Washington Commanders

28 feliratkozó

több mint 13 éve
agent T Washington Commanders 815 — 'Skins (& Sens) fan
shanny interjúját érdemes meghallgatni mert ő kimond mindent. ritka azért h 28 ponttal esélyed nincs a meccsben, de hát megtörtént. ilyen emccs valószínűleg nem lesz mégegyszer, mert fiziailag képtelenség h így játszon vki szerintem mint ahogy vick. tisztán megvertek minket.
viszont: mcnabb hosszabbított.fasza
van futójáték. fasza
védelem meg yard mellett pontot is adott mint egy jó eladó. nem fasza

jövőhéten ugyanilyen futó qb. nem lesz egy leányálom sajnosa.kacsa
Mhm, a futóügyhöz annyit, hogy például pozitívum szerintem, hogy Keiland Williams felkerült a rosterre.
Eddig is ott volt, de most tényleg felkerült. 😀

Valakinek van orra a drafthoz, Trent Williams, B. Banks, K. Williams, eddig bejöttek. Terrence Austin is rendben lesz, ha feljön practice-ból. Remélem ilyen tehetséggel fogunk húzgálni az O falba (meg mindenhova) legközelebb is.
A védelemről meg annyit, hogy Vick meg úgy általában amit az Eagles művelt tegnap, az elképesztő volt, minden tiszteletem, alig hiszem, hogy bárki megfékezte volna őket. Napjuk volt. Érdekes lesz a következő SNF.

Braves on the warpath!!!

Leszarom, hogy elment Daniella Heatley, akkor is hajrá Ottawa Senators 😊
több mint 13 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 366 — Wrath of Khan
Torainnel mi van, hogyhogy nem ő kezdett?
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Az éjjel az egyik jelentnél olyan ideges lettem, hogy összecsikorgattam a fogam, és kiesett egy tömés.

Ugyanakkor felhívnám a figyelmet, hogy a Broncos három hete nagyobb verést kapott a Raiderstől (59-14), mint mi az éjjel, és most vasárnap már ki is jöttek a gödörből, legyőzték a Chiefst (a nem éppen rossz Chiefst) húsz ponttal.


Van még hét meccsünk, fejet föl, előre.agent T
Vagy mint a Pats! A múlt héten beleszaladtunk egy - valljuk meg - felettébb kínos, és igen túlméretezett zakóba a Browns ellen.... Ezen nincs mit szépíteni! :rolleyes: :cool:

De a Steelerst csak meg ettük..... 😀

Hogy ne legyek off!
Azt gondolom, hogy D. Mc Nebb hosszútávú szerződtetése az első "jó" kő az úton. Ezen az úton tovább haladva szerintem jövőre már egy stabil PO csapat lehet Washingtonban! 😊
több mint 13 éve
a.kacsa Seattle Seahawks 1 288 — Champions!
shanny interjúját érdemes meghallgatni mert ő kimond mindent. ritka azért h 28 ponttal esélyed nincs a meccsben, de hát megtörtént. ilyen emccs valószínűleg nem lesz mégegyszer, mert fiziailag képtelenség h így játszon vki szerintem mint ahogy vick. tisztán megvertek minket.
viszont: mcnabb hosszabbított.fasza
van futójáték. fasza
védelem meg yard mellett pontot is adott mint egy jó eladó. nem fasza

jövőhéten ugyanilyen futó qb. nem lesz egy leányálom sajnos
több mint 13 éve
agent T Washington Commanders 815 — 'Skins (& Sens) fan
Az éjjel az egyik jelentnél olyan ideges lettem, hogy összecsikorgattam a fogam, és kiesett egy tömés.
Ezen nincs mit szépíteni, elvertek minket, mint b... a f....t.

Szerintem ideje a célok optimalizálásának, például innentől szorítsunk a pozitív szezonért, meg azért, hogy a végén a Cowboys ne kerüljön elénk.

Oké, mit gondoltok, tudunk vasárnap kezdeni valamit Chris Johnsonnal? Ha úgy fog rohangálni mint éjjel Vick, akkor nagyon kapni fogunk.
Ugyanakkor felhívnám a figyelmet, hogy a Broncos három hete nagyobb verést kapott a Raiderstől (59-14), mint mi az éjjel, és most vasárnap már ki is jöttek a gödörből, legyőzték a Chiefst (a nem éppen rossz Chiefst) húsz ponttal.

A 'Skins szerintem nem rosszabb csapat a Broncosnál, így én igenis elvárom a csapattól, hogy már vasárnapra kapja össze magát, nem érdekelnek az olyan hülyeségek, mint a sebek nyalogatása meg a többi marhaság.
Az olyasmi, mint amikor a csajok bőgnek a Barátok köztön meg a Rosangelikán vagy mi a francon.
Van még hét meccsünk, fejet föl, előre.

Braves on the warpath!!!

