Washington Commanders

28 feliratkozó

több mint 13 éve
visi_b New England Patriots 738 — Comeback
azert davis eleg tap.sztem jol kihasznaljuk cooleyt is meg ot is.cooley fokent,vezeti sztem vagy moss mogott masiodik minden elkapasi statban,csak hat ketten kevesek a boldogsaghoz.
A csereiranyito,meg mindegyik klubnal minosegi szakadekot jelent,marha persze az elsoszamu nem egy russel kaliber 😀a.kacsa
Lehet, hogy nem figyeltem elég jól, de mintha Sellersnek dobálna inkább mostanában, mint Cooley-nak, az egy dolog, hogy Sellers nem tudja elkapni... 😀 Nekem így tűnt, mondom, akkor valószínű rosszul látom.... Ha elkezdődik a meccs, amúgy is lemegy nálam a burgundy köd.... 😀

A csereirányítók miatt azért érzem rosszul magam, mert olyat tettek ki, aki ha nem is jobb mint Rexy (de Beck-nél biztos hogy jobb), viszont minimum jobb formában volt.apeszos
Szerintem ez azért van mert Cooleyt nagyon fogják, esetleg le is kettőzik. Ezért maradhat szabadon Sellers.

több mint 13 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
azert davis eleg tap.sztem jol kihasznaljuk cooleyt is meg ot is.cooley fokent,vezeti sztem vagy moss mogott masiodik minden elkapasi statban,csak hat ketten kevesek a boldogsaghoz.
A csereiranyito,meg mindegyik klubnal minosegi szakadekot jelent,marha persze az elsoszamu nem egy russel kaliber 😀a.kacsa
Lehet, hogy nem figyeltem elég jól, de mintha Sellersnek dobálna inkább mostanában, mint Cooley-nak, az egy dolog, hogy Sellers nem tudja elkapni... 😀 Nekem így tűnt, mondom, akkor valószínű rosszul látom.... Ha elkezdődik a meccs, amúgy is lemegy nálam a burgundy köd.... 😀

A csereirányítók miatt azért érzem rosszul magam, mert olyat tettek ki, aki ha nem is jobb mint Rexy (de Beck-nél biztos hogy jobb), viszont minimum jobb formában volt.
több mint 13 éve
a.kacsa Seattle Seahawks 1 288 — Champions!
azert davis eleg tap.sztem jol kihasznaljuk cooleyt is meg ot is.cooley fokent,vezeti sztem vagy moss mogott masiodik minden elkapasi statban,csak hat ketten kevesek a boldogsaghoz.
A csereiranyito,meg mindegyik klubnal minosegi szakadekot jelent,marha persze az elsoszamu nem egy russel kaliber 😀
több mint 13 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
Ez igaz, de nem csak Trent kapcsán. DMac helyett is.. Rexy? Vagy Beck? Uhh.
Az offenzív fal mögött szinte semmi depth. A védelem mögött is vannak lyukak, az elkapóknál meg még szerintem el se dőlt, hogy ki is a kezdőember.agent T
Na igen, D-Mac eszembe sem jutott. A WR-eket meg boncolgattam már a weboldalon, itt vannak potenciálok, csak némi rutin kell nekik... Moss etalon, de neki is könnyebb dolga lenne, ha nem csak rá figyelnének. A Texans meccs is simán megvan, ha Armstrong nem bénázza el kétszer is a TD-t. Vagy ha Galloway nem ejti ki a lasztit. Armstrong most Philliben is elbénázott egy TD-t, pedig a nehezét már megcsinálta. Banks keretbe kerülése is sokat jelent, úgy néz ki él is a lehetőséggel. És akkor még ott van a tarcsiban Austin, aki legalább olyan jó mint Armstrong. Szívem szerint én kicserélném Roydell Williams-el, mert ő nem csipkedi magát annyira. A Tight End-eknél Chris Cooley evidens, amíg meg nem sérül, és erről a posztról méltánytalanul kevés szó esik. McNabb nem is nagyon használja őket, szinte csak blokkolnak. Fred Davis és Logan Paulsen nem igazán pótolja Cooley-t, Paulsen ráadásul rookie.....

