Washington Commanders

28 feliratkozó

több mint 13 éve
agent T Washington Commanders 815 — 'Skins (& Sens) fan
Annak azért jobban örülnék, ha Hall a dolgával törődne inkább. Azt az egyet nem értem, hogy Shanahan ezt miért engedi? Haslett teszi a dolgát, de ha örökké beszólnak neki az "alkalmazottjai", az nem kis feszültséget fog okozni.... Beszéljen Haslettel, vagy Olivadottival, esetleg Spanos-al, rájuk tartozik ha valami gondja van.

És egy kis érdekesség: A Redskins összes eddigi szezon eredményei időrendben.apeszos
Ez szép munka.
Mindjárt van itt élet, ha megjelensz. 😊agent T
Csak az a baj, hogy a lányom holnap utazik vissza 😕 és viszi a laptopját is. 😕 😕 "A gép beszerző" projektem meg elakadt egy kicsit, mindíg azt mondják, "Csak még egy kis türelmet, pár nap az egész..." Én meg már a második meccset fogom kihagyni holnap :o :/ Már kezdek lemondani róla, bár még reménykedem azért...apeszos
Azért holnap feltehetnél egy meccselőzetest, mert én németből kell, hogy készüljek!!!
Azt a gépizét meg intézd már el... vagy felhívjam őket morcosan?😊))

Braves on the warpath!!!

Leszarom, hogy elment Daniella Heatley, akkor is hajrá Ottawa Senators 😊
több mint 13 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
Annak azért jobban örülnék, ha Hall a dolgával törődne inkább. Azt az egyet nem értem, hogy Shanahan ezt miért engedi? Haslett teszi a dolgát, de ha örökké beszólnak neki az "alkalmazottjai", az nem kis feszültséget fog okozni.... Beszéljen Haslettel, vagy Olivadottival, esetleg Spanos-al, rájuk tartozik ha valami gondja van.

És egy kis érdekesség: A Redskins összes eddigi szezon eredményei időrendben.apeszos
Ez szép munka.
Mindjárt van itt élet, ha megjelensz. 😊agent T
Csak az a baj, hogy a lányom holnap utazik vissza 😕 és viszi a laptopját is. 😕 😕 "A gép beszerző" projektem meg elakadt egy kicsit, mindíg azt mondják, "Csak még egy kis türelmet, pár nap az egész..." Én meg már a második meccset fogom kihagyni holnap :o :/ Már kezdek lemondani róla, bár még reménykedem azért...
több mint 13 éve
agent T Washington Commanders 815 — 'Skins (& Sens) fan
Annak azért jobban örülnék, ha Hall a dolgával törődne inkább. Azt az egyet nem értem, hogy Shanahan ezt miért engedi? Haslett teszi a dolgát, de ha örökké beszólnak neki az "alkalmazottjai", az nem kis feszültséget fog okozni.... Beszéljen Haslettel, vagy Olivadottival, esetleg Spanos-al, rájuk tartozik ha valami gondja van.

És egy kis érdekesség: A Redskins összes eddigi szezon eredményei időrendben.apeszos
Ez szép munka.
Mindjárt van itt élet, ha megjelensz. 😊

Braves on the warpath!!!

Leszarom, hogy elment Daniella Heatley, akkor is hajrá Ottawa Senators 😊
több mint 13 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
Annak azért jobban örülnék, ha Hall a dolgával törődne inkább. Azt az egyet nem értem, hogy Shanahan ezt miért engedi? Haslett teszi a dolgát, de ha örökké beszólnak neki az "alkalmazottjai", az nem kis feszültséget fog okozni.... Beszéljen Haslettel, vagy Olivadottival, esetleg Spanos-al, rájuk tartozik ha valami gondja van.

És egy kis érdekesség: A Redskins összes eddigi szezon eredményei időrendben.
több mint 13 éve
agent T Washington Commanders 815 — 'Skins (& Sens) fan
Közben Hall megint beszólt.

http://www.washingtonpost.com/wp-dyn/content/article/2010/10/20/AR2010102006054.htmlagent T
ezt a cikket nem teljesen tudtam értelmezni/feldolgozni.
ha jól értem arról van szó megint hogy Hall szerint a 'coverage szisztéma' nem megfelelő?, csak mert ez eléggé látszik hogy így van 😊 , talán nem a secondary butult le az utolsó helyekre a defense rankingon az elmúlt év/évek során.sapka
Aha, én is úgy értelmeztem, hogy a helyezkedéssel van baja. Azért az elég gáz lesz, ha a DC-nek semmi tekintélye nem marad. Elég lesz nehézségnek Albert dolgoztatása is.

