Washington Commanders

28 feliratkozó

több mint 13 éve
agent T Washington Commanders 815 — 'Skins (& Sens) fan
http://www.nfl.com/news/story/09000d5d81bd5cb1/article/blueprint-of-game-mismanagement-kicked-off-strange-week?module=HP_cp2

Braves on the warpath!!!

Leszarom, hogy elment Daniella Heatley, akkor is hajrá Ottawa Senators 😊
több mint 13 éve
agent T Washington Commanders 815 — 'Skins (& Sens) fan
Hmmm... Azért ez érdekes: "Is this a surprise to Washington that McNabb isn't always best operating in the two-minute drill? Is it surprising to the Redskins that Andy Reid, his former coach in Philly, called all the plays in two-minute drills, limiting McNabb's ability to change plays and thus focusing on execution rather than audibles?" (nfl.com) Mondjuk azzal együtt, hogy D-Mac-et klasszisnak tartom, tény, hogy mióta NFL játékos, csak Andy Reid offense alatt operált és senki nem tudja, hogy mire képes más rendszerben illetve hogy mennyi idő alatt képes új rendszert elsajátítani.

Egyébként szerintem ha QB-t hoznak, akkor tuti nem Don helyére, hanem Rexy helyett. Én legalábbis biztos így tennék. Elég nyilvánvalóvá vált a Lions ellen, hogy a csapatnak NINCS No.2 QB-je. Meg talán kicsit fel is fújták ezt a JMR meg JP Losman dolgot, mert minden héten próbáltak ki "munkanélkülieket", amik között eddig is lehet voltak QB-k, csak gondolom sztorinak most pont jól jött ki ezután a lecserélős hajcihő után.

Apeszos kolléga megtalálta a "személyes üzenetet" a belső levelezőn? 😉nexion218
Ez nekem is megfordult a fejemben, hogy Grossman helyett, de azt gondoltam, túl optimista vagyok.
Elkezdtem reménykedni. 😊

Braves on the warpath!!!

Leszarom, hogy elment Daniella Heatley, akkor is hajrá Ottawa Senators 😊
több mint 13 éve
nexion218 3 961 — Washington Gyapotkombájnz fan
Hmmm... Azért ez érdekes: "Is this a surprise to Washington that McNabb isn't always best operating in the two-minute drill? Is it surprising to the Redskins that Andy Reid, his former coach in Philly, called all the plays in two-minute drills, limiting McNabb's ability to change plays and thus focusing on execution rather than audibles?" (nfl.com) Mondjuk azzal együtt, hogy D-Mac-et klasszisnak tartom, tény, hogy mióta NFL játékos, csak Andy Reid offense alatt operált és senki nem tudja, hogy mire képes más rendszerben illetve hogy mennyi idő alatt képes új rendszert elsajátítani.

Egyébként szerintem ha QB-t hoznak, akkor tuti nem Don helyére, hanem Rexy helyett. Én legalábbis biztos így tennék. Elég nyilvánvalóvá vált a Lions ellen, hogy a csapatnak NINCS No.2 QB-je. Meg talán kicsit fel is fújták ezt a JMR meg JP Losman dolgot, mert minden héten próbáltak ki "munkanélkülieket", amik között eddig is lehet voltak QB-k, csak gondolom sztorinak most pont jól jött ki ezután a lecserélős hajcihő után.

Apeszos kolléga megtalálta a "személyes üzenetet" a belső levelezőn? 😉

"I'm gonna fuck you 'till you love me, faggot!" - Mike Tyson
több mint 13 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
R.Moss Titans lett. Azért érdekes lett volna a két Moss a pályán.... Mondjuk meglátjuk, a Philli után a Titans jön....
több mint 13 éve
a.kacsa Seattle Seahawks 1 288 — Champions!
szerssük a cintyt
több mint 13 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
Az. Csak rossz helyen...
több mint 13 éve
a.kacsa Seattle Seahawks 1 288 — Champions!
chad király 😀
több mint 13 éve
agent T Washington Commanders 815 — 'Skins (& Sens) fan
Chad Ochocinco: "If anyone else out there feels that Rex Grossman gives the Washington Redskins a better chance than Donovan McNabb to win with two minutes left, they need to slap themselves."

Hát igen.

Braves on the warpath!!!

Leszarom, hogy elment Daniella Heatley, akkor is hajrá Ottawa Senators 😊
több mint 13 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
He he.. LaVar Arrington ugyanazt feszegeti ami nekem is feltűnt.... Nevezetesen, miért akarnak mást játszatni McNabb-el, mint amit tud? Ha a Shanahan famíliába szorult egy kis hajlandóság a kompromisszumra, össze lehetne fésülni a játékrendszert D-Mac erősségeivel.
Washingtonpost

Remélem. Nem kéne, hogy feledésbe merüljön mert, Sean Taylor nem lesz még egy.agent T
Én is nagyon, de nagyon remélem. Örökké ő marad a legjobb játékos. Számomra.
több mint 13 éve
agent T Washington Commanders 815 — 'Skins (& Sens) fan
Apropó... November 27.-én lesz Sean Taylor halálának 3. évfordulója. 28.-án Vikings meccs. Nem tudjátok, lesz valami megemlékezés?apeszos
Remélem. Nem kéne, hogy feledésbe merüljön mert, Sean Taylor nem lesz még egy.

