Washington Commanders

28 feliratkozó

több mint 13 éve
agent T Washington Commanders 815 — 'Skins (& Sens) fan
visszatért a király

Hunter Smith újra itt 😊Höri
Akkor láthatunk ilyeneket? 😊

http://www.youtube.com/watch?v=P-upDmD_GrY

(Ezeket (censored HC) kínjában hívta be, de néha bejöttek. 😊 )agent T
mivel puntolni nem tud, csak énekelni, így muszáj valamivel feldobni a játékát 😊
a liga egyetlen wildcat puntere.Höri
Azt nem tudtam h tud énekelni, jelent meg lemeze vagy ilyesmi? 😀

Braves on the warpath!!!

Leszarom, hogy elment Daniella Heatley, akkor is hajrá Ottawa Senators 😊
több mint 13 éve
agent T Washington Commanders 815 — 'Skins (& Sens) fan
Portis kiszállt négy-hat hétre.

http://www.redskins.com/gen/articles/Portis_Out_4_6_Weeks_With_Groin_Injury_161606.jsp

Na eeez fasza. 😕agent T
Azt gondolom ez önmagában nem biztos hogy akkora probléma. Hiszen hogyan születnek Tom Brady-k és társaik. Úgy is többek közt hogy be kell ugrani valaki helyett mondjuk sérülés miatt. Én megmondom őszintén tavaly óta nem látom CP-ban azt a futót aki 1000+ yardos szezonra képes. Oké hogy a Zorn érában elég hülye play-eket láthattunk csupa középső semmit v. minusz yardot érő futásokat és ez elég frusztráló lehetett neki is. Plusz a védők felaprították aztán meg fiatalabb se lett de szerintem valami eltört nála. Már nem lesz a régi. Sokkal inkább látom a lehetőséget most Torain-ben, aki agilisebb, frissebb, sikerre éhesebb. Bizonyítani akar mert állandó kezdő akar lenni. Ki ne akarna? Na meg Shanny "nevelte" ki Portist is. Hátha egy újabb CP lesz Torain-ből a kezei alatt.Red
Azért nem örülök ennek, mert az előző meccsen mutatott először életjeleket a futás, ketten vitték, erre kiesett a tandem egyik fele, és Torain viheti egyedül vagy a rookie gyerekkel. Shanny mondjuk tényleg ért a futók kineveléséhez, de jó lett volna, ha még egy darabig húzza CP.
Amúgy szerintem sem a régi Portis, valószínűleg reggelente nincs gondja a székeléssel, annyira fájhat mindene. Az utóbbi három évben (2008-2010) a szezonokban kéthetente hallhattuk, hogy megsérült. Végleg nem írnám le, mert a futó különös állatfaj, lásd pl. Tomlinson a Jetsben.

Braves on the warpath!!!

Leszarom, hogy elment Daniella Heatley, akkor is hajrá Ottawa Senators 😊
több mint 13 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
visszatért a király

Hunter Smith újra itt 😊Höri
Akkor láthatunk ilyeneket? 😊

http://www.youtube.com/watch?v=P-upDmD_GrY

(Ezeket (censored HC) kínjában hívta be, de néha bejöttek. 😊 )agent T
mivel puntolni nem tud, csak énekelni, így muszáj valamivel feldobni a játékát 😊
a liga egyetlen wildcat puntere.

több mint 13 éve
agent T Washington Commanders 815 — 'Skins (& Sens) fan
visszatért a király

Hunter Smith újra itt 😊Höri
Akkor láthatunk ilyeneket? 😊

http://www.youtube.com/watch?v=P-upDmD_GrY

(Ezeket (censored HC) kínjában hívta be, de néha bejöttek. 😊 )

Braves on the warpath!!!

Leszarom, hogy elment Daniella Heatley, akkor is hajrá Ottawa Senators 😊
több mint 13 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
visszatért a király

Hunter Smith újra itt 😊

több mint 13 éve
Red Washington Commanders 49 — Redskins fan
Portis kiszállt négy-hat hétre.

http://www.redskins.com/gen/articles/Portis_Out_4_6_Weeks_With_Groin_Injury_161606.jsp

Na eeez fasza. 😕agent T
Azt gondolom ez önmagában nem biztos hogy akkora probléma. Hiszen hogyan születnek Tom Brady-k és társaik. Úgy is többek közt hogy be kell ugrani valaki helyett mondjuk sérülés miatt. Én megmondom őszintén tavaly óta nem látom CP-ban azt a futót aki 1000+ yardos szezonra képes. Oké hogy a Zorn érában elég hülye play-eket láthattunk csupa középső semmit v. minusz yardot érő futásokat és ez elég frusztráló lehetett neki is. Plusz a védők felaprították aztán meg fiatalabb se lett de szerintem valami eltört nála. Már nem lesz a régi. Sokkal inkább látom a lehetőséget most Torain-ben, aki agilisebb, frissebb, sikerre éhesebb. Bizonyítani akar mert állandó kezdő akar lenni. Ki ne akarna? Na meg Shanny "nevelte" ki Portist is. Hátha egy újabb CP lesz Torain-ből a kezei alatt.