Leszarom, hogy elment Daniella Heatley, akkor is hajrá Ottawa Senators 😊
több mint 13 éve
BleedingGreen Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 2 246 — Beware the Slim Reaper!
A mai meccsről csak egy jelenetet emelnék ki. Avant Td-jénél, mikor Vick kb 7-8 mp-ig tarthatta a labdát, Haynesworth-t a snap után lelökte a földre Herremans. Ezek után Albert a play végéig a földön heverészett, meg sem próbált felállni (nem sérült meg) és Vick után menni, aki így 0 siettetéssel nyugodtan megtalálta az elkapót az endzone végében. Lehet rosszul játszani, ilyen előfordul, de ez a motiválatlanság - főleg egy olyan játékostól, aki ennyit keres - szégyen és gyalázat.

Szegény McNabb, most nem is ugrik be, hogy mikor nálunk játszott mikor dobott pick-6-et, de idén már, ha jól számolom kettőnél tart.


több mint 13 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
Execution. Azért Snyder helyében kicsit megmozgatnám a Shanny Family-t...
több mint 13 éve
sapka Washington Commanders 6 581 — sapka
Egy kis változás, ezt már Schefter írta: Parameters of Donovan McNabb's deal were agreed to in OCTOBER. He took same deal on table since then. No negotiations today. None.deny79
most ezzel mit is mondott?, tehát megvannak a fent említett szerződés alappontjaira a bólintgatás mindkét oldalról, de még nincs aláírva?sapka
szerintem az a lényeg, hogy már októberben megállapodtak, csak az Eagles meccs előttre tartogatták a bejelentést 😉Höri
ja ebben is van valami, már csak azt nem értem hogy akkor ebben mi volt akkora biznisz, vagy pofoncsapás vagy micsoda, hogy eddig vártak
+akkor még furcsább hogy Mcnabb leült a Lions elleni utolsó drivera a kardiovaszkulárisproblémáimiatt(ezt szigorúan egy levegővel)

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 13 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Egy kis változás, ezt már Schefter írta: Parameters of Donovan McNabb's deal were agreed to in OCTOBER. He took same deal on table since then. No negotiations today. None.deny79
most ezzel mit is mondott?, tehát megvannak a fent említett szerződés alappontjaira a bólintgatás mindkét oldalról, de még nincs aláírva?sapka
szerintem az a lényeg, hogy már októberben megállapodtak, csak az Eagles meccs előttre tartogatták a bejelentést 😉

több mint 13 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
Egy kis változás, ezt már Schefter írta: Parameters of Donovan McNabb's deal were agreed to in OCTOBER. He took same deal on table since then. No negotiations today. None.deny79
most ezzel mit is mondott?, tehát megvannak a fent említett szerződés alappontjaira a bólintgatás mindkét oldalról, de még nicsn aláírva?sapka
én is hasonlóan értelmeztem. vagyis októberben elé rakták, de azóta nem írta alá. gondolom nem akarja magát 5 évre elkötelezni, vagy félre értem (bár nem értem miért nem, ha nem tetszik neki, visszavonul)
több mint 13 éve
sapka Washington Commanders 6 581 — sapka
Egy kis változás, ezt már Schefter írta: Parameters of Donovan McNabb's deal were agreed to in OCTOBER. He took same deal on table since then. No negotiations today. None.deny79
most ezzel mit is mondott?, tehát megvannak a fent említett szerződés alappontjaira a bólintgatás mindkét oldalról, de még nincs aláírva?

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 13 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
Egy kis változás, ezt már Schefter írta: Parameters of Donovan McNabb's deal were agreed to in OCTOBER. He took same deal on table since then. No negotiations today. None.
több mint 13 éve
Greengo Philadelphia Eagles Alabama Crimson Tide 8 592 — Eagles fan
Egy jó hír, parancsoljatok. Filed to ESPN: From the bench to the bank: #Redskins and Donovan McNabb have agreed to five year extension, worth 78 million, 40 guaranteed.
Bár 5 év merész szerintem 😊deny79
Persze az 5 év sok,de kb. ez olyan mint Dawkins szerződése a Broncosnál.Amúgy 40 milla a garantált..szval Donovan akár mától hátra is dőlhet. 😂


E-A-G-L-E-S EAGLES !
több mint 13 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
hiába D-Mc-nek azért nagy respektje van nálunk. Érthető. Őszintén szólva azért ha a Giants-hez vagy a Boys-hoz került volna nem tudnék ennyire drukkolni (bár az valóban vérlázító lett volna gondolom ők is így gondolják 😉dande
És én is így gondolom.... Nem csípem a kék színt, és madár is szebb állat mint a hupikék törp.... Egy plusz szurkolótok már van a Giants ellen...
több mint 13 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 529 — Így remélem megfelelek nektek.....
Egy jó hír, parancsoljatok. Filed to ESPN: From the bench to the bank: #Redskins and Donovan McNabb have agreed to five year extension, worth 78 million, 40 guaranteed.
Bár 5 év merész szerintem 😊deny79
Ez igen! Csak várjon még egy meccset légyszi amíg elkezdi letörleszteni 😊 Félek ez jó hatással lesz rá, gyorsan Vickkel nekünk is kéne vmi hasonlót megtenni még a meccs előtt h egálban legyünk (a meccsen meg nyerjünk 😛 ) Na jó remélem nem ezen múlik. Bocs srácok ígérem minden további meccsen szurkolok nektek de ma ezt kihagyom.

