Washington Commanders

28 feliratkozó

több mint 13 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
annyira most nem üt... | Monday Matchup Madness: Eagles vs. Redskins | Drew Litton: http://bit.ly/cuxAJg
több mint 13 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
úgy gondolom nem a hátsóbb sapkás emberre gondolsz aki mindenkinél magasabb legalább egy fejjel, de egyébként ki ő?sapka
Aki lecseréli Galloway-t 😛 😛 Brandon Banks.apeszos
persze, én is tudtam ki van a kép előterébe, de arra gondoltam ki a sapkás magas jóember
Gallowayt meg nem lehet lecserélni, max lelőnisapka
Trent Williams
több mint 13 éve
sapka Washington Commanders 6 581 — sapka
Olyan mint egy óvodás..... 😀apeszos
úgy gondolom nem a hátsóbb sapkás emberre gondolsz aki mindenkinél magasabb legalább egy fejjel, de egyébként ki ő?sapka
Aki lecseréli Galloway-t 😛 😛 Brandon Banks.apeszos
persze, én is tudtam ki van a kép előterébe, de arra gondoltam ki a sapkás magas jóember
Gallowayt meg nem lehet lecserélni, max lelőni

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 13 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
Olyan mint egy óvodás..... 😀apeszos
úgy gondolom nem a hátsóbb sapkás emberre gondolsz aki mindenkinél magasabb legalább egy fejjel, de egyébként ki ő?sapka
Aki lecseréli Galloway-t 😛 😛 Brandon Banks.

Én változatlanul állítom, hogy ki kéne próbálni, mikor ketten háromfelé futnak Mossal.agent T
Én meg már régóta....
több mint 13 éve
agent T Washington Commanders 815 — 'Skins (& Sens) fan
Olyan mint egy óvodás..... 😀apeszos
úgy gondolom nem a hátsóbb sapkás emberre gondolsz aki mindenkinél magasabb legalább egy fejjel, de egyébként ki ő?sapka
no. 16 http://www.redskins.com/gen/players/Brandon_Banks.jsp

Én változatlanul állítom, hogy ki kéne próbálni, mikor ketten háromfelé futnak Mossal.

Braves on the warpath!!!

Leszarom, hogy elment Daniella Heatley, akkor is hajrá Ottawa Senators 😊
több mint 13 éve
sapka Washington Commanders 6 581 — sapka
Olyan mint egy óvodás..... 😀apeszos
úgy gondolom nem a hátsóbb sapkás emberre gondolsz aki mindenkinél magasabb legalább egy fejjel, de egyébként ki ő?

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 13 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
Olyan mint egy óvodás..... 😀
több mint 13 éve
nexion218 3 966 — Washington Gyapotkombájnz fan
ha jól emlékszem a korábbi évekkel ellentétben nem csak elszórtuk, hanem gyűjtöttük is a draftpickeket...nexion218
én arra emlékszek, hogy biztos hogy kell adnunk egy 3. vagy 4. kört Mcnabbért az Eaglesnek, és egy 3. vagy 4. kört Brownért a Saintsnek
sőt hogy egészen pontos legyek, Philadelphia will receive Washington's 3rd round pick and New Orleans with get the Redskins #4 pick if the Redskins either win 9 games or make to the playoffs this coming season or if QB Donovan McNabb is voted to the Pro Bowl. If those conditions aren't met then New Orleans will get the Redskins 3rd round pick Philadelphia gets their #4 pick. If New Orleans gets Washington's 3rd round pick then the Redskins will get a 5th rounder to complete the deal. If the Saints only get the Redskins #4 pick then Washington gets a 6th or 7th rounder to complete the deal
és még van egy ilyenünk is: Washington has an undisclosed pick from Indianapolis - CB Justin Tyron
tehát biztosan nincs 3. és 4. körünk, de vagy van pluszba egy 5. vagy egy 6. vagy egy 7.+még 1 Tyronértsapka
És valóban igazad van... Sztem egyrészt idekavartam az Oaklandtől származó cetlit, ami 2012-re vonatkozik, másrészt meg hülye vagyok 😀 Mert talán a zsírfekáért is cetlit akartunk a Titanstől csak ugye nem lett belőle semmi, nekem meg az egészből annyi maradt meg, hogy gyűjtjük a pickeket...

