Washington Commanders

28 feliratkozó

több mint 13 éve
sapka Washington Commanders 6 608 — sapka
McNabbért vagy második vagy 3. kört kell adni, a snapektől, vagy lejátszott meccsektől függően.sapka
Lehet meg is találtuk a benchelések okát? 😀nexion218
nem attól függ a 2. v 3. kör, hogy Mac Pro Bowler lesz-e vagy sem? én így tudtamEaRl
na még egyszer, lapozzatok feljebb, de a 9 nyert meccs/PO függött és csak 3 vagy 4. kör volt ami így 4. lett, de akkor Brownért adjuk a 3.at de cserébe kapunk a NO-tól egy 5.et

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 13 éve
EaRl Philadelphia Eagles 598 — Chip Kelly fan
de úgy tudom Brown-ért és McNabb-ért adtunk. Hogy kaptunk is, azt nem tudom....apeszos
McNabbért vagy második vagy 3. kört kell adni, a snapektől, vagy lejátszott meccsektől függően.sapka
Lehet meg is találtuk a benchelések okát? 😀nexion218
nem attól függ a 2. v 3. kör, hogy Mac Pro Bowler lesz-e vagy sem? én így tudtam
több mint 13 éve
a.kacsa Seattle Seahawks 1 288 — Champions!
az a baj h a fal nagyrásze 30 és a halál között van, és a teljesítményük se egy pat williams szintű. kemo mint a neve is sugallja sérülés érzékeny, carricker jó bár ő se csinált orbitális évet, golston sztem korrekt volt. én jarmont nyomnám. fioatal és van benne potenciál
több mint 13 éve
nexion218 3 983 — Washington Gyapotkombájnz fan
de úgy tudom Brown-ért és McNabb-ért adtunk. Hogy kaptunk is, azt nem tudom....apeszos
McNabbért vagy második vagy 3. kört kell adni, a snapektől, vagy lejátszott meccsektől függően.sapka
Lehet meg is találtuk a benchelések okát? 😀

"I'm gonna fuck you 'till you love me, faggot!" - Mike Tyson
több mint 13 éve
sapka Washington Commanders 6 608 — sapka
azért new englandben egész jól eljátszogatott éveken át DE-ként 3-4bena.kacsa
huhh akkor lehet kép mellett vagyok 😀, abban voltam hogy az a Ne-i D 4-3as volt.
inkább szerintem a D falba egy Nt hiányzik igazán, Carriker meg a hadtáp elég jó De-nek, inkább a fal középén vannak gondok, régebben nagyon szerettem Kemoeatut, de már nagyon nem az igazi...

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 13 éve
a.kacsa Seattle Seahawks 1 288 — Champions!
azért new englandben egész jól eljátszogatott éveken át DE-ként 3-4ben
több mint 13 éve
sapka Washington Commanders 6 608 — sapka
jut eszembe. öreg free agent. richard seymour. tökéletes washington igazolás lenne 😊 bár ő még lehet h be is vállna ugyhogy kétlem h megtörténik majd
a.kacsa
remélem ezt viccből írtad, hogy jó lenne, NT-nek túl nagy, DE-nek meg lassú....
mondjuk ha maradna Al és lenne kedve játszani is és visszaállnánk 4-3ra, hajj ez már az én álmom.

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 13 éve
a.kacsa Seattle Seahawks 1 288 — Champions!
jut eszembe. öreg free agent. richard seymour. tökéletes washington igazolás lenne 😊 bár ő még lehet h be is vállna ugyhogy kétlem h megtörténik majd

luck meg nincs isten h hozzánk csúszna. viszont sok Dline lesz. letrade után bailey fasza lehetne. de majd az okosak jobban tudnak erről nyilatkozni mint én 😊
több mint 13 éve
Bjoca Washington Commanders 292 — ami meghalt nem halhat meg többé
carter cut lesz, hacsak nem találnak vkit neki. alexander nem kezdő kaliber. nicns egy olyan safety a csapatban aki a labdát el tudná kapni. landry üt meg lelkes, de moore doughty szar. még horton lenne a legalkalmasabb de vele elfogult vagyoka.kacsa
Hortont én is kedvelem, az első éve nagyon jó volt, azóta jobbára sérült.
A Jacksonville ellen Rob Jackson játszott nagyon jól Orakpo helyén, láttam benne fantáziát, ő is falemberből lett LB.

