Washington Commanders

28 feliratkozó

több mint 13 éve
agent T Washington Commanders 815 — 'Skins (& Sens) fan
A honlapon is volt már szó a playoff esélyekről, most meg a Post ír róla:

http://www.washingtonpost.com/wp-dyn/content/article/2010/11/29/AR2010112905470.html

Szerintem teljesen felelsleges ezt a témát nyomatni, csak a terhet pakolják a játékosok vállára.
Hozzuk ikszre a mérleget vasárnap. A többit meglátjuk.

Braves on the warpath!!!

Leszarom, hogy elment Daniella Heatley, akkor is hajrá Ottawa Senators 😊
több mint 13 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
Szerintem meg ne mi fejtsük már meg, hogy képes-e megélni a pályán Banks, mint elkapó.
Amit fentebb írtam azzal kapcsolatban, hogy bírta erővel high schoolban, college-ban idáig, az az elkapási lehetőségeire is áll, azt gondolom. Valamiért csak WR volt college-ban, és igaz, hogy a profi liga más, de annyira nem, hogy ki se lehessen próbálni "áh, úgyis kicsi" jelszóval.
Igen, az a Titans elleni elkapás megvolt neki.
A legjobb érvnek még mindig azt érzem a WR-ként való bevetése ellen, hogy ha megsérülne, meghalna a returner játékunk.agent T
Visszahordás közben is megsérülhet, meg is sérült. Én viszont azt érzem, hogy hagyunk elkallódni egy jó kis játékost, miközben döglött a passzjátékunk, és ez luxus. Ennek az idénynek -is- lőttek, nem nagyon értem miért ne lehetne tétmeccsen bevetni az újoncokat.
több mint 13 éve
agent T Washington Commanders 815 — 'Skins (& Sens) fan
az a baj banksel, hogy nem tud a scrimage-től eljönni, mert annyival erősebbek a DB-k. ez az amiért nem játszik, hiába iszonyatos a sebességea.kacsa
igen-igen, teljesen egyetértek, Moss is küzd néha, emlékszek volt pár verekedése ebből 😊sapka
Moss sem volt nagyobb mikor kezdte, és egész jó kis WR lett belőle (bár most éppen cáfol..) Ha nem próbáljuk, sosem tudjuk.... Azért én emlékszem a Titans ellen, egy playt kapott az utolsó két percben, és sikeres 10 yard feletti elkapást produkált. Nyerhettünk volna vele, ha Gano nem hagyja ki az FG-t. Most is jól jött volna....apeszos
Szerintem meg ne mi fejtsük már meg, hogy képes-e megélni a pályán Banks, mint elkapó.
Amit fentebb írtam azzal kapcsolatban, hogy bírta erővel high schoolban, college-ban idáig, az az elkapási lehetőségeire is áll, azt gondolom. Valamiért csak WR volt college-ban, és igaz, hogy a profi liga más, de annyira nem, hogy ki se lehessen próbálni "áh, úgyis kicsi" jelszóval.
Igen, az a Titans elleni elkapás megvolt neki.
A legjobb érvnek még mindig azt érzem a WR-ként való bevetése ellen, hogy ha megsérülne, meghalna a returner játékunk.

Braves on the warpath!!!

Leszarom, hogy elment Daniella Heatley, akkor is hajrá Ottawa Senators 😊
több mint 13 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
az a baj banksel, hogy nem tud a scrimage-től eljönni, mert annyival erősebbek a DB-k. ez az amiért nem játszik, hiába iszonyatos a sebességea.kacsa
igen-igen, teljesen egyetértek, Moss is küzd néha, emlékszek volt pár verekedése ebből 😊sapka
Moss sem volt nagyobb mikor kezdte, és egész jó kis WR lett belőle (bár most éppen cáfol..) Ha nem próbáljuk, sosem tudjuk.... Azért én emlékszem a Titans ellen, egy playt kapott az utolsó két percben, és sikeres 10 yard feletti elkapást produkált. Nyerhettünk volna vele, ha Gano nem hagyja ki az FG-t. Most is jól jött volna....
több mint 13 éve
sapka Washington Commanders 6 608 — sapka
az a baj banksel, hogy nem tud a scrimage-től eljönni, mert annyival erősebbek a DB-k. ez az amiért nem játszik, hiába iszonyatos a sebességea.kacsa
igen-igen, teljesen egyetértek, Moss is küzd néha, emlékszek volt pár verekedése ebből 😊

