Washington Commanders

28 feliratkozó

több mint 13 éve
JéBé Green Bay Packers 6 642
Na most már tényleg hülyét csinálnak belőlünk. Tegnap aláírt a tarcsiba Javarris James RB. Most az van, hogy mégis a Colts-ba megy vissza, helyette jön Quinn Porter. Hát ez kész. Mi van itt már a futók körül.....apeszos
Porter ügyes gyerek, preseasonban nálunk volt és jól is ment neki csak lesérült.JayB
Láttam, hogy ügyes (gyorsan elolvastam a college eredményeit), de azt mondta nem sérült meg, hanem kitették...apeszos
Pedig sérült volt, nemis játszott az utolsó PS meccsen emlékeim szerint. Injury settlement-el lett elküldve (nemtudom ez pontosan mi, szóbeli megegyezés vagy valami hivatalosabb vagy egy szimpla indok?)
több mint 13 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
Na most már tényleg hülyét csinálnak belőlünk. Tegnap aláírt a tarcsiba Javarris James RB. Most az van, hogy mégis a Colts-ba megy vissza, helyette jön Quinn Porter. Hát ez kész. Mi van itt már a futók körül.....apeszos
Porter ügyes gyerek, preseasonban nálunk volt és jól is ment neki csak lesérült.JayB
Láttam, hogy ügyes (gyorsan elolvastam a college eredményeit), de azt mondta nem sérült meg, hanem kitették...
több mint 13 éve
JéBé Green Bay Packers 6 642
Na most már tényleg hülyét csinálnak belőlünk. Tegnap aláírt a tarcsiba Javarris James RB. Most az van, hogy mégis a Colts-ba megy vissza, helyette jön Quinn Porter. Hát ez kész. Mi van itt már a futók körül.....apeszos
Porter ügyes gyerek, preseasonban nálunk volt és jól is ment neki csak lesérült.
több mint 13 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
Na most már tényleg hülyét csinálnak belőlünk. Tegnap aláírt a tarcsiba Javarris James RB. Most az van, hogy mégis a Colts-ba megy vissza, helyette jön Quinn Porter. Hát ez kész. Mi van itt már a futók körül.....
több mint 13 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
Kicsit benéztem a Packers topicba, hát őket sem veri agyon az optimizmus.... 😀apeszos
Hát ha egy ilyen practice squad védelem ellen nem csináltok 500 total yardot akkor ki kell rúgni az OC-t...JayB
Akkor csinálnunk kell, mert az ifjabb Shanny jó arc, nem rúghatjuk ki. 😊agent T
Ja, csak a másik oldalon meg Rogers, és mint tudjuk a mi védelmünk is szereti enni a yardokat.... Hacsak Orakpo nem akarja megenni áront.. 😀
több mint 13 éve
agent T Washington Commanders 815 — 'Skins (& Sens) fan
Na most ezt a hsz-t lefordíthatnád emberi nyelvre is... 😀 😀apeszos
Azt írtam, hogy de hát Williams má rendbe van, nem? - csak valamiért nem jelent meg. 😕agent T
Én is úgy tudom, hogy játszik, a megállapítás csak amolyan retrospektív jellegű volt Red hsz-val kapcsolatban.nexion218
Okés, ha ennyien így tudjuk, akkor lehet, hogy a héten megment minket a jóisten Heyertől 😊

Braves on the warpath!!!

Leszarom, hogy elment Daniella Heatley, akkor is hajrá Ottawa Senators 😊
több mint 13 éve
nexion218 3 966 — Washington Gyapotkombájnz fan
Na most ezt a hsz-t lefordíthatnád emberi nyelvre is... 😀 😀apeszos
Azt írtam, hogy de hát Williams má rendbe van, nem? - csak valamiért nem jelent meg. 😕agent T
Én is úgy tudom, hogy játszik, a megállapítás csak amolyan retrospektív jellegű volt Red hsz-val kapcsolatban.

"I'm gonna fuck you 'till you love me, faggot!" - Mike Tyson
több mint 13 éve
agent T Washington Commanders 815 — 'Skins (& Sens) fan
Kicsit benéztem a Packers topicba, hát őket sem veri agyon az optimizmus.... 😀apeszos
Hát ha egy ilyen practice squad védelem ellen nem csináltok 500 total yardot akkor ki kell rúgni az OC-t...JayB
Akkor csinálnunk kell, mert az ifjabb Shanny jó arc, nem rúghatjuk ki. 😊

Braves on the warpath!!!