"I'm gonna fuck you 'till you love me, faggot!" - Mike Tyson
több mint 13 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
Par napja kerdeztem Toreinnel es Portissal kapcs. de akkor nem igen tudtatok semmi konkretat meg szamomra megnyugtatot..mivel fantasyba nalam van mind2, Azota van vmi nyu' info? Esetleg vmi szemelyes tanacs? Torain v. Portis? Vagy 1ik se? 😀 Ha jol 'eltalaljuk' akkor nektek fogok szoritani nfcn belul 😀. Eloreis kosziBay Area
Shanahan nagyon szeret titkolózni a sérültekről.... Elvileg mindketten játszani fognak, gyakorlatilag lehet hogy egyik sem. 😀 Most sokat segítettem? 😀 😀 Én sem tudok semmi kézzelfoghatót....apeszos
Shananan azt mondta,hogy Torain játszik avagy Redskins head coach Mike Shanahan said that Torain (hamstring) should play Monday night against the Eagles, Rick Campbell of the Fredricksburg Free Lance-Star reports.

Portis kérdéses,meccs előtt döntik el valószínűleg avagy Redskins head coach Mike Shanahan said that Portis (groin) will be a game-time decision for Monday's game against the Eagles, Rich Campbell of the Fredrickbsurg Free Lance-Star reports.Newman
Oké már én is láttam, lekéstem az update-el....
több mint 13 éve
Newman Philadelphia Eagles Clemson Tigers 8 228 — Ready to Rumble
Par napja kerdeztem Toreinnel es Portissal kapcs. de akkor nem igen tudtatok semmi konkretat meg szamomra megnyugtatot..mivel fantasyba nalam van mind2, Azota van vmi nyu' info? Esetleg vmi szemelyes tanacs? Torain v. Portis? Vagy 1ik se? 😀 Ha jol 'eltalaljuk' akkor nektek fogok szoritani nfcn belul 😀. Eloreis kosziBay Area
Shanahan nagyon szeret titkolózni a sérültekről.... Elvileg mindketten játszani fognak, gyakorlatilag lehet hogy egyik sem. 😀 Most sokat segítettem? 😀 😀 Én sem tudok semmi kézzelfoghatót....apeszos
Shananan azt mondta,hogy Torain játszik avagy Redskins head coach Mike Shanahan said that Torain (hamstring) should play Monday night against the Eagles, Rick Campbell of the Fredricksburg Free Lance-Star reports.

Portis kérdéses,meccs előtt döntik el valószínűleg avagy Redskins head coach Mike Shanahan said that Portis (groin) will be a game-time decision for Monday's game against the Eagles, Rich Campbell of the Fredrickbsurg Free Lance-Star reports.

több mint 13 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
Par napja kerdeztem Toreinnel es Portissal kapcs. de akkor nem igen tudtatok semmi konkretat meg szamomra megnyugtatot..mivel fantasyba nalam van mind2, Azota van vmi nyu' info? Esetleg vmi szemelyes tanacs? Torain v. Portis? Vagy 1ik se? 😀 Ha jol 'eltalaljuk' akkor nektek fogok szoritani nfcn belul 😀. Eloreis kosziBay Area
Shanahan nagyon szeret titkolózni a sérültekről.... Elvileg mindketten játszani fognak, gyakorlatilag lehet hogy egyik sem. 😀 Most sokat segítettem? 😀 😀 Én sem tudok semmi kézzelfoghatót....

update: Torain várhatóan játszani fog, Portis kérdéses....
több mint 13 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
Nézem a Virginia Tech meccset, ez a Taylor gyerek tiszta McNabb.... és sajnos olyan védelmet is kap.apeszos
Mármint melyik D-Mac-re hajaz? Mostanira vagy Syracuse-osra?

Vick meg szerintem kb. egy jó MNF-re van a biztos hosszú távú kontraktól. Mert szerintem, ha hétfőn nyer az Eagles, Vick meg hozzá az eddigit, akkor 3 év minimum alá lesz írva 2 héten belül.deny79
Szerintem a mostanira. Jó kis QB lesz a srác... Hát ha rajtunk múlik Vick szerződése, remélem nem kapja meg... 😛
több mint 13 éve
Bay Area Las Vegas Raiders 416 — Killa Kali
Par napja kerdeztem Toreinnel es Portissal kapcs. de akkor nem igen tudtatok semmi konkretat meg szamomra megnyugtatot..mivel fantasyba nalam van mind2, Azota van vmi nyu' info? Esetleg vmi szemelyes tanacs? Torain v. Portis? Vagy 1ik se? 😀 Ha jol 'eltalaljuk' akkor nektek fogok szoritani nfcn belul 😀. Eloreis koszi

