Washington Commanders

28 feliratkozó

több mint 13 éve
Newman Philadelphia Eagles Clemson Tigers 8 228 — Ready to Rumble
És úgy hírlik McNabb már nem is fog nálunk játszani többet. Kurva jó üzleteket tud kötni a 'skins.....apeszos
ez nem az üzleti része a dolognak,csak Shanahannek gurult el a gyógyszereNewman
Nem hinném, hogy nyert volna ezen a bolton a 'skins. De úgy vélem az erkölcsi veszteség jóval nagyobb, hovatovább a liga bohóccsapata leszünk. A Jets pl. ugyanolyan megalázó vereséget szenvedett mint mi az Eagles-től, mégis Shanahan baromságaitól visszhangos a sajtó örökké... Zorn után azt mondtam, bárki jöhet. Az öregnek még örültem is mert jó edzőnek tartottam. Véletlenül nem adnak gyűrűt senkinek. De amit itt művel, arra lassan nem találok szavakat. Néha az jár a fejemben, hogy inkább bevállalja a rossz kritikát, csak fedezze a kis b*zi fiacskáját. Bár amit a védelemmel tettek ahhoz nem volt köze a cuncimókusnak.apeszos
Bocs,máshogy értettem.Azt hittem McNabbre értetted a rossz üzletet.Shanahan mindig is keménykezű edző volt,de ez a Rexy kezdetés vicc kategória,elég rosszat tett neki a pihenő és ennek a Redskins issza meg a levét.

több mint 13 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
McNabbel csoda lenne, de nálunk Grossman fog kezdeni, szóval...(simaügy) 😀sapka
És úgy hírlik McNabb már nem is fog nálunk játszani többet. Kurva jó üzleteket tud kötni a 'skins.....apeszos
ez nem az üzleti része a dolognak,csak Shanahannek gurult el a gyógyszereNewman
Nem hinném, hogy nyert volna ezen a bolton a 'skins. De úgy vélem az erkölcsi veszteség jóval nagyobb, hovatovább a liga bohóccsapata leszünk. A Jets pl. ugyanolyan megalázó vereséget szenvedett mint mi az Eagles-től, mégis Shanahan baromságaitól visszhangos a sajtó örökké... Zorn után azt mondtam, bárki jöhet. Az öregnek még örültem is mert jó edzőnek tartottam. Véletlenül nem adnak gyűrűt senkinek. De amit itt művel, arra lassan nem találok szavakat. Néha az jár a fejemben, hogy inkább bevállalja a rossz kritikát, csak fedezze a kis b*zi fiacskáját. Bár amit a védelemmel tettek ahhoz nem volt köze a cuncimókusnak.
több mint 13 éve
Newman Philadelphia Eagles Clemson Tigers 8 228 — Ready to Rumble
Még McNabb-el is....apeszos
McNabbel csoda lenne, de nálunk Grossman fog kezdeni, szóval...(simaügy) 😀sapka
És úgy hírlik McNabb már nem is fog nálunk játszani többet. Kurva jó üzleteket tud kötni a 'skins.....apeszos
ez nem az üzleti része a dolognak,csak Shanahannek gurult el a gyógyszere

több mint 13 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
csoda lenne ha vernénk a dallast. csöppet jól játszanak mostanság. garret-ért játszani is akarnaka.kacsa
Még McNabb-el is....apeszos
McNabbel csoda lenne, de nálunk Grossman fog kezdeni, szóval...(simaügy) 😀sapka
És úgy hírlik McNabb már nem is fog nálunk játszani többet. Kurva jó üzleteket tud kötni a 'skins.....
több mint 13 éve
sapka Washington Commanders 6 608 — sapka
csoda lenne ha vernénk a dallast. csöppet jól játszanak mostanság. garret-ért játszani is akarnaka.kacsa
Még McNabb-el is....apeszos
McNabbel csoda lenne, de nálunk Grossman fog kezdeni, szóval...(simaügy) 😀