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 13 éve
a.kacsa Seattle Seahawks 1 288 — Champions!
az a baj banksel, hogy nem tud a scrimage-től eljönni, mert annyival erősebbek a DB-k. ez az amiért nem játszik, hoába iszonyatos a sebessége
több mint 13 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
Az a helyzet, hogy szerintem kevés olyan gyors fickó van az NFL-ben mint Banks. A cornerek mire körülnéznek már métereket ver rájuk, olyan irányváltásai vannak, simán szabadulna. McNabb dobhatna hosszúakat, és különösebben az O falat sem terhelné, Brandon sebessége miatt pár másodperc, és szabad is a célpont. Amilyen előnye van a gyorsaságban, a corner max visszahúzni tudná.... Pontos labdánál a safety sem érne oda... Kincs ez a faszi, ki kellene használni...
több mint 13 éve
agent T Washington Commanders 815 — 'Skins (& Sens) fan
Basszus haggyukmá, aki eljut az NFL-be, annak már a high school meg a college során legalább 10 évet nyomnia kellett, és már a high school se piskóta Amerikában ha erről a sportról van szó.
Lehet, hogy szarul esne neki, ha rajta landolna mondjuk Urlacher, de ne féltsük már annyira. Biztos nem véletlenül akart a football ligába kerülni, és nem lett mondjuk baseballos. Szerintem ha nem bírná, akkor már belehalt volna, amit kap, mikor megblokkolják visszahordáskor.

Braves on the warpath!!!

Leszarom, hogy elment Daniella Heatley, akkor is hajrá Ottawa Senators 😊
több mint 13 éve
sapka Washington Commanders 6 608 — sapka
Moss 1,78 és kb 90 kg, Banks 1,70 és 70 kg, Austin 1,80 és 80 kg. Banks óvodás a "nagyfiúk" között, de a többi elkapónk sem óriás.... Ha visszahordás közben kibírja a nem kicsi ütéseket, nem látom be, miért ne játszhatna. Az azért mégsem járja, hogy mindíg a spec. team-re várunk....apeszos
várj, itt a kicsi alatt nem azt értem hogy nem bírja ki az ütéseket, hanem odaáll egy corner mellé az oké hogy lefutja mondjuk 10ből 6szor de 1 fejjel kisebb, tehát a cornernek 1.5x olyan hosszú keze van nagyon durva becsléssel, és azzal mit tudna kezdeni? főleg ha nem hajszálpontos labdát kap
most ok hogy ki lehetne próbálni, de az ST jó játéka sokkal fontosabb, legalábbis ez eddig nem volt teljesen minegy, most meg már ugye....

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 13 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
Moss 1,78 és kb 90 kg, Banks 1,70 és 70 kg, Austin 1,80 és 80 kg. Banks óvodás a "nagyfiúk" között, de a többi elkapónk sem óriás.... Ha visszahordás közben kibírja a nem kicsi ütéseket, nem látom be, miért ne játszhatna. Az azért mégsem járja, hogy mindíg a spec. team-re várunk....
több mint 13 éve
sapka Washington Commanders 6 608 — sapka
Akkora mint Moss.agent T
nem ez így nem igaz, Moss 5.10, míg Banks csupán 5.7 (az jópár centi rendes mértékegységben)

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 13 éve
agent T Washington Commanders 815 — 'Skins (& Sens) fan
hagyjátok ezt a Bankset a kezdőbe dolgot, mert egyrészt túl kicsi, lehet hogy gyors
plusz a tényleges érv hogy lehetséges hogy visszaesne a STben emiatt, amit nem lehet megkockáztatni semmiképp szerintem, tekintve hogy az St nyeri nálunk a meccseket...,egyelőre,sapka
Akkora mint Moss.

