Washington Commanders

28 feliratkozó

több mint 13 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
igen.
Dan másodéves, Chris és Rob rookie.Höri
tényleg.
kösz a pontosítástsapka
A Dallasi RB-t ismertem, de a többiről -szégyen ide vagy oda- fingom sem volt....
Jut eszembe, a Seahawks csereirányítóját sem ismerem, Charlie Whitehurst-t. Úgy néz ki a Giants még egy W-t behúz....apeszos
pedig a dallasi közülük a legrosszabb játékos.
Rob 2. körös pick volt, rövid időn belül a liga legjobb TE-jei között lehet.
Vicces, hogy Dan a Maryland, Rob az Arizona, míg Chris mindkét egyetem játékosa is volt.

Whitehurstöt meg azért nem láthattad a profik között, mert még sosem játszott 😛 3. körös pick volt, de Rivers (és Volek) mögött nyárig csak 3rd QB tudott lenni San Diegoban és egy 2. és egy 3. körös pickcsere keretében metn Seattlebe.
Ő a Clemson növendéke volt.

több mint 13 éve
agent T Washington Commanders 815 — 'Skins (& Sens) fan
igen.
Dan másodéves, Chris és Rob rookie.Höri
tényleg.
kösz a pontosítástsapka
A Dallasi RB-t ismertem, de a többiről -szégyen ide vagy oda- fingom sem volt....
Jut eszembe, a Seahawks csereirányítóját sem ismerem, Charlie Whitehurst-t. Úgy néz ki a Giants még egy W-t behúz....apeszos
Ezt sapkának ne mondd! 😊
Seahawksfanék úgy vannak momentán vele - ahogy hallom - hogy bárki mint Hasselbeck.

Braves on the warpath!!!

Leszarom, hogy elment Daniella Heatley, akkor is hajrá Ottawa Senators 😊
több mint 13 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
Jól elaprózta magát.... Tényleg, ezek mindhárman testvérek?apeszos
igen.
Dan másodéves, Chris és Rob rookie.Höri
tényleg.
kösz a pontosítástsapka
A Dallasi RB-t ismertem, de a többiről -szégyen ide vagy oda- fingom sem volt....
Jut eszembe, a Seahawks csereirányítóját sem ismerem, Charlie Whitehurst-t. Úgy néz ki a Giants még egy W-t behúz....
több mint 13 éve
sapka Washington Commanders 6 578 — sapka
Jól elaprózta magát.... Tényleg, ezek mindhárman testvérek?apeszos
igen.
Dan másodéves, Chris és Rob rookie.Höri
tényleg.
kösz a pontosítást

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 13 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Jól elaprózta magát.... Tényleg, ezek mindhárman testvérek?apeszos
igen.
Dan másodéves, Chris és Rob rookie.

több mint 13 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
Jól elaprózta magát.... Tényleg, ezek mindhárman testvérek?
több mint 13 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Közben Jason Campbell lett a hét QB-ja, írták az arcok a Raiders topkban...agent T
nálunk is voltak azért igen jó meccsei, de idén kb. 2-6tal állnánk vele 😉 , +nincs Gronkowszki(hogy írják?) szintű backupunk, hogy beugorjon ha Campbellnek elszállt az a bizonyos ihlete...sapka
Gradkowski

Gronkowski nem ott van, hanem Dallasban, Denverben és New Englandben.

több mint 13 éve
sapka Washington Commanders 6 578 — sapka
Közben Jason Campbell lett a hét QB-ja, írták az arcok a Raiders topkban...agent T
nálunk is voltak azért igen jó meccsei, de idén kb. 2-6tal állnánk vele 😉 , +nincs Gronkowszki(hogy írják?) szintű backupunk, hogy beugorjon ha Campbellnek elszállt az a bizonyos ihlete...

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 13 éve
agent T Washington Commanders 815 — 'Skins (& Sens) fan
már egy párszor elhangzott, hogy McNabb elmenne tőlünk jövőre,
de kérdem mégis hova? 😊 , mmint melyik az a csapat ahol komolyabb irányítóproblémát szeretnének 1 évre megoldani és kb. Sb vagy konf. győztes csapat lehetne ...
szerintem Grossmannel nem fogunk hosszabítani, jön jövőre esetleg egy szuperhős és hátsóbb körben stealünk egy közepesen nfl ready Qb-t, ennyi.sapka
Ha Shannyék utálják ki, akkor ezredik kérdés a "hova" 😊
De azt is el tudom képzelni, hogy neki is ezredik kérdés lesz. Van az a munkahelyi légkör, tudom tapasztalatból.
Mhm, Grossmannak sanszos a lecsó, de ez a Redskins, a meglepetések hazája 😀
QB szerintem is hádsóbb körben, egyetértek

Közben Jason Campbell lett a hét QB-ja, írták az arcok a Raiders topkban...