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 13 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
csoda lenne ha vernénk a dallast. csöppet jól játszanak mostanság. garret-ért játszani is akarnaka.kacsa
Még McNabb-el is....
több mint 13 éve
a.kacsa Seattle Seahawks 1 288 — Champions!
csoda lenne ha vernénk a dallast. csöppet jól játszanak mostanság. garret-ért játszani is akarnak
több mint 13 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
apeszos csak egyetlen gondolatot még
, ettől a csapattól azért egy 50%-os mutató elvárható lett volna. Ilyen edzővel pláne. apeszos
ez szerintem teljesen igaz, de egyrészt még vissza van egykét meccs, hogy összejöjjön 😊, jó, nem valószínű, de ha csak végiggondolod meccseket akkor azért bőven bennük volt az 50% Houston meccs Gano-n, Colts elleni, Detroit, második Philly -Vick onedaywonder időzítése-, Minnesota elleni visszafújt Banks Td, Tampa ellen Orakpo holding, ezzel szemben a Dallas ellenit és talán még 1 meccset lehetne vitatni.
ezek mind-mind olyan momentumok, vagy olyanokon mentek el amelyek inkább külső tényezők, és kevésbé befolyásolhatók. ez kb. 6 meccs de legyen teszem azt ebből 4 ha ezek mind a javunkra dőltek volna, nem beszélnénk ilyenekről...
jövőre ezeknek felénk kell dőlnie, vagy mondhatjuk hogy nincs rendben valami, szerintem ezeken túl, túlzottak az elvárásaink.sapka
😊 Alapvetően ugyanazt látjuk, csak te a pozitív oldalról nézed. Irigyellek érte. Szerintem már most is mondhatjuk, hogy nincs rendben valami. Egy PO hely az túlzott elvárás, az 50% szerintem nem..... A "szerencsétlen" meccsek sem a szerencsén múltak, hanem a csapaton. Az hogy a first downokért ennyit kell küzdeni, az nem a szerencsén múlik, és ezzel azonos arányban a védelem nyeli a yardokat és pillanatok alatt a red zone-unknál vannak, szinte felajánlva nekik a pontokat. Olyankor a defense emberfelettit küzd a saját hibái miatt, törvényszerű ha elfáradnak. Ezt így a tavalyival nem tették volna meg. A Vikings és a Tampa oké, az nagyon "rasszista" volt, amolyan indián ellenes. De Vick-et sem volt kötelező hagyni játszadozni, és Gano-n már túl sok múlott, mégis itt van még. Shanahannek olyan hajmeresztő döntései vannak, hogy ihaj... Ezt QB kérdést vajon ki generálta? És látva McNabb utolsó drive-át, méginkább érthetetlen. Az volna az ésszerű, hogy minél többet játszon együtt a támadó egység, szokják egymást. Ez az utolsó két perces drive megmutatta a Lions elleni csere okafogyottságát, ergo Shanahan hülyeségét. McNabb jövőre már nem lesz itt valószínű, és egy rookie-n kívül milyen QB fog idejönni, ha attól függ a pozíciója, hogy az edző kapott-e pinát előző este. Jó, ez kicsit erős volt, de Shanahan munkája egy szenilis öregúr össze-vissza kapkodásának tűnik. Ez a csapat szerethető -bár ez nálam nem kérdés- de úgy néz ki jövőre is a rebuilding lesz a jelszó, és isten mentsen attól hogy Rexy-vel, vagy Beck-el. Ha a következő szezonra épít egy jó csapatot, készséggel elismerem a zsenialitását, de tartok tőle, hogy egy olyan időszak elé nézünk mint amilyen a Friscoé, vagy a Kansasé volt, és ez szerintem méltatlan a Redskinshez.
több mint 13 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 41 115 — Így remélem megfelelek nektek.....
Srácok ne haragudjatok erre csak azt tudom mondani: by Besenyő Pista bácsi: Nooooooooooooooooooooormáliiiiiiiissssssss??????????Jó várjuk meg Rexit de a stílus, ahogy ezt intézi Shany.....maga az ember. Megvallom én örültem mikor Shany WSH-ba került bíztam benne nálatok is elindul valami, de lehet nem véletlenül küldték el Denverből. Lehet egy két csapat már felhívta D-Mc ügynökét. S mi még azt mondtuk nem akartunk kitolni vele, hogy nem egy gyengébb csapathoz küldtük. Hát nem tudom igazából lehet nem is a játékosokkal van a gond hanem a FO-l. Igen kívánom, hogy ne legyen károgók között igazunk, s DMc itt mégis megtalálja a helyét de eddig nem úgy tűnik, hogy így lesz. Őszinte részvétem.
több mint 13 éve
sapka Washington Commanders 6 608 — sapka
apeszos csak egyetlen gondolatot még
, ettől a csapattól azért egy 50%-os mutató elvárható lett volna. Ilyen edzővel pláne. apeszos
ez szerintem teljesen igaz, de egyrészt még vissza van egykét meccs, hogy összejöjjön 😊, jó, nem valószínű, de ha csak végiggondolod meccseket akkor azért bőven bennük volt az 50% Houston meccs Gano-n, Colts elleni, Detroit, második Philly -Vick onedaywonder időzítése-, Minnesota elleni visszafújt Banks Td, Tampa ellen Orakpo holding, ezzel szemben a Dallas ellenit és talán még 1 meccset lehetne vitatni.
ezek mind-mind olyan momentumok, vagy olyanokon mentek el amelyek inkább külső tényezők, és kevésbé befolyásolhatók. ez kb. 6 meccs de legyen teszem azt ebből 4 ha ezek mind a javunkra dőltek volna, nem beszélnénk ilyenekről...
jövőre ezeknek felénk kell dőlnie, vagy mondhatjuk hogy nincs rendben valami, szerintem ezeken túl, túlzottak az elvárásaink.

