Washington Commanders

28 feliratkozó

több mint 13 éve
a.kacsa Seattle Seahawks 1 288 — Champions!
philips hatalmas DC agy. vezetőedzőnek szar csak
több mint 13 éve
agent T Washington Commanders 815 — 'Skins (& Sens) fan
Ha jár erre valami akvarisztikus vagy esetleg egyike a nagy Manitouknak, akkor érdekelne, hogy van-e valami QB szerűség Miamiban jelenleg.

A power rankingot néztétek? Én jót röhögtem a 'Skinses dumán. 😊
A -2 pedig szerintem a mély humanizmus egyik megnyilvánulása századunk viharos nyitó évtizedének végén. 😊

Braves on the warpath!!!

Leszarom, hogy elment Daniella Heatley, akkor is hajrá Ottawa Senators 😊
több mint 13 éve
nexion218 3 966 — Washington Gyapotkombájnz fan
Nagyon kikezdtétek Shannyékat!Sztem nem lehet 1 év alatt szarból várat építeni.Mondjuk ha jövő ilyenkor is ez a helyzet akkor már jogos...de sztem várjatok még a Shanny takaroggggyyyy(!) szöveggel.Greengo
tessék??????? szarból?, miről is beszélünk?, egy O fal hiányzott ami nagyjából megoldódott és egy másik QB Campbell helyett/vagy egy jó playbook neki és mellé adott volt egy kiváló 4-3as védelem
az O részét szépen rendbetették, vagyis elkezdték de oda is képesek voltak lyukakat generálni ahol eddig nem voltak 😐sapka
Nézőpont kérdése...de sztem gyakorlatilag a fal hulladék volt(elkezdtétek foltozni) futótok sem nagyon volt(nézd meg tavaly Portis évét ...ok gyorsan kiszállt de addig sem volt meggyőző....meg ,hogy milyen kapkodás ment ezzel kapcsolatban az offseasonban),WR-eket is cserélni kellett..és QB-val is szarul álltatok.(és ez csak az O#).Nem tudom,hogy lehet ezt 1 offseason alatt rendbe tenni.DE tényleg nem kötekedni jöttem ide csak azért,hogy szóvá tegyem,hogy korai lenne még a HC elzavarása.Greengo
A szar az tényleg kissé erős... Tavaly még a cenzúrázott nevű HC-báb alatt is lényegében a "felsőházba" tartozó védelmünk volt, meg egy siralmas O. Ebből lett idén egy turnovereket gyártó, de ligautsó védelem meg egy akadozó offense. Én komolyan mondom bízok az öregben, sőt még biztató jeleket is látni néha, de összevetve a játékosállományunkat meg az edzői stábot az eredményekkel sztem jogosan vagyunk türelmetlenek... A HC elzavarás meg amúgy sem lenne egyszerű sztem, mivel Shanny nemcsak HC, de Vice President of Football Operations is, tehát a csapat személyzeti ügyei az ő hatáskörébe tartoznak, amibe asszem nemcsak a játékosok, de az edzők is beletartoznak... De egyébként nem kell elzavarni, csak egy kicsit magasabb fokozatba kapcsolhatnának fejlődés terén. Az edzőket akiket kért megkapta, lóvé lényegében korlátlan mennyiségben rendelkezésre állt/áll, a játékosok se éppen a legszarabbak... Na de mindegy is, először is legyűrjük hétvégén a Titans-t, meg a törpöket lerendezzük és máris nem állunk olyan szarul 😀