több mint 13 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
Apeszos mondta, hogy majd ide is linkeljem be, ha elkészül az Eagles blog beharangozója: http://philly.blog.hu/2010/11/14/beharangozo_week_10_at_redskins
több mint 13 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
Nézem a Virginia Tech meccset, ez a Taylor gyerek tiszta McNabb.... és sajnos olyan védelmet is kap.apeszos
Mármint melyik D-Mac-re hajaz? Mostanira vagy Syracuse-osra?

Vick meg szerintem kb. egy jó MNF-re van a biztos hosszú távú kontraktól. Mert szerintem, ha hétfőn nyer az Eagles, Vick meg hozzá az eddigit, akkor 3 év minimum alá lesz írva 2 héten belül.
több mint 13 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
Nézem a Virginia Tech meccset, ez a Taylor gyerek tiszta McNabb.... és sajnos olyan védelmet is kap.
több mint 13 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
Az idei év valóban jobban alakul mint a tavalyi... Csak a folytatás is jó legyen. Örülnék ha McNabb maradna, egy idény alatt nem tud csodát tenni....
több mint 13 éve
sapka Washington Commanders 6 581 — sapka
ha jól emlékszem a korábbi évekkel ellentétben nem csak elszórtuk, hanem gyűjtöttük is a draftpickeket...nexion218
én arra emlékszek, hogy biztos hogy kell adnunk egy 3. vagy 4. kört Mcnabbért az Eaglesnek, és egy 3. vagy 4. kört Brownért a Saintsnek
sőt hogy egészen pontos legyek, Philadelphia will receive Washington's 3rd round pick and New Orleans with get the Redskins #4 pick if the Redskins either win 9 games or make to the playoffs this coming season or if QB Donovan McNabb is voted to the Pro Bowl. If those conditions aren't met then New Orleans will get the Redskins 3rd round pick Philadelphia gets their #4 pick. If New Orleans gets Washington's 3rd round pick then the Redskins will get a 5th rounder to complete the deal. If the Saints only get the Redskins #4 pick then Washington gets a 6th or 7th rounder to complete the deal
és még van egy ilyenünk is: Washington has an undisclosed pick from Indianapolis - CB Justin Tyron
tehát biztosan nincs 3. és 4. körünk, de vagy van pluszba egy 5. vagy egy 6. vagy egy 7.+még 1 Tyronért

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 13 éve
nexion218 3 966 — Washington Gyapotkombájnz fan
Arra gondoltam - megosztom veletek, mert mostanában arról szól a Skins topik, hogy megvitatjuk, melyik gondolatom miért hülyeség 😊 - hogy ha
- D-Mac nem akar maradni
- Vick meg mégse egyezik meg a Phillyvel
- akkor repüljünk rá a kutyaidomár gyerekre a holtszezonban

Igen, tudom, hogy az lenne jó, ha Mac maradna, meg azt is tudom, hogy Reidék kezüket-lábukat törni fogják Vick kedvéért (főleg ha a szezon második felében is parádézni fog) de az elmélet síkján maradva szerintem jó ötlet lenne.agent T
Hmmmm...és mi lenne, ha jövőre nálunk lenne egy D-Mac-Vick duó??? 😀

Komolyra fordítva nem lesz itt sztem semmi gáz. Az nfl.com.on már írják, hogy állítólag még Újév előtt szerződés születik McNabb-bel. Szerintem a csapat már most is lényegesen jobb, mint tavaly és abszolút skálán is feljebb vagyunk. Shannynek meg csak van annyi tudománya és tekintélye, hogy egyben tartsa a dolgokat. Jövőre meg még jobbak lehetünk, ha jól emlékszem a korábbi évekkel ellentétben nem csak elszórtuk, hanem gyűjtöttük is a draftpickeket...

"I'm gonna fuck you 'till you love me, faggot!" - Mike Tyson
több mint 13 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
Ja, Austin el is felejtettem.
Malcolm Kelly jövőre? Kuka?agent T
Talán. Nagyot kéne játszania.... IR-ről nehéz visszajönni....
több mint 13 éve
agent T Washington Commanders 815 — 'Skins (& Sens) fan
Ja, Austin el is felejtettem.
Malcolm Kelly jövőre? Kuka?