Braves on the warpath!!!

Leszarom, hogy elment Daniella Heatley, akkor is hajrá Ottawa Senators 😊
több mint 13 éve
sapka Washington Commanders 6 581 — sapka
Közben Hall megint beszólt.

http://www.washingtonpost.com/wp-dyn/content/article/2010/10/20/AR2010102006054.htmlagent T
ezt a cikket nem teljesen tudtam értelmezni/feldolgozni.
ha jól értem arról van szó megint hogy Hall szerint a 'coverage szisztéma' nem megfelelő?, csak mert ez eléggé látszik hogy így van 😊 , talán nem a secondary butult le az utolsó helyekre a defense rankingon az elmúlt év/évek során.

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 13 éve
agent T Washington Commanders 815 — 'Skins (& Sens) fan
Közben Hall megint beszólt.

http://www.washingtonpost.com/wp-dyn/content/article/2010/10/20/AR2010102006054.html

Braves on the warpath!!!

Leszarom, hogy elment Daniella Heatley, akkor is hajrá Ottawa Senators 😊
több mint 13 éve
Bjoca Washington Commanders 292 — ami meghalt nem halhat meg többé
a packers meccsen volt egyedül h sokan sérültek meg, és ha jól emlékszem egyik se ütés végett volt.a.kacsa
Sőt, volt olyan, hogy a védők a közelben sem voltak

az éj sötét és tele iszonyattal
több mint 13 éve
a.kacsa Seattle Seahawks 1 288 — Champions!
a packers meccsen volt egyedül h sokan sérültek meg, és ha jól emlékszem egyik se ütés végett volt.
több mint 13 éve
Bjoca Washington Commanders 292 — ami meghalt nem halhat meg többé
Egy kis vita indító cikk. Nektek mi a véleményetek?apeszos
Én nem értem mi a háborgás oka. szándékos szabálytalanságokról szó sincs.
Az hogy a Redskins védelme most keményebben teszi oda magát, kifejezetten tetszik.
Az hogy emiatt sorozatban sajnálatos sérülésélek következtek be, a szerencsétlen véletlen számlájára írom. Ha valaki fickándozik ellenünk, természetes, hogy több szerelési kísérlettel találkozik. :cool:

az éj sötét és tele iszonyattal
több mint 13 éve
agent T Washington Commanders 815 — 'Skins (& Sens) fan
Tudtam én, hogy a Redskins védelme előbb-utóbb napirendre kerül. 😊
Szerintem faszán tolják a srácok.
Vissza lehet nézni az összes szerelést, Vick bordatörését stb.
Én nem láttam olyat, ami szabálykönyvbe ütközne. Persze el lehet indulni abba az irányba, hogy a védők személyi hibát kapjanak a hárnéznek a támadókra, mint a kosárlabdában...
de engem a flag football nem érdekel.
Azt én már nem fogom nézni, és sokan nem fogják... és tudom, hogy ez már nagyon távlati dolog lehet csak, de ha ebbe az irányba haladnak az események, és kiölik a footballból a lényegét, akkor az akár még egy másik football liga sikerét is eredményezheti, az NFL-lel szemben.

Braves on the warpath!!!

Leszarom, hogy elment Daniella Heatley, akkor is hajrá Ottawa Senators 😊
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Én megvárom az "ős" redskins fanok véleményét, majd később reagálok...
Bár szerintem már tudjátok a véleményem!


Ui.:Sikeres maci vadászatot! :cool:
több mint 13 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
Egy kis vita indító cikk. Nektek mi a véleményetek?
több mint 13 éve
agent T Washington Commanders 815 — 'Skins (& Sens) fan
Nnnna, a szokásos fáziskéséssel, de sikerült megtekinteni egészében a meccset... 😀 Én azt mondom, hogy ez egy teljesen vállalható vereség, ha a végét meg az ellenfelet nézzük, a mutatott játék alapján már persze azt mondom, hogy gáz (kihagyott field goal, majdnem interceptionök tömege a D részéről stb..). Ha Texanst és főleg a Rams-t legyűrjük, egy cseppet sem zavarna mondjuk a dolog és valljuk be, jelenleg nekünk inkább őket kellett volna megverni, mintsem az Indy-t. Viszont Ryan Torain az I.S.T.E.N.! (Landry-t sikerült addig hypeolni, hogy NFC D player of the week lett, most Torain következik 😀 ) Jutott is eszembe egy kissé mulatságos és egyáltalán nem komoly felvetés: Torain legyen a no.1 RB, Portis megy úgyis olyan faszául blokkol, hízlaljuk fel egy kicsit és van máris van egy kis depth az O-lineban... 😀 A futkározásból lassan úgyis kiöregszik, falemberként meg még lehet benne pár jó év 😀 Viszont a Bears-t nagyon le kéne gyűrni... Cutler-t meg ne bántsuk, hadd gyakorlja Rogers meg Moore az INT elkapásokat! 😉nexion218
Szerintem a Bearst megverjük. Nemtom miért, de így érzem. Aztán lehet, hogy nem.
Torain nagy király egyelőre, de azért várjuk meg mit alkot CP ha visszatér. Mert ha a fal megtanult lyukat nyitni, márpedig úgy néz ki, hogy megtanult, akkor azért neki is sanszos a jó játék. 😊