Ja igen. Isten óvjon Beck-től :mad: ..... Mondhattam volna Rexy-t is kb. egy szinten vannak. Máig nem értem miért cutolták Bartel-t. :rolleyes:
több mint 13 éve
agent T Washington Commanders 815 — 'Skins (& Sens) fan
Portis nem bízik abban, hogy játszani fog a Packers ellen.
Rohadt életbe.
http://www.nfl.com/news/story/09000d5d81b1613f/article/portis-doesnt-expect-to-be-ready-in-time-for-packers-game?module=HP_headlines

agent T
Mondjuk nem mondom, hogy nem lennék nyugodtabb, ha játszana, de nekem kimondottan tetszett ez a Torain gyerek... Főleg ahogy a TD előtt lepattintotta a védőt a földre..😀 És lehet okoskodásnak tűnik, de így - nekem - kicsit érthetőbb a Johnson cut: Torain pár kilóval könnyebb, mint LJ, egyébként centire ugyanaz az alkat, csak hát Torain-nek van 7 év előnye fiatalság tekintetében, ami sztem a tempóján meg is látszott. Hiába viszonylag méretes, de kifelé is tudott eredményesen futni, nem csak középen rombolni másfél yardért.

A meccsről meg amúgy mindent elmondtatok, az egyetlen, amit muszáj ismételnem: csak Heyert neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Egy-két play-nél olyan szerencsétlenül totyogott, hogy még ha hátulról mutatták is látni lehett a kétségbeesett ábrázatot rajta..nexion218
Eddig Torain sem villogott... Ez a meccs most összejött neki, remélem nem csak véletlen volt. Ezt szajkózom egy ideje, Heyer nem tudja helyettesíteni Trent-et. Muszály lenne valami minőségi cserét szerválni Heyer helyett, mert ráfaragunk, ha Williams komolyabban lesérül.apeszos
Ez igaz, de nem csak Trent kapcsán. DMac helyett is.. Rexy? Vagy Beck? Uhh.
Az offenzív fal mögött szinte semmi depth. A védelem mögött is vannak lyukak, az elkapóknál meg még szerintem el se dőlt, hogy ki is a kezdőember.

Braves on the warpath!!!

Leszarom, hogy elment Daniella Heatley, akkor is hajrá Ottawa Senators 😊
több mint 13 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
Portis nem bízik abban, hogy játszani fog a Packers ellen.
Rohadt életbe.
http://www.nfl.com/news/story/09000d5d81b1613f/article/portis-doesnt-expect-to-be-ready-in-time-for-packers-game?module=HP_headlines

agent T
Mondjuk nem mondom, hogy nem lennék nyugodtabb, ha játszana, de nekem kimondottan tetszett ez a Torain gyerek... Főleg ahogy a TD előtt lepattintotta a védőt a földre..😀 És lehet okoskodásnak tűnik, de így - nekem - kicsit érthetőbb a Johnson cut: Torain pár kilóval könnyebb, mint LJ, egyébként centire ugyanaz az alkat, csak hát Torain-nek van 7 év előnye fiatalság tekintetében, ami sztem a tempóján meg is látszott. Hiába viszonylag méretes, de kifelé is tudott eredményesen futni, nem csak középen rombolni másfél yardért.

