Washington Commanders

28 feliratkozó

több mint 13 éve
Bjoca Washington Commanders 292 — ami meghalt nem halhat meg többé
DeAngelo Hall Pro Bowl kiválasztott lett.

az éj sötét és tele iszonyattal
több mint 13 éve
sapka Washington Commanders 6 608 — sapka
Érdekes módon Rexy nem rosszabb mint McNabb, nem veszik észre, hogy ugyanúgy játszik az offense, akárki a QB? És ez nem a játékosokon múlik csak...apeszos
ezt én is szerettem volna mondani, McNabb akármekkora klasszis ezek szerint nem jobb mint Grossman :/, vagy pozitívvá átformálva, Grossman legalább akkora klasszis :o 😀

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 13 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
Elvileg 22:15-ös meccs lesz az Óriások elleni szezonzáró, így Sport TV-re is van esély, feltéve ha a Maci-Sajtfej meccs nem oda kerül. De ez még csak kósza pletyka...
több mint 13 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
Így a győzelem ünneplése alatt egy hír(ecske), ami még délután jött ki:
McNabb kérte, hogy a szezon után engedjék el. Állítólag már az új állomáshelyei is megvannak: Miami, Vikes, 49ers, Seahawks, illetve McNabb nagyon bírja Ken Whisenhunt-ot, szomszédok Arizonában, így menne a Cardsba is.
Bővebben: http://sports.espn.go.com/nfl/news/story?id=5956686&campaign=rss&source=twitter&ex_cid=Twitter_espn_5956686
több mint 13 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 418 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Gratula a W-hez. És mindezt úgy hogy a Skins offense nem igazán volt elemében.
több mint 13 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
Az a baj, hogy megint nem mi voltunk jók, az ellenfél volt rosszabb.... Ha Kyle-n múlik ezt is bukjuk. Ha ennyire favorizálja Grossmant, legalább jó játékhívásai lennének. Érdekes módon Rexy nem rosszabb mint McNabb, nem veszik észre, hogy ugyanúgy játszik az offense, akárki a QB? És ez nem a játékosokon múlik csak...
több mint 13 éve
Bjoca Washington Commanders 292 — ami meghalt nem halhat meg többé
A győzelem az szép, de a f@szé kell mindig szoros meccseket játszani 😛

az éj sötét és tele iszonyattal
több mint 13 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
Én is bírtam Shanyi-bát, de má' mikor? Elmondom neked, nem fog ebből jó kisülni. Pláne ha McNabb marad, amit azért kétlek. Az öreg ott hibázott, hogy idehozta a fiát. Ha ő nem volna itt, másképp állnának a dolgok. Vesszőparipám lett a kis kancsó, Grossman hétvégi játéka után méginkább. Ennyivel jobb QB lenne mint D-Mac? Azt szerintem nemcsak én nem hiszem el. Érdekes módon jelentős változások álltak be a játékhívásokban, a WR-ek routjai szabaddá tették őket, volt hová passzolni. És még szerencséje is volt, mert nem nagyon láttam drop-ot, talán csak Sellers ejtett el egy labdát. First & 10-re passz indult nem futás, és amúgy is több passzjáték volt mint eddig összesen. McNabb-el szinte csak akkor passzoltatott amikor mindenki tudta hogy passzjáték lesz, mert nincs más lehetőség. Grossman élt a lehetőséggel, jól tette, így kell játszani egy csereirányítónak, most mindenki látta hogy lehet rá számítani. De ha ez a baromarcú babkaró képes elbaszni egy teljes idényt a nem létező tekintélye miatt, akkor itt olyan fejlődés lesz maximum mint Frisco-ban. Tönkreteszi az öreg hírnevét, McNabb-et, a csapatot, és a mi idegeinket.
több mint 13 éve
Hollywood San Francisco 49ers 172
Shanny megadhatná a tiszteletet és nem kéne szórakozni egy ilyen kaliberű játékossal mint McNabb. Amúgy Shanny-t bírom és drukkolok neki, de az Albert és McNabb körüli drámázás...