Az elmúlt szezonban nem tudtunk nyerni otthon, és veszítettünk idegenben. Az én hibám, hogy ezeken kívül nem találtam egyéb helyet, ahol játszhattunk volna - Harry Neale, NHL edző
több mint 13 éve
agent T Washington Commanders 815 — 'Skins (& Sens) fan
Portis kiszállt négy-hat hétre.

http://www.redskins.com/gen/articles/Portis_Out_4_6_Weeks_With_Groin_Injury_161606.jsp

Na eeez fasza. 😕

Braves on the warpath!!!

Leszarom, hogy elment Daniella Heatley, akkor is hajrá Ottawa Senators 😊
több mint 13 éve
agent T Washington Commanders 815 — 'Skins (& Sens) fan
Felkérem a.kacsa, Red, nexion, EaRl, Gecco, geriti, Zsoca és Hollywood urakat (a sorrend semmit nem fejez ki ebben a felsorolásban, csak a memóriámat), hogy ha legközelebb errre járnak, nézzenek már rá a privát levelezésükre, köszi. 😊

Braves on the warpath!!!

Leszarom, hogy elment Daniella Heatley, akkor is hajrá Ottawa Senators 😊
több mint 13 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
Az igaz, hogy gyorsabb, de amikor a Chromet használom nem tudok meccset nézni az ATDHE.Net-en :/Bjoca
Az atdhe úgy is beszart. Semmit nem tudok nézni rajta két hete. Pedig fent van minden kiegészítő az FF-en is, a Chrome-n is....

A vasárnapot már én is nagyon várom. A nejem egyébként Packers szurkoló...agent T
Az jó kis családi program lesz... 😀 😀

lehet h fikarcnyival több esélyt lát hogy vikesal super bowl nyer. de csak picivel meg hát ott kezdett, gondolom örül h visszatéra.kacsa
Nem is gondoltam komolyan, bár D-Mac lehet hogy örült volna neki.... 😊

Csak azt nem értem miért nem Jammal Brown kezd vakoldali tackle-ként. Ha nincs Williams akkor jobboldalon Heyer talán kevesebb kárt csinál.Red
Úgy tudom Williams meggyógyult és ő kezd. Tök mindegy hol kezd Heyer, egyik oldalt sem tudja megfogni. Bár legalább McNabb látná, hogy mit művel....
több mint 13 éve
Red Washington Commanders 49 — Redskins fan
Portis nem bízik abban, hogy játszani fog a Packers ellen.
Rohadt életbe.
http://www.nfl.com/news/story/09000d5d81b1613f/article/portis-doesnt-expect-to-be-ready-in-time-for-packers-game?module=HP_headlines

agent T
Mondjuk nem mondom, hogy nem lennék nyugodtabb, ha játszana, de nekem kimondottan tetszett ez a Torain gyerek... Főleg ahogy a TD előtt lepattintotta a védőt a földre..😀 És lehet okoskodásnak tűnik, de így - nekem - kicsit érthetőbb a Johnson cut: Torain pár kilóval könnyebb, mint LJ, egyébként centire ugyanaz az alkat, csak hát Torain-nek van 7 év előnye fiatalság tekintetében, ami sztem a tempóján meg is látszott. Hiába viszonylag méretes, de kifelé is tudott eredményesen futni, nem csak középen rombolni másfél yardért.

A meccsről meg amúgy mindent elmondtatok, az egyetlen, amit muszáj ismételnem: csak Heyert neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Egy-két play-nél olyan szerencsétlenül totyogott, hogy még ha hátulról mutatták is látni lehett a kétségbeesett ábrázatot rajta..nexion218
Csak azt nem értem miért nem Jammal Brown kezd vakoldali tackle-ként. Ha nincs Williams akkor jobboldalon Heyer talán kevesebb kárt csinál.


