Washington Commanders

28 feliratkozó

több mint 13 éve
agent T Washington Commanders 815 — 'Skins (& Sens) fan
Kisebb szerződésű playákat ilyenek után kivágják mint macskát szarni.Döme
miért lovagol mindenki ezen??, szerintem a magyar fanoknak kb. qrvára mind1 mire költi Snyder a pénzét, hogy buta játékosokra és szar edzőkre, azaz ő dolga, de a Skins fanok 'orra alá dörgölni'(nagyon szofisztikáltan) ezt elég nagy hmmm mi is?sapka
a magyar fanoknak lehet, hogy kurvára mind1, de a kintiek joggal érezhetik elárulva magukat.

épp most hallgattam bele a washingtoni rádiós, Chad Dukes cirkalmas tirádájába. legalább az első néhány percbe érdemes belehallgatni. nagyon elkeseredett és nagyon igaza van!

DC Sportstalk Host Goes On One Of The Most Epic Rants You Will Ever Hear - http://1067thefandc.cbslocal.com/2010/11/16/chad-dukes-rant-on-the-redskins-59-28-loss/Szabler
Bizony igaza van, bár teljesen ki van akadva, ezért úgy tűnhet, hogy csak ordibál összevissza.
Nemtom hány "How they dare" van a szövegben, de talál mind.
Először azt gondoltam, hogy jó lenne, ha Snyder lejátszaná ezt egy gyűlésen a rosternek, coaching staffnek, mindenkinek, de mikor Dukes eljutott odáig, hogy Dan Snyder suck, akkor világos lett, hogy ezek csak pusztába kiáltott szavak.
Mert a probléma nem Shanahanékkal van legalapvetőbben, hisz pl a Zorn érához sok közük Shanahanéknak nem volt.
Nem Shanahanék és D-Macék hibája, hogy évtizede már, hogy (többnyire) röhögnek rajtunk. A hülye szerződtetéseken, a draftok többségén, a playcallingon, a csapat körüli cirkuszokon, hogy minden évben be kell kerülni valamivel a médiába, amivel megnevettetünk mindenkit (tavaly a hercehurca Zorn és a playcalling körül, előző évben a cirkusz Portis és a rádiós mutatványa kapcsán, idén a D-Mac bench és az utána következő átlátszó edzői kamuparádé, de mondhatnám Big Al agyhalott szerződését korábbról, mindig van valami.)
Néha van egy olyan érzésem, hogy az NFL bohócai díj valami titkos trófea, és ha más nem sikerül, azt próbáljuk évről évre begyűjteni. Üdítő kivétel volt 2007, amikor legalább a végén olyan volt a Redskins mint egy csapat, kár hogy kellett hozzá a Sean Taylor történet. A Redskins a liga második legdrágább franchise-a, ehhez képest alig jutunk playoffba, bocs a szóért, de porba fingó franchise-ok tudnak megalázni minket időnként, az utóbbi öt-hat évben többnyire bérelt helyünk az NFC East 4th. Az elmúlt tíz évben hányszor volt pozítív a mérleg, kétszer? Komoly eredmény. És pont nem érdekel, hogy vannak olyan franchise-ok, amelyek a 'Skinsnél is sokkal nyomorúságosabban szerepelnek rendszeresen, mert egyrészt az az ő bajuk, másrészt meg ez a Redskins, az élvonal elitjébe kéne tartozni, és leírogatja az ember itt, hogy oké, emeljük fel a fejünket és nézzünk a jövőbe, csak néha az az érzés uralkodik el az bennem, hogy az a bizonyos csodás jövő sose jön el.

Van a rádiós spot alatt ötven komment, azokat is érdemes elolvasni.

Braves on the warpath!!!

Leszarom, hogy elment Daniella Heatley, akkor is hajrá Ottawa Senators 😊
több mint 13 éve
Szabler 1 360 — Tristero Courier
Nem csak Albert... minden játékosunk lomhának tűnt Vick mellett 😕Bjoca
Kisebb szerződésű playákat ilyenek után kivágják mint macskát szarni.Döme
miért lovagol mindenki ezen??, szerintem a magyar fanoknak kb. qrvára mind1 mire költi Snyder a pénzét, hogy buta játékosokra és szar edzőkre, azaz ő dolga, de a Skins fanok 'orra alá dörgölni'(nagyon szofisztikáltan) ezt elég nagy hmmm mi is?sapka
a magyar fanoknak lehet, hogy kurvára mind1, de a kintiek joggal érezhetik elárulva magukat.

