Washington Commanders

28 feliratkozó

több mint 13 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
Amúgy sztem Cutler idehozatalára játszik ha mást nem jövőre. Már ha akkor még ő lesz a HC 😊dande
Nem is tudom. A Shanahaneket csak csomagban lehet kapni? Rexy rászopta magát Kyle-ra mint cápára a kalauzhal. Ha a kis Shany menne, vajon vinné Rex-et is? Cutler.... Legalább megbeszélnék Hall-al azt a "nem játékos" dolgot...
több mint 13 éve
sapka Washington Commanders 6 578 — sapka
Jamarka 286 fonttal mérlegelt. DE poszton hogy álltok? 😀szaba
szerintem ha más poszton nem is de a D lineal jól állunk 😀 , 286 nem kevés 3-4es De-nek?

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 13 éve
BleedingGreen Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 2 235 — Beware the Slim Reaper!
Ne temessük már a csapatot... vagy mindenki reményvesztett lett?
4-4-el állunk, még bőven van esélyünk, hogy mi mosolyogjunk a végén. 😊Bjoca
Szerencsétek, hogy most jön a bye, van két hét, hogy rendet tegyenek a fejekben és az edzői stáb is rendet rakjon a saját fejében. Utána még tényleg bármi lehet (azért én remélem nem lesz bármi 😊 😉 ).


több mint 13 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 126
Jamarka 286 fonttal mérlegelt. DE poszton hogy álltok? 😀
több mint 13 éve
Bjoca Washington Commanders 292 — ami meghalt nem halhat meg többé
Ne temessük már a csapatot... vagy mindenki reményvesztett lett?
4-4-el állunk, még bőven van esélyünk, hogy mi mosolyogjunk a végén. 😊

az éj sötét és tele iszonyattal
több mint 13 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 310 — Így remélem megfelelek nektek.....
Amúgy sztem Cutler idehozatalára játszik ha mást nem jövőre. Már ha akkor még ő lesz a HC 😊
több mint 13 éve
BleedingGreen Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 2 235 — Beware the Slim Reaper!
Akkora öröm, hogy megint rajtunk röhög mindenki.
Kyle meg húzhatna a francba.
A leggyengébb láncszem.agent T
Apuci nem engedi. McNabb inkább hibás, mint a fiacskája. Sebaj, lassan ránk ragad az örök luzerség...apeszos
Bocs ez szerintem még így eredeti valójában nem volt, muszáj beírnom. Ez Shanny egyik magyarázata McNabb benchelésére, inkább a viccek topicba illik:
"You've got to hustle to the line of scrimmage, and you're calling plays that you haven't called in a two-minute attack, and you're actually working cardiovascular endurance at the same time, working on the clock.... I think I just tried to explain to you, the cardiovascular endurance that it takes to run the two-minute, going all the way down with no timeouts, calling plays, it's just not easy....And I really didn't feel Donovan, relative to not being able to get any cardiovascular endurance and run the two-minute offense for the last four or five weeks."

Azért remélem Donovant még nem utalják be a kardiológiára, mert a keringése nem bírja a Shanny-féle 2-minute offense tempóját 😀
És mindennek a tetejébe jött workoutra az a JMR aki tényleg az állóképesség és a koncentráltság netovábbja. Neki aztán tényleg rendben lehet a keringési rendszere.

Viccet félretéve egyszerűbb lett volna ha Shanny elismeri, hogy nagyot hibázott, igazán komoly ok nélkül ültette le McNabbet. Nem pedig nevetségesebbnél nevetségesebb magyarázatokat gyártani.


több mint 13 éve
Bay Area Las Vegas Raiders 416 — Killa Kali
Sajnállak titeket mert elég jól indult a szezonotok..- kivéve a rams elleni cumit -. Akkor meg pláne, ha Rexy mellé még a dagit is beszeditek...

több mint 13 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
Akkora öröm, hogy megint rajtunk röhög mindenki.
Kyle meg húzhatna a francba.
A leggyengébb láncszem.agent T
Apuci nem engedi. McNabb inkább hibás, mint a fiacskája. Sebaj, lassan ránk ragad az örök luzerség...
több mint 13 éve
agent T Washington Commanders 815 — 'Skins (& Sens) fan
Akkora öröm, hogy megint rajtunk röhög mindenki.
Kyle meg húzhatna a francba.
A leggyengébb láncszem.

Braves on the warpath!!!

Leszarom, hogy elment Daniella Heatley, akkor is hajrá Ottawa Senators 😊
több mint 13 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
Amúgy tele a tököm Kyle Shanahannel. Már ő is magyarázza a bizonyítványt. És nem jobban, mint az öreg. Rexy-t ő hozta ide, és Beck is az ő választása volt. Most meg Russel. Mi jön még? Ha D-Mac nem elég jó nekik, akkor majd ők?apeszos
teljesen egyetértek,
nem vagyok az utóbbi idők ténykedésével kibékülve, kezdve a game planekkel...sapka
Nem csak te. Kyle néha olyan tanácstalanul néz az oldalvonal mellett, mintha eldugták volna a játékát. Egyre kevésbé hibáztatom a játékosokat.
több mint 13 éve
sapka Washington Commanders 6 578 — sapka
Amúgy tele a tököm Kyle Shanahannel. Már ő is magyarázza a bizonyítványt. És nem jobban, mint az öreg. Rexy-t ő hozta ide, és Beck is az ő választása volt. Most meg Russel. Mi jön még? Ha D-Mac nem elég jó nekik, akkor majd ők?apeszos
teljesen egyetértek,
nem vagyok az utóbbi idők ténykedésével kibékülve, kezdve a game planekkel...