"I'm gonna fuck you 'till you love me, faggot!" - Mike Tyson
több mint 13 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
Nagyon kikezdtétek Shannyékat!Sztem nem lehet 1 év alatt szarból várat építeni.Mondjuk ha jövő ilyenkor is ez a helyzet akkor már jogos...de sztem várjatok még a Shanny takaroggggyyyy(!) szöveggel.Greengo
tessék??????? szarból?, miről is beszélünk?, egy O fal hiányzott ami nagyjából megoldódott és egy másik QB Campbell helyett/vagy egy jó playbook neki és mellé adott volt egy kiváló 4-3as védelem
az O részét szépen rendbetették, vagyis elkezdték de oda is képesek voltak lyukakat generálni ahol eddig nem voltak 😐sapka
Nézőpont kérdése...de sztem gyakorlatilag a fal hulladék volt(elkezdtétek foltozni) futótok sem nagyon volt(nézd meg tavaly Portis évét ...ok gyorsan kiszállt de addig sem volt meggyőző....meg ,hogy milyen kapkodás ment ezzel kapcsolatban az offseasonban),WR-eket is cserélni kellett..és QB-val is szarul álltatok.(és ez csak az O#).Nem tudom,hogy lehet ezt 1 offseason alatt rendbe tenni.DE tényleg nem kötekedni jöttem ide csak azért,hogy szóvá tegyem,hogy korai lenne még a HC elzavarása.Greengo
Nem is a HC-ról van szó elsősorban. Hanem a fiáról. Azt látom, hogy Shanny tekintélyelvét szeretné követni, csakhogy neki még nincs olyan. Az meg milyen má' hogy ha valami nem úgy megy akkor megmondalak apunak? Abban, hogy kikezdték D-Mac-et, abban vastagon benne volt. Vajon miért akarja egy ilyen fiatal OC átformálni a 12. évét az NFL-ben taposó veterán franchise QB-t?
több mint 13 éve
gyeek LSU Tigers 7 985 — Stromfeld Aurél fan
Wade Phillips neve máris felmerült mint DC. :/

blikk.hu : Sajnos ki vagy tiltva 9999-12-31 23:59:00-ig, mert •
Káromkodás, csúnya szavak használata, alapvető beszélgetési normák be nem tartása.
több mint 13 éve
Greengo Philadelphia Eagles Alabama Crimson Tide 8 597 — Eagles fan
Nagyon kikezdtétek Shannyékat!Sztem nem lehet 1 év alatt szarból várat építeni.Mondjuk ha jövő ilyenkor is ez a helyzet akkor már jogos...de sztem várjatok még a Shanny takaroggggyyyy(!) szöveggel.Greengo
tessék??????? szarból?, miről is beszélünk?, egy O fal hiányzott ami nagyjából megoldódott és egy másik QB Campbell helyett/vagy egy jó playbook neki és mellé adott volt egy kiváló 4-3as védelem
az O részét szépen rendbetették, vagyis elkezdték de oda is képesek voltak lyukakat generálni ahol eddig nem voltak 😐sapka
Nézőpont kérdése...de sztem gyakorlatilag a fal hulladék volt(elkezdtétek foltozni) futótok sem nagyon volt(nézd meg tavaly Portis évét ...ok gyorsan kiszállt de addig sem volt meggyőző....meg ,hogy milyen kapkodás ment ezzel kapcsolatban az offseasonban),WR-eket is cserélni kellett..és QB-val is szarul álltatok.(és ez csak az O#).Nem tudom,hogy lehet ezt 1 offseason alatt rendbe tenni.DE tényleg nem kötekedni jöttem ide csak azért,hogy szóvá tegyem,hogy korai lenne még a HC elzavarása.


E-A-G-L-E-S EAGLES !
több mint 13 éve
sapka Washington Commanders 6 583 — sapka
Nagyon kikezdtétek Shannyékat!Sztem nem lehet 1 év alatt szarból várat építeni.Mondjuk ha jövő ilyenkor is ez a helyzet akkor már jogos...de sztem várjatok még a Shanny takaroggggyyyy(!) szöveggel.Greengo
tessék??????? szarból?, miről is beszélünk?, egy O fal hiányzott ami nagyjából megoldódott és egy másik QB Campbell helyett/vagy egy jó playbook neki és mellé adott volt egy kiváló 4-3as védelem
az O részét szépen rendbetették, vagyis elkezdték de oda is képesek voltak lyukakat generálni ahol eddig nem voltak 😐