A második érv jó, azt aláírom, hogy a ST meghalna nélküle.

Braves on the warpath!!!

Leszarom, hogy elment Daniella Heatley, akkor is hajrá Ottawa Senators 😊
több mint 13 éve
sapka Washington Commanders 6 608 — sapka
hagyjátok ezt a Bankset a kezdőbe dolgot, mert egyrészt túl kicsi, lehet hogy gyors
plusz a tényleges érv hogy lehetséges hogy visszaesne a STben emiatt, amit nem lehet megkockáztatni semmiképp szerintem, tekintve hogy az St nyeri nálunk a meccseket...,egyelőre,

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 13 éve
agent T Washington Commanders 815 — 'Skins (& Sens) fan
Egy szurkolói vélemény az nfl.comról:

"Nice to know we're catching up with the rest of the league with the Wildcat...... AFTER EVERY DEFENSE KNOWS HOW TO STOP IT NOW?"

pfff 😂

Braves on the warpath!!!

Leszarom, hogy elment Daniella Heatley, akkor is hajrá Ottawa Senators 😊
több mint 13 éve
agent T Washington Commanders 815 — 'Skins (& Sens) fan
Valahogy vasárnapig rá kéne jönni, mit kezdjünk Jackobssal meg Bradshaw-val.
Isteni szerencsénk volt, hogy Peterson lesérült, nagyobbat szívtunk volna. Ötlete nem volt a D-nek, mit is csináljon ellene, míg pályán volt.

Braves on the warpath!!!

Leszarom, hogy elment Daniella Heatley, akkor is hajrá Ottawa Senators 😊
több mint 13 éve
agent T Washington Commanders 815 — 'Skins (& Sens) fan
Igen. Én valaha nagyon szerettem az európai focit, amit a játékosok aljas viselkedése, a gusztustalan időhúzások, a mérhetetlen vaskalaposság (videobíró....), és a játékvezetők megkérdőjelezhetetlen ostoba ítéletei miatt gyűlöltem meg. Néha még meg-meg nézek egyet kettőt, de csak elvétve. Naivan nagyon büszke voltam rá, hogy az NFL-ben ilyen nincs, illetve csak elvétve. Aztán szembesültem ezzel az esettel, (pedig volt már kísértetiesen hasonló esete Banks-nek, ott is elvették tőle a TD-t) és meghasonultam. Leszámoltam az illúzióimmal...apeszos
Azért ott még nem tartunk mint mondjuk a latin foci, ahol a zselézett hajú bíró direkt fújkál, hogy őt vegye a kamera, és jobban menjen utána a csajozás, de a tendencia nem tetszik.
A múltkor a Detroit fanok anyáztak valamelyik meccsük után, most mi, minden héten káromkodik valamelyik tábor, csak nincsen jól akkor valami.
Ki lehet verni persze, hogy óóóó áááááá challenge meg videóriiiiivjúúúúú, és nem is rossz dolgok ezek, de nem tökéletes a rendszer.