Folyamatosan szembeköpi saját magát... és a saját döntéseit teszi nevetségessé... ebből vagy valami jó sül ki vagy padló...
több mint 13 éve
sapka Washington Commanders 6 608 — sapka
keresgéljünk. Bár az is igaz, hogy így legalább tettünk egy próbát egy (elméletileg) franchise QB-vel és így benne volt az is a pakliban, hogy bejön... nexion218
igen, ezzel egyetértek, de azért nem merném azt mondani, hogy annyira bejött volna McNabb sapka
no igen, én is azért fogalmaztam olyan óvatosan... Bármilyen szimpatikus is, sajnos nálunk nem működik/működött. Azért az érdekelne, hogy miért???nexion218
na, erre nem fogunk tudni rájönni, sőt egzakt válasz sose fog rá érkezni.

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 13 éve
nexion218 3 983 — Washington Gyapotkombájnz fan
keresgéljünk. Bár az is igaz, hogy így legalább tettünk egy próbát egy (elméletileg) franchise QB-vel és így benne volt az is a pakliban, hogy bejön... nexion218
igen, ezzel egyetértek, de azért nem merném azt mondani, hogy annyira bejött volna McNabb sapka
no igen, én is azért fogalmaztam olyan óvatosan... Bármilyen szimpatikus is, sajnos nálunk nem működik/működött. Azért az érdekelne, hogy miért???

"I'm gonna fuck you 'till you love me, faggot!" - Mike Tyson
több mint 13 éve
sapka Washington Commanders 6 608 — sapka
keresgéljünk. Bár az is igaz, hogy így legalább tettünk egy próbát egy (elméletileg) franchise QB-vel és így benne volt az is a pakliban, hogy bejön... nexion218
igen, ezzel egyetértek, de azért nem merném azt mondani, hogy annyira bejött volna McNabb , vagy azt hogy komoly meghatározó láncszem lenne, márcsak múltkor Grossmanből indulva, csak az a baj hogy nem ingyen volt..., az utolsó két meccsen sok minden ki fog derülni a jövőről szerintem.

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 13 éve
nexion218 3 983 — Washington Gyapotkombájnz fan
Hehe, Shanyi tutira megőrült... "Shanyi örülne, ha visszajönne McNabb jövőre, TARTALÉKNAK..." jvic
Én is most olvasom... Komolyan mondom megőrült az Öreg... Vagy van vmi nagyon durva a tarsolyában, amit mi még csak nem is sejtünk... 😀nexion218
engem inkább az a kérdés mozgat, hogy ki mögé tartaléknak 😊sapka
Engem azért az is izgat. hogy miért tartaléknak??? Mert ennyire Campbell is simán képes lett volna, sőt a számok szerint asszem még jobb is Oaklandben, mint DMac itt... És ezzel nem Donovant akarom bántani, csak ezért kár volt idehozni és szopatni őt is meg a fanokat is. Bármilyenek is a képességei, Campbell valszeg max erős átlagosra viszi a ligában ilyen-olyan okok miatt (nem éppen ideális volt a karrier kezdése szerintem, de ez mindegy is) és úgy gondolom, hogy arra ő is (mármint Campbell) bőven megfelelt volna, hogy Sexyt kipróbáljuk meg keresgéljünk. Bár az is igaz, hogy így legalább tettünk egy próbát egy (elméletileg) franchise QB-vel és így benne volt az is a pakliban, hogy bejön... De itt már megáll a tudományom 😂

"I'm gonna fuck you 'till you love me, faggot!" - Mike Tyson
több mint 13 éve
sapka Washington Commanders 6 608 — sapka
Hehe, Shanyi tutira megőrült... "Shanyi örülne, ha visszajönne McNabb jövőre, TARTALÉKNAK..." jvic
Én is most olvasom... Komolyan mondom megőrült az Öreg... Vagy van vmi nagyon durva a tarsolyában, amit mi még csak nem is sejtünk... 😀nexion218
engem inkább az a kérdés mozgat, hogy ki mögé tartaléknak 😊