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 13 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
Annyira ledöbbentett a hír, észre se vettem, hogy már beírtátokBjoca
És még hányszor meg fogsz döbbenni ebben a két hétben.... 😛
apeszos, ha Galloway csak 71es akkor még kiscsibe, teljesen jósapka
Fura egy csirke hallod-e... 😀 😛

Amúgy tele a tököm Kyle Shanahannel. Már ő is magyarázza a bizonyítványt. És nem jobban, mint az öreg. Rexy-t ő hozta ide, és Beck is az ő választása volt. Most meg Russel. Mi jön még? Ha D-Mac nem elég jó nekik, akkor majd ők?
több mint 13 éve
Bjoca Washington Commanders 292 — ami meghalt nem halhat meg többé
Egyre szebb a helyzet, JaMarcus Russell látogatott hozzánk.Bjoca
Fogadjátok őszinte részvétem. 😂Bay Area
Annyira ledöbbentett a hír, észre se vettem, hogy már beírtátok :rolleyes:

az éj sötét és tele iszonyattal
több mint 13 éve
Bay Area Las Vegas Raiders 416 — Killa Kali
Egyre szebb a helyzet, JaMarcus Russell látogatott hozzánk.Bjoca
Fogadjátok őszinte részvétem. 😂

több mint 13 éve
Bjoca Washington Commanders 292 — ami meghalt nem halhat meg többé
Egyre szebb a helyzet, JaMarcus Russell látogatott hozzánk.

az éj sötét és tele iszonyattal
több mint 13 éve
sapka Washington Commanders 6 578 — sapka
Honnan tudod, hogy Qb-nek workoutol? Ha még nem fogyott le, akkor lehet, hogy OL lesz, mert oda is elkél a segítség a Skinsnek 😊BleedingGreen
ugyan csak 260 körül volt, az még az eaglesbe is kicsi lenne
ja még vmi vele, rákerestem nevére adatbázisban, felajánlott két opciót current/historical, persze az utóbbiba fért csak bele (tudom-tudom miért), de akkor is mókás 😊

apeszos, ha Galloway csak 71es akkor még kiscsibe, teljesen jó

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 13 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
russel grossman páros azért istenes lenne 😀

galloway vagy williams, a 19 és 1 híján 20 esete sztem. bár williams mondjuk tolószék nélkül is fel tud menni a pályára 😊a.kacsa
Tőlem mindkettő mehetne. Csakhogy Shanny odáig van Galloway-ért. A legújabb az, hogy Shanahan kikezdte McNabb edzésekhez való hozzáállását. Ez már nem tudom hányadik indok. De semmi jót nem jelent, hogy kóstolgatja D-Mac-et. Úgy látom az edzői kar nem nagyon boldogul nálunk. Bár Haslett azért megtesz ami tőle telik.apeszos
persze h imádja mert ő az egyetlen aki már a 60as években is élt és jól megértik ezáltal egymást 😉a.kacsa
Tévedés. Én éltem a 60-as évek közepén, de Galloway nem. Ő 71-es. Én mégsem értem Shanahant.. 😛 😀
több mint 13 éve
BleedingGreen Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 2 235 — Beware the Slim Reaper!
JMR workouton 😂tenorx
Viccelsz.
Tán Grossman nem felelt meg a hétvégén?
Vagy McNabb helyett?
Shanny egy isten.Bazzani
Honnan tudod, hogy Qb-nek workoutol? Ha még nem fogyott le, akkor lehet, hogy OL lesz, mert oda is elkél a segítség a Skinsnek 😊


több mint 13 éve
a.kacsa Seattle Seahawks 1 288 — Champions!
russel grossman páros azért istenes lenne 😀

galloway vagy williams, a 19 és 1 híján 20 esete sztem. bár williams mondjuk tolószék nélkül is fel tud menni a pályára 😊a.kacsa
Tőlem mindkettő mehetne. Csakhogy Shanny odáig van Galloway-ért. A legújabb az, hogy Shanahan kikezdte McNabb edzésekhez való hozzáállását. Ez már nem tudom hányadik indok. De semmi jót nem jelent, hogy kóstolgatja D-Mac-et. Úgy látom az edzői kar nem nagyon boldogul nálunk. Bár Haslett azért megtesz ami tőle telik.apeszos
persze h imádja mert ő az egyetlen aki már a 60as években is élt és jól megértik ezáltal egymást 😉
több mint 13 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
20 szabadügynök van próbajátékon Schefter szerint, Russell csak 1 közülük.

több mint 13 éve
sapka Washington Commanders 6 578 — sapka
Bazzani ezt így miért tőlünk kérded, nem tudok róla hogy bárki is az itteni szimpatizánsok közül benne lenne az edzői/tulajdonosi karban, vagy komoly kapcoslatai lennének :/ , ostobaság volt, de ez van, legközelebb nem lesz ekkora szerencsétek és letörjük a 2-0ás winning streaketek!

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 13 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
JMR workouton 😂tenorx
Remélem megfelel 😊Höri
Ez csak vicc lehet. Vagy megőrült a Shanahan család. Mondjuk elég eszelős tekintete volt az öregnek vasárnap.
több mint 13 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
JMR workouton 😂tenorx
Remélem megfelel 😊

több mint 13 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
Mondjátok meg nekem,hogy mit keresett Sexy Rexy a pályán az utolsó drive-ban?
Akkor nyugodtam meg,hogy megvan a meccs.Bazzani
Én azt sem tudom a csapatnál mit keres egyáltalán? Nincs magyarázat. Illetve Shanahan már a franc tudja hányadikat találja ki. Tehát nincs magyarázat. Azt tudom, Kyle egy f@sz.