Washington Commanders

28 feliratkozó

több mint 13 éve
Bjoca Washington Commanders 292 — ami meghalt nem halhat meg többé
Ide is beírom;
HALL AZ ISTEN :cool:

az éj sötét és tele iszonyattal
több mint 13 éve
nexion218 3 960 — Washington Gyapotkombájnz fan
megtalálod a meccseket torrenteken, guglizz rá, 3.4. találot már egészen használható dolgokat dob ki
sapka
No ez az én bajom. Hogy nincs mivel guglizni.... Ez a laptop is kb. két órát marad még, utána utazik vissza pestre, a lányommal együtt.apeszos
PM ment!!


Más:

Ami most következik, arra mondjuk, hogy "nyilvános PM", nehogy vmi rejtett fórumszabály-paragrafusba ütközzek 😉

Esetleg ha van vmi tippetek esti stream-re,akkor egy PM-et szánnátok rám? Az atdhe.net nálam egyre gyengébben szerepel... 😕

"I'm gonna fuck you 'till you love me, faggot!" - Mike Tyson
több mint 13 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
megtalálod a meccseket torrenteken, guglizz rá, 3.4. találot már egészen használható dolgokat dob ki
sapka
No ez az én bajom. Hogy nincs mivel guglizni.... Ez a laptop is kb. két órát marad még, utána utazik vissza pestre, a lányommal együtt.
több mint 13 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 021
tüsi: ezt azért nem merném kijelenteni hogy a Bears St egyértelműen jobb lenne, Banks is mostanában elég jó+(most viccen kívül)egy L. Alexander nevezetű kiborg szerű lény is minket erősít,
abban bízok hogy Haslett a meccs egyharmada után elkezdi 5 emberrel támadni Cutlert és érdekes Blitz csomagokat fog hívni, mert amennyi Bears meccset én láttam idén (egész sokat :o ) nem tudtak ez ellen mit kezdeni,
a futójátékotokat sem temetném, mert azt hittük a Coltsnak sincs épkézláb futása, igen-igen tévedtem/tünk... kb. ezen fog múlni a meccs
Mcnabbék akármilyen jó defense ellen is képesek elengendő pontot a táblára tenni, csak a D be tudja e nálunk húzni a meccset, ha jól kezdünk sztem igen.sapka
Szerintem egyértelműen jobb a mi STnk, mint a tietek. Ebben az egyben jobbak vagyunk. Futójátékkal kapcsolatban nem vagyok bizakodó. 6 meccsből 5ször gyak. csőd volt. Egyedül a Panthers ellen ment. McNabb minden évben vegyesen játszik ellenünk, szerintem ma sem lesz másképp.
több mint 13 éve
sapka Washington Commanders 6 581 — sapka
Jut eszembe.... Ha nagyon szépen megkérek valakit -aki rendelkezik a megfelelő technikával- felvenné nekem a meccset? Elküldhetné emailban, vagy feltöltené valahová, vagy csak egy linket tudna, ahonnan később letölthetném.... Nagyon megköszönném. Már a második meccset leszek kénytelen kihagyni. Katasztrófa...apeszos
megtalálod a meccseket torrenteken, guglizz rá, 3.4. találot már egészen használható dolgokat dob ki
--
tüsi: ezt azért nem merném kijelenteni hogy a Bears St egyértelműen jobb lenne, Banks is mostanában elég jó+(most viccen kívül)egy L. Alexander nevezetű kiborg szerű lény is minket erősít,
abban bízok hogy Haslett a meccs egyharmada után elkezdi 5 emberrel támadni Cutlert és érdekes Blitz csomagokat fog hívni, mert amennyi Bears meccset én láttam idén (egész sokat :o ) nem tudtak ez ellen mit kezdeni,
a futójátékotokat sem temetném, mert azt hittük a Coltsnak sincs épkézláb futása, igen-igen tévedtem/tünk... kb. ezen fog múlni a meccs
Mcnabbék akármilyen jó defense ellen is képesek elengendő pontot a táblára tenni, csak a D be tudja e nálunk húzni a meccset, ha jól kezdünk sztem igen.