Na mindegy.
A Giantst meghajtotta JAX (bár végül szívtak), hátha meg tudjuk lepni őket.
Futónk akad már valahol, valami épkézláb?
(Nem a Banks féle wildcatre gondolok, bár derültem rajta. 😊 )agent T
Remélem addigra Torain már épkézláb lesz... Arra gondolni sem merek, hogy K.Williams komolyabban sérült. A WR-ekkel meg kezdeni kellene valamit már.... Felhozta Austint, játszott egyáltalán? Vagy Banks (WR-ként)? Az öregeknek nem megy, és Armstrong is beállt a sorba.... Kellene a frissítés. Gyakorlatilag csak matematikai esélyünk van a PO-ra + kellene pár jó, nekünk kedvező eredmény, a többiektől is. Nem lehetne kipróbálni az újakat? Jobb lenne mint a holtidényben edzéseken. Banks különben is bizonyított már....apeszos
De, nyomni kéne Bankst, Armstrongot, Austint labdával. Roydell Williamst láthattam a meccsen szépet csinálni? Jól emlékszem? Ezek a fickók + Moss nagyon komoly WR corp lehetnek, ha összekopnak. + a futóink is jók, mikor bevethetők. Cooley pro bowler formában, Davis is rendben. Erősíteni kell még a falon (draft), javítani a labdabiztonságon, értelmes backupot szerezni D-Mac mögé (draft) és jövőre az offense brutális lehet.

Braves on the warpath!!!

Leszarom, hogy elment Daniella Heatley, akkor is hajrá Ottawa Senators 😊
több mint 13 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
Igen. Én valaha nagyon szerettem az európai focit, amit a játékosok aljas viselkedése, a gusztustalan időhúzások, a mérhetetlen vaskalaposság (videobíró....), és a játékvezetők megkérdőjelezhetetlen ostoba ítéletei miatt gyűlöltem meg. Néha még meg-meg nézek egyet kettőt, de csak elvétve. Naivan nagyon büszke voltam rá, hogy az NFL-ben ilyen nincs, illetve csak elvétve. Aztán szembesültem ezzel az esettel, (pedig volt már kísértetiesen hasonló esete Banks-nek, ott is elvették tőle a TD-t) és meghasonultam. Leszámoltam az illúzióimmal...apeszos
Azért ott még nem tartunk mint mondjuk a latin foci, ahol a zselézett hajú bíró direkt fújkál, hogy őt vegye a kamera, és jobban menjen utána a csajozás, de a tendencia nem tetszik.
A múltkor a Detroit fanok anyáztak valamelyik meccsük után, most mi, minden héten káromkodik valamelyik tábor, csak nincsen jól akkor valami.
Ki lehet verni persze, hogy óóóó áááááá challenge meg videóriiiiivjúúúúú, és nem is rossz dolgok ezek, de nem tökéletes a rendszer.

Na mindegy.
A Giantst meghajtotta JAX (bár végül szívtak), hátha meg tudjuk lepni őket.
Futónk akad már valahol, valami épkézláb?
(Nem a Banks féle wildcatre gondolok, bár derültem rajta. 😊 )agent T
Remélem addigra Torain már épkézláb lesz... Arra gondolni sem merek, hogy K.Williams komolyabban sérült. A WR-ekkel meg kezdeni kellene valamit már.... Felhozta Austint, játszott egyáltalán? Vagy Banks (WR-ként)? Az öregeknek nem megy, és Armstrong is beállt a sorba.... Kellene a frissítés. Gyakorlatilag csak matematikai esélyünk van a PO-ra + kellene pár jó, nekünk kedvező eredmény, a többiektől is. Nem lehetne kipróbálni az újakat? Jobb lenne mint a holtidényben edzéseken. Banks különben is bizonyított már....
több mint 13 éve
agent T Washington Commanders 815 — 'Skins (& Sens) fan
Igen. Én valaha nagyon szerettem az európai focit, amit a játékosok aljas viselkedése, a gusztustalan időhúzások, a mérhetetlen vaskalaposság (videobíró....), és a játékvezetők megkérdőjelezhetetlen ostoba ítéletei miatt gyűlöltem meg. Néha még meg-meg nézek egyet kettőt, de csak elvétve. Naivan nagyon büszke voltam rá, hogy az NFL-ben ilyen nincs, illetve csak elvétve. Aztán szembesültem ezzel az esettel, (pedig volt már kísértetiesen hasonló esete Banks-nek, ott is elvették tőle a TD-t) és meghasonultam. Leszámoltam az illúzióimmal...apeszos
Azért ott még nem tartunk mint mondjuk a latin foci, ahol a zselézett hajú bíró direkt fújkál, hogy őt vegye a kamera, és jobban menjen utána a csajozás, de a tendencia nem tetszik.
A múltkor a Detroit fanok anyáztak valamelyik meccsük után, most mi, minden héten káromkodik valamelyik tábor, csak nincsen jól akkor valami.
Ki lehet verni persze, hogy óóóó áááááá challenge meg videóriiiiivjúúúúú, és nem is rossz dolgok ezek, de nem tökéletes a rendszer.

