Washington Commanders

28 feliratkozó

több mint 13 éve
nexion218 3 959 — Washington Gyapotkombájnz fan
Nemrég értekeztek a profottballon arról, hogy a 'Skins D mekkora egy hent banda.
Na most akkor a Giants D a negyedik QB kiütése után micsoda? 😀
(Nwm mintha zavarna ha egy D kemény, csak könyörgöm, D-Macet azért védjük meg tőlük. 😀 )agent T
Lehet vmit én nem érzek át játék lényegéből, de mi a búbánatért kell nyavalyogni, ha kőkemény egy D????? Bár az "értekezést" nem olvastam, de még a hisztisfociban (=soccer) is erény, ha egy védő kemény... Én személy szerint egy meccsen se láttam, hogy szándékos sérülésre utaztunk volna. Az egyik soktízezer dolláros büntit kapott játékos mondta vagy 2 hete, hogy fájdalmat akar okozni, sérülést nem, és ez szerintem így rendben is van. A sérülés meg a játék természetéből adódik. Még sztem a sakkozók is megsérülnek (mondjuk elalszik "meccs" közben, leesik a székről és lefejeli az asztal sarkát 😂 )... Arról nem is beszélve, hogy ez a "szörnyű mészárszék" emlékeim szerint túlzott durvaságért még egy cent büntit se kapott a ligától...

"I'm gonna fuck you 'till you love me, faggot!" - Mike Tyson
több mint 13 éve
Pizsama Los Angeles Rams 2 957 — pizsama@gmail.com
Joe Theismann Craig Fergusonnál járt:
http://www.youtube.com/watch?v=KQL1DHFBAUk 😀
több mint 13 éve
agent T Washington Commanders 815 — 'Skins (& Sens) fan
Ja, meg azért se lenne rossz ha jönne végre Portis, mert a RB nem igazán egyemberes meló.
Legalábbis manapság.
Meg mi van, ha toraint lezúzzák.

Más:
Nemrég értekeztek a profottballon arról, hogy a 'Skins D mekkora egy hent banda.
Na most akkor a Giants D a negyedik QB kiütése után micsoda? 😀
(Nwm mintha zavarna ha egy D kemény, csak könyörgöm, D-Macet azért védjük meg tőlük. 😀 )

Braves on the warpath!!!

Leszarom, hogy elment Daniella Heatley, akkor is hajrá Ottawa Senators 😊
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Torain pedig nálam még mindig nyerő, sőt talán Shanny is mondta, hogy nem biztos, hogy CP automatikusan visszakapja a kezdő HB pozíciót... Azt a fajta kőkemény és nem utolsósorban eredményes futást produkálja, mint Brandon Jacobs, ami nekem - Giants ide vagy oda - tetszik. Vhogy jobb érzés látni, hogy nem futnak, hanem fekszenek utána a védők... 😀nexion218
Még a nagyobbik lányomnak is CP meze van, szóval nálam ő az etalon, de szerintem is eljárt felette az idő. Torain meggyőzőbb, energikusabb. Portis ha nincs rés lepattan, Torain pár centit tud szélesíteni.
Az lenne a legjobb, ha egyik futónknak sem derogálna a 50-50 leosztás. Azé' Portis az Portis, néha ihletett formában nyomja.
több mint 13 éve
nexion218 3 959 — Washington Gyapotkombájnz fan
más. nézegettem statokat, és kapott pontok/meccs tekintetében top10es a defense, ami szerintem az egyik legfontosabb mutató, nem tudom mi lesz a Lions ellen egyelőre nem merem magam elbízni egy W-re...sapka
ezt mondtam én a múltkor, hogy az annyi, hogy szopjuk a yardokat, de a pontokat azért nem... És bár a yard se mind1, de azért egyelőre még pontra játsszák a football-t és könnyebb az ellenféltől többet gyártani, ha nekik keveset engedünk 😀 (fú ez de okosan hangzott... 😂 )

"I'm gonna fuck you 'till you love me, faggot!" - Mike Tyson
több mint 13 éve
sapka Washington Commanders 6 578 — sapka
nexion:
nem az a baj Torainnal, hogy nem jó futó, vagy nem tud igazán látványos dolgokat csinálni (akár ütközni), hanem egyelőre nem képes a folyamatos teljesítésre, nem egy all-down back, pl. a Chicago ellen is csak az első és utolsó negyedben mutatott valami igazit, bár így is lett neki egy 6os átlag 100+yarddal, de a meccs közepe fele amikor talán igazán fontos lett volna egy stabil futójáték nem volt sehol, persze ez egy többváltozós dolog, de azért én nyugodtabb lennék Portissal.
más. nézegettem statokat, és kapott pontok/meccs tekintetében top10es a defense, ami szerintem az egyik legfontosabb mutató, nem tudom mi lesz a Lions ellen egyelőre nem merem magam elbízni egy W-re...

