NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 1 aktív topik

Washington Commanders

28 feliratkozó

több mint 13 éve
agent T Washington Commanders 815 — 'Skins (& Sens) fan
Sapka, nem felejtettem el, de most már ott tart a fanoldal a nagy gazdátlanságban, hogy be se tudok lépni.

Bjoca, neked sikerül? az lenne a jobbik eset, mert akkor tudnám, hogy csak az én loginommal van valami.agent T
Nagy nehezen 2perc után betöltött az oldal. Megnéztem a sikertelen belépési kísérleteket,
agent T néven volt egy jó pár, azt írta hogy ismeretlen felhasználónév????
Aztán megnéztem a tagnévsort, ott agentT néven szerepelsz. Ugye érzékeled a különbséget 😀Bjoca
Óbazmeg. Áhhh.

Sapka, ha jársz erre... holnap kiteszem az írásod.
Az nhl.hu-n ki lehet tenni olyan emotikont, hogy valaki veri a fejét a falba. Na most kitenném magamnak. 😊

Braves on the warpath!!!

Leszarom, hogy elment Daniella Heatley, akkor is hajrá Ottawa Senators 😊
több mint 13 éve
agent T Washington Commanders 815 — 'Skins (& Sens) fan
Néztem tegnap megint a meccset az EA-n...
Bakker mekkora ütközések voltak?! :cool: 😀
Addait mielőtt lebicegtették a pályáról, konkrétan kb. 2m-t repült először hátrafelé, majd beesett a hústornyok közé.... :rolleyes: 😊deepsilver
A srácok minden meccsen összetörnek valakit, asszem a Cowboys úszta meg az első héten.
Durva. Addai remélem nem hullott el hetekre. Kellenek a Colts győzelmek a Cowboys meg az Eagles ellen. 😊

Braves on the warpath!!!

Leszarom, hogy elment Daniella Heatley, akkor is hajrá Ottawa Senators 😊
több mint 13 éve
Bjoca Washington Commanders 292 — ami meghalt nem halhat meg többé
Sapka, nem felejtettem el, de most már ott tart a fanoldal a nagy gazdátlanságban, hogy be se tudok lépni.

Bjoca, neked sikerül? az lenne a jobbik eset, mert akkor tudnám, hogy csak az én loginommal van valami.agent T
Nagy nehezen 2perc után betöltött az oldal. Megnéztem a sikertelen belépési kísérleteket,
agent T néven volt egy jó pár, azt írta hogy ismeretlen felhasználónév????
Aztán megnéztem a tagnévsort, ott agentT néven szerepelsz. Ugye érzékeled a különbséget 😀

az éj sötét és tele iszonyattal
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Troian és a fal együtt.... 😉
több mint 13 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 366 — Wrath of Khan
Torain volt ennyire jó, vagy a Colts run defense ennyire borzasztó?
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Néztem tegnap megint a meccset az EA-n...
Bakker mekkora ütközések voltak?! :cool: 😀
Addait mielőtt lebicegtették a pályáról, konkrétan kb. 2m-t repült először hátrafelé, majd beesett a hústornyok közé.... :rolleyes: 😊
több mint 13 éve
agent T Washington Commanders 815 — 'Skins (& Sens) fan
Sapka, nem felejtettem el, de most már ott tart a fanoldal a nagy gazdátlanságban, hogy be se tudok lépni.

Bjoca, neked sikerül? az lenne a jobbik eset, mert akkor tudnám, hogy csak az én loginommal van valami.

Braves on the warpath!!!

Leszarom, hogy elment Daniella Heatley, akkor is hajrá Ottawa Senators 😊
több mint 13 éve
a.kacsa Seattle Seahawks 1 288 — Champions!
na én most néztem meg a meccset és levontam egy két következtetést:

nem mintha nagy dolog lenne indyt szétfutni, de azért megtettük, viszont minket hogy szétfut az indy, nevetséges.
a fal sztem nagyon jó, nem csak tavalyhoz képest, főleg ha összeszoknak egy jópár évet jáétszhatnak egymással.
torain tudja pótolni portist
mcintosh meg gyógyuljon meg, mert elkellett volna nagyon
ja és a végére. 3 picket kellett volna szednünk, ehelyett 0 lett. ez a bosszantó