Fly Eaglesdande
Az lenne a szép ha ma is nekünk szurkolnál.... 😀 😀 Remélem megtáltosodik D-Mac. Hát ezért már érdemes volt lecserélni. A következő jó hír ( a meccs eredményén kívül 😛) az lenne, ha a kis Shanahan-t is lecserélné Snyder...apeszos
hiába D-Mc-nek azért nagy respektje van nálunk. Érthető. Őszintén szólva azért ha a Giants-hez vagy a Boys-hoz került volna nem tudnék ennyire drukkolni (bár az valóban vérlázító lett volna gondolom ők is így gondolják 😉
több mint 13 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
Jó hír ez, bízzunk már benne egy kicsit....
több mint 13 éve
sapka Washington Commanders 6 581 — sapka
Egy jó hír, parancsoljatok. Filed to ESPN: From the bench to the bank: #Redskins and Donovan McNabb have agreed to five year extension, worth 78 million, 40 guaranteed.
Bár 5 év merész szerintem 😊deny79
talán ez annyira nem is jó hír, 5 év az nagyon kemény így, főleg ennyiért
gondolom nem zavarja Snydert, hogy mi van ha ebben az évben tropáramegy, 2 év is picit merész lett volna de 5 hát izé, szóhoz se tudok jutni
legalább nála meglesz a plusz motiváció mára/holnapra
+ha Galloway papa szerezne egy 30+os Td catchet egy pici könnycseppet elmorzsolnék, főleg hogy leégett a dzsájentsz.

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 13 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
Egy jó hír, parancsoljatok. Filed to ESPN: From the bench to the bank: #Redskins and Donovan McNabb have agreed to five year extension, worth 78 million, 40 guaranteed.
Bár 5 év merész szerintem 😊deny79
Ez igen! Csak várjon még egy meccset légyszi amíg elkezdi letörleszteni 😊 Félek ez jó hatással lesz rá, gyorsan Vickkel nekünk is kéne vmi hasonlót megtenni még a meccs előtt h egálban legyünk (a meccsen meg nyerjünk 😛 ) Na jó remélem nem ezen múlik. Bocs srácok ígérem minden további meccsen szurkolok nektek de ma ezt kihagyom.

Fly Eaglesdande
Az lenne a szép ha ma is nekünk szurkolnál.... 😀 😀 Remélem megtáltosodik D-Mac. Hát ezért már érdemes volt lecserélni. A következő jó hír ( a meccs eredményén kívül 😛) az lenne, ha a kis Shanahan-t is lecserélné Snyder...
több mint 13 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 529 — Így remélem megfelelek nektek.....
Egy jó hír, parancsoljatok. Filed to ESPN: From the bench to the bank: #Redskins and Donovan McNabb have agreed to five year extension, worth 78 million, 40 guaranteed.
Bár 5 év merész szerintem 😊deny79
Ez igen! Csak várjon még egy meccset légyszi amíg elkezdi letörleszteni 😊 Félek ez jó hatással lesz rá, gyorsan Vickkel nekünk is kéne vmi hasonlót megtenni még a meccs előtt h egálban legyünk (a meccsen meg nyerjünk 😛 ) Na jó remélem nem ezen múlik. Bocs srácok ígérem minden további meccsen szurkolok nektek de ma ezt kihagyom.

Fly Eagles
több mint 13 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
Mire ébredek? Csak nehogy ez legyen az egyetlen örömhír ma....
több mint 13 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 9 986 — #neverpunt
Egy jó hír, parancsoljatok. Filed to ESPN: From the bench to the bank: #Redskins and Donovan McNabb have agreed to five year extension, worth 78 million, 40 guaranteed.
Bár 5 év merész szerintem 😊deny79
ettől kicsit olyan Delhomme utánérzésem van

több mint 13 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
Egy jó hír, parancsoljatok. Filed to ESPN: From the bench to the bank: #Redskins and Donovan McNabb have agreed to five year extension, worth 78 million, 40 guaranteed.
Bár 5 év merész szerintem 😊
több mint 13 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
Szerintem is. Reggel óta zabszem effektusom van....
több mint 13 éve
agent T Washington Commanders 815 — 'Skins (& Sens) fan
annyira most nem üt... | Monday Matchup Madness: Eagles vs. Redskins | Drew Litton: http://bit.ly/cuxAJgdeny79
Hát szerintem király. 😂

Braves on the warpath!!!

Leszarom, hogy elment Daniella Heatley, akkor is hajrá Ottawa Senators 😊
több mint 13 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
annyira most nem üt... | Monday Matchup Madness: Eagles vs. Redskins | Drew Litton: http://bit.ly/cuxAJg