Washington Commanders

28 feliratkozó

több mint 13 éve
sapka Washington Commanders 6 608 — sapka
Spec team-el is,első 3 return nagyon durva volt,még olcsón megusztátok,fura h redzone-ban igy összeszedi magát Danfernee
a spec team eddig elég jó volt, inkább a külső körülmények áldozatai lettek.
a redzone D viszont mondhatni liga szinten is korrekt, de az már nagyobb baj hogy túl sokszor jut el az ellenfél odáig.

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 13 éve
anfernee Chicago Bears 466 — Bears fan
Nem a támadójátékkal van a legnagyobb probléma, a benyelt yardok majdnem minden mérkőzésen megpecsételik a sorsunkat. A Dallas 11-szer támadhatott a meccsen, abból 9-szer jutottak a 30yardosunkon belülre...
A védelemmel valamit csinálni kellene jövőre, mert ez így siralmas.Bjoca
Spec team-el is,első 3 return nagyon durva volt,még olcsón megusztátok,fura h redzone-ban igy összeszedi magát D

"Do or Do not. There is no try."
több mint 13 éve
Bjoca Washington Commanders 292 — ami meghalt nem halhat meg többé
Nem a támadójátékkal van a legnagyobb probléma, a benyelt yardok majdnem minden mérkőzésen megpecsételik a sorsunkat. A Dallas 11-szer támadhatott a meccsen, abból 9-szer jutottak a 30yardosunkon belülre...
A védelemmel valamit csinálni kellene jövőre, mert ez így siralmas.

az éj sötét és tele iszonyattal
több mint 13 éve
a.kacsa Seattle Seahawks 1 288 — Champions!
grossman vicces volt 😀 nem néztem sajnos, mert nem volt kedvem felbaszni az agyamat. nézhettem volna 😊
több mint 13 éve
ThundersNFL a Paraszt New England Patriots 15 550 — !SuPeR6BoWL!
Megkövetem magam bocsánat Rex Grossman

Draft


2001-2003-2004-2014-2016-2018
több mint 13 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
Akkor most ígéretemhez híven a legalázatosabban bocsánatot kérek Rex Grossmantól és Sapkától. Bár semmi olyat nem csinált (sőt...) amit McNabb ne tudott volna, de nem égtünk be. Ettől még ugyanúgy nem bírom a Shanahan family-t...apeszos
tőlem aztán ne kérj 😉, de most mit mondjak Rexy elsőre csinált 30 pontot, McNabbnek ez nem sokszor ment, hosszútávút neki? 😀, a Defense nem lehet büszke a 33 pontjára(főleg hogy RW és DB sem játszott a Dallasban, kvázi 2 jó elkapóval csinálták.) ..., volt esély a győzelemre, köv meccsen.
legalább összehozta a 3 TD-t ami kellett. ugye Bjoca?, sőt még apeszosnak is juthat egy 😛, vagy bárki másnak 😊sapka
Respect....
több mint 13 éve
sapka Washington Commanders 6 608 — sapka
Akkor most ígéretemhez híven a legalázatosabban bocsánatot kérek Rex Grossmantól és Sapkától. Bár semmi olyat nem csinált (sőt...) amit McNabb ne tudott volna, de nem égtünk be. Ettől még ugyanúgy nem bírom a Shanahan family-t...apeszos
tőlem aztán ne kérj 😉, de most mit mondjak Rexy elsőre csinált 30 pontot, McNabbnek ez nem sokszor ment, hosszútávút neki? 😀, a Defense nem lehet büszke a 33 pontjára(főleg hogy RW és DB sem játszott a Dallasban, kvázi 2 jó elkapóval csinálták.) ..., volt esély a győzelemre, köv meccsen.
legalább összehozta a 3 TD-t ami kellett. ugye Bjoca?, sőt még apeszosnak is juthat egy 😛, vagy bárki másnak 😊