az éj sötét és tele iszonyattal
több mint 13 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
legnagyobb probléma sztem D egyértelműen. vmelyik öreg elkapót ugyis behozza snyder, ne feledjük TO szabad lesz... orakpo tuloldalára kéne egy fasza pass rusher, meg landry mellé vmennyi érzékkel megáldott safety, moore-al ellentétben. meg a Dlineba kéne pár disznó. jobban átgondolva ha védőt húznánk nagyon nem lőnénk mellé 😀a.kacsa
ezekkel nem értek egyet, az a jó passrusher a túloldalra megvan, konkrétan Carter személyében, aki bár a 3-4esként nem remekelt(mert hasonlóan egy fos coverben mint Orakpo), de Alexander sokat tudott segíteni ebben, mert ő coverben jó, a safety kérdésben nem hiszem szükség lenne bárki újra, van több épkézláb pár éves tapasztalattal bíró safetynk, az egyik fel fog nőni a feladatra.sapka
Egyetértek, a D-nek csak tanulnia kell az új rendszert. Carter mellé Henson is felgyógyul végre, nagyon állat volt a preseasonban. Landry mellé most is lehet válogatni, Harris, Barnes, Doughty, Horton.... Buchanon is jól nyomta a vége felé, ha összeszoknak, nagyon állat lesz a D. Nagy katasztrófa tulajdonképpen az offense-ben sincs, ha az újoncokra jobban számítanának. Davis és Paulsen is teljesen megbízható TE, idén érdekes módon Cooley lógott ki a sorból. Az RB hármas is jó lesz, ha Portis nem döglik le a második meccs után, és Kyle nem hajszolja bele őket középen a falba örökké. A WR-ek szerintem, mint az O legtöbb tagja fejben nem volt ott, köszönhetően az öltözőbeli gondoknak (Kyle szarkeverése, McNabb, BigAl...), az utóbbi három évben nem dobtak el ennyi -már kézben levő- passzt mint idén. Én azt mondom, az O falat kell erősíteni tovább, a Heyer féléket kiszórni.... Ha ez sikerül, akkor felőlem Grossman is dobálhat (legyen meg a Shanahan-ek akarata 😀). Na jó, ez erős volt, egy QB sem ártana.... Ha Snydernek nehéz a bukszája, tegye a mérlegre Bradfordért, bár szerintem nincs az a pénz amiért megválnának tőle. Vagy egy álom: Andrew Luck a Stanford-ról.....
több mint 13 éve
a.kacsa Seattle Seahawks 1 288 — Champions!
carter cut lesz, hacsak nem találnak vkit neki. alexander nem kezdő kaliber. nicns egy olyan safety a csapatban aki a labdát el tudná kapni. landry üt meg lelkes, de moore doughty szar. még horton lenne a legalkalmasabb de vele elfogult vagyok
több mint 13 éve
sapka Washington Commanders 6 608 — sapka
legnagyobb probléma sztem D egyértelműen. vmelyik öreg elkapót ugyis behozza snyder, ne feledjük TO szabad lesz... orakpo tuloldalára kéne egy fasza pass rusher, meg landry mellé vmennyi érzékkel megáldott safety, moore-al ellentétben. meg a Dlineba kéne pár disznó. jobban átgondolva ha védőt húznánk nagyon nem lőnénk mellé 😀a.kacsa
ezekkel nem értek egyet, az a jó passrusher a túloldalra megvan, konkrétan Carter személyében, aki bár a 3-4esként nem remekelt(mert hasonlóan egy fos coverben mint Orakpo), de Alexander sokat tudott segíteni ebben, mert ő coverben jó, a safety kérdésben nem hiszem szükség lenne bárki újra, van több épkézláb pár éves tapasztalattal bíró safetynk, az egyik fel fog nőni a feladatra.