Braves on the warpath!!!

Leszarom, hogy elment Daniella Heatley, akkor is hajrá Ottawa Senators 😊
több mint 13 éve
agent T Washington Commanders 815 — 'Skins (& Sens) fan
Ír az nfl.com JaMarcus Russel mellett valami másik megnézett QB-ről is, az ki a fene?agent T
J.P. Losman-re gondolsz? Ő egy másik munkanélküli aduász JMR mellett. Ha többet akarsz róla tudni kérdezd meg a Bills fanokat, őket "boldogította" évekig, de már a neve is beszélő név : Los(s)man 😊 .BleedingGreen
Kösz, nekem ennyi elég. 😀

Braves on the warpath!!!

Leszarom, hogy elment Daniella Heatley, akkor is hajrá Ottawa Senators 😊
több mint 13 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
Apropó... November 27.-én lesz Sean Taylor halálának 3. évfordulója. 28.-án Vikings meccs. Nem tudjátok, lesz valami megemlékezés?
több mint 13 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
Megígérte szezon előtt, hogy nem dumál bele a dolgokba, emlékszel?
agent T
Tavaly is megígérte a szezon előtt... 😀 Aztán Zorn upsz! Nehogy idén is ez legyen...
több mint 13 éve
BleedingGreen Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 2 240 — Beware the Slim Reaper!
Ír az nfl.com JaMarcus Russel mellett valami másik megnézett QB-ről is, az ki a fene?agent T
J.P. Losman-re gondolsz? Ő egy másik munkanélküli aduász JMR mellett. Ha többet akarsz róla tudni kérdezd meg a Bills fanokat, őket "boldogította" évekig, de már a neve is beszélő név : Los(s)man 😊 .


több mint 13 éve
agent T Washington Commanders 815 — 'Skins (& Sens) fan
Nem is tudom. A Shanahaneket csak csomagban lehet kapni? Rexy rászopta magát Kyle-ra mint cápára a kalauzhal. Ha a kis Shany menne, vajon vinné Rex-et is? Cutler.... Legalább megbeszélnék Hall-al azt a "nem játékos" dolgot...apeszos
Nem tudom Cutler vagy nem Cutler, de valakin kell gondolkodni, mert a nr. 5 csak akkor marad, ha legalább megnyerjük a SB-t, ebben biztos vagyok.agent T
Én ebben nem vagyok olyan biztos. Ha Shanahan nem lökdösi kifelé a csapatból, talán maradt volna. De egyenlőre csak nevetségessé tette magát, meg a csapatot is. A lehető legrosszabbat húzta meg. Még mindíg nem értem mit látnak Rexy-ben? Mi az amiben jobb mint McNabb? Azzal az egy labdaérintésével több kárt okozott mint Donovan az egész meccsen. És van pofája azt mondani, hogy készen áll... Már a preseasonban lehetett látni, hogy mindent eltalál, csak az elkapóit nem. Akkor is általános vélemény volt, hogy ha D-Mac lesérül, végünk van. Érdekes módon, ezt Washingtonban is így látja a szurkolók nagy része -már a fórumozók közül- csak Shanahanék nem. Snyder viszont rá egyáltalán nem jellemző módon hallgat. Vajon miért?apeszos
Megígérte szezon előtt, hogy nem dumál bele a dolgokba, emlékszel?
Tartja magát hozzá.
Szerintem fogytán a türelme, de még bírja.
Kíváncsi vagyok mikor robban.
Ír az nfl.com JaMarcus Russel mellett valami másik megnézett QB-ről is, az ki a fene?

Braves on the warpath!!!

Leszarom, hogy elment Daniella Heatley, akkor is hajrá Ottawa Senators 😊
több mint 13 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
Amúgy sztem Cutler idehozatalára játszik ha mást nem jövőre. Már ha akkor még ő lesz a HC 😊dande
Nem is tudom. A Shanahaneket csak csomagban lehet kapni? Rexy rászopta magát Kyle-ra mint cápára a kalauzhal. Ha a kis Shany menne, vajon vinné Rex-et is? Cutler.... Legalább megbeszélnék Hall-al azt a "nem játékos" dolgot...apeszos
Nem tudom Cutler vagy nem Cutler, de valakin kell gondolkodni, mert a nr. 5 csak akkor marad, ha legalább megnyerjük a SB-t, ebben biztos vagyok.agent T
Én ebben nem vagyok olyan biztos. Ha Shanahan nem lökdösi kifelé a csapatból, talán maradt volna. De egyenlőre csak nevetségessé tette magát, meg a csapatot is. A lehető legrosszabbat húzta meg. Még mindíg nem értem mit látnak Rexy-ben? Mi az amiben jobb mint McNabb? Azzal az egy labdaérintésével több kárt okozott mint Donovan az egész meccsen. És van pofája azt mondani, hogy készen áll... Már a preseasonban lehetett látni, hogy mindent eltalál, csak az elkapóit nem. Akkor is általános vélemény volt, hogy ha D-Mac lesérül, végünk van. Érdekes módon, ezt Washingtonban is így látja a szurkolók nagy része -már a fórumozók közül- csak Shanahanék nem. Snyder viszont rá egyáltalán nem jellemző módon hallgat. Vajon miért?
több mint 13 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 554 — Apu ökölbeszorított keze
Akkor nem marad...

