😉


Ez keserves basszus! 😕
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Erre ott az eredménykövető...undisputedly
????
Talán valamikor megbántottalak....?deepsilver
Nem, csak nem akartam tudni az eredményről, se a srácok formájáról. Mindegy. Abszolút nem azért mondtam, mert generálni akarok egy kis szájkaratét. Amúgy eredménykövetőben mindig nagyon jó a hangulat.undisputedly
OK!

Az eredmény követőt tudom, csak azt nem értettem soha, hogy oda írogatnak az emberek, utána meg egy héten keresztül beszélik ua.-t itt.....
De mindegy is! 😉
több mint 13 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 936 — SuperBowl Champions 2013/2014
Erre ott az eredménykövető...undisputedly
????
Talán valamikor megbántottalak....?deepsilver
Nem, csak nem akartam tudni az eredményről, se a srácok formájáról. Mindegy. Abszolút nem azért mondtam, mert generálni akarok egy kis szájkaratét. Amúgy eredménykövetőben mindig nagyon jó a hangulat.
több mint 13 éve
agent T Washington Commanders 815 — 'Skins (& Sens) fan
Mikor voltatok utoljára úgy, hogy kikapcsoltatok egy Redskins meccset a faszba, és néztetek egy filmet?

Braves on the warpath!!!

Leszarom, hogy elment Daniella Heatley, akkor is hajrá Ottawa Senators 😊
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Erre ott az eredménykövető...undisputedly
????
Talán valamikor megbántottalak....?
több mint 13 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 936 — SuperBowl Champions 2013/2014
Erre ott az eredménykövető...
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
A védelmen az élet nyomai kezdenek jelentkezni. 😊
Már kétszer puntolt a Giants egymás után! 😊
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Naaaa véééégre már!!!! 😊
TD!!! 😊 😊
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
És íme a futás elleni anti-védekezésnek az élő példája..... :mad: 28-0 😕
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Szerintem meg a legjobb esetben is "együttes találat"....De nem azon múlik. :/

Bassza meg még egy fumbli....
Az első félidőhöz képest az a különbség, hogy most már passz ellen sem védekezünk. 😊
több mint 13 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
Az fumble volt, de a holdingokat rendesen benézik....
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Ha tartjuk ezt a "remek" formát a második félidőben, akkor a Giants szertárosa is szerez TD ellenünk. 😕
A futás ellen konkrétan nem is akarunk védekezni....,mert az olyan fájdalmas lehet..... :cool:
Ez lehet az a meccs amelyiken a védelemnek sem kell elfáradnia. Zömében 3-4 1st downból úgy is TD-t szereznek.... :/ 😕
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Hát gyerekek élőben nézem az ESPN-en ezt a szenvedést.... 😕
Az OL guriga fikát nem ér eddig, a D meg pepitába. A zebrák meg.....Mondjuk nem rajtuk múlik eddig de rém gyengék szegények!
Nem tudom ezeknek a szerencsétlen bíróknak milyen videót mutatnak, hogy azt szart fumblinak látták..... :o
több mint 13 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
Amúgy is nagyon kell a W a g-women ellen, de Holle anyó idióta vigyorát is jó lenne látni, ahogy lefagy egy nagy büdös zakó után....nexion218
Attól tartok vigyorogni fog... 😕 Amit talán el tudok viselni, de könyörgöm ne szóljon be..... :mad:apeszos
Nem tudom megállni, nagyon gonosz vagyok: amilyen gyöxi, még akkor is képes lesz vigyorogni, ha kikapnak... 😂 De egyébként bánom is én mit csinál, csak vhogy hozzuk össze a W-t...nexion218
Azért kajánul tudnám nézni a TV-t.... 😂
több mint 13 éve
nexion218 3 983 — Washington Gyapotkombájnz fan
Remélem így lesz.... Remélem Holle anyó kommentál a TV-s meccsen. És azt is, hogy jó szokásához híven beszól majd....apeszos
Amúgy is nagyon kell a W a g-women ellen, de Holle anyó idióta vigyorát is jó lenne látni, ahogy lefagy egy nagy büdös zakó után....nexion218
Attól tartok vigyorogni fog... 😕 Amit talán el tudok viselni, de könyörgöm ne szóljon be..... :mad:apeszos
Nem tudom megállni, nagyon gonosz vagyok: amilyen gyöxi, még akkor is képes lesz vigyorogni, ha kikapnak... 😂 De egyébként bánom is én mit csinál, csak vhogy hozzuk össze a W-t...

"I'm gonna fuck you 'till you love me, faggot!" - Mike Tyson
több mint 13 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
nővérem barátja országos giants fan. remélem baszogathatom majd egész este. csak ennyit jósolok 😛a.kacsa
Remélem így lesz.... Remélem Holle anyó kommentál a TV-s meccsen. És azt is, hogy jó szokásához híven beszól majd....apeszos
Amúgy is nagyon kell a W a g-women ellen, de Holle anyó idióta vigyorát is jó lenne látni, ahogy lefagy egy nagy büdös zakó után....nexion218
Attól tartok vigyorogni fog... 😕 Amit talán el tudok viselni, de könyörgöm ne szóljon be..... :mad:
több mint 13 éve
nexion218 3 983 — Washington Gyapotkombájnz fan
nővérem barátja országos giants fan. remélem baszogathatom majd egész este. csak ennyit jósolok 😛a.kacsa
Remélem így lesz.... Remélem Holle anyó kommentál a TV-s meccsen. És azt is, hogy jó szokásához híven beszól majd....apeszos
Amúgy is nagyon kell a W a g-women ellen, de Holle anyó idióta vigyorát is jó lenne látni, ahogy lefagy egy nagy büdös zakó után....

"I'm gonna fuck you 'till you love me, faggot!" - Mike Tyson
több mint 13 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
Remélem nem Moore lesz Landry helyett... Az RB vajon ki lesz? Noname futójáték.... Semmi jóra nem számítok.
több mint 13 éve
a.kacsa Seattle Seahawks 1 288 — Champions!
Haynesworth, Torain, Rogers and Landry among Redskins inactives

#NYG inactives S. Smith, W. Blackmon, S. O'Hara, D. Diehl, S. Andrews, D. Calhoun, H. Nicks and L. Joseph

akartam mondani h elinak nagy napja lesz, de nem játszik a 2 kezdője, és a fal is hiányos előtte. reméljünk a legjobbakban
több mint 13 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
Jon Embree, a TE edző ajánlatot kapott az University of Colorado-tól. Embree még nem válaszolt....
Már igen. Nem megy....apeszos
nem jött be, megyJJ Tiller
Basszus... Csütörtökön még nem akart...