Na mindegy.
A Giantst meghajtotta JAX (bár végül szívtak), hátha meg tudjuk lepni őket.
Futónk akad már valahol, valami épkézláb?
(Nem a Banks féle wildcatre gondolok, bár derültem rajta. 😊 )

Braves on the warpath!!!

Leszarom, hogy elment Daniella Heatley, akkor is hajrá Ottawa Senators 😊
több mint 13 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
Igen. Én valaha nagyon szerettem az európai focit, amit a játékosok aljas viselkedése, a gusztustalan időhúzások, a mérhetetlen vaskalaposság (videobíró....), és a játékvezetők megkérdőjelezhetetlen ostoba ítéletei miatt gyűlöltem meg. Néha még meg-meg nézek egyet kettőt, de csak elvétve. Naivan nagyon büszke voltam rá, hogy az NFL-ben ilyen nincs, illetve csak elvétve. Aztán szembesültem ezzel az esettel, (pedig volt már kísértetiesen hasonló esete Banks-nek, ott is elvették tőle a TD-t) és meghasonultam. Leszámoltam az illúzióimmal...
több mint 13 éve
agent T Washington Commanders 815 — 'Skins (& Sens) fan
Én már lezártam magamban a dolgot egyébként, az a helyzet, hogy 5-6, innen kell megint felállni.
Eszem ágában sincs ráverni a balhét a bírókra, mert egyszerűen meg kellett volna vernünk a Vikingst Peterson nélkül, ahogy a kolléga mondja fentebb. De egy ilyen véleményes bírói ítélettel bizony a meccs dőlt el, és lehet, hogy vannak, akik szerint ez az ítélet tök egyértelmű, de azt tudom erre mondani, hogy a tök egyértelmű ítélet olyan, mint amilyennel mi vertük a Cowboyst az első fordulóban. A vak öreganyám is láthatja a holdingot, nincs mese, kész, csak a legelvakultabb 'Boys fanok anyáztak. És bizony nem mindegy, hogy elvették tegnap ezt a TD-t, mert utána kikapott a Philly, és ha most 6-5-tel állnák, versenyben lennénk a wild cardért és a csoportelsőségért egyaránt.
Nem értem, állandóan azt nyomják a tévés kommentátorok is, hogy a liga szeretné érdekesebbé tenni a játékot, több pontot, még izgalmasabb meccseket akarnak... és akkor vissza kell fújni ilyen szép return TD-ket, gondolom ez a jó út.
Nem mérgelődöm, mert hülyeség, de ennyiben mindenképp szimpibb az NHL, mert ott az első, amit elugatnak a képzésen egy zebrának az, hogy bazmeg, ha nem vagy benne biztos, hogy meg kell szakítanod a játékot, akkor ne fújkálj összevissza. Persze lehet, hogy nem ez a jó irány, hanem az, ami az európai fociban megy, hogy a bíró a főszereplő, emlékezhetünk milyen ordas nagy gólt nem adtak meg az angoloknak a németek ellen, mert hát rosszul látták...
Itt is már az a helyzet, hogy már örülni se lehet, például Banks is ahogy visszafutott, már üvöltöttem hogy touchdown - egyszer fel fognak jelenteni - de nem kellett volna, mert meg kell ugye vární, míg valamelyik zebra eldönti, hogy vagy húsz perccel később csak bedobná-e azt a kurva sárga zászlót. Hát király. Csodálkoznak, hogy James Harrison meg Ray Lewis meg még egy-két ilyen pitylák nevetlen (hahh) játékos ki van akadva a bíráskodáson.