de összességében nem szégyen kikapni az indytől, főleg ilyen játékkal
és ha a diviziós meccseinken jól produkálunk teljesen játékban lehetünk a playoffért.
több mint 13 éve
Bjoca Washington Commanders 292 — ami meghalt nem halhat meg többé
Az összefoglaló felhelyezve, megtekinthető Redskinsfan oldalon.
A vereség miatt én sem bánkódom, végül is nem gyaláztak le minket, sőt igazából csak az utcsó félpercben történt INT zárta le a meccset. Addig akár még bármi is megtörténhetett volna. 😊

az éj sötét és tele iszonyattal
több mint 13 éve
agent T Washington Commanders 815 — 'Skins (& Sens) fan
Nekünk meg meg kell verni a Bearst. agent T
de épp ezt sugallom, hogy ez a meccs (akár könnyen) is meglehet, tegnap ezt a meccset is láttam, Chicagoban akkorát szenvedtek az 'újjáépülő' Seattle ellen, akikben mint nyugati parti csapat gondolom benne lehetett pár km, izé mérföld, hogy még így sem hozták ezt össze, ha ilyen játékkal fognak előjönni vasárnap, akkor azt mondom Ok.sapka
Ez világos, én is azt mondom, hogy a Detroit lehet keményebb dió.

Braves on the warpath!!!

Leszarom, hogy elment Daniella Heatley, akkor is hajrá Ottawa Senators 😊
több mint 13 éve
sapka Washington Commanders 6 581 — sapka
Nekünk meg meg kell verni a Bearst. agent T
de épp ezt sugallom, hogy ez a meccs (akár könnyen) is meglehet, tegnap ezt a meccset is láttam, Chicagoban akkorát szenvedtek az 'újjáépülő' Seattle ellen, akikben mint nyugati parti csapat gondolom benne lehetett pár km, izé mérföld, hogy még így sem hozták ezt össze, ha ilyen játékkal fognak előjönni vasárnap, akkor azt mondom Ok.

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 13 éve
agent T Washington Commanders 815 — 'Skins (& Sens) fan
beszéljünk kicsit a sheduleokról is talán (vagy a hüvelygombáról) ahogy látom 3-3 vagyunk és sajnos nem láttam meccsünk de viszont láttam csop. riválisokét,
giantsnél egy centin múllott a győzelem azt hiszem detroitban nagyon fogunk izzadni, de ha így folytatják akkor kölcsön kell nekik adnunk Alexandert Qbnak, az eagles simán nyert 😐 😐 , ahogy nézem ők tenessebe látogatnak és utána szabadnapossal játszanak, 8. fordulóra kb. 4-3 lesz 😊 , órjások meglátogatják a kovbojok, remélem a dallasiak legalább most összekapják magukat, de bármit el tudnék képzelni, mi pedig Bears és Lions, 1-1el ki tudnék egyezni, és látva a macik tegnapi produkcióját ott tudnám elképzelni a W-t nem Detroitban,
agent legközelebb aludj egy kicsit mielőtt összefoglalót írsz 😀 , nem mondom hogy rossz volt de érződött valami furaság 😛sapka
Mhm, nekem is érződött valami furaság, de nem volt kedvem/erőm újraírni. 😊
Holnap meg úgyis malacnap lesz😊))

Akkor nézzük a schedulet. Utálom ezt az esélylatolgatást, mert szar ha nem jön be, de mindegy, ha már benne vagyok...
A Dallas és a Giants találkozik Texasban. A Dallasnak utolsó utáni esély a meccs, ha még akarnak valamit ebben a szezonban. 1-5 barátom... az már nagyon durva lenne nekik.
A Titans nem áll ennyire rosszul, de csoportutolsó. Szerintem ők se 100 hanem 1000 százalékon fogják odatenni magukat. Vicket kellene játszatniuk, de Kolbot fogják szerintem.
Nekünk meg meg kell verni a Bearst.
Ebben az esetben megint előállna a hármas holtverseny, velünk az élen.

A Detroittal meg utána ráérünk foglalkozni.

Persze, simán lehet modnani, hogy ez inkább vágy, mint realitás, de lehetséges, sőt.

szerk: Ebben az a rejtett gondolat is benne lappang, csak az előbb nem fogalmaztam meg, hogy a TEN nem biztos, hogy ma győz, sőt.

Braves on the warpath!!!