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 13 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
Jut eszembe.... Ha nagyon szépen megkérek valakit -aki rendelkezik a megfelelő technikával- felvenné nekem a meccset? Elküldhetné emailban, vagy feltöltené valahová, vagy csak egy linket tudna, ahonnan később letölthetném.... Nagyon megköszönném. Már a második meccset leszek kénytelen kihagyni. Katasztrófa...
több mint 13 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 021
Hanie a backup QB 😉
Érdekes meccset várok, a Seahawks ellen a labda egyik oldalán sem játszottunk jól. Az OL egész borzalmas volt, bár annyira rossz erősen kétlem, hogy ismét lenne. Inkább a fal bal oldala a jobb nálunk, tehát az a fele, ahonnan inkább jöhet majd a rush, főleg Orakpo révén. Futójátékunk nincs, szal attól nagyon nem kell tartanotok. Cutler passzjátékán múlik majd gyak minden nálunk, ha a fal tudna egy kis időt adni neki, akkor ....
A védelem múltkor játszotta legrosszabb meccsét minden szempontból. 0 sack, 0 turnover. Briggs visszatér. Szóval ott is javulás várható. Nálatok sem a pass protection a fő erény. A speciel team meg simán jobb a Redskins STnél.

Érdekes meccset várok. 3-4 pont dönt valamelyik oldalra.tüsi91
Azért az a pass protection egyre jobb.... Nem is azzal volt a legnagyobb baj, inkább a WR poszt volt gyenge. Nem nagyon tudtak szabadulni... Érdekes harc lesz Williams és Peppers között, igazi értékmérő feladat a rookie-nak. Remélem Torain is tartja a formáját, és akkor nagyobb baj nem lehet...apeszos
ha azt vessük alapul, hogy múlt héten Okung jól megoldotta Peppers védését lehet bizakodni. Ez nem azt jelenti mondjuk, hogy 1-1ben levette, mert a playek 75%ánál double team volt rajta, de a maradékot jól megoldotta. A fal másik odalán kell jól játszani és akk lesz zúzás. Futás elleni védelmünk mondanám, hogy nem rossz, de múlt héten Forsett erősen megfirkált benünket. Bár Torain nem Forsett típusú futó.
több mint 13 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
Hanie a backup QB 😉
Érdekes meccset várok, a Seahawks ellen a labda egyik oldalán sem játszottunk jól. Az OL egész borzalmas volt, bár annyira rossz erősen kétlem, hogy ismét lenne. Inkább a fal bal oldala a jobb nálunk, tehát az a fele, ahonnan inkább jöhet majd a rush, főleg Orakpo révén. Futójátékunk nincs, szal attól nagyon nem kell tartanotok. Cutler passzjátékán múlik majd gyak minden nálunk, ha a fal tudna egy kis időt adni neki, akkor ....
A védelem múltkor játszotta legrosszabb meccsét minden szempontból. 0 sack, 0 turnover. Briggs visszatér. Szóval ott is javulás várható. Nálatok sem a pass protection a fő erény. A speciel team meg simán jobb a Redskins STnél.

Érdekes meccset várok. 3-4 pont dönt valamelyik oldalra.tüsi91
Azért az a pass protection egyre jobb.... Nem is azzal volt a legnagyobb baj, inkább a WR poszt volt gyenge. Nem nagyon tudtak szabadulni... Érdekes harc lesz Williams és Peppers között, igazi értékmérő feladat a rookie-nak. Remélem Torain is tartja a formáját, és akkor nagyobb baj nem lehet...
több mint 13 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 021
Azt írják az arcok a Colts topikban, hogy Addai komolyabban kidőlt. Így a Rams futója, Vick, pár Packer meg Addai után dobja magát a kérdés...

Szerintetek a Bearsből kit fog elintézni a Washington D#?agent T
remélem Cutlert még a meccs elején 😀sapka
Oszt akkor metekinthetjük, mire képes az öreg Redskin Todd Collins. 😀agent T
Hanie a backup QB 😉
Érdekes meccset várok, a Seahawks ellen a labda egyik oldalán sem játszottunk jól. Az OL egész borzalmas volt, bár annyira rossz erősen kétlem, hogy ismét lenne. Inkább a fal bal oldala a jobb nálunk, tehát az a fele, ahonnan inkább jöhet majd a rush, főleg Orakpo révén. Futójátékunk nincs, szal attól nagyon nem kell tartanotok. Cutler passzjátékán múlik majd gyak minden nálunk, ha a fal tudna egy kis időt adni neki, akkor ....
A védelem múltkor játszotta legrosszabb meccsét minden szempontból. 0 sack, 0 turnover. Briggs visszatér. Szóval ott is javulás várható. Nálatok sem a pass protection a fő erény. A speciel team meg simán jobb a Redskins STnél.

