Washington Commanders

28 feliratkozó

több mint 13 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
Landry és Rogers nem játszik este.... El sem utaztak.agent T
Kéne végre egy jó offenzív munka, mert a védelmünk hátsó szekciója kiesett, nem fogjuk 20 pont alatt tartani a Titanst.apeszos
azért Rogers kiesése nem kimondottan nagy hátrány, gondolom Buchanan feljebb lép Cb2-be 😊 ,de Landry helyén ki fog játszani?sapka
Kicsit összekeverted az idézeteket... 😀
Moore, Doughty ,Russell, esetleg Westbrook ....
több mint 13 éve
sapka Washington Commanders 6 583 — sapka
Landry és Rogers nem játszik este.... El sem utaztak.agent T
Kéne végre egy jó offenzív munka, mert a védelmünk hátsó szekciója kiesett, nem fogjuk 20 pont alatt tartani a Titanst.apeszos
azért Rogers kiesése nem kimondottan nagy hátrány, gondolom Buchanan feljebb lép Cb2-be 😊 ,de Landry helyén ki fog játszani?

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 13 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
Landry és Rogers nem játszik este.... El sem utaztak.

Többször kéne kötekednem, még nem erősítették meg ugyan, de nem zörög a haraszt ugye.... Terrence Austin promotion not yet confirmed by Redskinsapeszos
Nem látom a változást a rosteren. Austin mindenképp megérdemli a bizalmat.
Árnyalja a képet, hogy Banks helyett említik. Az már annyira nem nagy öröm.
Remélem Austint WR-ként is bevetik, nem csakvisszahordásban.
Moss nincs formában, Gallowayt már az edzői kar is osztja, Roydell Williams semmi eddig, Armstrong meg egyedül nem csinál csodát.
Keyland kell Portis mellé.... a legideálisabb terep, hogy Austin villanjon, már ha dobnak rá.

Kéne végre egy jó offenzív munka, mert a védelmünk hátsó szekciója kiesett, nem fogjuk 20 pont alatt tartani a Titanst.agent T
Banks még nem heverte ki a műtétet, valószínűleg ez lehet az oka. A madárkák ellen sem csinált csodát, a műtött térdével nehéz lett volna. Erre mondtam, hogy jobb lenne ha pihenne a sasok ellen, egészségesen jobban kell.
több mint 13 éve
agent T Washington Commanders 815 — 'Skins (& Sens) fan
moss 13. elkapott yardokban. azért azt nem mondanám formán kívülinek 😊
de a többi igaza.kacsa
Az igaz, hogy 13. elkapott yardokban, de elment a szezon fele, van összesen tán két TD-je, ami az ő kategóriájában nem sok, meg az előző meccsen is kihullajtotta a labdát, még az elején, mutogatták is utána. Olyan ez idén, mint egy járvány, eleinte voltak, akiket stabil célpontnak lehetett mondani, aztán bizonytalan lett Moss, Cooley, mindenki.

Braves on the warpath!!!

Leszarom, hogy elment Daniella Heatley, akkor is hajrá Ottawa Senators 😊
több mint 13 éve
a.kacsa Seattle Seahawks 1 288 — Champions!
moss 13. elkapott yardokban. azért azt nem mondanám formán kívülinek 😊
de a többi igaz
több mint 13 éve
agent T Washington Commanders 815 — 'Skins (& Sens) fan
Landry és Rogers nem játszik este.... El sem utaztak.

Többször kéne kötekednem, még nem erősítették meg ugyan, de nem zörög a haraszt ugye.... Terrence Austin promotion not yet confirmed by Redskinsapeszos
Nem látom a változást a rosteren. Austin mindenképp megérdemli a bizalmat.
Árnyalja a képet, hogy Banks helyett említik. Az már annyira nem nagy öröm.
Remélem Austint WR-ként is bevetik, nem csakvisszahordásban.
Moss nincs formában, Gallowayt már az edzői kar is osztja, Roydell Williams semmi eddig, Armstrong meg egyedül nem csinál csodát.
Keyland kell Portis mellé.... a legideálisabb terep, hogy Austin villanjon, már ha dobnak rá.

Kéne végre egy jó offenzív munka, mert a védelmünk hátsó szekciója kiesett, nem fogjuk 20 pont alatt tartani a Titanst.

Braves on the warpath!!!

Leszarom, hogy elment Daniella Heatley, akkor is hajrá Ottawa Senators 😊
több mint 13 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
Landry és Rogers nem játszik este.... El sem utaztak.