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 13 éve
a.kacsa Seattle Seahawks 1 288 — Champions!
legnagyobb probléma sztem D egyértelműen. vmelyik öreg elkapót ugyis behozza snyder, ne feledjük TO szabad lesz... orakpo tuloldalára kéne egy fasza pass rusher, meg landry mellé vmennyi érzékkel megáldott safety, moore-al ellentétben. meg a Dlineba kéne pár disznó. jobban átgondolva ha védőt húznánk nagyon nem lőnénk mellé 😀
több mint 13 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
Na ja, utána kellene nézni, de mostanában eléggé le vagyok épülve, kb. szilveszter óta.... 😀. Meg messze is van még...apeszos
ja de közben hülyeséget írtam, megtaláltam:
Philadelphia will receive Washington's 3rd round pick and New Orleans with get the Redskins #4 pick if the Redskins either win 9 games or make to the playoffs this coming season or if QB Donovan McNabb is voted to the Pro Bowl. If those conditions aren't met then New Orleans will get the Redskins 3rd round pick Philadelphia gets their #4 pick. If New Orleans gets Washington's 3rd round pick then the Redskins will get a 5th rounder to complete the deal. If the Saints only get the Redskins #4 pick then Washington gets a 6th or 7th rounder to complete the deal
és még van egy ilyenünk is: Washington has an undisclosed pick from Indianapolis - CB Justin Tyron
tehát biztosan nincs 3. és 4. körünk, de vagy van pluszba egy 5. vagy egy 6. vagy egy 7.+még 1 Tyronért
nem is olyan rossz a helyzet, ha McNabbet valaki elvinné egy 2. körért, de szép lenne, akkor mérsékelten sok pickünk lenne az első pár körben , és van esély használható játékosokat fogni, utána csak BIgAL kéne továbbadni egy első körért és kész.sapka
Örülhetünk, ha bármelyikért kapunk 3. kört.Bjoca
Nos, itt a 2011-es ellenfél lista, lehet jósolni...
redskinsfan
több mint 13 éve
Bjoca Washington Commanders 292 — ami meghalt nem halhat meg többé
egyszer leírtam már ide hogy is van ez, azt hiszem nexion kérdezte, de így gyorsba McNabbért vagy második vagy 3. kört kell adni, a snapektől, vagy lejátszott meccsektől függően, lehet csak 3.at, Brownért vagy 3.at vagy 4.et ez tuti de ha McNabbért adjuk a 3.at akkor ide csak negyediket, szóval vagy 2. és 3. körünk nincs vagy 3. és 4., de mintha lenne egykét plusz kör is cserébe, talán 5. vagy 6.sapka
Na ja, utána kellene nézni, de mostanában eléggé le vagyok épülve, kb. szilveszter óta.... 😀. Meg messze is van még...apeszos
ja de közben hülyeséget írtam, megtaláltam:
Philadelphia will receive Washington's 3rd round pick and New Orleans with get the Redskins #4 pick if the Redskins either win 9 games or make to the playoffs this coming season or if QB Donovan McNabb is voted to the Pro Bowl. If those conditions aren't met then New Orleans will get the Redskins 3rd round pick Philadelphia gets their #4 pick. If New Orleans gets Washington's 3rd round pick then the Redskins will get a 5th rounder to complete the deal. If the Saints only get the Redskins #4 pick then Washington gets a 6th or 7th rounder to complete the deal
és még van egy ilyenünk is: Washington has an undisclosed pick from Indianapolis - CB Justin Tyron
tehát biztosan nincs 3. és 4. körünk, de vagy van pluszba egy 5. vagy egy 6. vagy egy 7.+még 1 Tyronért
nem is olyan rossz a helyzet, ha McNabbet valaki elvinné egy 2. körért, de szép lenne, akkor mérsékelten sok pickünk lenne az első pár körben , és van esély használható játékosokat fogni, utána csak BIgAL kéne továbbadni egy első körért és kész.sapka
Örülhetünk, ha bármelyikért kapunk 3. kört.