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 13 éve
nexion218 3 983 — Washington Gyapotkombájnz fan
Hehe, Shanyi tutira megőrült... "Shanyi örülne, ha visszajönne McNabb jövőre, TARTALÉKNAK..." jvic
Én is most olvasom... Komolyan mondom megőrült az Öreg... Vagy van vmi nagyon durva a tarsolyában, amit mi még csak nem is sejtünk... 😀

"I'm gonna fuck you 'till you love me, faggot!" - Mike Tyson
több mint 13 éve
Bjoca Washington Commanders 292 — ami meghalt nem halhat meg többé
Hehe, Shanyi tutira megőrült... "Shanyi örülne, ha visszajönne McNabb jövőre, TARTALÉKNAK..." Visszasírom Zornt...jvic
Mindezt arra mondta, hogy McNabb azt nyilatkozta, hogy jövőre maradni akar Washingtonban 😂

az éj sötét és tele iszonyattal
több mint 13 éve
jvic 115
Hehe, Shanyi tutira megőrült... "Shanyi örülne, ha visszajönne McNabb jövőre, TARTALÉKNAK..." Visszasírom Zornt...
több mint 13 éve
EaRl Philadelphia Eagles 598 — Chip Kelly fan
Kb két éve figyelem az NFL-t (2009 januári Philly - Vikes WC meccs volt az első), és rögtön a megszerettem az Eaglest (zöld-fehérek is, meg sasok is), de már abban a PO-ban is McNabb miatt szurkoltam annyira (tehát nem csak figyeltem és szimpatizáltam, mint pl. NBA-ben a Celticsnek). Tehát még egy pár évig két kedvenc csapatom lesz: az Eagles és McNabb mindenkori csapata (amelynek - ciki vagy sem - jobban szurkolok, mint az Phillynek).ddman18
+1
több mint 13 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
olvasgattam ?beatwriter? álszakértők Prjeit, ill. elemzéseit, és ezen a mondaton megakadt a szemem 😀 : "So, Donovan, if you're thinking of kidnapping Shanahan's kids and holding them hostage to get your job back, don't do it. Nothing can convince Shanahan."- nálam ez a megállapítás betaláltsapka
Erre azért nem vennék mérget.
több mint 13 éve
sapka Washington Commanders 6 608 — sapka
olvasgattam ?beatwriter? álszakértők Prjeit, ill. elemzéseit, és ezen a mondaton megakadt a szemem 😀 : "So, Donovan, if you're thinking of kidnapping Shanahan's kids and holding them hostage to get your job back, don't do it. Nothing can convince Shanahan."- nálam ez a megállapítás betalált

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 13 éve
ddman18 7
Kb két éve figyelem az NFL-t (2009 januári Philly - Vikes WC meccs volt az első), és rögtön a megszerettem az Eaglest (zöld-fehérek is, meg sasok is), de már abban a PO-ban is McNabb miatt szurkoltam annyira (tehát nem csak figyeltem és szimpatizáltam, mint pl. NBA-ben a Celticsnek). Tehát még egy pár évig két kedvenc csapatom lesz: az Eagles és McNabb mindenkori csapata (amelynek - ciki vagy sem - jobban szurkolok, mint az Phillynek).
több mint 13 éve
sapka Washington Commanders 6 608 — sapka
Sziasztok!
Csak én láttam úgy, hogy a Dallas már garbage time-ként tekintett a meccsre a harmadik negyed elején, és ez jelentősen hozzájárult ahhoz, hogy sikerült lendületbe jönni? Arról nem is beszélve, hogy Cowboys elhúzásában nem kis szerepe volt Grossmannak (az első pár labdabirtoklás: 3. és out, Int, Fumble).
...
Ehhez képest most jöttek az ötletes hívások. Nem lehet, hogy Kyle sokkal kevesebb segítséget adott Donovannek, mint Rexynek?ddman18
üdv!
bár az nekem nem derült ki philly vagy wash fan vagy-e,
szerintem az teljesen mindegy, hogy tekintett a meccsre a Dallas, elbaszták az előnyük vagy mi jöttünk e fel, ez a végeredmény vagy a W/L szempontjából mellékes, nagyon szoros lett a végjáték, amiben azért nagy szerepe volt Grossmannek is, azért ez tény
az viszont valóban igaz, hogy az elején csapnivalóan játszott, de az első 3 pl. általad említett driveból összvissz 10 vagy 13 pontot kaptunk(már nem emlékszek pontosan), de összeségében 30at csinált a végére. az beszédesebb jóval. és a végén a védelmen múllott a meccs. (na meg az elején is)
a 3. negyedhez, persze lehetséges, de mi értelme lett volna annak ha maga alá vágja a fát, vagy nemértem ez miért lett volna jó a szezon elején amikor bőven harcoltunk a Po-ért most akár kezdhetjük ezt a beszélgetést a második meccstől, mert ott tényleg ez volt. valahogy nem tudnám ezt elképzelni, mert azért Shanahanék hozták ide, nézeteltérések vagy egyéb nyalánkságok nélkül.
de egyelőre nem hsizem hogy bárki megtudná ezt mondani, hogy mire képes jelenleg Grossman, szerencsére van még két meccs vissza(ha jól számolok 😀 ) úgy tudom ő fog kezdeni, és akkor kiderül minden, egyelőre nagyon úgy tűnik hogy a támadójátékunk nem kimondottan McNabb személyén áll vagy bukik, de az azért igaz, hogy amikor nem volt éppen futónk, nem volt képes olyan sokat hozzátenni a dolgokhoz. (persze, tudom, tudom)