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 13 éve
Bjoca Washington Commanders 292 — ami meghalt nem halhat meg többé
Akkor most ígéretemhez híven a legalázatosabban bocsánatot kérek Rex Grossmantól és Sapkától. Bár semmi olyat nem csinált (sőt...) amit McNabb ne tudott volna, de nem égtünk be. Ettől még ugyanúgy nem bírom a Shanahan family-t...apeszos
Hát igen.
Ez nem Grossmannon múlt 😀

az éj sötét és tele iszonyattal
több mint 13 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
Akkor most ígéretemhez híven a legalázatosabban bocsánatot kérek Rex Grossmantól és Sapkától. Bár semmi olyat nem csinált (sőt...) amit McNabb ne tudott volna, de nem égtünk be. Ettől még ugyanúgy nem bírom a Shanahan family-t...
több mint 13 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
Helló! Torain-nel mi a helyzet fantasy miatt fontos lenne!empty taxi
Torain játszik, elvileg, de Shanahannél már nem lehet tudni semmit biztosan....
A meccs előtti reakciókat érdemes megnézni az NFL.com főoldali videóban.... 😀 😀apeszos
de amúgy most tényleg,mi volt a hivatalos indoklás sanyi részéről,miért ülteti McNabbet?valamit csak mondott nem?vagy akkor ugy kérdezem szerintetek mi állhat a dolog mögött?Cowboykarcsi
Hivatalos indoklás nem nagyon volt, magyarázó szöveg igen: mivel a szezon úszott, ezért ki akarja próbálni a másik két QB-t is éles helyzetben. Rexy-t már egyszer sikerült, be is égett vele. Ne adja az ég, hogy Beck is kezdő legyen, akár csak egyszer is. Valószínűleg nem az öreggel van a baj, hanem a kis b*zi fiacskájával, lehet hogy Dmac nem állt meg neki, Rexy meg örökké előtte térdel. Az a hír járja, hogy az előszezon óta nem jönnek ki egymással, és a Lions elleni drive tette be a kaput. Nem azt csinálta amit a nagy O coordinator hívott és sikerült önállóan végigvinnie a pályán a támadó egységet. Megjegyzem a meccs során először. Akkor jött a kardiovaszkuláris két perc.... Inkább hagyta elmenni a meccset, aztán az egész szezont.... Jobb helyeken az ilyen offensive coordinatort helyben lelövik, dehát ő ugye a főedző fia..... Az egész liga legidiótább edzői döntései miatt rajtunk röhög a média, az ellenfelek szurkolói, szóval mindenki.
több mint 13 éve
Cowboykarcsi Dallas Cowboys 1 874 — Cowboys fan
Helló! Torain-nel mi a helyzet fantasy miatt fontos lenne!empty taxi
Torain játszik, elvileg, de Shanahannél már nem lehet tudni semmit biztosan....
A meccs előtti reakciókat érdemes megnézni az NFL.com főoldali videóban.... 😀 😀apeszos
de amúgy most tényleg,mi volt a hivatalos indoklás sanyi részéről,miért ülteti McNabbet?valamit csak mondott nem?vagy akkor ugy kérdezem szerintetek mi állhat a dolog mögött?

The Dallas Cowboys over the past three years: We've put a lot of effort into training Jason Garrett
A JJ féle probléma megoldás hatásmechanizmusa: ha van két kockád, és nem tudod begyömöszölni őket a kerek lyukba, akkor hozz egy harmadik kockát. by betmen
több mint 13 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
Helló! Torain-nel mi a helyzet fantasy miatt fontos lenne!empty taxi
Torain játszik, elvileg, de Shanahannél már nem lehet tudni semmit biztosan....
A meccs előtti reakciókat érdemes megnézni az NFL.com főoldali videóban.... 😀 😀
több mint 13 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 309 — Lájkold a zsűrit!
Helló! Torain-nel mi a helyzet fantasy miatt fontos lenne!