épp most hallgattam bele a washingtoni rádiós, Chad Dukes cirkalmas tirádájába. legalább az első néhány percbe érdemes belehallgatni. nagyon elkeseredett és nagyon igaza van!

DC Sportstalk Host Goes On One Of The Most Epic Rants You Will Ever Hear - http://1067thefandc.cbslocal.com/2010/11/16/chad-dukes-rant-on-the-redskins-59-28-loss/

Report all obscene mail to your Potsmaster!
több mint 13 éve
agent T Washington Commanders 815 — 'Skins (& Sens) fan
Szerintetek hétvégén a Giants D megtalálja idei ötödik irányító áldozatát Vick személyében?

Nem arra gondolok hogy direkt levadásszák, de Vick annyira mobilis, továbbá ha elrohan, akkor néha annyira védhetetlen, hogy szerintem bármi történhet vele. Mi is összetörtük az első Philly meccsen, pedig nem is voltak ráizgulva Landryék igazán.

Braves on the warpath!!!

Leszarom, hogy elment Daniella Heatley, akkor is hajrá Ottawa Senators 😊
több mint 13 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
Egy szóval nem mondtuk hogy a ti hibátok, nem is gecizésből lovagolunk rajta, csak megállapítottuk hogy egy valaha kurva jó játékostól azért ez nagyon gáz.Döme
Ennyit Shanahan nagy tekintélyéről. Mindenki azt hitte, na majd az öreg Mike, ő aztán összekapja a társaságot. Portis csendben is van (még), de nekem úgy tűnik nem nagyon tudja hová kapjon. A bazi nagy szigorúságával is elmehet a pi...ba. Mire megy vele? Kb. annyira mint Singletary. Azért az érdekes és jelzés értékű, hogy a meccs alatt követelték Shanny fejét a szurkolók, csak azt felejtik el mondani, hogy ez nem új, már három hete így van.... Ez csak rátett egy (jó nagy) lapáttal. Ha igazán lenne tekintélye, már kijárta volna, hogy Snyder seggbe rúgja prince BigAl-t. Néha úgy néz ki a vonal mellett, mint egy ideges nyugdíjas alkesz, akinek nem hozta a postás a nyugdíjat. Értem én, hogy rebuilding, de ennyi idő alatt azért mutathatott volna már valamit, mert nagyjából annyit ért el mint tavaly Zorn. És kevés esélyt látok arra, hogy most aztán megtáltosodunk....
több mint 13 éve
Rajna Tennessee Titans 7 826 — Nega Scott
Alnek kell egy Washburn meg egy Schwartz 😛 de még velük is fejeket tapos ha olyan kedve támad...

több mint 13 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 20 437 — TODDHERREMANS79
Kisebb szerződésű playákat ilyenek után kivágják mint macskát szarni.Döme
azért figyeled hogy Herremans kikapcsol mindenkit 😀

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 13 éve
Döme Las Vegas Raiders 2 717 — Sworn to the Black
Nem csak Albert... minden játékosunk lomhának tűnt Vick mellett 😕Bjoca
Kisebb szerződésű playákat ilyenek után kivágják mint macskát szarni.Döme
miért lovagol mindenki ezen??, szerintem a magyar fanoknak kb. qrvára mind1 mire költi Snyder a pénzét, hogy buta játékosokra és szar edzőkre, azaz ő dolga, de a Skins fanok 'orra alá dörgölni'(nagyon szofisztikáltan) ezt elég nagy hmmm mi is?sapka
Egy szóval nem mondtuk hogy a ti hibátok, nem is gecizésből lovagolunk rajta, csak megállapítottuk hogy egy valaha kurva jó játékostól azért ez nagyon gáz.
több mint 13 éve
sapka Washington Commanders 6 582 — sapka
Csodálta Vick-et. Megjegyzem, ha feláll sem lett volna semmi. Vick-nek még a nyoma is elpárolog mire Albert herceg megmozdul.apeszos
Nem csak Albert... minden játékosunk lomhának tűnt Vick mellett 😕Bjoca
Kisebb szerződésű playákat ilyenek után kivágják mint macskát szarni.Döme
miért lovagol mindenki ezen??, szerintem a magyar fanoknak kb. qrvára mind1 mire költi Snyder a pénzét, hogy buta játékosokra és szar edzőkre, azaz ő dolga, de a Skins fanok 'orra alá dörgölni'(nagyon szofisztikáltan) ezt elég nagy hmmm mi is?