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 13 éve
jvic 115
azért komoly, hogy mindenki előre temeti Grossmant, várjunk már vasárnapig, és ha télleg így lesz, akkor kérek valahogyan egy külön Grossmant szidó, elmondó, megmondó, tuti topicot, hogy mindenki megmondhassa + el...sapka
Félre ne érts, én már nem Sexyt temetem. Őt már régen eltemette minden focihoz valamennyire is értő edző és rajongó. Én sajnos a csapatot temetem, mert egyszerűen nem látom az irányt amerre ez a vak csapat menni akar... Nincs olyan posztunk, ahol ne lenne hiányunk, és a tavaly még működő dolgokat látványosan lerombolta ez a jelenlegi brigád. Szerettem a csapat védelmét, de amit idén összehoztak, az valami siralomház. Bárki bármit mond, ligautolsónak lenni engedett yardok szempontjából szégyen. Kikapni siralmas csapatoktól szégyen. A legnagyobb bajom, hogyha megkérdeznék, hogy mi lenne az első jellemző a csapattal kapcsolatban, ami az eszembe jut, az a kaotikus lenne. Az igazi gáz az, hogy nem vagyok benne biztos, hogyha Zorn marad, akkor most rosszabb lenne... és ez az igazi szégyen.
több mint 13 éve
sapka Washington Commanders 6 608 — sapka
azért komoly, hogy mindenki előre temeti Grossmant, várjunk már vasárnapig, és ha télleg így lesz, akkor kérek valahogyan egy külön Grossmant szidó, elmondó, megmondó, tuti topicot, hogy mindenki megmondhassa + el...

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 13 éve
davemayer Chicago Bears 14 712 — "Grammar maci"
Úristen, ez azért tényleg még viccnek is rossz, sosem hittem hogy a nálunk eltöltött "érdekes" évek után még egy másik csapatnál karriert csinálhat (már ha ez az...) 😕 😂

Kis szerencsével csak -3 lesz a TO mutatótok a köv. meccsen :/

Fel nem tudom fogni hogy mi mehet a Skinsnél mostanában :rolleyes:

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 13 éve
ThundersNFL a Paraszt New England Patriots 15 550 — !SuPeR6BoWL!
Sanyi bának elgurult a gyógyszere?