Érdekes meccset várok. 3-4 pont dönt valamelyik oldalra.
több mint 13 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
Azért holnap feltehetnél egy meccselőzetest, mert én németből kell, hogy készüljek!!!
Azt a gépizét meg intézd már el... vagy felhívjam őket morcosan?😊))agent T
Talán holnap... Az a baj, hogy nem láttam a Colts meccset, fogalmam sincs milyen formában vannak a fiúk.... A saját csapatomnak sincs idő utána nézni, nemhogy a Bears-nek. 😕apeszos
Jó formában.
Szerintem győzünk.agent T
Úgy legyen. Bár nekem megint csak a szorongás jut.....
több mint 13 éve
agent T Washington Commanders 815 — 'Skins (& Sens) fan
Azért holnap feltehetnél egy meccselőzetest, mert én németből kell, hogy készüljek!!!
Azt a gépizét meg intézd már el... vagy felhívjam őket morcosan?😊))agent T
Talán holnap... Az a baj, hogy nem láttam a Colts meccset, fogalmam sincs milyen formában vannak a fiúk.... A saját csapatomnak sincs idő utána nézni, nemhogy a Bears-nek. 😕apeszos
Jó formában.
Szerintem győzünk.

Braves on the warpath!!!

Leszarom, hogy elment Daniella Heatley, akkor is hajrá Ottawa Senators 😊
több mint 13 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
Azért holnap feltehetnél egy meccselőzetest, mert én németből kell, hogy készüljek!!!
Azt a gépizét meg intézd már el... vagy felhívjam őket morcosan?😊))agent T
Talán holnap... Az a baj, hogy nem láttam a Colts meccset, fogalmam sincs milyen formában vannak a fiúk.... A saját csapatomnak sincs idő utána nézni, nemhogy a Bears-nek. 😕
több mint 13 éve
agent T Washington Commanders 815 — 'Skins (& Sens) fan
Annak azért jobban örülnék, ha Hall a dolgával törődne inkább. Azt az egyet nem értem, hogy Shanahan ezt miért engedi? Haslett teszi a dolgát, de ha örökké beszólnak neki az "alkalmazottjai", az nem kis feszültséget fog okozni.... Beszéljen Haslettel, vagy Olivadottival, esetleg Spanos-al, rájuk tartozik ha valami gondja van.

És egy kis érdekesség: A Redskins összes eddigi szezon eredményei időrendben.apeszos
Ez szép munka.
Mindjárt van itt élet, ha megjelensz. 😊agent T
Csak az a baj, hogy a lányom holnap utazik vissza 😕 és viszi a laptopját is. 😕 😕 "A gép beszerző" projektem meg elakadt egy kicsit, mindíg azt mondják, "Csak még egy kis türelmet, pár nap az egész..." Én meg már a második meccset fogom kihagyni holnap :o :/ Már kezdek lemondani róla, bár még reménykedem azért...apeszos
Azért holnap feltehetnél egy meccselőzetest, mert én németből kell, hogy készüljek!!!
Azt a gépizét meg intézd már el... vagy felhívjam őket morcosan?😊))

Braves on the warpath!!!

Leszarom, hogy elment Daniella Heatley, akkor is hajrá Ottawa Senators 😊
több mint 13 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
Annak azért jobban örülnék, ha Hall a dolgával törődne inkább. Azt az egyet nem értem, hogy Shanahan ezt miért engedi? Haslett teszi a dolgát, de ha örökké beszólnak neki az "alkalmazottjai", az nem kis feszültséget fog okozni.... Beszéljen Haslettel, vagy Olivadottival, esetleg Spanos-al, rájuk tartozik ha valami gondja van.

És egy kis érdekesség: A Redskins összes eddigi szezon eredményei időrendben.apeszos
Ez szép munka.
Mindjárt van itt élet, ha megjelensz. 😊agent T
Csak az a baj, hogy a lányom holnap utazik vissza 😕 és viszi a laptopját is. 😕 😕 "A gép beszerző" projektem meg elakadt egy kicsit, mindíg azt mondják, "Csak még egy kis türelmet, pár nap az egész..." Én meg már a második meccset fogom kihagyni holnap :o :/ Már kezdek lemondani róla, bár még reménykedem azért...
több mint 13 éve
agent T Washington Commanders 815 — 'Skins (& Sens) fan
Annak azért jobban örülnék, ha Hall a dolgával törődne inkább. Azt az egyet nem értem, hogy Shanahan ezt miért engedi? Haslett teszi a dolgát, de ha örökké beszólnak neki az "alkalmazottjai", az nem kis feszültséget fog okozni.... Beszéljen Haslettel, vagy Olivadottival, esetleg Spanos-al, rájuk tartozik ha valami gondja van.

És egy kis érdekesség: A Redskins összes eddigi szezon eredményei időrendben.apeszos
Ez szép munka.
Mindjárt van itt élet, ha megjelensz. 😊

Braves on the warpath!!!

Leszarom, hogy elment Daniella Heatley, akkor is hajrá Ottawa Senators 😊
több mint 13 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
Annak azért jobban örülnék, ha Hall a dolgával törődne inkább. Azt az egyet nem értem, hogy Shanahan ezt miért engedi? Haslett teszi a dolgát, de ha örökké beszólnak neki az "alkalmazottjai", az nem kis feszültséget fog okozni.... Beszéljen Haslettel, vagy Olivadottival, esetleg Spanos-al, rájuk tartozik ha valami gondja van.