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 13 éve
Döme Las Vegas Raiders 2 717 — Sworn to the Black
Biztos várta a zászlót :rolleyes:Bjoca
Csodálta Vick-et. Megjegyzem, ha feláll sem lett volna semmi. Vick-nek még a nyoma is elpárolog mire Albert herceg megmozdul.apeszos
Nem csak Albert... minden játékosunk lomhának tűnt Vick mellett 😕Bjoca


Kisebb szerződésű playákat ilyenek után kivágják mint macskát szarni.
több mint 13 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
Egyébként valószínűleg McNabb se dob idén már annyi picket, mint tegnap, gondolom a nagyszámok miatt. Ugyanis eddigi karrierje során csak 4-szer dobott 3 interception-t, a tegnapi eset előtt utoljára 2 éve a Ravens ellen, akkor ment padra is, majd következő meccsen lealázta hálaadás napon Cards-ot, és egészen NFC döntőig vitte a csapatot (ahol a Cards kiverte őket pont). Szóval a 3 interception-ös meccse volt akkor a fordulópont az Eagles-nek.
több mint 13 éve
Bjoca Washington Commanders 292 — ami meghalt nem halhat meg többé
ezen az én szemem is megakadt, derogált neki felpattanni, a földön fekve várta hogy véget érjen a playatapapa
Biztos várta a zászlót :rolleyes:Bjoca
Csodálta Vick-et. Megjegyzem, ha feláll sem lett volna semmi. Vick-nek még a nyoma is elpárolog mire Albert herceg megmozdul.apeszos
Nem csak Albert... minden játékosunk lomhának tűnt Vick mellett 😕

az éj sötét és tele iszonyattal
több mint 13 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
A mai meccsről csak egy jelenetet emelnék ki. Avant Td-jénél, mikor Vick kb 7-8 mp-ig tarthatta a labdát, Haynesworth-t a snap után lelökte a földre Herremans. Ezek után Albert a play végéig a földön heverészett, meg sem próbált felállni (nem sérült meg)BleedingGreen
ezen az én szemem is megakadt, derogált neki felpattanni, a földön fekve várta hogy véget érjen a playatapapa
Biztos várta a zászlót :rolleyes:Bjoca
Csodálta Vick-et. Megjegyzem, ha feláll sem lett volna semmi. Vick-nek még a nyoma is elpárolog mire Albert herceg megmozdul.
több mint 13 éve
Bjoca Washington Commanders 292 — ami meghalt nem halhat meg többé
A mai meccsről csak egy jelenetet emelnék ki. Avant Td-jénél, mikor Vick kb 7-8 mp-ig tarthatta a labdát, Haynesworth-t a snap után lelökte a földre Herremans. Ezek után Albert a play végéig a földön heverészett, meg sem próbált felállni (nem sérült meg)BleedingGreen
ezen az én szemem is megakadt, derogált neki felpattanni, a földön fekve várta hogy véget érjen a playatapapa
Biztos várta a zászlót :rolleyes:

az éj sötét és tele iszonyattal
több mint 13 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 9 987 — #neverpunt
A mai meccsről csak egy jelenetet emelnék ki. Avant Td-jénél, mikor Vick kb 7-8 mp-ig tarthatta a labdát, Haynesworth-t a snap után lelökte a földre Herremans. Ezek után Albert a play végéig a földön heverészett, meg sem próbált felállni (nem sérült meg)BleedingGreen
ezen az én szemem is megakadt, derogált neki felpattanni, a földön fekve várta hogy véget érjen a play

több mint 13 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
Nem, Giants fan. 😊

Amit kérsz tőlünk, az meg hagyományos hobbink nekünk. 😀agent T
bazzeg nekem most esett le hogy NEM Udvardi Gyuláról van szó 😂 facepalm
dehát a Gyula meg az Olivér nevek nagyon hasonlóak 😀
sorryeaglesmcnabb
Ja, főleg az Udvardi meg a Hollai hasonlítanak.. 😀 Pusztuljak el, ha még egyszer leírom a nevét... :rolleyes: :cool:
több mint 13 éve
agent T Washington Commanders 815 — 'Skins (& Sens) fan
Nem, Giants fan. 😊

Amit kérsz tőlünk, az meg hagyományos hobbink nekünk. 😀agent T
bazzeg nekem most esett le hogy NEM Udvardi Gyuláról van szó 😂 facepalm
dehát a Gyula meg az Olivér nevek nagyon hasonlóak 😀
sorryeaglesmcnabb
Ez teljesen érthető dolog, nekem pl Hatvanban a szülővárosomban James a becenevem, de van olyan ismerősöm, akinek ez sose ugrik be, ezért hallgatok a Charlie-ra is. 😊

Braves on the warpath!!!