Leszarom, hogy elment Daniella Heatley, akkor is hajrá Ottawa Senators 😊
több mint 13 éve
sapka Washington Commanders 6 581 — sapka
beszéljünk kicsit a sheduleokról is talán (vagy a hüvelygombáról) ahogy látom 3-3 vagyunk és sajnos nem láttam meccsünk de viszont láttam csop. riválisokét,
giantsnél egy centin múllott a győzelem azt hiszem detroitban nagyon fogunk izzadni, de ha így folytatják akkor kölcsön kell nekik adnunk Alexandert Qbnak, az eagles simán nyert 😐 😐 , ahogy nézem ők tenessebe látogatnak és utána szabadnapossal játszanak, 8. fordulóra kb. 4-3 lesz 😊 , órjások meglátogatják a kovbojok, remélem a dallasiak legalább most összekapják magukat, de bármit el tudnék képzelni, mi pedig Bears és Lions, 1-1el ki tudnék egyezni, és látva a macik tegnapi produkcióját ott tudnám elképzelni a W-t nem Detroitban,
agent legközelebb aludj egy kicsit mielőtt összefoglalót írsz 😀 , nem mondom hogy rossz volt de érződött valami furaság 😛

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 13 éve
agent T Washington Commanders 815 — 'Skins (& Sens) fan
Előremutató módon helytakarékos intézkedés következik: A ma éjszakai meccsel kapcsolatos imprsszióimból csak ennyi kerül ide:

Mielőtt lényegét tekintve nekiesnék az éjszakai meccsből megmaradt emlékeim szavakba rendezésének, hadd mondjam már el, hogy most fél tíz van, épp akad egy szabad negyedórám itt az irodában… viszont azóta se aludtam, mióta lefújták az éjaszakai derbit, és sovány ellentételezésként dolgozik bennem mindössze vagy két instant csíkkávé. Még csak nem is gépi, mert a kávéautomata ma úgy néz ki, hogy out of order. (Egy amcsifociról szóló írásba kell jó sok angol szó, hogy a sznob hülyék tetszését is elnyerje, ezért e fentebbi nyelvi környezetszennyezés.)

Éjjel megvert minket az Indianapolis Colts. Keményen rosszul kéne éreznünk magunkat egy zakó után, de valahogy nekem most ez még annyira se sikerül, mint amennyire a Texans meccs után. Az a gyomorszorongató, zsigerből jövő düh meg végképp sehol, amelyet akkor éreztem, mikor a Rams meccset a srácok ellazázták.

Ugyanis ami a lényeg: meccsben voltunk. Lehet ezen röhögni, hogy sokat érünk vele, de szerintem igen, igenis sokat. A csapat jól helytállt, és talán ez volt az első olyan derbi, melynek során nem volt olyan, hogy egy negyedre (félidőre) kikapcsol a gép, és robotpilótával sikerül valahogy átjutni a veszélyzónán.

Játszottunk. D-Mac előadta a maga szokásos menekülőművész produkcióját, összepasszolt vagy kétszázhatvan yardot, és a két interceptionje ellenére nem érzem, hogy nagyon el kéne marasztalni. Egyre jobban kedvelem, szeretem nézni, amit csinál. Most olyan szavak következnek, melynek kapcsán nyilvánvalóan még jobban megutál a (szigorúan nagybetűvel) Bölcsek Tanácsa, de én egyszerűen unom nézni a Peyton Manning-féle irányítókat. Kilencven százalékban eltalálja a célpontjait, jól menedzseli a csapatot meg a meccsidőt hú meg há… engem körülbelül annyira szórakoztat a játéka, mint ha leülnék egy garázsban, és elkezdeném bámulni egy lecsupaszított hatezres német Otto motor működését. Tom Brady játékát is utáltam, de mostanában, hogy a Pats esendőbb és ebből kifolyólag a meccsek érdekesebbek, Tom arcán meg immár vannak néha játék közben érzelmek, most már elfogadhatóbb számomra. (Mit csináljak, ez van, a Kraftwerk zenéjét se szeretem, pedig biztos nagyon pontosan van összerakva.)

És hogy ne legyen ez a bejegyzés ötven centi hosszú, a többit itt találod:
http://redskinsfan.co.cc/news.php?item.201

Kösz a kitüntető figyelmet 😊

Braves on the warpath!!!

Leszarom, hogy elment Daniella Heatley, akkor is hajrá Ottawa Senators 😊
több mint 13 éve
agent T Washington Commanders 815 — 'Skins (& Sens) fan
Sajnállak benneteket!
Szorítottam értetek! Ami biztató az az, hogy ha nyertek, ha veszítetek mindig partyban vagytok ellenféltől függetlenül.
Tudom ez sovány vigasz....😊deepsilver
Mmmm, sajnálni szerintem nem nagyon kell, de a szurkolást köszi! 😊

Braves on the warpath!!!