A meccsről meg amúgy mindent elmondtatok, az egyetlen, amit muszáj ismételnem: csak Heyert neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Egy-két play-nél olyan szerencsétlenül totyogott, hogy még ha hátulról mutatták is látni lehett a kétségbeesett ábrázatot rajta..nexion218
Eddig Torain sem villogott... Ez a meccs most összejött neki, remélem nem csak véletlen volt. Ezt szajkózom egy ideje, Heyer nem tudja helyettesíteni Trent-et. Muszály lenne valami minőségi cserét szerválni Heyer helyett, mert ráfaragunk, ha Williams komolyabban lesérül.
több mint 13 éve
nexion218 3 966 — Washington Gyapotkombájnz fan
Portis nem bízik abban, hogy játszani fog a Packers ellen.
Rohadt életbe.
http://www.nfl.com/news/story/09000d5d81b1613f/article/portis-doesnt-expect-to-be-ready-in-time-for-packers-game?module=HP_headlines

agent T
Mondjuk nem mondom, hogy nem lennék nyugodtabb, ha játszana, de nekem kimondottan tetszett ez a Torain gyerek... Főleg ahogy a TD előtt lepattintotta a védőt a földre..😀 És lehet okoskodásnak tűnik, de így - nekem - kicsit érthetőbb a Johnson cut: Torain pár kilóval könnyebb, mint LJ, egyébként centire ugyanaz az alkat, csak hát Torain-nek van 7 év előnye fiatalság tekintetében, ami sztem a tempóján meg is látszott. Hiába viszonylag méretes, de kifelé is tudott eredményesen futni, nem csak középen rombolni másfél yardért.

A meccsről meg amúgy mindent elmondtatok, az egyetlen, amit muszáj ismételnem: csak Heyert neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Egy-két play-nél olyan szerencsétlenül totyogott, hogy még ha hátulról mutatták is látni lehett a kétségbeesett ábrázatot rajta..

"I'm gonna fuck you 'till you love me, faggot!" - Mike Tyson
több mint 13 éve
agent T Washington Commanders 815 — 'Skins (& Sens) fan
Portis nem bízik abban, hogy játszani fog a Packers ellen.
Rohadt életbe.
http://www.nfl.com/news/story/09000d5d81b1613f/article/portis-doesnt-expect-to-be-ready-in-time-for-packers-game?module=HP_headlines

Torain ezzel feljebb lép.
http://www.redskins.com/gen/articles/Torain_Steps_Up_At_Running_Back_161369.jsp

Haynesworth-t viszont dícsérjük már meg, hogy most először rendesen játszott az Eagles ellen.
Reméljük, hogy ebből csinál rendszert, nem az edzésről való lógásból.
http://www.redskins.com/gen/articles/Haynesworth_Earns_Praise_From_Shanahan_160729.jsp

Braves on the warpath!!!

Leszarom, hogy elment Daniella Heatley, akkor is hajrá Ottawa Senators 😊
több mint 13 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
Ricsiéket külföldön is nézik? 😀 Folyamatosan amerikai, brit, holland, román, cseh látogatók jönnek a honlapra.... 😀 Ennek már nem biztos, hogy megfelelek...
több mint 13 éve
agent T Washington Commanders 815 — 'Skins (& Sens) fan
Na emberek, ma mindenki szánjon rá húsz másodpercet, és dobjon egy imát az égnek, hogy Portis MRI-je ne mutasson túl nagy zűrt. Az remek, hogy T Williams lassan meggyógyul, de CP is nagyon kell a továbbiakban, ha már a futójáték jeleit mutattuk. (Megragadom az alkalmat, hogy jobbulást kívánjak a két bordatörött sasnak.)

Azt meg, hogy Thomas mehet, már régóta reklamálom. Eddig megbízhatóbb célpont nála Armstrong is, az öreg Galloway is, (Mosst nem is említem) és most már Banks is felkerült, aki meg visszahordásban jobb nála. Tőlem mehetne Kelly is, egyenesen IR-ről. Az egy elcseszett draft döntés volt, nézzünk már szembe a ténnyel.

Apeszos kolléga megtisztelő szavait köszönöm, ha nem kéne írnom a szakdolgozatom, sokkal hasznosabb lennék. Mindenesetre Bjoca egy korábbi felvetésének, mely eddig elkerülte a figyelmem, igyekszem megfelelni. 😊

Braves on the warpath!!!