Leszarom, hogy elment Daniella Heatley, akkor is hajrá Ottawa Senators 😊
több mint 13 éve
agent T Washington Commanders 815 — 'Skins (& Sens) fan
Hollaival kapcsolatban mit pontoztál ki? Hogy seggfej?
Remélem nem, mert az nem lenne szép dolog. 😊 Amúgy rohadtul egyetértek.

Szerk:Amit most mondott Hollai - nézem az ismétlést -, azon viszont gondolkodjunk el.
Nem birom a fickót, de nem lehet azt mondani, hogy nem ért a sportághoz.
Az előző percekben a következőt mondta: "Nem tudom, láttunk-e valaha irányítót úgy jászani, mint Mike Vick az első negyedben. Régebben is láttunk irányítókat jól passzolni, de olyan, hogy végig ott lebeg a veszély, hogy ha nincs más hátra, akkor megindul... páratlan támadóprodukció Michael Vicktől."
agent T
Mondjuk gecinagy szakértelem kell ennek a megállapításához.Döme
Konkrétan a "nem tudom, láttunk-e valaha irányítót úgy játszani..." mondattöredéket próbáltam kiemelni. Ez egy elég merész kijelentés, mert nekem van egy olyan érzésem, hogy nem a sport1 közvetítéssorozatára utalt vele az elkövetője, hanem általában az NFL történetére. Ez természetesen túlzás, és nem is teszi könnyedén tolerálhatóvá a vereséget, de árnyalja azért a képet.

Braves on the warpath!!!

Leszarom, hogy elment Daniella Heatley, akkor is hajrá Ottawa Senators 😊
több mint 13 éve
Döme Las Vegas Raiders 2 717 — Sworn to the Black
Hollaival kapcsolatban mit pontoztál ki? Hogy seggfej?
Remélem nem, mert az nem lenne szép dolog. 😊 Amúgy rohadtul egyetértek.

Szerk:Amit most mondott Hollai - nézem az ismétlést -, azon viszont gondolkodjunk el.
Nem birom a fickót, de nem lehet azt mondani, hogy nem ért a sportághoz.
Az előző percekben a következőt mondta: "Nem tudom, láttunk-e valaha irányítót úgy jászani, mint Mike Vick az első negyedben. Régebben is láttunk irányítókat jól passzolni, de olyan, hogy végig ott lebeg a veszély, hogy ha nincs más hátra, akkor megindul... páratlan támadóprodukció Michael Vicktől."
agent T
Mondjuk gecinagy szakértelem kell ennek a megállapításához.
több mint 13 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 20 437 — TODDHERREMANS79
Nem, Giants fan. 😊

Amit kérsz tőlünk, az meg hagyományos hobbink nekünk. 😀agent T
bazzeg nekem most esett le hogy NEM Udvardi Gyuláról van szó 😂 facepalm
dehát a Gyula meg az Olivér nevek nagyon hasonlóak 😀
sorry

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 13 éve
agent T Washington Commanders 815 — 'Skins (& Sens) fan
Amúgy tartom, eddig nem sok bajom volt a New York-i kékekkel, de fikázós Hollai úr miatt most megutáltam őket rendesen.apeszos
nem láttam a magyar közvetítést nem tudom mit mondott... de: ha jól tudom Olivér Tehenész fan. tehát a DAL-t tessék utálni 😛 😂eaglesmcnabb
Nem, Giants fan. 😊

Amit kérsz tőlünk, az meg hagyományos hobbink nekünk. 😀

Braves on the warpath!!!

Leszarom, hogy elment Daniella Heatley, akkor is hajrá Ottawa Senators 😊
több mint 13 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 20 437 — TODDHERREMANS79
Amúgy tartom, eddig nem sok bajom volt a New York-i kékekkel, de fikázós Hollai úr miatt most megutáltam őket rendesen.apeszos
nem láttam a magyar közvetítést nem tudom mit mondott... de: ha jól tudom Olivér Tehenész fan. tehát a DAL-t tessék utálni 😛 😂