Braves on the warpath!!!

Leszarom, hogy elment Daniella Heatley, akkor is hajrá Ottawa Senators 😊
több mint 13 éve
agent T Washington Commanders 815 — 'Skins (& Sens) fan
Persze én szóval se mondtam hogy a bírók jól fújtak, mint a meccseink 98% án fosul fújnak. Azt se mondom hogy nem nekünk fújtak. Viszont ez a fújás nekem akkor is block in the back . Lehet hogy fújhatják 20x egy meccsen, holdingot is fújhatnak kb 30-40es is ha akarnak azzal nem lehet védekezni hogy máskor nem fújták be
Tényleg semmi offense de még a meccs összefoglalóban is tökéletesen látszik hogy hátulról blokkolt. Szerintetek ez nem hátulról volt ?Toca
Nem. A vállát érte az ütés. Biztos elfogult vagyok. De mindegy is, hibázott és kész. Mert a védőtöknek esélye sem volt elérni Banks-et, ergo felesleges volt a blokk is. És döntő szituációban, mikor már szabad volt az út, akkor dobta be.apeszos
http://kepfeltoltes.hu/101129/blokk_www.kepfeltoltes.hu_.jpg

http://kepfeltoltes.hu/101129/block_www.kepfeltoltes.hu_.jpg

Nekem egy síkban lévőnek tűnik a két háton a két mezszám, de én elfogult, szemét Redskinsfan vagyok. 😊

Egyébként tényleg nem kellett volna megblokkolnia a Bankset elkapni igyekvő játékost, de lehet filózgatni rajta, melyik a nagyobb mellényúlás, ez a rookie hiba, vagy ha zászlóval díjazzák.

Szerk: Véleményes ítélet, mindenképp.

Braves on the warpath!!!

Leszarom, hogy elment Daniella Heatley, akkor is hajrá Ottawa Senators 😊
több mint 13 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
Persze én szóval se mondtam hogy a bírók jól fújtak, mint a meccseink 98% án fosul fújnak. Azt se mondom hogy nem nekünk fújtak. Viszont ez a fújás nekem akkor is block in the back . Lehet hogy fújhatják 20x egy meccsen, holdingot is fújhatnak kb 30-40es is ha akarnak azzal nem lehet védekezni hogy máskor nem fújták be
Tényleg semmi offense de még a meccs összefoglalóban is tökéletesen látszik hogy hátulról blokkolt. Szerintetek ez nem hátulról volt ?Toca
Nem. A vállát érte az ütés. Biztos elfogult vagyok. De mindegy is, hibázott és kész. Mert a védőtöknek esélye sem volt elérni Banks-et, ergo felesleges volt a blokk is. És döntő szituációban, mikor már szabad volt az út, akkor dobta be.
több mint 13 éve
Toca Minnesota Vikings 19 253 — Vikings fan
1.Most ne gondold már hogy a bírók ott ezt mérlegelik egy flag bedobás előtt hogy kinek mennyire fontos a meccs?
2.Nem értem miről beszélünk, ez egy totálisan helyes fújás volt hátulról block, tudom hogy rossz hogy emiatt megy el a hajó de ettől még ezt be kellett dobni... Ha más fújás is volt akkor nem szóltam de még nem néztem végig a meccset.
3.AP nélkül meg kellett volna vernetek minket simán.Toca
kb. mindenről megygőzhető vagyok, de mintha picit úgy jöttek ki a játékvezetők a meccsre hogy nem Washingtonban vannak, másrészről a vikingeknek 3 negyedig nem kaptak zászlót, tudom hogy ti vagytok a legeslegszabályosabban játszó csapat mi meg kiskutyák vagyunk, de álljunk meg egy szóra, azon a fújáson a meccs múllott, és -szerintem- nem volt block in the back, de az biztos hogy Banks visszahordását nem tudta volna az a védő akadályozni még akkor sem ha no kontakt van. és ez biztos. ennek fejében miről beszélünk?
3.kal egyetértek 😀
apeszos megelőzött 😐 ,de ugyanazt írtuk le kb.sapka
Persze én szóval se mondtam hogy a bírók jól fújtak, mint a meccseink 98% án fosul fújnak. Azt se mondom hogy nem nekünk fújtak. Viszont ez a fújás nekem akkor is block in the back . Lehet hogy fújhatják 20x egy meccsen, holdingot is fújhatnak kb 30-40es is ha akarnak azzal nem lehet védekezni hogy máskor nem fújták be
Tényleg semmi offense de még a meccs összefoglalóban is tökéletesen látszik hogy hátulról blokkolt. Szerintetek ez nem hátulról volt ?
több mint 13 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
Én is egyetértek. Nem akarok rágódni a tegnapi meccsen. Drága a gyomorsavgyógyszer.