---------

Bjoca ez a videó a fanoldalon király 😊

Braves on the warpath!!!

Leszarom, hogy elment Daniella Heatley, akkor is hajrá Ottawa Senators 😊
több mint 13 éve
nexion218 3 966 — Washington Gyapotkombájnz fan
Nnnna, a szokásos fáziskéséssel, de sikerült megtekinteni egészében a meccset... 😀 Én azt mondom, hogy ez egy teljesen vállalható vereség, ha a végét meg az ellenfelet nézzük, a mutatott játék alapján már persze azt mondom, hogy gáz (kihagyott field goal, majdnem interceptionök tömege a D részéről stb..). Ha Texanst és főleg a Rams-t legyűrjük, egy cseppet sem zavarna mondjuk a dolog és valljuk be, jelenleg nekünk inkább őket kellett volna megverni, mintsem az Indy-t. Viszont Ryan Torain az I.S.T.E.N.! (Landry-t sikerült addig hypeolni, hogy NFC D player of the week lett, most Torain következik 😀 ) Jutott is eszembe egy kissé mulatságos és egyáltalán nem komoly felvetés: Torain legyen a no.1 RB, Portis megy úgyis olyan faszául blokkol, hízlaljuk fel egy kicsit és van máris van egy kis depth az O-lineban... 😀 A futkározásból lassan úgyis kiöregszik, falemberként meg még lehet benne pár jó év 😀 Viszont a Bears-t nagyon le kéne gyűrni... Cutler-t meg ne bántsuk, hadd gyakorlja Rogers meg Moore az INT elkapásokat! 😉

"I'm gonna fuck you 'till you love me, faggot!" - Mike Tyson
több mint 13 éve
agent T Washington Commanders 815 — 'Skins (& Sens) fan
mostanában bukkantam rá pár egész minőségi videóra, ami remélem nem volt még a blogon sem 😊
http://www.nfl.com/videos/nfl-oline-confidential/09000d5d81b81020/O-Line-Confidential-Redskins-Week-6
falemberek beszélgetnek pár dologról, de van még egykét része, egész jónak találtam.sapka
Hát ez tényleg nagy - bár közel sem értettem mindent, az én közép-európai angolommal.
Hány tonna lehetett az asztaltársaság összsúlya vajon? 😊

Braves on the warpath!!!

Leszarom, hogy elment Daniella Heatley, akkor is hajrá Ottawa Senators 😊
több mint 13 éve
sapka Washington Commanders 6 581 — sapka
mostanában bukkantam rá pár egész minőségi videóra, ami remélem nem volt még a blogon sem 😊
http://www.nfl.com/videos/nfl-oline-confidential/09000d5d81b81020/O-Line-Confidential-Redskins-Week-6
falemberek beszélgetnek pár dologról, de van még egykét része, egész jónak találtam.

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 13 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
Helló srácok...
remélem, hamarosan itt leszek. Még pár nap. Addig is, köszönöm azt a hatalmas munkát, amit végeztetek.apeszos
Hát az jó lenne, mert itt nagy a fásultság...

-----

Emberek, Big Al nálunk maradt, örülünk neki?agent T
Mindenkinek, aki előre viszi a csapatot. Az utolsó meccsén már jól muzsikált. Ez a tragédia semmiféle értelemben nem jött jól, éppen elkapta volna a fonalat. Remélem, most jó értelemben vett dac veszi elő...
több mint 13 éve
agent T Washington Commanders 815 — 'Skins (& Sens) fan
Helló srácok...
remélem, hamarosan itt leszek. Még pár nap. Addig is, köszönöm azt a hatalmas munkát, amit végeztetek.apeszos
Hát az jó lenne, mert itt nagy a fásultság...