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 13 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
A legegyszerűbb, hogy megnyerjük a hátra lévő hét meccsünket, és megnézzük, mire elég. 😊agent T
Pont ezt akartam írni, ennyi bőven elég. A hajnali meccset nézve azt mondtam magamban, csak egyet nyerjünk még, hogy valamivel jobb legyen a mérlegünk mint tavaly. De Shanahanéknek jól össze kell kapniuk magukat, hogy újra kedvelni tudjam őket. És ez most Hasslett-re is érvényes, mert ez most a védelmen ment el. Érdekes, hogy az offense (a Texans-t kivéve) most mutatta az eddigi legjobb formáját, amikor ilyen katasztrofálisan beszívtunk.
több mint 13 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
Sok jó kő kerül itt lerakásra. D-Mac szerződtetése is alapvető, de kezd futás lenni, lassan beköszönt a postportis korszak, van egy jó visszahordónk, elkapóink, kialakul ez. Idegesít engem is, hogy a srácok el-elejtik a labdát, de csak belejönnek.agent T
McNabb -ha jól láttam a könnyeimtől- kétszer játszhatta azt amit nagyon tud, azt a lefordulásos passzjátékot, két TD lett belőle. Kicsit jobban is hozzáigazíthatták volna playbook-ot. Ezt a meccset a védelem adta le. Ha az az első hosszú passzos TD nem jön be Vicknek, vagy Ladry kb. 5 cm-el tovább ér, és elüti a lábát az elkapónak, talán másképp alakul. De ott lesokkoltak. Meg én is. Amúgy tartom, eddig nem sok bajom volt a New York-i kékekkel, de fikázós Hollai úr miatt most megutáltam őket rendesen. Tudom, hogy ez qrvára nem izgatja őket, csak úgy mondom. Olivér egy.... mindegy.apeszos
Nem? Hát én utáltam őket mindig, hasonlatosan a déli kékekhez, és ha valamelyik csapat szimpatikus az Eastből, akkor az pont a Philadelphia.

Hollaival kapcsolatban mit pontoztál ki? Hogy seggfej?
Remélem nem, mert az nem lenne szép dolog. 😊 Amúgy rohadtul egyetértek.

Szerk:Amit most mondott Hollai - nézem az ismétlést -, azon viszont gondolkodjunk el.
Nem birom a fickót, de nem lehet azt mondani, hogy nem ért a sportághoz.
Az előző percekben a következőt mondta: "Nem tudom, láttunk-e valaha irányítót úgy jászani, mint Mike Vick az első negyedben. Régebben is láttunk irányítókat jól passzolni, de olyan, hogy végig ott lebeg a veszély, hogy ha nincs más hátra, akkor megindul... páratlan támadóprodukció Michael Vicktől."

Na, hát így nézzük a tegnapi vereséget.agent T
Sosem mondtam, hogy nem ért hozzá..... De az a lekezelő stílus amivel a 'skinsről beszélt, kinyitotta a bicskát a zsebemben, pedig engem nehéz kihozni a sodromból.
több mint 13 éve
agent T Washington Commanders 815 — 'Skins (& Sens) fan
ismétlést néztem/nézem, de ez volt Vick nagy meccse, ha kicsit is rossz indulatú lennék azt mondanám soha többet nem lesz látható tőle ilyen, szóval mindenki aki Vick szimpatizáns mentse le gyorsan....
de az első 3 tdjükből kettő egy jókora szerencse votl, sebaj, ez így még belefért, nem leszünk csoportelsők, de még továbbra is tartom hogy bármi lehet, de McNabb 5 éves jövőjével kapcs. igenigen szkeptikus vagyok.sapka
A "bármi" alatt a playoffot érted?
Már mondom is az összetevőket. 😊
- A Phillynek meg kell nyernie a csoportunkat.
- Oda-vissza meg kell vernünk a Giantst, és holtversenyben kell (legalább) állnunk vele a végén.
- Vagy a CHI vagy a GB kell, hogy nyerje az északi csoportot, a másikkal legalább holtversenyben kell lennünk a végén.
- A Buccaneerst el kell kapnunk decemberben, és nem lehet több győzelme, mint nekünk.
- A Rams kevesebb győzelmet szerezhet csak, mint mi. További jó eredmények nyugaton.

Sanszos. 😀

Mondjuk én aztán nem vagyok feladós típus. 😂

A legegyszerűbb, hogy megnyerjük a hátra lévő hét meccsünket, és megnézzük, mire elég. 😊

Braves on the warpath!!!

Leszarom, hogy elment Daniella Heatley, akkor is hajrá Ottawa Senators 😊
több mint 13 éve
sapka Washington Commanders 6 582 — sapka
ismétlést néztem/nézem, de ez volt Vick nagy meccse, ha kicsit is rossz indulatú lennék azt mondanám soha többet nem lesz látható tőle ilyen, szóval mindenki aki Vick szimpatizáns mentse le gyorsan....
de az első 3 tdjükből kettő egy jókora szerencse votl, sebaj, ez így még belefért, nem leszünk csoportelsők, de még továbbra is tartom hogy bármi lehet, de McNabb 5 éves jövőjével kapcs. igenigen szkeptikus vagyok.

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!