Braves on the warpath!!!

Leszarom, hogy elment Daniella Heatley, akkor is hajrá Ottawa Senators 😊
több mint 13 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
Szerintem ha
- maradna D-Mac
- erősítenénk a falon
- Portis nem esne ki fél szezonra
A Banks-Armstrong-Moss (és na jó, Galloway) tengellyel meg Cooleyékkal ligaelit lenne ez az offense.

Azt művészet lenne szétverni bármilyen off coordinatornak is.

Közben a D belejön a 3-4-be.
Ez a csapat jövőre jó lehetne bármire, ezt minden elfogultság-érzés nélkül mondom.agent T
Igazságod vagyon testvér. Most már csak egy jó playbook kellene, amit mindenki ért...apeszos
Állítólag a szünetben Mcnabbhoz alakították a playbookot, kíváncsi vagyok ezt eddig miért nem tették meg?
Galloway felőlem lehet akárki kedvence, én úgy kib@sznám a csapatból, hogy lába se érné a földet. Erősen meg lehet romolva a látása az öregnek, mert eddig a felé érkező lasztik 30% bírta csak elkapni.Bjoca
Neked is igazságon vagyon. Mertem javasolni Banks-et.... De van a practice squad-ban egy Austin nevű bábu, legalább olyan jó mint Armstrong....
több mint 13 éve
Bjoca Washington Commanders 292 — ami meghalt nem halhat meg többé
Szerintem ha
- maradna D-Mac
- erősítenénk a falon
- Portis nem esne ki fél szezonra
A Banks-Armstrong-Moss (és na jó, Galloway) tengellyel meg Cooleyékkal ligaelit lenne ez az offense.

Azt művészet lenne szétverni bármilyen off coordinatornak is.

Közben a D belejön a 3-4-be.
Ez a csapat jövőre jó lehetne bármire, ezt minden elfogultság-érzés nélkül mondom.agent T
Igazságod vagyon testvér. Most már csak egy jó playbook kellene, amit mindenki ért...apeszos
Állítólag a szünetben Mcnabbhoz alakították a playbookot, kíváncsi vagyok ezt eddig miért nem tették meg?
Galloway felőlem lehet akárki kedvence, én úgy kib@sznám a csapatból, hogy lába se érné a földet. Erősen meg lehet romolva a látása az öregnek, mert eddig a felé érkező lasztik 30% bírta csak elkapni.

az éj sötét és tele iszonyattal
több mint 13 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
Szerintem ha
- maradna D-Mac
- erősítenénk a falon
- Portis nem esne ki fél szezonra
A Banks-Armstrong-Moss (és na jó, Galloway) tengellyel meg Cooleyékkal ligaelit lenne ez az offense.

Azt művészet lenne szétverni bármilyen off coordinatornak is.

Közben a D belejön a 3-4-be.
Ez a csapat jövőre jó lehetne bármire, ezt minden elfogultság-érzés nélkül mondom.agent T
Igazságod vagyon testvér. Most már csak egy jó playbook kellene, amit mindenki ért...
több mint 13 éve
agent T Washington Commanders 815 — 'Skins (& Sens) fan
Szerintem Mac esetében fontos, hogy lát-e kilátást gyűrűre.
Nem levezető körön van szerintem, nem (csak) a zsé érdekli.agent T
Mac számára fontos a bizalom. És ha ezt egy kutyaütő Grosman miatt felrúgja Shanahan, akkor van baj. Jövőre talán összeérne az offense, pláne ha sikerülne megerősíteni a falat. De ha itt gerjesztve van a feszkó, akkor gáz van...apeszos
Szerintem ha
- maradna D-Mac
- erősítenénk a falon
- Portis nem esne ki fél szezonra
A Banks-Armstrong-Moss (és na jó, Galloway) tengellyel meg Cooleyékkal ligaelit lenne ez az offense.

Azt művészet lenne szétverni bármilyen off coordinatornak is.

Közben a D belejön a 3-4-be.
Ez a csapat jövőre jó lehetne bármire, ezt minden elfogultság-érzés nélkül mondom.

Braves on the warpath!!!

Leszarom, hogy elment Daniella Heatley, akkor is hajrá Ottawa Senators 😊