Washington Commanders

28 feliratkozó

több mint 13 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
???
Mi az a sali? Salétrom?agent T
igazából kifejezetten nem lényeges, hogy én mivel nyugtatom magam. 😊Zsoca
Neked legalább van mivel.... Én néha már a pendrive-omat rágcsáltam, mert a tollak elfogytak az asztalról.
több mint 13 éve
Zsoca Atlanta Falcons 769 — next time, maybe...
???
Mi az a sali? Salétrom?agent T
igazából kifejezetten nem lényeges, hogy én mivel nyugtatom magam. 😊

több mint 13 éve
agent T Washington Commanders 815 — 'Skins (& Sens) fan
Komolyan aggódtam, hogy meghalok a meccs alatt. Később már a nejem is aggódott, és elkezdett inkább a Redskinsnek szurkolni, pedig papíron Packers hívő.
Fogalmam sincs, hogyan nyertük meg ezt a meccset.
Nem tudom miként sikerülhetett, mert a támadófalunk talán ezen a meccsen teljesített a legrosszabbul eddig (Matthews ha nem sérül le...), és D-Mac meg a célpontjai is gyakran bizonytalankodtak három negyeden keresztül. Futás se volt, Torain negyven yardon végzett...
A sokat szidott D# tartotta meccsben a csapatot a végjátékig, persze a Packers néha roppant értékes közreműködésével.
Sajnálom a sajtfejűeket a sok sérülés miatt, de ez egy ilyen sport. Mondjuk az elképesztő, hogy hogyan hullanak az ellenfeleink meccsről meccsre az utóbbi időben, a Rams futója, Vick, most a Packersből hárman-négyen.
A harmadik negyed végén olyan távolinak tűnt a győzelem, mint a Szaturnusz gyűrűi, de aztán jött Armstrong és Gano.
Megint volt tartása a Skinsnek, mikor én már nemigen hittem a sikerben, ők akkor szedték össze magukat.
Ami a védelmünket illeti, nem tudom és már nem is érdekel, hogy hányadik ez a csapatrész éppen az NFL statisztikában. Landry, Orakpo, Alexander, Fletcher, Hall és úgy általában a teljes garnitúra megérdemli az elismerést. Ha azt a 4th and goal kísérletet nem sikerül kivédekezni... ha a végén nincs az az interception...
Érdekes újítást vezetett be a csapat tegnap. Eddig az volt a szisztéma, hogy az első félidőben játszanak, aztán meglátjuk mire lesz elég. Tegnap a támadójátékot egyszerűen áthelyeztük a második félidőre meg a hosszabbításra.
Csak irigyelni tudom azokat a szurkolókat akik megszokhatták, hogy a csapatuk a végjátékra kényelmes, tizenöt-húsz pontos vezetéssel fordul. Úgy látszik nekünk az a sors jutott, hogy az utolsó, vagy az utolsó utáni másodpercig kell kétszázas vérnyomással, leizzadva meredni a tévére, monitorra, ha érezni akarjuk a győzelem ízét.
Az a holding a Dallas ellen, Kolb végső passza, a mindent eldöntő field goal tegnap... és végül is a Texans elleni meccset is idesorolhatjuk, bár akkor nem volt okunk örömre.
Egyeten viszonylag sima, többé-kevésbé nyugodt végjátékkal bíró meccsünk volt idén, a Rams elleni.
Na olyat nem szeretnék többet átélni ebben a szezonban, akkor inkább az idegbaj.
Remélem, hogy eltörik a fotel karfája a hétvégén a kezeim között, amikor megverjük az Indianapolist. Muszáj lesz, ha a csoport élén akarunk maradni. Apeszos, írhatod is ki a szavazást a fanoldalon, én a győzelemre voksolok. 😊agent T
idén általánosságban a Packs kiegyensúlyozatlan és picit overrated is. ez nekünk nagyon jól jött. a félidőnél én is féltem hogy mi lesz itt, ha még most sem vezetünk. szerencsére tényleg van tartása a csapatnak, amit már ideje volt hogy megmutassanak.
jelenleg szerintem Orakpo és Hall kiemelkedik a védelemből. mázli, hogy végre Landry is playmaker napot fogott ki. értékes győzelem, mert nyert a Giants és a Philly is.

szerintetek Atlanta fan-ként mit szólok ezekhez az eredményekhez? most is kiizzadtuk a győzelmet, utána átkapcsolok rátok és persze, hogy nézzem, ahogy a hosszabbításért szenvedünk. nem akartam elhinni. 😀 4 hosszabbítás és kínkeserves győzelmek a kedvenc csapataimtól. néha még a sali sem elég, hogy elviseljem ezt a sok stresszt. 😊

a topicotokat pedig folyamatson figyelem, csak nem vagyok aktív úgy összeségében. grat a fellendüléséhez. 😊Zsoca
???
Mi az a sali? Salétrom?