És egy kis érdekesség: A Redskins összes eddigi szezon eredményei időrendben.
több mint 13 éve
agent T Washington Commanders 815 — 'Skins (& Sens) fan
Közben Hall megint beszólt.

http://www.washingtonpost.com/wp-dyn/content/article/2010/10/20/AR2010102006054.htmlagent T
ezt a cikket nem teljesen tudtam értelmezni/feldolgozni.
ha jól értem arról van szó megint hogy Hall szerint a 'coverage szisztéma' nem megfelelő?, csak mert ez eléggé látszik hogy így van 😊 , talán nem a secondary butult le az utolsó helyekre a defense rankingon az elmúlt év/évek során.sapka
Aha, én is úgy értelmeztem, hogy a helyezkedéssel van baja. Azért az elég gáz lesz, ha a DC-nek semmi tekintélye nem marad. Elég lesz nehézségnek Albert dolgoztatása is.

Braves on the warpath!!!

Leszarom, hogy elment Daniella Heatley, akkor is hajrá Ottawa Senators 😊
több mint 13 éve
sapka Washington Commanders 6 581 — sapka
Közben Hall megint beszólt.

http://www.washingtonpost.com/wp-dyn/content/article/2010/10/20/AR2010102006054.htmlagent T
ezt a cikket nem teljesen tudtam értelmezni/feldolgozni.
ha jól értem arról van szó megint hogy Hall szerint a 'coverage szisztéma' nem megfelelő?, csak mert ez eléggé látszik hogy így van 😊 , talán nem a secondary butult le az utolsó helyekre a defense rankingon az elmúlt év/évek során.

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 13 éve
agent T Washington Commanders 815 — 'Skins (& Sens) fan
Közben Hall megint beszólt.

http://www.washingtonpost.com/wp-dyn/content/article/2010/10/20/AR2010102006054.html

Braves on the warpath!!!

Leszarom, hogy elment Daniella Heatley, akkor is hajrá Ottawa Senators 😊
több mint 13 éve
Bjoca Washington Commanders 292 — ami meghalt nem halhat meg többé
a packers meccsen volt egyedül h sokan sérültek meg, és ha jól emlékszem egyik se ütés végett volt.a.kacsa
Sőt, volt olyan, hogy a védők a közelben sem voltak

az éj sötét és tele iszonyattal
több mint 13 éve
a.kacsa Seattle Seahawks 1 288 — Champions!
a packers meccsen volt egyedül h sokan sérültek meg, és ha jól emlékszem egyik se ütés végett volt.
több mint 13 éve
Bjoca Washington Commanders 292 — ami meghalt nem halhat meg többé
Egy kis vita indító cikk. Nektek mi a véleményetek?apeszos
Én nem értem mi a háborgás oka. szándékos szabálytalanságokról szó sincs.
Az hogy a Redskins védelme most keményebben teszi oda magát, kifejezetten tetszik.
Az hogy emiatt sorozatban sajnálatos sérülésélek következtek be, a szerencsétlen véletlen számlájára írom. Ha valaki fickándozik ellenünk, természetes, hogy több szerelési kísérlettel találkozik. :cool:

az éj sötét és tele iszonyattal
több mint 13 éve
agent T Washington Commanders 815 — 'Skins (& Sens) fan
Tudtam én, hogy a Redskins védelme előbb-utóbb napirendre kerül. 😊
Szerintem faszán tolják a srácok.
Vissza lehet nézni az összes szerelést, Vick bordatörését stb.
Én nem láttam olyat, ami szabálykönyvbe ütközne. Persze el lehet indulni abba az irányba, hogy a védők személyi hibát kapjanak a hárnéznek a támadókra, mint a kosárlabdában...
de engem a flag football nem érdekel.
Azt én már nem fogom nézni, és sokan nem fogják... és tudom, hogy ez már nagyon távlati dolog lehet csak, de ha ebbe az irányba haladnak az események, és kiölik a footballból a lényegét, akkor az akár még egy másik football liga sikerét is eredményezheti, az NFL-lel szemben.

Braves on the warpath!!!

Leszarom, hogy elment Daniella Heatley, akkor is hajrá Ottawa Senators 😊
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Én megvárom az "ős" redskins fanok véleményét, majd később reagálok...
Bár szerintem már tudjátok a véleményem!


Ui.:Sikeres maci vadászatot! :cool:
több mint 13 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
Egy kis vita indító cikk. Nektek mi a véleményetek?