Leszarom, hogy elment Daniella Heatley, akkor is hajrá Ottawa Senators 😊
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Sajnállak benneteket!
Szorítottam értetek! Ami biztató az az, hogy ha nyertek, ha veszítetek mindig partyban vagytok ellenféltől függetlenül.
Tudom ez sovány vigasz....😊
több mint 13 éve
agent T Washington Commanders 815 — 'Skins (& Sens) fan
Remélem nem búsultok nagyon.
Végig meccsben voltunk, végül érvényesült a be nem rúgott FG.
Ennyi.

Braves on the warpath!!!

Leszarom, hogy elment Daniella Heatley, akkor is hajrá Ottawa Senators 😊
több mint 13 éve
Bjoca Washington Commanders 292 — ami meghalt nem halhat meg többé
nem kell aggódni, ezek közül mindegyik pozicióban tud játszani L. Alexandersapka
Sőt, osztódással szaporodik 😀

az éj sötét és tele iszonyattal
több mint 13 éve
agent T Washington Commanders 815 — 'Skins (& Sens) fan
nem kell aggódni, ezek közül mindegyik pozicióban tud játszani L. Alexandersapka
😀 😀 😀 😀 😀

Braves on the warpath!!!

Leszarom, hogy elment Daniella Heatley, akkor is hajrá Ottawa Senators 😊
több mint 13 éve
nexion218 3 966 — Washington Gyapotkombájnz fan
nem kell aggódni, ezek közül mindegyik pozicióban tud játszani L. Alexandersapka
😀 😀 😀 😀 😀 😀

"I'm gonna fuck you 'till you love me, faggot!" - Mike Tyson
több mint 13 éve
sapka Washington Commanders 6 581 — sapka
nem kell aggódni, ezek közül mindegyik pozicióban tud játszani L. Alexander

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 13 éve
nexion218 3 966 — Washington Gyapotkombájnz fan
visi b: ez most kérdés volt?, mert gondolom fog játszani, nem olvastam hírt arról, hogy komolyabb sérülése lenne.
kicsit off: agent írtam egy üzit.sapka
Kérdés volt 😀 Azt olvastam róla, hogy nem végzett teljes értékű munkát a héten és az állapota jelenleg questuionable. Agyrázkódása volt neki.visi_b
Mondjuk az nfl.com szerint valóban Q agyrázkódással McIntosh, sőt még Jammal Brown is Q... :/ De legalább ezek szerint Williams-szel semmi gáz... Illetve pillanat..most lesem a redskins.com-ot:

Clinton Portis, RB - No Practice (Groin) - OUT

Rocky McIntosh, LB - No Practice (Head) - QUESTIONABLE

Jammal Brown, OT - Full Practice (Knee) - QUESTIONABLE

LaRon Landry, S - Full Practice (Wrist) - QUESTIONABLE

Kareem Moore, S - Full Practice (Knee) - QUESTIONABLE

Donovan McNabb, QB - Full Practice (Thigh) - QUESTIONABLE

Trent Williams, OT - Full Practice (Toe/Knee) - QUESTIONABLE

Na ez így CS.Ö.CS.!!!!!! 😕 Remélem csak szopatás. hogy ne tudja a Colts pontosan kikre is kell készülni... :S

"I'm gonna fuck you 'till you love me, faggot!" - Mike Tyson
több mint 13 éve
visi_b New England Patriots 738 — Comeback
visi b: ez most kérdés volt?, mert gondolom fog játszani, nem olvastam hírt arról, hogy komolyabb sérülése lenne.
kicsit off: agent írtam egy üzit.sapka
Kérdés volt 😀 Azt olvastam róla, hogy nem végzett teljes értékű munkát a héten és az állapota jelenleg questuionable. Agyrázkódása volt neki.

több mint 13 éve
sapka Washington Commanders 6 581 — sapka
visi b: ez most kérdés volt?, mert gondolom fog játszani, nem olvastam hírt arról, hogy komolyabb sérülése lenne.
kicsit off: agent írtam egy üzit.

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 13 éve
visi_b New England Patriots 738 — Comeback
McIntosh szerintetek tud játszani. Limitáltan edzett csak a héten, viszont eddig nagyon jó volt idén. Rá nagy szükségetek lesz a Colt ellen.