Leszarom, hogy elment Daniella Heatley, akkor is hajrá Ottawa Senators 😊
több mint 13 éve
JéBé Green Bay Packers 6 642
Kicsit benéztem a Packers topicba, hát őket sem veri agyon az optimizmus.... 😀apeszos
Hát ha egy ilyen practice squad védelem ellen nem csináltok 500 total yardot akkor ki kell rúgni az OC-t...
több mint 13 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
Kicsit benéztem a Packers topicba, hát őket sem veri agyon az optimizmus.... 😀
több mint 13 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
Na most ezt a hsz-t lefordíthatnád emberi nyelvre is... 😀 😀apeszos
Azt írtam, hogy de hát Williams má rendbe van, nem? - csak valamiért nem jelent meg. 😕agent T
Oké, oké, lehet hogy megjelent, csak nem volt olvasható. Legközelebb vastagabb ceruzával írj, cserélj betétet a tolladban.... 😀 Én is úgy tudom, hogy Williams játszani fog.
több mint 13 éve
agent T Washington Commanders 815 — 'Skins (& Sens) fan
Na látod ezen már én is agyaltam... Mivel ugye Brown LT poszton volt ProBowler... Bár lehet úgy vannak vele, hogy ha már egyszer "átváltoztatták" RT-é, akkor nem őrítik meg a csereberével, hanem bíznak, hogy Williams gyorsan rendbe jön és addig vkit bedobnak, aki minden poszton egyformán jó...szar...😀nexion218
agent T
Na most ezt a hsz-t lefordíthatnád emberi nyelvre is... 😀 😀apeszos
Azt írtam, hogy de hát Williams má rendbe van, nem? - csak valamiért nem jelent meg. 😕

Braves on the warpath!!!

Leszarom, hogy elment Daniella Heatley, akkor is hajrá Ottawa Senators 😊
több mint 13 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
Csak azt nem értem miért nem Jammal Brown kezd vakoldali tackle-ként. Ha nincs Williams akkor jobboldalon Heyer talán kevesebb kárt csinál.Red
Na látod ezen már én is agyaltam... Mivel ugye Brown LT poszton volt ProBowler... Bár lehet úgy vannak vele, hogy ha már egyszer "átváltoztatták" RT-é, akkor nem őrítik meg a csereberével, hanem bíznak, hogy Williams gyorsan rendbe jön és addig vkit bedobnak, aki minden poszton egyformán jó...szar...😀nexion218
agent T
Na most ezt a hsz-t lefordíthatnád emberi nyelvre is... 😀 😀
több mint 13 éve
agent T Washington Commanders 815 — 'Skins (& Sens) fan
Mondjuk nem mondom, hogy nem lennék nyugodtabb, ha játszana, de nekem kimondottan tetszett ez a Torain gyerek... Főleg ahogy a TD előtt lepattintotta a védőt a földre..😀 És lehet okoskodásnak tűnik, de így - nekem - kicsit érthetőbb a Johnson cut: Torain pár kilóval könnyebb, mint LJ, egyébként centire ugyanaz az alkat, csak hát Torain-nek van 7 év előnye fiatalság tekintetében, ami sztem a tempóján meg is látszott. Hiába viszonylag méretes, de kifelé is tudott eredményesen futni, nem csak középen rombolni másfél yardért.

De Williams rendben van, nem? Vagy questonable? Nem emlékszem, rohantam...
A meccsről meg amúgy mindent elmondtatok, az egyetlen, amit muszáj ismételnem: csak Heyert neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Egy-két play-nél olyan szerencsétlenül totyogott, hogy még ha hátulról mutatták is látni lehett a kétségbeesett ábrázatot rajta..nexion218
Csak azt nem értem miért nem Jammal Brown kezd vakoldali tackle-ként. Ha nincs Williams akkor jobboldalon Heyer talán kevesebb kárt csinál.Red
Na látod ezen már én is agyaltam... Mivel ugye Brown LT poszton volt ProBowler... Bár lehet úgy vannak vele, hogy ha már egyszer "átváltoztatták" RT-é, akkor nem őrítik meg a csereberével, hanem bíznak, hogy Williams gyorsan rendbe jön és addig vkit bedobnak, aki minden poszton egyformán jó...szar...😀nexion218

Braves on the warpath!!!