-----

Emberek, Big Al nálunk maradt, örülünk neki?

Braves on the warpath!!!

Leszarom, hogy elment Daniella Heatley, akkor is hajrá Ottawa Senators 😊
több mint 13 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
Helló srácok...
remélem, hamarosan itt leszek. Még pár nap. Addig is, köszönöm azt a hatalmas munkát, amit végeztetek.
több mint 13 éve
agent T Washington Commanders 815 — 'Skins (& Sens) fan
Emberek, kint van sapka írása a fanoldalon, olvassátok el!

Egyben szeretném sapkát követendő példává tenni, hajrá 😊

Braves on the warpath!!!

Leszarom, hogy elment Daniella Heatley, akkor is hajrá Ottawa Senators 😊
több mint 13 éve
agent T Washington Commanders 815 — 'Skins (& Sens) fan
Néztem tegnap megint a meccset az EA-n...
Bakker mekkora ütközések voltak?! :cool: 😀
Addait mielőtt lebicegtették a pályáról, konkrétan kb. 2m-t repült először hátrafelé, majd beesett a hústornyok közé.... :rolleyes: 😊deepsilver
A srácok minden meccsen összetörnek valakit, asszem a Cowboys úszta meg az első héten.
Durva. Addai remélem nem hullott el hetekre. Kellenek a Colts győzelmek a Cowboys meg az Eagles ellen. 😊agent T
Azért az is elég beszédes volt, hogy Manning folyamatosan rinyált a zebráknak a D miatt.... 😀
Én komolyan nem értem a mi fanjainkat(pats)?!
Azon megy a Pats topikban a könnyzápor, hogy Vödör milyen durva...Hát mi a tököm legyen egy S???? :cool:
Az tény, hogy amikor az IQ-t osztották folyamatosan kib@szták a sorból, de neki nem is kell halálra gondolkodni magát. 😊deepsilver
Így van, én se várom se Landrytől se Halltól se semelyiktől, hogy a filozófia doktora legyen. 😊

Braves on the warpath!!!

Leszarom, hogy elment Daniella Heatley, akkor is hajrá Ottawa Senators 😊
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Néztem tegnap megint a meccset az EA-n...
Bakker mekkora ütközések voltak?! :cool: 😀
Addait mielőtt lebicegtették a pályáról, konkrétan kb. 2m-t repült először hátrafelé, majd beesett a hústornyok közé.... :rolleyes: 😊deepsilver
A srácok minden meccsen összetörnek valakit, asszem a Cowboys úszta meg az első héten.
Durva. Addai remélem nem hullott el hetekre. Kellenek a Colts győzelmek a Cowboys meg az Eagles ellen. 😊agent T
Azért az is elég beszédes volt, hogy Manning folyamatosan rinyált a zebráknak a D miatt.... 😀
Én komolyan nem értem a mi fanjainkat(pats)?!
Azon megy a Pats topikban a könnyzápor, hogy Vödör milyen durva...Hát mi a tököm legyen egy S???? :cool:
Az tény, hogy amikor az IQ-t osztották folyamatosan kib@szták a sorból, de neki nem is kell halálra gondolkodni magát. 😊
több mint 13 éve
sapka Washington Commanders 6 581 — sapka
Azt írják az arcok a Colts topikban, hogy Addai komolyabban kidőlt. Így a Rams futója, Vick, pár Packer meg Addai után dobja magát a kérdés...

Szerintetek a Bearsből kit fog elintézni a Washington D#?agent T
remélem Cutlert még a meccs elején 😀sapka
Oszt akkor metekinthetjük, mire képes az öreg Redskin Todd Collins. 😀agent T
ha igazi hazafi(húúú de rossz szófordulat) akkro leadná a meccset, mert nekünk jobban kell, őt mindig összekeverem Kerryvel 😐

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 13 éve
agent T Washington Commanders 815 — 'Skins (& Sens) fan
Azt írják az arcok a Colts topikban, hogy Addai komolyabban kidőlt. Így a Rams futója, Vick, pár Packer meg Addai után dobja magát a kérdés...

Szerintetek a Bearsből kit fog elintézni a Washington D#?agent T
remélem Cutlert még a meccs elején 😀sapka
Oszt akkor metekinthetjük, mire képes az öreg Redskin Todd Collins. 😀

Braves on the warpath!!!

Leszarom, hogy elment Daniella Heatley, akkor is hajrá Ottawa Senators 😊