Többször kéne kötekednem, még nem erősítették meg ugyan, de nem zörög a haraszt ugye.... Terrence Austin promotion not yet confirmed by Redskins
több mint 13 éve
agent T Washington Commanders 815 — 'Skins (& Sens) fan
Más: Brennan állapota stabilizálódott. Borda és kulcscsont törése van, valamint a fejsérülése miatt megfigyelés alatt tartják. Titokzatos fejsérülés, mert semmit nem mondanak róla....apeszos
miért olyan fontos nekünk Brennan?, mintha elcseréltük volna vagy elmentsapka
Nem fontos. Volt 'skins vonatkozása a hírnek. Azon kívül nem örülök neki, hogy rommá törte magát. Egyébként Rexy-nél és Beck-nél most is jobban csípem..apeszos
Számomra megfejthetetlen, hogy miért nem volt jó nálunk semmire.
Bár mondjuk gyakori viszonylag, hogy valaki college-ban király, a profik között meg sehol nincs, de hogy odáig nem jutott el, például a QB szakember Zornnal, hogy egyszer pályára lépjen, az azért elég érdekes.

Braves on the warpath!!!

Leszarom, hogy elment Daniella Heatley, akkor is hajrá Ottawa Senators 😊
több mint 13 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
Más: Brennan állapota stabilizálódott. Borda és kulcscsont törése van, valamint a fejsérülése miatt megfigyelés alatt tartják. Titokzatos fejsérülés, mert semmit nem mondanak róla....apeszos
miért olyan fontos nekünk Brennan?, mintha elcseréltük volna vagy elmentsapka
Nem fontos. Volt 'skins vonatkozása a hírnek. Azon kívül nem örülök neki, hogy rommá törte magát. Egyébként Rexy-nél és Beck-nél most is jobban csípem..
több mint 13 éve
sapka Washington Commanders 6 583 — sapka
Más: Brennan állapota stabilizálódott. Borda és kulcscsont törése van, valamint a fejsérülése miatt megfigyelés alatt tartják. Titokzatos fejsérülés, mert semmit nem mondanak róla....apeszos
miért olyan fontos nekünk Brennan?, mintha elcseréltük volna vagy elment

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 13 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
Na ezt érdemes elolvasni. Mike Shanahan needs to play to Redskins' strengthsapeszos
ez tényleg érdekes, kicsit finomkodónak éreztem, és nem kimondottan hiszek a denveri pálya hatalmas előnyeiben, de lehet van benne valami...sapka
Mindenesetre Shanahan-ek változtatnia kellene, mert így nem lesz jó...
Más: Brennan állapota stabilizálódott. Borda és kulcscsont törése van, valamint a fejsérülése miatt megfigyelés alatt tartják. Titokzatos fejsérülés, mert semmit nem mondanak róla....
több mint 13 éve
sapka Washington Commanders 6 583 — sapka
Na ezt érdemes elolvasni. Mike Shanahan needs to play to Redskins' strengthsapeszos
ez tényleg érdekes, kicsit finomkodónak éreztem, és nem kimondottan hiszek a denveri pálya hatalmas előnyeiben, de lehet van benne valami...

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 13 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
Colt Brennan súlyosan megsérült.... Link
Na ezt érdemes elolvasni. Mike Shanahan needs to play to Redskins' strengths
több mint 13 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
Torain (hamstring) won't play Sunday against the Titans, Rich Campbell of fredericksburg.com reports.
Portis viszont játszani fog,megosztozik a carryken Keiland Williams-szel.Newman
Ja. Meg ne lepődjünk. Oszt hirtelen meggyógyul.... Az öreg kurvára tudja kavarni a sérültekkel....

ezt találtam, hát nem tudom.....sapka
Mér gyártót váltanak? Nem is tudtam.... Nem figyeltem, mert nem lényeges. Viszont ebben úgy néznének ki, mint a practice squad playerek..... És csúnya nagyon.
több mint 13 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
Ismerős a play? 😀

http://www.washingtonpost.com/wp-srv/sports/redskins/shanahanplaybook/7.html

(súgok: Fred Davis elkapása kellene beugorjon 😉 )nexion218
Te is átnézted? 😀 Érdekes, hogy Mac az ilyen playeket szórta Philly-ben. És pont a madárkák ellen jött be neki.
több mint 13 éve
Newman Philadelphia Eagles Clemson Tigers 8 228 — Ready to Rumble
Torain (hamstring) won't play Sunday against the Titans, Rich Campbell of fredericksburg.com reports.
Portis viszont játszani fog,megosztozik a carryken Keiland Williams-szel.

több mint 13 éve
sapka Washington Commanders 6 583 — sapka
ezt találtam, hát nem tudom
http://www.purplepride.org/community/discussion/16-general-nfl-discussion/1078289-nike-plans-to-change-nfl-jerseys
és
http://lulzimg.com/i8/5fe01ed3.png
nekem ez a színcsere nem jönne be 😕