Leszarom, hogy elment Daniella Heatley, akkor is hajrá Ottawa Senators 😊
több mint 13 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
Csapat és egyéni statisztika a negyedik kör után....
több mint 13 éve
sapka Washington Commanders 6 583 — sapka
igen nagyon is van valami abban amit Red említett, de azért abban is van hogy ezért olyan édesek a győzelmek 😊, főleg bizonyos csapatok ellen 😀

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 13 éve
Bjoca Washington Commanders 292 — ami meghalt nem halhat meg többé
Kíváncsi leszek a power ranking-ra....apeszos
Miért? A 2-2-es mérleg és a csoportelsőség mellett számít valamit? Nem a power rankinget kell megnyerni, hanem az NFC Eastet, majd a Super Bowlt. Nem az a cél, hogy a PR-ben 10 közé kerülj, hanem hogy a playoffba. 😉

Bocs, de nem tudtam megállni.Szabler
bocs de én meg ezt nem tudom megállni: A redskinsről olyan régóta (megkockáztatom az nfl, majd bowl.hu indulása óta )szinte kizárólag negatív írások jelennek jelentek meg. Kezdve a drafttól az igazolásokon keresztül a mérkőzések összefoglalójáig. Most végre ez a maroknyi lelkes szurkoló had élvezze már ki a szinte soselátott csoportelsőséget. Még akkor is ha a szerkesztők ennek ellenére megint leszedik a keresztvizet a csapatról.
Persze amit írtál azzal teljesen egyetértek.Red
Néha tényleg bicskanyitogató, mennyire lenézik a csapatunkat / és az öt fős szurkolótáborunkat/ :cool:

az éj sötét és tele iszonyattal
több mint 13 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
Engem az érdekel, hogy győzünk vagy nem, a többi szöveg.
Én is nagy szöveggyáros vagyok, nem arról van szó, és nem is baj ha dumálunk, de szerintem se kell a power rankinget, beharangozókat meg hasonlókat komolyan venni, az NFL-ben nem. Hiszen a legnagyobb expertek, akiket a Fox meg az ESPN meg a többi amcsi tévé mutogat, azok is tudnak úgy lyukra futni, hogy ihaj.
Ennek a gondolatnak a jegyében engem az se hat meg, ha valahol rosszat írnak a Skinsről. 😊agent T
Engem meg sosem hatott meg. 😊 A 'skins az 'skins, még ha bűn rossz is.


Ha nem tűnt fel, akkor nem a Redskins-szel van bajom, hanem a Power Ranking sekélyes műfajának túlmisztifikálásával.Szabler
Tudjuk, értettük... Szerintem ő sem rosszból mondta. 😊

Ugye, de ez volt ám a legkönnyebb része.
A nehezebb része a megtartás, mert ha apeszos kolléga nem gondoskodik friss anyagról holnap, meg holnapután se, akkor elmúlik az érdeklődés, mint ha nem is lett volna.
Én meg csak néha érek rá.agent T
Sajnos nem csak rajtam múlik... Amilyen szar őskövület lassú memóriátlan gépem van most, azzal egy TXT-t is nehéz megírni. Napi szinten ingázok orvos, munkahely és iskola között, a családról nem is beszélve. Ezért nehéz egyedül csinálni, és ezért vagyok nagyon hálás Mr.T-nek.. 😊
több mint 13 éve
agent T Washington Commanders 815 — 'Skins (& Sens) fan
Mindenki alszik, vagy a redskinsfant olvassa? 😀 😀 Örülünk Vincent?apeszos
Iszonyatosan beindult az oldal... nagy ötlet volt bemondatni a tv-ben... grat agent T 😀Bjoca
Ugye, de ez volt ám a legkönnyebb része.
A nehezebb része a megtartás, mert ha apeszos kolléga nem gondoskodik friss anyagról holnap, meg holnapután se, akkor elmúlik az érdeklődés, mint ha nem is lett volna.
Én meg csak néha érek rá. 😊

Braves on the warpath!!!