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 13 éve
nexion218 3 959 — Washington Gyapotkombájnz fan
Nnnnna eléggé hallgatok vagyunk.... Mindenesetre ha nem is a legszebb játékot mutatjuk, de idén akkor is jobb érzés Redskins fannak lenni, mint a (censored) nevű HC idejében... 😀 Meg hát tudom én, hogy nem szép dolog a káröröm, de Tony Homo...izé...Romo sérülése, ha minden "jól" megy, még éppen betart a 2. Cowboys meccsig... Szerintem addigra a Hasslett-tel még jobban összerázódó D jelentősen könnyebben dolgozna egy csereirányító ellen, nem? Torain pedig nálam még mindig nyerő, sőt talán Shanny is mondta, hogy nem biztos, hogy CP automatikusan visszakapja a kezdő HB pozíciót... Azt a fajta kőkemény és nem utolsósorban eredményes futást produkálja, mint Brandon Jacobs, ami nekem - Giants ide vagy oda - tetszik. Vhogy jobb érzés látni, hogy nem futnak, hanem fekszenek utána a védők... 😀

"I'm gonna fuck you 'till you love me, faggot!" - Mike Tyson
több mint 13 éve
agent T Washington Commanders 815 — 'Skins (& Sens) fan
Must win

http://redskinsfan.co.cc/news.php?extend.208

Braves on the warpath!!!

Leszarom, hogy elment Daniella Heatley, akkor is hajrá Ottawa Senators 😊
több mint 13 éve
agent T Washington Commanders 815 — 'Skins (& Sens) fan
Az indokokon beszartam. 😊
Na, ki nyerjen? 😀

http://blog.redskins.com/2010/10/25/so-who-the-heck-do-we-root-for-tonight/#continuedagent T
pedig a döntetlen a legkedvezőbb, de aranyosak az indokok főleg ez:
Eli Manning will probably make some ridiculous faces. 😀sapka
Én Cowboys győzelemre szavaztam...
Rendkívül bizarr, szürreális érzés volt, mint ha erdei vöröshangyák mászkálnának az ember testén. 😀

Braves on the warpath!!!

Leszarom, hogy elment Daniella Heatley, akkor is hajrá Ottawa Senators 😊
több mint 13 éve
sapka Washington Commanders 6 578 — sapka
Az indokokon beszartam. 😊
Na, ki nyerjen? 😀

http://blog.redskins.com/2010/10/25/so-who-the-heck-do-we-root-for-tonight/#continuedagent T
pedig a döntetlen a legkedvezőbb, de aranyosak az indokok főleg ez:
Eli Manning will probably make some ridiculous faces. 😀

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 13 éve
agent T Washington Commanders 815 — 'Skins (& Sens) fan
Az indokokon beszartam. 😊
Na, ki nyerjen? 😀

http://blog.redskins.com/2010/10/25/so-who-the-heck-do-we-root-for-tonight/#continued

Braves on the warpath!!!

Leszarom, hogy elment Daniella Heatley, akkor is hajrá Ottawa Senators 😊
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Azon gondolkodom, hogy valóban nagyon erős liga ez az NFL, ha a legszarabb defense átlagban 19 pontot engedélyez ellenfelenként. 😊agent T
😂

Mondjuk nem mindegy, hogy mihez viszonyítunk.... :cool:
több mint 13 éve
agent T Washington Commanders 815 — 'Skins (& Sens) fan
Azon gondolkodom, hogy valóban nagyon erős liga ez az NFL, ha a legszarabb defense átlagban 19 pontot engedélyez ellenfelenként. 😊

Braves on the warpath!!!

Leszarom, hogy elment Daniella Heatley, akkor is hajrá Ottawa Senators 😊
több mint 13 éve
agent T Washington Commanders 815 — 'Skins (& Sens) fan
Gratulálok a W-hez a macik ellen! 😊

Majd a héten megskubizom az ESPN-en a meccset....
Egyelőre a San Diego-i rémálmot próbálom tök álmosan feldolgozni.... :cool: Az sem volt eccerű! :o 😀deepsilver
Elég idegbeteg meccs volt, de jó szórakozást. 😊

Braves on the warpath!!!