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 13 éve
Greengo Philadelphia Eagles Alabama Crimson Tide 8 597 — Eagles fan
igazából nem is terveztem/zem hogy vegyek ilyen könyvet, úgy tudom főként a történetiségről szól és sok képpel, ezek annyira kimondottan ennyiért nem kötnek le
--
basszus lehet örülnék ha nem hosszabbítanánk Mcnabbel, és lenne helyette egy életképes alternatívasapka
Ebben van valami.... Mármint az árban. Most elbizonytalanítottál... Meggondolom...
Szerintem jelenleg jó McNabb. Ki lenne jó alternatíva? Nézd meg kik kellettek neki. Rexy meg Beck. Uhhhh.
Jobb lenne az O#-t erősíteni...apeszos
Nagyon kikezdtétek Shannyékat!Sztem nem lehet 1 év alatt szarból várat építeni.Mondjuk ha jövő ilyenkor is ez a helyzet akkor már jogos...de sztem várjatok még a Shanny takaroggggyyyy(!) szöveggel.


E-A-G-L-E-S EAGLES !
több mint 13 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
igazából nem is terveztem/zem hogy vegyek ilyen könyvet, úgy tudom főként a történetiségről szól és sok képpel, ezek annyira kimondottan ennyiért nem kötnek le
--
basszus lehet örülnék ha nem hosszabbítanánk Mcnabbel, és lenne helyette egy életképes alternatívasapka
Ebben van valami.... Mármint az árban. Most elbizonytalanítottál... Meggondolom...
Szerintem jelenleg jó McNabb. Ki lenne jó alternatíva? Nézd meg kik kellettek neki. Rexy meg Beck. Uhhhh.
Jobb lenne az O#-t erősíteni...
több mint 13 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
Azért mégsem olyan tuti az a McNabb szerződés.... Redskinsfanapeszos
Legalábbis McNabb részéről 😊
Eggyel kevesebb indok, hogy rajtunk röhögjön mindenki /mondjuk ez agent T vesszőparipája/ 😀Bjoca
Nem csak az övé.... Lassan kezdek paranoiás lenni.....
apeszos, jó az új melled 😂 agent T
Ugye? Ez legalább mutat valamit...
több mint 13 éve
sapka Washington Commanders 6 583 — sapka
áhh ez megborított, iktriad posztolta viccekbe de hátha valaki még nem
http://www.bangcartoon.com/2010/2minute_warning.htm
zseniális

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 13 éve
sapka Washington Commanders 6 583 — sapka
Sapka, mész szombaton Ricsiékhez az Árkádba?apeszos
menjek és burítsam rájuk az asztalt? 😀 , hátha befenyítik Hollait?
(nem vettem könyvet)
esetleg te mész?sapka
Megyek. Könyvet én sem vettem még, nem engedhettem meg magamnak. Majd ott.
Tényleg. Lehozhatnák nekem azt a ....... szóval a szakértőt.apeszos
igazából nem is terveztem/zem hogy vegyek ilyen könyvet, úgy tudom főként a történetiségről szól és sok képpel, ezek annyira kimondottan ennyiért nem kötnek le
--
basszus lehet örülnék ha nem hosszabbítanánk Mcnabbel, és lenne helyette egy életképes alternatíva

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 13 éve
agent T Washington Commanders 815 — 'Skins (& Sens) fan
apeszos, jó az új melled. 😂

Braves on the warpath!!!