Harcoljunk vasárnap, hogy kiegyenlítsük az aktuális mérleget!
Legyen ez a heti jelszó. A többi nem érdekel.

Amúgy a hat eddigi vereségünkből hármat megúszhattunk volna, ha az elkapóink azt csinálnák, ami a szakterületük és ami a nevükből adódóan lényegük, elkapnák a labdákat. Olyan szinten szórják el a passzokat a WR-eink és TE-ink, hogy az hihetetlen. Már az amerikaifutballt szerető, de tök laikus (nem mintha én szakértő lennék) kedvesem is megállapította tegnap, hogy elképesztően bizonytalanok vagyunk elkapásokban, hetek óta.
Santana Mosstól például még soha nem láttam olyanokat, mint idén, de Cooley meg a többiek is hullajtgatják el lelkesen az olyan labdákat, melyek már a kezükben vannak. Ezt nem látja a vezetés? Erre nincs valami edzésterv? Nem kéne a WR meg a TE edzőt befenyíteni?agent T
Campbell-hez vannak szokva.. Túl erős nekik McNabb. 😀 😀 De valóban, eddig az volt a gáz, hogy nem jó az O#. Most aránylag jól működik, erre a WR-ek szarnak be. De mondhatnám a futókat is, gyakorlatilag elfogytak. Arról szó sem volt, hogy K.Williams is sérült, ez a Davis gyerek meg maradt volna Cleveland-ben inkább.
több mint 13 éve
agent T Washington Commanders 815 — 'Skins (& Sens) fan
Én is egyetértek. Nem akarok rágódni a tegnapi meccsen. Drága a gyomorsavgyógyszer.

Harcoljunk vasárnap, hogy kiegyenlítsük az aktuális mérleget!
Legyen ez a heti jelszó. A többi nem érdekel.

Amúgy a hat eddigi vereségünkből hármat megúszhattunk volna, ha az elkapóink azt csinálnák, ami a szakterületük és ami a nevükből adódóan lényegük, elkapnák a labdákat. Olyan szinten szórják el a passzokat a WR-eink és TE-ink, hogy az hihetetlen. Már az amerikaifutballt szerető, de tök laikus (nem mintha én szakértő lennék) kedvesem is megállapította tegnap, hogy elképesztően bizonytalanok vagyunk elkapásokban, hetek óta.
Santana Mosstól például még soha nem láttam olyanokat, mint idén, de Cooley meg a többiek is hullajtgatják el lelkesen az olyan labdákat, melyek már a kezükben vannak. Ezt nem látja a vezetés? Erre nincs valami edzésterv? Nem kéne a WR meg a TE edzőt befenyíteni?

Braves on the warpath!!!

Leszarom, hogy elment Daniella Heatley, akkor is hajrá Ottawa Senators 😊