Az elmúlt szezonban nem tudtunk nyerni otthon, és veszítettünk idegenben. Az én hibám, hogy ezeken kívül nem találtam egyéb helyet, ahol játszhattunk volna - Harry Neale, NHL edző
több mint 13 éve
a.kacsa Seattle Seahawks 1 288 — Champions!
Most olvasom, Randy Moss-t elboltolta a Patriots a Vikings-el egy 2011-es harmadik körös draft pick-ért. Milyen lett volna ha nálunk lett volna két Moss.... 😀 😀 Shanny papa elaludt.... 😀apeszos
lehet h fikarcnyival több esélyt lát hogy vikesal super bowl nyer. de csak picivel 😊 meg hát ott kezdett, gondolom örül h visszatér
több mint 13 éve
Bjoca Washington Commanders 292 — ami meghalt nem halhat meg többé
Csak azért írtam, mert pl. Williams-ből annyi van nálunk mint égen a csillag... 😀 Miért ne lehetett volna Moss-ból is több? 😀

ui.: OFF. Az oldal akadása tárhely függő (sajnos) és böngésző függő is. Eddig FF-t használtam, mondok kipróbálok mást is, kiküszöbölvén a streamek szétesését. A Chrome lett a nyerő, villámgyors, nagyon hamar betölti az oldalakat....igen azt is. A videókkal is jól bír, az igazi próbája vasárnap este 19.00-kor lesz 😀apeszos
Az jó, a Chrome, én Operát használok, ezeknek egy bajuk van, hogy egy rakás stream Firefoxra meg Explorerre van belőve.

A vasárnapot már én is nagyon várom. A nejem egyébként Packers szurkoló... 😊agent T
Az igaz, hogy gyorsabb, de amikor a Chromet használom nem tudok meccset nézni az ATDHE.Net-en :/

az éj sötét és tele iszonyattal
több mint 13 éve
agent T Washington Commanders 815 — 'Skins (& Sens) fan
Csak azért írtam, mert pl. Williams-ből annyi van nálunk mint égen a csillag... 😀 Miért ne lehetett volna Moss-ból is több? 😀

ui.: OFF. Az oldal akadása tárhely függő (sajnos) és böngésző függő is. Eddig FF-t használtam, mondok kipróbálok mást is, kiküszöbölvén a streamek szétesését. A Chrome lett a nyerő, villámgyors, nagyon hamar betölti az oldalakat....igen azt is. A videókkal is jól bír, az igazi próbája vasárnap este 19.00-kor lesz 😀apeszos
Az jó, a Chrome, én Operát használok, ezeknek egy bajuk van, hogy egy rakás stream Firefoxra meg Explorerre van belőve.

A vasárnapot már én is nagyon várom. A nejem egyébként Packers szurkoló... 😊

Braves on the warpath!!!

Leszarom, hogy elment Daniella Heatley, akkor is hajrá Ottawa Senators 😊
több mint 13 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
Csak azért írtam, mert pl. Williams-ből annyi van nálunk mint égen a csillag... 😀 Miért ne lehetett volna Moss-ból is több? 😀

ui.: OFF. Az oldal akadása tárhely függő (sajnos) és böngésző függő is. Eddig FF-t használtam, mondok kipróbálok mást is, kiküszöbölvén a streamek szétesését. A Chrome lett a nyerő, villámgyors, nagyon hamar betölti az oldalakat....igen azt is. A videókkal is jól bír, az igazi próbája vasárnap este 19.00-kor lesz 😀
több mint 13 éve
agent T Washington Commanders 815 — 'Skins (& Sens) fan
Mmmmm szerintem figyelnek ezek a részletekre, de lehet hogy azok az elkapók akiket mondtok, azok (hogy is szokták...) nem illenek bele a koncepcióba. 😀 😀

sapka én se vagyok harmatos tini, de fiatal az, ki szívében fiatal 😊
(Pfff bazze ilyen nyálas szart... - ilyeneket szoktam mondani, mikor az iwin olvasok hasonlókat az előző mondatomhoz. 😊 )
Amúgy írtál vissza, válaszoltam is.

Braves on the warpath!!!

Leszarom, hogy elment Daniella Heatley, akkor is hajrá Ottawa Senators 😊
több mint 13 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
Most olvasom, Randy Moss-t elboltolta a Patriots a Vikings-el egy 2011-es harmadik körös draft pick-ért. Milyen lett volna ha nálunk lett volna két Moss.... 😀 😀 Shanny papa elaludt.... 😀
több mint 13 éve
sapka Washington Commanders 6 583 — sapka
Kedves ifjúság,agent T
ez a megszólítás lehet kicsit merész,
--
mostanában olvastam hogy Lynch elég olcsóért elszerződött a Seahawkshoz, öhm ennyi erővel Shannyék is elhozhatták volna, ha jobban figyelnek, lehet nem ártana mégegy jött-ment futó, Torain múltkor nagyon szemrevalóan játszott, de valahogy nem bízom abban hogy ezt képes lenne folyamatosan hozni,+kicsit hiányolom Sellers futásait, néha képes nagyon odatenni magát ő is.