az éj sötét és tele iszonyattal
több mint 13 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
egyszer leírtam már ide hogy is van ez, azt hiszem nexion kérdezte, de így gyorsba McNabbért vagy második vagy 3. kört kell adni, a snapektől, vagy lejátszott meccsektől függően, lehet csak 3.at, Brownért vagy 3.at vagy 4.et ez tuti de ha McNabbért adjuk a 3.at akkor ide csak negyediket, szóval vagy 2. és 3. körünk nincs vagy 3. és 4., de mintha lenne egykét plusz kör is cserébe, talán 5. vagy 6.sapka
Na ja, utána kellene nézni, de mostanában eléggé le vagyok épülve, kb. szilveszter óta.... 😀. Meg messze is van még...apeszos
ja de közben hülyeséget írtam, megtaláltam:
Philadelphia will receive Washington's 3rd round pick and New Orleans with get the Redskins #4 pick if the Redskins either win 9 games or make to the playoffs this coming season or if QB Donovan McNabb is voted to the Pro Bowl. If those conditions aren't met then New Orleans will get the Redskins 3rd round pick Philadelphia gets their #4 pick. If New Orleans gets Washington's 3rd round pick then the Redskins will get a 5th rounder to complete the deal. If the Saints only get the Redskins #4 pick then Washington gets a 6th or 7th rounder to complete the deal
és még van egy ilyenünk is: Washington has an undisclosed pick from Indianapolis - CB Justin Tyron
tehát biztosan nincs 3. és 4. körünk, de vagy van pluszba egy 5. vagy egy 6. vagy egy 7.+még 1 Tyronért
nem is olyan rossz a helyzet, ha McNabbet valaki elvinné egy 2. körért, de szép lenne, akkor mérsékelten sok pickünk lenne az első pár körben , és van esély használható játékosokat fogni, utána csak BIgAL kéne továbbadni egy első körért és kész.sapka
Ha a Carolina vinné McNabb-et, az volna a tuti. 😊 De az Arizonával sem járnánk rosszul.
több mint 13 éve
sapka Washington Commanders 6 608 — sapka
de úgy tudom Brown-ért és McNabb-ért adtunk. Hogy kaptunk is, azt nem tudom....apeszos
egyszer leírtam már ide hogy is van ez, azt hiszem nexion kérdezte, de így gyorsba McNabbért vagy második vagy 3. kört kell adni, a snapektől, vagy lejátszott meccsektől függően, lehet csak 3.at, Brownért vagy 3.at vagy 4.et ez tuti de ha McNabbért adjuk a 3.at akkor ide csak negyediket, szóval vagy 2. és 3. körünk nincs vagy 3. és 4., de mintha lenne egykét plusz kör is cserébe, talán 5. vagy 6.sapka
Na ja, utána kellene nézni, de mostanában eléggé le vagyok épülve, kb. szilveszter óta.... 😀. Meg messze is van még...apeszos
ja de közben hülyeséget írtam, megtaláltam:
Philadelphia will receive Washington's 3rd round pick and New Orleans with get the Redskins #4 pick if the Redskins either win 9 games or make to the playoffs this coming season or if QB Donovan McNabb is voted to the Pro Bowl. If those conditions aren't met then New Orleans will get the Redskins 3rd round pick Philadelphia gets their #4 pick. If New Orleans gets Washington's 3rd round pick then the Redskins will get a 5th rounder to complete the deal. If the Saints only get the Redskins #4 pick then Washington gets a 6th or 7th rounder to complete the deal
és még van egy ilyenünk is: Washington has an undisclosed pick from Indianapolis - CB Justin Tyron
tehát biztosan nincs 3. és 4. körünk, de vagy van pluszba egy 5. vagy egy 6. vagy egy 7.+még 1 Tyronért
nem is olyan rossz a helyzet, ha McNabbet valaki elvinné egy 2. körért, de szép lenne, akkor mérsékelten sok pickünk lenne az első pár körben , és van esély használható játékosokat fogni, utána csak BIgAL kéne továbbadni egy első körért és kész.

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 13 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
de úgy tudom Brown-ért és McNabb-ért adtunk. Hogy kaptunk is, azt nem tudom....apeszos
egyszer leírtam már ide hogy is van ez, azt hiszem nexion kérdezte, de így gyorsba McNabbért vagy második vagy 3. kört kell adni, a snapektől, vagy lejátszott meccsektől függően, lehet csak 3.at, Brownért vagy 3.at vagy 4.et ez tuti de ha McNabbért adjuk a 3.at akkor ide csak negyediket, szóval vagy 2. és 3. körünk nincs vagy 3. és 4., de mintha lenne egykét plusz kör is cserébe, talán 5. vagy 6.sapka
Na ja, utána kellene nézni, de mostanában eléggé le vagyok épülve, kb. szilveszter óta.... 😀. Meg messze is van még...
több mint 13 éve
sapka Washington Commanders 6 608 — sapka
de úgy tudom Brown-ért és McNabb-ért adtunk. Hogy kaptunk is, azt nem tudom....apeszos
egyszer leírtam már ide hogy is van ez, azt hiszem nexion kérdezte, de így gyorsba McNabbért vagy második vagy 3. kört kell adni, a snapektől, vagy lejátszott meccsektől függően, lehet csak 3.at, Brownért vagy 3.at vagy 4.et ez tuti de ha McNabbért adjuk a 3.at akkor ide csak negyediket, szóval vagy 2. és 3. körünk nincs vagy 3. és 4., de mintha lenne egykét plusz kör is cserébe, talán 5. vagy 6.