Leszarom, hogy elment Daniella Heatley, akkor is hajrá Ottawa Senators 😊
több mint 13 éve
agent T Washington Commanders 815 — 'Skins (& Sens) fan
Engem az érdekel, hogy győzünk vagy nem, a többi szöveg.
Én is nagy szöveggyáros vagyok, nem arról van szó, és nem is baj ha dumálunk, de szerintem se kell a power rankinget, beharangozókat meg hasonlókat komolyan venni, az NFL-ben nem. Hiszen a legnagyobb expertek, akiket a Fox meg az ESPN meg a többi amcsi tévé mutogat, azok is tudnak úgy lyukra futni, hogy ihaj.
Ennek a gondolatnak a jegyében engem az se hat meg, ha valahol rosszat írnak a Skinsről. 😊

Braves on the warpath!!!

Leszarom, hogy elment Daniella Heatley, akkor is hajrá Ottawa Senators 😊
több mint 13 éve
Szabler 1 360 — Tristero Courier
Kíváncsi leszek a power ranking-ra....apeszos
Miért? A 2-2-es mérleg és a csoportelsőség mellett számít valamit? Nem a power rankinget kell megnyerni, hanem az NFC Eastet, majd a Super Bowlt. Nem az a cél, hogy a PR-ben 10 közé kerülj, hanem hogy a playoffba. 😉

Bocs, de nem tudtam megállni.Szabler
bocs de én meg ezt nem tudom megállni: A redskinsről olyan régóta (megkockáztatom az nfl, majd bowl.hu indulása óta )szinte kizárólag negatív írások jelennek jelentek meg. Kezdve a drafttól az igazolásokon keresztül a mérkőzések összefoglalójáig. Most végre ez a maroknyi lelkes szurkoló had élvezze már ki a szinte soselátott csoportelsőséget. Még akkor is ha a szerkesztők ennek ellenére megint leszedik a keresztvizet a csapatról.
Persze amit írtál azzal teljesen egyetértek.Red
Ha nem tűnt fel, akkor nem a Redskins-szel van bajom, hanem a Power Ranking sekélyes műfajának túlmisztifikálásával.

Report all obscene mail to your Potsmaster!
több mint 13 éve
Red Washington Commanders 49 — Redskins fan
Kíváncsi leszek a power ranking-ra....apeszos
Miért? A 2-2-es mérleg és a csoportelsőség mellett számít valamit? Nem a power rankinget kell megnyerni, hanem az NFC Eastet, majd a Super Bowlt. Nem az a cél, hogy a PR-ben 10 közé kerülj, hanem hogy a playoffba. 😉

Bocs, de nem tudtam megállni.Szabler
bocs de én meg ezt nem tudom megállni: A redskinsről olyan régóta (megkockáztatom az nfl, majd bowl.hu indulása óta )szinte kizárólag negatív írások jelennek jelentek meg. Kezdve a drafttól az igazolásokon keresztül a mérkőzések összefoglalójáig. Most végre ez a maroknyi lelkes szurkoló had élvezze már ki a szinte soselátott csoportelsőséget. Még akkor is ha a szerkesztők ennek ellenére megint leszedik a keresztvizet a csapatról.
Persze amit írtál azzal teljesen egyetértek.


Az elmúlt szezonban nem tudtunk nyerni otthon, és veszítettünk idegenben. Az én hibám, hogy ezeken kívül nem találtam egyéb helyet, ahol játszhattunk volna - Harry Neale, NHL edző
több mint 13 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
Kíváncsi leszek a power ranking-ra....apeszos
Miért? A 2-2-es mérleg és a csoportelsőség mellett számít valamit? Nem a power rankinget kell megnyerni, hanem az NFC Eastet, majd a Super Bowlt. Nem az a cél, hogy a PR-ben 10 közé kerülj, hanem hogy a playoffba. 😉