Draft


2001-2003-2004-2014-2016-2018
több mint 13 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
Donovan McNabb will become a third-string quarterback
És egy hozzászólás, ami az én nézőpontomból nagyon igaz:
#
red513 says: Dec 17, 2010 2:15 PM

Snyder has to be rethinking his decision to hire Shanahan. This is the brilliance he has brought to DC:
1. Traded a 2nd round draft pick for a QB he doesn’t want.
2. Paid said unwanted QB an extra $3.5 million even though he doesn’t want him.
3. Changed the defense (which was the one good part of the team last year) from a 4-3 to a 3-4 without having the right players in place for the scheme. (Top ten defense last year has now reached cellar-dweller status).
4. Brought in a DC (Haslett) to run the 3-4 even though he’s never run a 3-4 defense before.
5. Paid Albert $21 million rather than trading him even though he knew Haynesworth didn’t want to play in the 3-4.
6. Gets into a pi$$ing contest with his highest paid player, causing untold drama and a locker room split.
7. Now he’s informed McNabb there’s no guarantee he’ll be with the Skins next year. 2nd round pick and an extra $3.5 mil for a 3rd string QB that you’ll be getting rid of after the season.
Whatever you think of McNabb or Haynesworth, there is no denying Shanahan has taken this team and run it straight into the ground. If I were Snyder, I think I’d cut my losses and get rid of him now, rather than wait until they’re in the basement next year like the Broncos did with McDaniels.
több mint 13 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
Mi az hogy nincs tétje? Egy Dallas ellen? Vagy úgy gondolod ennél jobban már nem röhögtethet ki bennünket Shanahan? Lehet hogy tévedsz. A fia is teljesen komolytalan ezen a poszton itt nálunk. Ne velünk fizettesse a tanulópénzt....
apeszos
neidegesíts, szerintem te is tudod hogy értettem, vagy már elfelejtetted az első forduló meccsét?, kikapni nagyon nem fogunk úgysem, sőt még lehet nyerünk is, de mi lenne a komolyabb tét? hogy 2-0ra söpörtük a Dallast és azon kívül volt max 6 w-nk? hát azért ez nem valami erős. mégha nyernénk is ott lenne, hogy de nem játszott Romo stbstb., egyéb körülmények. és mintha Mcnabbnek is lenne sérülése.
néha viszont komolyan nem értem mit vársz Shanahanéktől egy 6-10es év után... nyerjünk Sb-t rögtön vagy hogyan? Zorn ámokfutása után, vagy a nem kimondottan fényes 2nd Gibbs éra után? 7-9es mérlegre ettől a meccstől függetlenül is van esélyünk(ami azért előrelépés.)
u.i.[ igeen csak 1 ember jött be, ezt hogyan szedted? Torain, Brown,T. Williams, Banks, Mcnabb, Carriker, mind bejött, na meg Landry SS-ben]sapka
Nem a vereség nagysága a lényeg, hanem a vereség. És igen, hogy oda vissza vertük a Dallast. Nekem ez fontos. De nem játszott Romo? Kitnával is egész jól nyomták azért.... Csoport utolsónak lenni nem valami felemelő élmény. McNabb-nek már nincs sérülése. És ha csak fél lába lenne, akkor is jobb lenne mint Rexy és Beck együttvéve. Még így is, hogy a tudása alatt játszott egész idényben. De ugyanúgy ahogy te nem várod el Shanahanéktől első idényben a jó eredményt, én sem várom el tőle ugyanezt. Főleg, hogy basztatják ahol lehet. Kardiovaszkuláris, ja.... Toraint írtam, McNabb nem úgy játszott ahogy szerintem itt mindenki várta, Banks nagy tehetség, de nem használják ki, Carriker se nagyon csillogott, Landry egy állat, de őt nem Shanny hozta. Amúgy klasszisokkal jobb mint Moore. Oké, legyen igazad kurva jó játékosok vannak, akkor meg pláne meglepő ez az eredmény. És igen, pont a Zorn éra után éreztem úgy, hogy lehet sokkal jobb is, ettől a csapattól azért egy 50%-os mutató elvárható lett volna. Ilyen edzővel pláne. De ahogy ezeket a döntéseket elnézem.... Ha Rexyvel győzünk, vagy csak egy szoros vereség lesz, csupa nagybetűvel fogok bocsánatot kérni tőle. De már az is eredménynek számítana ha nem csinálna nagyobb bohócot belőlünk...
több mint 13 éve
sapka Washington Commanders 6 608 — sapka
Mi az hogy nincs tétje? Egy Dallas ellen? Vagy úgy gondolod ennél jobban már nem röhögtethet ki bennünket Shanahan? Lehet hogy tévedsz. A fia is teljesen komolytalan ezen a poszton itt nálunk. Ne velünk fizettesse a tanulópénzt....
apeszos
neidegesíts, szerintem te is tudod hogy értettem, vagy már elfelejtetted az első forduló meccsét?, kikapni nagyon nem fogunk úgysem, sőt még lehet nyerünk is, de mi lenne a komolyabb tét? hogy 2-0ra söpörtük a Dallast és azon kívül volt max 6 w-nk? hát azért ez nem valami erős. mégha nyernénk is ott lenne, hogy de nem játszott Romo stbstb., egyéb körülmények. és mintha Mcnabbnek is lenne sérülése.
néha viszont komolyan nem értem mit vársz Shanahanéktől egy 6-10es év után... nyerjünk Sb-t rögtön vagy hogyan? Zorn ámokfutása után, vagy a nem kimondottan fényes 2nd Gibbs éra után? 7-9es mérlegre ettől a meccstől függetlenül is van esélyünk(ami azért előrelépés.)
u.i.[ igeen csak 1 ember jött be, ezt hogyan szedted? Torain, Brown,T. Williams, Banks, Mcnabb, Carriker, mind bejött, na meg Landry SS-ben]