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 13 éve
nexion218 3 966 — Washington Gyapotkombájnz fan
Ismerős a play? 😀

http://www.washingtonpost.com/wp-srv/sports/redskins/shanahanplaybook/7.html

(súgok: Fred Davis elkapása kellene beugorjon 😉 )

"I'm gonna fuck you 'till you love me, faggot!" - Mike Tyson
több mint 13 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
Nézőpont kérdése...de sztem gyakorlatilag a fal hulladék volt(elkezdtétek foltozni) futótok sem nagyon volt(nézd meg tavaly Portis évét ...ok gyorsan kiszállt de addig sem volt meggyőző....meg ,hogy milyen kapkodás ment ezzel kapcsolatban az offseasonban),WR-eket is cserélni kellett..és QB-val is szarul álltatok.(és ez csak az O#).Nem tudom,hogy lehet ezt 1 offseason alatt rendbe tenni.DE tényleg nem kötekedni jöttem ide csak azért,hogy szóvá tegyem,hogy korai lenne még a HC elzavarása.Greengo
ha megengedsz egyetlen szóváltást még a témában, úgy gondolom az O teljesítménye legfőképpen a falon múlik/múlott, és tekintve hogy már emberemlékezet óta nem jött drafton/egyéb módszerekkel a liga első felébe tartozó T/G/C, ezért ezt mondhatjuk szarnak 😊, és erősen következik hogy nem volt kimagasló futás mint eddig, nemhinném hogy Portison múlt a dolog, Campbell sem volt rossz csak a release time-ja még egy jobb fal mögött is magasabb a kelleténél, azt hozzá sem merem tenni itt miket csinált...
a fiatal harapós Wrek adottak voltak, csak szemezgetni kellett kik lennének a legjobbak az elkövetkezendő játékstílushoz, szóval úgy gondolom mindenhez még a [censored] időszakban is volt emberanyag(mmint azért egy átlagon felüli), és a mostani igazolások sem hiszem hogy komolyabb korrelációt mutatnának Shanny személyével...
-és ez csak az O kezdetűre nem mondok semmit, nem hiszem hogy megtudnál győzni hogy az a tradícionális 4-3as D rossz lett volna, de ezt ahogy nexion is teljesen jól leírta, most viszont van helyette egy pocsék, de jobb turnovermutatós 3-4es borzadály, és van egy meccset megfordítani nem képes O..., erősen akadozó 2. félidővel...
szerintem nem éppen a koordinátorok személye a probléma, hanem hogy nem arra építenek amihez van anyag, amiben jók voltunk, hanem teljesen elölről szeretnék kezdeni, de nem hiszem hogy ez jó lenne, Kyel személye még nem is annyira gáz, mert mögötte az öregalkesz, de Haslett-től lehet búcsuzunk, azért Wade Phillipsben ide látnék fantáziát 😊sapka
Kis ellentmondás nem? 😊 A red zone védekezésünk azért elég jó volt (az eagles meccs nem ér 😀), a baj az volt, hogy a secondary túl hamar oda engedte az ellenfelet. Ezen még mindíg könnyebb lenne javítani, mint az offense siralmas teljesítményén. Amikor engedik Mac-nek azt játszani amit tud, jobb az O is, összetettebb feladat megoldani az #O-nak a futásokhoz az elzárásokat, ez nem igazán megy. Ha ezt megtudnák oldani, jobb lenne a passzjáték is, egy McNabb szintű QB-nak ez már elég lenne. A fő gond a konzervatív playbook, könnyen kiismerhető, már lassan én is tudom mi fog következni, pedig még csak nem is konyítok hozzá. Nem csoda hát a rossz második félidő, tudják hogy mit játszunk, így nem nehéz megfogni őket. Ezért látom edzői hibának. Hogy ebben mennyire van benne az öreg keze, és mennyi része van Kyle-nak, azt nem tudom, de fura látni az örökös futásokat középen, és mennyire levédekezik a WR-eket.
több mint 13 éve
sapka Washington Commanders 6 583 — sapka
Nézőpont kérdése...de sztem gyakorlatilag a fal hulladék volt(elkezdtétek foltozni) futótok sem nagyon volt(nézd meg tavaly Portis évét ...ok gyorsan kiszállt de addig sem volt meggyőző....meg ,hogy milyen kapkodás ment ezzel kapcsolatban az offseasonban),WR-eket is cserélni kellett..és QB-val is szarul álltatok.(és ez csak az O#).Nem tudom,hogy lehet ezt 1 offseason alatt rendbe tenni.DE tényleg nem kötekedni jöttem ide csak azért,hogy szóvá tegyem,hogy korai lenne még a HC elzavarása.Greengo
ha megengedsz egyetlen szóváltást még a témában, úgy gondolom az O teljesítménye legfőképpen a falon múlik/múlott, és tekintve hogy már emberemlékezet óta nem jött drafton/egyéb módszerekkel a liga első felébe tartozó T/G/C, ezért ezt mondhatjuk szarnak 😊, és erősen következik hogy nem volt kimagasló futás mint eddig, nemhinném hogy Portison múlt a dolog, Campbell sem volt rossz csak a release time-ja még egy jobb fal mögött is magasabb a kelleténél, azt hozzá sem merem tenni itt miket csinált...
a fiatal harapós Wrek adottak voltak, csak szemezgetni kellett kik lennének a legjobbak az elkövetkezendő játékstílushoz, szóval úgy gondolom mindenhez még a [censored] időszakban is volt emberanyag(mmint azért egy átlagon felüli), és a mostani igazolások sem hiszem hogy komolyabb korrelációt mutatnának Shanny személyével...
-és ez csak az O kezdetűre nem mondok semmit, nem hiszem hogy megtudnál győzni hogy az a tradícionális 4-3as D rossz lett volna, de ezt ahogy nexion is teljesen jól leírta, most viszont van helyette egy pocsék, de jobb turnovermutatós 3-4es borzadály, és van egy meccset megfordítani nem képes O..., erősen akadozó 2. félidővel...
szerintem nem éppen a koordinátorok személye a probléma, hanem hogy nem arra építenek amihez van anyag, amiben jók voltunk, hanem teljesen elölről szeretnék kezdeni, de nem hiszem hogy ez jó lenne, Kyel személye még nem is annyira gáz, mert mögötte az öregalkesz, de Haslett-től lehet búcsuzunk, azért Wade Phillipsben ide látnék fantáziát 😊