Braves on the warpath!!!

Leszarom, hogy elment Daniella Heatley, akkor is hajrá Ottawa Senators 😊
több mint 13 éve
Zsoca Atlanta Falcons 769 — next time, maybe...
Komolyan aggódtam, hogy meghalok a meccs alatt. Később már a nejem is aggódott, és elkezdett inkább a Redskinsnek szurkolni, pedig papíron Packers hívő.
Fogalmam sincs, hogyan nyertük meg ezt a meccset.
Nem tudom miként sikerülhetett, mert a támadófalunk talán ezen a meccsen teljesített a legrosszabbul eddig (Matthews ha nem sérül le...), és D-Mac meg a célpontjai is gyakran bizonytalankodtak három negyeden keresztül. Futás se volt, Torain negyven yardon végzett...
A sokat szidott D# tartotta meccsben a csapatot a végjátékig, persze a Packers néha roppant értékes közreműködésével.
Sajnálom a sajtfejűeket a sok sérülés miatt, de ez egy ilyen sport. Mondjuk az elképesztő, hogy hogyan hullanak az ellenfeleink meccsről meccsre az utóbbi időben, a Rams futója, Vick, most a Packersből hárman-négyen.
A harmadik negyed végén olyan távolinak tűnt a győzelem, mint a Szaturnusz gyűrűi, de aztán jött Armstrong és Gano.
Megint volt tartása a Skinsnek, mikor én már nemigen hittem a sikerben, ők akkor szedték össze magukat.
Ami a védelmünket illeti, nem tudom és már nem is érdekel, hogy hányadik ez a csapatrész éppen az NFL statisztikában. Landry, Orakpo, Alexander, Fletcher, Hall és úgy általában a teljes garnitúra megérdemli az elismerést. Ha azt a 4th and goal kísérletet nem sikerül kivédekezni... ha a végén nincs az az interception...
Érdekes újítást vezetett be a csapat tegnap. Eddig az volt a szisztéma, hogy az első félidőben játszanak, aztán meglátjuk mire lesz elég. Tegnap a támadójátékot egyszerűen áthelyeztük a második félidőre meg a hosszabbításra.
Csak irigyelni tudom azokat a szurkolókat akik megszokhatták, hogy a csapatuk a végjátékra kényelmes, tizenöt-húsz pontos vezetéssel fordul. Úgy látszik nekünk az a sors jutott, hogy az utolsó, vagy az utolsó utáni másodpercig kell kétszázas vérnyomással, leizzadva meredni a tévére, monitorra, ha érezni akarjuk a győzelem ízét.
Az a holding a Dallas ellen, Kolb végső passza, a mindent eldöntő field goal tegnap... és végül is a Texans elleni meccset is idesorolhatjuk, bár akkor nem volt okunk örömre.
Egyeten viszonylag sima, többé-kevésbé nyugodt végjátékkal bíró meccsünk volt idén, a Rams elleni.
Na olyat nem szeretnék többet átélni ebben a szezonban, akkor inkább az idegbaj.
Remélem, hogy eltörik a fotel karfája a hétvégén a kezeim között, amikor megverjük az Indianapolist. Muszáj lesz, ha a csoport élén akarunk maradni. Apeszos, írhatod is ki a szavazást a fanoldalon, én a győzelemre voksolok. 😊agent T
idén általánosságban a Packs kiegyensúlyozatlan és picit overrated is. ez nekünk nagyon jól jött. a félidőnél én is féltem hogy mi lesz itt, ha még most sem vezetünk. szerencsére tényleg van tartása a csapatnak, amit már ideje volt hogy megmutassanak.
jelenleg szerintem Orakpo és Hall kiemelkedik a védelemből. mázli, hogy végre Landry is playmaker napot fogott ki. értékes győzelem, mert nyert a Giants és a Philly is.

szerintetek Atlanta fan-ként mit szólok ezekhez az eredményekhez? most is kiizzadtuk a győzelmet, utána átkapcsolok rátok és persze, hogy nézzem, ahogy a hosszabbításért szenvedünk. nem akartam elhinni. 😀 4 hosszabbítás és kínkeserves győzelmek a kedvenc csapataimtól. néha még a sali sem elég, hogy elviseljem ezt a sok stresszt. 😊

a topicotokat pedig folyamatson figyelem, csak nem vagyok aktív úgy összeségében. grat a fellendüléséhez. 😊