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 13 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
Az a -tőlem meglehetősen szokatlan- gondolat merült fel bennem, hogy nem nézem meg a mai 'skins meccset. Aztán elhessegettem, két okból is: először, mert úgysem tudnám megállni... 😊 Másodszor: Akkor nem tudnám nyugodt szívvel szidni Kyle-t, Grossmant, (beck-et?), az egész világot..... 😀apeszos
Ez a beszéd!
Legalább lássuk mit szidunk 😂Bjoca
Attól tartok nagyobb csodát látunk mint a Philly' ellen. Ha valamikor is lenne papírforma az NFL-ben, hát a mai meccs az. A tehenészek elb@szott idényét nekünk sikerült széppé tenni, és ha ma nagyon elkalapálnak minket (ami több mint sanszos) szépen fognak búcsúzni a hazai pályától. Hát ez van. Lehet készülni a draft-ra.
több mint 13 éve
Bjoca Washington Commanders 292 — ami meghalt nem halhat meg többé
Az a -tőlem meglehetősen szokatlan- gondolat merült fel bennem, hogy nem nézem meg a mai 'skins meccset. Aztán elhessegettem, két okból is: először, mert úgysem tudnám megállni... 😊 Másodszor: Akkor nem tudnám nyugodt szívvel szidni Kyle-t, Grossmant, (beck-et?), az egész világot..... 😀apeszos
Ez a beszéd!
Legalább lássuk mit szidunk 😂

az éj sötét és tele iszonyattal
több mint 13 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
Az a -tőlem meglehetősen szokatlan- gondolat merült fel bennem, hogy nem nézem meg a mai 'skins meccset. Aztán elhessegettem, két okból is: először, mert úgysem tudnám megállni... 😊 Másodszor: Akkor nem tudnám nyugodt szívvel szidni Kyle-t, Grossmant, (beck-et?), az egész világot..... 😀
több mint 13 éve
Newman Philadelphia Eagles Clemson Tigers 8 228 — Ready to Rumble
Valamiért kurvára az a megérzésem,hogy Donovan Minnesotában fog kikötni,ha Favre hajlandó végre befejezni ezt a bohózatba illő végjátékot.
Bazzani
ha adnának érte egy első kört, nagyon szívesen lenne adva, szerintem.
meglátjuk mit hoz a jövő, holnap estére sok mindenre fény derülsapka
első kört?esélyes....

több mint 13 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
Fasz kivan, két Bowl meccset néztem ma, mindkettőn Shanahan baromságain viccelődtek. El is ment a kedvem tőle....
több mint 13 éve
sapka Washington Commanders 6 608 — sapka
Valamiért kurvára az a megérzésem,hogy Donovan Minnesotában fog kikötni,ha Favre hajlandó végre befejezni ezt a bohózatba illő végjátékot.
Bazzani
ha adnának érte egy első kört, nagyon szívesen lenne adva, szerintem.
meglátjuk mit hoz a jövő, holnap estére sok mindenre fény derül

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 13 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
Shannyt meg nem tartom olyan nagy sámánnak,mint jópáran.Bazzani
Al Davis is volt a liga legjobb tulajdonosa, csak sajnos az idő rohan kegyetlenül...JJ Tiller
Erős a gyanúm, hogy Kyle a fater nélkül csak egy kicsi nyalóka lenne.... Most alkalma van erősködni kicsit. Olvasgattam a 'skins hivatalos fórumát, enyhén szólva sem szeretik Shanahanéket. Lehet, nálunk is kinéz a blackout...
több mint 13 éve
r.baggio Washington Commanders Vanderbilt Commodores 61 961 — no es importante
Shannyt meg nem tartom olyan nagy sámánnak,mint jópáran.Bazzani
Al Davis is volt a liga legjobb tulajdonosa, csak sajnos az idő rohan kegyetlenül...