u.i kicsit bizonytalan vagyok hogy tudtam e válaszolni, pm-re

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 13 éve
agent T Washington Commanders 815 — 'Skins (& Sens) fan
Szerintem ez azért van mert Cooleyt nagyon fogják, esetleg le is kettőzik. Ezért maradhat szabadon Sellers.visi_b
Lehet, nem értek hozzá.... Ha Cooley fent van, és javarészt fent van, mostanában blokkol, de gondolom ez a játékhívás miatt van így. Ha olyan a hívás, általában megcsinálja magának a helyet, és ha jól emlékszem egyetlen egyszer ejtette el a labdát. Sellers-el már egy meccsen belül is többször előfordult.
Ahhoz képest Cooley-nek már két elkapott (és utána megfutott) TD-je van. Mossnak egy, oszt ennyi.
A többi ha jól emlékszem futás, meg Hall az első meccsen.agent T
Cooley 2
Portis 2
Hall 1
Moss 1
Torain 1
Sajnos nem nehéz megjegyezni....apeszos
Okés, de én a catch TD-kre gondoltam.

-------------

Kedves ifjúság, aki levelet kapott tőlem... elfelejtettem beleírni, hogy nemet is lehet válaszolni és nincs harag, de örülnénk az együttműködésnek. 😊

Braves on the warpath!!!

Leszarom, hogy elment Daniella Heatley, akkor is hajrá Ottawa Senators 😊
több mint 13 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
Szerintem ez azért van mert Cooleyt nagyon fogják, esetleg le is kettőzik. Ezért maradhat szabadon Sellers.visi_b
Lehet, nem értek hozzá.... Ha Cooley fent van, és javarészt fent van, mostanában blokkol, de gondolom ez a játékhívás miatt van így. Ha olyan a hívás, általában megcsinálja magának a helyet, és ha jól emlékszem egyetlen egyszer ejtette el a labdát. Sellers-el már egy meccsen belül is többször előfordult.
Ahhoz képest Cooley-nek már két elkapott (és utána megfutott) TD-je van. Mossnak egy, oszt ennyi.
A többi ha jól emlékszem futás, meg Hall az első meccsen.agent T
Cooley 2
Portis 2
Hall 1
Moss 1
Torain 1
Sajnos nem nehéz megjegyezni....
több mint 13 éve
agent T Washington Commanders 815 — 'Skins (& Sens) fan
Ahhoz képest Cooley-nek már két elkapott (és utána megfutott) TD-je van. Mossnak egy, oszt ennyi. 😊
A többi ha jól emlékszem futás, meg Hall az első meccsen.

Braves on the warpath!!!

Leszarom, hogy elment Daniella Heatley, akkor is hajrá Ottawa Senators 😊
több mint 13 éve
visi_b New England Patriots 738 — Comeback
azert davis eleg tap.sztem jol kihasznaljuk cooleyt is meg ot is.cooley fokent,vezeti sztem vagy moss mogott masiodik minden elkapasi statban,csak hat ketten kevesek a boldogsaghoz.
A csereiranyito,meg mindegyik klubnal minosegi szakadekot jelent,marha persze az elsoszamu nem egy russel kaliber 😀a.kacsa
Lehet, hogy nem figyeltem elég jól, de mintha Sellersnek dobálna inkább mostanában, mint Cooley-nak, az egy dolog, hogy Sellers nem tudja elkapni... 😀 Nekem így tűnt, mondom, akkor valószínű rosszul látom.... Ha elkezdődik a meccs, amúgy is lemegy nálam a burgundy köd.... 😀

A csereirányítók miatt azért érzem rosszul magam, mert olyat tettek ki, aki ha nem is jobb mint Rexy (de Beck-nél biztos hogy jobb), viszont minimum jobb formában volt.apeszos
Szerintem ez azért van mert Cooleyt nagyon fogják, esetleg le is kettőzik. Ezért maradhat szabadon Sellers.

több mint 13 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
azert davis eleg tap.sztem jol kihasznaljuk cooleyt is meg ot is.cooley fokent,vezeti sztem vagy moss mogott masiodik minden elkapasi statban,csak hat ketten kevesek a boldogsaghoz.
A csereiranyito,meg mindegyik klubnal minosegi szakadekot jelent,marha persze az elsoszamu nem egy russel kaliber 😀a.kacsa
Lehet, hogy nem figyeltem elég jól, de mintha Sellersnek dobálna inkább mostanában, mint Cooley-nak, az egy dolog, hogy Sellers nem tudja elkapni... 😀 Nekem így tűnt, mondom, akkor valószínű rosszul látom.... Ha elkezdődik a meccs, amúgy is lemegy nálam a burgundy köd.... 😀