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 13 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
Sexy Rexy kezd.
És John Beck lesz a backupja.

Illetve McNabb mintha olyat mondott volna, hogy nem tudja garantálni, hogy jövőre is itt lesz (csoda....)deny79
Abban semmi meglepő nem lenne. Shanahan lerendezi a sorsunkat jó időre. Amikor idejött azt hittem fejlődés lesz, meg csapatépítés, de csak a rombolást látom. Akiket idehozott, azokból igazán csak egy ember jött be, Torain. És lehet hogy csak Portis sérülésének köszönhetjük azt is. Nem McNabb-et kéne basztatnia, hanem a fiatalokat beépíteni....
több mint 13 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
Sexy Rexy kezd.
És John Beck lesz a backupja.

Illetve McNabb mintha olyat mondott volna, hogy nem tudja garantálni, hogy jövőre is itt lesz (csoda....)
több mint 13 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
Snydert ismerve egy Tebow-trade sanszos pl. Simán kinézem belőle (és igen tudom nem ő; hanem Allen a GM).iktriad
Én már eddig is csodáltam, hogy kibírta szó nélkül. Valószínű csak azért, mert a Cowboys mögöttünk van (még). Amíg a kedvence, Jerry Jones mögötte van nem szól.... Amúgy én nem szeretném, hogy Tebow Rexy mögé kerüljön. Többre hivatott... Amíg a Shanahan family itt van, sanszos.. Maradjon Denverben, Orton és Quinn mögött még mindíg több esélye van....
több mint 13 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 418 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
D-Mac ügynöke azonnal reagált pár dologra, itt hosszan le van írva: http://voices.washingtonpost.com/redskinsinsider/donovan-mcnabb/mcnabbs-agent-on-benching-its.htmldeny79
a wash. post is kezd pletykaújság lenni, most mi köze van egy játékosügynöknek egy franchise működéséhez, döntésekhez vagy edzői döntésekhez.... nem értem milyen jogon kérdőjelezhetné meg, sőt milyen jogon tapogatózhatna egy ilyen témában így. és komolytalan hogy a Post egy ilyet lehoz, szégyen. teljesen függetlenül attól hogy tényleg így lesz, vagy igaza van e egy kérdésben vagy sem.

egyébként meg teljesen mindegy ki kezd, úgysincs semmilyen tétje a meccsnek.sapka
Mi az hogy nincs tétje? Egy Dallas ellen? Vagy úgy gondolod ennél jobban már nem röhögtethet ki bennünket Shanahan? Lehet hogy tévedsz. A fia is teljesen komolytalan ezen a poszton itt nálunk. Ne velünk fizettesse a tanulópénzt....