Bocs, de nem tudtam megállni.Szabler
Akkor helyesbítek: Kíváncsi leszek Tomeee véleményére. Amúgy tényleg nem számít, még nagyon az elején vagyunk, és nekünk elég nyögvenyelős ez a "rebuilding". Ha Shannyék meg tudnák oldani a második félidőt is, akkor talán..... Kicsit olyan ez nekem, mint a soccerben, mondjuk az Inter játéka. Szerzünk egy gólt, aztán vissza állunk, majd a védelem megoldja alapon. Az én személyes véleményem, hogy rosszul választ play call-t Kyle, vagy az öreg, mindegy. Az látszik, hogy ugyanazt akarja végignyomni a meccsen, amit a második félidőre kiismernek az ellenfelek, ezért olyan szar a második félidős játékunk. Oszt a védelem vagy megoldja, vagy nem. De mivel nem értek hozzá, ez csak egy szubjektív vélemény.
több mint 13 éve
Bjoca Washington Commanders 292 — ami meghalt nem halhat meg többé
Kíváncsi leszek a power ranking-ra....apeszos
Miért? A 2-2-es mérleg és a csoportelsőség mellett számít valamit? Nem a power rankinget kell megnyerni, hanem az NFC Eastet, majd a Super Bowlt. Nem az a cél, hogy a PR-ben 10 közé kerülj, hanem hogy a playoffba. 😉

Bocs, de nem tudtam megállni.Szabler
És tegyük hozzá minden fikázás nélkül, hogy nem végig volt lenyűgöző a játékunk

az éj sötét és tele iszonyattal
több mint 13 éve
Szabler 1 360 — Tristero Courier
Kíváncsi leszek a power ranking-ra....apeszos
Miért? A 2-2-es mérleg és a csoportelsőség mellett számít valamit? Nem a power rankinget kell megnyerni, hanem az NFC Eastet, majd a Super Bowlt. Nem az a cél, hogy a PR-ben 10 közé kerülj, hanem hogy a playoffba. 😉

Bocs, de nem tudtam megállni.

Report all obscene mail to your Potsmaster!
több mint 13 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
Kíváncsi leszek a power ranking-ra....
több mint 13 éve
Bjoca Washington Commanders 292 — ami meghalt nem halhat meg többé
Mindenki alszik, vagy a redskinsfant olvassa? 😀 😀 Örülünk Vincent?apeszos
Iszonyatosan beindult az oldal... nagy ötlet volt bemondatni a tv-ben... grat agent T 😀

az éj sötét és tele iszonyattal
több mint 13 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
Mindenki alszik, vagy a redskinsfant olvassa? 😀 😀 Örülünk Vincent?
több mint 13 éve
agent T Washington Commanders 815 — 'Skins (& Sens) fan
ideértem én is, kicsit visszaolvastam, apeszos pedzegette a kérdést, de hasonlóan gondolom,
4 meccs ment le, és szinte mindegyiken megfigyelhető volt hogy az első félidőben igen jól teljesít mindkét csapatrész, tényleg jól, mindegyik meccsen vezetéssel mentünk le, de a második félidőre egyszerűen elhal a támadójáték, és mindenki a védelemtől várja a megoldást, nem tudom szereztünk e 10 pontot a 4 második félidőben összesen.
és tul.képpen arról szól a játék, hogy az ellenfél vissza tudja e magát hozni a meccsbe, amihez max asszisztálni fogunk,,, na ez így nincs jól.
persze lehet azt mondani hogy 32. a D de konkrétan 2 meccset nyertek meg és 2őt vesztettek el. (és a kosok elleni is meglett volna ha nem 0-14ről indulunk, mert Bradford 16-0ról nem hozza vissza magát)
és ezekből az előfeltételezésekből kiindulva a Packers és Colts elleni meccsel kapcs. nagyon szkeptikus vagyok, két jó irányító aki 'nem tud két negyed alatt veszteni'
és ez a meccs sem a futójátékon múllott vagy ment el, de Torain meglepően jól játszott.sapka
Teljes mértékben, tökéletesen egyetértek, elengedhetetlen, hogy végre a második félidőben is a pályán legyünk, írtam én is.

Braves on the warpath!!!

Leszarom, hogy elment Daniella Heatley, akkor is hajrá Ottawa Senators 😊