A csereirányítók miatt azért érzem rosszul magam, mert olyat tettek ki, aki ha nem is jobb mint Rexy (de Beck-nél biztos hogy jobb), viszont minimum jobb formában volt.
több mint 13 éve
a.kacsa Seattle Seahawks 1 288 — Champions!
azert davis eleg tap.sztem jol kihasznaljuk cooleyt is meg ot is.cooley fokent,vezeti sztem vagy moss mogott masiodik minden elkapasi statban,csak hat ketten kevesek a boldogsaghoz.
A csereiranyito,meg mindegyik klubnal minosegi szakadekot jelent,marha persze az elsoszamu nem egy russel kaliber 😀
több mint 13 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
Ez igaz, de nem csak Trent kapcsán. DMac helyett is.. Rexy? Vagy Beck? Uhh.
Az offenzív fal mögött szinte semmi depth. A védelem mögött is vannak lyukak, az elkapóknál meg még szerintem el se dőlt, hogy ki is a kezdőember.agent T
Na igen, D-Mac eszembe sem jutott. A WR-eket meg boncolgattam már a weboldalon, itt vannak potenciálok, csak némi rutin kell nekik... Moss etalon, de neki is könnyebb dolga lenne, ha nem csak rá figyelnének. A Texans meccs is simán megvan, ha Armstrong nem bénázza el kétszer is a TD-t. Vagy ha Galloway nem ejti ki a lasztit. Armstrong most Philliben is elbénázott egy TD-t, pedig a nehezét már megcsinálta. Banks keretbe kerülése is sokat jelent, úgy néz ki él is a lehetőséggel. És akkor még ott van a tarcsiban Austin, aki legalább olyan jó mint Armstrong. Szívem szerint én kicserélném Roydell Williams-el, mert ő nem csipkedi magát annyira. A Tight End-eknél Chris Cooley evidens, amíg meg nem sérül, és erről a posztról méltánytalanul kevés szó esik. McNabb nem is nagyon használja őket, szinte csak blokkolnak. Fred Davis és Logan Paulsen nem igazán pótolja Cooley-t, Paulsen ráadásul rookie.....

Ja igen. Isten óvjon Beck-től :mad: ..... Mondhattam volna Rexy-t is kb. egy szinten vannak. Máig nem értem miért cutolták Bartel-t. :rolleyes:
több mint 13 éve
agent T Washington Commanders 815 — 'Skins (& Sens) fan
Portis nem bízik abban, hogy játszani fog a Packers ellen.
Rohadt életbe.
http://www.nfl.com/news/story/09000d5d81b1613f/article/portis-doesnt-expect-to-be-ready-in-time-for-packers-game?module=HP_headlines

agent T
Mondjuk nem mondom, hogy nem lennék nyugodtabb, ha játszana, de nekem kimondottan tetszett ez a Torain gyerek... Főleg ahogy a TD előtt lepattintotta a védőt a földre..😀 És lehet okoskodásnak tűnik, de így - nekem - kicsit érthetőbb a Johnson cut: Torain pár kilóval könnyebb, mint LJ, egyébként centire ugyanaz az alkat, csak hát Torain-nek van 7 év előnye fiatalság tekintetében, ami sztem a tempóján meg is látszott. Hiába viszonylag méretes, de kifelé is tudott eredményesen futni, nem csak középen rombolni másfél yardért.

A meccsről meg amúgy mindent elmondtatok, az egyetlen, amit muszáj ismételnem: csak Heyert neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Egy-két play-nél olyan szerencsétlenül totyogott, hogy még ha hátulról mutatták is látni lehett a kétségbeesett ábrázatot rajta..nexion218
Eddig Torain sem villogott... Ez a meccs most összejött neki, remélem nem csak véletlen volt. Ezt szajkózom egy ideje, Heyer nem tudja helyettesíteni Trent-et. Muszály lenne valami minőségi cserét szerválni Heyer helyett, mert ráfaragunk, ha Williams komolyabban lesérül.apeszos
Ez igaz, de nem csak Trent kapcsán. DMac helyett is.. Rexy? Vagy Beck? Uhh.
Az offenzív fal mögött szinte semmi depth. A védelem mögött is vannak lyukak, az elkapóknál meg még szerintem el se dőlt, hogy ki is a kezdőember.

Braves on the warpath!!!

Leszarom, hogy elment Daniella Heatley, akkor is hajrá Ottawa Senators 😊