Braves on the warpath!!!

Leszarom, hogy elment Daniella Heatley, akkor is hajrá Ottawa Senators 😊
több mint 13 éve
sapka Washington Commanders 6 578 — sapka
már egy párszor elhangzott, hogy McNabb elmenne tőlünk jövőre,
de kérdem mégis hova? 😊 , mmint melyik az a csapat ahol komolyabb irányítóproblémát szeretnének 1 évre megoldani és kb. Sb vagy konf. győztes csapat lehetne ...
szerintem Grossmannel nem fogunk hosszabítani, jön jövőre esetleg egy szuperhős és hátsóbb körben stealünk egy közepesen nfl ready Qb-t, ennyi.

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 13 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
Ja, Beck is opció, el ne felejtsem. Neki van jelenleg élő szerződése velünk a következő szezonra a QB-jaink közül. (Ezt nem bírtam kihagyni, apeszos hadd örüljön. 😊 )agent T
Én is szeretlek... 😛 Beck a szívem csücske valóban. Inkább nem dícsérem, így sem tudom lemosni magamról a Beck-fan címet. Amíg Kyle az offensive coordinator, nem sok jóra számítok. Ne legyen igazam, cáfoljanak sürgősen....
Egy kis vidámság (Mármint nekünk, Vick-nek nem annyira.. 😀)Man is down
több mint 13 éve
agent T Washington Commanders 815 — 'Skins (& Sens) fan
azért az a front office hatalmas blamája lenne, ha 1 évre a donovan draft után (mert 2 korai pickért jött) egy másik qb-t is behúznak.a.kacsa
Mhm, az lenne, de mikor okozott itt gondot egy kis front office blama? 😀

Szerintem az, hogy D-Mac lelkesen nyilatkozik a maradása mellett, az legalább 50%-ban marketingkötelesség.
Marad, ha valamit elér a csapat. Ellenben ha a szezon második fele égés lesz, akkor vagy magától megy, vagy a Shanahan család marja el. Így aztán ez esetben azok az opciók maradnak, hogy

- nekivágunk az új szezonnak a kiváló, és Kyle-lal összeszokott Rexyvel, aki a Lions ellen is bizonyított
- kukázunk valami JaMarcus Russell-féle szuperhőst (nem tudok arról, hogy QB fronton valami ütős név elérhetővé válna a jelenleg foglalkoztatottak közül, aki talán kész is lenne betenni a lábát Washingtonba. Ha igen, szóljatok)
- draftolunk valakit, és ha beválna, kidobjuk, mint Bartellt.

Ja, Beck is opció, el ne felejtsem. Neki van jelenleg élő szerződése velünk a következő szezonra a QB-jaink közül. (Ezt nem bírtam kihagyni, apeszos hadd örüljön. 😊 )

Braves on the warpath!!!

Leszarom, hogy elment Daniella Heatley, akkor is hajrá Ottawa Senators 😊
több mint 13 éve
a.kacsa Seattle Seahawks 1 288 — Champions!
azért az a front office hatalmas blamája lenne, ha 1 évre a donovan draft után (mert 2 korai pickért jött) egy másik qb-t is behúznak.
több mint 13 éve
agent T Washington Commanders 815 — 'Skins (& Sens) fan
http://www.youtube.com/watch?v=sGdlhcRLiqEa.kacsa
Köszi!!
Szerintetek fog a Skins irányítót draftolni idén, esetleg jövőre?Szerintem nem lenne rossz beruházás...aztec
Esetleg jövőre..... 😛apeszos
Mhm, szerintem fog.
Aztán ha beválik nemcsak a training campben, de még a preseasonban is, akkor elhajtja a francba.

Braves on the warpath!!!