több mint 13 éve
agent T Washington Commanders 815 — 'Skins (& Sens) fan
Amúgy sztem Cutler idehozatalára játszik ha mást nem jövőre. Már ha akkor még ő lesz a HC 😊dande
Nem is tudom. A Shanahaneket csak csomagban lehet kapni? Rexy rászopta magát Kyle-ra mint cápára a kalauzhal. Ha a kis Shany menne, vajon vinné Rex-et is? Cutler.... Legalább megbeszélnék Hall-al azt a "nem játékos" dolgot...apeszos
Nem tudom Cutler vagy nem Cutler, de valakin kell gondolkodni, mert a nr. 5 csak akkor marad, ha legalább megnyerjük a SB-t, ebben biztos vagyok.

Braves on the warpath!!!

Leszarom, hogy elment Daniella Heatley, akkor is hajrá Ottawa Senators 😊
több mint 13 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
Amúgy sztem Cutler idehozatalára játszik ha mást nem jövőre. Már ha akkor még ő lesz a HC 😊dande
Nem is tudom. A Shanahaneket csak csomagban lehet kapni? Rexy rászopta magát Kyle-ra mint cápára a kalauzhal. Ha a kis Shany menne, vajon vinné Rex-et is? Cutler.... Legalább megbeszélnék Hall-al azt a "nem játékos" dolgot...
több mint 13 éve
sapka Washington Commanders 6 581 — sapka
Jamarka 286 fonttal mérlegelt. DE poszton hogy álltok? 😀szaba
szerintem ha más poszton nem is de a D lineal jól állunk 😀 , 286 nem kevés 3-4es De-nek?

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 13 éve
BleedingGreen Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 2 240 — Beware the Slim Reaper!
Ne temessük már a csapatot... vagy mindenki reményvesztett lett?
4-4-el állunk, még bőven van esélyünk, hogy mi mosolyogjunk a végén. 😊Bjoca
Szerencsétek, hogy most jön a bye, van két hét, hogy rendet tegyenek a fejekben és az edzői stáb is rendet rakjon a saját fejében. Utána még tényleg bármi lehet (azért én remélem nem lesz bármi 😊 😉 ).


több mint 13 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 126
Jamarka 286 fonttal mérlegelt. DE poszton hogy álltok? 😀
több mint 13 éve
Bjoca Washington Commanders 292 — ami meghalt nem halhat meg többé
Ne temessük már a csapatot... vagy mindenki reményvesztett lett?
4-4-el állunk, még bőven van esélyünk, hogy mi mosolyogjunk a végén. 😊

az éj sötét és tele iszonyattal
több mint 13 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 506 — Így remélem megfelelek nektek.....
Amúgy sztem Cutler idehozatalára játszik ha mást nem jövőre. Már ha akkor még ő lesz a HC 😊
több mint 13 éve
BleedingGreen Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 2 240 — Beware the Slim Reaper!
Akkora öröm, hogy megint rajtunk röhög mindenki.
Kyle meg húzhatna a francba.
A leggyengébb láncszem.agent T
Apuci nem engedi. McNabb inkább hibás, mint a fiacskája. Sebaj, lassan ránk ragad az örök luzerség...apeszos
Bocs ez szerintem még így eredeti valójában nem volt, muszáj beírnom. Ez Shanny egyik magyarázata McNabb benchelésére, inkább a viccek topicba illik:
"You've got to hustle to the line of scrimmage, and you're calling plays that you haven't called in a two-minute attack, and you're actually working cardiovascular endurance at the same time, working on the clock.... I think I just tried to explain to you, the cardiovascular endurance that it takes to run the two-minute, going all the way down with no timeouts, calling plays, it's just not easy....And I really didn't feel Donovan, relative to not being able to get any cardiovascular endurance and run the two-minute offense for the last four or five weeks."

Azért remélem Donovant még nem utalják be a kardiológiára, mert a keringése nem bírja a Shanny-féle 2-minute offense tempóját 😀
És mindennek a tetejébe jött workoutra az a JMR aki tényleg az állóképesség és a koncentráltság netovábbja. Neki aztán tényleg rendben lehet a keringési rendszere.

Viccet félretéve egyszerűbb lett volna ha Shanny elismeri, hogy nagyot hibázott, igazán komoly ok nélkül ültette le McNabbet. Nem pedig nevetségesebbnél nevetségesebb magyarázatokat gyártani.