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 13 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
A Redskinsé a 10. draft cetli. Lehet találgatni melyik csapatrészt kéne elsőre megerősíteni. A következő idényre elvileg "gyengéb˝sorsolásunk lesz, mert csak 4 meccset játszunk most PO-ba került csapattal.Bjoca
Gyengébb? Azt nem hiszem. Nem tudhatjuk éppen ki fog táltost játszani...Az idei szezonban (2010) mindenkitől kikaptunk akik ellen előzetesen megadtuk volna a W-t (Rams, Lions, Tampa..), ezek nagyon hiányoztak és ha a Texans meccsen egy kis szerencsénk van, az uccsó fordulóban ki-ki meccset játszhattunk volna. De öreganyámnak sem volt kereke, tehát nem villamos. Ha a Rams, Raiders tovább emelkedik, a Chiefs-ről nem is beszélve, nem is marad "gyenge" csapat. Mi van ha a Panthers, vagy a Cardinals és beindul. Nem lehet tudni.
ezt én is akartam szorgalmazni, hogy beszélgethetnénk erről ki hogy látja a dolgokat, jó, apeszos kirúgná Kylet és nem is draftolna 😛....... sapka
Ne kötekedj vazze.. 😀 Igen, Kyle repülne, ha rajtam múlna, de mint tudjuk csak pofázhatok róla. Ha valaki így keresztbe tud tenni a saját csapatának, esetünkben a 'skins-nek, csak azért hogy McNabb-et leégesse az húzzon el a picsába. A konzervatív játékhívásaival összetörette Portist és Toraint, az idény végéig úgy nézett ki mintha 3-4 játéknál több nem is lenne a playbookban. Sok reményt nem fűzök a drafthoz. A tizedik helyről nehéz lesz, pláne hogy ha jól emlékszem a Saints-nak és az Eagles-nek és még ki tudja kinek adtunk pickeket. Nem emlékszem pontosan (má' meszesedek rendesen... 😀), de úgy tudom Brown-ért és McNabb-ért adtunk. Hogy kaptunk is, azt nem tudom....
több mint 13 éve
sapka Washington Commanders 6 608 — sapka
A Redskinsé a 10. draft cetli. Lehet találgatni melyik csapatrészt kéne elsőre megerősíteni.Bjoca
ezt én is akartam szorgalmazni, hogy beszélgethetnénk erről ki hogy látja a dolgokat, jó, apeszos kirúgná Kylet és nem is draftolna 😛
szerintem (nem fontossági sorrendben) Wr-G/C-DL-LB posztokra ráférne egy-egy komolyabb erősítés, Qb-t nem mertem felírni, esetleg hátsóbb körökben ideprojektálni valakit. de azért is nehéz bármit is mondani, mert a top FA piacon jól mozgott Snyder pénze, szóval egy top WR, illetve kiöregedő elkapó megoldaná a problémákat, arról pletykálnak hogy Fitzgerald eljönne, vagy Ochocinco stb., másrészről a belső falemberrel is ugyanez a helyzet, nagyon szívesen látnám Mankinst, nagyon, nagyon 😊, most a D line is számomra ugyanilyen kérdés, egy top NT-re lenne igazából szükség, de úgy tudom most nem kimondottan lesz ilyen a drafton, LB pedig amíg Fletcher van, addig nem kell, de nem számolok azzal hogy lesz szezon, és akkor már nem hiszem hogy maradna...
de már azzal is elégedett lennék ha nem jönne senki FA piacról, de BigAl-t és McNabbet el tudjuk tradelni, megfelelő ellenértékért, összesen kettejükért elfogadnék két második kört.
+ még a lejárókkal is el kéne dönteni mi legyen, ezt annyira nem böngésztem át, de Mcintosshal hosszabítsunk :rolleyes:
ti hogy látjátok?

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 13 éve
Bjoca Washington Commanders 292 — ami meghalt nem halhat meg többé
A Redskinsé a 10. draft cetli. Lehet találgatni melyik csapatrészt kéne elsőre megerősíteni. A következő idényre elvileg "gyengéb˝sorsolásunk lesz, mert csak 4 meccset játszunk most PO-ba került csapattal.

az éj sötét és tele iszonyattal
több mint 13 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
Halihó srácok B U É K mindenkinek.Red
Felébredtél? Neked is... 😀 😀
több mint 13 éve
Red Washington Commanders 49 — Redskins fan
Halihó srácok B U É K mindenkinek.


Az elmúlt szezonban nem tudtunk nyerni otthon, és veszítettünk idegenben. Az én hibám, hogy ezeken kívül nem találtam egyéb helyet, ahol játszhattunk volna - Harry Neale, NHL edző
több mint 13 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
Gano-n meccsek mennek el.... Ezt csak itt nálunk látják így? Washingtonban másképp gyártanak szemüveget?apeszos
ebben az idényben a végére mindegy volt, következőre mindenképp jönni fog, illetve kell jönnie egy új kickernek.sapka
Egy új QB-nak, egy új OC-nak, a többi nagyjából rendben van, csak a fejekben kell rendet tenni.