Leszarom, hogy elment Daniella Heatley, akkor is hajrá Ottawa Senators 😊
több mint 13 éve
nexion218 3 966 — Washington Gyapotkombájnz fan
Portis nem bízik abban, hogy játszani fog a Packers ellen.
Rohadt életbe.
http://www.nfl.com/news/story/09000d5d81b1613f/article/portis-doesnt-expect-to-be-ready-in-time-for-packers-game?module=HP_headlines

agent T
Mondjuk nem mondom, hogy nem lennék nyugodtabb, ha játszana, de nekem kimondottan tetszett ez a Torain gyerek... Főleg ahogy a TD előtt lepattintotta a védőt a földre..😀 És lehet okoskodásnak tűnik, de így - nekem - kicsit érthetőbb a Johnson cut: Torain pár kilóval könnyebb, mint LJ, egyébként centire ugyanaz az alkat, csak hát Torain-nek van 7 év előnye fiatalság tekintetében, ami sztem a tempóján meg is látszott. Hiába viszonylag méretes, de kifelé is tudott eredményesen futni, nem csak középen rombolni másfél yardért.

A meccsről meg amúgy mindent elmondtatok, az egyetlen, amit muszáj ismételnem: csak Heyert neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Egy-két play-nél olyan szerencsétlenül totyogott, hogy még ha hátulról mutatták is látni lehett a kétségbeesett ábrázatot rajta..nexion218
Csak azt nem értem miért nem Jammal Brown kezd vakoldali tackle-ként. Ha nincs Williams akkor jobboldalon Heyer talán kevesebb kárt csinál.Red
Na látod ezen már én is agyaltam... Mivel ugye Brown LT poszton volt ProBowler... Bár lehet úgy vannak vele, hogy ha már egyszer "átváltoztatták" RT-é, akkor nem őrítik meg a csereberével, hanem bíznak, hogy Williams gyorsan rendbe jön és addig vkit bedobnak, aki minden poszton egyformán jó...szar...😀

"I'm gonna fuck you 'till you love me, faggot!" - Mike Tyson
több mint 13 éve
a.kacsa Seattle Seahawks 1 288 — Champions!
az ulitamte eagles-redskins audiot ajánlom mindenkienk nfl.com-on 😊
több mint 13 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
Azért nem örülök ennek, mert az előző meccsen mutatott először életjeleket a futás, ketten vitték, erre kiesett a tandem egyik fele, és Torain viheti egyedül vagy a rookie gyerekkel. Shanny mondjuk tényleg ért a futók kineveléséhez, de jó lett volna, ha még egy darabig húzza CP.
Amúgy szerintem sem a régi Portis, valószínűleg reggelente nincs gondja a székeléssel, annyira fájhat mindene. Az utóbbi három évben (2008-2010) a szezonokban kéthetente hallhattuk, hogy megsérült. Végleg nem írnám le, mert a futó különös állatfaj, lásd pl. Tomlinson a Jetsben.agent T
Chad Simpson jött fel #2-nek.... Keiland Williams a practice squad-ba került, egy új sráccal, Javarris James-el együtt. Jamest a Colts cutolta, a Patriots tartalékolta, onnan jött ide. Undrafted player 23 éves, Miami-ból.
több mint 13 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
mivel puntolni nem tud, csak énekelni, így muszáj valamivel feldobni a játékát 😊
a liga egyetlen wildcat puntere.Höri
Azt nem tudtam h tud énekelni, jelent meg lemeze vagy ilyesmi? 😀agent T
igen, keresztyén rockban utazik.Höri
Azért annyit tud, mint Bidwell, Gano meg ugye eleve szükségmegoldás volt.
több mint 13 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Akkor láthatunk ilyeneket? 😊

http://www.youtube.com/watch?v=P-upDmD_GrY

(Ezeket (censored HC) kínjában hívta be, de néha bejöttek. 😊 )agent T
mivel puntolni nem tud, csak énekelni, így muszáj valamivel feldobni a játékát 😊
a liga egyetlen wildcat puntere.Höri
Azt nem tudtam h tud énekelni, jelent meg lemeze vagy ilyesmi? 😀agent T
igen, keresztyén rockban utazik.

több mint 13 éve
agent T Washington Commanders 815 — 'Skins (& Sens) fan
visszatért a király

Hunter Smith újra itt 😊Höri
Akkor láthatunk ilyeneket? 😊

http://www.youtube.com/watch?v=P-upDmD_GrY

(Ezeket (censored HC) kínjában hívta be, de néha bejöttek. 😊 )agent T
mivel puntolni nem tud, csak énekelni, így muszáj valamivel feldobni a játékát 😊
a liga egyetlen wildcat puntere.Höri
Azt nem tudtam h tud énekelni, jelent meg lemeze vagy ilyesmi? 😀

Braves on the warpath!!!