Leszarom, hogy elment Daniella Heatley, akkor is hajrá Ottawa Senators 😊
több mint 13 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
http://www.youtube.com/watch?v=sGdlhcRLiqEa.kacsa
Köszi!!
Szerintetek fog a Skins irányítót draftolni idén, esetleg jövőre?Szerintem nem lenne rossz beruházás...aztec
Esetleg jövőre..... 😛
több mint 13 éve
aztec Indianapolis Colts 1 360
Szerintetek fog a Skins irányítót draftolni idén, esetleg jövőre?Szerintem nem lenne rossz beruházás...

A Jégember győz, nem beszél.
több mint 13 éve
a.kacsa Seattle Seahawks 1 288 — Champions!
http://www.youtube.com/watch?v=sGdlhcRLiqE
több mint 13 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
Nem találok highlights videót a Lions meccsről... Valaki?
több mint 13 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
De, én említettem.apeszos
visszaolvastam és nem vettem észre ezek szerint, arra gondoltam hogy Landry-t jelölte DPOY-ra a félévi előrebecslős díjaknál, mondjuk érdekes volt, egyelőre van jobb, de ha így folytatja akármi lehet(mmint Landry) 😊sapka
Upsz. Én nem ezért csípem Tomeee-t, és nem mostanában volt az emlegetés sem. Landry-nek van esélye szerintem is. Egy kis ész kéne a játékába, és brutális (nem szó szerint, mert ha úgy vesszük már most is az 😀) safety lenne belőle....
több mint 13 éve
sapka Washington Commanders 6 578 — sapka
De, én említettem.apeszos
visszaolvastam és nem vettem észre ezek szerint, arra gondoltam hogy Landry-t jelölte DPOY-ra a félévi előrebecslős díjaknál, mondjuk érdekes volt, egyelőre van jobb, de ha így folytatja akármi lehet(mmint Landry) 😊

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 13 éve
a.kacsa Seattle Seahawks 1 288 — Champions!
legalább srácok most a seattlenek lesztek kénytelen drukkolni. végre 😀
több mint 13 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
mostanában olvasgattam egykét bowl.hus cikket, és még senki sem említette itt, amit kicsit furcsálltam, hogy Tomeee (hány e?) megérdelne egy virtuális vállveregetést, ...de mindenki döntse el miért 😛
más, ez most egy nagyon jó hétvége lesz,
tekintve hogy a Giants úgyis kiszop Washingtonban, és az Eagles is jókor kapott erős ellenfelet remek passrushal. nem fogok unatkozni, meccsnézés helyett 😊sapka
De, én említettem. Három e. Mert tárgyilagos.
Én is nézem a riválisokat -nekem muszáj is 😛 - És nagyon szurkolok. Ellenük. A tehenészeket viszont így szeretem ahogy vannak. Utolsóként. Most már szurkolhatok nekik, a PO-ra esélyes csapatok ellen mindenképpen. 😀
több mint 13 éve
sapka Washington Commanders 6 578 — sapka
mostanában olvasgattam egykét bowl.hus cikket, és még senki sem említette itt, amit kicsit furcsálltam, hogy Tomeee (hány e?) megérdelne egy virtuális vállveregetést, ...de mindenki döntse el miért 😛
más, ez most egy nagyon jó hétvége lesz,
tekintve hogy a Giants úgyis kiszop Washingtonban, és az Eagles is jókor kapott erős ellenfelet remek passrushal. nem fogok unatkozni, meccsnézés helyett 😊

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 13 éve
agent T Washington Commanders 815 — 'Skins (& Sens) fan
Lássuk, ki tud szájról olvasni angolul? Redskinsfan

apeszos
Nekem - mint szájrólolvasóművésznek 😀 - úgy tűnik, mintha azt kérdezné, hogy "What the heck is that?"...nexion218
Én nem tudok szájról olvasni, ezért kérdezem.... Elsőre nekem is ez jött le, de mint mindíg most is elbizonytalanodtam.... 😛apeszos
Sanszos, de hell is lehet.
De én nem vagyok művész. 😀

Braves on the warpath!!!

Leszarom, hogy elment Daniella Heatley, akkor is hajrá Ottawa Senators 😊
több mint 13 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
Lássuk, ki tud szájról olvasni angolul? Redskinsfan

apeszos
Nekem - mint szájrólolvasóművésznek 😀 - úgy tűnik, mintha azt kérdezné, hogy "What the heck is that?"...nexion218
Én nem tudok szájról olvasni, ezért kérdezem.... Elsőre nekem is ez jött le, de mint mindíg most is elbizonytalanodtam.... 😛