Ja, és nem volt elég Kyle cuncikájából az a két perc a Lions ellen? Mi a faszt látnak még benne? Ha McNabb-et elüldözik a jövő évnek is sanyi... Milyen QB fog idejönni?apeszos
Snydert ismerve egy Tebow-trade sanszos pl. Simán kinézem belőle (és igen tudom nem ő; hanem Allen a GM).
több mint 13 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
D-Mac ügynöke azonnal reagált pár dologra, itt hosszan le van írva: http://voices.washingtonpost.com/redskinsinsider/donovan-mcnabb/mcnabbs-agent-on-benching-its.htmldeny79
a wash. post is kezd pletykaújság lenni, most mi köze van egy játékosügynöknek egy franchise működéséhez, döntésekhez vagy edzői döntésekhez.... nem értem milyen jogon kérdőjelezhetné meg, sőt milyen jogon tapogatózhatna egy ilyen témában így. és komolytalan hogy a Post egy ilyet lehoz, szégyen. teljesen függetlenül attól hogy tényleg így lesz, vagy igaza van e egy kérdésben vagy sem.

egyébként meg teljesen mindegy ki kezd, úgysincs semmilyen tétje a meccsnek.sapka
Mi az hogy nincs tétje? Egy Dallas ellen? Vagy úgy gondolod ennél jobban már nem röhögtethet ki bennünket Shanahan? Lehet hogy tévedsz. A fia is teljesen komolytalan ezen a poszton itt nálunk. Ne velünk fizettesse a tanulópénzt....

Ja, és nem volt elég Kyle cuncikájából az a két perc a Lions ellen? Mi a faszt látnak még benne? Ha McNabb-et elüldözik a jövő évnek is sanyi... Milyen QB fog idejönni?
több mint 13 éve
sapka Washington Commanders 6 608 — sapka
D-Mac ügynöke azonnal reagált pár dologra, itt hosszan le van írva: http://voices.washingtonpost.com/redskinsinsider/donovan-mcnabb/mcnabbs-agent-on-benching-its.htmldeny79
a wash. post is kezd pletykaújság lenni, most mi köze van egy játékosügynöknek egy franchise működéséhez, döntésekhez vagy edzői döntésekhez.... nem értem milyen jogon kérdőjelezhetné meg, sőt milyen jogon tapogatózhatna egy ilyen témában így. és komolytalan hogy a Post egy ilyet lehoz, szégyen. teljesen függetlenül attól hogy tényleg így lesz, vagy igaza van e egy kérdésben vagy sem.

egyébként meg teljesen mindegy ki kezd, úgysincs semmilyen tétje a meccsnek.

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 13 éve
jvic 115
Olvastam a hírt és újfent csak az jutott eszembe, hogy Kyle biztos szerelmes Sexybe... Más ötletem még mindig nincs, miért éppen ez a játszik nálunk. És még kezdeni is fog... 😕(

Más: Tavalyi csapat vs. idei csapat.
Mindenki azzal jön, hogy hú de jobb az idei csapat, meg itt van Shani, meg minden. Hát nemtom. Alapvetően optimista vagyok, de ez a mostani év egy siralomház. A liga egyik legjobb védelméből sikerült átjáróházat csinálni, McNabb klasszisából egy ligautolsó irányítót, egyedül az offense fal az, ami néha jobban funkcionál, mint tavaly, másról sajnos ezt nem tudom elmondani. Ezek után örüljek a váltásnak? Hallottátok már a csöbörből-vödörbe kifejezést? Na most pont így érzem magam. 😕
több mint 13 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
D-Mac ügynöke azonnal reagált pár dologra, itt hosszan le van írva: http://voices.washingtonpost.com/redskinsinsider/donovan-mcnabb/mcnabbs-agent-on-benching-its.html