Leszarom, hogy elment Daniella Heatley, akkor is hajrá Ottawa Senators 😊
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Gratulálok a W-hez a macik ellen! 😊

Majd a héten megskubizom az ESPN-en a meccset....
Egyelőre a San Diego-i rémálmot próbálom tök álmosan feldolgozni.... :cool: Az sem volt eccerű! :o 😀
több mint 13 éve
agent T Washington Commanders 815 — 'Skins (& Sens) fan
Újra megvolt a normál életfunkcióinkoz szükséges heti adrenalinsokk 😊

http://redskinsfan.co.cc/news.php

Braves on the warpath!!!

Leszarom, hogy elment Daniella Heatley, akkor is hajrá Ottawa Senators 😊
több mint 13 éve
Zsoca Atlanta Falcons 769 — next time, maybe...
hall 😂 😂 😂

megvolt idén is a nagy meccse. egyébként elmebeteg dolog ilyet produkálni(NFL rekord). Ha egy picit több esze lenne, akkor a képességei alapján simán az egyik legjobb CB lehetne. a falconsban valamivel jobban játszott az elején, de ott még nagyobb idióta volt.

több mint 13 éve
agent T Washington Commanders 815 — 'Skins (& Sens) fan
én mondtam h hall lehet bármilyen szószátyár egy jó játékos. kaptam ezért, de nekem lett igazam 😛

egy kis fényezés belefér 😀a.kacsa
Persze, hogy jó játékos. 😊

Ha továbbra is így tolja, tőlem néha szövegelhet is. 😊

Braves on the warpath!!!

Leszarom, hogy elment Daniella Heatley, akkor is hajrá Ottawa Senators 😊
több mint 13 éve
a.kacsa Seattle Seahawks 1 288 — Champions!
én mondtam h hall lehet bármilyen szószátyár egy jó játékos. kaptam ezért, de nekem lett igazam 😛

egy kis fényezés belefér 😀
több mint 13 éve
sapka Washington Commanders 6 578 — sapka
Ide is beírom;
HALL AZ ISTEN :cool:Bjoca
bizony bizony, de az offense megint pocsék teljesítményt nyújtott a második félidőben(najó a második negyedben is...), és nagyon kevésen múllott a meccs, megköszönhetjük.

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 13 éve
Bjoca Washington Commanders 292 — ami meghalt nem halhat meg többé
Öcsém ez megint mi meccs volt...
pfff
HTTR 😀agent T
Valamelyikünk egyszer egy ilyen meccsbe fog belehalni 😊
Mikor lesz végre egy sima mérkőzésünk?

az éj sötét és tele iszonyattal
több mint 13 éve
agent T Washington Commanders 815 — 'Skins (& Sens) fan
Öcsém ez megint mi meccs volt...
pfff
HTTR 😀

Braves on the warpath!!!

Leszarom, hogy elment Daniella Heatley, akkor is hajrá Ottawa Senators 😊
több mint 13 éve
Bjoca Washington Commanders 292 — ami meghalt nem halhat meg többé
Ide is beírom;
HALL AZ ISTEN :cool:

az éj sötét és tele iszonyattal
több mint 13 éve
nexion218 3 959 — Washington Gyapotkombájnz fan
megtalálod a meccseket torrenteken, guglizz rá, 3.4. találot már egészen használható dolgokat dob ki
sapka
No ez az én bajom. Hogy nincs mivel guglizni.... Ez a laptop is kb. két órát marad még, utána utazik vissza pestre, a lányommal együtt.apeszos
PM ment!!


Más:

Ami most következik, arra mondjuk, hogy "nyilvános PM", nehogy vmi rejtett fórumszabály-paragrafusba ütközzek 😉

Esetleg ha van vmi tippetek esti stream-re,akkor egy PM-et szánnátok rám? Az atdhe.net nálam egyre gyengébben szerepel... 😕

"I'm gonna fuck you 'till you love me, faggot!" - Mike Tyson
több mint 13 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
megtalálod a meccseket torrenteken, guglizz rá, 3.4. találot már egészen használható dolgokat dob ki
sapka
No ez az én bajom. Hogy nincs mivel guglizni.... Ez a laptop is kb. két órát marad még, utána utazik vissza pestre, a lányommal együtt.