Leszarom, hogy elment Daniella Heatley, akkor is hajrá Ottawa Senators 😊
több mint 13 éve
agent T Washington Commanders 815 — 'Skins (& Sens) fan
Portis kiszállt négy-hat hétre.

http://www.redskins.com/gen/articles/Portis_Out_4_6_Weeks_With_Groin_Injury_161606.jsp

Na eeez fasza. 😕agent T
Azt gondolom ez önmagában nem biztos hogy akkora probléma. Hiszen hogyan születnek Tom Brady-k és társaik. Úgy is többek közt hogy be kell ugrani valaki helyett mondjuk sérülés miatt. Én megmondom őszintén tavaly óta nem látom CP-ban azt a futót aki 1000+ yardos szezonra képes. Oké hogy a Zorn érában elég hülye play-eket láthattunk csupa középső semmit v. minusz yardot érő futásokat és ez elég frusztráló lehetett neki is. Plusz a védők felaprították aztán meg fiatalabb se lett de szerintem valami eltört nála. Már nem lesz a régi. Sokkal inkább látom a lehetőséget most Torain-ben, aki agilisebb, frissebb, sikerre éhesebb. Bizonyítani akar mert állandó kezdő akar lenni. Ki ne akarna? Na meg Shanny "nevelte" ki Portist is. Hátha egy újabb CP lesz Torain-ből a kezei alatt.Red
Azért nem örülök ennek, mert az előző meccsen mutatott először életjeleket a futás, ketten vitték, erre kiesett a tandem egyik fele, és Torain viheti egyedül vagy a rookie gyerekkel. Shanny mondjuk tényleg ért a futók kineveléséhez, de jó lett volna, ha még egy darabig húzza CP.
Amúgy szerintem sem a régi Portis, valószínűleg reggelente nincs gondja a székeléssel, annyira fájhat mindene. Az utóbbi három évben (2008-2010) a szezonokban kéthetente hallhattuk, hogy megsérült. Végleg nem írnám le, mert a futó különös állatfaj, lásd pl. Tomlinson a Jetsben.

Braves on the warpath!!!

Leszarom, hogy elment Daniella Heatley, akkor is hajrá Ottawa Senators 😊
több mint 13 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
visszatért a király

Hunter Smith újra itt 😊Höri
Akkor láthatunk ilyeneket? 😊

http://www.youtube.com/watch?v=P-upDmD_GrY

(Ezeket (censored HC) kínjában hívta be, de néha bejöttek. 😊 )agent T
mivel puntolni nem tud, csak énekelni, így muszáj valamivel feldobni a játékát 😊
a liga egyetlen wildcat puntere.

több mint 13 éve
agent T Washington Commanders 815 — 'Skins (& Sens) fan
visszatért a király

Hunter Smith újra itt 😊Höri
Akkor láthatunk ilyeneket? 😊

http://www.youtube.com/watch?v=P-upDmD_GrY

(Ezeket (censored HC) kínjában hívta be, de néha bejöttek. 😊 )

Braves on the warpath!!!

Leszarom, hogy elment Daniella Heatley, akkor is hajrá Ottawa Senators 😊
több mint 13 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
visszatért a király

Hunter Smith újra itt 😊

több mint 13 éve
Red Washington Commanders 49 — Redskins fan
Portis kiszállt négy-hat hétre.

http://www.redskins.com/gen/articles/Portis_Out_4_6_Weeks_With_Groin_Injury_161606.jsp

Na eeez fasza. 😕agent T
Azt gondolom ez önmagában nem biztos hogy akkora probléma. Hiszen hogyan születnek Tom Brady-k és társaik. Úgy is többek közt hogy be kell ugrani valaki helyett mondjuk sérülés miatt. Én megmondom őszintén tavaly óta nem látom CP-ban azt a futót aki 1000+ yardos szezonra képes. Oké hogy a Zorn érában elég hülye play-eket láthattunk csupa középső semmit v. minusz yardot érő futásokat és ez elég frusztráló lehetett neki is. Plusz a védők felaprították aztán meg fiatalabb se lett de szerintem valami eltört nála. Már nem lesz a régi. Sokkal inkább látom a lehetőséget most Torain-ben, aki agilisebb, frissebb, sikerre éhesebb. Bizonyítani akar mert állandó kezdő akar lenni. Ki ne akarna? Na meg Shanny "nevelte" ki Portist is. Hátha egy újabb CP lesz Torain-ből a kezei alatt.


Az elmúlt szezonban nem tudtunk nyerni otthon, és veszítettünk idegenben. Az én hibám, hogy ezeken kívül nem találtam egyéb helyet, ahol játszhattunk volna - Harry Neale, NHL edző