több mint 13 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
Apeszos, írhatod is ki a szavazást a fanoldalon, én a győzelemre voksolok. 😊agent T
Má meg van....
több mint 13 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
Gratula, sokkal inkább megérdemeltétek.JayB
Köszönjük, de csak a sérültjeitek miatt sikerült....apeszos
ajándék lónak ne nézd a fogát.
de egyébként igazad van, szívesen látnék majd egy rendes green bayt teljes tüzérséggela.kacsa
Én is, ha nem ellenünk tüzelnek... 😉
több mint 13 éve
agent T Washington Commanders 815 — 'Skins (& Sens) fan
Komolyan aggódtam, hogy meghalok a meccs alatt. Később már a nejem is aggódott, és elkezdett inkább a Redskinsnek szurkolni, pedig papíron Packers hívő.
Fogalmam sincs, hogyan nyertük meg ezt a meccset.
Nem tudom miként sikerülhetett, mert a támadófalunk talán ezen a meccsen teljesített a legrosszabbul eddig (Matthews ha nem sérül le...), és D-Mac meg a célpontjai is gyakran bizonytalankodtak három negyeden keresztül. Futás se volt, Torain negyven yardon végzett...
A sokat szidott D# tartotta meccsben a csapatot a végjátékig, persze a Packers néha roppant értékes közreműködésével.
Sajnálom a sajtfejűeket a sok sérülés miatt, de ez egy ilyen sport. Mondjuk az elképesztő, hogy hogyan hullanak az ellenfeleink meccsről meccsre az utóbbi időben, a Rams futója, Vick, most a Packersből hárman-négyen.
A harmadik negyed végén olyan távolinak tűnt a győzelem, mint a Szaturnusz gyűrűi, de aztán jött Armstrong és Gano.
Megint volt tartása a Skinsnek, mikor én már nemigen hittem a sikerben, ők akkor szedték össze magukat.
Ami a védelmünket illeti, nem tudom és már nem is érdekel, hogy hányadik ez a csapatrész éppen az NFL statisztikában. Landry, Orakpo, Alexander, Fletcher, Hall és úgy általában a teljes garnitúra megérdemli az elismerést. Ha azt a 4th and goal kísérletet nem sikerül kivédekezni... ha a végén nincs az az interception...
Érdekes újítást vezetett be a csapat tegnap. Eddig az volt a szisztéma, hogy az első félidőben játszanak, aztán meglátjuk mire lesz elég. Tegnap a támadójátékot egyszerűen áthelyeztük a második félidőre meg a hosszabbításra.
Csak irigyelni tudom azokat a szurkolókat akik megszokhatták, hogy a csapatuk a végjátékra kényelmes, tizenöt-húsz pontos vezetéssel fordul. Úgy látszik nekünk az a sors jutott, hogy az utolsó, vagy az utolsó utáni másodpercig kell kétszázas vérnyomással, leizzadva meredni a tévére, monitorra, ha érezni akarjuk a győzelem ízét.
Az a holding a Dallas ellen, Kolb végső passza, a mindent eldöntő field goal tegnap... és végül is a Texans elleni meccset is idesorolhatjuk, bár akkor nem volt okunk örömre.
Egyeten viszonylag sima, többé-kevésbé nyugodt végjátékkal bíró meccsünk volt idén, a Rams elleni.
Na olyat nem szeretnék többet átélni ebben a szezonban, akkor inkább az idegbaj.
Remélem, hogy eltörik a fotel karfája a hétvégén a kezeim között, amikor megverjük az Indianapolist. Muszáj lesz, ha a csoport élén akarunk maradni. Apeszos, írhatod is ki a szavazást a fanoldalon, én a győzelemre voksolok. 😊

Braves on the warpath!!!

Leszarom, hogy elment Daniella Heatley, akkor is hajrá Ottawa Senators 😊
több mint 13 éve
KGB 79
Gratula, sokkal inkább megérdemeltétek.JayB
Köszönjük, de csak a sérültjeitek miatt sikerült....apeszos
Igazad van. ezt szögezzük le. A 3. negyed végéig én is szenvedtem.
De ezt ki kell tudni használni.
De nekünk is vannak sérültjeink.
De a liga egyik legjobb irányítója csak vergődött ellenünk.Bjoca
eddig mindenki ellen vergődött, de nem 1 nem 2 drop volt a receiverek részéről
Amúgy gratula!
több mint 13 éve
Bjoca Washington Commanders 292 — ami meghalt nem halhat meg többé
Gratula, sokkal inkább megérdemeltétek.JayB
Köszönjük, de csak a sérültjeitek miatt sikerült....apeszos
Igazad van. ezt szögezzük le. A 3. negyed végéig én is szenvedtem.
De ezt ki kell tudni használni.
De nekünk is vannak sérültjeink.
De a liga egyik legjobb irányítója csak vergődött ellenünk.