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 13 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Valamiért kurvára az a megérzésem,hogy Donovan Minnesotában fog kikötni,ha Favre hajlandó végre befejezni ezt a bohózatba illő végjátékot.
Shannyt meg nem tartom olyan nagy sámánnak,mint jópáran.

több mint 13 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
Grossman temette saját magát. Időről időre be kell bizonyítania hogy egy pancser, most megint eljött az ideje. Ritkán szoktam juósolgatni, de Shanahan most megkönnyti a dolgomat. Rexy jó önbizalomnövelő lesz a Cowboysnak. McNabbet pedig sajnálom, erős recieverek nélkül egy kaotikus csapatban kellett volna irányítania végig a szezonon úgy hogy a saját edzője nem bízik benne... Kyle Shanahan nagy patkánynak tűnik nekem.


Utolsó mondatom megerőstve, láttam egy rövid K Shanahan interjút amit úgy kezdett, hogy "the coach made a decision". Keményen tereli a felelősséget. A riporter nő megkegyelmezett neki és kb megváltoztatta a saját kérdését, hogy mi van McNabbel és vele, arra hogy hogy reagált Donovan. Kyle dadogva előadta, hogy szerinte tök jól reagálta le. Gondoltam is... Aztán jött egy McNabb nyilatkozat (firkászokkal nem tárgyalt): "Tiszteletben tartja az edző döntését, de nem ért vele egyet." LaCanfora jelentés szerint K Shanahannek sziklaszilárd elképzelése volt a támadás rendszeréről és nem hagyott McNabbnek sok (semmi) helyet, hogy azt egy kicsit a saját képességei szerint alakítsa, bennfentesek szerint offseason óta volt bizonyos feszültség a kettő között.gyeek
No comment....

Ki lesz jövőre jó FA QB?Vagy Shany rámozdul valamelyik rookie-ra?aztec
Ki a franc jönne ide ezek után? Hogy Rexy cseréje legyen? Bármelyiknek több önérzete van....
több mint 13 éve
aztec Indianapolis Colts 1 360
Ki lesz jövőre jó FA QB?Vagy Shany rámozdul valamelyik rookie-ra?

A Jégember győz, nem beszél.
több mint 13 éve
gyeek LSU Tigers 8 157 — Stromfeld Aurél fan
azért komoly, hogy mindenki előre temeti Grossmant, várjunk már vasárnapig, és ha télleg így lesz, akkor kérek valahogyan egy külön Grossmant szidó, elmondó, megmondó, tuti topicot, hogy mindenki megmondhassa + el...sapka
Grossman temette saját magát. Időről időre be kell bizonyítania hogy egy pancser, most megint eljött az ideje. Ritkán szoktam juósolgatni, de Shanahan most megkönnyti a dolgomat. Rexy jó önbizalomnövelő lesz a Cowboysnak. McNabbet pedig sajnálom, erős recieverek nélkül egy kaotikus csapatban kellett volna irányítania végig a szezonon úgy hogy a saját edzője nem bízik benne... Kyle Shanahan nagy patkánynak tűnik nekem.


Utolsó mondatom megerőstve, láttam egy rövid K Shanahan interjút amit úgy kezdett, hogy "the coach made a decision". Keményen tereli a felelősséget. A riporter nő megkegyelmezett neki és kb megváltoztatta a saját kérdését, hogy mi van McNabbel és vele, arra hogy hogy reagált Donovan. Kyle dadogva előadta, hogy szerinte tök jól reagálta le. Gondoltam is... Aztán jött egy McNabb nyilatkozat (firkászokkal nem tárgyalt): "Tiszteletben tartja az edző döntését, de nem ért vele egyet." LaCanfora jelentés szerint K Shanahannek sziklaszilárd elképzelése volt a támadás rendszeréről és nem hagyott McNabbnek sok (semmi) helyet, hogy azt egy kicsit a saját képességei szerint alakítsa, bennfentesek szerint offseason óta volt bizonyos feszültség a kettő között.

blikk.hu : Sajnos ki vagy tiltva 9999-12-31 23:59:00-ig, mert •
Káromkodás, csúnya szavak használata, alapvető beszélgetési normák be nem tartása.


"ALL IN" refers to the proximity of Jerry's head to his ass