Leszarom, hogy elment Daniella Heatley, akkor is hajrá Ottawa Senators 😊
több mint 13 éve
Bjoca Washington Commanders 292 — ami meghalt nem halhat meg többé
Azért mégsem olyan tuti az a McNabb szerződés.... Redskinsfanapeszos
Legalábbis McNabb részéről 😊
Eggyel kevesebb indok, hogy rajtunk röhögjön mindenki /mondjuk ez agent T vesszőparipája/ 😀

az éj sötét és tele iszonyattal
több mint 13 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
Fletcher szerint: Redskinsfan
több mint 13 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
Sapka, mész szombaton Ricsiékhez az Árkádba?apeszos
menjek és burítsam rájuk az asztalt? 😀 , hátha befenyítik Hollait?
(nem vettem könyvet)
esetleg te mész?sapka
Megyek. Könyvet én sem vettem még, nem engedhettem meg magamnak. Majd ott.
Tényleg. Lehozhatnák nekem azt a ....... szóval a szakértőt.
több mint 13 éve
sapka Washington Commanders 6 583 — sapka
Sapka, mész szombaton Ricsiékhez az Árkádba?apeszos
menjek és burítsam rájuk az asztalt? 😀 , hátha befenyítik Hollait?
(nem vettem könyvet)
esetleg te mész?

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 13 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
Sapka, mész szombaton Ricsiékhez az Árkádba?apeszos
miért mi lesz ott?eaglesmcnabb
Dedikálás...
több mint 13 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 20 451 — TODDHERREMANS79
Sapka, mész szombaton Ricsiékhez az Árkádba?apeszos
miért mi lesz ott?

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 13 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
Sapka, mész szombaton Ricsiékhez az Árkádba?
több mint 13 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
Azért mégsem olyan tuti az a McNabb szerződés.... Redskinsfan
több mint 13 éve
agent T Washington Commanders 815 — 'Skins (& Sens) fan
egész jól működött az offense...apeszos
lehet nevetni fog a nagyérdemű, de szerintem a defense is 😀 , ha mindig félrenézünk mikor kapunk egy Td, akkor egészen bíztató volt a teljesítmény, és a Vick-féle one day wondert is leszámítjuk 😊, teljesen bizakodó vagyok a Titans ellen.tényleg.sapka
Én is bizakodó vagyok.
A hosszabbításos győzelemre szavaztam a fanoldalon, mert azért elég necces kis mérkőzés lesz szerintem.

Braves on the warpath!!!

Leszarom, hogy elment Daniella Heatley, akkor is hajrá Ottawa Senators 😊
több mint 13 éve
sapka Washington Commanders 6 583 — sapka
egész jól működött az offense...apeszos
lehet nevetni fog a nagyérdemű, de szerintem a defense is 😀 , ha mindig félrenézünk mikor kapunk egy Td, akkor egészen bíztató volt a teljesítmény, és a Vick-féle one day wondert is leszámítjuk 😊, teljesen bizakodó vagyok a Titans ellen.tényleg.

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 13 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
A Giants-os kukiról szót se többet, nem érdemli meg, hogy felidegesítsük magunkat rajta. Lehet hogy jó munkát végeztek a by week-en, mert a Vick ragyogás mellett észre sem vettük, hogy egész jól működött az offense.... Talán -ha a két másik futó is visszajön- lesz futás végre, és megkönnyítik McNabb dolgát, mert így nagyon könnyen levédik a WR-eket. Emellett minden tiszteletem Galloway papáé, de én felhoznám Austin-t....
több mint 13 éve
rezső 494 — Titans fan
No no ne írd le magatokat annyira egy NFC PO-ban még összefuthatunk 😛dande
Milyen másik továbbjutó az Eastből?

Miért, elérik a Wild Cardot? 😛agent T
igen kicsi a matematikai esélye is hogy ez így történjen meg,
-de kicsit aktuálisabb, nem tudja valaki mi a helyzet a titans Qbival? mintha Young és Collins is sérült lenne vagy mi a fene..
-szakkommentátorok, Hollai télleg egy ..., de néha ő is beletalál a dolgokba, mint ahogy Sanyi is néha komolyakat kamuzik 😀, Viziló lenne a legjobb, ha nem játszaná néha az unottat :/sapka
Younggal minden rendben, ő játszik, Collins hetekre kidőlt (de egyébként sem ő a kezdő, ha Young egészséges), Rusty Smith a második számú QB-nk így