az éj sötét és tele iszonyattal
több mint 13 éve
JéBé Green Bay Packers 6 634
Gratula, sokkal inkább megérdemeltétek.JayB
Köszönjük, de csak a sérültjeitek miatt sikerült....apeszos
Talán igen, 7-8 kezdő játékos hiányát minden csapat megsínyli. A meccs előtt pontosan ezért egy viszonylag simább Skins győzelemre tippeltem, de így hogy minden esély megvolt a W-re (sőt 3 és fél negyeden keresztül ti futottatok az eredmény után) ritka bosszantó és elkeserító a vereség.
több mint 13 éve
a.kacsa Seattle Seahawks 1 288 — Champions!
Gratula, sokkal inkább megérdemeltétek.JayB
Köszönjük, de csak a sérültjeitek miatt sikerült....apeszos
ajándék lónak ne nézd a fogát.
de egyébként igazad van, szívesen látnék majd egy rendes green bayt teljes tüzérséggel
több mint 13 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
Gratula, sokkal inkább megérdemeltétek.JayB
Köszönjük, de csak a sérültjeitek miatt sikerült....
több mint 13 éve
Bjoca Washington Commanders 292 — ami meghalt nem halhat meg többé
Gratula, sokkal inkább megérdemeltétek.JayB
A 4. negyed elejétől érezhető volt. Nekünk akkor kezdődött a meccs 😀

az éj sötét és tele iszonyattal
több mint 13 éve
JéBé Green Bay Packers 6 634
Gratula, sokkal inkább megérdemeltétek.
több mint 13 éve
Bjoca Washington Commanders 292 — ami meghalt nem halhat meg többé
Én a hódokkal vagyok 😂 😂 😂 😂 😂 😂

az éj sötét és tele iszonyattal
több mint 13 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
Asszem, megnézem majd a másik két csoport ellenfelet is.
több mint 13 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
Daniel Snyder loaned his private plane to Albert Haynesworth so he and his family could return to Tennessee for death of his brother.tenorx
Szép volt tőle....
több mint 13 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 366 — Wrath of Khan
Daniel Snyder loaned his private plane to Albert Haynesworth so he and his family could return to Tennessee for death of his brother.
több mint 13 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
Két napig dolgoztam rajta, kicsit más lett....
több mint 13 éve
agent T Washington Commanders 815 — 'Skins (& Sens) fan
Rohadt jó lett a fanoldal, az új szín, a fejléc Santana Mossal, minden! 😊

Braves on the warpath!!!

Leszarom, hogy elment Daniella Heatley, akkor is hajrá Ottawa Senators 😊
több mint 13 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
már lassan hivatásszerűen félek minden elkövetkezendő meccstől.apeszos
szerintem nem szükséges 😀 Remélem azért meccsben maradunk a második félidőre...gamerkr
Én azt remélem, nálatok a sok sérült, nálunk egy formajavulás hoz jó meccset. A második félidőt kár volt felemlítened.... Most még jobban berezeltem....
több mint 13 éve
gamerkr Green Bay Packers 10 223 — The sharif don't like it - welcome to the casbah club
már lassan hivatásszerűen félek minden elkövetkezendő meccstől.apeszos
szerintem nem szükséges 😀 Remélem azért meccsben maradunk a második félidőre...

több mint 13 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
már lassan hivatásszerűen félek minden elkövetkezendő meccstől.
több mint 13 éve
agent T Washington Commanders 815 — 'Skins (& Sens) fan
Heyer még nem jutott eszükbe?apeszos
cserének teljesen jó, csak legyen előtte egészséges mindenki 😊sapka
Cserének sem jó, mert ha csak rá gondolok görcsbe rándul a gyomrom....
Azt se felejtsük el, hogy K. Williams visszatért a practice squadba, bizonyságául annak, hogy a futóink körül tényleg zajlik az élet.agent T
És még ki tudja mi lesz még..... Tényleg qrva kemény ez az október. Eagles, Packers, Colts, Bears, na jó a Lions talán nem, de láttuk a Rams-et ugye....apeszos
A Lions?? Én attól a meccstől félek ám. Az a franchise úgy néz ki, nagyon jó úton van. Talán a Rams is.

Braves on the warpath!!!

Leszarom, hogy elment Daniella Heatley, akkor is hajrá Ottawa Senators 😊
több mint 13 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
Heyer még nem jutott eszükbe?apeszos
cserének teljesen jó, csak legyen előtte egészséges mindenki 😊sapka
Cserének sem jó, mert ha csak rá gondolok görcsbe rándul a gyomrom....
Azt se felejtsük el, hogy K. Williams visszatért a practice squadba, bizonyságául annak, hogy a futóink körül tényleg zajlik az élet.agent T
És még ki tudja mi lesz még..... Tényleg qrva kemény ez az október. Eagles, Packers, Colts, Bears, na jó a Lions talán nem, de láttuk a Rams-et ugye....