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 13 éve
agent T Washington Commanders 815 — 'Skins (& Sens) fan
A Redskins Insider szavazása -bekerül-e a csapat a PO-ba (4.606 szavazó)- szerint:
10% igen, 90% nem.apeszos
Én az igenre szavazók között voltam :rolleyes:
Semmit se vesztek vele 😀Bjoca
Én is... 😂 Lehet, hogy a 10% a magyarok műve? Annyi 'skins szurker európában sincs, nemhogy Magyarországon... 😀
Hiába kutattam, az egyetlen európai "redskins oldal" (a miénken kívül) ez...apeszos
Ez valami csodás oldal.
Lefagyott, otthagyott valami felugró ablakot, szóval érdemes volt belinkelned. 😀

Braves on the warpath!!!

Leszarom, hogy elment Daniella Heatley, akkor is hajrá Ottawa Senators 😊
több mint 13 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
A Redskins Insider szavazása -bekerül-e a csapat a PO-ba (4.606 szavazó)- szerint:
10% igen, 90% nem.apeszos
Én az igenre szavazók között voltam :rolleyes:
Semmit se vesztek vele 😀Bjoca
Én is... 😂 Lehet, hogy a 10% a magyarok műve? Annyi 'skins szurker európában sincs, nemhogy Magyarországon... 😀
Hiába kutattam, az egyetlen európai "redskins oldal" (a miénken kívül) ez...
több mint 13 éve
Bjoca Washington Commanders 292 — ami meghalt nem halhat meg többé
A Redskins Insider szavazása -bekerül-e a csapat a PO-ba (4.606 szavazó)- szerint:
10% igen, 90% nem.apeszos
Én az igenre szavazók között voltam :rolleyes:
Semmit se vesztek vele 😀

az éj sötét és tele iszonyattal
több mint 13 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
A Redskins Insider szavazása -bekerül-e a csapat a PO-ba (4.606 szavazó)- szerint:
10% igen, 90% nem.
több mint 13 éve
agent T Washington Commanders 815 — 'Skins (& Sens) fan
philips hatalmas DC agy. vezetőedzőnek szar csaka.kacsa
Ja.
Meg egyébként is, azért valamit Dallasban is elért.
2007-ben playoffba vezette őket, NFC East elsőként, 2008-ban nem jutottak be, de akkor is pozitív volt a szezonjuk, tavaly meg behúzták százezer év után a playoff győzelmet, igaz, hogy utána kitette őket a Vikings. Világos, hogy idén nem működött valami, méghozzá nagyon nem, és az is tiszta, hogy az NFL nem a magyar parlament, hogy a múlt érdemeiből meg lehessen élni benne, szóval kellett a változtatás. Talán már korábban ki kellett volna rakni. De ettől függetlenül nem kellene úgy elékeznie rá a 'Boys fanoknak, mint ahogy mi emlegetjük a (censored) HC-t, aki egyébként tényleg konyít azért valamit a szakmájához, elnézve Flacco teljesítményét

Braves on the warpath!!!

Leszarom, hogy elment Daniella Heatley, akkor is hajrá Ottawa Senators 😊