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 13 éve
ddman18 7
Sziasztok!

Először veszem rá magam fórum hsz-ra, de kíváncsi vagyok a véleményetekre. Elöljáróban elmondanám, hogy elvakult McNabb fan vagyok, tehát nem biztos, hogy objektívan látom a helyzetet. Semmi bajom Rexyvel, de mindenki hozsnnázza, hogy dobott 4 TD-t, ami önmagában szép dolog, de... Csak én láttam úgy, hogy a Dallas már garbage time-ként tekintett a meccsre a harmadik negyed elején, és ez jelentősen hozzájárult ahhoz, hogy sikerült lendületbe jönni? Arról nem is beszélve, hogy Cowboys elhúzásában nem kis szerepe volt Grossmannak (az első pár labdabirtoklás: 3. és out, Int, Fumble). Ráadásul számomra az is furcsa, hogy az idényben eddig úgy történt, hogy akár jól, akár rosszul kezdett a csapat, ahhoz képest a harmadik negyed visszaesést hozott, mert nem történt semmi változás (ami felveti az elemzések hiányát). Ehhez képest most jöttek az ötletes hívások. Nem lehet, hogy Kyle sokkal kevesebb segítséget adott Donovannek, mint Rexynek? Persze az is lehet, hogy csak savanyú a szőlő, mert már mindenki le is mondott a kedvencemről.
több mint 13 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
mondok valami vicceset,
elnézném Grossmant köv. meccsen is,
hadd főjön picit McNabb, mert ha Grossman beválna(igen ez a feltételezés már vicces) mert McNabbnek még van valamiféle komolyabb ellenértéke, amit ha az összt figyeljük kijöhetünk 0-ra, és most úgy tűnik a pickekre szükségünk lesz.sapka
Nem ez a maradék három meccs az érdekes. Nekem pl. bárhogyan is jött ki most a lépés Rexy-nek, mégsem látom benne az alternatívát jövőre. Biztos az én hibám. Arra leszek kíváncsi, ki is a stabil QB jelöltje a Shanahan family-nek. Vagy ki lesz. Egy rookie? Egy FA?

Ja, az oldalt ma nem tudom frissíteni, holnap vizsgázom, tanulnom kell....
több mint 13 éve
sapka Washington Commanders 6 608 — sapka
mondok valami vicceset,
elnézném Grossmant köv. meccsen is,
hadd főjön picit McNabb, mert ha Grossman beválna(igen ez a feltételezés már vicces) mert McNabbnek még van valamiféle komolyabb ellenértéke, amit ha az összt figyeljük kijöhetünk 0-ra, és most úgy tűnik a pickekre szükségünk lesz.

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!